Pacientai, kurie rekomenduoja Vilma Bilinskienė-Milkovičienė, %

Gydytojas reumatologas

Išduota: 2008-09-04, Nr. MPL-11554, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas reumatologas

Išduota: 2008-09-04, Nr. MPL-11554, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

2024-01-19, 13:59 | Registruotas lankytojas 4

Mano istorija.
Pas daktarę pakliuvau kai nebeturėjau vilties nes niekas nepadėjo man su skaudančiais kojos sąnariais. Žinau kokius skausmus išgyvena pacientai nes pati išgyvenau, daktarė mane išgydė esu jai be galo dėkinga iš visos savo širdies! Jinai nuo pradžių iki galo stengėsi skirti visą savo dėmesį ligos ieškojimui vėliau jos radime ir ligos gydymui. Tai - daktarė kuri yra tikrai atsidavusi savo darbui. Kai gydžiausi mačiau: kiek pacientų ir piktų prie kabineto laukdavo eilėse, tačiau reikia suprasti daktarė neturi stebuklingos lazdelės nuo ligų, tačiau viską daro, kas jos galiomis. Kai skauda tampi piktas žmogus ūminis skausmas - sunkiai pakeliamas. Praėjau pragaro kelius tačiau tame pragare šalia visada jaučiau Vilmos reumatologės ranką, jos atsidavimą darbui ir pacientui. Klausykite prašau atidžiai ir darykite visus tyrimus kai prašys jūsų daktarė nes buvo momentų kai sakiau: man neskauda danties, problemų ten neturiu, man sąnarius skauda, o ne dantis…o pasirodo kai pasidariau rengeną užmautas dantis žudė mane ir mano kūną, cirkonis tirpo sau ramiai ir nuodijo mano kūną taip išaukdamas reumatoidinę ligą, būkit daktarei kantresni, klausykite jos ir jinai padės jums nes ir nuo jūsų pačių daug kas priklauso. Sedėdama eilėse girdėdavau “ai vaistų nenaudoju, prirašė čia man, čia reik saujom gert” kaip daktarė galės jus išgydyti jeigu kiti pacientai net nesigydo. Vaistai išrašyti tam, kad jūsų liga trauktūsi į remisija.
Nuoširdus didelis ačiū daktarei, kad ieškojo ligos priežasties aš tai pat dėjau visas pastangas ir rezultatas - nuostabus! Esu sveika ! Dėkinga liksiu visą gyvenimą reumatologei Vilmai už laisvę nuo ligos ir vaistų ir nuo begalinių skausmų.

2023-11-20, 07:34 | Registruotas lankytojas 1

Tikra gydytoja

2023-10-11, 22:10 | Registruotas lankytojas 3

Labai patiko ši daktarė! Įdėmiai išklausė, gilinosi, paskyrė daug tyrimų. Ačiū!

2023-01-27, 14:55 | Registruotas lankytojas 17

Labai demesinga, jautri, išsamiai aiškinanti apie ligą, pasekmes.

2023-01-25, 08:18 | Registruotas lankytojas 5

Skaudančių sanarių net neapžiūrėjo.

2022-11-21, 09:50 | Registruotas lankytojas 4

Esu be galo dėkinga Vilmai Bilinskienei - Milkovičienei. Mano istorija ganėtinai komplikuota. Gydžiausi per dvi šalis Danija - Lietuva, kol neatradau nuostabios reumatologės - Vilmos. Kuri surado ligą, viską paaiškino kas kaip, skyrė vaistus ir po ilgų metų ieškojimo ir gyvenimo dideliuose skausmuose pagaliau pradėjau vėl jausti gyvenimą ir matyti šviesą tunelio gale. Gulėdama reumatologijos skyriuje jutau jos žmogiškumą ir nuoširdumą, mačiau, kaip jinai išgyvena kartu su manimi mano ligą ir skausmą. Daktarė atsidavusi savo pacientam žinoma jinai ne dievas nereikia šito pamiršti ir tai - normalu. Tačiau jinai deda visas pastangas, kad palengvinti skausmą, atrasti ligą. Danijoje nei vienas daktaras nesugebėjo ir kiti daktarai lietuvoje ką sugebėjo Vilma Bilinskienė - Milkovičienė. Nuoširdžiausias iš visos širdies ačiū esu be galo laiminga ir dėkinga. Daktarės dėka noriu vėl gyventi.

2022-10-10, 12:24 | Registruotas lankytojas 5

Rekomenduoju, nes gilinasi į problemą iš esmės, nenumoja ranka, skiria reikalingus tyrimus. Paprasta, maloni, bendraujanti, nereikia traukti žodį po žodžio.

2022-09-25, 18:44 | Registruotas lankytojas 1

Kreipiausi į gydytoją pirmą kartą ir gaila, kad anksčiau neteko pas ją patekti. Patys šilčiausi žodžiai ir didžiulė pagarba. Sulaukiau didelio dėmesio, vispusiškai ištyrė. Didelis Jums AČIŪ ir sėkmės Jūsų nelengvam darbe.

2021-08-09, 11:52 | Registruotas lankytojas 2

Labai gera ir profesionali gydytoja.Po daugiau nei desimtmeti blaskantis tarp daktaru ir kenciant vis blogejancia sveikata ji ivardijo liga ir pritaike gydyma.Siai dienai nera,kad jausciausi puikiai,nes liga nepagydoma,bet bent jau malonu,kad yra gydytoja,kuri tave supranta ir isklauso,taiko gydyma,o ne vel siuncia ratu,pas kita specialista.
Didziule padeka jai,nes galima sakyti,isgelbejo mano gyvybe.

2021-05-14, 17:03 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja . Daug metų sirgau ir blaškiausi nuo vieno prie kito gydytojo . Gyd. greitai nustatė mano diagnozę . Labai rūpestinga . Esu be galo dėkinga jai . AČIŪ .

2020-12-12, 13:15 | Registruotas lankytojas 1

Niekas per daug metų, neištyrė, dėl ko sunkiai jaučiausi. Daktarė ištyrė Bechterevo ligą. Po gydymo žymiai pagerėjo gyvenimo kokybė.

2020-12-12, 13:04 | Registruotas lankytojas 1

Aukšto lygio, profesionali, nuoširdi medikė.

2020-01-10, 11:48 | Registruotas lankytojas 1

Viena nuostabiausių gydytojų...Rūpestinga,maloni su pacientais, nedaro skubotų išvadų, nestokoja humoro jausmo...100 balų ir kaip specialistei ir kaip žmogui...

2018-09-24, 13:59 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2017-07-26, 23:22 | Registruotas lankytojas 24

Labai paprasta, maloni gydytoja, labai aiškiai atsakė į rūpimus klausimus, viską paaiškino. Džiaugiuosi atradusi šią gydytoją.

2017-03-09, 10:50 | Registruotas lankytojas 1

Dėmesingai atsinešė į problemas ir visokeriopai padėjo, kas labai reta Lietuvoje.

2016-11-03, 09:07 | IP: 77.219.174.209

Labai gera daktarė tikrai verta savo vardo žiūri atidžiai į pacientus ne pro pirštus