Pacientai, kurie rekomenduoja Miglė Žiūkaitė, %

Burnos higienistas

Išduota: 2019-07-05, Nr. BPL-07630, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Žiūkaitė Miglė dirba šioje gydymo įstaigoje

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

2.7

2.3

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

2024-03-19, 21:47 | Registruotas lankytojas 4

Miglė žiukaitė atėjusiam į kabinetą pacientui siūlo nusipirkti kokaino marihuanos ir amfetamino miglė oraliniu būdų patenkina kiekvieną pacientą ji net 8 metų vaikui įkišo savo 88 centimetrų dydžio dekolte pacientui į burną miglė žiukaitė gadina darbo laiko apskaitos žiniaraštis jame nurodydama ne tinkamas darbo valandas miglė iššvaistė 5000000 milijonų ligoninės pinigų. MIGLĖ ŽIUKAITĖ DABAR JAU ilkė vedė įkišo paciento galvą į telefoną unitazo skylę ka veikia ligoninės direktorė A.Sivolovoenė neatleidžia Miglės iš darbo. Padugnė miglė paėmė 800000 eurų kyšį siūlė ir pacientui pinigus paimtus kyšio budu iš kitų

2024-03-19, 21:47 | Registruotas lankytojas 4

2024-02-01, 14:33 | Registruotas lankytojas 4

Miglė žiukaitė kiekvienam pacientui kuris tik įžengia pro duris. Pradeda sakiniu ko čia ateje nee ji padako išdidžiai su arogancija ir pasiutimo mano dekoltė 88 ir aš nešioju 92d dydžio liemenėlę. Geriau vaikščiotų be rūbų

Miglė Žiukaitė vaikšto į darbą su prišiktomis keltaitėmis.Kodėl Miglės žiukaitės veikla nesidomėjo STT POLIKLINIKOJE Miglė žiukaitė didžiausia mobingo iniciatorė

2023-12-31, 13:11 | Registruotas lankytojas 4

Kasdien matydama šimtus žmonių stebiuosi, ar tikrai čia Jonavos pspc odontologijos skyrius kuriame dirba jau subinlaižę tytuluota burnos higienistė Miglė Žiukaitė Nesistebėkite bet iš Kauno į Jonavą važinėjanti Miglę Žiukaitę ne tik kad negali susirasti darbo Kaune tai dar ir orgijas su srutomis kelią Kasdien į mūsų skyrių ateina gyventojai, kuriems atliekami burnos higiena . Jūs nepatikėsit, iki šiol Miglė Žiukaitė elgiasi kaip akmens amžius gyventoja, kurios dar nepasiekė XXI amžiaus informacija. Ar galvojot, kad atnešti išmatas į maišelį, degtukų dėžutę, grietinės indelį, o šlapimą į trijų litrų stiklainį ar „flečkutę“ – neįmanoma? O su atsineštu šlapimu ir išmatomis daryti dantų poliravima vietoj abrazyvinės pastos neįmanoma. Įmanoma. Dar ir kaip. SUŽINOKITE DAUGIAU Poliklinikoje nugirdus pacientų pokalbį moteris liko be žado – pabėgo net nesusimokėjusi Pagalbos prašiusią pacientę pribloškė atsakymas poliklinikos registratūroje Tarsi Miglė negalėtų pasiklaust vyr gyd. , kaip atlikti burnos higienos tyrimą , tarsi ji nėra apie tai girdėjus. Kokiame mes nuostabiame mieste, Jonavoje gyvenam, kol nesusiduriam su kasdiene, poliklinikos koridoriuose matoma buitimi. Gal vietoje prekybos centrų plakatų reikia kabinti informacinius plakatus, kad pagaliau šviestume miestiečius? Štai jums idėja Lietuvai. Gal nustos sostinės miestiečiai į indelius nuo grietinės išmatas nešiot. Ir ne, tuos indelius ar „flečkutes“ atneša ne „bomželiai“, o kostiumais pasipuošę ponai ir kvepiančios ponios, kurie, neva, nieko negirdėjo apie vaistinėse pardavinėjamus specialius indelius arba jų reikalauja už dyką. Šviesti tautą reikia ir pirmiausia pradėti nuo miestiečių, pasirodo. Ir jeigu mano kolegėms normalu tokie atvejai, tai man ne. Neslėpkim, kokie iš tiesų ateina pacientai, koks jų požiūris į poliklinikose dirbančius specialistus. Ar aš kalta, kad neduoda nemokamai indelių? Migle Žiukaitę tu turi visiems pirkt ir už dyką dalint? Ir gauti aukso kalnus, Manot valdžia nekalta, kad Miglė Žiukaite hemarojumi serga ir jos uodegoje kaspinuotis įsiveisė Asta Silovienė nesįįima jokių veikslų neduoda siuntimo Miglei Žiukaitei pas proktologą kolonoskopijos tyrimui Miglė Žiukaitė užkratą nešioja jau nešnekant kad serga covid 19 ir poliklinikos administracijos neinformuoja ir lieja pyktį keiksmus ant paprastų pacientų darbo kolegių ir registratūros darbuotojų juos šokdindama pagal savo dudelę?

