Pacientai, kurie rekomenduoja Lina Lenkutytė-Matkevičienė, %

„InnMed“ medicinos klinika

Išduota: 2004-10-11, Nr. MPL-01892, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

„InnMed“ medicinos klinika
2024-03-27, 08:55 | Registruotas lankytojas 2

Atvežta į ligoninę buvau pusiau be sąmonės, todėl nelabai gerai atsimenu detales, tačiau itin nemaloniai nustebino, kai praėjus dviems savaitėms po operacijos turėjau susisiekti dėl biopsijos atakymo.
Visų pirma e.sveikatoje šeimos gydytoja nerado atsakymo, todėl pati skambinau ginekologei Linai nurodytu telefonu, ji mane aprėkė ir numetė ragelį.
Šeimos gydytojai visgi radus atsakymą, buvo nurodyta, kad tyrime rasti tik kraujo krešuliai, o ne cistos sienelė. Biopsija neatlikta.

2024-03-27, 08:55 | Registruotas lankytojas 2

2024-03-15, 21:02 | Registruotas lankytojas 1

Gyd. Lina Lenkutytė - Matkevičienė labai puiki ir profesionali gydytoja. Tiksliai nustatė diagnozę ir profesionaliai atliko operaciją. Nuoširdžiausias AČIŪ šiai gydytojai ir nuostabiam skyriaus personalui!

2024-03-07, 09:11 | Registruotas lankytojas 1

Likau šokiruota tokio paciento priėmimo, bei gydytojos neprofesionalumo, šios gydytojos arogancija peržengia visas įmanomas ribas, labai nemaloni, grubi, nesugebanti duoti atsakymų į klausimus. Nerekome duoju šios gydytojos.

2024-03-06, 14:58 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju . Gydytoja labai nemandagi , elgesi izuliai .

2023-08-17, 19:38 | Registruotas lankytojas 1

Ačiū, didžiausias ačiū šiai gydytojai ir jos auksinėms rankoms!
Prieš daugiau nei pusmetį buvo daryta gimd.kaklelio konizacija... Pasidarius nesenai pakartotinus tyrimus - atsakymai TOBULI.
Gijimas buvo lengvas, o kas svarbiausia iš HSIL pakitimų - dabar viskas normose.
Taip, gydytoja dalykiška, tačiau labai profesionali, o kas svarbiausia - po jos "darbo" esu laimingiausias žmogus žemej!
Ačiū!

2023-08-10, 22:47 | Registruotas lankytojas 2

Skaitau komentarus ir netikiu, kad apie tą patį žmogų.
Normali, dalykiška gydytoja, paskyrė gydymą, ką klausiau - atsakė, paaiškino, be jokių patyčių ir be jokių "utiutiutiutiu".

2023-08-08, 06:38 | Registruotas lankytojas 2

Daktarė išsityčiojo iš išvaizdos ir pasakė, kad per mažai kankinuosi, kad gaučiau operaciją

2023-03-14, 20:01 | Registruotas lankytojas 1

Laba diena,as noriu Jums papasakoti apie NORTWAY privacios klinikos darbuotoja Lina Lenkutyte-Matkeviciene akušere- ginekologe. Aš pati gyvenu užsienyje,specialiai skrydau į Lietuva,kad pasitikrinti ir užsirašiau butent pas šita gydytoja ,nes pažiūrėjus nuotrauką nusprendžiau,kad taip graziai šypsosi turetu būti labai maloni daktare,bet labai klydau. Įėjus į kabinetą daktare su manimi nepalaike jokio dialogo. Pastoviai kažką junginejo kompiuteryje,nei kartelio nepažvelge į mane,man atrodo net nepasisveikino. Aš atsisedus pirma pradejau pasakoti ko atvykau, kokios problemos pas mane yra,o ji tylejo, toks vaizdas,kad su siena šneku. Aš tada jai uždaviau klausimą,kad gal per anksti užėjau? Ji atsake ne. Bet toliau tęsė kažką rašinėti kompiuteryje. Po kurio laiko išsitraukiau lapelį,nes užsienyje man parase būtent ką man reikia išsitirti,ji pastvere nepaeme,o kartoju pastvere tą lapuka pradejo žiūrinti ir is maždaug 10dalyku kuriu man reikia atlikti ji tik 3 suprato kas tai yra. Kas per daktare sedi jei nesupranta medicininiu terminu, kurios parase daktare,o ne as????? Tada supykusi atsistojo ir eidama per durys pasake: Kas šiandien per diena su tokiais klientais? Dave suprasti,kad pas ja visa diena lankesi kvaillai. Ji visa laika su manim nešnekejo,o rėkė aš ne geležinė,bet stengiausi is paskutiniuju susilaikyti. Kai pasake man,kad darysime skana,daktare užėjo už širmos,kai aš dar ne iki galo buvau nusiemus kelnaites. Nemačiau, kad plautu rankas,nenaudojo pirštinių,iš to streso pamiršau pažiūrėti ar užmovė prezervatyvą ant to aparačiuko,po proceduros irgi nenusiplove ranku. Žodžiu net negaliu jau daugiau net apie ja šnekėti,iš kabineto išėjus nesulaikiau ašarų,nes išvedė. Ir dar turejau pinigus sumoketi už toki ale tipo "malonu aptarnavimą" Noriu visus perspeti,apie šitą daktare,aš įsitikinusi 100%,kad aš ne pirma pakliuvau su kuria ji taip elgesi, nereikia tyleti,reikia tokius daktarus mesti,nes mes žmonės ateiname pagalbos,plius už pinigus,o su mumis kaip su gyvuliais elgiasi,gyvunus ir to labiau manau vertina. Kažkokį siauba vakar patiriau,niekada gyvenime neesu susidurus su kažko tokių panašaus.

