Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Darbą atlieka, bet formliai

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Buvo rūpestingos ir paslaugios

2.4

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

1.8

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "LSMU Kauno ligoninė"
2011-10-18, 10:21 | IP: *.*.*.*

Vaiku skyrius ir vaiku intensyvios terapijos skyrius yra puikus. Labai saunus ir kompetetingas mediku kolektyvas. Naujagimiu skyriuje dirba visiskai savo darbo neismanacios slaugytojos. Jos nemoka ir nenori bendrauti su mamom, nesilaiko ir nepaiso naujagimiams palankios ligonines keliamu reikalavimu.

2011-10-05, 19:21 | IP: *.*.*.*

Labai atgrasi kliniku pastatu vidine bukle, atstumia, nejauku, registraturoje dirba neatsakingos ir nesuprantancios pacientu darbuotojos...

2011-09-23, 10:14 | IP: *.*.*.*

FIZINES MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIUS.Aciu uz ambulatorine reabilitacimegydyma,uz rupestinga,kulturinga,tvarkinga gydyma.Širdingai aciu visai reabilitac.specialistu komandai.Sekmes darbe.

2011-09-13, 12:48 | IP: *.*.*.*

Akuserijos-ginekologijos skyriu. nepatinka gydytoja galma gydytis kitoja gyd.istoigioja,keisti gydytoja.Zmoniškumo i bendravimo etiketa gydytojai jau senai prarado.Yra dar geru gydytoju,bet mazai.

2011-09-02, 15:27 | IP: *.*.*.*

Atsiliepimas apie Akuserijos-ginekologijos skyriu.
Puikus personalas, labai saunios akuseres. Vaiku skyriaus darbuotojos gal kiek vengia skirti daugiau laiko zindymo klausimu, bet labai norint galima prisiprasyti :) Saunus daktarai - Kalvinskas, Kavaliuniene. Taip pat patologinio skyriaus vedeja maloni rupestinga moteris. Nelinkeciau niekam susidurti su Stankeviciene... Moteris kazkur pamete zmoniskuma, zmogiskuma ir isvis elementaru bendravimo etiketa. Sneka nesamones ir toks jausmas, kad atejo ne patikrint savijautos o pasisaipyti. O dar priema nauja gyvybe...ne vieta jai isvis betkokioj gydymo istaigoj dirbti...

2011-08-26, 14:11 | IP: *.*.*.*

Kone viskas gerai ar bent jau pusiau gerai. Tačiau, kai nėra prieinama TV (šiuo tehnologijų ir informacijos amžiuje) - visai nesuprantama. O tuo labiau, kai Eurobasket 2011 "ant nosies"...

2011-07-18, 08:39 | IP: *.*.*.*

Teko kelias dienas praleisti infekciniame skyriuje, per tas 2 paras nebuvo nei vieno karto išplauta palata, rytais ateidavo moterys iš šiukšliadėžių surinkti šiukšlių, bet nekeisdavo šiukšlių maišo nei karto. Pačios šiukšliadėžės kraštai purvini, iš tolo smirda. Patalynė dvokianti. Tragedija. Dušas ir tualetas nebuvo taip pat plautas nei karto. Kažkoks košmaras ir dar infekcinis skyrius vadinasi, kur realiai turetu buti viskas idealiai švaru, kad neplistų infekcija. Prašiausi kuo greičiau išleidžiama namo, kol dar kokiu ligu neprisigaudžiau. Tikiuosi niekada nebeteks man pas jus papulti. Neveltui tame skyriuje visur iškabinėta, jog skyriuje yra mokama palata už 50litų, tai ten butu priziurimi pacientai, o kiti lai kenčia tokias sąlygas. Aš labai nusivyliau... Jums parašiau ne vieniems apie šį faktą. Sėkmės besitvarkant.

2011-06-29, 13:48 | IP: *.*.*.*

Ne ligoninė, o tikras košmaras, pradedant koridorių labirintais, 11-13 val. visada neveikiančiu liftu ir baigiant arogantiškais gydytojais, kurių tikslas - nepriimti ligoniu, o esnat neišvengiamai būtinybei priemus - kuo greičiau ištrenkti, apšaukti artimnuosius, kad be reikalo vežioja po ligonines, kad naujos širdies ar inksto neįdės ir pan. Kuo toliau nuo tokios ligoninės. Na, nebent per pažįstamus ir su pinigais... Ligoninė trenkia sovietiniu mentalitetu. NAFTALINAS!

2011-06-18, 14:31 | IP: *.*.*.*

Gydytojai daro tik tai kas jiems butina, del viso kito burba, pamokslauja, buna visaziniai.
Blogiausia nakti, jei pabandai prikelti gyditoja tai kazkokia tragedija, atrodo kad jis nedirba, o miega, ir tai yra jo darbas.
iskyrus nepasitenkinima, susikalbeti galima, kai paklausi atsako, bet jei nepaklausi tai atrodo, kad pacientui nieko ir nereikia zinoti (kadangi nelabai zinai ko reikia paklausti, tai daznai nieko ir nesako.) .

