Pacientai, kurie rekomenduoja Rokas Perevičius, %

CLINIC DPC (Alytaus klinika)
CLINIC DPC (Anykščių klinika)
CLINIC DPC (Raseinių klinika)
CLINIC DPC (Utenos klinika)
CLINIC DPC (Panevėžio klinika)

Gydytojas veido ir žandikaulių chirurgas

Išduota: 2019-07-19, Nr. MPL-24334, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Išduota: 2013-07-18, Nr. MPL-18895, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Perevičius Rokas dirba šioje gydymo įstaigoje

CLINIC DPC (Alytaus klinika)
CLINIC DPC (Anykščių klinika)
CLINIC DPC (Raseinių klinika)
CLINIC DPC (Utenos klinika)
CLINIC DPC (Panevėžio klinika)
2024-01-23, 20:40 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas puikus specialistas, paprastas, maloniai bendraujantis. Labai džiaugiuosi, kad būtent šis gydytojas man suteikė medicinines paslaugas. Dėkoju gydytojui Rokui Perevičiui ir kuo geriausios rekomendacijos.

2022-04-29, 11:19 | Registruotas lankytojas 6

Nuostabus. auksinių rankų chirurgas. Man pašalino 14 dantų, taip, aš neapsirikau- 14 dantų vieno vizito metu. Aš pati esu patologinė bailė, bet operacijos metu nejaučiau jokio diskomforto, tik girdėjau šiltus ir nuoširdžius daktaro ŽODŽIUS!!! O kai po procedūros išgirdau JO pasakytus žodžius-jūs esate nuostabi, kantri pacientė- likau visiškai be žado...Gerb, DAKTARE, linkiu Jums didžiulės Laimės ir Sėkmės. Visiems nuoširdžiai rekomenduoju!!!
Jūsų pacientė, didžiausia bailė- Lina

2021-01-20, 13:50 | Registruotas lankytojas 2

Labai dėkoju gydytojui Perevičiui ir jo komandos nariui už paslaugumą, rūpestingumą ir empatiją bei nepriekaištingai atliktą retinuotų dantų šalinimą ir išsamias konsultacijas. Dantų traukimas buvo labai komfortiškas. Pooperacinis laikotarpis buvo sklandus. Taip pat dėkoju DPD klinikai, kad subūrė geriausius specialistus vienoje vietoje. Sėkmės Jums!

2019-10-20, 17:13 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas Rokas yra vienas maloniausių mano sutiktų specialistų! Prieš protinių dantų pašalinimo procedūrą nuramino, viską aiškiai paaiškino ir išklausė. Procedūros metu visiškai neskaudėjo, gydytojas dirba kruopščiai, atidžiai ir kokybiškai. Po dantų pašalinimo viską dar kart nuodugniai paaiškino, o po poros dienų pats susisiekė telefonu dar kart pasiteirauti ar viskas gyja gerai! Labai rekomenduoju šį gydytoją, jis yra tikras savo srities profesionalas!

2017-10-13, 20:38 | IP: 86.100.36.122

Dėkoju gydytojui už mandagumą ir profesionalų darbą bei atsakytus klausimus, kad ir tokios nedidelės operacijos metu.

2015-01-24, 01:19 | IP: 64.183.74.130

Gydytojas labai mandagus, puikiai viska paaiskino, nors zveriskai bijojau - nuramino. Protinius dantis, kuriu kiti nedriso salinti "del sudetingumo", pasalino per 20 minuciu. Visiskai neskaudejo, neturejau jokiu problemu. Kad visi gydytojai tokie butu... Norejau gydytojui atsidekoti pinigeliais, taciau kategoriskai atsisake juos priimti, tai taip ir likau nesupratusi