2023-02-10, 12:28 | Registruotas lankytojas 15

Nerekomenduoju šios gydytojos, trūksta elementarios kultūros bendraujant su pacientais. Gydymas, apžiūros nekelia pasitikėjimo. Skaitant teigiamus komentarus susidaro įspūdis, kad rašo pati gydytoją kaip pasiteisimas ir savo reitingus kelia dirbtinai,kad yra pavargusi ir panašiai. Pacientai pavargsta laukiant ilgas valandas ir kenčiantis skausma prie durų. Gauna reto '' mandagumo "bendravima ir vos pasityčiojimą.

2023-02-10, 12:27 | Registruotas lankytojas 15

2023-01-14, 23:24 | Registruotas lankytojas 1

Iškart nustatė diagnozę, atliko operaciją.Taip nėra labai maloni,bet juk tai nėra svarbiausia. Noriu nuosirdziai padekoti šiai gydytojai už atliktą operaciją.

2022-11-18, 13:50 | Registruotas lankytojas 4

Labai nemaloni ir nemandagi gydytoja. Aprėkė, žemino ir neatsakė į jokius klausimus susijusius su mano diagnoze. Niekam nelinkėčiau pas ją pakliūti.

2022-11-10, 17:41 | Registruotas lankytojas 5

Gydytoja rimta, konsultacijos metu buvo konkreti, kažkiek nemaloni. Paskyrė operaciją, kuri nebuvo paskirta po N mėnesių ar metų, o iškart po poros savaičių. Operacija įvyko puikiai, viskas greitai gyja, jokių skausmų, o ir komentaras gydytojos po operacijos buvo: Jeigu neskauda reiškia viskas praėjo labai gerai. Tad mieli žmonės, pacientai, jei gydytoja grubi, nemaloni, kažką nemalonaus pasako jūsų atžvilgiu, tai nereiškia, kad ji neprofesionalas savo darbe. Gydytojai likau labai dėkinga:) o dėl to, kad ji elgiasi kažkaip nemandagiai, patikekit tam yra priežasčių, tokių kaip darbo krūvis, personalo nepakankamumas ( ir tikrai ne dėl jos kaltės), būkite žmonės tolerantiškesni

2022-11-10, 17:41 | Registruotas lankytojas 5

2022-11-09, 20:46 | Registruotas lankytojas 15

Labai nemalonus , grūbokas bendravimas. Trūksta elementarios kultūros bendravimo su pacientu. Nekelianti pasitikėjimo nei kaip žmogus, nei kaip medikas.

2022-10-29, 09:56 | Registruotas lankytojas 1

Labai konkreti, tiksli, profesionali gydytoja.

2022-05-23, 14:04 | Registruotas lankytojas 1

Visiškai nemaloni gydytoja. Vos įėjus į kabinetą pasitiko pašaipiu klausimu: ,,Tai ko čia atėjai?", nors vizitas buvo numatytas kaip pakartotinis dėl man atliktos operacijos. Jaučiausi kaip šiukšlė ne tik dėl nemandagaus bendravimo, bet ir dėl to, kad ėmė nepaklaususi "analizuoti" išangę, kai su tuo susijusių nusiskundimų ar šiaip priežasties tokiai apžiūrai nebuvo. Nerekomenduoju jokiu jokiu būdu.

