Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

1.9

0.9

Gydytojai, kurie dirba Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė
2018-09-26, 09:57 | 2

Konsultacinė poliklinika- tragedija! Milžiniškos eilė kortelės užsivedimui, prie kabinetų- sovietmetis! Kam tuomet reikalingi laikai skirtingi, jei vis tiek į juos niekas nežiūri??? Žmonės prie kabinetų barasi ir tt. Ar ne paprasčiau būtų tiesiog priimti visus iš eilės, pagal laiką, kaip daroma kitose gydymo įstaigose!?

2018-09-11, 20:09 | 1

turejau trauma 2018 09 09 apie sesta valanda buvau suzalojas ranka kure reikejo siuti ir krutines lasta buvo zeista prieme labai greitai dirbo rezidentas super asmuo manyciau gydytoajas bus auksto lygio ir asmeniskai noreciau jam padekot us bendravima net pamirsti kad tau trauma nors siuvo kaskur 13 kabiu aciu jam kad pasrinko sita sunkia profesija . Ir zinoma Verygai nu manes saugok gerus darbuotojus nemazyk ju nes geru specelistu neliks o kaip pacem reikes manyciau velu klaidas taisyt . ACIU LABAI UZ PAGALBA

2018-07-05, 13:29 | 3

Teko važiuoti į šios ligoninės priimamąjį su dideliu pilvo skausmu. Tiesa, reikėjo laukti apie valandą kol priims, nors buvo pacientų, kurie turbūt galėjo šiek tiek ilgiau palaukti pagalbos, nei kai kurie, pvz aš, su dideliu skausmu pilvo srityje ir ašaromis akyse iš skausmo. Tačiau kai sulaukiau savo eilės, gydytoja priėmė labai greitai ir iš karrto buvo diagnozuota kas yra, ir nieko nelaukus buvau operuota. Seselės malonios ir paslaugios, gydytoja po operacijos atsakė į visus rūpimus klausimus. Šioje įstaigoje lankausi pas gydytoja už savo pinigus, vien todėl, kad čia pacientai jiems rūpi, apžiūro nuodugniai, viską paaiškina, nei poliklinikoj, kai apžiūra tetrunka 5 min. Labai ačiū šios ligoninės gydytojams, bei seselėms.

2018-07-04, 21:59 | 4

Mama paguldyta į chirurginį skyrių 2018.07.02d. su skausmais,vidurių nepraeinamumu.Skausmą pašalino.2018.07.05d Bus trys paros,kai ji guli chirurginiame skyriuje,bet niekas taip ir nesuteikė jokios informacijos apie mamos buklę(deagnozę).Pasakyta nieko negertį,nevalgytį,nevartoti savo vaistų.2018.07.04.Po 17h.jai pasidarė bloga,slaugytoja iškvietė budintį gydytoją.Pamatavus kraujo spaudimą buvo 220-120.Ačiū budinčiai tarapiautei,spaudą sureguliavo ir leido gerti vaistus nuo kraujo spaudimo,kuriuos atsivežė iš namų į ligoninę.Nors per šias dvi paras ją žiūrėjusiems dviems gydytojams ,sakėme,kad balandžio mėn.ją buvo ištikes insultas.Kad ji turi gerti jai paskirtus vaistus.Bet jai buvo sakyta,kad jų negertį,jie patys skiria vaistus nuo padidinto kraujo spaudimo.Bet nuo jų skirtų vaistų pablogėjo buklė.Labai liūdna,kad taip ilgai ligoniui, reikia laukti ,,kada bus nustatyta chirurgo deagnozė.Ir kiek dar parų reiks nevalgytį ir negertį.O gal ištiks vėl insultas ir nereikės jų pagalbos!!!!!

2018-06-11, 16:57 | 25

Ar ne per daug psichiatru jusu istaigoje?? Visas somatines ligas, pervedat i psichosomatika ar psichikos sutrikimus?? Lietuvoje bando medicina i pseudomoksline psichiatrija pakeisti?? nes ieskoti tikra ligos priezasti ir gydyti proto neuztenka?? lietuvoje kaip matau yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant. Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama per 100 tukst zmoniu, 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.

