Pacientai, kurie rekomenduoja Paulius Mocevičius, %

Angioklinika (Kaunas)

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2012-07-25, Nr. MPL-18054, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Kraujagyslių chirurgijos gydytojas

Išduota: 2014-11-12, Nr. MPL-19939, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Mocevičius Paulius dirba šioje gydymo įstaigoje

Angioklinika (Kaunas)
2024-03-04, 11:42 | Registruotas lankytojas 4

Jau seniai norėjau parašyti apie šį daktarą... Dabar, kai perskaičiau paties daktaro atsakymus, nebegaliu tylėti.. "Pacientai- energetiniai vampyrai" "Po darbo nebeturiu nei laiko, nei jėgų" ir t.t. Palaukit, čia rašo gydytojas???? Neteko sutikti nieko panašaus. Lankiausi pas jį prieš metus, tai ačiū dievui, kad nesutikau operuojama. Paliko labai blogą įspūdį, nenoriu jo žeminti, nerašysiu nieko apie vizitą, tik labai gaila žmonių, kurie pas jį operavosi.. Ir nesuprantu, iš kur tiek teigiamų komentarų? Nesuvokiama...

2024-02-13, 21:36 | Registruotas lankytojas 1

Savo srities profesionalas. Viskas buvo sklandžiai nuo konsultacijos iki begijančių kojų mėlynių šiuo metu.

Gydytojas labai išsamiai paaiškino, kas ir kaip yra venoms mano kojose. Paaiškino kaip vyks operacija lazeriu. Prieš ir po operacijų davė atspausdintas instrukcijas, kuriose labai detaliai viskas surašyta. Jaučiausi ramus ir užtikrintas tiek operacijos metu ir po jų.

Taip pat, gydytojas labai malonus ir turi gerą humoro jausmą. Kas padėjo atsipalaiduoti operacinėje. Geriausia mano rekomendacija yra Pauliui Mocevičiui

2024-01-24, 20:40 | Registruotas lankytojas 4

Nuostabus gydytojas! Komunikacija, paslaugų kokybė nepriekaištinga! Viską paaiškino labai aiškiai, suprantamai, atsakė į visus rūpimus klausimus. Labai malonus, puikiai išmanantis savo darbą gydytojas :) Didelis AČIŪ ir didžiausios SĖKMĖS gydytojui!

2023-12-18, 20:40 | Registruotas lankytojas 1

Labai kompetetingas gydytojas, greitai ir kokybiškai sprendžiantis esmines problemas, išsamiai atsako i rūpimus klausimus, pateikia kelis gydymo variantus. Prieš ir pooperacinė priežiūra išsamiai ir aiškiai raštiškai pateikta - tereikia gerai skaityti, susikaupti ir nestresuoti. Dėl gydytojo didelio užimtumo pilnai suprantu jo prašymą netrukdyti sprendžiant jau aptartas problemas. Šis gygytojas tikras kraujagyslių srities Profesionalas iš Didžiosios raidės. Tikrai visiems rekomenduoju. Didelis Ačiū Jums Gydytojau Pauliau Mocevičiau!

2023-12-04, 10:05 | Registruotas lankytojas 4

Profesionalu, atsakinga.
Ačiū ir linkėjimai būti sveiku ir sėkmingu.

2023-12-02, 10:05 | Registruotas lankytojas 4

Ačiū gydytojas nuostabus! Daugiau tokių gydytojų iš pašaukimo dirbą! Ačiū jums! Rekomenduoju 100%

2023-11-25, 10:34 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas ne tik, kad surado problemą, bet ir išsamiai paaiškino, kodėl ta problema yra ten ir atlikdamas echoskopiją viską man parodė bei aiškino, kas ir kaip. Operacijos metu jis palaikė pokalbį, užtikrindamas, kad ši operacija nėra baisi, ir net parodė, su kokiu lazeriu dirbo, kas buvo labai įdomu. Esu dėkingas už gydytojo techninius sugebėjimus bei sugebėjimus bendrauti.

