Pacientai, kurie rekomenduoja Ieva Viltrakytė, %

Northway medicinos centrai (Vilnius)

Gydytojas vaikų ir paauglių psichiatras

Išduota: 2016-06-28, Nr. MPL-21007, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2018-06-29, Nr. MPL-22887, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Northway medicinos centrai (Vilnius)
2024-03-19, 11:40 | Registruotas lankytojas 1

Užsukau pasižiūrėti, kur šiuo metu gydytoja dirba, pamačiau vieną "nerekomenduočiau net priešui" komentariuką ir negaliu nesureaguoti. Aš rekomenduočiau visiems: ir priešams, ir draugams, ir praeiviams, ir pažįstamiems, ir nepažįstamiems, ir gyviems, ir negyviems (gal net ir tiems kažkaip padėtų). Ieva ir akmenį sugebėtų įkvėpti pokyčiams ir pagelbėtų jam pačiam pradėti krutėti. Kompetetingas, profesionalus, empatiškas, dėmesingas žmogus, kuriam nuoširdžiai rūpi. Nieko taip negyriau ir, deja, matyt negirsiu - mažai tokių asmenybių šioje žemėje, labai mažai. Gal dėl to ir eilės kilometrinės. Ir jei svarstot, ar verta jose stovėt, tai verta. Jei tik galimybės leidžia. Kad ir kas bebūtum, kad ir ko beieškotum - sėkmės tau, laikykis, ir nueik pas Ievą! BŪTINAI.

2024-03-06, 00:56 | Registruotas lankytojas 2

“Panašu, kad komentaras rašomas konsultacijoje nebuvusio asmens, nes savo kasdieniame darbe vadovaujuosi kardinaliai priešingu požiūriu, nei aprašyta. Žinau, jog šiandieninė žmogaus būsena yra jo visos istorijos rezultatas, ir mums reikia surasti, kodėl būtent tokia asmenybė į būtent tuos įvykius reagavo būtent tokiais negalavimais.” - Ieva Viltrakytė

Taip Jūs atsakėte į mano komentarą. Rašau vėl, nes noriu patikslinti, kad tai kokį komentarą palikau tai tikra tiesa, tokio požiūrio kaip Jūs teigiate vadovaujanti, tikrai nebuvo konsultacijoje. Aš aprašiau savo patirtį, ir iki šiol negaliu pasitikėti gydytojais po konsultacijos su Jumis, o tai daug ką pasako apie Jūsų profesionalumą, ir tikrai ne gerąja prasme.

2023-11-08, 01:18 | Registruotas lankytojas 2

Nerekomenduočiau net priešui. Po vizito jaučiausi dar labiau traumuota, sunku buvo vėl kreiptis pagalbos jau į kitą gydytoją. Mano praeities patirimai buvo sumenkinami, gydytoja bandė įtikint, kad tai nebuvo traumingi įvykiai mano gyvenime, kad čia aš viską susigalvojau ir noriu dėmesio. Ilgą kelią praėjau, kad nejaust gėdos ir kaltės jausmo dėl savo trauminių patirimų, o dėl šios gydytojos mano vidinė stiprybė sugriuvo. Jei norit nebūti dar labiau traumuoti, tikrai neeikit pas šią gydytoją.

2023-10-23, 16:55 | Registruotas lankytojas 10

Puiki gydytoja, labai ilgai teko laukti, bet man buvo verta. Norėtųsi vieno, kad pas šią gydytoją nebūtų tokių eilių, kad dabar jau galima užsiregistruoti tik sausiui. Bet kartą pakliuvus situaciją vienaip ar kitaip pagerina, malonu, kad sužadina viltį medicininiu išprusimu ir gebėjimu pasiūlyti pažangiausius vaistus.

2023-10-02, 10:03 | Registruotas lankytojas 5

Nerekomenduoju šios gydytojos, stipriai vėlavo priimti, ko pasekoje skubėjo baigti konsultacija. Paprašius, kad parašytu recepta vaistam, delsė keleta dienu, nepaaiškino kaip vartoti vaistus, neatsakė į klausimus dėl vaistu, neperskambino.

Viltrakytė Ieva atsakė

Vėlavimai įvyksta tuomet, kai užtrunkama su itin sudėtingu atveju prieš tai - reiškia, ta situacija buvo niekaip nepaskubinama. Jei Jus iš kabineto paleidžiu gana greitai, priimkite kaip komplimentą savo būsenai - reiškia, man dėl Jūsų yra ramu. Dėl medikamento - matau nesusikalbėjimą dėl poreikio jam. Sugrįžkite, apsitarsime.