2018-05-17, 07:54 | 4

Nelinkiu niekam papulti į šią įstaigą, taip yra nuostabių gydytoju, slaugytojų ir sesučių. BET daugumą jų patampa gerais esant kišiui. Su pacientu dauguma slaugių elgiasi kaip su gyvuliu, taip suprantu per tiek metų atbuko jausmai, emocijos. Tačiau įsivaizduokite savo motiną jų vietoje. KRAUPŲ ŽIŪRĖTI. KAM skirti iškvečiamieji mygtukai ? Sesutės į iškvietimus dažniausiai nereaguoja. Pampersų keitimas... na nežinau... kartais palieka pacientą gulėti savo išmatose per naktį, o pakeičia tik kitą dieną po pietų. Taip yra nuostabių darbuotojų, kuriems esu be galo dėkinga, kad prižiūrėjo mano mamą. Kalbant apie gydytojus - atsikrato atsakomybės labai greitai, bijo, jau geriau leidžia sunkiam ligoniui numirti negu bandyti kažką daryti, jiems labiau pavyksta galbūt palaikyti gyvybę, bet mano atveju teko labai maldauti ir eiti per skyriaus vedėjus su vokeliais ( taip buvo atveju kuomet atsisakė imti). Kol pats to nepatiri, nesupranti kokia kraupi ir siaubinga ši įstaga.

2018-05-04, 20:27 | 1

Sveiki,ko vertas Jusu priimamajo svieslenteje agituojamas sukis,mums svarbus kiekvienas pacientas?!

Siandien atvezti greitosios pralaukeme 1.5 valandos,vyras veme ir labai prastai jautesi antra diena..Mus perspejo,kad teks palaukti,mes mateme ir supratome,kad uz mus buvo rimtesniu pacientu,o,bet ,taciau..Mums matant prieme gal dvi desimtys pacientu,kai kuriu bukle buvo tokia,na zinot,stovejo,juokesi,eile kito,zmones ateje apziureti jau ir namo trauke,vietoj ju rinkosi kiti,o mes vieninteliai ant to suolelio sedejom ir laukem,toks jausmas,kad ten kazkam ,vemianciam zmogui pasirode,kad pagalbos ne itin reikia,kai nuejau pasiteirauti ar dar ilgai teks laukti ir kodel visus priima,o musu ne,atsake,kad nezino,daktare iskvies,pamatysim numeriuka,buvau netoliese kai dar viena moteriske atejo paklausti ar dar ilgai,neva jai ten kazka skauda,buvo tuoj pat susisiekta su daktare ,si atejo ir nusivede moteriske...Del musu tai gavosi,kad pasiteirauti negalejo?Turejome po beveik dvieju valandu iseiti,nes pasibaige poveikis ,greitosios pagalbos suleistu vaistu poveikis nio pykinimo ir vemimo,o vyras ir toliau sekmingai vemia ir vems matyt iki pirmadienio,nes tada tik galesim i poliklinika pakliuti..Labai apgailetinas poziuris i pacientus,visi persikreipusiais veidas,nepatenkinti ir nemalonus,lyg turetum pries juos jaustis kaltas,del to,kad negera pasidare...

2018-02-23, 13:04 | 1

Čia man visuomet malonu sugrįžti tegu ir su ligomis, nes pacientas čia yra SVARBIAUSIAS.

2017-12-12, 09:36 | 2

Prieš 7 mėn Dariaus kelio sąnario operacija tačiau dar šlubuoju neissitiesia koja nors sąnarius ištreniruoti jaučiu skausmus vienu žodžiu nieko gero laikai invalide

2017-11-25, 06:13 | 1

Teko lankytis lazdynu peiemo skyriuje. Tiesiogine to zodzio prasme- absurdas. Kai pacientas skundziasi begaliniu skausmu pilvo srity( is skausmo nualpo, prarado samone) daktarai reageuoja skeptiskai. Pasako ateik pirmadieni ir nevalgyk jokiu vaisiu ir darzoviu. Cia yra normalu? Juk ne skrandi skauda. Kaip elgtis tokioje situacijoje jei ji vel pasikartotu namie - nesiteikia, o veja lauk vos tik greiciau. Kodel yra toks atmestinas darbas ju? Grizau namo ir bijau, kad tai tik nepasikartotu. Nes nezinociau ko imtis, jei man nepadejo net gydytoja. Lazdynuose buvau penktadieni, tai iki pirmadienio dar daug laiko. Esu pasimetusi.

