Pacientai, kurie rekomenduoja Raimundas Leipus, %

Kardiolitos klinikos, J. Basanavičiaus g. 54, Utena

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2005-03-23, Nr. MPL-06608, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2004-12-30, Nr. MPL-05604, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas urologas

Išduota: 2004-12-24, Nr. MPL-05112, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2.6

Kardiolitos klinikos, J. Basanavičiaus g. 54, Utena
2023-04-18, 19:41 | Registruotas lankytojas 9

Man patiko. Atliko visus reikiamus tyrimus, skyrė laiko konsultacijai. Davė siuntimą pasikonsultuoti į Santariškes. Maloniai bendraujantis, negaili laiko pacientui.

2021-06-28, 04:40 | Registruotas lankytojas 5

Labai geras gyditojas, jis mane operavo.
Trumpai apie operacijos istorija: būnant mokykloje man pradėjo skaudėti pilvą, skausmas iš vis nemažėjo todėl kitą rytą važiavau pas šeimos gyitoją (viskas vyko Utenos ligoninėje). Šeimos gyditoja įtarė apendicitą todėl davė siuntimą pas chirurgą. Chirurgas( nepamenu vardo ir pvardės) sakė atvažiuoti vakare į priėmimą ir pasiruošti operacijai. Nuvažiavus į priėmimą buvau seselės aprėkta, kad apsimetu ir man čia nieko nėra, dar nuvedė mane pas kažkokia kitą šeimos gyditoją kuri sakė , kad praeis , nes turbūt kažką su valgiau ir irgi aprėkė. Aišku liepė važiuoti namo. Kitą diena aš jau vos vos vaikščiojau ir nieko nebe valgiau , nes tiesiog buvo labai bloga. Vėl važiavau į ligoninę pas Grincevičių. Jis man išrašė vaistų ir sakė, kad man stiprus žarnyno uždegimas. Gryžus namo gėriau tuos vaistus dvi dienas skausmas tik didėjo, kol galiausiai teko vos ne šliaužti iki tuoleto. Tada išsikviečiau greitąją pagalba jie mane apžiūrėjo ir kai papasakojau visa istoriją sakė turbut aš perdedu skausmą … nuvežus mane į ligonine ir apžiūrėjus, R.Leipus visus pakėlė ant kojų, pakvietė sesele ir liepė mane ruošti skubiai operacijai. Seselė įsodino mane į invalido vežimėlį ir nuvežė į palatą, suleido lašeline ir po +- valandos mane nuvežė į operacinę. Mane išoperavus paaiškėjo, kad vis dėlto man buvo apendicitas su gangrena, darė keturis pjūvius , nes kitaip jau buvo nebeįmanoma prieiti. Po operacijos manimi labai rūpinosi, dažnai paklausdavo kaip jaučiuosi, viskas greitai ir sklandžiai augijo. Dar gyditojas sakė, kad jeigu nebūčiau atvykus, būčiau išgyvenus vieną parą. Ačiū dar kartą :))

2021-06-28, 04:40 | Registruotas lankytojas 5

Labai geras gyditojas, jis mane operavo.

2019-01-04, 17:34 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2018-12-30, 21:41 | Registruotas lankytojas 1

Turi daug ziniu, bet elgesi neprofesionaliai., neadekvatus juokeliai, skaitesi kaip su vaiku. Bet kokiu atveju, pabaigoje skyre laiko gerai konsultacijai. Noreciau daugiau pagarbos kita karta.

2018-03-18, 13:44 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2018-03-11, 12:33 | Registruotas lankytojas 3

2017-10-16, 09:23 | IP: *.*.*.*

2017-10-12, 14:27 | IP: *.*.*.*

2017-10-10, 08:04 | IP: *.*.*.*

2017-10-05, 21:42 | Registruotas lankytojas 1

Puikus profesionalus gydytojas.Nedaugzodziauja bet pasako tai ka reikia zinoti ir tiek kiek reikia zinoti!labai demesingas.jei mato kad nerimauja zmogus randa buda ir pajuokauti ir pakelti upa.Operacija pavyko tetei puikiai.domejosi kaip sekasi ir tai suteike dar daugiau pasitikejimo.Teisybes delei paminesiu,kad butu ramiau kreipesi tetis i Vilniaus onkologus urologus ir isgirdo atsakyma kad turite Utenoje puiku specialista kuriuo pasitiki patys medikai.operacija atlikta puikiai!

