Pacientai, kurie rekomenduoja Monika Stasiūnaitė, %

Išduota: 2016-07-04, Nr. MPL-21273, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Išduota: 2020-08-20, Nr. MPL-25329, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2024-03-08, 11:08 | Registruotas lankytojas 7

Gydytoja iš didžiosios raidės! Stacionare skyrė daug dėmesio, domėjosi, neatmestinai dirba savo darbą.. ačiū ir daugiau tokių gydytojų! ????

2024-02-09, 21:19 | Registruotas lankytojas 7

Nuostabi gydytoja, kuri prižiūrėjo mano nėštumą. Gydytoją įsiklausė į visus mano nusiskundimus, ieškojo sprendimų, savo iniciatyva konsultavosi su kitų sričių gydytojais, skyrė tyrimus, siuntė pas specialistus konsultacijoms. Visad buvau rami, kad sunegalavus ar turit klausimų galiu rašyti. Ši nuostabi gydytoja pasitiko ir mano dukrytę ateinant į šį pasaulį! Ačiū gydytojai!

2023-11-29, 15:14 | Registruotas lankytojas 6

Tikrai puiki gydytoja, maloni ir konkreti. Visada maloniai priima ir viską aiškiai papasakoja, atsako į visus klausimus. Nuoširdžios rekomendacijos

2023-10-11, 09:47 | Registruotas lankytojas 3

Puiki gydytoja, būsiu visada dėkinga už profesionaliai atliktas apžiūras. Taip nutiko, kad gydytoja buvo viena iš tų gydytojų, kuri priėmė sudėtingą gimdymą. Po gimdymo teiravosi, ar viskas gerai. Esu viskuo patenkinta. Dabar supuojame sveiką savo mažylę ir visada būsime dėkingi gydytojai Monikai.

2023-07-14, 21:32 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja! Esu laiminga pasirinkusi šią gydytoją stebėti/prižiūrėti nėštumą. Aiškios ir tikslios diagnozės, puiki komunikacija, rūpestingumas, atsakomybė. Nuoširdžiai rekomenduoju visiems!

2022-11-10, 10:24 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja. Konkreti, tiksli. Ačiū už pagalbą pastojant (problemos paieškas, sprendimus) ir nėštumo priežiūrą

2022-11-08, 21:22 | Registruotas lankytojas 3

Nerekomenduoju, konsultacija labai paviršutiniška, diagnozė VISIŠKAI netiksli ir klaidinga. Bendravimas paviršutiniškas ir nepagarbus. Likau apstulbusi.

2022-11-03, 16:46 | Registruotas lankytojas 2

Tik patys geriausi ir graziausi zodziai apie sia gydytoja! Labai rupestinga, isiklausanti, negailinti laiko, nepaliekanti jokiu abejoniu, o jei kyla bent menkiausia dvejone - issprendzia visas problemas iki galo! Nei pas viena gydytoja nesijauciau taip komfortabiliai ir taip gerai priziurima, pacios didziausios rekomendacijos!

2022-08-21, 12:15 | Registruotas lankytojas 1

Labai maloni gydytoja. Priežiūra neštumo metu buvo 100%

2022-05-18, 22:59 | Registruotas lankytojas 2

Nedaugžodžiaujanti, konkreti, bet puiki savo srities Gydytoja kuri prižiūrėjo viso nėštumo metu mane, :) viską nuodugniai apžiūrėdavo bei gerai nustatė vaikučio lytį.Tik kartais norėtųsi ateičiai, kad taip neskubėtų apžiūrėdama ir daugiau bendrautų su pacientu, visgi darbas su moterimis..
Sėkmės darbuose!

2022-02-17, 22:58 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja. Prižiūrėjo mano nėštumą. Labai atsakinga ir savo darbą puikiai išmananti specialistė. Džiaugiuosi, kad lankiausi pas ją :)

2021-10-18, 16:52 | Registruotas lankytojas 2

Puiki gydytoja, malonus ir informatyvus kiekvienas apsilankymas!

2021-10-11, 14:38 | Registruotas lankytojas 17

Nuostabi gydytoja. Rūpinasi,domisi paciantu. Rekomenduoju

2021-07-29, 23:48 | Registruotas lankytojas 1

Jauna, sauni gydytoja. Atsake i visus rupimus klausimus. Rekomendacijos geriausios .

2021-04-28, 17:25 | Registruotas lankytojas 3

Patiko, jauna, bet dirba gerai.