Pacientai, kurie rekomenduoja Daiva Kaušaitė, %

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas

Išduota: 2011-08-04, Nr. MPL-17423, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Išduota: 2008-07-16, Nr. MPL-11342, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2.8

Laiko neužteko problemos įvertinimui

2.5

Nesidomėjo

2024-03-15, 06:30 | Registruotas lankytojas 1

Vat ir man teko apsilankyti pas D.Kaušaitę. Net negalėjau patikėti, kad šiais laikais taip neetiškai gali daktaras bendrauti. Patyčios, tai maža dalis ką Kaušaitė sau leidžia. Bėda ta, kad tai mažas miestelis, kažko pasirinkti ir nėra. Visko čia ir nesurašysi. Bet rašyti reikia, gal atsakingi asmenys kada patikrina ją ir situacija pasikeis.

2023-11-25, 19:02 | Registruotas lankytojas 2

Ponia aiškiai turinti psichologinių priblemų, kurias reiktų spręsti . Nemoka bendrauti su žmonėmis, niekam nelinkiu susitikimo su šia persona :) su tokiu požiuriu galėtų dirbti nebent morge , žmogiškumo jokio ..

2023-06-25, 23:56 | Registruotas lankytojas 3

Nieku gyvu nesilankyčiau pas šią moterį (gydytoja net nepavadinčiau). Arogantiška, akiplėšiška, nemokanti bendrauti, nesuprantinga ir tikrai prastą žinių bagažą turinti senmergė. Nesuprantu, kaip apskritai ji dar išlaiko savo darbo vietą.

2023-06-20, 18:12 | Registruotas lankytojas 1

Paskutinė akiplėša,jokios kulturos jokio mandagumo,nesisivaizduoju kai ji taip gali bendrauti su pacientais,dėl jos darbo metodikos man kylo dauk bėdu,neturiu žodžiu išreikšti kokia ji nesupratinga žmoniu atveju fu fu fu

2023-03-09, 19:44 | Registruotas lankytojas 1

Sveiki, niekada ir niekam nerekomenduočiau šios gydytojos. Gydytoja pilna arogancijos, konsultacijos metu visada jutausi žeminama. Dėl mano klausimų buvo juokiamasi tiesiai į veidą. Galbūt esu su nepakankamu žinių bagažu (iš medicininės pusės),bet manau ,kad žmogus ir kreipiasi i gydytoją ieškodamas pagalbos ir atsakymu !!! Labai gaila ,kad jauna specialistė išviso be empatijos!!! O komunikacijos visiškas nulis... Gydytoja net nebandė įsigilinti į mano negalavimus. Nežinau, kaip galima tokiam žmogui/asmenybei rinktis gydytojo profesija?.. Esu pasibaisėjusi, tokios patirties nelinkėčiau niekam.

2022-07-15, 15:03 | Registruotas lankytojas 1

Nuo bado, maro ir tokių daktarų. Verkti norėjosi išėjus iš jos kabineto.

2022-05-10, 23:47 | Registruotas lankytojas 1

Su mano mama kalbėjo pakeltu tonu.Tiesiog buvo orogantiška.Manau gydytojai nepatinka pagyvenę ligoniai.Vėlavosi daugiau nei 30 min.Daugiau nenureciau sutikti tokios gydytojos.

2022-03-04, 16:55 | Registruotas lankytojas 2

NEREKOMENDUOJU, nes gydytoja įvaldžiusi priėmimo metodą, kurio pavadinimas PATYČIŲ PATYČIOS.
Po apsilankymo pas gyd Daivą Kaušaitę mama grįžo apsiverkusi. Jautėsi labai pažeminta, neišklausyta ir pati kalta dėl ligos, dėl amžiaus, dėl to, kad ieško pagalbos.
Po kiek laiko teko dėl fizioterapijos procedūrų paskyrimo nueiti ir man. Buvau nustebinta gydytojos aiškeriagystės duotybe. Ji žinojo, ką veikiu namie nuo ryto iki vakaro. Kaip valausi, verdu, nešu šiukšles ir t.t. Net gi kaip netaisyklingai guliu, ką veikiu gulėdama. Nors dėl ligos namie nieko nedarau, įrodyti nepavyko. Ji manęs negirdėjo, neleido net kalbėti, nes aiškiaregiška daktarė pati klausė pati atsakinėjo, pati teisė ir prognozavo. Negirdėjau nei iš vieno daktaro, sanatorijos medikų, medicinos darbuotojų tokio pažeminimo ir paskutiniu sakiniu tiesiog pasityčiojimo, nes esu narkomanė, vaistų prisigėrus, kurių ji nerašė. "Tai ko norėt?" pabaigoje uždėjo "vyšnaitę". Į ginčus nesivėliau, nes "aiškeriagė" savo storžieviškumą įvertins kaip savo kompetenciją.
Nesistenkite patekti ten, kur jūsų nelaukia!ĮEISITE su VILTIM, IŠEISITE su RANDAIS!!!

