Pacientai, kurie rekomenduoja Vilija Petrulienė, %

Gydytojas infektologas

Išduota: 2009-05-27, Nr. MPL-14759, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Petrulienė Vilija dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Petrulienė Vilija?

2024-03-05, 11:59 | Registruotas lankytojas 32

Kompetentinga gydytoją. Išmanantis savo sritį. Maloni. Viską išaiškino kokia yra situacija.

2024-03-05, 11:59 | Registruotas lankytojas 32

2023-12-02, 17:22 | Registruotas lankytojas 2

Lankiausi ne vieną kartą, labai maloni, rūpestinga ir profesionali gydytoja!

2023-10-10, 23:46 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju. Man Laimo liga nustatyta. O ji man aiškinino kad jos nėra ir be reikalo geriau antibiotikus. Aš kabinete likau apsalus nuo jos kalbamu nesamoniu.

2023-04-13, 15:48 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju, nes mano nuomone, bendravo nemandagiai, neisigilino i simptomus, o juos nurase nerimui, nes mate per tv, kad jauni zmones dabar ypac skundziasi siuo sutrikimu, nors seimos gydytoja konkreciai siunte pas infektologa del laimo ligos.

2023-04-13, 15:44 | Registruotas lankytojas 18

Tragedija. Su teigiamas Laimo tyrimais bandė įrodyti kad Laimo nėra. Visiškai nesiklauso simptomų, pertraukinėja. Nuėjus pas kitus specialistus visi pritaria kad simptomai būdingi laimo ligai, būtinas intensyvus gydymas, nes galimai yra neuroboreliozė. Atrodo kad kažkokia atsitiktinė moteris atėjo atsisėdo į kabinetą ir vaidina infektologe.

2023-01-26, 10:37 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja iš enciklopedijos. Į klausimus atsakinėjo, bendravo vadovėliniais atsakymais ir labai pyko, kad mano simptomai nesutampa su jos vadovėliu. Jokių pastangų pasidomėti apie pacientą, jo ligos atvejį. Nesigilino į mano simptomus, sakė tai nesusiję su Laimo liga. Bet jai rodau vietą įkandimo erkės ir sakau, kad ji neužgyja jau 4men. O ji sako čia ne dėl laimo, eikite pas odos gydytoją. Sakau - traukia raumenis, sako kalio ar vandens trūksta. Jokio individualaus susidomėjimo atveju, kuris neatinka jos žinių.

2022-08-16, 20:09 | Registruotas lankytojas 12

Patys geriausi atsiliepimai apie šią gydytoją! Nuostabi, profesionali ir žmoniška! Atsakė į visus rūpimus klausimus.

2022-02-24, 09:40 | Registruotas lankytojas 1

Nemalonus bendravimas su pacientu iš gydytojos pusės. Galbūt nepakakamai kvalifikuota gydytoja, nors dirbo savo darbą ilgą laiką, arba gal ji- labai kvalifikuota, bet bloga medicinos sistema jai yra prisakiusi pagal tam tikras taisykles gydyti pacientus, ir ne kitaip. Nežinau, nekaltinu gydytojos, gal ji- gera, bet tokia sistema man nepatinka. Dėl tokios sistemos, todėl dauguma žmonių ir nepagydomi Lietuvoje. Labai aš nusivylusi. Labai sunkios ligos net nebandė gydyti, pasakė, kad tyrimas nepakankamas, klaidingas, kad skirtų man labai reikalingų antibiotikų. Klaidingas??? At tikrai, gydytoja??? Tada, iš kur ta dėmė nuo erkės? Kodėl per 7-8 mėnesius dėmė neišnyko? Kodėl man tą dėmę kartais skauda? Ar čia kokia mistika? Kodėl skauda sąnarius, raumenis, kaulus, net pirštų kaulus, ir net galvą? O kad man reikia pas Reumatologus- tai iš viso absurdas. Niekada gyvenime neskaudedavo kaulų, o kai erkė įkanda, jau staiga reikia pas Reumatologus. Čia tas pat, kaip sakyčiau, kad man širdį skauda, o jūs man duotumėte vaistų nuo ausies skausmo. Tai nežinau. Tikrai reikia tokią sistemą tobulinti. Negalima taip elgtis su žmonėmis.
Teks man iš savo pinigų, kurių nelabai turiu, kreiptis pas privačius gydytojus, nes vėl gi Lietuvos kita sistema nemoka beveik niekam jokių pinigų. Paprasysiu, kad jie man duotų reikiamų antibiotikų gerti nuo Laimo ligos, nes patikėkit, jūsų tyrimas nėra klaidingas.

2021-02-20, 16:29 | Registruotas lankytojas 4

Jeigu kiekvienam iš mūsų yra skirta gyvenime misija, tai ši gydytoja yra puikus, tą misiją atradusio žmogaus, pavyzdys. Likau sužavėta gydytojos profesionalumu ir nuoširdžiu užsidegimu padėti. Ne tik išsprendė problemas, dėl kurių kreipiausi, atsakė į rūpimus klausimus, bet taip pat ir labai įkvėpė kaip asmenybė! Prisimenu su dideliu džiaugsmu!

2020-12-21, 22:53 | Registruotas lankytojas 4

Ji labai gerai dirba savo darbą. Geras ir šiltas žmogus, kuris stengiasi padėti kiekvienam pacientui. Labai paprasta bendrauti, suteikia išsamią informaciją į visus klausimus. Gerbiu ir gerų dienų jai.

2019-11-28, 11:26 | Registruotas lankytojas 16

Mama kreipėsi į šią gydytoją dėl laimo ligos. Gydytoja buvo maloni, išsamiai atsakė į visus klausimus, skyrė gydymą. Galima tik pasidžiaugti, jog yra tokių šaunių ir dėmesingų pacientams gydytojų.

2019-04-21, 10:17 | Registruotas lankytojas 5

Maloni gydytoja, besišypsanti, besigilinanti į problemas, išsamiai paaiškina, nuramina, pataria. Nukreipė papildomiems tyrimams. Tikrai rekomenduoju.

2016-04-14, 13:56 | IP: 88.119.155.79

Labai profesionali gydytoja - savo srities profesionalė.

2015-08-24, 08:59 | IP: 195.182.83.67

Ypatingai profesionali, labai įsiklausanti į pacientą. Jau senai neteko matyti tokio žmogiško mediko. Tai medikas iš didžiosios raidės!

2012-11-01, 18:22 | IP: 88.222.108.97

Šią gydytoją pavadinčiau ypatinga. Ji sugeba žvelgti labai plačiu spektru į ligonio nusiskundimus. Viską išsamiai išanalizuoja. Esu jai laibai dėkinga. Po daugelio gydytojų tik ji vienintelė rado teisingą diagnozę. Kitaip sakant, tai Gydytoja iš didžiosios raidės, o ne ieškanti vien tik savo specialybei tinkamų ligų.

2012-04-11, 17:47 | IP: 78.62.50.78

Pas gydytoją Viliją Petrulienę patekau su siuntimu. Po apžiūros, gydytoja nedelsiant paėmė į rankas savo asmeninį mobilųjį telefoną ir paprašė kolegų tarpininkavimo... Jos ir tik jos dėka man buvo operatyviai pagelbėta.
Tai labai ypatingas žmogus. Tikra profesionalė, dėmesinga, įsigilinanti, konkreti, operatyvi, veikli, maloni.
Už ypatingą pagalbą dovanoju puokštę iš šitų raidžių.
G. L. G.

2011-06-29, 03:59 | IP: 212.117.1.153

profesionali, konkreti, isigilinanti, maloni. kol kas nera