2022-04-25, 22:22 | Registruotas lankytojas 1

Kreipiausi dėl konsultacijos, o buvau išvadinta atslikusia nuo šiuolaikinio amžiaus, nors ir kreipiausi specialisto konsultacijai. Bendravimas įžeidžiantis, grubus, nervingas ir skubus, užduoda klausimą, o po to tyčiojasi iš atsakymo. Niekada gyvenime nesilankysiu pas šią gydytoją savo noru. Jei jos darbo moto žeminti moteris ir tyčiotis, tai jai pavyko. Ne tik, kad sugadino nuotaiką, bet ir įžeidė, kaip moterį. O tikėjausi tiesiog paprastos konsultacijos, patarimo.

2022-04-11, 18:49 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja apžiūrėjo skubiai, bendravo nemandagiai ir arogantiškai, pakeltu balso tonu. Paskirtų vaistų ar diagnozės nepaaiškino ir net žodiškai neaptarė. Privačioje medicinos įstaigoje, už 150eur per 15 min, tikėčiausi kokybiškesnių paslaugų, normalaus bendravimo.

2022-04-07, 10:59 | Registruotas lankytojas 2

Labai dėkinga šiai fantastiškai gydytojai už sėkmingą ginekologinę operaciją ir suteiktą informaciją. Ačiū Jums už Jūsų profesionalumą, kompetenciją ir supratimą. Labai patiko Jūsų vadovaujamo skyriaus personalas ir vidaus tvarkos organizavimas. Linkiu Jums daug laimės, sveikatos ir kantrybės gydant mus, moteris.

2022-03-17, 14:35 | Registruotas lankytojas 1

Kaip gydytoja vertinčiau labai prastai. Arogantiška ir pikta moteris. Nieko detaliau neatsakė, nei ką daryt nei kaip gydytis... Atsakymas "lauk"...

2022-01-09, 20:16 | Registruotas lankytojas 6

Nors sumokėjau virš 100 eur už vizitą, likau nepatenkinta. Neatsakinėjo į klausimus, skubėjo. Nes buvau paskutinė pacientė tą dieną

2021-09-02, 22:26 | Registruotas lankytojas 4

Labai labai nemandagi ir arogantiška moteris. Prieš operaciją atėjau su džinsais ir džemperiu, nors žinojau, kad po operacijos reikės persirengti į laisvesnius rūbus.

Daktarė pradėjo kabinėtis prie manęs, kad atėjau apsirengus kaip į teatrą, purkštavo ir atrodė visa nepatenkinta...

Na nežinau ar daktarė eina į teatrą apsirengus džinsus, bet aš, kaip save gerbiantis žmogus - niekada nesidėčiau džinsų į teatro renginį.

Nuteikė labai labai nemaloniai prieš procedūrą ir sugadino nuotaiką.

Labai džiaugiausi, kai sužinojau, jog ne šis asmuo operuos mane.

2021-05-01, 18:08 | Registruotas lankytojas 2

Vizito metu pasiūlė nedelsiant atlikti operaciją , kuri atliekama su pilna narkoze, kai to visiškai nereikėjo, nes sveikatos sutrikimai dėl kurių kreipiausi, praėjo savaime po trijų dienų po vizito. Po dviejų savaičių pasitikrinus pakartotinai pas savo nuolatinę gydytoją - gavau atsakymą kad sveikata idealiam stovyje, nors nevartojau jokių gyd Lenkutytės paskirtų vaistų. Gyd Lenkutytė vizito metu vengė kalbėti, paprašius paaiškinti, aiškino vangiai ir sudėtingais medicininiais terminais. Kai nuojautos vedina atsisakiau atlikti operaciją, paklausė ar vartosiu Oxytocina lygtais aš turėčiau žinoti kas tai yra ir pati priimti sprendimą dėl šių vaistų reikalingumo. Paaiškėjo, kad šie vaistai leidžiami. Kai paklausiau ar Nortway klinikos atlieka tokią paslaugą - nusikvatojusi pasakė, kad gali mano vyras suleisti. Taip ir nesupratau - mano vyras nėra medikas o šių vaistų informaciniame lapelyje akcentuojant parašyta " ...Oksitocino turi leisti tik sveikatos priežiūros specialistas ligoninės sąlygomis, kvalifikuotam gydytojui prižiūrint" . Dar, jau sunkiai pamenu, kada turėjau tokią skausmingą apžiūrą. Nuojauta sakė, bėk greičiau nuo šios tarybinių laikų gydytojos per klaidą patekusios į privačias klinikas. Nuojauta nenuvylė . Gerai, kad pabėgau nes būtų be reikalo išoperavusi. Visų labui, šį komentarą rašau jau po kiek laiko, nusiraminusi ir objektyviai įvertinusi buvusią situaciją.