2017-11-22, 14:37 | IP: *.*.*.*
2017-11-13, 16:15 | IP: *.*.*.*
2017-10-24, 19:59 | IP: *.*.*.*
2017-10-23, 15:37 | 1

Mano atsiliepimas liečia tik Skubios pagalbos skyriaus darbo kokybę. Pradėkime nuo to, kad skubia pagalba tai yra sunku pavadinti. Atvykę į ligoninę 6:30 ryte, išvykome 9:30 neturėdami nei tikslios diagnozės nei gydymo, išvažiavome į privačią kliniką pareikalavę išrašo ir atsisakę tolimesnio gydymo Lazdynų ligoninėje. Prastos būklės pacientas buvo atgabentas su greitosios pagalbos automobiliu, tačiau tuo ir baigėsi skubi pagalba. Pirmą kartą susidūriau su Skubios pagalbos skyriaus gydytojais, ir negalėjau net tikėtis kad mūsų laikais dar gali būti tokie arogantiški, abejingi ir nemalonūs gydytojai. Pilvo chirurgas prie paciento akių dalinosi naktinės pamainos pacientų atlygius, echoskopijos vertė laukti prie kabineto valandą, o kai atėjo laikas pamainoms keistis, tada darbas visai sustojo kol visi kavos atsigėrė. Graudu stebėti tokią ligoninės darbo sistemą ir baisu dar kartą patekti į šią ligoninę besitikint "skubios pagalbos".

2017-10-19, 01:55 | 2

Norime padėkoti visam neurochirurgijos skyriaus personalui ir gyd. Ž . Chomanskiui už mūsų mamos gydymą ir priežiūrą, nuoširdų bendravimą ir pagalbą apsisprendžiant dėl tolimesnio jos gydymo.

2017-10-19, 01:55 | 2

2017-08-31, 15:39 | IP: *.*.*.*
2017-08-31, 02:36 | IP: 78.56.176.14

Norime tarti nuoširdų ačiū neurologei dr. I.Slautaitei, priėmimo, skyriuj, radiologinės intervencinės pagalbos skyriuj, reanimacijos ir intensyvios pagalbos skyriuj. Jūsų kompetencijos, tikslumo, operatyvumo, darbštumo dėka buvo pacientei tiksliai nustatyta diagnozė, skirtas šiuolaikinis gydymas ir procedūros, kurios akivaizdžiai pagelbėjo. Ačiū Jums už palaikymą, padrąsinimą artimųjų ir gražintą gyvenimą, sveikatą, artimiausiam žmogui - mamai. Lai Jus visus lydi sėkmė, sveikata, kantrybė dirbant sunkų darbą. Nuoširdus AČIŪ Jums visiems.

2017-06-24, 19:25 | IP: 78.60.46.16

Gavau kokybiškas paslaugas ir labai operatyviai.

2017-05-23, 17:45 | IP: 84.46.239.177

Mano manymu ten dirba patys geriausi gydytoja
Pradedant nuo priimamojo iki ortopedijos skyriaus
Priimamajam Daktaras Vaitekūnas išmano savo darbą ir labai noriu jam padėkoti
Už jo profesionalumą ir skubi pagalba jeigu neis ką žino kaip butu baigusi
Mes buvom po dideles traumos tai buvo 2017 05.14d mes kreipėmės apie 17va.
O jau 18,30 buvo padaryti būtini tyrimai ir paguldytas i ortopedijos skiriu kur ir budėjo daktaras
D. Ulevičius kuriam labai noriu padėkot kuris išgelbėjo mano sunų po sunkios komplikacijos
susijusios su trauma sūnus buvo skubiai operuotas ir viskas gerai

