Pacientai, kurie rekomenduoja Tomas Biržietis, %

Nordclinic (Kaunas, ginekologija ir urologija)
Kauno Affidea klinika

Išduota: 2006-03-28, Nr. MPL-07983, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Nordclinic (Kaunas, ginekologija ir urologija)
Kauno Affidea klinika
2024-01-11, 00:04 | Registruotas lankytojas 1

Tomas Biržietis mane sužavėjo ne tik, kaip savo srities profesionalas, bet ir kaip šiltas, nuoširdus žmogus! Gydytojau, nors Jūs turbūt ir pats žinote, bet esate daugiau nei nuostabus! Ačiū, kad padėjote gimti mūsų dukrytei ir įveikti didžiausias mano baimes! Nuoširdžiausios rekomendacijos!

2024-01-10, 15:58 | Registruotas lankytojas 6

Kaip gera matyti tiek teigiamų atsiliepimų apie šį gydytoją! Jis vertas jų visų ir dar daugiau. Gydytojas T. Biržietis puikus savo srities profesionalas ir nuostabus žmogus. Gydytojas prižiūrėjo mano nėštumą ir taip pat priėmė gimdymą. Esu labai laiminga kad šį svarbų etapą manimi rūpinosi būtent jis. Kiekvieno apsilankymo metu detaliai atsakydavo į visus klausimus, skatindavo klausti daugiau, labai patiko šiltas ir nuoširdus bendravimas. Gimdymas iš viso buvo nerealus. Net pačiai keista, bet apie gimdymą turiu tik kuo geriausius prisiminimus. Tiek gydytojas tiek visa komanda buvo ne tik profesionalūs, bet ir labai palaikantys, padrąsinantys, visiškas psichologinis komfortas. Esu be galo dėkinga gydytojui T. Biržiečiui ir visai komandai priiminėjusiai mano gimdymą P. Mažylio gimdymo namuose.

2023-12-04, 23:25 | Registruotas lankytojas 3

Moterys, net nesvarstykite gimdyti be Tomo Birziecio!
Gailiuosi, kad pirmojo vaikelio negimdziau su juo.
Puikus zmogus, gydytojas, tikras profesionalas. Stengsis ir padarys viska, kad gimdyve jaustusi patogiai ir saugiai. Pacios geriausios rekomendacijos :)

2023-10-06, 14:08 | Registruotas lankytojas 5

Gydytojas ne tik kad padėjo įveikti visas baimes, bet ir sugebėjo užtikrinti maksimalų komfortą gimdymo metu. Didžiulė rekomendacija tiek gydytojui Tomui, tiek ir visam P. Mažylio personalui- aukščiausia klasė!

2023-05-22, 13:51 | Registruotas lankytojas 2

Pagimdžius ir išvažiavus namo apėmė jausmas, lyg atsisveikinčiau su artimu draugu. Ačiū, gydytojau, viskas buvo geriau, nei galėjau norėti.

2023-03-26, 11:38 | Registruotas lankytojas 1

Kaip nupasakoti tiek stiprių gerų emocijų, kurias suteikė būtent Tomas Biržietis. Tai žmogus iš didžiosios raidės. Antro vaikučio atėjimą pasirinkau Mažylio gimdymo namuose, mano dukrytės gimimą priėmė šis nuostabios auros žmogus. Tai žmogus, kuris daro gyvenime tai ką ir turi daryti, visiškas savo srities profesionalas. Visą gyvenimą linkėsiu jums gero, kiek daug jėgų jūs man suteikėte, vidinės ramybės, pasitikėjimo, atrodo net neįmanoma galima paversti visiškai lengvai įmanomu. Tikiu, kad tokiems žmonėms gyvenime turi vykti geri dalykai.
Esame labai dėkingi už skirtą laiką mums. Visada dėkosime ir jausime didžiulę pagarbą jums už tokį profesionalų gimimo priėmimą. (!)

Malonu stebėti aplinką, kai visi dirba motyvuotai ir atsakingai, matyti plačias šypsenas, jausti itin jaukią atmosferą. Tai tikrai viena geriausių patirčių gyvenime.