2023-11-04, 19:57 | Registruotas lankytojas 1

Mano (artimųjų, pažįstamų pas gydytoją Paulių konsultavosi ir operavosi taip pat daug ) nuomone, gydytojas Paulius yra tiesiog puikus! Profesionalus, konkretus, šiltas, turintis gerą humoro jausmą. Dirba greitai ir užtikrintai. Nesistebiu, kad pas jį tiek norinčių patekti. Operacijos dieną labai dailioje atnaujintoje palatoje mūsų pacientų buvo daug (gal 6-8 moterys), darbo tempas tikrai didelis, bet, kad ir kaip keista, asmeninio dėmesio man tikrai užteko. Gal kiek keistai iš pradžių pasirodė atmintinėje parašytas prašymas gydytojui neskambinti dėl smulkmenų, bet pamačius operuojamų žmonių skaičių, darbo tempą ir atmintinės turinį (joje surašytos visos įmanomos situacijos ir kaip elgtis tokiais atvejais), kažkaip to "keisto" jausmo neliko.
Man ir mano pažįstamiems teko aplankyti ir kitų specialistų, kurie lyg susitarę iš anksto, siūlė du variantus- arba operuotis privačiai, arba laukti savo eilės operacijai valstybinėje ligoninėje mažiausiai 1 metus. Man gyd. Paulius buvo atradimas - nemokama operacija įvyko 3 savaičių po konsultacijos. Operacija sėkminga, o savijauta puiki.

2023-10-12, 18:29 | Registruotas lankytojas 1

Labai prašau, saugokite save ir NESIOPERUOKITE pas šį žmogų! Liepia kreiptis pas psichologą, kai vis dar be galo stiprus pooperacinis skausmas jaučiamas po bene mėnesio. Operuojama SENAIS LAZERIAIS, sunkesnis gyjimas ir ATSINAUJINIMO TIKIMYBĖ 20 procentų, kai kitose klinikose tik 3proc.! Gražiai užkalba dantį iki operacijos, tačiau po jos nesveikai reaguoja į kritiką ir tampa neadekvatus. SAUGOKITE SAVE IR SAVO KOJAS! Taip pat operacijos vyksta konvejerio rėžimu, į palatą grūdama po šešis - aštuonis žmones. Duodamas pooperacinis lapas, kuriame su daugeliu šauktukų liepiama jam neskambinti, nesiteirauti, nes viskas, kas jaučiama neva normalu. BŪTINA PO METŲ PASITIKRINTI AR NEPATEKOT Į TUOS DVIDEŠIMT PROCENTŲ IR AR NEREIKALINGA ANTROJI OPERACIJA. Viso to daktaras nenurodo. Taip pat - kojinę rašoma su šauktukais dėvėti savaitę. MINIMALIAI 3 SAVAITES!

Mocevičius Paulius atsakė

Sveiki. Ačiū už kritiką, kurią priimu kaip savo darbo dalį. Gaila, bet komentare jaučiasi, kad prie subjektyvios Jūsų nuomonės yra daugiau ar mažiau prisidėję mano kolegos. Eilinis žmogus juk tikrai nežinos tokių specifinių dalykų kaip "senas lazeris", "atsinaujinimo procentas", "būtinybė pasitikrinti kojas po metų", "kiek laiko reikia nešioti kojinę" ir tt. Taip, tikra teisybė, kad aš pasirinkęs savo kelią pacientus lazeriu operuoti ne privačiose klinikose, o valstybinėje ligoninėje nemokamai - esu daug kam, kaip liaudyje sakoma - rakštis vienoje vietoje. Tada ir prasideda visokie nešvarūs dalykai. Man medicina - tai ne verslas, o gyvenimo būdas, todėl ir pasirinkau tokį kelią, t.y. padėti kiek įmanoma daugiau žmonių. Kasmet per mano rankas praeina tūkstančiai pacientų, ir tikrai neslėpsiu - tame tarpe jų yra ir nemažai piktų, pagiežingų ir net neadekvačių, žmonių, kai kurie iš jų - tikri energetiniai vampyrai. Darbas su žmonėmis yra be galo sunkus, o ypač - jei tai susiję su brangiausiu žmogaus turtu - sveikata. Gaila, kad kai kurie žmonės tiesiog nesuprana ir neįvertina tai, kad gavo tikrą gyvenimo dovaną - tai, kad kažkas prisidėjo prie to, kad būtų pagerinta būtent to žmogaus sveikata ir gyvenimo kokybė. Savo pacientams atiduodu visą savo energiją ir širdį, operuoju visus be išimties ir visai nesvarbu ar žmogus jaunas ar senas, storas ar plonas, turtingas ar vargšas. Ir žmonės tai jaučia, nes tai energetika. AŠ pasirinkau kelią dirbti vienas, be papildomo administracinio aptarnaujančio personalo, prašmatnių kabinetų, todėl pats vienas siunčiu visiems pacientams priminimus prieš operacijas, numatytus vizitus, nuorodas kaip ateiti į kliniką, ko nepamiršti ir tt. Kiekvienas pacinetas po operacijos ar procedūros išeidamas gauna itin išsamias atmintines kaip reikia elgtis vienokiu ar kitokiu atveju, kada vertėtų, o kada neverta nerimauti ir tt, todėl tikrai nenustebkite, kad prašau žmonių papildomai manęs nebetrukdyti, nebeskambinėti pasitikslinti detalių, kurios jau ir taip aprašytos atmintinėse, nes tiesiog tam nebeturiu nei laiko, nei jėgų...Dažniausiai mano darbo diena prasideda 7 val ryte ir baigiasi 21 val. vakare, todėl kartais tikrai nebeturiu energijos visą save per dieną atidavęs žmonėms dar kartą vakare kartoti tą patį per tą patį... Tiesiog pacientams reikia skaityti atmintines ir elgtis taip, kaip jiems rekomenduota ir 99 proc. atvejų bus viskas gerai. Aš savo pacientams visada sakau-: jei Tu elgsiesi gražiai ir pagarbiai - visada Tau padėsiu ir niekada neatsakysiu, bet jei Tu esi piktas ir pagiežingas, tikiesi, kad gydytojas dabar turės atsakyti už tai, kad Tu susirgai, nesilaikai rekomendacijų ir kaltini gydytoją, kad kažkas nutiko ne pagal Tavo planą ar lūkesčius - tada geriau reikia kreiptis į privačias klinikas, kur sumokėjęs solidžias pinigų sumas, Tau bus rodomas išskirtinis dėmesys ir rūpestis, ir nesvarbu, kad dažniausiai jis bus tik apsimestinis, nes už tai juk smokėta. Sėkmės visiems geriems žmonėms, nes čia juk karma - kaip šauksi, taip ir atsilieps :) Sveikatos visiems!
Pagarbiai,
Gyd.dr. P. Mocevičius

