Kacienas Laimutis Juozas, Reabilitacija / fizinė medicina

Specialybė Reabilitacija / fizinė medicina
Miestas/rajonas Vilniaus
Gydymo įstaiga Šeškinės poliklinika
Informacija MPL-01397 Gydytojas neurologas MPL-06119 Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas
Pacientų reitingas 44% | vieta reitinge: 4171 | įvertinimų: 318
Gydytojų reitingas 49% | vieta reitinge: 1891 | įvertinimų: 45
Bendras reitingas 47% | vieta reitinge: 4001
Gydytojo profesionalumas
Gydytojo bendravimo įgūdžiai
Gydytojo rūpestingumas
Vidutiniškai/neturiu nuomonės
Kiek laiko laukėte konsultacijos?
15-30 min
Oficiali konsultacijos kaina
50-100 Lt. Mokėjo 77% pacientų.
Kokios vertės dovanomis paprastai atsilyginate šiam gydytojui?
100-300 Lt. Atsilygino 79% pacientų.

Pacientų komentarai

Teigiamas komentaras Neigiamas komentaras
Puikus specialistas
2014.05.29, 16:58 | IP: 78.56.211.173
Įvykęs faktas: atėjau siuntimo magnetiniam rezonansui išėjau su antidepresantų receptu (neturiu ir neturėjau panašaus pobūdžio nusiskundimų). Mano nuomone tokius vaistus turėtų skirti kitos specializacijos gydytojas, nustebino, kad vaistai buvo paskirti staigiai, nesigilinant, tarsi su išankstine nuostata. Taip pat turiu aiškų priekabiavimo pojūtį. Labai nemalonu. Dėl kitų profesinių žinių neturiu nuomonės, nes lankiausi tik kartą.
2014.02.26, 10:53 | IP: 77.240.248.189
Esu pats medikas, dirbu uzsienyje, PAS MUS NERA MEDIKU KYSININKU. O mano zmona del seimos reikalu siuo metu Vilniuje. Susiduria su kysininkais kasdiena. Buvo pas L.J. KACIENA nes neseniai persikrauste i Seskine. Buvo del fizines reabilitacijos. Taciau jis priime kaip neurologas, nes kitaip nebuvo talonu.
Zmona vaikysteje sirgo kaulu infekcine liga, jai susidare kaulu deformacija ir stuburo deformacija.Zmona turejo su savimi visus israsus. Taciauu sis tipelis net i juos neziurejo. Is karto sake: Ar turi babkiu?
Mano zmona teisininke, ji jam pasake: KVEPIA KRIMINALU, TAMSTA ESKULAPE.
Tai sitas debilas net pastebejo jos deformuoto stuburo, net paraziurejes i jos II neigalumo grupe del ortopediniu ligu, is karto raso, kad pas mano zmona diagnoze tipo" "fobija" :))) Ir siulo jai pirkti is jo tiesiai kabinete psichotropinius vaistus, tipo "fobija" gydyti:))
Tiems, kad nezino "fobia" tai siaip psichiatrine diagnoze.
Fobia turi diagnozuoti psichiatrai:)
As pats esu psichologas, cia visu pirma, ir as pazistu savo zmona, cia visu antra.
Zmona atejo pas ji i fizine reabilitacija del spondilioartrozes, spondiliozes, spondilopatijos, dorsopatijos, osteochondrozes, osteoparozes it kitu visiskai apciuopiamu ligu, o sitas alkoholine psichoze sergantis ispindejes narkotiku prekiautojas siulo jai psichotropinius vaistus nuo fobijos:))
Tavo laime, tamsta lietuvi, kad as toli, bet ne flegma lietuvis, as kitos tautybes ir tavo laime, kad as toli, kitaip as tau paskirciau aminazina ir tokia doze, kad jau niekas nekada gyvenime nuo taves nenukentetu.
Toliau rasau angliskai, jei sakitys kokie uzsienieciai.
