Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "Vilniaus Gimdymo Namai"
2019-04-27, 06:08 | 2

Nuoširdžiai noriu padėkoti Jūsų ligoninės gydytojai Editai Kastienei ir personalui – buvau sužavėta kvalifikuotu ir maloniu aptarnavimu. Sklandus gimdymas ir priežiūra prieš ir po jo. Linkiu kitiems mokytis iš Jūsų, o Jūsų kolektyvui – kantrybės, stiprybės ir sveikatos.

2019-04-18, 13:11 | 3

Įstaiga puiki, pateisinti visi lūkesčiai. Didelis ačiū profesionalu komandai: akušerei Indrei Mickevičienei ir gydytojui Robertui Mileriui, kuriu dėka norisi gimdyti dar karta. 10/10

2019-02-24, 05:21 | 1

Sveiki,

Gimdžiau daugiau nei prieš metus, bet ilgai negalėsiu pamiršti, kaip čia buvo baisu ir kaip manimi niekas nesirūpino ir pagimdžiau pati!

Savaite prieš gimdymą teko gulėti patologiniam skyriuje. Ten rūpinosi neblogai, bet šokiravo, kaip buvo laikomas visos savaites slapimas. Man reikėjo surinkti savaites šlapimo mėgini, kas karta nusišlapinusi turejau pilti į keista, ne medicinini indą, jis buvo laikomas labai keistoje tarsi valytojų/prižiūrėtojų patalpoje. Siaip, apart tos mažos detales, priežiūra ten buvo gera.

Kai atėjo laikas gimdyti- viskas pasikeitė. 8 val ryte mane skubiai perkėlė į gimdymo palata, nes tuo metu atsilaisvino palata, niekas nepadėjo nusinešti daigtu, nors buvo tikrai sunku juos tampyti. Nuėjus į gimdymo skyriu viskas tik blogėjo, gimdziai visai prieš darbo pabaiga vakare, pradžioje kenčiau labai didelius skausmus, bet niekas nepadėjo, nedavė nuskausminimo. Vėliau, kai sulaukiau anesteziologes manimi ji rupinosi ir vaistus suleisdavo laiku. Be galo daug kartu šaukiausi gydytojo, tačiau niekas pas mane neateidavo. Gerai, kad sesuo buvo su manimi gimdymo metu. Aparatai, nors prijungti, kartais nustodavo veikti, niekas to net nepastebėdavo. Prasidėjus saremiams niekaip negalėjome prisikviesti gydytojo, nezinu, buvo ne viena valanda!!!!! Girdėjau, kaip koridoriuje gydytojai ir seselės aptarinėja, kaip, pavyzdžiui, geriausia kepti žuvį!!!! Neįtikėtina. Kai pradėjau gimdyti, vis dar nieko su manimi nebuvo, vaiko galva iš manęs išlindo be niekieno priežiūros, tik tada pavyko prisikviesti gydytoja, kad padėtų su likusiu gimdymu, kuris jau truko labai trumpai. Be galo baisi patirtis, niekam, o niekam nerekomenduoju šios baisios ligonines. Tai buvo mano antras gimdymas, pirmąjį vaiką gimdžiau Jungtinėje Karalystėje, ir tikrai- kas tik galit, kad ir mokamai, važiuosite ten, ten nereikia kaišioti kyšiu, kad būtumėt prižiūrėtos. Beje, kyšio, nedaveme, man tai nėra priimtina, galbūt dėl to su manimi ir elgesi taip baisiai. Bet Dieve, Dieve, niekas nevažiuokite į šia ligonine, rizikuojate ne tik savo, bet ir dar negimusio vaiko gyvybe. Tik dabar suprantu, kaip man pasiseke, kad viskas baigėsi gerai.

Gydytojai, džiaukitės, kad mūsų tauta tamsi ir neišsilavinusi ir nemėgsta rašyti piktu rastu ir skundu. Man baisu ir gaila, kad Jūsų ligoninėje patyriau tokią nepriežiūra! Viliuosi, kad vyksta mokymai, kad priimate naujus ir gerus specialistus, viliuosi, kad situacija pasikeis, ar bent jau po truputi keičiasi, nes tai, kaip aš gimdžiau- nepriimtina.

P.s. Kas per atsilikimas naujagimiui dėti kepure ir mauti vilnones kojines??? Niekur vakaruose taip nedaro. Nežinau, iš kur tai kilę, bet čia visiška nesąmonė! Vakarietiškoje literatūroje ir gydytoju bei akušerių rekomendacijomis- jokių kepurių patalpose, kai temperatūra yra bet 17-18 laipsniu. O apie kojines iš vis patyliu, vilna graužia vos gimusio kūdikėlio plona odele.

