Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

2.4

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

2.3

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

2.2

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos"
2024-02-04, 08:42 | 9

Noriu paklausti vadovo.kodel nepasirūpina, kad 5 aukšte būtų veikiantis televizorius, nes pochemo norisi ir atsipalaiduoti, nors naujienas peržvelgti, ar kokią laidą. PAgal jūsų požiūrį jau mums nieko nereikia, o deja reikia kai atsiranda šiek tiek jėgos. Tad laukiame ir tikimės tiek nedaug VEIKIANČIO TELEVIZORIAUS.

2023-12-21, 10:31 | 1

Pas gydytoją patekau paskirtu laiku, gavau visą reikiamą informaciją ir profesionalų gydymą. Labai dėkingas gydytojai V. Šimonytei- Verbickienei ir visam ligoninės 6 bei 4 aukšto personalui.

2023-12-01, 23:45 | 4

Labai nemaloni patirtis registratūroje, nerekomenduoju susitikti su itin nemalonia ir nekompetetinga registratore Jolanta Rudzinskiene, gali apšaukti pacientus, nuolatos rodo nepasitenkinimą kuomet prieina žmogus..nesiseka valdyti technologijų to pasekoje kaltinami pacientai. Nuolatos pakeltas balso tonas.

2023-11-19, 16:29 | 9

Labai dėkinga gyd. Ryčiui Markeliui.tiesiog nuostabus gydytojas. Ačiū

2023-07-24, 14:22 | 4

Kauno klinikų Onkologijos ligoninėje, Konservatyviosios onkologijos skyriuje, dvi savaites gydėsi išplitusiu skydliaukės vėžiu sergantis tėvas. Paliatyvioji radiacija veiksminga nebuvo, tačiau esame dėkingi, kad šansas buvo suteiktas. Tačiau kas nuliūdino labiausiai, tai skyriuje dirbančios seselės, kurios apsiima gerokai daugiau atsakomybės, nei priklausytų pagal pareigas. Kartais, aplankius tėvą, išgirsdavome, kad "nebenoriu gydytis, noriu namo, seselė sakė, kad aš jau lavonas", "vaistų nebegersiu, vistiek nebepadės, man, sakė, jau niekas nepadės". Kalbant su sesele tiesiogiai, ji prasitarė, kad "visi čia atvažiuoja gydytis, nori pasveikti, kaip jie nesupranta, kad jie vaikščiojantys lavonai, mes juos ne gydome, o mariname, čia ne ligoninė, o morgas. Ko jūs čia vaikštote, lankote, gi jam jau viskas". Suprantama, kad dalis ten gydomų pacientų išties mirs, tačiau apie ligonio būklę ir tai, kas jam padės ar nepadės turėtų kalbėtis ne seselė ar slaugė, o gydytojas. Net ir parsivežus tėvą namo, jis visdar atsisako gerti vaistus, nes jam buvo pasakyta, kad jam "nebeapsimoka nuodytis", taigi vaistus tenka trinti ir maišyti į maistą ir vietoje sunkiai sergančio, bet optimistiškai nusiteikusio tėvo dabar turime depresuojantį, bet kokią viltį praradusį ir gydytis atsisakantį žmogų. Apie tai prasitarus gydytojui A. Andrejaičiui, jo atsakymas buvo, kad tai "seselės subjektyvi nuomonė", bet problemos su tuo, kad ta nuomone plačiai dalinamasi tiek su visais pacientais, tiek su jų artimaisiais jis, panašu, neturėjo. Konservatyviosios onkologijos skyriaus personalą paragintume geriau turimą laiką ir energiją skirti tiesioginėms pareigoms atlikti ir neapsiimti papildomų pareigų dalinantis prognozėmis ir subjektyviomis nuomonėmis apie pacientų (ne)išgyjimo galimybes.

