Pacientai, kurie rekomenduoja Kristina Maculevič, %

OST Klinika

Išduota: 2014-07-08, Nr. MPL-19329, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Maculevič Kristina dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Maculevič Kristina?

OST Klinika
2017-03-17, 09:45 | IP: 78.158.12.83

Gydytoja tikrai rūpestinga, bet seselė man nepatiko. Ėjau dėl nėštumo, tai kol pati nepamatė, kad esu nėšia, visą laiką jaučiausi, kad pati išsigalvoju ir beveik netikėjo, kad esu nėščia. Lyg dingusios mėnesinės ir vienas teigiamas testas čia tik sutapimas, o ne įrodymai. Po to išlydėdama davė suprasti, kad neprisiriščiau prie šios gydytojos, o geriau eičiau pas kitą.

2017-03-04, 20:20 | Registruotas lankytojas 2

Patys geriausi atsiliepimai apie gydytoją ir kartu dirbančią slaugytoją Editą Kačinskienę. Gydytoja nuodugniai atlieka apžiūrą, paaiškina, pataria, ką daryti. O slaugytoja visada nuramina, palaiko, yra kompetetinga ir turi nerealią atmintį. Nors ir tenka lankytis ne dėl pačių maloniausių dalykų, bet galiu būti tikra, kad gausiu tinkamą gydymą ir stiprų moralinį palaikymą. Man tai kažkas nerealaus, niekur kitur tokios teigiamos patirties nesu turėjusi. Ačiū!

2017-02-12, 12:11 | IP: 78.60.89.1

Labai gera bei rupestinga gydytoja. Jauciausi kaip pas privatu gydytoja, puikiai priziurejo nestuma, labai rupinosi, atsakydavo i visus rupimus klausimus. Palaukti gal ir tenka ilgiau, taciau skiria savo laiko tikrai daugiau nei 15 min.

2017-01-30, 19:57 | IP: *.*.*.*

2017-01-16, 12:40 | IP: *.*.*.*

2017-01-10, 21:45 | IP: *.*.*.*

2016-12-06, 14:39 | IP: 78.56.219.247

Gydytoja maloni, daug davė patarimų, išklausė. Tačiau kažkodėl neeheskopuoja arba echoskopuoja tik nėščias ir negalėjo mane apžiūrėt dėl tam tikrų problemų.

2016-11-23, 17:34 | Registruotas lankytojas 2

Šiaip pati gydytoja matosi yra savo srities specialistė, bet manosi yra perkaitusi. Nenori priimti nauju zmoniu nes yra perkrauta. Greitu metu vel pas ja lankysiuos tai tikiuosi bus ilgesnis apsilankymas nei buvo si kart.

2016-11-14, 13:30 | IP: 78.56.100.111

Šiandien pirmą kartą buvau pas šią gydytoją ir likau labai patenkinta :)) Buvo labai neramu dėl savo negalavimų, tačiau nors ir vėlavo su pacientų apžiūromis, vis vien skyrė daug laiko apžiūrai ir atsakymams į mano klausimus. Maloniai bendravo ir viską detaliai paaiškino. Seselė man irgi paliko gerą įspūdį, nors kiek ir griežtoka. Tikrai prireikus stengsiuosi patekti būtent pas šią gydytoją.

2016-11-08, 17:27 | IP: *.*.*.*

2016-10-10, 10:50 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 7 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2016-09-28, 14:30 | IP: *.*.*.*

2016-09-21, 15:20 | IP: 88.216.178.75

Nepavyko susidaryti nuomonės apie gydytoją dėl sesutės, kuri vos tik pradėjus analizuot mano sveikatos būklę ir priemones jai gerinti, liepė baigt šnekėt,nes už durų didelė laukiančiųjų eilė.

2016-07-28, 18:36 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja, lankiausi pas ją pirmą kartą, tačiau tikrai dar kartą grįžčiau. Vien tik geri atsiliepimai, išklausė, viską detaliai paaiškino, parodė, nuramino ir nukreipė pas kitos srities specialistus, nes ginekologinių problemų neaptiko. Tikrai rekomenduoju!

2016-06-15, 09:30 | IP: 78.60.90.9

Pirma mano gydytoja ginekologe.. labai konkreti, planinga, vizitus suderina su tyrimais. Esu dabar nescia, tai paaiskina kaip elgtis. vienu zodziu super gydytoja, dabar pas kita ir neeiciau. ;)

2016-06-14, 17:22 | IP: 188.69.210.79

Esu be galo dėkinga šiai gydytojai. Išgainiota per ginekologus patekau pas ją. Ši gydytoja vienintelė neišrašė man antibiotikų, o pradėjo tyrinėti. Ne veltui, buvo nustatytas gimdos kaklelio vėžys. Dabar jokios kitos gydytojos nebenoriu.

2016-04-19, 08:06 | IP: 83.190.79.187

Nuostabi gydytoja, lankausi pas ja dabar. Prižiūri nėštumą yra truputi komplikacijų viską paaiškina, labai gražiai nuramina apžiūri tiesiog Super. Labai ja patenkinta.

2016-04-01, 07:33 | IP: 78.56.74.36

Nuostabi gydytoja!!! Priziurejo mane nestumo metu, tikrai jauciausi pas ja kaip privaciai lankyciausi, labai rupestinga ir svelni. Net pagimdzius atejo i gimdymo skyriu pakonsultavo parode kaip su leliuku elgtis( pirmas vaikutis man). Deja, iseinu is sios poliklinkos kur ji dirba, taciau lankysiuosi kad ir mokamai pas sia gydytoja.

2016-03-23, 18:09 | IP: 78.157.77.152

Puiki gydytoja!!! Priziurejo mano nestuma, visada issamiai viska paaiskina, svelni, rupestinga. Pati gali paskambinti ir paklausti kodel neatejei:)) esu labai dekinga jai!

2016-02-11, 17:46 | IP: 78.60.29.188

Visiškai sutinku su ankstesniais atsiliepimais apie šią daktarę. Pasijutau kaip privačioje klinikoje kur su pacientu kalbamasi ir jam viskas paaiškinama. Jos padėjėja Monika taip pat labai maloni. Nuo šiol lankysiuosi tik pas šią daktarę

2016-01-26, 12:28 | IP: 78.56.36.165

Puiki gydytoja. Labai maloni, kaip ginekologė nepaprastai švelni. Prižiūrėjo mano antrajį nėštumą. Esu tuo labai patenkinta. Vos tik išsakydavau kokį nusiskundimą atlikdavo echoskopiją, įvairius kitus tyrimus. Visada mielai pasakoja, ką šiuo metu daro, kaip turėtum jaustis, kas vyksta su tavo organizmu ir su tavo vaikeliu, žodžiu nereikia traukti po vieną žodį taip kaip ir daugelio kitų gydytojų, kai jie mano, kad jie žino, o tau žinot, tai ir nereikia :)Patys geriausi atsiliepimai :) Ačiū!

2016-01-09, 15:59 | IP: 78.60.166.108

Labai miela gydytoja, linkiu sekmes profesiniame tobulejime, labai dziugina nuosirdumas, rupestis darbstumas