Didele pagarba
D. Ulevičiui
J.K

2017-05-13, 02:24 | IP: *.*.*.*
2017-04-22, 01:42 | IP: 188.69.193.228

Aš norėčiau įspėti visus apie taip vadinamą reabilitaciją VŠĮ Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje. Kovo mėnesį 2017 metais man buvo atlikta klubo sąnario endoprotezavimo operacija. Po operacijos man buvo pasakyta pačiai neieškoti jokių vietų sanatorijose ir jei vieta, kurioje norėčiau reabilituotis nebus Vilnius, man tikrai suras vietą. Kaip gi aš nustebau, išgirdusi iš atėjusio reabilitologo, kad VIETŲ VISOJE LIETUVOJE NĖRA ir vienintelis pasirinkimas, tai jų siūlomą reabilitaciją „kitame ligoninės aukšte“. Prieš tai atnešė išrašymo dokumentus ir aš turėjau pasirašyti sutikimą į skiriamą man vietą. Apiformino mane 7-ame aukšte, akių ir nosies lygų skyriuje, kuriame taip vadinamai reabilitacijai skiriamos dvi įprastos keturių lovų palatos – vyrų ir moterų. Koridoriuje visuomet daug laukiančių daktarų konsultacijos pacientų, bei gulančių į operaciją žmonių. Aš suprasčiau, jei tokią „reabilitaciją“ skirtų žmonėms po sunkios lygos, kaip insultas, infarktas, negalintiems vaikščioti, reikalaujantiems spec. priežiūros, bet matyt klydau! 18-os dienų laikotarpyje man nebuvo net paklodė pakeista, WC smirda, apie popierių joje aš net nekalbu. Maistas. Kiekvienam žmogui valstybė išskiria pinigų sumą, nemažą, reabilitacijai. Druskininkuose, už tuos pačius pinigus, žmonės susirenka valgyti kavinėse, kur jiems siūlomi bent du patiekalai pasirinkimui bei švediškas stalas. Vilniaus universitetinėje ligoninėje – vandeninę košę, su dviem gabaliukais duonos, du kartus dienoje ir pietūs – jeigu labai alkanas, suvalgysi. Maistą deda padėkluose ant lovų, kur mes ir valgom. Klausimas, kodėl toks skirtumas??? Pinigai gi vienodi! Lietuvoje reabilitacijos centruose žmonėms reikia daug kvėpuoti grynu oru, opercaijos metu jie praranda nemažai kraujo, daug vaikščioti, treniruoti kojas po operacijos. Pačios procedūros užima apie dvi valandas Jūsų laiko per dieną, o toliau ką daryti??? Kur vaikščioti, ligoninės ilgais koridoriais? Gerbiamieji, savaime kyla klausimas – jeigu mūsų Valstybė skiria vienodą pinigų sumą žmogui reabilitacijai, kodėl gi toks skirtumas sąlygose, kur iš tikrųjų nueina šie pinigai ir kas jiems apskritai leido vadinti tai reabilitaciją ir laikyti ten žmonės aukščiau išvardytomis sąlygomis, po tokių sunkių operacijų???? Įdomu kaip jie praeina auditus, kontrolės inspektorius?? Depresija po aprašyto „poilsio“ garantuota! Beje man neatsirado niekur vietos, dėl to, kad į „reabilitacijos palatą“ paguldyta po operacijos ligonė pabėgo, atsisakė tokios reabilitacijos ir atsiėmė dokumentus, taigi TUŠČIĄ VIETĄ REIKĖJO KAŽKUO UŽPILDYTI! Aš norėčiau visus žmonės, kurie planuoja ten operuotis, netikėti jokiais reabilitologais, kurie greičiausiai turi savo interesų kur jus „užkišti“. Patys ieškokite sau reabilitacijos vietų ir rezervuokite jas iš anksto!
Apie daktarus pediatrijos skyriuje. Jie yra nuostabūs, rūpestingi, tikri savo srities profesionalai. Didelis AČIŪ daktarui Alauniui ir visai jo komandai, Jūs darote stebuklus, kurių dėka mes galime vaikščioti be skausmų. Nuostabūs anesteziologai, labai ačiū kineziterapeutei Lenai už kantrybę su ligoniais ir žmogišką tikrą gerumą bei supratimą. Ačiū visoms iki vienos sesutėms, kurios stebi ligonius po operacijų 24 val. per parą ir visada pasiruošusios padėti!!!

2017-02-16, 23:16 | IP: 5.20.148.114

Matyt labai priklauso nuo skyriaus, kuriame teks atsidurti. Asmeniškai teko gulėti traumatologijoje, kur atlikę 2 operacija vis vien nesugebėjo normaliai sueėti kojos po traumos, jau nekalbu, kad naktį nepavyko prisikviesti slaugytojų (ar kaip čia jas pavadinti reikėtų), o ir bendravo jo nelabai švelniai tariant, net pasakyt sugebėjo "ko čia tave tiek laiko? Seniai jau turėjo namo išspirti"
Visai kitas vaizdas dienos chirurgijoje, kur teko taisyti ką traumatologiniame pridirbo. Palatos tvarkingos, personalas paslaugus. Net nekviestos prabėgdamos pro šalį darbuotojos vis užeidavo paklausti ar viskas gerai.
Taip kad pagal vieną skyrių apie visą ligoninę spresti sunku.

2017-02-08, 22:30 | 4

Net neverta gydytojos vardo

2017-02-04, 18:24 | IP: 78.60.91.108

Dėkui visiems, prisidėjusiems prie mano pasveikimo. Profesionalu!!!!

2017-01-08, 21:19 | 11

Didelis ačiū skubios pagalbos skyriaus darbuotojams už greitą ir tikslų kojos traumos diagnozavimą gruodžio 30 d.! Lyginant su analogine situacija 2011, pažanga NEREALI!