2023-09-05, 17:47 | Registruotas lankytojas 2

100% savo srities profesionalas.

2023-09-05, 17:47 | Registruotas lankytojas 2

100% savo srities profesionalas.

2023-06-28, 09:40 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas,nuostabus žmogus.Patys aukščiausi įvertinimai!

2023-04-21, 12:16 | Registruotas lankytojas 4

Vakar buvo antras malonus susitikimas kojų venų procedūroms su gydytoju Pauliumi. Visada pasitinka pozityviai, paprastai ir aiškiai paaiškina apie situaciją, bei gydymą. Esu labai patenkintas profesionalaus gydytojo paslaugomis! Linkiu sėkmės, sveikatos ir entuziazmo darbe, bei asmeniniame gyvenime!

2023-04-14, 23:14 | Registruotas lankytojas 1

Gerbiamas Med. Dr. Paulius Mocevičius, atliko venu operacija lazeriniu gydimu. Likau labai patenkinta chirurgo darbu, rekomenduoju ☘️

2023-02-07, 20:22 | Registruotas lankytojas 2

Puikus gydytojas, savo srities profesionalas. Paprastai ir aiškiai atsakė į visus rūpimus klausimus. Greitai ir sklandžiai atliko skleroterapijos procedūras. Rekomenduoju visu 100%. Jei dar, kada nors prireiks kraujagyslių chirurgo paslaugų, kreipsiuos į šį gydytoją ir atsakingai rekomenduosiu kitiems.

2023-01-25, 19:54 | Registruotas lankytojas 10

Gyvenime tikrai teko lankytis pas daug mediku, bet tokio nemalonaus keistuolio sutikti neteko. Pirma konsultacija mane tenkino ir viskas buvo ok. Per antra apsilankyma gydytojas pasake kad mano veido israiska jam nepatinka ir antrai konsultacijai jis mane nepriims. Buvau soke. Noriu pabrezti kad tikrai buvau mandagi ir net minciu apie kazkokius priekaistus nebuvo.

2023-01-13, 13:09 | Registruotas lankytojas 4

Nuostabus gydytojas, savo srities profesionalas. Nors situacija buvo nelengva mediciniškai, gydytojas apsvarstė geriausius būdus kaip viską atlikti, kad viskas pavyktų tiek sklandžiai kiek tai yra įmanoma. Žmogus pasišventęs savo darbui, puikiai išmano savo sritį. Esu jam labai dėkingas už profesionalią pagalbą.