2023-04-15, 11:11 | 3

Teko konsultuotis ir po to operuotis sioje gydymo istaigoje.Konsultavo ir operavo Daktaras Eugenijus Knizikevicius. Esu Jam lb dekinga uz suteikta vilti gyventi, uz atlikta sunkia operacija, uz ta ligoniui lb svarbu teigini-"viskas pataisoma. "
Labai dekoju Reanimacijos personalui, opracines darbuotojams, gydytojai-anesteziologei.
Desimt dienu gydziausi chirurgijos skyriuje. Prieziura ir demesys pranoko visus lukescius.
Didelis dekui visiems ten dirbantiems zmoguciams. Stiprybes, kantrybes ir sveikatos, atliekant savo darba, kuris jau tapes tiesiog gyvenimo budu. ACIU. Su pagarba. Dale Krisciuniene(425 palata)

2022-10-28, 18:49 | 1

Absurdiška registravimo ir vizitų planavimo sistema.

Vizitas lauktas daugiau nei mėnesį privertė prie kabineto šiandiena laukti daugiau nei 2 su puse val., kad prieičiau po ekoskopo konsultacijai ir atsakymo gavimui pas gydytoją.

Apsilankius pas gydytoją po pirminio vizito pats užregistravo kitam apsilankymui. Nuo 8val ryto ekoskopuoti ir po jo tiesiai pas gydytoją į kabinetą. Be laukiant savo eilės paaiškėja, kad tą dieną dirba kitas gydytojas, kuris nebuvo informuotas apie mano registraciją ir laukti reikės tiek, kol priims visus savo registruotus pacientus (pabrėžiant, kurie laukia mėnesį laiko). Laukiau savo vizito tiek pat, kiek ir kiti atėję pacientai tą dieną. Nebuvau informuota, kad apsilankymą komentuos kitas gydytojas, kad laukti reikės pusdienį ir dar be laukiant aiškintis ir ieškoti tiesos, kad tikrai esu priregistruota vizitui ir turiu teisia šiandien būti priimta, kad gauti atsakymus po tyrimo. Kiekvieno laikas yra brangus. Apsilankymas labai nuvylė ir supykdė.

2022-08-24, 18:04 | 2

Pacientė mirė 08 23.nieko nekaltinu, kreipėsi pavėluotai, bet personalas dirbo už pinigus, galų gale pavogė iš spintelės auksinius auskarus, tai įvyko savaitgalį 0821 0822 dienomis.Apmaudu, kad iš bejėgės moters dar kyla ranka pasiimti asmeninius daiktus.Gėda!

2022-08-24, 18:04 | 2

2022-08-17, 18:20 | 3

Neturiu ką pasakyti pasyvus požiūris į seno žmogaus liga. Trūksta personalui kompetencijos.... ir t.t.

2022-08-17, 18:20 | 3

2021-06-16, 13:13 | 8

Kauno klinikos onkologijos skyrius, Paliatyviosios onkologijos skyrius - tai tikra tragedija. Jokios pagalbos, bet kas baisiausia - jokio noro padėti žmogui.
Atseit guli ir gulėk, tylėk ir netrukdyk. Personalą reikia bausti už tokį elgesį, medikų abejingumą ir profesionalumo stoką. Artimieji turejo viltį, kad ligoninej bus gydoma, bet nieko panašaus nevyksta. Tiesiog baisu.
Šiuo metu ypač Covid-19 laikotarpiu visi šioje ligoninėje nemandagūs. Artimieji patys nuolat turi eiti, skambinti ir prašyti reikalingų tyrimų ar gydymo, nes patys gydytojai nieko nesiūlys. Daktarai atsisako gydyti pacientą

2020-10-13, 08:31 | 5

Šiuo metu ypač Covid-19 laikotarpiu visi šioje ligoninėje išskyrus gydytoją (pas kurią gydausi), nemandagūs, grubūs, aprėkia žmogų, prie durų kur tikrina temperatūrą Kauno Onkologinei ligoninei Rokuose baisu koks aptarnavimas.....
Mandagumo nulis... Onkologini ligonį palydėti iki kabineto manau nera blogai, bet deja lydintis asmuo vos nebūna išvejamas nors ir turi leidimą.... Baisu net važiuoti į šia ligonine, kur mandagumas?? Baisu, kad taip drąsiai galima šaukti ant nepažįstamo asmens grasinti apsauga vien del to kad palydėti mamą iki gydytojo kabineto. Gerai tada tegul lydi pačios seselės bet ne jos nieko nedaro baisu..