STAY AWAY FROM SESKINES POLIKLINKA HEALTH CENTRE!
Doctor Laimis Juozas Kacienas offers his patients "PARTY DRUGS" instead of treating them from bone and backbone diseases!
My wife has a back problem and she is on a disability leaf now. WHen she arrived at Kacienas's office - he didn't even look at her. All he said was - my wife had "a fobia" and she needed to be treated with a "party grug".
Which he kindly offered to buy in his office.
LITHUANIA IS MAFIA STYLE COUNTRY.
PEOPLE KEEP LEAVING, GOOD DOCTORS KEEP LEAVING, and those who do stay - are mostly criminal dealers
2013.09.02, 21:59 | IP: 85.255.106.75
Turiu didelių stuburo problemų, todėl, jeigu nevykdau gydytojo nurodymų, laikas nuo laiko turiu atlikti manualinės terapijos procedūras. Šį puikų gydytoją pažįstu jau daug metų. Mane tiesiog stebina kai kurie pacientų (jeigu jie yra iš tikro pacientų) komentarai. Procedūra nėra maloni, nes radikulito skausmas baisus. Gydytojas visada rizikuoja, jeigu pacientas yra nepaklusnus ir jam dešimt kartų reikia kartoti ką jis turi daryti. Nekantrūs yra vyrai, jie ten rėkia nuo prisilietimo, o po to dar piktinasi. Yra pasirinkimas: injekcijos, tabletės ar daktaro L.Kacieno procedūra, po kurios kaip mat pamiršti savo siaubingą skausmą. Mano šeima žemai lenkia galvą prieš šį puikų specialistą, o piktų, pavydžių žmonių pilamas purvas nutekės nepalikęs nei dėmelės. Matomai nesate rimti ligoniai, kad turite jėgų pykčiui. Sėkmės Jums daktare!
2013.08.14, 12:35 | IP: 84.240.25.178
Kai sumoki nenormalias sumas už "laužymus" gydytojui i kisene, bet jokio pagerejimo nera, kreipiesi pas kitą specialista, kuris paaiškina, kad gyd. Kacieno lauzymai galejo netgi pakenkti ir buvo netikslingi (buvo atliktas magnetinis rezonansas)-tai negali sito zmogaus vadinti geru gydytoju... Aferistas ne kitaip. Būkite reiklūs ir aklai nepasitikėkite jo gydymu, visiems vienas gydymo metodas-manualine terapija už kurią susimoki tiesiai gydytojui....
2012.12.04, 15:01 | IP: 88.216.168.51
Šis pasipūtęs gydytojas dar ir "vadovauja" skyriui, o tai jau žiauru, ar jis bent kada apžiūri-apeina savo "parapiją" ???atėjęs procedūroms, ieškodamas sveikatos, gali išsinešti ne vieną odos ligą, pagulėjęs ant nedezinfekuotos, akivaizdžiai murzinos kušetės, o jau ką kalbėti kai dedant parafiną, vienam koja, o kitam ranka arba kita kūno vieta užklojama neaišku kada vandenį mačiusiu vis tuo pačiu skarmalu. Nejaugi taip nusigyvenome????? Poliklinika,vieta kur turėtų būti ideali švara, jautiesi kaip bomžyne. Pamąstykite, ar ten tik tokia švara turi būti....
2012.10.23, 21:14 | IP: 84.240.6.81
Labai pasiputes ir grubus gydytojas
2012.10.11, 14:09 | IP: 78.56.173.137
jei kam patinks gydimas rekimu, kaukimu, tai tikrai puikus gydytojas.
jam dirbti kalejime bet ne poliklinikoje.
2012.08.22, 09:31 | IP: 86.38.180.71
Kiekvienas mūsų turime keistenybių, bet tai atleidžiama: gydytojo dėka po gimdymo vėl galėjau vaikščioti nešlubuodama dėl varginančio skausmo klubuose ir smagiai sau kaukšėti aukštakulniais :) Dar mažiausiai penki mano pažįstami dėkingi jam už gražintą puikią gyvenimo kokybę. Dėkui Jums už tai ir dar, man labai patinka, kad bendraujate atvirai, regis kad šimtą metų mus, savo pacientus pažinotumėte!