2022-10-03, 15:30 | Registruotas lankytojas 4

Puikus gydytojas!

2022-06-04, 21:41 | Registruotas lankytojas 1

Konkretus,maloniai bendraujantis,puikaus humoro gydytojas????Puikus savo srities specialistas!

2022-06-03, 09:45 | Registruotas lankytojas 4

Gaila, bet gydytojas neįvertino, kad neįveiks silpnesniu lazeriu plačios venos, nepasiūlė operuotis kitur,kur yra aukštesnės kartos lazeris, mums kitas specialistas apie tai paaiškino, juk mes,paprasti žmonės net nežinojom,kad yra kelių kartų lazeriai. To pasėkoje net kelis kart darytos operacijos baigėsi stipriu sveikatoa sutrikdymu ir mirtimi.....

Mocevičius Paulius atsakė

Sveiki,
Taip, senai žinoma privačių klinikų dainelė: "valstybinėse ligoninėse seni ir prasti lazeriai". Kaip kitaip pasakysi pacientui, kad reikia sumokėti solidžią sumą už operaciją? Vienintelis būdas : tiktais menkindamas kitą kolegą. Gaila, kad toks jau mūsų lietuvių būdas. Jau gal kokie 5 metai, kaip beveik visos valstybinės ligoninės yra aprūpintos pačiais naujausiais lazerio aparatais, nes gydymo įstaigai tai yra labai minimali investicija, nes juk patys naujausi lazerio aparatai nekainuoja daugiau kaip 30 tūkstančių eurų. Galbūt pacientams atrodo, kad tai kažkoks kosminis aparatas, bet iš tiesų, lazerio aparatas tai planšetinio kompiuterio dydžio dėžutė. Kita vertus, jeigu jau kažkas kelis kartus darė lazerio operaciją - tai jau kažkas nenormalaus ir netipiško, ir juo labiau - kad baigėsi paciento mirtimi. Iš savo beveik 14 tūkstančių venų operacijų praktikos galiu pasakyti, kad čia kažkokia nesamonė. Mano žiniomis - nei Lietuvoje, nei Europoje neteko girdėti, kad pacientas numirtų per operaciją, toks atvejis tikrai būtų žinomas.

2022-06-01, 19:30 | Registruotas lankytojas 2

Didelis ačiū pačiam nuostabiausiam gydytojui gerbiamam P. MOCEVICIUI, dar tokio malonaus, žavaus, supratingumo, žmogiško gydytojo nebuvau sutikusi, ir ačiū visam kolektyvui kuris padėjo operacijos metu, rekomenduoju 1000kartu tik šį gydytoja

2022-05-06, 11:34 | Registruotas lankytojas 3

Pats nuostabiausias savo srities gydytojas. viska paaiškina išsamiai, žmogus atsidavęs ir matosi myli savo darba. visas baimes išsklaido jo gražus bendravimas. tik geriausios rekomendacijos :)

2022-05-06, 11:34 | Registruotas lankytojas 3

2022-04-01, 12:53 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas savo srities specialistas. Beprotiškai nuoširdus, sugebantis nerimą dėl operacijos numalšinti juoku. Rekomenduočiau kiekvienam!

2022-03-27, 10:21 | Registruotas lankytojas 5

Puikus, nuoširdus gydytojas, tikras savo srities specialistas. Lengva bendrauti, atsako į visus klausimus, tobulos atmintinės prieš ir po operacijos, abejonių ir klausimų nelieka. Nuoširdus dėkui Jonavos ligoninės chirurginio skyriaus personalui ir ypatingai ačiū operacinės sesutėms. Viskas buvo tobula. REKOMENDUOJU.

2022-01-22, 21:36 | Registruotas lankytojas 3

Labai malonus, paprastas ir puikiai ir aiškiai viską paaiškinantis gydytojas. Geriausios rekomendacijos.

2021-09-30, 14:30 | Registruotas lankytojas 2

Geriausi atsiliepimai. Kantrus, žmogiškas ir žinoma profesionalus jaunas gydytojas. Turėjau daug klausimų apie savo diagnozę, į kuriuos, kantriai, aiškiai atsakė. AČIŪ!

2021-09-23, 17:53 | Registruotas lankytojas 1

Tikras savo darbo profesionalas, nuosirdus, empatiskas, 100 balų. Rekomenduoju!!!