2020-07-19, 20:16 | 3

Siuo metu mano zmonai dienos suskaiciuotos bet tai suzinojau tik klinikose kai padare skubia operacija ir pasake kad jau niekom ir niekas nepades, liko tik melstis. Onkologineje ligonineje nienas nieko nešneka ir nesako tikros situacijos bando temti laika ir is kiekvieno vizito pasipelnyti, kiek snekejau su pacientais tai visi duoda kysius. Labai piktas ant chemioterapiautes Liutkauskienes kuriai viskas buvo su mano zmona "gerai". Gyd.Kairevicė dar kazka bande daryti bet taip pat tikros situacijos nesakė. Buvau nugirdes pokalbi Kairevices su hirurgu: "ne as dariau pirma operacija ir nenoriu apsiimti".
Štai toks poziuris i zmones, o mano zmonai dar tik 52m as ja labai myliu ir jie man nesuteike galimybes praleisti paskutines dienas musu grazaus gyvenimo.
Nepasitikekit šia ligonine, jiem jus tik statistika.

2020-02-12, 15:12 | 6

Nuostabi gydytoja Dovilė Paulauskienė, rūpestinga ,atidi ,negaili savo laiko ,visą save atiduoda ligonėms .
Tikra GYDYTOJA!

2019-12-15, 15:32 | 1

nerekomenduoju, teko budeti prie tevelio, tai labai nesvaru ten,man buvo keista, nes onkologine ligonine mano nuoziura turetu buti labia svari turint emenyje, kad ligoniai ten labia silpni. Tualetai tiesiog baisus, valomi daugiausia du kart per diena, is palatos siuksles nenesamos kol nepradeda Kristi per krastus. Mano (jau anapylin iskeliavusio) teveliui parasius kitu pizaminiu kelniu nes nakti I pizama pateko slapimo, atsakymo sulaukeme : nieko cia tokio isdzius, arba kai ateis kita pamaina tada prasykite.

Noriu pamineti, kad ne visas personalas toks, tikrai buvo darbuotoju kurios dirbo nuosirdziai ir bande padeti. Bet labiausiai istrigo nesvara ir blogas kvapas.....

mano teveliui mirstant budinti gydytoja tiesiog turejo isvaziuoti namo nes toli gyvena,net nesulaukus rytines pamainos. Sesute bande padeti, bet as buvau sokiruota kad gydytoja tiesiog paliko mirstanti zmogu viena......

2019-07-15, 19:44 | 1

Paliatyvus gydymas onkologineje ligonineje prastos kokybes, visko reikia eiti ir prasyti, ir ne uz aciu...
Demesio ligoniui jokio.

2019-03-01, 18:44 | 1

Esame nusivylę šios ligoninės poliatyviosios onkologijos skyriaus gydytojais ir vedėja, sesutės čia dauguma švelnios ir rūpestingos su ligoniais.
Šiame skyriuje artimieji patys nuolat turi eiti ir prašyti reikalingų tyrimų ar gydymo, nes patys gydytojai nieko nesiūlys, bet su plačia šypsena ir be sąžinės graužaties priims pinigų vokelį iš mirštančio ligonio artimųjų puikiai suprasdami, kad padėti jam vis tiek niekuo negalės. Ten pakliuvę visi yra jau pasmerkti.
Po dviejų ten praleistų savaičių netekome brangaus artimo, bet ne dėl onkologinės ligos, o staiga sustojus širdžiai. Nors kiekvieną dieną skyriaus gydytojai primindavome aukštą spaudimą ir dažną pulsą. Liko daug klausimų ar buvo galima kažką padaryti kitaip.. Patariame, jei yra galimybė rinktis, ieškokite kitos gydymo įstaigos, kol nevėlu, mes nespėjome.