2012.08.09, 20:22 | IP: 212.52.53.221
kosmaras o ne gydytojas. jam ne vieta poliklinikoje. JO ryksmas negydo.
butu puiku, kad administracija padarytu isvadas reabilitacijos skyriuje yra daug puikiu specialistu, o vedejui reiketu suprasti, kad nepakeiciamu NERA.
2012.05.06, 14:11 | IP: 86.38.190.12
"Priekabiauja prie moterų" - švelniai pasakyta. Gydytojas naudojasi savo padėtimi ir paciento pasitikėjimu - nenustebkite, jei manualinės terapijos metu gydytojo ranka atsiras jūsų kelnėse, o lūpos ant jūsų veido. Ar galima kalbėti apie jo profesionalumą, man susidarė įspūdis, kad gydytojui reikia pagalbos ar paciento su slapta vaizdo kamera. Štai kuo gali pasibaigti vizitas pas gydytoją - šoko, o ne manualine terapija. Galvojau, kad tik filmuose tokių dalykų būna.
2012.04.20, 14:38 | IP: 62.212.202.1
Šiaip sau kaip specialistas.
2012.03.17, 09:08 | IP: 86.38.180.93
Klysta diagnozuodamas, tačiau to nepripažįsta. Kitų specialistų konsultacijos patvirtina pacientui, jog Kacieno diagnozė klaidinga. Jam nesvarbu kaip pacientas jausis nuo jo paskirtų vaistų, koks šalutinis poveikis. Nenorėčiau dar kartą pas jį patekti-nugydys
2012.02.22, 18:07 | IP: 79.132.178.134
Praejau manualines terapijos kursa. Pirma karta susiduriau su tokio lygio profesionalumu. Proceduros labai veiksmingos ir ziauriai skausmingos. Jo bendravimo stylius ir uzuojauta padejo iskesti gydyma ir pasiekti tiksla. Esu nustebinta kitu pacientu neigiamais komentarais. Manau kad del nenusisekusio bendravimo vertetu paieskoti problemu savyje.
Stengiausi nekreipti demesio, bet buvau sokiruota, kad masazini stala dengiancios paklodes naudojamos keliems pacientams, ir panasu kad net ne dviem....
2011.09.15, 09:23 | IP: 195.212.29.79
Kaip profesionalas -puikus, zino savo darba, turi 20 metu patirties. Padejo ne viena karta. Kuno "masaza" atlieka puikiai. Na, dar priklauso kiek pries tai turejo pacientu. Jei nedaug, tada masazas buna stipresnis. Manualisto darbas, taip kaip ji atlieka p.Kacienas reikalauja daug fiziniu jiegu.Bet jis yra stiprus vyras dabar ir gerai su tuo susitvarko. Po jo masazo jautiesi naujai gimes. Gaila, kad dabar negaliu jo daryti. Jei galeiau, tai lankyciausi bent keleta kartu per metus, neziurint i nieka.
kaip gydytojo bendravima su pacientais, ivertinu vidutiniskai. Buna arogantiskas, vertinantis save labai aukstai.Jis mato, kad yra reikalingas, bet pamirsta, kad pacientai sumoka jam uz darba ir todel turi pilna teise i pagarba ir supratima. Ji islepino didele paklausa. Jei jis ismoktu bendravimo igudziu, butu tiesiog nepakartojamas gydytojas, bet to nebus,nes zmones nesikeicia. O gaila.
