Pacientai, kurie rekomenduoja Jurgita Vinciūnienė, %

Išduota: 2014-07-08, Nr. MPL-19547, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Išduota: 2018-06-27, Nr. MPL-22792, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2024-02-01, 14:39 | Registruotas lankytojas 1

Ačiū šiai gydytojai už visą nėštumo priežiūrą ir priimtą gimdymą extra Cezario pjūvio būdu. Gydytoja tikra profesionalė - sprendimus priima greitai, paaiškina viską detaliai ir suteikia saugumo, ramybės jausmą, neleidžia be reikalo stresuoti. Labai mandagi, rūpestinga, visuomet įsigilina į situaciją ir skiria daug dėmesio ne tik nėštumo metu, bet ir po jo. Didelė nuostaba skaityti neigiamus komentarus - tai lyg ne apie šią gydytoją. Tik geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos.

2024-02-01, 14:12 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi, empatiška, įsiklausanti ir daug individualaus dėmesio skirianti gydytoja. Visada padarys daugiau, nei “priklauso”. Ši gydytoja prižiūrėjo mano visą nėštumą ir priėmė gimdymą. Lankiausi daug kartų, į visus klausimus atsakė išsamiai ir visuomet nuramindavo, kai to reikėjo. Po gimdymo kelis kartus atėjo pasiteirauti, kaip sekasi. Atvirai - ši gydytoja ir ypač profesionali ir tuo pačiu šilta, rūpestinga, kaip mama. Būsime visuomet Jums dėkingi už nuoširdų rūpestį ir pagalbą priimant dukrytę! ❤️

2024-01-31, 09:58 | Registruotas lankytojas 2

Labai grubi gydytoja, gimdžiau pas ją ir išgirdau daugiau gazdinimo negu paskatinimo. Gimdymą skatino vaistais viskas baigėsi extra cezariu. Kita diena atėjo vos minutei ir pasakiusi kelis sakinius išėjo negalėjau net pasikalbėti dėl vykusio gimdymo komplikacijų. Nemangi, atsaini gydytoja nerekomenduočiau jos.

2023-12-13, 21:04 | Registruotas lankytojas 1

Labai nemalonu, kai pasakojant jog jauti skausmą, gydytoja ignoruoja tavo problema, aiškina, kad prieš tai paskirtas kitos medikės gydymas yra nereikalingas ir negana to ragina greičiau išeiti iš kabineto... Manau tai parodo gydytojos ne kompetenciją ir pasenusias profesines žinias. Nemaloni ne tik kaip gydytoja, bet ir kaip žmogus. Gydytojai tikrai turėtų būti kitokie. Nerekomenduočiau net priešui.

2023-12-13, 14:09 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja buvo labai nemaloni, nesivargino pažiūrėt į tyrimų rezultatus, liepė iš karto nutraukti vartojamus vaistus, kurie turi būti mažinami palaipsniui. Ir dar pareiškė, kad skauda man galvoje ir o jei įvyks persileidimas čia ne jos problema ir taip turi būti, nors nėštumas jau 4 mėnesių. Niekam nerekomenduočiau tokios gydytojos ir daugiau nei už ką pas ją negrįšiu.

2023-11-29, 17:44 | Registruotas lankytojas 1

Puiki, konkreti, bet rūpestinga ir maloni gydytoja priėmusi mano gimdymą. Visad liksime dėkingi už sklandų sūnaus gimimą.

2023-05-14, 17:20 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoja savo darbą atliko atmestinai, pasijutau ją sutrukdžiusi. Nesigilino į nėštumo anamnezę. Bendravimas labai grubus ir nemandagus. Negirdėjo paciento nusiskundimo, bet pasiūlė vaistų nuo skausmo, nors jokio skausmo net nebuvo ir nebuvo paminėta iš paciento pusės. Jei reikia profesionalumo, kad aiškiai pasigilintų į eigą ir konkrečiai bei mandagiai be jokių pasišaipymų atsakytų į jūsų klausimą, rinktis reikėtų kitą specialistą.

2023-05-12, 22:58 | Registruotas lankytojas 5

Gydytoja patikrino viską, ką reikėjo, uždavė tikslius klausimus, aiškino tą, ką reikėjo, laba per daug nesiplėtė ir nesigilino. Šiaip nebuvo, kad žiūrėjo į pacientą atmestinai, bet jeigu norite šilto bendravimo tai nu nelabai to čia bus. Gydytoja griežta, nevengia ir griežtai kažką atkirsti, skubina labai atsakinėt į klausimus, jei kažkur susimėtai tai labai prikimba prie to, pašiepia per dantį. Antrą kartą neičiau, jaučiausi nemaloniai

2023-03-22, 11:51 | Registruotas lankytojas 3

Tai gydytoja priziurejusi mano nestuma ir dalyvavusi gimdyme. Esu jai be galo dekinga uz rupesti ir palaikyma gimdymo metu. Labai rekomenduoju!

2022-05-08, 15:17 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju šios gydytojos. Gydytoja bendravo nemaloniai. Gydytojos fraze: o tu mokyklą baigei ir nežinai .... šokiravo mane. Visuomet pacientas atėjęs pas gydytoją juo pasitiki ir tikisi geriausio aptvarnavimo, nesvarstydamas to, ko jį moko mokykloje ir TIKRAI negalvoja ar nuo vienos ar kitos ligos gydo antibiotikai ar kiti vaistai. Gydytoja išsamiai atsakinėjo į klausimus, bet jaučiausi it būčiau kalta atėjus. Pasakė, kad turėčiau ateiti po 3mėnesių, paklausus kaip dažnai ji dirba mūsų mieste atsakė: norėsi susirasi. Asmeniškai aš tikrai neieškočiau šios gydytojos darbo vietų ir laiko.

2022-04-02, 10:38 | Registruotas lankytojas 1

Viena iš geriausių sutiktų gydytojų, labai maloni, dėmesinga. Savo srities profesionalė, labai rekomenduoju!

2021-11-18, 15:38 | Registruotas lankytojas 65

Labai dėmesinga ir gera savo srities gyditoja, Rekomenduoju!????????????????

2021-05-14, 17:24 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja, specialistė ir žmogus. Linksiu dėkinga visą gyvenimą.

2021-02-24, 14:32 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja!! Man buvo pirmasis gimdymas, baimės buvo daugiau, nei reikia. Bet šios gydytojos dėka, viskas vyko lengvai, sklandžiai ir greitai. Palaikymo ir dėmesio gavau užtektinai. Esu labai dėkinga tiek už rūpestį viso nėštumo metu, tiek už dukrytės priėmimą. Už palaikymą ir apkabinimą sąrėmių metu.. Guodė ir ramino žodžiai "Žinau, kad skauda, šio skausmo neįmanoma apsakyti net žodžiais, bet tu gali, tu šaunuolė" ❤️ Rekomenduoju tikrai!! Aš pati dar tikrai sugrįšiu po poros metų su antruojų, kad ir kur ji bedirbtų!! ☺️

2018-11-09, 21:28 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2017-10-19, 10:59 | IP: 78.58.65.136

Nuostabi gydytoja. Ir pati dar kartą kreipčiausi ir kitoms rekomenduočiau. Nuoširdžiausias ačiū už priežiūrą, rūpestį ir profesionaliai atliktą darbą