2019-02-16, 08:20 | 4

Palyginus su gimdymu Antakalnio ligoninėje, šioje įstaigoje jaučiau ir rūpestį, ir dėmesį. Žinoma, nebuvo, kad už rankytės vedžiotų ar labai šokinėtų aplink. Tačiau iš esmės vertinu gerai. Be to, ir patalpos sutvarkytos.

2019-01-30, 20:05 | 1

Praejo viskas sklandziai ir puikiai, jei kada dar tektu gimdyti rinkciausi tik sia istaiga.

2019-01-28, 19:53 | 17

Teko apsilankyti dienos chirurgijos - ginekologijos sk. Kaip vėliau supratau, moterys ten apsilanko ir ne su pačiais maloniausiais gyvenime sprendimais, yra pajautrintos. Visos atvyksta su tokios didelėm nežinios akim...ir sutinka..
Personalas- tobulybės ir empatijos viršūnė- nuo sesutės registratorės lenkės, bandančios suraityt lietuviškas pavardes, slaugutės ir gydytojų. Konkrečios, rūpestingos, palaikančios, paslaugios, profesionalios, ne formalios ir tt. Procesai -kas po ko ir kur -vyksta sklandžiai, pats užrašymo į ligoninę procesas taip pat aiškus, informacijos pateikiama pakankamai, klausti drąsu. Aplinka- švaru, tvarkinga, puiku, jauku. Operacinė- man kaip neprofesionalei- kaip iš filmo: iki “išjungimo”- darnus komandos darbas, moderni įranga.
Ačiū visai komandai, kurią sutikau- gyd. Venckienei ir skyriaus darbuotojams.

2019-01-22, 13:50 | 4

Pirmą kartą gimdant pasirinkau VGN ir esu labai patenkinta. Aišku palatos nėra pačios jaukiausios ir trūksta šiek tiek patogumų - bet visą kitą vertinčiau puikiai. Gydytoja ir akušerė priėmusios gimdymą buvo labai rūpestingos ir viską puikiai suvaldė. Taip pat noriu padėkoti akušerėms, kurios jau po gimdymo labai padėjo su vaikučio priežiūra ir ypač su natūraliu žindymu - jau buvau visiškai nuleidusi rankas, bet akušerės (vienos iš jų vardas berods Aida, kitos deja neįsiminiau) padėjo susitvarkyti, padrąsino ir nuramino - dėka ko dabar jau namie sėkmingai žindome. Ačiū!

2018-12-07, 18:43 | 10

Nerekomenduoju niekam. Liutkienė po (nėštumo, gimdymo, vaiko priežiūros) paskaitų vis rodydavo labai gražią ir jaukią gimdymo palatą, kurios tikriausiai niekas nė nenaudodavo, nes gimdyti teko visai priešingoje. Personalas vis dar tikisi "padėkučių". Į patologinį guldo reikia nereikia (dėl skaičiaus), maistas tragedija. Man išprovokavo gimdymą su skatinamaisiais, bet kaklelis vistiek nesivėrė, tai vis didino skatinamųjų kiekį, kol viršijo visas normas, jog to nematytume nusuko aparatą, bet vyras spėjo pamatyti. Kadangi turiu stuburo patologiją, net nepasidomėjo ir nepaskaitė nėščiosios kortelės. Kai paprašiau nuskausminamųjų, nes nebepakėliau stuburo skausmų, tai akušerė tik po valandos atėjo. Gimdymas truko 12 val., vis ateidavo skirtingos akušerės ir vienai atrodė, jog 4 cm prasivėręs kaklelis, kitai irgi tik 4 cm, o tračiajai atrodė, kad net visi 6 cm prasivėręs. Tai kiek ten buvo taip ir neaišku. Stūmimo metu vis užsukdavo dar viena akušerė, kuri buvo su storu ryškių spalvų naminiu chalatu. O ar neturėtų gimdymas vykti steriliai? Kai jau rėkiau nuo nepakeliamų stuburo skausmų, o vaikelis niekaip nesistūmė žemyn, man dar Arina akušerė liepė nekelti balso. Jie taip nenorėjo, kad būtų atliktas cezario pjūvis, jog geriau rizikavo tiek mano, tiek vaikelio gyvybe, nes kūdikis išbuvo 12 val. be vandenų, gimė 4,4 kg. visas violetinis ir jam dar skyrė 10 balų, tikriausiai labai persigandę buvo, nes vėliau sužinojome, kad jam smegenyse buvo deguonies nepakankamumas.
Pogimdyvinėje palatoje nė ką geriau, per dieną ateidavo po du skirtingus daktarus/ės su vis skirtingais patarimais, kurie varė jau iš proto. Vienintelė ten paguoda tai seselės, rezidentės, naktinės būdinčios seselės, kurios davė daug naudingų patarimų ir rūpinosi.