2017-01-06, 15:39 | IP: 212.122.88.168

Labai norėčiau padėkoti reabilitacijos darbuotojoms : vedėjai J.Paškevičienei ir fiziologijos medicininės ir reabilitologijos slaugytojoms Romai Baltrėnienei ir Anai Paradnevičienei už puikiai atliktą darbą ir dėmėsį kurį skyrė per visą reabilitacijos laiką

2016-12-28, 18:39 | 2

Ėjau i greitąja pagalba ir moteris priėmusi buvo be galo grubi ir nemandagi. Pralaukus eilėj mane apžiūrėjo rezidentas kol daktaras A Grinčuk žaidė savo mobiliuoju. Rezidentas nusiuntė mane darytis rengeno. Tada grįžau pas daktara A Grinčuk. Iš jo girdėjau kad niekas nelūžę o kai paklausiau kodel skauda ir ka daryt vis sakė nežinau nežinau. Žodžiu naudos nedaug buvo ir dar teko mokėti uz tai ka ir aš pati galiu pasakyti NEŽINAU.

2016-11-27, 17:59 | IP: *.*.*.*
2016-10-15, 00:17 | 1

Atvykome i logonine turedami konkrecia problema - ascitas, reikejo nupunktuoti skysti, 2016-10-07 nupunktavo chirurgijos skyriuje ir pagulde intensyvios terapijos skyriuje, nuo 2016-10-08 vakaro iki 2016-10-09 ryto liko visai be prieziuros, bendrai nupunktuota 24litrai skyscio (pagal irasa prie lovos)ir 2016-10-09 9 valanda ryto buvo rastas giminiu komos bukleje, nebuvo suteikta butina pagalba, budincio gydytojo ieskojome visa valanda
Tik po to ligoni perkele i reanimacijos sk. kuriame po 2 dienu zmogus mire...

2016-09-21, 01:01 | IP: 82.140.136.165

Internetu nesinaudojome

2016-09-08, 16:18 | IP: *.*.*.*
2016-09-05, 17:45 | IP: 5.20.101.175

Mama gulėjo ortopediniame, o po savaitės traumatologiniame skyruje. Paslaugų kokybė kardinaliai skyrėsi. Jei pirmame slaugės buvo labai rūpestingos, palatos po remonto, tai tame pačiame aukšte esančiame traumatologiniame skyriuje mus pasitiko labai nemaloniai. Slaugė (elgėsi taip, lyg būtų skyriaus vedėja) aprėkė darbuotojas, palydėjusias mus. Pirmadienį iš ryto paskambinus gydytojui paklausti dėl gydymo eigos, nes mama buvo paguldyta vėlų šeštadienio vakarą, kai gydytojo nebuvo, iš gydytojo išgirdau, kad tvarkomi dokumentai mamą pervežti į slaugos ligoninę, nes neva jos artimieji nelanko. Buvau pas mamą sekmadienį, todėl buvo labai keista ir nemalonu girdėti tokią melagingą informają. Manau, kad ta pati slaugė, kuri mus aprėkė, galėjo pasistengti, kad mama būtų kuo greičiau būtų išrašyta, nes, kaip vėliau paaiškėjo (per pusantros paros buvimo šiame skyriuje) pas mamą atsirado pragula, kurią vėliau ilgai reikėjo gydyti. Gydytojo net nespėjau pamatyti, nes pirmadienį mama buvo pervežta į slaugos ligoninę. Pats skyrius buvo labai prastos būklės (kaip ir atmosfera tarp darbuotojų jame), remontuotinas. Supratau, kad šioje ligoninėje yra ir labai gerų ir blogų, nesąžiningų darbuotojų. Todėl ir atsiliepimai yra labai įvairūs, priklausomai nuo to, į kokį skyrių pateksite. Ortopediniame sk. buvo tikrai labai jauku ir šilta tiek santykių, požiūrio į ligonį, prasme, tiek aplinkos (šviesios palatos) prasme.

2016-08-29, 01:58 | IP: *.*.*.*
2016-08-16, 02:37 | IP: *.*.*.*
2016-08-10, 12:37 | IP: 90.140.106.178

Išties, pačiai neteko gydytis dėl kažkokių negalavimų ar ligų. Mano vaikinas buvo sunkioj būklėj, buvom gilioje nežinioje ar jis išgyvens. Gydytojas Audrius Š. išgelbėjo jo gyvybę, labai jam dėkojam už jo puikų ir nuoširdų darbą, jis pats geriausias.