2017-06-09, 23:04 | IP: 78.60.247.49

Labai geras gydytojas, supratingas, rūpestingas, tikrai žinantis savo darbą, šmaikštus. Labai gražiai elgiasi su žmonėmis ir aplinkiniais. Po operacijos paklausia ar viskas gerai, ar skaudą. Labai gerai, kad yra tokiu gerų gydytojų kaip jis.

2017-04-30, 10:11 | IP: 89.116.85.157

Labai malonus žmogus, visada pasitinka su šypsenėle, pasiteirauja, kas pasikeitė po paskutinio mūsų susitikimo. Man darė dvi operacijas - prostatos ir išvaržos. Sakė, kad inkste yra akmenukas, bet kol kas jis nejuda. Jei prireiks pagalbos - kreipsiuos tik pas Jį. Visokeriopos Jam sėkmės.

2016-12-30, 19:47 | Registruotas lankytojas 2

Labai dėkinga gydytojui už tulžies akmenų operacija. Kita operacija (inksto cista), tikėkimės, bus taip pat sėkminga. Didelis, AČIŪ, gydytojui.

2016-08-21, 14:07 | Registruotas lankytojas 14

Puikus gydytojas. Sekmės jums.

2016-04-15, 18:25 | IP: 78.63.123.125

Profesionalus gydytojas

2016-03-27, 22:43 | IP: *.*.*.*

2016-03-18, 18:35 | IP: 84.32.109.177

Man 70 metų.Nuo vaikystės jaučiu pagarbų baimingumą trims profesijom - mokytojui, gydytojui ir kunigui. Bendraujant su gyd.Leipum, pagarba išliko, o baimingumas lyg ir išnyko,-bendrauji kaip su senu geru pažįstamu. Esu dėkingas Jam ne tik už sėkmingai atliktą operaciją {pirmoji mano gyvenime}, bet ir nuoširdų bendravimą, palaikymą, supratimą.Pagarba ir dar kartą ačiū

2016-02-14, 19:28 | IP: *.*.*.*

2016-02-11, 06:56 | IP: *.*.*.*

2015-01-30, 19:44 | IP: 78.63.83.184

Labai pasitikiu šiuo gydytoju. Jis mane prižiūrėjo po sudėtingos operacijos, atliktos Vilniuje, o neseniai ir pats operavo pooperacinę išvaržą. Esu patenkinta ir neturiu jokių priekaištų. Ir visai nesuprantu tų, kurie rašo tokius bjaurius komentarus. Reikia tik džiaugtis, kad Utena dar turi tokių profesionalių chirurgų.

2014-11-28, 17:02 | IP: 78.63.167.204

Nuostabus gydytojas,rupestingas,su homoru, savo srities profesionalas,aciu siam puikiam gydytojui uz viska.Jei,kada tektu susidurti su panasia situacija man ar mano artimiems zmonems kreipciausi tik i ji!!! Puikiai suregavo,iskart operavo.Aciu,aciu,aciu!!

2014-07-29, 06:02 | IP: 85.206.30.11

Tikras žmogus, puikus gydytojas

2014-05-02, 15:29 | IP: 78.60.171.21

Jei ne šis gydytojas, gal jau 10 metų gulėčiau kapuose. Keliskart ačiū už išsaugotą sveikatą. Tik R. Leipus įvertino kritinę būklę, ištikus tulžies pūslės akmenligės priepuoliui ir išsiuntė į Vilnių, jo dėka išvengiau pooperacinių komplikacijų. Ačiū nuoširdžiai.

2014-04-10, 14:04 | IP: *.*.*.*

2014-01-24, 09:48 | IP: 195.182.73.240

Labai puikus gydytojas, geras savo srities specialistas. jei kitą kartą reiktų operuotis - tik pas jį eičiau.

2013-01-29, 16:21 | IP: 85.206.130.89

Nuoširžiai dėkoju puikiam ir rūpestingam specialistui.

2012-06-11, 08:11 | IP: 78.56.191.49

Tai chirurgas virtuozas, nepaprastai profesionalus, kompetentingas, rūpestingas, nuoširdus. Esu labai dėkinga už atliktas operacijas.Vienas nuostabiausių profesionalų sutiktų Lietuvos ligoninėse. Nuoširdžiai dėkinga.Linkiu geriausios kloties.