2019-02-13, 14:28 | 1

Sedejau atsakymo 3 val ir daugiau. Visus po manęs atėjusius pakvietė, bet mane tik baigiantis darbui. O vaikščiojau tyrimams ir negavau atsakymo 2 men

2018-12-29, 08:45 | 3

Teko apsilankyti pas gydytoją Gudžinską Žilviną. Tai tikras profesionalas. Paskyrė puikų gydymą, kuris man labai padėjo. Esu dėkingas už nuoširdų bendravimą. Linkiu jam visakeriopos sėkmės. Nuoširdus ačiū. Jo pacientas Jefimovas.

2018-12-29, 08:45 | 3

2018-03-19, 17:13 | 2

Gulėjau chirurgijos skyriuje 4 aukšte. Viskas nuostabu ir puiku. Noriu išskirti dieninę sesutę Nijolę jos atėjimas dienomis skaidrino nuotaiką ir vertė sveikti. Puikios slaugutės Rūta labai švelni ir dėmesinga ir Neringa labai tvarkinga (Puikiausiai valėsi) ir labai protinga. Visam kolektyvui linkiu sėkmės ir didelės sveikatos jų sunkiame darbe. Buvusi pacientė Ingrida Vaitkevičienė.

2018-01-28, 16:09 | 1

Šiais metais aš išlydėjau savo brolį į paskutinę kelionę, prieš tai keturias savaites teko gulėti paliatyviosios onkologijos skyriuje Kaune. Paskutinė savaitė buvo labai sunki brolis tik šnibždėjo ir tik rašyti galėjo, Personalas labai įvairus slaugėms Aurelijai ir Kazytei didžiausia padėka . Ačiū joms už nuoširdumą. Tačiau ne visos slaugės taip dirba, suprantu , kad kai kurios ateina į naktinį budėjimą ne dirbti, nes naktį negalima trukdyti . Jei 2 valandą ligonis į stiklinę padaužė su šaukšteliu norėdamas šilto vandens , kitaip negalėjo pasikviesti slaugės, rašo duokit šilto vandens prašau , prašau, buvo atsakyta grubiai ir net teko man aiškintis prieš seselę dieninę palatos kaip šitaip galima vidurį nakties vandens prašyti. Aš pati jaučiausi, kad stoviu prieš budelį, o ne prieš gailestingą seselę. Kaip turėjo jaustis silpnas ligonis , kuris po dviejų dienų iškeliavo amžinybėn. O paskutinę dieną aš dirbau man galėjo tik skambinti, bet nieko nesigirdėjo net ir šnabždesio ,Vaizdas, kurį aš pamačiau įlėkus į palatą liks visam gyvenimui. Jis visas atsiklojęs, susmukęs lovoje tik dusta. Paprašius deguonies sesutė man sako, taip reikia, nespėjam, Ryte dar buvo lašinta lašinė, ji suvarvėjo visa po oda. Plaštakos oda plyšus. Neturėjau galimybės brolio slaugyti namuose, bet su tokiu abejingumu susidurti irgi neteko,,

2018-01-10, 17:59 | 1

Nesu buvusi tokioje gydymo įstaigoje, kur jau nuo rūbinės pasitinka kelios plepančios moteriškės, kurios net nepasižiūri iš ko paima paltą, arba palaiko paltą rankose tol, kol baigs tarpusavio pokalbį, tik tada pakabina.Toliau koridoriuje- vėl porom porom stovi ir plepa. Pakyli į skyrių- o ten sėdi ir plepa. Ir skundžiasi darbo sąlygomis arba kad apskritai reikia dirbti, kad vysta kažkokie pakeitimai ar pan. Nu turgus ir tiek.
Reziumė: dėl gydymo be pretenzijų, kaip ir visur yra geriau ir blogiau, bet kad surinkti tokį bobinčių kaimo moteriškių pasipletkinimams ir tiek daug, o dirbt nėra kam. Esu labai labai nustebinta. Labai prasta ligoninės vizitinė kortelė. Gydytojams nemanau kad tai padeda dirbti.

