Pacientai, kurie rekomenduoja Alesia Boukun, %

Vaisingumo klinika (Klaipėda)
Kardiolitos klinikos, Taikos pr. 28A, Klaipėda

Išduota: 2019-07-10, Nr. MPL-24110, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Vaisingumo klinika (Klaipėda)
Kardiolitos klinikos, Taikos pr. 28A, Klaipėda
2024-02-19, 10:06 | Registruotas lankytojas 1

Labai švelni, maloni ir rūpestinga gydytoja

2024-02-02, 10:47 | Registruotas lankytojas 4

Fantastiška fantastiška gydytoja. Lankiausi Vaisingumo klinikoje Klaipėdoje ir senokai buvau pas gyd. ginekologą, tad truputį jaudinausi. Gydytoja nuramino, labai švelniai, atsargiai atliko apžiūrą, taip pat itin išsamiai bei visapusiškai skyrė laiko problemos analizei, profesionaliai supažindino su skirtingais gydymo būdais, kantriai paaiškino niuansus. Visos konsultacijos metu taip pat jaučiau ir empatiją, nuoširdų norą padėti. Matosi, kad gydytojai moterų problemos ginekologinėje srityje yra ne tik darbas, bet ir pašaukimas. Po konsultacijos namo grįžau jausdamasi gerokai ramiau ir saugiau, nes pagaliau radau gydytoją, kuria tikrai pasitikiu. Ačiū Jums.

2023-12-06, 20:20 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja, iškalbi, puikiai viską išaiškino, rekomendavo viska geriausiai, maloni ir rūpestinga savo srities specialistė. REKOMENDUOJU

2023-08-12, 10:26 | Registruotas lankytojas 2

Nuoširdi ir supratinga gydytoja. Ačiū už pagalbą. Dar nebuvau sutikusi tokios supratingos gydytojos.

2023-07-20, 12:13 | Registruotas lankytojas 4

Gydytoja yra puiki specialistė, ne tik profesionali ir puikiai išmano savo sritį, bet ir labai šiltas, nuoširdus žmogus. Labai džiaugiuosi jus atradusi.

2023-06-09, 15:34 | Registruotas lankytojas 4

Man pasisekė, kad ši gydytoja prižiūrėjo neštumą. Jei ne ji, neaisku kaip butų baigėsi. Nuostabi gydytoja, labai profesionali ir empatiška, gilinasi į situaciją. Atėjus nėra jausmo, jog nori, kad greiciau išeitum iš kabineto. Ačiū, kuo didžiausios sėkmės!

2023-05-14, 15:14 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju, gydytoja, labai nepagarbiai bendrauja su pacientais. Norisi atkreipti gydytojos dėmesį į tai, kad pacientai ateina pas gydytojo tikrai ne pramogai, o kad sulauktu profesionalo pagalbos!

2022-04-07, 14:53 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja. Visoms rekomenduoju. Psichologinis ir fizinis komfortas!

2022-04-07, 14:53 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja. Visoms rekomenduoju. Psichologinis ir fizinis komfortas!

2022-03-24, 07:57 | Registruotas lankytojas 2

Likau labai patenkinta šia gydytoja.Apžiūrėjo labai atsargiai nors procedūra nėra pati maloniausia,bet nepajutau jokio diskomforto.Paaiškino viską išsamiai,davė daug patarimų.Rekomenduoju šią gydytoja ji tikrai super.

2022-03-21, 09:39 | Registruotas lankytojas 1

Puiki ir labai profesionali gydytoja.

2022-03-03, 13:25 | Registruotas lankytojas 2

Puiki gydytoja. Padėjo tiek man, tiek mamai.