2022-03-04, 12:07 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju šios gydytojos, nes bendravo labai nemaloniai, paklausdama klausimo, neišklausydavo atsakymo, o ant mano žodžių iš karto pati susakydavo atsakymą, kaip neva aš jaučiuos ar darau ar nedarau, smerkė ir teisė, sakydama, kad darau taip ar anaip, kas kenktų mano sveikatai, nors iš tiesų taip nedariau ir vadovavausi visomis anksčiau kitų gydytojų teiktomis rekomendacijomis. Atėjau po rimtos stuburo išvaržos operacijos. Ligų neišsigalvojau ir specialiai jų nesusikūriau. Iš gydytojos pasijutau, tarsi pati negerai gyvenau, savim nesirūpinau vos ne tyčia, ir sugadinau savo sveikatą. Prasidėjo moralai kaip turėjau ar turiu gyventi. Gydytoja nesidomėjo nei kaip yra, nei kaip galėtų būti, dėstė savo nuomonę nieko nesiklausydama, būdama arogantiška, nemandagi, pasipūtusi. Jaučiausi visiškai išbalansuota, sunervinta, nors turėčiau po rimtos operacijos dėti visas pastangas sveikti ir mąstyti pozityviai. Negana to, paminėjus, kokie vaistai vartojami, tame tarpe antidepresantai, buvo pasakyta, kad vartodama tuos "narkotikus" ir nesuvokiu ką darau su savim. Na išvadinti pacientą narkomanu, geriant vaistus, yra didžiausia nepagarba pacientui. Ypač iš mediko. Procedūros paskirtos atmestinai, nesistengiant iš esmės padėti pooperaciniu laikotarpiu kuo greičiau ir visais būdais atsigauti. Gydytoja neturi teisės teisti, vertinti, moralizuoti pacientui. Jos darbas yra objektyviai įvertinti ir rūpestingai paskirti gydymą. Jei gydytojas to nesugeba, dirbti tokio darbo neturėtų.

2022-01-20, 22:29 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju, labai arogantiška gydytoja, grubi, nemandagi, daugiau tikrai neičiau.

2021-10-15, 12:45 | Registruotas lankytojas 5

Nepagarbi, arogantiška ir pasipūtusi gydytoja, pagarbos pacientui 0, nori tiesiog kuo greičiau atsikratyti, o ne padėti. Buvau tiesiog žeminama, menkinama ir dėl sveikatos problemų apkaltinta pati, pasijutau kaip mokykloje direktoriaus kabinete labai labai rimtai prisidirbusi, labai nemalonu. Su tokiu tragišku "specialistu" dar nesu susidūrusi, šiam žmogui reikėtų dirbti kur nors fabrike, kur nereikėtų bendrauti su jokiais žmonėmis, nes ji to daryti nemoka. Labai gaila, kad tokie gydytojai dirba viešose įstaigose, nieko nelieka kaip tik už savo pinigus lankytis privačioje įstaigoje pas kompetentingus specialistus.

2021-10-13, 17:19 | Registruotas lankytojas 3

Ėjau pas jauną, kaip ir daugumą, perspektyvų specialistą, bet.....Esu po stuburo operacijos, po 4 stuburo blokadų, laukia, fiksuojanti operacija, bet daktarė, net nepasidomėjo, skyrė visišką nesamonę. Tai pati vulgariausia, pakeltu balsu, nemokanti bendrauti ,,gydytoja", atsiprašau, be ne taip reikia su pacientais bendrauti, mes ne į pasimatymą ateiname. Jei norite likti sveiki, tikrai rinkitės kitą gydytoją. NEREKOMENDUOJU

2021-06-30, 16:57 | Registruotas lankytojas 3

Aptarnavo maloniai, bendravo kultūringai, sureagavo į kritiką teigiamai. Kreiptis rekomenduoju.

2021-05-30, 11:36 | Registruotas lankytojas 3

Arogantiška, bendrauja atmestinai net neįsiklauso kai bandžiau paaiškinti ,nors pati pridariusi klaidų- paėmusi kito kliento kortelę net nesiaiškina kodėl jai niekas nesutampa o išvaro iš kabineto ir tai tęsėsi nuo 11 val. iki 15'30. Gerai kad vaiko gydytoja ėmėsi iniciatyvos ir sutvarkė šią problema

2021-05-27, 20:17 | Registruotas lankytojas 1

Negaliu spręsti apie gydytojos kvalifikacijā, bet bendravimo su pacientu lygis nulinis, bendravimo tonas paaukštintas, paciento nesiklauso, nieko nepaaiškina. NEREKOMENDUOČIAU

2021-03-10, 10:43 | Registruotas lankytojas 1

Puiki profesionali gydytoja. Ne kartą lankiausi ir kiekvieną kartą tiksliai nustatė priežastį. Įsigilina į visus nusiskundimus. Paskirtas gydymas buvo sėkmingas.

2021-02-06, 12:39 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-12-03, 10:49 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-05-29, 12:04 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja. Maloni, rūpestinga , motyvuojanti. Rekomenduoju.

2019-11-21, 12:13 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-10-08, 18:56 | Registruotas lankytojas 4

Dėmesinga, kruopšti gydytoja! Dėkoju už pagalbą dėl baisių riešo skausmų. Gydytojos paskirtos procedūros buvo labai veiksmingos.

2019-06-13, 09:55 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 9 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-01-28, 20:16 | Registruotas lankytojas 2

Labai maloni ir šilta medikė, procedūras tikrai gavau tokias kokių man ir reikėjo

2017-08-29, 12:36 | IP: *.*.*.*

2014-11-19, 18:25 | IP: 62.80.225.17