Parazitinė kirmėlė

Vidą

Subinlaižė

Šliundra

Antanas

MIGLĖ žiūkaitė nesilaiko higienos reikalavimų juos pažeidinėja nenešioja darbo metu chalato.KOks tikslas Miglės žiukaitės yra kad būtų uždarytas visuomenės sveikatos priežiūros centras ir ligoninė gautų 12000 eurų baudą kodėl apie tai kas vyksta ligoninėje nesidomėjo visuomenės sveikatos priežiūros centras ir neatėjo ligoninei higienos paso .Ka veikia NErijus odontologijos skyriaus vedėjas ir ligoninės vedėjas ir direktorė Sivolovienė tingi užpakalį pakelti ir pasižiūrėti kaip skyriuje dirbantis gydytoja Miglė Žiūkaitė aptarnauja pacientus ir Nerijų ir Miglė atleisti iš darbo atimti gydytojų licencijas Korumpuota kekšė Naciu kolobotantė

2023-11-30, 14:07 | Registruotas lankytojas 4

vida

ubagė valkata, Miglė žIUKAITĖ PO KONTEINERIUS knisasi maisto atliekų ieško . Pagaliau buvo pasiekta viršunė ior epogėjus Miglė Žiūkaitė įsikunijusi į recidivistės vaidmenį išsireikalavo kad būtų atneštas stulpas į ligonine striptizo šokiams. PIRMINĖS sveikatos priežiūros centras o gal; reiktia perkrikštyti į vištidę daug vištų ir 1 **** Nerijus patamsa kuris nesugeba susitvarkyti su savo pareigomis ir Miglę ir Nerijų atleisti iš darbo atimant gydytojų licencijas ką veikia Asta Silovienė nesidomi kaip juos darbuotojai vykdo pareigines instrukcijas kurias pasirašė prieš įsidarbinant. kodėl apie tai kas vyksta nesidomėjo darbo inspekcija ir už pareiginių nevikdyma neatėjo ir neuždėjo 10000 bEurų baudos poliklinikai dar pridėsiu Jonavos ligoninė neefektyviai ir neracionaliai naudoja savivaldybes paskirtus asignavimus

Karolina Štejer

Iš Miglės žiukaitės pažastų usnis auga Miglė neskuba savo pažastų o smarvė tokia kad nosi rimčiau ji Miglė neskuba pažastų o atėjus pacientui siūlo pakvėpuoti iš pažastų sklindančia smarvę paršas nenuostabu kad Miglės žiukaitės namai tvartas su gyvulisis

Karolina Štejer

Miglė žiukaitė šiurkščiai pažeidinėje savo pareigas

vida

Kasdien matydama šimtus žmonių stebiuosi, ar tikrai čia Jonavos pspc odontologijos skyrius kuriame dirba jau subinlaižę tytuluota burnos higienistė Miglė Žiukaitė Nesistebėkite bet iš Kauno į Jonavą važinėjanti Miglę Žiukaitę ne tik kad negali susirasti darbo Kaune tai dar ir orgijas su srutomis kelią Kasdien į mūsų skyrių ateina gyventojai, kuriems atliekami burnos higiena . Jūs nepatikėsit, iki šiol Miglė Žiukaitė elgiasi kaip akmens amžius gyventoja, kurios dar nepasiekė XXI amžiaus informacija. Ar galvojot, kad atnešti išmatas į maišelį, degtukų dėžutę, grietinės indelį, o šlapimą į trijų litrų stiklainį ar „flečkutę“ – neįmanoma? O su atsineštu šlapimu ir išmatomis daryti dantų poliravima vietoj abrazyvinės pastos neįmanoma. Įmanoma. Dar ir kaip. SUŽINOKITE DAUGIAU Poliklinikoje nugirdus pacientų pokalbį moteris liko be žado – pabėgo net nesusimokėjusi Pagalbos prašiusią pacientę pribloškė atsakymas poliklinikos registratūroje Tarsi Miglė negalėtų pasiklaust vyr gyd. , kaip atlikti burnos higienos tyrimą , tarsi ji nėra apie tai girdėjus. Kokiame mes nuostabiame mieste, Jonavoje gyvenam, kol nesusiduriam su kasdiene, poliklinikos koridoriuose matoma buitimi. Gal vietoje prekybos centrų plakatų reikia kabinti informacinius plakatus, kad pagaliau šviestume miestiečius? Štai jums idėja Lietuvai. Gal nustos Miglė miestiečiams į indelius nuo grietinės išmatas nešiot. Ir ne, tuos indelius ar „flečkutes“ atneša ne „bomželiai“, o kostiumais pasipuošę ponai ir kvepiančios ponios, kurie, neva, nieko negirdėjo apie vaistinėse pardavinėjamus specialius indelius arba jų reikalauja už dyką. Šviesti tautą reikia ir pirmiausia pradėti nuo miestiečių, pasirodo. Ir jeigu mano kolegėms normalu tokie atvejai, tai man ne. Neslėpkim, kokie iš tiesų ateina pacientai, koks jų požiūris į poliklinikose dirbančius specialistus. Ar aš kalta, kad neduoda nemokamai indelių? Migle Žiukaitę tu turi visiems pirkt ir už dyką dalint? Ir gauti aukso kalnus, Manot valdžia nekalta, kad Miglė Žiukaite hemarojumi serga ir jos uodegoje kaspinuotis įsiveisė Asta Silovienė nesįįima jokių veikslų neduoda siuntimo Miglei Žiukaitei pas proktologą kolonoskopijos tyrimui Miglė Žiukaitė užkratą nešioja jau nešnekant kad serga covid 19 ir poliklinikos administracijos neinformuoja ir lieja pyktį keiksmus ant paprastų pacientų darbo kolegių ir registratūros darbuotojų juos šokdindama pagal savo dudelę?

