Pacientai, kurie rekomenduoja Ingrida Basevičienė, %

Išduota: 2004-11-22, Nr. MPL-03511, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Basevičienė Ingrida dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Basevičienė Ingrida?

2024-03-07, 16:02 | Registruotas lankytojas 1

Puiki ir maloni gydytoja.Vedžiau dukra pirma karta. Nors prisiskaičiau blogu atsiliepimu ir buvo neramu. Bet tikrai gydytoja maloni ir draugiška pasirodė. Daug išsiklausinėjo ir viska puikiai iššaiškino.

2024-02-05, 13:45 | Registruotas lankytojas 2

Pas gydytoją lankausi jau ne pirmi metai - tikrai atidi ir maloni gydytoja, ne tik atsako į užduotus klausimus , bet gaunu ir daugiau informacijos. Tikrai rekomenduoju . Paskaičius neigiamus atsiliepimus suabejojau - ar apie tą patį žmogų skaitau... gal kartais žmonės labai susireikšmina reikalaudami dėmesio sau :) dėkui gydytojai - ir už paprastą rūpestį ,kad vizitui pasirinkčiau ne tokį ekstremalų laiką - buvo labai slidu ir daug sniego :) AČIŪ !!!

2023-11-20, 15:29 | Registruotas lankytojas 1

Suprantu,kad gydytojų trūksta,bet tik ne jai dirbti ir ypač ne su vaikais. Tikrai arogantiška ir nemaloni gydytoja.

2023-03-28, 13:22 | Registruotas lankytojas 2

Šios gydytojos nerekomenduoju! Labai arogantiška ir grubi gydytoja! Mum su dukra buvo nemalonu pas šią ginekologę. Dukrai buvo pirmas vizitas ir Įsimintinas visam laikui!

2022-11-28, 22:39 | Registruotas lankytojas 3

Nerekomenduoju. Nesigilino į nusiskundimus ir priežastis. Atskaitė moralą, kad jeigu norėčiau sveiko vaiko, tai turėjau atsakingai planuoti neštumą ir tikrintis sveikatą prieš pastojant(Man gi ne 18, kad nėštumas būtų netikėtas, esu suaugusi sveika moteris) Iš kur man žinoti, kokių tyrimų reikia ir išvis kam tai postringauti, jeigu jau turime faktą ekrane. Po apžiūros praėjus valandai tris kartus labai suskaudo pilvą, rezultatą šios apžiūros ar vaikeliui viskas gerai, deja sužinosiu tik po 2sav. Gydytoja bandė kažkaip tai ten atsukti ar pasukti vaikelį kuris yra dar tik 9sav. Jai nepavyko. Ilgai užtruko, bijau kad su savo tokiu požiūriu ir kūdikio baksnojimu nebūtų ko pridirbus. Prieš tai gydytoja buvo pastebėjusi gimdoje atsidalijimą, detaliai jį aprašiusi diagnozėje. I.B. atsidalijimo jau nebematė ir kai paklausiau kodėl nemato. Ji antrą kartą vėl mane guldė apžiūrai, nes pirmu kartu su tuo vaiko sukinėjimu net pamiršo pažiūrėt. Iš esmės apžiūra buvo nemaloni (fiziškai), priekaištų gavau ne vietoj ir ne laiku, gydytoja nepasižiūrėjo diagnozės prieš tai buvusios gydytojos, o pati apžiūrinėjo du kartus, nes iš pirmo karto koncentravosi į vaiko baksnojimą, o ne problemą dėl kurios atėjau (ateidama pasakiau, kad buvo skausmas, gydytoja mato atsidalinimą, prieš tai buvę neštumai buvo nutrukę dėl nesivystymo) gydytoja po apžiūros tikrai nenuramino, o tik tai dar labiau sugadino nuotaiką ir pridėjo baimių.