2018-11-23, 09:25 | 2

Norėčiau padėkoti už rūpinimąsi manimi ir mano dukryte iki gimdymo, gimdymo ir pogimdiniu laikotarpiu, personalas labai malonus, net nekviestas eidavo nakti pataisyti zindymo jei išgirsdzavo, kad vaikutis verkia. Pats gimdymas buvo sunkus, tačiau akušerė Dalia labai rūpinosi, ateidavo kas 30 min - 1 val, tikrindavo ir atsakydavo į visus klausimus. Pogimdiniu laikotarpiu kiekvieną dieną kūdikis buvo rūpestingai apžiūrimas, duodami patarimai ir pamokymai, kasdien lankėsi ir vaikų daktaras ir ginekologė ir darbuotojas, atsakingas už dokumentaciją. Esu labai patenkinta šia įstaiga. Nuoširdžiausias ačiū.

2018-11-19, 12:06 | 9

Akušerėms ir daktarams priimant gimdymą neturiu jokių priekaištų, dirbo ramiai, profesionaliai, greitai. Draugiškai bendravo ir nuoširdžiai rūpinosi mano būkle. Tačiau pritrūko išsamumo išrašymo dokumentuose, ten net nenurodoma, kas priėmė gimdymą. Taip pat patyriau daug psichologinio spaudimo dėl natūralaus maitinimo. Slaugytojoms trūksta psichologiniu žinių, kaip padėti pirmom parom trūkstant pieno. Pagalba būna knyginė, mechaniška, traukti pieną per skausmą ir kentėt, o juk visi žinome, kad tame procese daug reiškia žodžiai, palaikymas ir psichologinė ramybė. Antrą kartą gimdyčiau kitur vien tam, kad galėčiau objektyviai palyginti.

2018-11-11, 11:57 | 5

Apgailetinas personalas.Ypač kūdikio atžvilgiu.Teko patiems pirkti misinukus kad pamaitinti kudikeli,nes nieks ne suskubejo pagelbet ir atnešti ligoninej esama kūdikio maitinima neturint motinos pieno.Ar ant tiek nuskurusi ligonine?

2018-08-29, 07:19 | 3

Esu labai dėkinga visam VGN kolektyvui už profesionaliai atliktą darbą. Patys geriausi atsiliepimai. Medikų atsidavimas ir kasdienis rūpestis - didžiulė dovana man ir mano šeimai. Ačiū iki dangaus Ginekologijos skyriaus vedėjui, gyd. Kostui Kalinauskiui, gydyt. Kęstučiui Šklėriui ir visiems, kurie manimi ir mano dukra Vėtra rūpinotės prieš gimdymą, jo metu ir po jo. Jūsų dėka šiandien galiu džiaugstis sklandžia, gražia ir prasminga motinyste. ;) Ačiū! Pagarbiai Žydrė Dargužytė-Černiauskė.

2018-07-30, 09:34 | 3

Pagal SAM reikalavimus Pirmuoju gimdymo laikotarpiu rekomenduojamas aktyvumas - vaikščiojimas, judėjimas. Iš 7 gimdyvių vaikščiojau aš viena. Kitos 6 gulėjo su anestezija. Dejavau irgi aš viena. Personalas mane tildė - kad neišgąsdinčiau kitų gimdančiųjų. Palatoje nėra kur prisėsti, nėra į ką atsiremti - jokių švediškų sienelių, jokių sofkučių ar kėdučių, čiužinių, gimdymo kėdžių(tupimų), tik baisusis gimdymo stalas. Tiesa, yra kamuolys. Gimdymo stalas senoviškas, iškleręs, galima jį pakelti, bet tik tiek - kur įsiremti rankoms, klūpimų pozicijų nėra. Stūmimo laikotarpiu neleido pasirinkti gimdymo pozos - net šonu neleido gulėti. Praskėtė kojas ir jas priverstinai laikė ant gelžgalių. Manau, jei įstaiga leidžia sau vadintis gimdymo NAMAIS, tai aplinka turėtų būti artimesnė NAMAMS, gydytojai turėtų skatinti gimdyves judėti pirmu gimdymo laikotarpiu. Mums nelabai svarbu buvo kokia pogimdyvinė palata - bet ji buvo mažytė be vėdinimo, o atidarius langą (bent gerai kad atsidarinėjo) smelkėsi apačioje rūkančiųjų dūmai. Po gimdymo minimaliai gimdymo įstaigoje reikia išbūti 6val, neva moterys yra neadekvačios ir sau ar kūdikiui gali pakenkti. Tai per tas valandas niekas iš personalo pas mus neatėjo pažiūrėti ar viskas gerai, taigi tai įstaigai - tik formalumas ir pinigai už palatą iš ligonių kasų.