2021-07-29, 09:05 | Registruotas lankytojas 1

Po gimdymo visada bijau eiti pas ginekologus del skausmu, bet si gydytoja ypatingai atsargiai, svelniai atliko patikra, viska issaiskina, atsake i visus klausimus

2021-04-29, 13:04 | Registruotas lankytojas 18

Nuostabi gydytoja! Atėjau išsigandusi ir įsitempusi, o išėjau su šypsena ir džiaugsmu, kad atradau tokią nuostabią gydytoją. Tik patys geriausi atsiliepimai. Tobulas ištyrimas, atidumas, įsigilinimas į kiekvieną klausimą, išsamus paaiškinimas, nuoširdus bendravimas ir nuoširdus noras padėti. Dėkoju iš visos širdies!

2020-10-21, 16:30 | Registruotas lankytojas 6

Esu labai patenkinta gydytojos profesionalumu. Rūpestinga, dėmesinga, išklauso,pataria. Visada su nuotaika, nuteikia galvoti pozityviai.
Ačiū gydytojai.

2020-02-13, 12:37 | Registruotas lankytojas 3

Alesia yra nuostabi! Gimdziau pas ja Spalio menesi, nesitarem, tiesiog pataikiau i jos pamaina. Ir likau labai patenkinta! Geresnes komandos net nesitikejau gauti - tai buvo nuostabiausia prieziura ir palaikymas! Aciu dar karta nuostabiausiai gydytojai!

2020-02-10, 05:02 | Registruotas lankytojas 1

Aš nežinau ar gali būti racionalesnė, bet kartu ir žmoniškesnė gydytoja už šią. Teko gimdyti pas šią gydytoją ir puikiai suprantu, jog gimdanti moteris nėra “saldainis”. Tačiau gydytoja labai ramiai, racionaliai aiškino apie eigą, pakančiai reagavo į mano emocijas ir padėjo jas suvaldyti. Jaučiau didžiulį psichologinį palaikymą ir profesionalumą. Po gimdymo gydytoja išsamiai paaiškino kaip gydytis toliau. Mūsu atveju gydytoja padarė tikrai daug daugiau nei savo darba. Neabejotinai norėčiau gimdyti pas šia gydytoja sekantį karta. Ačiū, kad padėjote ateiti į pasaulį mūsų stebuklui. Stiprybės ir didžiausios sėkmės darbe! Linkėjimai nuo Mateikų šeimos.

2020-01-17, 12:00 | Registruotas lankytojas 5
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-01-03, 14:21 | Registruotas lankytojas 4

Teko gimdyti pas šią gydytoją. Gimdžiau pirmą kartą, skausmui esu nepakanti, ištvermės neturiu, žodžiu tikrai ne saldainiukas jokiam gydytojui. Užtat gydytoja buvo atidi, dažnai užeidavo, domėjosi, kaip man sekasi, ramiai išsamiai paaiškino eigą, paaiškino nuskausminimo alternatyvas, davė naudingų patarimų. Gimdymui pasisukus neplanuota linkme reakcija buvo žaibiška, ryžtinga, visas kolektyvas veikė kaip puikiai sustyguota komanda. Po gimdymo taip pat užėjo pažiūrėti kaip mums sekasi, vėlgi patarė dėl vaistų ir greitesnio atsistatymo. Nesu tikra, ar visi VGNo gydytojai tokie, bet ši tikrai puiki. Ačiū jai labai.

2019-11-06, 11:51 | Registruotas lankytojas 3

Profesionali, taktiška ir begalo supratinga gyditoja.
Teko didžiulė laimė gimdyti būtent šios gyditojos priežiūroje. Labai aiškiai nusakė, kas mūsų laukia. Susidėliojom planelį ir nors ne viskas vyko taip kaip turėtų, gydtoja labai rūpinosi ir nė nespėjus išsigąsti jau buvo šalia ir paaiškindama situacijas neleido net sunerimti... Nuoširdus Ačiū!!!!! Siunčiam geriausius linkėjimus! Rimkevičių šeima.

2019-04-04, 07:48 | Registruotas lankytojas 4

Puiki gydytoja, moka nuraminti, paaiškinti, rūpestinga ir taktiška.