2018-01-03, 10:03 | 2

Šioje įstaigoje dirba nuostabūs gastroenterologai, esu jiems labai dėkinga už viską. Tačiau reikėtų susirūpinti dėl jiems asistuojančių bendrosios praktikos slaugytojų. Pastarosios labai grubios ir nemalonios, nesiskaito su pacientais. Manau būtų pats laikas pritraukti daugiau jaunų, entuziastingų slaugytojų, nes visą apsilankymą pas gydytoją sugadina slaugytoja, kuriai jau seniai laikas būtų išeiti į pensiją, o ne rodyti pacientams savo nepatenkintą veidą.

2017-10-21, 17:57 | IP: *.*.*.*

Daktarai atsisake gydyti pacienta, kadangi esa 4 stadijos vezio net neverta gydyti.

2017-09-28, 17:57 | IP: *.*.*.*

Pas gydytojus reikia lauksti po 3val.netgi turint siuntima, kad jau guldo i stacionara,turi pralaukti pas gydytoja,paims krauja kitam kabineta(nors turi kraujo tyrimo atsakymus atsineses, ne senesni 5dienu),vel pas kita gyd ir tada i priimamaji.baisu

2017-03-17, 18:38 | 1

labai gera ligonine ,rupestingi ir geri gydytojai

2017-03-17, 18:27 | IP: 78.62.51.102

lankausi cia apie 20 metu lb geri ir rupestingi gydytojau yra tik viena blogybe ta kad nori uzdaryt sita ligonine :(

2017-02-17, 17:00 | IP: 89.116.98.46

Viskas puiku ,nuostabu,visiem rekomenduociau susirgus tik ten kreiptis,nes ten dirba GYDYTOJAI is didziosios raides.

2016-12-30, 13:43 | 1

as cia noriu issakyti nuomone apie kauno onkologijos ligonine kaune volungiu gatvejemama nusiunte i onkologini kaip ir guldymui bet apziurejo tik pulmonologas buvo pasakyta kad nera kitu gyditoju pasakekad reikia padarytikraujo kresuma liepe ateit pirmadieni ir pasake kad greit nelektu o is leto eitu nors ji isejo visa svirduliuojanti niekam neidomu galbut zmogus pirmadienio nesulauks tai spreskit patys kaip pacientai ziurimi.

2016-12-14, 22:08 | IP: 78.57.161.235

Gydytojai dirba profesionaliai, personalas yra draugiškas, paslaugus, rūpestingas.

2016-11-06, 01:44 | IP: 78.58.191.224

Tiknius-jega!Gaila,kad sunku papulti pas ji,nes dirba tik vieną dieną

2016-10-21, 11:21 | IP: *.*.*.*

Jeigu slaugė pasako pacientui, kuris turi stomos maišelį, "mažiau ėks, nes šyki ir šyki", siūlyčiau tokioms darbuotojoms tiesiog susirasti kitą darbą, nes galima numanyti, kad einamos pareigos ir darbo specifika netenkina gydymo įstaigoje dirbančių darbuotojų.

2016-09-28, 23:07 | IP: 84.15.189.116

Lankiausi šioje įstaigoje su skirtingais giminaičiais pas skirtingus gydytojus.Citvarą,Žumbakį ir Kaušakienę.Jie man padarė tokį gerą įspūdį,kad šią gydymo įstaigą iškėlė į aukščiausią vietą.Tai profesionalūs ir atsidavę savo darbą mylintys gydytojai.