2018-07-30, 08:49 | 3

Aukščiausias profesionalumo lygis. Rekomenduočiau visoms čia gimdyti. Visi pasiruošę padėti, malonus aptarnavimas ir tikrai ačiū-geriausia dovana.

2018-05-10, 16:27 | 1

Pasijutau ten kaip karvė, po cezario gulėjom su vaiku savaitę - kodėl? Todėl, kad jiems reikėjo varnelės, kad žindymas sutvarkytas. O aš visa strese, žindžiau priešpieniu 5 paras, kol nepradėjau paklaikus lakstyt pas akušeres, dar gerai, kad vaikui nieko nenutiko, nes po 5 parų tokio "varymo" judesių koordinacija sutrinka. Geroji tą naktį budėjusi akušerė sumaitino vaikiui mišinio ir pagaliau mes pamiegojom. Spėju, kad už tai joms yra kažkokios nuobaudos... Matėsi, kaip antroji dvejoja, žiūrėdama į mane paklaikusią.
Pirmadienį dar norėjo mane palikt, varnelę išspaust. Gerasis žmogus tenykštė žindymo konsultantė ištraukė. Antradienį išsimiegojus namie pienas tiesiog ėmė varvėti. NAMŲ žindyvėms reikia!
Ateidavo, apžiūrėdavo vaiką, papus, o mano emocinė ir psichologinė būsena visiems buvo spjaut. Nes ten žindyvės statusas - karvė.

Tiesa, gimdymo komandai priekaištų neturiu, dirbo tikrai profesionaliai.

2018-04-24, 19:49 | 1

Ačiū gydytojų - akušerių komandai už operatyvumą, pagalbos kompleksiškumą, išlaikytą profesionalų bei atsakingą požiūrį į atliekamą darbą. “Nuo” - “iki” organizuotas įstaigos darbas, greitai dalinamasi informacija tarp skyrių, maksimali priežiūra prieš ir po gimdymo. Pati nuoširdžiausia padėka!!!

2018-01-01, 20:50 | 1

Noriu rekomenduoti VGN! Lankiau šičia paskaitėles nėščiosioms, vaikščiojau nėštumo priežiūrai į konsultacinį centrą ir gimdžiau 2017 lapkričio 12d. Personalas dėmesingas ir kompetetingas. Gimdyti atvykau lapkričio 11d, gimdymas, kaip pirmakartės buvo ilgas, pagimdžiau ryte 12d. Abi medikų pamainos buvo puikios, laiku pastebėjo nesklandumus gimdymo procese, atliko visus veiksmus, kad toliau gimdyti galėčiau pati, puikiai priėmė gimdymą. Esu patenkinta. Pogimdyviniu laikotarpiu medikai taip pat dažnai užsukdavo į palatą, domėjosi ar viskas tvarkoje. Turėjau keblumų su žindymu pirmosiomis dienomis. Didelis ačiū p. Elvyrai, už jos dėmesį mano problemai, nes nuoširdžiai pati savo iniciatyva skyrė mum laiko ir jos dėka pavyko sėkmingai pamaitinti naujagimį. Ačiū visiems, už tai, kad buvau rami vaikelio laukimo ir susitikimo su juo akimirką, nes tikėjau, kad esu profesionalų rankose.
P.s. ir žinoma turime nuotrauką su naujagimiu išvykstant iš ligoninės,kurioje matosi užrašas "Vilniaus gimdymo namai" :)

2017-12-31, 08:52 | 2

Ačiū labai visam personalui kuris prisidėjo prie vaiko gimimo. Šiuose gimdymo namuose dirba tikri savo srities profesionalai, kurie priima tave kaip sau artima. Dar labiausiai noriu padėkoti Vyr.slaugos admin-akušerei Boženai Kačanovskaj kurios dėka pasijutau lyg gimdymo metu ir po jo,visa laika šalia buvo mama. Ačiū Jums.

2017-11-30, 20:21 | IP: *.*.*.*

Gera ligonine,puikus gydytojų kolektyvas,malonus aptarnavymo personalas,bet yra viena juoda deme,tai gyd anesteziologas Laimutis Vinčiunas,kuris gali dirbti tik su gyvūnais o ne su žmonėmis.Dirba principu - ne sumokėjai-kentėk!ne atsibusi po narkozės visa diena. bendrauja chamiškai..Tik dėl to gyd. ne patarčiau šį įstaiga,ir pati daugiau nesikreipsiu.

