Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Galėjau gauti visas reikiamas papildomas paslaugas

2.1

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Kauno P. Mažylio gimdymo namai"
2015-08-13, 10:18 | IP: 78.62.195.38

Esu labai dekinga sios gydymo istaigos personalui! Visi malonus, atsidave savo darbui. Be abejo, visi esame zmones ir buvo keletas niuansu, kurie erzino, bet prieziura tikrai labai gera. Visi labai demesingi, gavau visus atsakymus i savo klausimus. Vertinimai labai geri!

2015-05-06, 21:33 | IP: 85.255.53.85

Labai nuoširdūs gydytojai ir kitas personalas. Visi labai rūpinosi prieš gimdymą ir po jo. Viskas ką galiu pasakyti jiems tai tik didelis nuoširdus AČIŪ.

2015-03-09, 12:51 | IP: 84.46.129.49

Gimdziau. Viskas buvo puiku, jokiu nusiskundimu. Niekam jokiu kysiu nedaviau.

2014-03-18, 07:33 | IP: 78.62.50.83

Esu be galo patenkinta visos įstaigos darbuotojų profesionaliu darbu! Žaviuosi, kaip puikiai dirba gydytojai, kaip gerai juos supranta asistuojantys slaugytojai, netgi maistą dalinančios moterytės - ir tos nuostabios! Tiek rūpesčio, dėmesio, supratimo net nesitikėjau. Gimdymą prisimenu kaip šventę! Turbūt todėl tapau nuolatine Mažylio kliente. Ačiū visai komandai!

2014-02-02, 08:07 | IP: 88.222.234.226

teko gyditis ginekologiniam skiriui esu dekinga visam med personalui uz ju prieziura

2013-12-30, 17:55 | IP: 85.255.51.196

profesionalus gydytojai

2013-07-13, 14:05 | IP: 78.62.11.25

Pirma karta atejus konsultacijai pas gydytoja teko pralaukti pora valandu su kitomis laukianciosiomis. Tik po geru 40min. manes pasiteiravo pas kuria gyd.laukiu dar po pusvalndzio uzvede kortele nes registratura nedirbo o ta akusere kuri uzvedinejo kortele buvo lb nepatenkinta kodel as cia vejus keliu. galiausiai priejau pas gyd. kai iki jos pamainos galo buvo like kelios min.. zodziu manau daugiau tai nepasikartos.

2013-05-28, 15:42 | IP: 84.46.247.227

Gydžiausi ir gimdžiau šioje ligoninėje. Esu patenkinta beveik viskuo. Kai atvažiavom gimdyti su nubėgusiais vandenimis, labai ilgą laiką gimdykloje prižiūrėjo tik akušerė. Gydytoja pasirodė tik po kelių valandų.

2013-05-14, 12:40 | IP: 87.247.96.25

. Nera kur pasistatyti automobilio nemokamai(ar uz minimalu mokesti) 500m atstumu. aplinkinese parkavimo vietose ( net prie pat duru) taikomas 3-4lt/val mokestis

2013-02-19, 14:18 | IP: 78.62.121.110

Viskas cia yra gerai, uz parkinga gal ir tenka susimoketi daugiau, bet kompetetingu specialistu pagalba yra svarbiausia. Palatos geros, juk ligonine, ne viesbutis, o personalas malonus. Tik maistas prastas ir labai trankomos lauko durys paryciais prikelia :)

2012-11-13, 10:55 | IP: 86.100.221.96

Puikūs gimdymo namai, nuostabus personalass - tiek gydytojai tiek seselės, aplinka jauki.

2012-09-14, 09:40 | IP: 88.222.107.67

Labai teigiama iįvertinčiau šiuos gimdymo namus. Lankiausi viso nėštumo metu, taip apt buvo atlikta planinė cezario operacija. Dakatarai labai malonūs kompetetingi, seselės ir slaugės geranoriškos, mandagios, malonios. Tikrai nereikia jokių papildomų mokėjimų ar dovanų, kad su tavim gražiai elgtųsi. Labai ačiū šiems gimdymo namams.