2012-06-03, 15:28 | IP: 88.216.14.87

Gydytojas pasišventęs savo darbui. Rūpinasi savo pacientais.

2012-04-11, 12:34 | IP: *.*.*.*

2012-03-02, 09:14 | IP: 82.140.181.134

Puikus gydytojas. Savo energija ir optimizmu užkrečiantis pacientą.Daktaras tarsi variklis, priverčiantis pacientą judėti pirmyn.Aktyvus, žingeidus, einantis koja kojon su gyvenimu, taikantis naujoves, visiškai nėra stagnatorius. Nuoširdžiausias ačiū daktarui.

2011-11-17, 08:09 | IP: 84.46.241.86

Labai puikus savo srities specialistas, kad daugiau Utenoje tokiu gydytoju tai ir manau poziuris pasikeistu zmoniu i i Utenos medikus.
Kuo didziausiu pasekimu karjeroje ir asmeniniame gyvenime.

2011-06-10, 09:51 | IP: 84.46.128.1

Keletą kartų teko kreiptis įvairiais klausimais. Malonu buvo lankytis, jaučiau kad darbą dirba profesionalas. Kai šiek tiek pritrūko žinių be jokių prisipažinimo baimių ar spėliojimų apie tai pasakė ir pasiuntė pas tą, kuris toje vietoje išmano geriau.

2011-02-17, 08:35 | IP: 86.38.187.107

Tikrai atsakingas ir rupestingas gydytojas.Savo srities profesionalas(ta sake net pats prof.B.Dainys).O del senyvu zmoniu(tikrai nenoriu izeist)-bet jaunais pacientais reikia rupintis netgi labiau,nes paziurekit kiek jaunu zmoniu palieka si pasauli.O tie senyvi tik demesio nori.Kiek Dievas dave,tiek gyvensit.Ar 150metu norit sulaukt?

2011-01-27, 11:38 | IP: 85.206.130.148

Labai profesionalus gydytojas ir nuostabus žmogus

2010-10-02, 19:40 | IP: 78.63.31.200

Tai gydytojas, kuriuo pasitikiu. Kuris sugebės padėti. Šaunuolis

2010-05-15, 11:54 | IP: 62.212.203.245

dekojame siam gydytojui uz nuosirdu darba

2010-03-01, 21:57 | IP: *.*.*.*

2009-12-20, 13:02 | IP: 89.190.102.136

pats pačiausias gydytojas, o kurie negražiai rašo apie jį yra neišmanėliai...
tokių specialistų daugiau Utenai ir aplamai Lietuvai... Tikrai puikiai dirba savo darbą, rūpinasi, domisi paciantais... visi patys gražiausi žodžiai priklauso gyd, Leipui...

2009-04-17, 16:41 | IP: 89.190.102.136

Labai fainas gydytojas, ir pasiulė važiuoti į Vilnių (kaip kažkuriame komentare buvo parašyta,jog nepasiulė) manau neteisinga taip vertinti šį gydytoją.bendravimo iš jo galėtų pasimokyti ir kiti aukštos klasės specialistai kaip visų garbinamas vaikų chirurgas GRINCEVIČIUS, kuris su naujagimiu atvykusią šeimą taip priiėmė, jog pusė dienos negalėjo žmonės atsigaut... Visi geriausi žodžiai apie Leipų...Ir toliau taip.

2009-04-08, 05:44 | IP: 195.182.86.89

tai labai rūoestingas ir atsakingas, mąstantis gydytojas, išmanantis savo sritį.

2009-02-21, 19:38 | IP: 78.62.118.28

Labai puikus gydytojas. Ismano savo profesija, padeda pacientui.

2009-02-21, 15:45 | IP: 78.62.24.150

geras specialistas, zmogus turintis jumoro jausma , padedanti greiciau pasveikti

2008-04-14, 12:30 | IP: 89.190.96.194

Kam pavydas subine grauzia tie nesamones ir raso (arbaturi problemusu humoro jausmu). Auksciausios klases specialistas, gaila kad Lietuvoje tokiu labai nedaug...

2008-03-02, 20:36 | IP: *.*.*.*

2007-02-04, 19:26 | IP: 88.118.183.71

Tikrai geras specialistas: chrurgas, echoskopuotojas, urologas.
Rūpestingas savo pacientams