2017-10-18, 11:33 | IP: *.*.*.*

Paprašius jei įmanoma gimdyklos su WC/dušu buvo pasakyta, kad nulis šansų, visos su dušais užimtos. Kai nuėjome į gimdymo aukštą valytoja sako šita gimdykla dar valoma, šlapios grindys, eikit į nr X. X gimdykla buvo seniausiai sutvarkyta, sausa,(sutvarkyta seniai) ir turėjo dušą (kaip netikėta).

Gimdymo metu personalo pamainos keitėsi, personalo bendravimą vertinčiau nuo vidutiniško iki gana paslaugaus. Geriausią įspūdį sudarė akušerė Onutė. Toks jausmas, kad ji buvo naktinės pamainos vadovė, puikiai bendravo tiek su gimdančia žmona tiek organizavo personalo darbą.
Įvestas epidūras nepilnai nuskausmino vieną klubą, sunku vertinti ar čia normaliai pasitaikanti klaida, ar tiesiog mums nepasisekė.

Didžiausia bėda pogimdyminėj priežiūroj, tai personalo daug, keičiasi kas dieną. Paprašius kažko varo pvz pas akušerę, o kuri akušerė šiandien prižiūri tavo palatą galima spėlioti, niekas prasidėjus pamainai neprisistato, nesako nei savo pareigų nei vardo. nerekomenduoju

2017-09-25, 22:21 | IP: 78.56.232.6

Lankiausi pas gydytoją iki gimdymo, taip pat gimdžiau šiuose gimdymo namuose. Likau labai maloniai nustebinta. Nuo pat pirmojo apsilankymo visas personalas buvo malonus, draugiškas, operatyviai pagelbėjo visais klausimais. Gydytojai buvo malonūs, suteikė visą reikalingą informaciją, apskritai visos paslaugos buvo suteiktos be priekaištų.

PS jokių pinigų ar kitokių dovanų nei prieš gimdymą, nei po jo nedavėme ir jų niekas mūsų neprašė. Gimdyti atvykome nesusitarę.

2017-09-23, 23:55 | 3

Konsultacinio skyriaus merginos - nuostabios!!! Malonios, rūpestingos, atidžios, fainos, ir visokios tokios pačios nerealiaisios! O ir krauja kai ima - neskauda!!:D O ir po gimdymo sutikus koridoriuje - nuoširdžiai domėjosi ir padėjo. Pats maloniausias priėmimas kiek yra teke kur lankytis...:)

Patiko priežiūra ir po gimdymo, padėjo išspręstj visas problemas dėl žindymo, suteikė naudingų patarimų, nuolat domėjosi kaip sekasi, buvo lb malonios:)

Didžiulis AČIŪ!!

2017-07-28, 14:20 | 2

Visi darbuotojai buvo profesionalūs, mandagūs, rūpestingi, atsakydavo į visus klausimus, viskas buvo atlikta labai profesionaliai. Iš anksto su gydytojais ar akušeriais nesitariau, niekam nedaviau jokių dovanų, bet sulaukiau puikaus aptarnavimo. Tikrai galiu rekomenduoti šią įstaigą ir kitiems.

2017-06-15, 11:58 | IP: 77.221.66.180

Labai puikus aptarnaujantis personalas, atnaujintos palatos ir operacinės. Visiems rekomenduoju.

2017-05-03, 23:12 | 2

Košmaras. Niekam nelinkiu atsidurti mano šeimos situacijoje.

2017-04-08, 11:11 | IP: 5.20.100.19

Vaiko susilaukem pries 2 savaites. Cia musu antras vaikas, pirma karta gimdziau Raudonajam kryziuje. Skirtumas tarp dvieju istaigu, kaip diena ir naktis. Jeigu pirma karta gimdyciau VGN, tarp vaiku nebutu 9 metu skirtumo ( po pirmo gimdymo nenorejau tureti vaiku). VGN superinis personalas ( nuo priemimo kabineto darbuotojos iki gydytoju). Mano akusere buvo P. Bozena, demesingas, nuosirdus, tiesiog GERAS zmogus. Aciu jai ir gydytojai Alinai uz mano suneli. Aciu seselem, kurios priziurejo musu vaikeli. Tikrai siulyciau gimdyti butent sitoje istaigoje. P. S. Niekam pinigu nemokejau ir is anksto nesitariau del gimdymo. Aciu VGN personalui!