Tomas Biržietis ir šie namai tai didžiulis pasididžiavimas ne tik miestui, bet Lietuvai.
(Milda iš Klaipėdos)

2023-02-17, 13:49 | Registruotas lankytojas 8

Didelis ačiū Tomui B. kuris yra talentingas, rūpestingas bei atsakingas savo srities profesionalas.

2022-11-10, 23:30 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas iš didžiosios raidės, turintis pašaukimą. Džiaugiuosi, kad gimdymą priėmė būtent jis. Malonus kaip asmenybė, profesionalus kaip medikas.

2022-09-26, 08:57 | Registruotas lankytojas 1

Tobulas savo srities specialistas, bet ir geras kaip žmogus. Atjautus ir supratingas. Labai džiaugiuosi, kad viso nėštumo metu lankiausi pas šį daktarą. Visi nėštumo klausimai buvo aptariami išsamiai.
O gimdymas TOBULAS, su šypsena ir dideliu palaikymu.
Esu nuoširdžiai dėkinga šiam daktarui.
Žinoma ir Mažylio gimdymo namų kolektyvui. Tiek gimdykloje, tiek jau po gimdymo gavau visą pagalbą kurios reikėjo. Marija ❤️

2022-08-11, 10:58 | Registruotas lankytojas 2

Noriu labai padėkoti Tomui Biržiečiui kuris padėjo 2022-08-01 ateiti mūsų sūnui į pasaulį. Nuostabus daktaras, savo srities profesionalas, begalo džiaugiuosi turėdama galimybę gimdyti pas jį! Nuoširdžiausios rekomendacijos.

2022-05-26, 13:54 | Registruotas lankytojas 818

Gydytojas atsakingas ir rūpestingas pirmiau žiūri padėti nei papildomai uždirbti,tiesiog nuostabus gydytojas.

2022-05-26, 13:53 | Registruotas lankytojas 818

2022-05-12, 23:32 | Registruotas lankytojas 4

Nuostabus gydytojas, ne tik geras savo srities specialistas, bet ir geras psichologas, tik jo dėka po 12metų pertraukos išdrįsau vėl susilaukti mažylio. Gimdžiau pas šį gydytoją du kartus, per abu gimdymus jaučiau stiprų palaikymą, rūpestį, sunkiomis akimirkomis morališką palaikymą,Esu labai dėkinga už sveiką mažylį gimusį 2021-10-26 Mažylio gimdymo namuose. Nors mažylis buvo didelis, komandos profesionalumo dėka, pagimdžiau natūraliai ir be jokių plyšimų.

2022-04-07, 13:49 | Registruotas lankytojas 3

Esame dėkingi gydytojui, kuris padėjo ateiti į pasaulį mūsų sūneliui 2021-12-20. Nuostabus gydytojas, savo srities specialistas. Gydytojas ir vizitų, ir gimdymo metu viską išsamiai paaiškino, buvo labai rūpestingas, malonus. Profesionaliai atliko skubią cezario pjūvio operaciją. Didžiausios rekomendacijos! Sėkmės Jums!

2021-12-17, 06:18 | Registruotas lankytojas 14

Nuostabus gydytojas,, tik geriausi atsiliepimai apie gydytojà ir Mažylio gimdymo namù kolektyvà.
Ačiū dar kartelį, tik jo ir jo komandos dėka, turime sūnù, gimdymas vyko sklandżiai

2021-09-25, 16:48 | Registruotas lankytojas 2

Esu labai dėkinga gydytojui Tomui nuostabus gydytojas išmintingas tikras savo srities specialistas dirbantis iš pašaukimo.Ačiū Jums.

2021-08-23, 19:13 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus savo darbą išmanantis specialistas ir šiltas žmogus. Visi trys mūsų vaikučiai į šį pasaulį atkeliavo su T.Biržiečio priežiūra. Medikas, kuris visada sugeba išsamiai atsakyti į rūpimus klausimus. Visus vaikučius gimdžiau ramiai, be streso, nes pasitikėjau gydytoju visu 100 %. Sunku žodžiais išreikšti dėkingumą. Lieka tik palinkėti jums sveikatos ir dar ilgų darbo metų.