2012-09-06, 10:56 | IP: 78.58.91.83

Neseniai grįžau iš šios ligoninės. Išvažiavau labai gerai nusiteikusi personalas man buvo paslaugus, malonus, nusiteikęs padėti bet kuriuo momentu.Tiek gydytojai tiek kitas personalas. Visiems jiems didžiulis ačiū.Tikrai buvau maloniai nustebinta, sekantį kartą drąsiai kreipsiuosi į šią ligoninę. Sėkmės

2012-08-08, 13:42 | IP: 78.57.240.66

Gimdžiau šioje įstaigoje ir likau nustebinta, kokie malonūs, mandagūs, optimistiški žmonės ten dirba, pradedant gerai nusiteikusia palatų tvarkytoja baigiant vizituojančių gydytojų profesionalumu. Priežiūra ir komandos požiūris į pacientę sunkiai primena valstybinę įstaigą. Bet visos darbuotojų šypsenos būtų niekis, jei akušerės ir gydytojai prastai atliktų savo darbą. Mano gimdymas buvo sudėtingas, komplikavosi ir vos nepraradau vaikelio. Tik profesionalios komandos dėka supu savo mažylį ant rankų. Nėštukėms, kurios abejoja ar gimdyti šioje įstaigoje, rekomenduoju apsilankyti Mažylyje vedamose paskaitelese. Ten ne tik suteikiama visa reikalinga nėščiajai informacija, bet ir akušerės nuramina, gana neblogai psichologiškai paruošdamos moterį gimdymui. Beje, Mažylyje neteko pastebėti, kad daktarai ar sesutės aplink pacientus vaikščiotų "atkišę kišenę" :)

2012-07-30, 10:37 | IP: 88.222.93.129

Gimdžiau šioje ligoninėje ir nenusivyliau. Per kursus vis reklamuodavo Krikščioniškus gimdymo namus arba klinikas, neva Mazylio gimdymo namai neturi "palankios naujagimiui ligoninės" statuso. Tačiau iš tiesų viskas buvo puiku - gimusį kūdikį laikiau prie krūties 2h, po to kūdikį pasvėrė, suvystė ir visą laiką buvome kartu. Personalas tikrai atsidavęs darbui, vis pažiūrėdavo kaip sekasi maitinti,ar vaikučio nepuola gelta, net naktį budintis personalas kelis kartus užsukdavo patikrinti ar viskas mums gerai. Ligoninė aprūpino visais reikalingais rūbeliais, vystykliukais, maitina neblogai. Tikrai likau patenkinta personalo darbu, ypač puikios naujagimių skyriaus darbuotojos - vizitacijos metu dėmesingai apžiūri mažylį, parodo kaip jį teisingai prižiūrėti. Nors pas mane nebuvo pakankamai pienuko - gavom ir mišinėlio, tačiau visą laiką buvau mokoma ką daryti,kad kuo greičiau atsirastų pieno, kad kūdikėlis būtų maitinamas natūraliai. Esu labai dėkinga už personalo puikų darbą.

2012-01-06, 11:58 | IP: 87.247.111.136

Kadangi pati esu gimusi siuose gimdymo namuose, papasidaviau ir nusprendziau siek tiek giliau pazvelgti i personala ir pacias palatas paskaiteliu (pasiruosimo gimdymui) metu. Ir cia kolektyvas mane labai suzavejo, tiek pati Vida, kuri vede paskaiteles, tiek jaunos seseles (pagalbininkes). Begalo jautrios ir tikrai atsidavusios savo darbui. Mane taip suzavejo ju atsidavimas, kad nusprendziau cia gimdyti. Tikrai nenusivyliau siuo sprendimu: po gimdymo teko dar paguleti 4 dienas, per kurias praejo gal koks 20 skirtingu darbuotoju ir VISI tokie malonus, nuosirdus, rupestingi ir mieli! Net keista matyt vienoj vietoj tiek siltu zmoniu. Bet as tikrai labai patenkinta ir labai dekinga visam personalui!:) Atejau i sia istaiga dar vidury pirmojo nestumo (pirmam, ilgai lauktam ultragarsiniam tyrimui). Nepatiko, kad teko ilgai laukti, nors atrodo eiles nebuvo, paskui kai galiausiai prieme - tai sugedo ekranas, per kuri turejau pirma syki isvysti savo auganti mazyli, taciau visas 15 min tik klausiau kaip ji mano vyrui pasakoja kur galvyte, kur rankyte, pati nieko nemaciau. Zodziu, tyrinejo mano mazaji ilgai, o pati jipamaciau vos kelias min ir gyd jau labai skubejo, atseit daug pacientu laukia uz duru ir pan. Ir nors buvau su siuntimu, uz apziura liepe susimoketi, kai tuo tarpu siuntimas pacios daktares buvo numestas i sali... Jokio apraso negavau apie bukle, gavau tik kelias ultragarso nuotraukas ir buvau isleista namo. (beje, isejus is kabineto, uz duru nebuvo nei vieno zmogaus). Pirmas ispudis nekoks.