2017-02-02, 15:21 | 1

Viskas patiko, neturiu nei vieno priekaisto. Nesitikejau kad taip maloniai bus bendraujama (dazniausiai tekdavo susidurti su ne itin maloniu personalu kitur) ir gimdymo metu ir po jo,vizitu pas gydytoja metu.

2016-09-26, 11:06 | IP: 91.154.20.69

Nepamenu nei vieno gydytojo pavardžių,nes keitėsi pamainos ir buvo atliktas Cezario pjūvis. Bet labai dėkojame visam personalui ir dziaugemes šiandien švęsdami jau 3 savo gimtadienį. Ačiū!!! ;)

2016-08-23, 15:15 | IP: 78.157.77.231

Gimdymo namai modernizuoti, bet likę senovinio mastymo/planavimo užuomazgų. Dalis (1/3) personalo tikrai malonūs ir nuoširdžiai padedantis, tačiau kita dalis į viską žiūri labai formaliai ir bendrauja atmestinai.

Įvestas epiduras nepilnai nuskausmino vieną klubą, sunku vertinti ar čia normaliai pasitaikanti klaida, ar tiesiog mums nepasisekė.

Po gimdymo privačioje palatoje WC nebuvo, iki bendro eiti nelabai toli, bet po plyšimo vaikščioti nebuvo malonu. Personalas vėlgi keitėsi, nuo gana atmestinų akušerių (taigi vieną kartą jau rodžiau, kaip neatsimenat?! - man įdomu ar ji kompu/telefonu išmoko iš vieno parodymo naudotis) iki tikrai malonių moteriškių. Didžiausia bėda pogimdyminėj priežiūroj, tai personalo daug, keičiasi kas dieną. Paprašius kažko varo pvz pas akušerę, o kuri akušerė šiandien prižiūri tavo palatą galima spėlioti, niekas prasidėjus pamainai neprisistato, nesako nei savo pareigų nei vardo.

Gydytojų darbas turbūt geras - komplikacijų nekilo. Maistas valdiškas, bet patiko, kažkiek teko prisidurti iš šalies.

Trumpai apibendrinant: seno išplanavimo patalpos (mažai sanitarinių mazgų), moderni įranga, darbą atliko gerai, personalas įvairus, kaip ant ko pataikai. Jokių užuominų į papildomus mokėjimus ar kyšius, tai nebent pakeistų kai kurių asmenų bendravimo įgūdžius bei patalpos "užimtumą" - neišbandyta.

2016-08-19, 15:34 | IP: 5.20.157.184

Aš dėkinga gyd. Dalytei Variakojienei, už malonų bendravimą, išsamius atsakymus ir greitą reakciją. Akušerės taipogi labai paslaugios ir malonios, vienintelis minusas šioje gydymo įstaigoje man-tai labai nepatogios lovos-aukštos, siauros ir kietos. Paskutinį neštumo mėn. labai sunku miegoti tokioje ir atsikelti iš jos :)

2015-07-01, 05:48 | IP: 5.20.224.122

Labai gerai vertinu siu gimdymo namu akuseres! Maistas galetu buti skanesnis :)

2015-03-18, 20:13 | IP: 80.240.1.243

Lygiai prieš mėnesį teko gimdyti VGN. Atvykome gimdyti su niekuo nesusitarę, nei prieš gimdymą, nei po jo niekam nedavėme kyšių ir abu su vyru likome labai patenkinti dėl šių priežasčių:
1) gydytoja ir akušerė nuosekliai laikėsi gimdymo plano. Atskirai atsiklausia dėl skiepų, oksitocino injekcijos placento atsiskyrimui ir pan.
2) personalas apmokytas ir
veikia pagal naujagimiui palankios ligoninės principus (užtikrina vaiko-motinos ryšį, konsultuoja žindymo kl. ir pan.).
3) gimdymo metu gydytoja ir akušerė elgėsi profesionaliai, bendravo maloniai ir pagarbiai.
4) Po gimdymo priežiūra buvo puiki - jei kildavo klausimų, visuomet sulaukdavome iškviestos į palatą akušerės, kuri suteikdavo pagalbą (žindymas, vaikelio priežiūra etc.). Kas rytą vykdavo gydytojų vizitacija, kiekvieną dieną neonatalogai apžiūri kūdikį, o ginekologai gimdyvę.
5) gimdyklos puikiai įrengtos. Palatų aplinka neerzina, o maistas tikrai pakenčiamas. Atvykom gimdyti su stipriais, bet nereguliariais sąrėmiais, dėl to ligoninės priimamajame teko sulaukti pašaipių pastabų iš gydytojos, neva tai negali būti gimdymo veikla. Pastarosios reakcija ir tonas pasikeitė pamačius, kad kaklelis yra atsivėręs daugiau nei 4 cm. Gimdyves raginčiau nusiteikti, kad VGN priimamajame (ačiū Dievui, tik ten) su jumis nebūtinai bendraus maloniai.