2021-08-23, 07:44 | Registruotas lankytojas 2

Tobulas akuseris!!! Tikrai rekomenduoju! Visada viska issamiai paaiskina, nuramina!! Tikrai puikiai ismano savo darba! Didziausios rekomendacijos!

2021-04-23, 19:59 | Registruotas lankytojas 1

Norejau dar kartą padėkoti gydytojui Tomui Biržiečiui už sklandų gimdymą 2021-04-14, kurio dėka sulaukiau savo mažojo stebuklo Seniai turėjusi gimdymo baimę ir nerimą dėl to kaip viskas pasiseks, galiu pasakyti, kad išsinešu tik pozityvią patirtį, kurios nebūtų be gydytojo T. Biržiečio priežiūros bei visokeriopos pagalbos. Ačiū!

2021-03-28, 15:44 | Registruotas lankytojas 3

Ačiū Daktarui už greitus ir sklandžius gimdymus, nuoširdų bendravimą, palaikymą, profesionalumą. Nuoširdžiausios rekomendacijos.

2020-11-19, 10:49 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas ir savo srities profesionalas, nepaprastai šiltas žmogus ir savo darbui visa širdimi atsidavęs gydytojas. Gimdymo metu jaučiausi visiškai saugi. Šio gydytojo ir visos jo komandos dėka esu labai laiminga tapusi mama ir sūpuodama dukrytę rankose.

2020-07-28, 02:56 | Registruotas lankytojas 4

Tai nerealus vedejas. Profesionalas. Į kiekvieną gimdyvę žiūri individualiai. Taktiškai paaiškino strategiją. Palaikė mano sprendimą. Duok Dieve Jums sveikatos!

2020-01-27, 18:05 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas, tikras profesionalas. Gimdymas buvo sklandus, priežiūra aukštos kokybės, tikrai rekomenduoju!

2020-01-13, 11:41 | Registruotas lankytojas 2

Sako, kad tik Dievas gali kurti stebuklus...
Šventai tuo tikėjome, kol nesutikome Jūsų, gerbiamas daktare Tomai Biržieti. Jūsų nuoširdi priežiūra ir rūpestis padėjo gimti mūsų didžiausiam stebukliukui - Mykoliukui. Jūsų profesionalūs ir ryžtingi sprendimai skatino tikėjimą, kad viskas bus gerai.
Kuo nuoširdžiausiai lenkiame prieš Jus galvas ir dėkojame. Stiprios sveikatos ir Dievo palaimos Jums ir Jūsų šeimai!
Esame sužavėti Jūsų vadovaujamos ligoninės personalu.Visą laiką jautėme rūpestį. Jautėmės, tarsi personalas mumis rūpintųsi taip, lyg seniai mus pažinotų. Nuoširdi padėka Jums.

2020-01-12, 21:39 | Registruotas lankytojas 3

Džiaugiuosi kad teko pažinti Tomą Biržietį, malonus žmogus, labai taktiškas, išklausantis ir tikras savo specialybės specialistas. Nuoširdesnio specialisto neesu sutikusi ;)

2019-12-01, 14:15 | Registruotas lankytojas 1

Visa šeima esame labai dėkingi šiam nuostabiam daktarui. Jis labai lengvai ir sklandžiai apsuko mūsų Mažylį iš sėdmeninės pirmaeigos, todėl galėjau gimdyti natūraliai, gimdymo metu taip pat padarė viską maksimaliai puikiai! Ačiū Jums! Nesustokite daryti to, ką darote, nes tai nuostabu!