Parazitinė kirmėlė

Vidą

Subinlaižė

Šliundra

Antanas

MIGLĖ žiūkaitė nesilaiko higienos reikalavimų juos pažeidinėja nenešioja darbo metu chalato.KOks tikslas Miglės žiukaitės yra kad būtų uždarytas visuomenės sveikatos priežiūros centras ir ligoninė gautų 12000 eurų baudą kodėl apie tai kas vyksta ligoninėje nesidomėjo visuomenės sveikatos priežiūros centras ir neatėjo ligoninei higienos paso .Ka veikia NErijus odontologijos skyriaus vedėjas ir ligoninės vedėjas ir direktorė Sivolovienė tingi užpakalį pakelti ir pasižiūrėti kaip skyriuje dirbantis gydytoja Miglė Žiūkaitė aptarnauja pacientus ir Nerijų ir Miglė atleisti iš darbo atimti gydytojų licencijas. Aleksandra

Miglė žiūkaitė šika savo pačios darbo kolektyve

Vida

Miglė žiukaitė taip su erudril burnos akmenų tirpdymo skysčiu nugytė pacientę kad pacientė atsidūrė neurologinių ligų skyriuje.Kodėl Sivolovienė ligoninės direktorė neatleidžia šitos nepraustaburnės iš darbo gavosi užkrėtimo ir uždegiminė reakcija

Karolina Štejer

Miglė žiūkaitė gal tau paskolinti klijų prisiklijuok už pakali prie kėdės nereikės iš vis niekur eiti galėsi pakeist ligoninės paskirtį į viešbučio.

Miglė Žiukaitę reikia deportuoti į Antarktida gyventi su pingvinais

Natalija

Miglė žiukaitė šokdina registratūros personalą reikalauja kad registratūros darbuotojas ne ant bet kokios o ant auksinės lėkštės atneštų jai pacientų ligos istorijų kortelės kaip prezidentui atleisti iš darbo skirti tarnybinę nuobaudą į chočitsa į kolitca į mama nivilyt akivaizdu kad miglei žiukaitei putę niešžtu .Direktorė Sivolovienė nesiima jokių veiksmų

Karolina Štejer

Miglė žiūkaitė oralinių būdu tenkina kiekvieną pacientą atėjusi jas ją kad būtų atlikta paslaugą prostitutę

Natalija

Barakūda

MArtynas

Miglė žiukaitė miega lovoje su visais ir ne tik Miglė žiūkaitė ne gydo pacientų o juos patenkina oralinių budų. Atėjusiam į kabinetą pacientui į burną kitą savo dekoltė ir nesuteikus paslaugos išvaro iš kabineto lauk ji oraliniu būdų ir mano vyrą Martyną patenkino atleisti iš darbo

Karolina Štejer

KARVĖ su karūna ant galvos
Miglė žiukaite ima kyšius pacientui reikia susimokėti už paslaugas už kurias jau sumokėjo ligoniu kasos kodėl migles veikla nesidomėjo STT

Karolina Štejer

Miglė žiukaitė vaikšto į darbą su prišiktomis kelnaitėmis Paleistuvė

2021-11-04, 09:50 | Registruotas lankytojas 1

Kultūringa, kruopšti , savo darbą išmananti gydytoja. Esu patenkintas ir dėkingas.