2015-01-30, 15:33 | IP: 5.20.144.93

Puikus gydytojai, geros slaugytojos. Jei nori gauti palata su dusu ar tualetu, gali prireikti pazistamu.

2014-12-18, 15:43 | IP: 78.60.16.183

Personalas nuoširdus, kompetetingas, profesionalus ir kultūringas. Labai dėkingi

2014-06-30, 14:07 | IP: 80.240.15.63

labai esu patenkinta gimdymo namais ir priekaištų neturiu. Jei gimdysiu 2 vaiką, vėl būtinai tik čia. Ačiū gyd. Mileriui, priėmusiam sunkų gimdymą. Jis nuostabus. Nepatiko patologijos skyriau vedėja. Labai grubi ir nepagarbi moteris. Žodžius reikia vos ne per jėgą traukti apie savo būklę.

2014-06-28, 08:18 | IP: 90.134.144.202

Puiki vieta gimdyti. Priežiūra tiek gimdymo metu, tiek po jo buvo puiki. Nuostabus naujagimių skyriaus personalo rūpestis ir profesionalumas.

2013-12-28, 16:58 | IP: 188.69.214.250

Reikia nueiti ir pamatyt pabendraut...yra nesciuju kursai kur issamiai gauni labai daug naudingos informacijos, o poto gali apziureti gimdymo namus .Morerys tikrai labai geras pasirinkimas susilaukti savo stebuklelio VGN, sekmes. Neigiamu nera

2013-11-22, 17:13 | IP: 88.119.226.37

negalejau apsispresti kur gimdysiu bet pabaigoje issirinkau vgn ir labai esu patenkinta. tikrai rekomenduociau. aciu gydytojams uz profesionaluma kad turiu stebukla namuose(labai dekoju gyd. Mileriui Razumui ir akuserei Boženai).kysiu nedaviau nei pries nei po. bet pasirupino puikiai ir gydytojos ir seseles. dauguma pazistamu sake kad sioje ligonineje labai kysiu laukia. tai gal del to itariai ziurejau i visus gydytojus.. rodos pasakoja viska kas kaip ir lyg lukuriuoja duos pinigeliu ar ne(bet gal cia tik itarumas ivarytas kitu..

2013-10-15, 08:54 | IP: 188.69.226.173

Gydytojai profesionalai maloniai bendrauja ir paslaugus isamiai pateikia visa informacija apie gydymo eiga... Ne visi gydytojai ieje i palat prisistato kas jie ir kokiu tikslu....

2013-05-23, 12:24 | IP: 94.232.228.246

šioje įstaigoje dirba labai daug profesiolalių gydytojų, kurie tikrai skuba pacjentams i pagalba, daug dėmesio suteikiama gymdyvėms ir vaikams, jų saugumui ir sveikatai. draugiškas personalas, kokybiška priežiura. tikrai patiko.

2013-04-17, 09:11 | IP: 86.100.227.132

Manau, kad daugiausiai čia dirba savo darbą išmanantys ir mylintys žmonės. (Išskyrus vieną daktarę, kuriai laikas pasimokyti iš kolegų, arba eiti į pensiją).
Na, kaip sako nėra namų be dūmų. Bet šiaip ši įstaiga paliko tikrai šiltus prisiminimus.
Kadangi čia gimdžiau prieš 8metus ir dabar, tai teigiamų poslinkių tikrai labai daug. Ir personalas daug malonesnis, žmogiškesnis ir gydytojai malonesni.
Sėkmės tobulėjant ir kuriant jaukią atmosferą.

2012-12-13, 03:29 | IP: 82.145.208.32

puiki vieta,geri gyditojai,maloni aplinka,zmogiskumas,paslaugus rupestingas personalas.tiek pries gimdyma tiek po jo jauciuos priziurima mano vaikutis taip pat.kad daugiau tokiu vietu ir gyditoju!

2012-10-09, 08:28 | IP: 78.60.224.192

Wiskas gerai.

2012-08-29, 19:06 | IP: 212.122.89.120

Neseniai čia gimdžiau. Aišku, įstaiga valstybinė, todėl prabangos ar kažkokio ypatingo kompforto, kaip privačiose klinikose, nėra ko tikėtis, tačiau buvau tikrai patenkinta palata, dušais, tualetais. Viskas tvarkinga, švaru, labai dažnai valytojos išvalo šiukšlių dėžes, plauna grindis ir t.t. Gydytojai malonūs, seselės yapč malonios ir rūpestingos. Jei gimdysiu antrą kartą, tikrai rinksiuosi šią įstaigą.

