Pacientai, kurie rekomenduoja Lidija Miftachovienė, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2004-12-24, Nr. MPL-05301, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Miftachovienė Lidija dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Miftachovienė Lidija?

2.7

2.4

Laiko neužteko problemos įvertinimui

2.8

2024-03-27, 21:43 | Registruotas lankytojas 1

Šokas. Prisidedu prie atsiliepimų: "Nesuprantu kodėl ji apskritai dar dirba". Moteris VISIŠKAI nevaldo kompiuterinių technologijų. Nu-lis! MRT atsineštą USB laikmenoje atsidaryti net nebandė. Epaciente nieko nesupranta. Sako kad be popierinio aprašo nieko net negali pradėti. Pasiūlė del juosmens skausmų kreiptis į neurochirurgus tačiau siuntimo parašyti negalinti. Vizitas nebuvo vertas ne tik kad pusantro mėnesio laukimo bet nei vieno benzino lašo sudegusio ten nuvykti. Niekam nerekomenduočiau gaišti savo laiką. Gydytoja šiuolaikinėje medicinoje nebekompetetinga. Diskusija dėl juosmens galimų problemų su Jūsų kolega darbe duos daug daugiau nei laiko švaistymas pas neurologę LIDIJA MIFTACHOVIENE. Šokas, nulis, tikra tragedija.

2023-06-05, 15:02 | Registruotas lankytojas 1

Sveiki, noriu pasidžiaugti kaip maloniai ir profesionaliai suteikė paslaugą kaip Neuologo gydytoja p. Lidija. Labai gera gydytoja ir maloni. Rekomenduoju visiems.

2023-03-08, 16:16 | Registruotas lankytojas 4

PATI BLOGIAUSIA IR BJAURIAUSIA GYDYTOJA ! NESUPRANTAM KAIP JI DAR DIRBA ! VIZITO METU BUVO VIEN PAŠAIPOS , KURIOS MANO MAMYTĘ ATVEDĖ IKI AŠARŲ ! NETEKOMENDUOJAM NIEKAM . JOKIŲ TYRYMŲ , TIK PRIEKAIŠTAI ,KAD PACIENTAI TRUKDO JOS LAIKĄ !

2023-02-28, 00:20 | Registruotas lankytojas 3

Niekam nepatariu, sunku patikėti, kad ji dar dirba. Tai pati bjauriausia kada sutikta gydytoja. Išsityčiojo iš manęs, nes šiuo metu nedirbu, išvadino tingine ir pasiūlė mažiau gulėti lovoje. ši gydytoja visiškai nekreipė dėmesio į mano nusiskundimus. Turbūt labai bloga situacija su neurologais, kad tokia daktarė dar dirba. Iškart pasakė, kad man nieko nėra ir neprisigalvočiau. Pas kitą gydytoją nuėjus paaiškėjo, kad reikėjo skubiai atlikti dvi operacijas, kad neblogėtų mano sveikatos būklė.

2022-03-30, 11:49 | Registruotas lankytojas 3

Perskaičius komentarus, labai abejojau dėl gydytojos ir jos kompetencijos. Na dingti nebuvo kur, nes talonėlis buvo vienintelis pas neurologą, susitaikiau kad diagnozė nebus nustatyta ir gydymo negausiu. Bet, likau labai patenkinta apžiūrą. Gydytoja pilnai manę apžiūrėjo , pakalbėjome ne tik apie ligas. Atsakė į visus klausymus ir rekomendavo, jeigu skausmas grįž ( kreipiausi dėl trišakio nervo uždegimo) nedelsiant kreiptis pas ją. Todėl rekomenduoju šią gydytoją.

2022-03-04, 12:54 | Registruotas lankytojas 1

Labai puiki gyditoja, siunčia visoms procedūroms, kad įvertinti situaciją. Tikrai rekomenduoju.

2021-10-14, 08:45 | Registruotas lankytojas 2

Visiškai nesidomi pacientu,šneka viena pati ,bendravimas nemalonus,erzinantis,pamokslaujantis. Visiškai nedraugauja su kompiuteriu. Tikrai pritariu visiems sakantiems aplenkti šia personą didžiausiu lanku. Veltui sugaištas laikas.

2021-10-14, 08:44 | Registruotas lankytojas 2

2021-07-26, 14:05 | Registruotas lankytojas 1

Pralaukiau vizito mėnesį. Susitikus bendravo labai nemalonei ir nemandagiai. Kreipiausi dėl galvos skausmų. Nerekomenduoju kitiems. Esu nusivylusi. Tokiems "gyditojams" laikas į pensija.

2021-07-07, 16:10 | Registruotas lankytojas 3

Omg, likau tokia pakraupusi sakyčiau, respublikinės poliklynikos taikos pr. Darbu tiek registratūroje, tiek neurologes Lidijos Miftachovienes.
O dieve kokio nemandagumo gydytoja.. Atėjau, o ji mane vos ne į šuns dienas isdejo. Nieko nepatikrinus, kas man gali būti, o skausmai nugaroje yra dideli, sako sportuoti. Sakau nepadeda man reabilitacijos, ji sako reikia visą gyvenimą sportuoti tada neskaudės. Aš tokia pakraupusi jos bendravimu, o į atsakymą šeimos gyd., tokiu nesąmonių prirašė.
Nemanot, kad būtų laikas tokiu gydytojų atsisakyt? Jai kažkur apie 80metu
Žinokit kažkoks siaubas. Isiminkit šitą "gydytoja" žmonės, ir nuo jos tikrai kuo toliau. Nes ji diagnozės pasako pažiūrėjus į žmogų, iš išvaizdos...
Dar ji mano šeimos gyd., išvadino durniu kam jis mane atsiuntė pas neurologa. Ir man pačiai panašiai kalbėjo.

2021-03-04, 10:38 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2021-03-01, 10:16 | Registruotas lankytojas 1
2020-09-08, 17:10 | Registruotas lankytojas 3

Gera gydytoja.Išsamiai išklausė ir skyrė panankamai laiko.

2019-09-09, 06:49 | Registruotas lankytojas 6
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-04-07, 14:28 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 11 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-03-16, 09:29 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2018-05-03, 06:41 | Registruotas lankytojas 8
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 10 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2018-03-12, 14:09 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2017-06-19, 20:03 | Registruotas lankytojas 1

O aš noriu padėkoti šiai gydytojai, jei ne ji, kentėčiau ir toliau stiprius galvos skausmus. Labai geranoriškai priemė, išklausinėjo išsamiai simptomus, apžiūrėjo ir iškart nustatė ligą, kad trišakio nervo uždegimas. Ne tik kad išrašė nuo uždegimo vaistų, bet dar paskyrė papildomai vitaminų galvos kraujotakos sistemą suaktyvinti, kadangi sužinojo, kad intensyviai mokinuos. Jos dėka ir vel esu energinga ir nebevargina jokie skausmai :) su šypsena veide palinkėjo greičiau sveikti. Didelis, Jums Ačiū, gydytoja, ir sėkmės darbuose!

2017-06-06, 15:07 | IP: *.*.*.*

2014-08-20, 15:31 | IP: *.*.*.*