2016-08-07, 03:18 | IP: *.*.*.*
2016-01-16, 19:05 | IP: *.*.*.*
2015-08-21, 12:31 | IP: *.*.*.*
2015-08-13, 07:13 | IP: *.*.*.*
2015-08-03, 22:24 | IP: *.*.*.*
2015-05-21, 16:53 | IP: *.*.*.*
2015-02-17, 09:57 | IP: 192.130.224.24

Tenka laukti maziausiai 3 valandas traumatologo, terapeuto ar kokio kito gydytojo. Terapeutas per 3 valandas sugeba priimti tik 2 zmones, cia absurdas. Priimkite 2 terapeutus i darba. du Traumatologai irgi nesusitvarko, paimkite trecia. Amzinos eiles, kosmaras.

2014-12-01, 14:04 | IP: 82.135.235.198

Labai profesionalus. Aiškiai kalba. Viską išaiškina žmonių kalba.

2014-11-22, 20:20 | IP: 78.60.179.136

Aš taip pat gulėjau LOR skyriuje 7 aukšte ir likau labai maloniai nustebinta. Niekur nemačiau tiek gerų gydytojų vienoje vietoje. Mane apžiūrėjo ir gydė ne vienas gydytojas, ir visi buvo geri, elgėsi žmoniškai, viską paaiškindavo, švelniai atliko ir pačias nemaloniausias procedūras :) Visos sesutes kurios budėjo buvo nuostabios, rūpinosi po operacijų, maloniai bendravo ir net prasilenkus koridoriumi pasiteiraudavo, kaip savijauta :) Esu labai patenkinta ir dėkinga visam personalui!!!

2014-10-26, 12:49 | IP: 78.56.125.234

Labai dekinga LOR gydytojoms uz suteikta pagalba bei seselems, labai malonios, geros gydytojos, sekmes

2014-07-30, 12:36 | IP: *.*.*.*
2014-02-18, 23:28 | IP: 78.56.224.103

Ačiū I-o neurologinio ir Neurochirurginio sk. personalui už profesionalumą ir švelnumą

2014-02-12, 19:49 | IP: 5.20.67.184

Teko viena karta lankytis pas urologa labai geri atsiliepimai

2014-01-21, 13:13 | IP: 78.158.19.8

Gydytojai išmanantys ir mylintys savo darbą. Slaugės, seselės malonios, atsakingos.

2014-01-15, 18:08 | IP: 84.15.183.219

LOR ksyriaus gydytojai ir seselės yra daug daugiau nei rūpestingi, žmogiški ir kompetetingi. Geresnės priežiūros net ir tikėtis negalėjau. Gydytoja lasivom dienom atvykdavo į perrišimus, o seselės budėjimo režime 24 val per parą. Nežinau, kaip kiti skriai, bet LOR yra tikrai super. Ačiū gydytojams ir personalui.

2013-08-19, 09:03 | IP: *.*.*.*
2013-08-04, 16:11 | IP: 78.62.187.27

10 balu tokiu neturiu

2013-06-11, 22:31 | IP: *.*.*.*
2013-06-04, 22:47 | IP: 62.212.204.133

Čia elgiamasi kaip su ligoniu o ne kaip su statistiniu vienetu.
Didelis dėkui.

2012-10-06, 14:31 | IP: *.*.*.*
2012-07-24, 17:19 | IP: *.*.*.*
2012-07-21, 11:50 | IP: *.*.*.*
2012-06-21, 13:58 | IP: 78.56.128.137

Esu labai patenkinta I ortopedijos skyriumi.Gyd.A.Makulavičius puikiai atliueka savo darbą,jo seselė taip pat puiki!Taip pat likau labai patenkinta Gyd.anesteziologe S.Švediene.Ačiū Jums!

2012-06-18, 19:21 | IP: 77.221.65.144

Noriu padekoti Lazdynu ligonines Terapijos skyriaus 9 aukste drabuotojus. Ir gydytojai ir kitas personalas ne tik puikiai atlieka savo darba, bet yra labai demesingi ir geranoriski. Aciu jums uz jusu darba. Jusu pacientes, kuri gydesu pas jus 2012 m. birzelio 14-18 d., dukra

2012-05-18, 20:37 | IP: *.*.*.*
2012-03-12, 17:55 | IP: 88.223.62.121

Geros nuomonės.