2021-04-27, 09:40 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja bendravo nemaloniai, arogantiškai, vengė palaikyti pokalbį ar bendraujant žiūrėti i paciantą, nepakomantavo plačiau i klausimus, bendravimas ir apsilankymas nemalonus, atrodo, kad jai trukdau ar atėjau be reikalo, į klausimus atsakė vangiai, neatrodė, kad domisi ir nori padėti dėl tolimesnės priežiūros. Reikėjo klausti kelis kart to paties, kad išgirsti komentarą ar atsakymą, o kai kurių klausimų nė neatsakė. Konsultacija truko labai trumpai, nepajaučiau susidomėjimo ar geranoriškumo atsakyti ir bendrauti. Apsilankymą ir bendravimą vertinu labai prastai.

2021-03-02, 21:21 | Registruotas lankytojas 1

Labai patiko gydytoja!Taip,ji nėra labai maloni,bet juk tai nėra svarbiausia:)Ačiū Jums,gydytoja ir jūsų personalui!

2021-01-20, 10:01 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-09-30, 17:48 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-11-03, 16:46 | Registruotas lankytojas 1

Dėkoju Dievui ir Likimui, kad patekau pas gydytoją Liną Lenkutytę – Matkevičienę.
Po apžiūros tiksliai diagnozuota liga, gydytojos priimti teisingi sprendimai; profesionaliai atlikta sudėtingiausia ginekologinė operacija; šešias paras trukęs atidus pooperacinis stebėjimas ir gydymas ligoninėje; numatyti ir pašalinti visi simptomai ateityje galintys kelti nors mažiausią diskomfortą ar pretekstą didesnei ligai; atsakingas požiūris į sveikimą ir reabilitaciją – taip, keliais sakiniais, galiu nusakyti savo virsmą iš ligonės į sveiką moterį, kurį realizavo gydytoja Lina su jos vadovaujamo ginekologinio skyriaus personalu.
Ačiū, Jums, mielosios, už sugrąžintą sveikatą ir gyvenimo kokybę, ir tą nepakartojamą jausmą, kai supranti, kad tai, kas vakar kėlė didelį stresą ir problemas, šiandien jau nebevargina, o kasdien, sparčiai gerėjanti sveikata gyvenimą nudažo gražiomis, šviesiomis spalvomis.
Pagarbiai LP.S. Mielos moterys, nenorėkime, kad visą dieną operuojanti gydytoja, mums dar ir „LIZATO“ sušoktų. Tą nevaržomi gali daryti jūsų giminės ir artimieji.

2018-06-23, 20:24 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 9 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2018-06-01, 17:09 | Registruotas lankytojas 4

2018-04-04, 16:17 | Registruotas lankytojas 6

Rekomenduoju. Viską išsamiai paaiškino, kodėl būtent tokia operacija, kiek laiko truks, kas laukia po operacijos, koks atsistatymo laikas. Operacija buvo atlikta greitai ir sėkmingai. Po operacijos pasiūlė reabilitaciją. Paliko asmeninius kontaktus.

2017-02-04, 16:41 | IP: 90.138.255.202

Labai profesionali gydytoja. Diagnozavo tiksliai ir issamiai paaiskino gydymo eiga bei paskyre operacijos data. Kiti gydytojai siule paprasciausia ir greiciausia varianta -gimdos salinima, Gyd L.Lenkutyte-Matkeviciene ivertinusi pasiule islukstenti daugybines miomas. Pries israsant dar karta patikrino, paaiskino galima tolimesne eiga, dave vizitine, jai kiltu klausimu.
Geri vidiniai santykiai, profesionalumas ir pagarba skyriuje verti pagarbos.
Aciu labai JUMS

2017-02-02, 09:35 | IP: 78.60.53.33

Nuostabi gydytoja, tikra profesionalė.

2016-12-05, 22:38 | IP: *.*.*.*

2016-10-25, 11:50 | Registruotas lankytojas 1

Man patiko gydytoja: dalykiška, maloni, manau gera specialistė. Iškart nustatė diagnozę, atliko operaciją, paskyrė laiką pasitikrinti po operacijos, dabar jaučiuosi gerai. Esu labai dėkinga gydytojai.