2023-06-28, 13:03 | Registruotas lankytojas 14

Gydytoja Ieva - vienareikšmiškai savo srities profesionalė!
Maloni, empatiška, dėmesinga, visada gilinasi į paciento savijautą.
Nuoširdžiai rekomenduoju šią gydytoją.

Dėkoju dar kartą. :)

2023-06-28, 13:02 | Registruotas lankytojas 14

Gydytoja Ieva - vienareikšmiškai savo srities profesionalė!
Maloni, empatiška, dėmesinga, visada gilinasi į paciento savijautą.
Nuoširdžiai rekomenduoju šią gydytoją.

2022-04-28, 17:57 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja!

2022-02-08, 21:24 | Registruotas lankytojas 28

Puiki, profesionali gydytoja, rekomenduoju.

2022-01-31, 19:33 | Registruotas lankytojas 10

Tikrai labai gera gydytoja

2021-09-10, 15:38 | Registruotas lankytojas 3

Puiki gydytoja, išėjus iš kabineto pajunti palengvėjimą, kai gydytojas nuosekliai ir aiškiai pakomentuoja esamą situaciją, parenka atitinkamą gydymą. Įsiklauso į problemas, gilinasi į individualią situaciją.

2021-09-06, 07:00 | Registruotas lankytojas 2

Tobulas savo srities specialistas, su kuriuo kartu bandome judėti per visus nesuprantamus, neatrastus psichikos užkulisius. P.S. Labai gražus/svarbus paveiklas kabinete.

Dėkoju Jums, D.

2021-08-12, 22:26 | Registruotas lankytojas 28

Puiki specialistė

2021-06-17, 21:05 | Registruotas lankytojas 3

Labai profesionali gydytoja. Kiek teko konsultuotis visada jaučiausi išklausyta. Džiaugiuosi turėjusi galimybę susipažinti su gyd. Ieva. Išėjus iš kabineto jauti pasididžiavimą, kad Lietuvoje dirba tokie specialistai.

2021-06-03, 14:54 | Registruotas lankytojas 2

Įprastai nerašau atsiliepimų, tačiau negaliu nepagirti šios gydytojos. Ieva yra pirma psichoterapeutė/psichiatrė, iš kurios kabinėto išėjusi jaučiau palengvėjimą. Pokalbio metu jaučiausi suprasta, išklausyta. Nors turėjau tik vieną vizitą, jaučiuosi kur kas geriau. Ačiū jums, Ieva.
-R.

2020-07-11, 02:55 | Registruotas lankytojas 4
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-05-08, 10:24 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja. Labai įsiklausė į mano problemas, pas ją lankausi reguliariai, todėl džiugina tai, jog kaskart atėjus nereikia nieko priminti, viską atsimena ką pasakojau. Puikiai atitaikė vaistus atsižvelgdama į mano nuomonę, kai prieš tai vargau pas kitą psichiatrę, kuri išrašinėjo atrode betkokius kokie jai šauna į galvą. Tai ši gydytoja tikrai nuostabi! Rekomenduoju.

2020-01-30, 13:13 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja. Viska gerai suprantamai paaiskina

2019-08-07, 16:50 | Registruotas lankytojas 1

Super gydytoja. Skyre laiko daugiau nei turejo. Isklausinejo ir isklause. Gydyma dar tik pradesiu, bet po vizito pas ja jauciausi zymiai geriau. A.

2019-04-28, 15:29 | Registruotas lankytojas 6

Labai maloni gydytoja. Ačiū už pagalbą ir profesionalius patarimus.

2019-04-08, 15:28 | Registruotas lankytojas 4

Nors iš pirminio įspūdžio gali kilti abejonių, ar ši gydytoja nėra amžinai pervargusi, patarliškai klajojanti kažkur padangėse, tačiau tai tik pirminis įspūdis. Iš tiesų tai, ką gali sumaišyti kaip indiferenciją yra maksimalus sutelktumas ir klausymasis savojo paciento/kliento. Po bene ketverių metų sesijų trukmės galiu nuoširdžiai pasakyti, kad žmogus suteikia profesionalią pagalbą.

Dėkoju Jums, V.

2018-06-11, 18:20 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi savo srities profesonale.