2021-09-08, 23:18 | Registruotas lankytojas 1

Trumpai: jei būčiau žinojusi, kad operacija lazeriu tokia lengva pacientui, nebūčiau kankinusis 20 metų po nevykusios chirurginės venų operacijos. Gydytojas profesionalas, operuodamas išsamiai pasakojo ir rodė, ką daro, kaip viskas vyksta, po operacijos su gydytoju pasidarėm asmenukę ir dar tą pačią dieną tiesiai iš ligoninės išbildėjau į darbą. Nekantrauju, kuomet bus kitos kojos operacija.
Profesionalumas, derantis su paprastumu, konkretumu, pozityvu ir gera nuotaika.

2021-08-14, 16:28 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus profesionalus gydytas, šiltas žmogus. Labai dėkojame už išsamią konsultaciją ir kojų venų diagnostikos tyrimą. Profesionali, kokybiška paslauga. Esame labai patenkintos. Ačiū, gydytojui Pauliui. www.etiamplanet.com

2021-07-01, 21:51 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus gydytojas. Malonus, linksmas, išsamiai viską paaiškina.
Dar tikrai sugrįšiu.
Sėkmės gydytojui ir tikrai rekomenduoju.

2021-05-21, 17:37 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas, linksmas, malonu bendrauti. Dirba taip, kad jaučiasi , jog žmogus išmano savo darbą. Didelis AČIŪ Jam ir visai jo komandai Jonavos ligoninėje.

2021-05-17, 11:54 | Registruotas lankytojas 1

Pats geriausias sutiktas gydytojas. Dėmesingas, profesionalus ir šmaikštus. Lietuvoj tokių gydytojų daugiau nėra, tik geriausi atsiliepimai. Sėkmės!

2021-05-01, 12:19 | Registruotas lankytojas 9

Ilgokai stebėjau paties daktaro komunikaciją, skaičiau virtualius pacientų atsiliepimus, klausiausi jo paties kolegų gyvas nuomones ir pagaliau, po dešimties metų atidėliojimo, patiesiau savas kojas jam. Pradėjom nuo problematiškesnės kojos. Truputį netikėjau, kad po operacijos galėsiu iš karto grįžti darban, bet jau šiandien (antra diena po operacijos) žinau, kad mano sprendimas vietoj nedarbingumo pažymėjimo panaudoti vieną dieną eilinių atostogų tik operacijos dienai, buvo geras. Svarbu laikytis labai aiškiai ir konkrečiai gydytojo surašytos atmintinės, ką reikia ir ko nereikia daryti po operacijos. Pačios kojos skausmo nejaučiu, apart lokalaus skausmo (nedidelių hematomų). Operaciją lazeriu darė Jonavos ligoninėje. Kolektyvas malonus, nes santykis tarp gydytojo ir aptarnaujančio personalo gražus. Kitą savaitę „paklosiu“ kitą koją. Manau, kad pasirinkau teisingai. Ačiū. Giedrė.

2021-03-31, 10:50 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus gydytojas! Labai, labai rekomenduoju :)

2021-03-31, 10:50 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus gydytojas! Labai, labai rekomenduoju :)

2021-03-07, 13:56 | Registruotas lankytojas 1

Apie gydytoją buvau girdėjusi nemažai gerų atsiliepimų,atėjo laikas ir pati įsitikinau,kad šis drysiu pavadinti gražių kojų architektas nuostabus.Dėmesys pacientui 100 %,buvo viskas paaiškinta ir atsakyta į visus iškilusius klausimus,man buvo paskirta skleropatijos procedūra,viskas praėjo sklandžiai ir greitai.
Nuoširdus ačiū gydytojui P.Mocevičiui !

2021-02-27, 21:20 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabiausias gydytojas, kokių pas mus labai mažai. Puikiai atliko venos operaciją lazeriu, viską išsamiai išaiškina ir labai rūpinasi savo pacientais. Rekomenduoju visiems, kam reikia pagalbos ir svarbiausia nedelsti. Jei laiku kreipiesi, gali užtekti ir skleroterapijos, o ji atliekama labai greitai.

2021-01-22, 14:36 | Registruotas lankytojas 1

Šiandien atliko man antrą kojų venų operaciją, esu labai dėkinga gydytojui Pauliui už profesionalumą, už rūpestingumą ! Labai bijojau, bet užteko pirmosios konsultacijos, kad visos baimės dingtų! Operacijos metu jokios įtampos, jokios baimės. Gydytojas Paulius - nuostabus žmogus, savo srities profesionalas. Tik geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos!! Nuoširdžiai dėkoju ir visiems rekomenduoju :) Linkėjimai iš Jonavos :)

2021-01-05, 23:44 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas, punktualus, organizuotas, malonus. Išsamiai paaiškino kas ir kaip. Labai bijojau, tačiau viskas įvyko labai sklandžiai.
Ačiū Gyd. Pauliui Mocevičiui ir visam personalui Jonavos ligoninėje.