2016-02-29, 18:01 | IP: 5.20.75.86

Mamai susirgus ir gavus siuntima namiškiai svarste kur kreiptis i Vilniu ar i Kauna.Man abejoniu nebuvo kazkodel norejau mama vezti i šia ligonine .Ir tikrai nenusivyliu,likau netgi patenkinta .Nuvaziavau i šia ligonine su nerimu, baime,sunku buvo širdyje del mamos.Bet vos tik pamacius gydytoja dingo visas mano nerimas, atsirado viltis ,pasitikejimas,kad viskas bus gerai .Dirba šaunus, ligoniams atsidaves personalas.Labai labai noriu padekoti gydytojui Jonui Žumbakiui tai ne tik profesionalus,geras, savo darba išmanantis gydytojas,bet ir ŽMOGUS iš didžiosios raides.Taip pa noriu padekoti gydytojui Robertui Citvarui ,gydytojui Urbštui,medicinos sesutems Nijolei Sarapienei,bei sesutei Mickevičienei.Ligonine tikrai turtu didžiuotis tokiais darbuotojais,jie tikri ligonines perliukai .Didelis Didelis AČIŪ visiems kas rupinosi mano mama .Turint tokius gydytojus ir tokias atsidavusias sesutes nebaisu ir ligos .

2016-02-25, 18:52 | IP: 88.222.194.24

Man si ligonine labai patiko,geras kulturingas visu darbuotoju aptarnavimas Nuosirdus aciu uz gydyma,cia gydausi jau treti metai.Su pagarba- Bronislovas Sigitas Austra nera

2014-12-08, 17:43 | IP: 78.63.217.131

Atvykau i sia ligonine su baime ir nerimu.
Nes visiems baisus zodis onkologija.
Ir tiesiog pasveikau nuo sutiktu darbuotoju.
Pirmiausia noreciau padekoti registratorei V.Salisienei, kuri mane labai maloniai prieme ir nukreipe,pas reikiamus gydytojus.
Taip pat esu labai dekinga gyd. R.Guliakaitei.
Nuosirdus aciu
Pagarbiai R.Staliuniene

2014-11-03, 09:38 | IP: *.*.*.*

Seselės bendrauja grubiai, skambinau dėl tyrimo rezultatų, tai numetė ragelį. Važiavau pas gydytoją tada asmeniškai, kad informuotų apie tyrimų rezultatus, bet pasirodo, kad jis nebedirba, nors sakė, kad dirbs. pirmą kartą per 30 metų susiduriu su tokiu atsainiu požiūriu į pacientą.

2014-11-01, 11:02 | IP: *.*.*.*

registratūrų darbas gan geras,rūbininkė ,kuri dirba prie poliklinikos tikra šaunuolė,sesutės ligoninės skyriuose žmogiškos,gydytojai turi žinių, bet į pacientus nepakankamai įsigilina. Trūksta psichologinės pagalbos ir norisi greitesnių tyrimų reazultatų,gal dėl aparatūros stokos viskas užsitęsia laike

2014-10-27, 14:21 | IP: 188.69.197.199

tai vienintele kauno ligonine, kur profesionaliai diagnozuojamas ir gydomas vezys.

2014-03-20, 14:04 | IP: *.*.*.*

Labai nuvyle bendravimas gydytoju,paskambinus telefonu nesiteikia net kalbeti,nieko nepaaiskina,nespejus net klausimo issakyti meta rageli.Siaubas pati dirbu gydymo istaigoje,jeigu mes taip ziuretume i pacienta turbut pas mus niekas nesilankytu.Labai esu nusivylusi....

2014-01-20, 20:27 | IP: *.*.*.*

blogai blogai blogai, gal ir yra keli geresni gydytojai, bet cia lavonu fabrikas........

2013-09-20, 19:22 | IP: 78.62.7.194

Man čia padėjau, sulaukiau šiltos, žmogiškos reakcijos ir gerųžodžių tiek iš gydytojos, tiek iš sesučių. Ačiū didelis joms už tai.