2011-12-15, 12:06 | IP: 193.219.94.166

nusivyliau šios ligoninės vidaus tvarka. atvažiavau į priėmimo skyrių, mane pažiūrėjusi gydytoja pati valėsi kraujuotas kušetes(prieš tai apžiūrėjo moterį, kuriai įvyko persileidimas), nes nerado žmogaus kuris turi viską išvalyti. tą patį vakarą paėmė kraują iš piršto tyrimams, bet tyrimo rezultatai pasimetė, o imant kraują iš venos, liko didžiausia hematoma, kurios "dėka" savaite laiko negalėjau pilnai rankos sulenkti, nes nutirpdavo.
tai pat esu pasipiktinusi registratūros darbuotojais registruojančiai planiniai konsultacijai. paskambinus, nei laba diena, tik nemaloniu tonu: taip, ko norite?

2011-12-04, 15:18 | IP: 78.157.83.104

Gulėjau LOR skyriuje, 7 aukšte. Buvo atlikta nosies pertvaros operacija. Esu labai patenkintas gydymu bei priežiūra šiame skyriuje. Nesitikėjau, kad yra tokių puikių gydytojų ir seselių. LOR skyrių vertinu PUIKIAI.

2011-10-11, 10:04 | IP: *.*.*.*
2011-08-25, 12:10 | IP: 193.219.55.57

Bendra nuomonė, tai labai gera ligoninė, kurioje atsitikus nelaimei visada bus suteikta reikiama ir operatyvi pagalba.

2011-06-19, 22:48 | IP: *.*.*.*
2011-06-08, 12:41 | IP: 84.15.188.87

Neurochirurgijos skyriaus tiek seseles, tiek slauges dirba nepriekaistingai

2011-05-19, 23:46 | IP: 95.173.32.150

Teko gulėti urologiniame skyriuje,tai galiu įvertinti tik aukstu balu.Sėkmės visam kolektyvui.

2011-05-18, 23:24 | IP: 193.219.94.176

Gulėjau LOR skyriuje. Personalas mandagus, bet dažnai užsiima ir pašaline nuo darbo veikla. Įranga tikrai aukštos kokybės, bendras rezultatas geras. Iš esmės trūksta medicininio dėmesio pacientui, sisteminio mąstymo,o ne tik simptominio išgydymo... Galbūt tik taip pasitaikė.

2011-05-16, 16:06 | IP: *.*.*.*
2011-05-07, 15:50 | IP: 78.56.223.165

tikrai gera ir draugiška gera atmosfera, padedanti sveikti po operacijos. gal tik maistas neatitinka visų standartų.

2011-05-07, 14:32 | IP: 78.157.85.148

Puiki ligonine ipatingai traumatologai lauziau kojas 2008 ir 2011 net operacija dare jokiu pinigu kas nori tas moka.....o E.Ziokiene siules siuva kaip audinius, nuostabu geliu tikrai atnesiu,o kokie traumatologiniam faini ir ju tas vyresnis gyd.Pukenas ASAI.O del atlygio tai gal ir gaisrininkams ir kitiems uz savo atliktas pareigas mokekim... Zmones nebukit KYSDAVIAI.

2011-05-03, 16:11 | IP: *.*.*.*
2011-04-21, 17:57 | IP: *.*.*.*
2011-04-21, 16:54 | IP: *.*.*.*
2011-04-08, 15:56 | IP: 84.32.63.4

Neteko ilgai užsibūti šioje ligoninėje po operacijos, tačiau įspūdį paliko gerą. Labai dėkinga plastikos chirurgijos skyriaus personalui už geranoriškumą, šiltą ir labai etišką elgesį. Sveikatos jums visiems!

2011-04-08, 00:07 | IP: 78.60.31.42

Be kyšiu ten galima prapult.

2011-03-31, 10:11 | IP: *.*.*.*
2011-01-11, 13:26 | IP: 78.60.245.99

aciu visiems,nuo jauniausio personalo iki daktaru.Dirba atsidave.

2010-12-27, 13:08 | IP: 91.199.55.3

PATI GERIAUSIA LIGONINĖ LIETUVOJE! Teko gydytis visai šeimai, o šiemiat ir pačiai.Visi sažiningai atlieka savo darbą. Ačiū šios ligoninės darbuotojams - gydytojams, sesialiams ir visiems, nuo ko taip sklandžiai vyksta darbas.