2011-06-10, 12:37 | IP: *.*.*.*

Neabejoju,kad šioje įstaigoje dirba daug gerų ir nuoširdžių žmonių. Nėra nieko baisiau,kai gydytojas sako
(citata):kur gimdei, ten reikėjo ir gydytis.Gyvenime nebūčiau tuo patikėjęs, jei nebūčiau išgirdes... Ir visas personalas tiesiai per aplinkui, prašinėja pinigų.Ir ne valdžia dėl to kalta,o žmogiškumo nebuvimas

2011-03-28, 09:39 | IP: *.*.*.*

Du kartus gulejome vaiku infekciniame skyriuje, tiksliau gastroentereologijos skyriuose. viena kata ė aukste kita karta į aukste. personalu darbu likau patenkinta, Na ė aukste gal buvo kelios nemalonios sesutes, bet buvo viena itin maloni, todel viska ir atpirko :) o į aukste praktiskai niekam neturiu priekaistu. Sesutes visos labai rupestingos ir malonios, o gydanti gydytoja ypac rupestinga ir gera buvo. tai ir ligos neatrode tokios baisios. Noriu padekoti gyd. J.Radvilavičienei uz tikrai dideli rupesti! Turbut kaip ir visose istaigose atsiranda sesuciu - slauguciu kurios jauciasi baisiai aukstai. taip vadinamos ministerkos... tai noretusi kad tokiu daug nebutu.

2011-03-22, 12:20 | IP: *.*.*.*

Maloniai priėmė budintis gydytojas skubos tvarka buvau atvežta į šią ligoninę šeštadienį ir buvau paguldyta į palatą. Pirmadienį atėjusi šios palatos gydytoja atsisakė mane gydyti. Tačiau skyrius buvo pilnas ir nebuvo galimybės mane perkelti į kitą palatą.... Taigi, pragulėjau visą savaitę ir buvo atlikti minimalūs tyrimai, o procedūrų ir kitų specialistų konsultacijų negavau. Tad grįžusi po gydymo ligoninėje, dabar vaikštau po medicinos įstaigas ir darausi visus tyrimus, mat reikia pasiruošti operacijai.....Labai ačiū

2011-03-19, 17:44 | IP: *.*.*.*

buvau atvešta šeštadieni skubios tvarka su sintimu del dusulio,kosulio,temperaturos ir buvau paguldita i skyriu,bet palatos gydytoja ziauriai pasake,kad mane negidis,ir tikrai tai buvo,pas kitos gydytojas ne buvo vietos,del to kad viskas buvo sutarta,aš cia viska sugadinau atsigulusi i ligonine su rimtu ligu,jauciosiu blogai,dabar turiu dirbti uz gydytoju,kuriu nera,del tuo mania laukia rimta operacija.Apie primimo skyrio net ne noriu kalbeti 2011 03 19

2011-03-19, 09:14 | IP: *.*.*.*

buvau atvešta šeštadieni skubios tvarka su sintimu del dusulio,kosulio,temperaturos ir buvau paguldita i skyriu,bet palatos gydytoja ziauriai pasake,kad mane negidis,ir tikrai tai buvo,pas kitos gydytojas ne buvo vietos,del to kad viskas buvo sutarta,aš cia viska sugadinau atsigulusi i ligonine su rimtu ligu,jauciosiu blogai,dabar turiu dirbti uz gydytoju,kuriu nera,del tuo mania laukia rimta operacija.Apie primimo skyrio net ne noriu kalbeti.

2011-03-19, 07:15 | IP: *.*.*.*

Buvau atvesta seštadieni skubos tvarka i 2 ligonin su sintimu del dusulio,kosulio,temperaturos ir buvau paguldita i skyriu.Aš buvau šokiruota,kad palatos gydytoja ziauriai pasake kad mane ne gidis ir tikrai tai buvo norejau pereiti pas kita gydytoja bet vetos ne buvo buvo viska uzimta pagal susitarima,aš jauciuosiu blogai reikia daryti operacija ir man reikia paciai dirbti uz gydytoju,kuriu dabar nera.Apie primimo skyrio net nesinori kalbeti.

2011-02-24, 09:19 | IP: *.*.*.*

Man baisu, kad 21 amžiuje ligonineje pultas slaugytojai iškviesti yra prabanga, WC tik viduryje koridoriaus, po pilvo operaciju 3 diena valgoma raugintų kopūstų sriuba valgykloje, procedūriniam neturi tvarsliavos žaizdoms perišti. Šlapimo maišelius,lašines,drenas,nuskausminamuosius,tvarsliavą,paklotėlius, fiziologinius tirpalus turi įsigyti ligonis pagal slaugytojos pateiktą sarašą.