2012-08-13, 09:28 | IP: 78.60.124.52

Gimdziau 2 kartus. viskas ten yra normaliai :)

2012-07-20, 13:53 | IP: 78.60.113.110

Naujos gimdyklos. Paprastos palatos akuseriniame skyriuje praktiskai be ventiliacijos. Tualetas koridoriaus gale.

2012-05-09, 13:08 | IP: 78.60.130.102

Galiu parasyti tik gerus atsiliepimus apie siuos gimdymo namus. Teko guleti pataloginiam, gimdymo metu pasikeite pamainos. Neziurint i kelias smulkmenas (susiraukusi sesute, senos gimdyklos patalpos ar nakti budejusiu gydytojos ir akuseres reta uzsukima i gimdykla, susiraukusia nenantologe) cia tikrai dirba profesionalus gydytojai. Labai sauni pataloginio vedeja. Ir, aisku, man pasiseke, kad gimdyma prieme puiki komanda - gydytojas Sklerius ir akusere Bozena. Super komanda. Labai jiems dekinga. Ir tikrai jokio atlygio nereikalavo. Bet kaip sakant kai viskas gerai, nepastebi ir smulkmenu. Juk personalas irgi zmones. Bet jei kazkam kazkas sudetingiau, tai manau ir profesionaliausias gydytojas bus blogas ar atrodys, kad visiems reikia "duoti".

2012-02-21, 18:43 | IP: *.*.*.*

2012-02-22 velu vakara po visos dienos laukimo gimdeme VGN. Labai dziaugiames gimdyklose dirbusiais gydytojais akuseriais, tiek priziurejusiais, tiek nakti priemusiais kudiki Aurelija ir gydytoja, deja varda pamirsome. Didelis dekui jiems uz atvira tvirta bendravima, situacijos nupasakojima ir nuolatine prieziura bei profesionalia pagalba bei parama gimdant. Teigiamas dalykas is tolimesnio buvimo akuserijos skyriuje - tai tik malonios sesutes ateinancios atlikti ivairiu patikrinimu, kraujo paemimo ir pan. Atvykus i Akuserijos skyriu pirmas ispudis buvo labai teigiamas, gan draugiskas personalas, maloni aplinka. Taciau kita diena, personalas ir jo nerupestingumas gerokai nustebino. Mus priziurinti sesute pasirode pora kart per diena su klausimais ar viskas gerai. Kuomet praseme pagalbos pradedant taisyklingai maitinti, apiplauti ir pan. Atsakymai buvo o kam, jus viska mokate... Gerai nurenkit kudiki tuoj ateisiu parodysiu. Pastarasis buvo sakytas apie 15 valanda. Sesute po to daugiau nepasirode. Vakare daktare apsimete nustebusi, ir pasake butinai perduosianti kad ateitu mums padet ir truputi parodyt kaip ka daryt, taciau tai liko tik pazadais. Taigi akuserijos skyriaus personalo rupestingumas - "nekoks vaizdelis". Matyt patepti reikia... nes kitaip jos nebedirba ir ant mamu su kudykiais jiems tiesiog nusispjauti.

2012-01-12, 11:41 | IP: 78.63.252.134

gimdziau ten savo pirmagyme, gimdysiu ir antra vaikuti. nieko niekada nepritrukdavo, visada viskas buvo isaiskinta, sutvarkyta, personalas labai paslaugus.

2012-01-12, 09:53 | IP: *.*.*.*

Gimdyma prieme K. Sklerius (mes nesitare su jokiu gydytoju. Jis puikia ir pofesionaliai atliko darba ir be jokio atlygio ar susitarimo.) Apskritai labai puikia dirba Nesciuju priemimo ir gimdymo skyrius. Saunuoliai. Sekmes darbe. Aciu Jums D. Variakojiene (labai nori gauti pinigeliu ir duoda susiprasti, kad reiketu atsidekoti. Kadangi mes nedavem tai situacija buvo idomi. Labai skirdavosi mane gydancios gydytojos ir jos nuomones)
Naujagimiu skyriui reiketu ismokti elementaraus bendravimo. Patys nemaloniausi prisiminimai apie si skyriu.Mums per pirma para nukrito svoris, buvau apsaukta, kad nemaitinu vaikucio, kokia as motina ir t.t. Apskritai nesinori prisiminti sio skyriaus personalo. Truksta zmoniskumo ir supratingumo. Tikrai nesu is jokiu ponyciu, salygu nereikia siknamio, bet manau, kad tokie darbuotojai turi pagalvoti: ar jiems vieta cia?