2019-11-12, 15:10 | Registruotas lankytojas 16

Kai laukiausi, apie šį gydytoją girdėjau daug gerų atsiliepimų, tad nusprendžiau apsilankyti. Gydytojas pasirodė malonus, atviras, bendravo laisvai ir atsakė į visus klausimus. Jis padėjo pasitikti brangiausią turtą šiame pasaulyje – dukrelę. Jo buvimas šalia gimdymo metu leido jaustis užtikrintai ir ramiai, žinoti, jog jeigu kas nors bus ne pagal planą, šalia yra tikras savo darbo profesionalas.

2019-09-25, 16:07 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas,tik geriausi atsiliepimai.

2019-07-23, 07:35 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus daktaras! Profesionalus, linksmas, paprastas, skyre laiko atsakyti I ivairius klausimus ir nesijaute is jo, kad ji gaisinu. Labai moka nuraminti vien savo buvimu. Kazkaip atrodo, kad su juo Viskas bus gerai. O tokia nuotaika labai svarbi besiruosiant gimdyti.
Mano mergyte pilve sedejo. Daktaras lengvai apsuko vaikeli, todel galejau naturaliai gimdyti.
Gimdymo metu labai atsizvelge I mano pageidavimus: leido isbandyti ivairias pozas ir tt. Aplamai labai palaikantis buvo. Nuostabus daktaras!

2019-01-14, 19:12 | Registruotas lankytojas 5

Nuostabiausias, šilčiausias, supratingiausias ir patikimiausias sutiktas gydytojas ir žmogus.
Tikrai 100% rekomenduoju visoms nėštukėms.
Pagarba tokiam gydytojui.
Dar kart Ačiū
Indrė N.

2018-11-12, 13:15 | Registruotas lankytojas 7

na, aš gimdžiau pas jį..kadangi gimdymas buvo sklandus, tai viskas vyko super, atėjo kitą dieną pasidomėti, kaip jaučiuosi...

2018-10-26, 17:15 | Registruotas lankytojas 1

Esu begalo dėkinga gyd. Tomui Biržiečiui už pagalbą po cezario natūraliai pagimdyti antrą dukrytę. Gimdymo planas buvo tiesiog tobulas, viskas tiksliai įvertinta ir apskaičiuota. Gydytojas ne tik padėjo kuo geriau jaustis, kiek tai buvo įmanoma, bet ir skyrė be galo daug dėmesio, žmogiškos šilumos ir suteikė paramą, todėl jaučiausi saugi, visiškai pasitikėjau gydytoju ir viskas buvo sklandu. Labai džiaugiuosi, kad likimas suvedė su šiuo gydytoju, nes nežinia kaip gimdymas būtų bagęsis. Tai tikrai labai atviras, sąžiningas ir šiltas žmogus, dirbantis savo darbą ir mylintus jį. Todėl visiems rekomenduočiau kreiptis, nes gyd. T. Biržietis - geriausias!

2018-06-05, 12:21 | Registruotas lankytojas 1

Rašydama atsiliepimą norejau tik dar kartą padėkoti gydytojui, padėjusiam po cezario su pirmu vaiku, antrą vaikelį pagimdyti pačiai. Atidus, maloniai bendraujantis ir norintis padėti. Tiek nėštumo metu, tiek gimdymo metu motyvavo ir sakė, kad viskas bus ir yra sklandu. Taip ir buvo. Ačiū!

2018-05-28, 12:20 | Registruotas lankytojas 1

Kai atrandi pati geriausia, daugiau nieko ieškoti nebereikia. Pasakyti, kad nuostabus gydytojas būtų per silpnai pasakyta, šis gydytojas toks geras, kompetetingas, visada linksmas, puikiai išmanantis savo sritį ir nepriekaištingai atliekantis savo darbą. Mano vaikučio atsiradimas man buvo tiesiog lengvas ir linksmas nuotykis, tikrai esu 100% įsitikinusi, kad be šio gydytojo mano gimdymas toks nebūtų buvęs - Tikrai, TIKRAI. Esu be galo laiminga, kad sutikau nors vieną gydytoja, kuris 100% dirba pagal pašaukimą. Net nežinau koki didžiulį AČIŪ galiu pasakyti gyd. Tomui Biržiečiui. Rekomenduoju visiems!

