Pacientai, kurie rekomenduoja Alvyda Malašauskienė, %

Išduota: 2019-07-17, Nr. MPL-24286, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Malašauskienė Alvyda dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Malašauskienė Alvyda?

2023-11-08, 09:56 | Registruotas lankytojas 2

Daugiau tikrai nepasitikeciau, priziurejo mane kai laukiausi buvo maloni jauna daktare jauciausi ,kad saugo mane todel patiko, bet laikui einant pasimate kai dare tyrimus del akmenu kuriu nerado.. nes ilga laika kentejau sono skausma ko pasekoje po gimdymo turejau akmenliges priepoli. Jau tikrinant vaikuti nepastebejo nei galvytes nuguletos, nei sonkauliuko issikisusio i slapius delniukus ir pedutes nelabai reagavo tik sakydavo gulekit ant pilvuko daugiau nelabai ka ir girdedavau kol ant galo nepasodino verkiancios mergaites del ko ji nenorejo laikyt galvytes ir nepasake "nezinau del ko jusu vaikas atsilikes" poto pakeiciau daktare kuri iskart pamate rachito simptomus del to, kad mergaite buvo turejus vitamino d deficita. Daktare nieko nemate tyrimu neatlikinejo kol neissiprasiau vitamino d tyrimo kuris jau nebuvo blogas nes pati pradejau duot daugiau vitamino d nes klinikose buvo pasakyta ,kad mes naudojam mazesne nei profilaktiskai duodama doze kuri buvo paskyrta sios daktares. Skaudu nes del praktikos trukumo dabar turim daug bedu kurios buvo uzdelstos ir gali likt su visam.

2023-11-08, 09:56 | Registruotas lankytojas 2

2022-12-21, 18:12 | Registruotas lankytojas 1

Puiki patirtis. Buvau greitai priimtas, gydytoja daug visko klausinėjo, atidžiai apžiūrėjo, paskyrė kraujo tyrimus. Tad mano ligos diagnozei ir gydymui buvo skirta tikrai pakankamai dėmesio. Rekomenduoju.

2022-11-30, 12:29 | Registruotas lankytojas 3

Profesionali ir empatiška gydytoja, kuri išklausinėja, paskiria reikiamus tyrimus ir gilinasi į sveikatos problemos kryptingą nustatymą. Labai džiaugiuosi, kad pažadėjusi susisiekia ir praneša informaciją apie tyrimų rezultatus ir maloniai bendrauja. Esu be galo dėkinga gydytojai už rekomendaciją apsilankyti pas kardiologą. Be to, po jos paskirto gydymo savijauta pagerėjo. Tik pačios geriausios rekomendacijos!!!!

2022-10-15, 00:28 | Registruotas lankytojas 1

Ši gydytoja puiki savo srities specialistė. Būnant kelionėje kartu su vyru apsirgome, tad konsultaciją suteikė nuotoliniu būdu, kurios metu suteikė visakeriopą pagalbą. Rekomendavo ką daryti ir kokius vaistus vartoti, ko pasekoje grįžome praktiškai sveiki. Didžiausias ačiū šiai gydytojai ir linkiu sėkmės.

2022-08-15, 00:31 | Registruotas lankytojas 3

Patirtis su šia gydytoja nebuvo itin maloni, taip pat beveik savaitę laikėsi aukšta temperatūra, o kraujo tyrimų nepaskyrė, cituoju: “galbūt pasveiksite per savaitgalį”. Temperatūra laikėsi ir savaitgalį, nebesinorėjo delsti, tad teko vykti į priimąjį, kur buvo atlikti kraujo tyrimai ir padarytą plaučių nuotrauka, kas parodė jog yra plaučių uždegimas.