2020-11-26, 21:05 | Registruotas lankytojas 2

operacija ivyko operatyviai ,profesionalumas,aukstas lygis ,gebejimas zmogu nuraminti bet kokioje siruacijoje.
operacija sklandi
100balu
aciu

2020-11-04, 07:14 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas iš didžiosios raidės. Malonus, atsakingas, kruopštus, nestokojantis humoro jausmo, tikras savo srities specialistas. Patvirtinu kiekvieną teigiamą komentarą visu 100%. Neliko abejonių, kad visiems savo draugams ir pažįstamiems rekomenduosiu tik jį. Skleroterapijos atveju žadu dar sykį kreiptis pas jį. Dar kartą labai ačiū.

2020-10-30, 17:14 | Registruotas lankytojas 1

Puikus, empatiškas gydytojas! Nustebino, kad ir vartojant kraują skystinančius vaistus, nereikėjo sustabdyti jų vartojimo prieš kojų venų operaciją lazeriu. Gydytojas viską paaiškino suprantamai! Esu sužavėtas visos komandos profesionaliu darbu.

2020-10-18, 10:49 | Registruotas lankytojas 1

Puikus jaunosios kartos, bet patyręs gydytojas. Išsamiai ir aiškiai paaiškino būklę, grėsmes, gydymo būdus. Malonus bendravimas su pacientu per operaciją gerokai sumažino stresą. Man asmeniškai tai buvo 8 operacija (kojų - antra), tad yra su kuo palyginti. Ši operacija paliko tik šiltus įspūdžius. Jei trumpai - medikas iš didžiosios raidės arba PROFESIONALAS. Ačiū! Gintaras, Šiauliai

2020-10-14, 13:31 | Registruotas lankytojas 1

Aciu, DAKTARE, uz Jusu profesionaluma, zmogiskuma ir isgelbeta koja.
Su pagarba
Antanas

2020-09-20, 07:08 | Registruotas lankytojas 2

Puikus gydytojas. Dėmesingas, komunikabilus, savo srities profesionalas. Išsamiai ir suprantamai paaiškina situaciją, galimas pasekmes, operatyviai paskiria vizitą ir operaciją. Po operacijos savo iniciatyva pasidomi apie savijautą. Liko labai malonus ir šiltas jausmas. O, kad daugiau tokių gydytojų. Visokeriopos sėkmės gydytojui.

2020-09-17, 09:33 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus savo srities profesionalas! Rugpjūčio 21 d. mano vyrui operavo lazeriu kojos venas. Labai išsamiai viską paaiškina ir pateikia informaciją raštu, kaip elgtis iki ir po operacijos. Išoperavo puikiai, koja gijo labai gerai ir po savaitės beveik nebesijautė, kad atliktos kažkokios procedūros. Praėjus kelioms dienoms, gyd. pasiteiravo apie paciento savijautą. Žodžiu, tik aukščiausi įvertinimai ir rekomenduojame šį puikų specialistą.

2020-09-10, 07:19 | Registruotas lankytojas 1

Vakar atliko man koju venu operacija, nuostabus daktaras. Siandien pilnai darbingas, net neslubuoju. Labai siltas ir nuosirdus daktaras, rekomenduoju visiem, visai neskausminga operacija truko apie 20 minuciu. Darius, Raseiniai.

2020-08-19, 20:38 | Registruotas lankytojas 1

Šiltai bendraujantis, dėmesingas gydytojas, išsamiai ir suprantamai paaiškinantis problemą, priežastis, sprendimo (gydymo) būdus.

2020-07-30, 05:48 | Registruotas lankytojas 1

Labai noriu padėkoti GYDYTOJUI PAULIUI MOCEVIČIUI, už labai gerai atliktą abiejų kojų venų operaciją. Esu labai patenkinta ir džiaugiuosi,kad suradau tokį gydytoją, kaip jis. Labai paprastas, bendraujantis, nuoširdus ir svarbiausia GYDYTOJAS žinantis ir išmanantis savo darbą. Patys geriausi atsiliepimai ,tikrai nuoširdus AČIŪ!