2011.05.13, 10:21 | IP: 78.56.234.128
Kažkaip suabejojau šito gydytojo kompetencija ir geranoriškumu ,kai reabilitacijos, metu buvo man daroma nemokama manualinė terapija. Laukdavau po 1- 2 val., kol Laimutis konsultuodavo privačius klientus, tad mano valdiškai iš ligonių kasų apmokėtai manualinei terapijai telikdavo vos 5 minutės, per kurias "specialistas" žvėriškai traškino mano stuburą. Savijauta labai pablogėjo. Taigi išvada - be storos piniginės pas šį gydytoją geriau nesikreipti.
2011.03.14, 11:29 | IP: 81.29.25.118
Tikraivisiems patariu lankytis tik pas si profesionala
2010.10.03, 18:01 | IP: 213.164.98.224
Tikras profesionalas.
2010.06.05, 13:15 | IP: 78.62.198.178
Dėl išvaržos puse metų bergzdžiai lankiau visokiausias procedūras, pakol papuoliau pas šį specialistą, ir iškart pasijutau žymiai geriau.
Bendravimas kai kuriems gali nelabai patikti, tačiau nereikia pykti, kad nesicackina, kaip su mažais vaikais.
2010.01.05, 11:59 | IP: 86.100.231.10
Priekabiauja prie moteru.
2009.11.13, 06:31 | IP: 98.220.230.220
Labai puikus gydytojas. Stipribes jam ir sveikatos.Labai jam ačiu iš visos širdies.
2009.04.29, 17:25 | IP: 91.199.55.3
Puikus gydytojas! Maždaug prieš 20 m. atsirado stuburo problemos, kurių niekas nesiėmė gydyti, o, tuo metu, visiškai jaunas gydytojas padarė stebūklus! Monualinės terapijos pagrindu atstatinėjo iškrypusį stuburą, parinko fizinius pratimus. Nuoširdus aėiū šiam gydytojui!
Linkiu stiprios sveikatos, ištvermės, laimės Jam.
2009.03.02, 14:47 | IP: 193.219.8.57
gal kas galite duoti sio gyd.nr.?buciau labai dekinga
2008.09.14, 15:18 | IP: 84.32.125.211
NET NEZINAU KAIP GYVENCIAU IR JUDECIAU JEI NE SIS GYDYTOJAS. NORS LABAI SKAUSMINGAS GYDYMO BUDAS,TACIAU MAN NERA JOKIU ISVARZU STUBURE PO TARPSLANKSTELINIO DISKO SUSTATYMO I VIETA. GAL NETEISINGA FORMULUOTE,BET SUPRASTI,TURBUT,IMANOMA. ACIU GYDYTOJUI L.KACIENUI,LABAI!!!
2008.08.14, 22:49 | IP: 213.164.122.171
Esu labai dėkinga šiam gydytojui už pagalbą. Tiesiog be jo nebūčiau taip greitai atsistojusi ant kojų.
2008.08.13, 17:03 | IP: 217.117.17.195
Labai geros nuomonės kaip apie gydytoją ir žmogų, kuris yra savo srities žinovas ir turintis puikų humoro jausmą, kurio labai reikia po tokių kaulų "laužymo".
Pacientė
2008.02.06, 13:22 | IP: 195.182.69.120
labai gaila,kad puikus specialistas toks grubus su ligoniais.
2007.10.25, 22:17 | IP: 84.240.40.19
Puikus gydytojas, dirbantis labai tikslingai, taupantis laiką. Nuostabus manualinės terapijos specialistas, dėl nervų užspaudimo stubure visai negalintį judėti žmogų labai greitai pastato ant kojų.
Lankjausi jo privačiame kabinete ir mokėjau pagal jo įkainius. Tiesa, tai buvo prieš keletą metų. Bet ir šiandien jį miniu tik geru žodžiu ir visuomet rekomenduoju kitiems, prispaustiems panašių ligų.
2007.07.31, 21:55 | IP: 212.59.12.166
Nepaisant griežto charakterio, nuostabus gydytojas.
2007.03.21, 13:55 | IP: 82.135.246.112
Skausmo suriestam ligoniui be jo neišsiversti.
2007.01.22, 09:26 | IP: 82.135.246.112