2010-10-17, 17:44 | IP: 78.60.20.30

nera nera

2010-10-05, 12:18 | IP: 84.32.57.130

Gulėjau pirmame ortopediniame skyriuje ir noriu padėkoti visiems gydytojams ir seselėms už nuoširdumą, geranoriškumą ir profesionalumą, slaugėms - už kantrybę ir ištvermę

2010-07-31, 13:53 | IP: 88.223.56.201

Teko man šią vasarą gulėti ir operuotis šioje ligoninėje.Važiavau ten gydytis pirmą kartą.Maniau,kad bus blogiau.Ligoninė remontuojama tvarkoma.Ten kur po rekonstrukcijos gražu, jauku.Yra ir bufetas-parduotuvė,spaudos kioskas,kirpykla viskas vietoje.Skyrius ,kuriame gulėjau, po remonto.Tvarkinga,švaru,jauku visur.Ligonių poilsio hole yra ir šaldytuvas ir televizorius.Seselės nuostabios,rūpęstingos,dėmesingos,švelnios,turi jumoro jausmą.Aptarnaujantis personalas irgi labai malonios,paslaugios moterys.Gydytojai irgi nestokoja dėmesio savo ligoniams.Tai,kad ir tiek.Nieko blogo negaliu parašyti.Jei ne mano liga,tai tik geros emocijos ir įspūdžiai.Visiems sveikatos,nesirkit.

2010-05-12, 13:34 | IP: 84.32.59.172

LABAI BIJOJAU TEN PAPULT,O DABAR DEKOJU DIEVUI, KAD TEN DIRBA TOKIOS GYDITOJOS, KAIP GINIKOLOGE TATJANA PUKĖNIENĖ,VISI LABAI GEROS SESELES,ACIU IEMS UZ JU SIPSENAS!!!

2010-03-05, 13:22 | IP: *.*.*.*
2010-01-20, 09:56 | IP: *.*.*.*
2009-10-12, 20:05 | IP: 213.226.144.111

geriausia gydymo istaiga Lietuvoje, jei sirgciau noreciau gydytis tik cia neigiamu komentaru net negali buti

2009-03-16, 18:54 | IP: *.*.*.*
2009-01-02, 15:31 | IP: 84.240.5.204

Bendras įspūdis palyginus su kitom ligoninėm labai malonus. Ir gydytojai ir sąlygos - vienas malonumas Priėmimo skyriuje sulaužytom kojom ir rankom pacientai šokuoja ir klibinksčiuoja be jokios personalo pagalbos... Vežimėlio nieks nepasiūlys.... Čia veiksmas vyko naktį... Gal dieną kitaip ??

2008-12-13, 22:44 | IP: 79.132.164.106

Vakar labai profesionaliai, maloniai ir operatyviai mane, pakliuvusią į šią gyd. įstaigą su stipriais pilvo skausmais,aptarnavo pilvo chirurgas gyd. Germundas Galinis, ačiū šiam gydytojui už tai! nėra

2008-11-28, 15:47 | IP: *.*.*.*
2008-11-28, 14:04 | IP: 84.240.60.189

Puikus LOR skyriaus personalas, demesingi, nuosirdus, atidus zmones, pasiruose bet kuriuo metu padeti ir atsakyti i visus rupimus klausimus.

2008-11-22, 20:07 | IP: 78.60.32.43

Jei labai blogai,greitai padeda, bet jei atrodai is isores sveikas,tai gali ir pora valandu priemime sedeti Per mazai gydytoju

2008-10-14, 20:00 | IP: *.*.*.*
2008-09-25, 17:13 | IP: 213.164.109.37

aciū priėmimo skyriui už greitai ir gerai suteiktą pagalbą

2008-08-03, 01:00 | IP: *.*.*.*
2008-06-15, 23:12 | IP: 78.62.19.206

Praejusi penktedieni labai sauniai, operatyviai ir kolegiskai padejo traumpunkto darbuotojai. Aciu!

2008-04-26, 16:01 | IP: 84.240.4.166

Kai jau bėda prispiria, tai geriau nei poliklinikoje.

2008-04-15, 15:12 | IP: *.*.*.*
2008-02-17, 22:58 | IP: 78.60.12.43

labai dėmesingas personalas nera

2007-11-07, 12:27 | IP: 82.135.172.131

čia dirba puikus personalas, kuris man ir artimiesiams suteikė daug reikalingos informacijos, išgydė galėtų būti geresnė įranga

2007-11-06, 12:40 | IP: 78.56.103.114

Nuoširdūs,profesionalūs gydytojai,bei seselės.Įstaigą suremontuota neblogai.Turi kokybiškų įrenginių.

2007-11-01, 19:22 | IP: 78.56.103.114

Komentarai tik teigiami. Neigiamu komentaru nėra.

2007-10-22, 15:44 | IP: *.*.*.*
2007-08-05, 19:28 | IP: *.*.*.*
2007-04-24, 20:46 | IP: 193.219.94.190

Kiek teko susidurti su sios ligonines daktarais, visada suteike reikiama informacija ir pagalba. Taip pat bendravimas malonus, ne taip kaip daugelyje gydymo istaigu.