2016-03-02, 05:55 | IP: 193.219.11.83

Kvalifikuota, kompetetinga, veikli, profesionali, supratinga ši gydytoja ir skyriaus vedėja. Aciū, Jums gydytoja. Sveikatos ir stiprybės Jums ir Jūsų komandai.

2016-02-15, 15:30 | IP: 88.119.154.132

Gydytoja savo srities profesionale. Po operacijos,praejus savaitei, mane apziurejo dar du ginekologai, astakymas-labai gerai, viskas gyja, randas grazus. Pasitikejau gydytoja, nes man patiko operatyvumas, tikslumas, pasitikejimas. Tikrai sulaukiau padrasinimo pries operacija ir galvos paglostymo po operacijos. O kas raso neigiamus atsiliepimus, pasiulyciau,viena diena padirbti jos darba, o gal tik valanda.. Aciu gydytojaI uz pasiulyma vaziuoti i sanatorija, gaunu 7-8 proceduras per diena.Sveiksta ir kunas ir siela.

2015-04-13, 13:26 | IP: 88.216.175.3

Nuostabi gydytoja. Konkreti, silta , rupestinga. Tik geriausi atsiliepimai.

2013-08-22, 18:03 | IP: 213.159.40.70

Noriu nuosirdziai padekoti šiai gydytojai už puikiai atliktą operaciją. Esu sužavėta jos profesionaliu darbu nuo pirmo pasimatymo (konsultacijos) iki opercijos. Čia moterys papuola ne itin malonioms procedūroms ir dažniausiai būna pasimetusios ir psichologišlai palūžusios. Gydydytojos griežtumas sustato viską į savo vietas.Trumpa informacija ir dalykiška atmosfera padeda pamišti bet kokia įtampą. Ačiū personalui - jos KOMANDAI! Taigi pačios geriausios rekomendacijos!
Pagarbiai Vilnietė R. J.

Puiki gydytoja.
Ačiū Jums už rūpesti.
Rasa

2010-12-21, 19:03 | IP: 94.232.224.1

prieš dieną šį gydytoja darė man laporaskopiją,esu patenkinta jos bendravimu,bei profesionalumu,viską paaiškino kas prie ko,po operacijos jaučiausi geri,kitą dieną išrašė namo, paliko savo vizitinę,kad kreipčiausi jei kas bus negerai...

2010-06-09, 12:01 | IP: 213.226.134.234

Noriu padėkoti gyd.L.Lenkutytei-Matkevičienei už laiku rastą rimtą ligą ir atliktą operaciją, kurią atliko profesionaliai ir jos metu palaikė ryšį su gyd. hemotologę V.Kiuberienę (nes turiu lėtinę kraujo ligą). Lenkiu prieš jas galvą ir ŠIRDINGAI DĖKOJU, kad Dievas duotų joms stiprios stiprios sveikatos,globotų jas, kaip kad jos mane globojo.
Linkiu, bet kuriai iš Jūsų patekti į tokias patikimas rankas, puikią priežiūrą, kaip kad aš buvau.
Gyd.L.Lenkutytę galiu harakterizuoti kaip aukštos kvalifikacijos, labai ryžtingą ir atsakingą gydytoją.
Jos vadovaujamame skyr.vyrauja tvarka ir disciplina,kolektyvas kvalifikuotas ir be galo geros seselės, kurios suteikia priežiūrą ir pagalbą tuoj pat, bet kuriuo paros metu. Nuoširdžiai dėkoju joms visoms.
AČIŪ NUOŠIRDUS.

PS: Skaičiau ankstesnį atsiliepimą ir nustebau moters požiūrį dėl gyd.Lenkutytės bendravimo su ligoniais...taip, ji nėra "saldi" ,kaip kad mane nugydę gydydytojai,jaučiau kad man visai negerai ir keičiau gydymo įstaigą. Pasirinkusi gyd.Poškienė, kuri ižvelgė rimtus pakitimus,atlikus tyrimus ir patekau į ligoninę, buvo atlikta histeroskopija, gavus jos tyrimų rezultatus-operaciją. Viskas laiku, bet byjau net pagalvoti jei vis lankyčiausi į savo senąją N.Vilnios pol-ką (ten atskiras pasakojimas ir Jūs nustebtumėt jį sužinojusios)

Pagarbiai Danutė L.

2010-03-26, 09:02 | IP: *.*.*.*