2022-05-09, 21:02 | Registruotas lankytojas 3

Pries registruodamasi skaiciau komentarus apie sia specialiste buvau nusiteikus,kad nieko gero ,bet reikejo skubiai patikros ,o kaip tycia tik sios ginekologes talonu buvo didzioji dalis. Kaip ir minejau buvau nusiteikus ,kad bus nieko gero,bet kad ant tieeeek! Visiskai neprofesionalus komentarai,lendama i asmeniskuma ,o mano pametinukini nestuma isvadino nestyciuku ir pasake ,kad kita karta tureciau saugotis . ATSIPRASAU ,bet koks Jusu reikalas :D Pasijauciau ,kad pereciau nesantuokinius vaikus :D Nu visiskas kosmaras ,tikrai apeikite sia specialiste nes ji sio darbo dirbti negali.

2022-02-14, 21:40 | Registruotas lankytojas 4

Puiki gydytoja,priėmė ankščiau laiko išaiškino problemas.Savo darbą atliko puikiai????

2021-12-21, 09:15 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja grubi, buvau išdurninta vien dėl to, kad kreipiausi. Arogancijos netrūksta, dėl kompetencijos neturiu priekaištų, išmano ką daro, bet nemoka bendrauti. Neįmanoma gauti informacijos, tyrimus darė kelis, bet rezultatus sužinoti iš jos buvo sunku, nes visko detaliai reikia klausti. Privertė pasijusti nepatogiai vien dėl kreipimosi pas ją, o ne pas bet ką kitą. Klaidų ir nuklydimų irgi nesugeba pripažinti. Gal jei esate besilaukianti ir tylesnė tai ji nekomentuos, bet asmeniškai man rekomenduoti jos kitiems nekiltų ranka

2021-11-24, 21:40 | Registruotas lankytojas 1

Puiki ginekologė savo srities žinovė.
Klausimai skirti tik diagnozės nustatymui, apžiūra buvo neskausminga. Kad patikslintų mano būseną ir neliktų jokių abejojimų naudojo ekoskopiją .Skyrė tolimesnį tyrimą diagnozei išaiškinti , bei apsilankyti po tyrimo gydytojos darbo laiku. Maloniai bendravo, skyrė pakankamai laiko, suteikė pasitikėjimo. Nors prieš apsilankant perskaičiau komentarus ir nelabai noriai ėjau į kabinetą. Bet tikrai patekau pas gerą specialistę ,ideali ir nuostabi, paprasta, maloniai ir draugiškai bendraujanti ,daugiau tokių ginekologų .

2021-11-23, 20:03 | Registruotas lankytojas 1

Mano asmenine nuomone ir patirtimi sios gydytojos emocinis intelektas tolygus labai zemam vertinimui. Pabrėžiu EMOCINIS. Tokie momentai, kaip smerkimas, nesiklausymas, empatijos stoka buvo wow ir as ne tik apie save. Deja, kaip gydytoja sudetinga vertinri net ir po vizito, nes nesijauciu, kad apziura buvo tinkama. Tad prie esmes. Pavėlavus vizitui, del to kad registraturoje strigo programos viso vizito metu klausiausi nemaloniu emconiu priekaistu del velavimo. Kaip vienas is pvz. kirpykloj manes isvis nepriimtu. Greiciau sesk, gulk, nera laiko, tu cia veluoji. “Apziura” truko kokias 5-7minutes su pastoviais skubinimais ir komentarais del velavimo. I uzduotus klausimus buvo tokie atsakymai kaip “as cia su jumis nesigincysiu”, o pasakius, kad as nesiginciuju tik klausiu, nesiteike pasakyti ne vieno zodzio. Nemaloniausia buvo, kai studente rasanti man recepta gydytojos perklause duomenu, o ji tikrai bjauriai atreze: “as ka tik tau pasakiau!!!” Arba “ten kortelej parasyta!!!” Tai man dabar klausimas: ar ta studente bijodama dar karta paklaust israse man teisinga recepta ar ne? Nes as po tokio atsakymo bijociau dar karta paklausti. Gerb. Ingrida, patys kieciausi destytojai mane mokino “nera kvailu klausimu, yra tik kvaili atsakymai”! As tai as. Nueisiu pas kita specialista, kuris neleis sau tokios prabangos nei zeminti pacientu, nei studentu pacientu alivaizdoje ir visai nevarbu kokia pikta, nelaiminga ir pavargus Jus buvot. Jus netinkamai elgetes ne tik su manimi bet ir su kitais kabinete esanciais zmonemis. Niekada gyvenime nesu galvojus apie nei viena Kauno klinikose dirbanti daktara netinkamai ar blogai. Neleidau sau tokios pranangos. Pati mokiausi siame universitete, bet si patirtis yra tokia bloga, tokia bloga, kad as nesuprantu kaip Jus galite sau taip leisti elgtis ypac dirbant tokioje subtilioie srityje…