2013-07-10, 08:42 | IP: *.*.*.*

Paslaugios seseles,geros slauges. Paskutini karta,kai pagulde chemoterapijos kursui,teko daugiau negu para laukti kol pastatys laseline ir prades leisti vaistus. Palatoje negavau pirmos vakarienes ir pusryciu sekancia diena. Lftas lankytojams ir pacientams mazas,yra tik vienas ir tenka labai ilgai laukti kol atvyks. Yrengtas visiskai nepatogioje vietoje.

2013-07-07, 15:30 | IP: *.*.*.*

Visiškai nieko gero parašyti negaliu Kauno onkologijos ligoninė yra absoliuti "mėsmalė", aš esu žmogus kurio žmoną bandė "gydyti" nuo vėžio jūsų vadinama "ligoninė", pasakysiu tiek jog vargšai žmonės kurie liko "gydytis" jūsų ligoninėje. Visiškas apsileidimas, neprofesionalumas ir t.t. bandote gydyti žmones sergančius vėžiu kaip nuo gripo, konvejeris ir t.t. Šiuo metu aš renku medžiagą ir šito tikrai nepaliksiu jau vien tik dėl to kai pagalvoju kiek žmonių jūs laidojate be reikalo, kai žmogus iš tikrūjų dar gali gyventi, tai ne vien tik mano kažkokie paistaliojimai ar pykčio protrūkiai o iš tiesų tikrų specialistų įvertinti faktai. Visa laimė, kad laiku susigaudėm, kad kuo skubiau reikia kreiptis į kitus gydytojus į kitą įstaigą, priešingu atveju jau ko gero būtume po žeme. Linkiu kuo greičiau keisti visą Jūsų personalą arba aplamai uždaryti šią mašiną.

2013-04-17, 12:01 | IP: 82.135.139.198

Paprastai nerasau komentaru, bet kas liecia sia ligonine - nesusilaikiau. Pries mirti joje (III aukste, Paliatyvios onkologijos skyriuje) gulejo mano tetis. Jam niekas nebegalejo padeti. Paskutine stadija. Taciau...lenkiuosi iki zemes visoms treciojo auksto gydytojoms, sesutems, slaugems. Nei vienoj Kauno gydymo istaigoj (kol tetis sirgo ) nesulaukem tiek pagalbos kiek jos suteike mums sis personalas per tas dvi paskutines kosmariskas savaites, praleistas ligonineje.Dekui Jums, mielosios!Uz naturalia ir nuosirdzia uzuojauta! Uz profesionaluma! Uz rupesti ir paslauguma! Uz nuosirduma, stengiantis palengvinti serganciuju dienas!Uz takta ir darbine etika! Ligonines vadovai turetu didziuotis jumis...

2012-05-25, 12:12 | IP: 193.219.62.158

Puikūs,nuoširdūs.savo srities specelistai.Sėkmės JIEMS sunkiame ligonių gydymo darbe

2011-11-24, 15:15 | IP: *.*.*.*

Yra nuostabiu gydytoju. Baisiausia dalykas sioje ligonineje personalo nenoras padeti mirstanciam ligoniui. Kai is palatos pavogiami tavo pacio nupirktos sauskelnes, seseles ar gydytojos net nepamatuoja kraujo spaudimo ar cukraus ir siaip gydymas skiriamas tik pacio ligonio artimuju iniciatyva. Kaip toje pacioje palatoje mirsta 4 ligoniai ir niekas net nemato reikalo isskirti atskira palata ar bent sirma artimiesiems gedeti ir vienintele uzuojauta yra raminanciuju suleidimas, kad nepergyventu. Isivaizduokit onkologine liga serganciu ligoniu nora gyventi.
Kai artimieji iskvieciami ir prigrasinami su niekuo nesidalinti ka mate ligoninej ir pagrasinama kad bus ismesti is skyriaus. Manau,kad verta LSM atstovams perziureti sios ligonines darba.

2011-01-27, 09:58 | IP: 78.58.17.226

Gydytojai su kuriais susitikau-nuostabus.Suteike p agalba,nuramino,aciu Dievui uz juos.Su Dievu ir tikejimu,lai jie dirba...