2011-11-08, 10:42 | IP: 90.130.145.139

aš pati ten tris kartus gulėjau,iš jų du gimdymai,yra tikrai nemalonių gydytojų,bet daktarė Kapūstienė,pas kurią gimdžiau tikrai dėmesinga ir maloni.toms kurios rašė neigiamus komentarus apie personalą norėčiau užduoti klausimą,gal pačios pacienės nelabai mandagios ir geranoriškos,arba labai daug dėmesio reikalaujančios.slaugės buvo labai supratingos ir be reikalo nosies i palata nekaišiojo,tad galėjau su savo kūdikėliu pabūti netrukdoma.manau ten priežiūra tikrai labai gera.

2011-03-17, 16:12 | IP: 78.57.151.227

nuostabios operacines seseles ir anesteziologe

2010-07-14, 21:30 | IP: 94.244.69.151

Ginekologinio skyriaus puikus personalas: ir gydytojai, ir sesutės. Jaučiausi kaip namie. Aplinka puiki, priežiūra puiki. Tik lova nelabai patiko.

2010-04-25, 09:22 | IP: 78.57.148.122

profesionalus gydytojai, siltas bendravimas, jauki aplinka noretusi atnaujintu dvivieciu palatu :)

2010-03-01, 09:39 | IP: 213.190.63.153

sioje istaigoje labai malonus visi darbuotojai su kureis teko susidurti paslaugus,mandagus,neteko matyt susiraukusiu daktaru,labai maloni aplinka nepastebejau

2010-02-15, 20:04 | IP: 89.116.57.253

Puiki istaiga su puikiu kolektyvu.

2010-02-04, 14:54 | IP: 199.173.226.236

Puiki ligonine, geri specialistai. Daugiau tokiu.

2010-02-04, 14:13 | IP: 84.55.23.89

puiki gydymo istaiga

2009-11-30, 11:46 | IP: 212.117.31.65

Esu labai patenkinta sios istaigos darbu. Slaugytojos puikios, profesionalios, visas personalas puikus, mandagus. Gydytojos, su kuriomis teko bendrauti tikrai puikios. Labai kantrios, mandagios, puikiai apziuri. Atvykau tikrai su didelem problemom ir isvykau praktiskai sveika. Aciu visiems labai!

2009-01-30, 14:12 | IP: 88.222.80.185

guledama sitoje ligonineje jauciausi kaip privacioje ligonineje, viskas idealiai svaru, tvarkinga, malonus personalas, kai pagimdziau tai demesio is personalo sulaukiau uztektinai ir net dar daugiau, nakti tik uzsidegus sviesai palatoje, ateidavo paklausti ar viskas gerai, ar nereikia kokios pagalbos, daznai ateidavo pakalausti ar netruksta ko, ar viskas aisku. Gimdymo metu visas personalas buvo labai malonus, kantrus, demesingas, tikrai gimdydama jauciau rupesti is visu pusiu. nebuvo nei vienos neigiamos emocijos nuo patekimo i sia ligonine iki isvaziavimo namo.

2008-10-06, 08:34 | IP: 193.219.191.218

Malonūs gydytojai, geros sąlygos. Žodžiu ,maloni namų atmosfera.

2007-09-21, 11:21 | IP: 213.190.34.117

gera pacientų priežiūra nepastebėjau

2007-07-19, 17:07 | IP: 78.61.76.77

Tikrai gera gydymo istaiga. Teko joje guleti 3 kartus, is ju viena karta gulejau 7 dienas ir del nieko neturejau nusiskundimu. Visas personalas paslausgus ir maloniai elgiasi su pacientais. Nepraso papildomai moket pinigu personalui del medicinines prieziuros.

2007-07-14, 18:31 | IP: 78.59.89.243

Jau 2 kartus gimdziau siuose gimdymo namuose ir vel cia gimdyciau. Kadangi ligonone maza, tai daug demesio yra skiriama pacientui. Joje dirba visi reikalingi specialistai, todel jauciausi saugi.

2007-05-04, 15:33 | IP: 195.14.163.61

Yra tikrai geru gydytoju,kurie ismano savo darba