2021-07-28, 11:52 | Registruotas lankytojas 2

Atėjau pas gydytoją jau su preliminariai diagnozuota problema. Bet net nesitikėjau tokio operatyvaus, pilno ištyrimo per mėnesį. Pati gydytoja užregistravo pas visus specialistus, nereikėjo niekuo rūpintis. Deja, teko operuoti. Operavo kita specialistė. Bet dėkinga gydytojai už jos tiklią diagnozę, operatyvumą. Ačiū.

2021-06-01, 22:05 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoja pakankamai nemandagi, labai grubiai bendrauja. Pradėjo aptarinėti aprangą ,kaip rengtis,kaip ne. Teko nusivilti, tad blogiausi atsiliepimai. O, ypač dukrų nepatarčiau vesti. Nes nuotaiką ir visą dieną sugadino.

2021-05-05, 22:19 | Registruotas lankytojas 3

Ėjau pas gydytoją kelis metus, kadangi buvo ganėtinai retas sutrikimas. Gerai, kad buvo atlikta nemažai tyrimų diagnozei nustatyti, tačiau galų gale gydytoja konkrečiai neįvardijo nieko, pasakiusi, kad mokslas dar nežino, kodėl taip yra. Taip ir likau nesupratus, kame problema, kol nenuėjau pas kitą gydytoją antros nuomonės. Ten sužinojau, kad diagnozė nustatyta ir nustatyta teisingai, man jos paprasčiausiai NEPASAKĖ. Kadangi tuo metu buvau jaunesnė, pasimetimo akimirką nepaklausiau konkrečiau, tačiau manau, kad gydytoja privalėjo aiškiai įvardinti problema, jei ji jau nustatyta,ypač po tiek metų tyrimų.

2021-01-25, 21:26 | Registruotas lankytojas 5

Miela,puiki gydytoja, rūpestinga ir ačiū už gydymą ir priežiūrą

2019-11-29, 11:40 | Registruotas lankytojas 7

Nuostabus žmogus ir gydytoja. Lankausi daug metų. Dėl to esu rami. Buvo kitų ginekologinių bėdų, nukreipta buvau tikslingai, taip pat į geras rankas. Ačiū nuoširdžiausias.

2019-06-13, 14:12 | Registruotas lankytojas 1

Jeigu turite pasirinkimą, aplenkite šią gydytoją. Tai toks tarybinis reliktas, kad net purto. Arogancija, pykčiu ir paciento menkinimu dangsto savo nekompetenciją. Mūsų atveju ne tik buvau apšaukta, suabejota mano, kaip motinos, gebėjimais ir netgi "diagnozuota" santykių krizė šeimoje. Taip konsultacijoje pas ginekologę, dėl dukros problemų. Ligos išrašų nesugeba įkelt į kompiuterį, tad kiti specialistai negauna informacijos. Liepia konsultuotis telefonu, tačiau paskambinis mesteli kelias frazes ir meta telefoną, nes yra užsiėmusi... Galiausiai pakeitus gydytoją paaiškėjo, kad buvo skirta bereikalingai vaistų, nes dukros organizmas jau pats bene pusmetį pats tvarkėsi su problema. Tikiuosi, kad ši informacija nueis ir iki vadovų, nes ši gydytoja negali dirbti savo darbo.