2017-10-16, 20:28 | IP: 87.247.104.111

Lankiausi nestumo metu ir gimdziau pas Gyd. Birzieti. Gailiuosi, kad negimdziau pirmojo vaikucio pas gerbiama gydytoja. Gimdymo metu tiesiog skleidzia ramybe, visa laika nuramina, pagelbeja, pataria. Gydytojas ypatingai uzsiemes, tad norincios eiti i konsultacijas, nusiteikite laukti po 2-3 val.

2017-05-29, 14:22 | IP: 78.58.180.88

Noriu padėkoti nuostabiam gydytojui Tomui Biržiečiui už pagalbą, moralinį palaikymą ir patarimus neštumo laikotarpiu, gimdymo metu ir po jo. Atėnė ir Daina.

2017-05-17, 03:15 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas

2017-05-13, 17:09 | IP: 88.222.13.70

Linkiu ,kad visi daktarai butu tokie rekomenduoju.Nuosirdus ir paprastas.

2017-05-04, 19:42 | Registruotas lankytojas 2

Auksto lygio profesionalas. Aiskiai atsako i rupimus klausimus. Gimdymas sio gydytojo prieziuroje praejo be streso, papildomu baimiu. Tik priimtu spendimu deka as ir mano mazasis sunelis esame sveiki ir laimingi. ACIU!

2017-04-06, 09:59 | Registruotas lankytojas 1

Norėjau patikslinti savo komentarą parašytą iš karto žemiau, kadangi jo neleidžia tiesiog ištrinti. Norėjau atsiprašyti gydytojo, kadangi savaites neteisingai susiskaičiavau su internetine skaičiuokle ir supanikavau dėl tyrimų. Vis dėlto, gydytos jų ir neturėjo jų skirti, kadangi tai ne specializacija ir tiems tyrimams jau buvau užsirašiusi pas kitą gydytoją porą savaičių vėliau. Kam nesunku paspauskit vienu komentaru žemiau "siūlau paslėpti" nes komentarą parašiau labai susijaudinusi ir tikrai neteisingą..

2017-03-20, 16:42 | IP: *.*.*.*

2017-03-08, 16:11 | IP: 78.58.164.158

Nuostabus gydytojas prieme pirma mano gimdyma ir dabar jau ruosiames antrajam :)

2017-01-26, 11:53 | Registruotas lankytojas 5

Antra vaika gimdyciau tik pas ji. Profesionalas, be galo rupestingas.

2017-01-26, 11:53 | Registruotas lankytojas 5

Antra vaika gimdyciau tik pas ji. Profesionalas, be galo rupestingas.

2017-01-06, 20:56 | IP: 78.62.108.234

Nuostabiausias Gydytojas, antra vaika gimdysiu tik pas ji. 100% rekomenduoju.

2016-12-26, 21:14 | IP: 85.206.98.51

Puikus, nuostabus ir puikiai išmanantis savo darbą gydytojas. Juo pilnai pasitikėjau ir rekomenduoju 110 % visiems kaip tikrą savo srities profesionalą.

2016-10-02, 10:16 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai dekinga siam gydytojui nuostabesnio nesu sutikus. Labai kompetetingas gydytojas ir nepaprasto gerumo ir siltumo zmogus. Jei gimdyti tai tik pas ji. Linkiu jam paties geriausio gyvenime. Aciu

2016-09-04, 22:44 | IP: 78.58.124.36

Nuostabus,profesionalus gydytojas gimdymas buvo nebaisus su juo,su Kliniku rezidentais,buciau gimdziusi 1.5 paros,nes gimdymas buvo komplikuotas,o jis zmogus neskubejo daryti cezario,gelbejo is padeties...Super daktaras..Jolanta

2016-08-04, 23:44 | IP: 78.58.183.196

Nuostabus, profesionalus, žmogiškas Gydytojas. Jo dėka namuose mažos pėdutės bėgioja :) dėkingi jam su vyru be galo esame.

2016-08-04, 08:27 | IP: 78.63.242.3

Tiesiog nuostabus ir tikras profesionalas!