2010-09-18, 14:03 | IP: *.*.*.*

Geros, malonios ir darbscios seseles ir kai kurios gydytojos infekciniame kudikiu (5 aukstas) skyriuje.
Yra geru akuseriu, ginekologu specialistu, o taip pat kai kurie dermatologai ir loristai. Priemimuose tragedija su bendravimo etika ir apskritai greitumu (ypac ginekologiniam).
Nemaciau baisesniu daktaru vaiku reanimacijos skyriuje, o ir apie bendravimo etika net kalbos nera, jie nezino kas tai.
Ginekologiniame skyriuje nezinau kas yra seselems, kad joms iprasta uzgaulioti pacientes.
Manau, kad cia ne vien 2 ligonines problema, bet visos Lietuvos mediku, nes ir daug kur kitur yra panasiai arba blogiau.

2010-09-17, 17:29 | IP: *.*.*.*

infekcines lig.poliklinikos-vaiku personalas nemandagus,netgi grubus,apie bendravima su vaikais ir ju tevais isvis neismano

2010-02-27, 15:53 | IP: *.*.*.*

Nera. Tai ne ligonine, o tikras tvartas. Priimamasis- kosmaras, o medikai dirbantys jame- muzikai.
PS. Jei jus greitoji zada vezti i Kauno 2-osios ligonines priimamaji, tai nepamirskite pasiimti kailinius ir isgerti raminamuju, nes jums teks laukti "ypac profesonaliu" gydytoju konsultacijos apie 2-3 valandas nesildomose patalpose. O kai "profesionalai" prisimins, kad kazkokioje tai nesildomoje palatoje ant rusiskos ceratines lovos yra nutrenktas ligonis, tai ateis baisiai nepatenkinti ir suirze,- isburnos, kad jus sergate ir trukdote brangu laika, nes jie yra "ypac nualinti liginiu" ir nezmoniskai pervarge.
Patarimas priimamajame dirbantiems- JEI JUS NETENKINA DARBAS, PACIENTAI, AR SIAIP ESATE NEPATENKINTI GYVENIMU, TAI GYDYKITES PATYS, BET PAS TOKIUS PACIUS KAIP JUS, ARBA MESKITE ISVIS TOKI DARBA, NES JIS NE JUMS, PONAICIAI IR PONAITES!!!!!!!!!
Linkiu patirti Jums ta pati, ka suteikiate kitiems!!!

2009-03-23, 15:57 | IP: *.*.*.*

palatose voratinkliai, švilpia vejai, nera kaip išsikviesti gydytoją i palatą, jei pasidaro blogai, budintys gydytojai dažnai net nepasirodo ir nepasiteirauja ar nepablogejo vaiko savijauta

2009-02-09, 06:06 | IP: *.*.*.*

Neuro skyriuje, 5 aukstas, nezmoniskai salta. Pas mama prastai funkcionuoja inkstai. Po pirmos nakties, net ir su is namu atsinestomis antklodemis, persalo ir pradejo skaudeti inkstus. Tualetai tragiski, nesvarus. Dar priedo vidury nakties pagulde nevaiksciojancia moteri, kuri bandydama nusislapinti, iskrito is lovos. Mano mama visa nakti nemiegojo, nes turejo vaikscioti pas slauganti personala ir vis kviesti, kad priziuretu palatos kaimyne. Mama po bemieges nakties jauciasi dar blogiau nei pries patenkant i stacionara.

2008-12-21, 21:23 | IP: *.*.*.*

vardo neminesiu, bet vienai akuserei- ginekologei darbo grafikas buvo svarbesnis uz gimdyve, taip pat net ka tik gimusio vaikelio mamai "negalejo" parodyt, nors mazyliui viskas gerai buvo. Toliau nepasakosiu, tik pasakysiu tiek, kad 100% TIKRAI daugiau negimdysiu.

2008-07-01, 13:48 | IP: *.*.*.*

labai blogai vertinu priėmimo skyriu, mano draugas buvo po išgertuviu ir jam pasidare bloga su širdimi, tai mus veike kaip šunis. Jis neprates prie alkoholio, tai jai žmogui blogai tai teikia šaipytis. as ta daktare visa gyvenima ,,atsiminsiu". teko vaziuoti i KKL ir ji pagulde kaip su gresnču infarktu. nenorejom skustis, nors vadas ju ir neblogas.

2008-07-01, 13:26 | IP: *.*.*.*

kiek kartu buvau pas odos gydytoja tai geriau visai neiti,nes tokio zemo lygio,jog isejus is kabineto lieka neaisku ar pas gydytoja buvai ar pas veterinara,kelis kartus net sesele apziuredavo gydytojai nedalyvaujant apziuroje ir vis vietoj slogos isberia,net juokas ima kaip paklausai diagnozes.

2008-02-05, 09:43 | IP: *.*.*.*

Įstaigos įvaizdį žlugdo patys gydytojai.Ne visi,o tik tie,kurie seniai prarado sąžinę.