2019-04-12, 12:19 | Registruotas lankytojas 9

Kol kas tik vienas vizitas, sunku kažką išsamiau pasakyti. Bet apžiūrėjo nuodugniai, domėjosi situacija, bendravo tikrai ne arogantiškai, pateikė kelis pasiūlymus, kaip gerint situaciją. Bus matyt kito vizito metu, kaip toliau seksis.

2019-03-26, 11:51 | Registruotas lankytojas 2

Labai nuosirdi ir gera daktare issamei papasakoja koke liga ir koks bus gydymas. Tai pat nuramina. Ir po gydymo ar operacijos domisi apie pacienta. Rekomenduociau tikrai labai sauni ir profesanali gydytoja.

2018-05-28, 08:39 | Registruotas lankytojas 1

labai maloni gydytoja, aiskino paprastam zmogui suprantamais zodziais. Tikiuosi po antro vizito nuomone isliks tokia pati :)

2018-02-12, 08:13 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2018-01-30, 19:51 | Registruotas lankytojas 8

Labai maloni, švelni gydytoja. Noriai atsakinėja į klausimus, gilinasi į problemą. Rekomenduoju!

2017-10-10, 19:25 | IP: 5.20.37.224

Labai gera. Tiek kaip gydytoja tiek ir kaip žmogus. Išsamiai atsakė į visus rūpimus klausimus. Net ir patarimų davė.

2017-09-23, 20:39 | Registruotas lankytojas 2

Esu labai patenkinta apsilankymu. Priėmė tiksliai pagal registracijos laiką. Aplinka švari, tvarkinga. Kabinete yra visi prietaisai, nereikia bėgioti į kitus kabinetus tyrimams, kas būdavo anksčiau. Gydytoja labai maloni ir šilta. Ramiai, profesionaliai viską paaiškino. Davė patarimų, įspėjo ko saugotis.

2017-06-20, 12:45 | IP: 89.117.218.41

Prieš lankantis pas ją, patartina palaukti kol baigsis jos pms..

2017-05-05, 12:35 | IP: *.*.*.*

2017-01-26, 06:18 | IP: 78.62.134.60

Ačiū gydytojai, šilta, maloni , o svarbiausia neskubėdama ir kruopščiai apžiūri.

2016-10-06, 15:41 | Registruotas lankytojas 5

Gydytoja verta pagarbos ir padekos:maloni,atidi,labai issamiai isaiskina gydymo eiga,tiksliai nustate diagnoze,nuramina,ypatingais atvejais patarimus suteikia netgi ne darbo metu....esame labai dekingos uz gydyma ir kantrybe.

2015-01-16, 12:59 | IP: 87.247.93.60

gera gydytoja, išsami, konkreti.

2014-11-18, 10:45 | IP: *.*.*.*

2014-09-09, 10:20 | IP: 193.219.38.53

jauki, maloni, kultūringa ir delikati.

2014-08-22, 18:36 | IP: 87.247.108.58

Nuostabi gydytoja, esu dėkinga jai už visus patarimus, didžiulį rūpestį. Ši gydytoja skirtingai nei kitos, nenumojo ranka į tai, kad aš jauna, atvirkščiai - darė visus tyrimus, skyrė gydymą, rūpinosi. Rekomenduoju visoms.

2014-07-05, 13:53 | IP: 78.62.161.41

Gydžiausi pas gydytoją 2009 metais. Tiesiog SUPER SUPER SUPER gydytoja, ko gero man puikesnių gydytojų ir savo srities specialisčių gyvenime neteko sutikti.

2014-02-14, 10:38 | IP: 81.7.64.208

Maloni, puiki specialistė, suprantanti ir išklausanti pacientes

2014-01-21, 15:17 | IP: 193.219.38.53

labai konkreti, dalykiška, maloniai bendraujanti, suprantamai paaiškinanti. Norėtųsi daugiau tokių medikų.

2014-01-03, 20:24 | IP: 83.189.228.137

O man ši gydytoja labai labai patiko. Ji maloni, rūpestinga, išaiškina viska nuodugniai. Be to leidžia pasitikėti, nes vien jos pokalbis su žmogumi labai daug ką reiškia. Žadu ir toliau pas šita malonia gydytoje lankytis . :) aciū už palaikyma po sunkios operacijos ir žinoma už rūpestį!!! Merginos juk nevisiems itiksi...jau ir taip labai gera specialiste manau :) reikia pagalvoti kad miela Ingrida irgi turi savo gyvenima taippogi turi jausmus, nervus ir k.t... t.y noriu pasakyti, kad reikia supratimo juk gydytojai irgi žmonė kaip mes visi:)

2013-03-30, 15:42 | IP: 212.117.10.79

nuostabi giditoja is pasaukimo.dziaugiuos kad pasirinkau ja.lankausi pastoviai ir nestresuoju kada reik apsilankiti

2013-03-25, 13:49 | IP: 78.62.128.34

Nuostabi gydytoja. demesinga, issamiai paaiskina betkokius iskilusius klausimus. Siuncia pas kitus specialistus, konsultuojasi su klegomis. Viada pas ja lankantis 100% pasitikiu jos nuomone ir diagnoze, nes zinau jog jei paciai gydytojai kils menkiausiu abejoniu ar klausimu bus atlikti visi imanomi tyrimai. teko darytis pas ja operacija, konsultuotis. Ne tik kad neprase bet ir neprieme vokelio!

2013-02-11, 14:39 | IP: 78.62.224.79

Puiki gydytoja, šiltas ir jautrus žmogus. Esu labai dėkinga už atliktą sudėtingą operaciją ir rūpestingą priežiūrą. Tik patys geriausi atsiminimai. Didelis Ačiū šiai daktarei.

2012-11-11, 08:45 | IP: 78.62.0.78

Labai nuostabi, šilta gydytoja.Geriausia iš geriausių...Man ji operavo gimdos kaklelį prieš 6 metus.Viską nuodugniai išaiškino,parodė...Labai rūpestinga.Dėkoju jai iš visos širdies

2012-09-23, 12:40 | IP: 88.216.0.45

Lankiausi ne kartą dėl įvairių bėdų, visada rūpestingai išklauso, viskuo pasidomi, nežiūri atmestinai į diagnozių nustatymą ir gydymą. Be to, labai maloni kaip žmogus, šiltai bendrauja, kyšio niekada neteko nešti.

2012-08-14, 07:55 | IP: 193.219.37.242

gera rupestinga nuostabus zmogus nera

2012-08-09, 18:10 | IP: 212.117.24.79

Noriu pagirti šios gydytojos rūpestingumą. Per klaidą buvau užregistruota pas ją, atėjus į konsultaciją galėjo šaltai nudrėbti, kad manęs nepriims ir eičiau savo keliais, bet mielai pagelbėjo, ir dar tą pačią dieną patekau pas reikiamą specialistą. Tiesiog smagu pastebėti, kad šiais laikais ir be vokelio kišenėje gydytojai dirba savo darbą atsakingai :)

2012-07-03, 09:57 | IP: 213.190.36.53

Su siuo zmogumi gyvenimas mane suvede mazdaug pries 13-14 metu. Sio zmogaus svytintis veidas man stovi akyse po siai dienai, visa gyvenima busiu dekinga uz profesionaluma, demesi, svelnuma, uz suteikta galimybe gyventi. Nuosirdus ACIU

2012-05-26, 13:33 | IP: 87.239.83.167

pas šią gydytoją lankiausi kelintą kartą. Mmane nustebino šios gydytojos noras padėti žmogui, arba tiesiog tą dieną kai lankiausi buvo labai gera.

2012-04-03, 11:34 | IP: 193.219.162.60

Gydytoja pareiginga, stropi, atidi.

2012-03-21, 10:08 | IP: 82.135.192.242

Puiki gydytoja švelni,rūpestinga,

2012-03-13, 19:18 | IP: 78.62.147.215

Tai zmogus,kuris pasirinkes profesija pagal sirdies sauksma,pasaukima, rupestingiausia,nuosirdziausia ,labai puikiai zinanti savo profesijos zinias ir suptilybes,aciu uz demesi zmogui.

2012-03-04, 18:59 | IP: *.*.*.*