Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

1.8

Gydytojai, kurie dirba Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė
2017-08-31, 12:39 | IP: 193.219.167.22

Labai prastas aptarnavimas. Gainiojo iš kabineto į kabinetą. Darbuotojai labai nemandagūs.

2017-08-30, 23:36 | IP: 78.56.176.14

Norime tarti nuoširdų ačiū neurologei dr. I.Slautaitei, priėmimo, skyriuj, radiologinės intervencinės pagalbos skyriuj, reanimacijos ir intensyvios pagalbos skyriuj. Jūsų kompetencijos, tikslumo, operatyvumo, darbštumo dėka buvo pacientei tiksliai nustatyta diagnozė, skirtas šiuolaikinis gydymas ir procedūros, kurios akivaizdžiai pagelbėjo. Ačiū Jums už palaikymą, padrąsinimą artimųjų ir gražintą gyvenimą, sveikatą, artimiausiam žmogui - mamai. Lai Jus visus lydi sėkmė, sveikata, kantrybė dirbant sunkų darbą. Nuoširdus AČIŪ Jums visiems.

2017-06-24, 16:25 | IP: 78.60.46.16

Gavau kokybiškas paslaugas ir labai operatyviai.

2017-05-23, 14:45 | IP: 84.46.239.177

Mano manymu ten dirba patys geriausi gydytoja
Pradedant nuo priimamojo iki ortopedijos skyriaus
Priimamajam Daktaras Vaitekūnas išmano savo darbą ir labai noriu jam padėkoti
Už jo profesionalumą ir skubi pagalba jeigu neis ką žino kaip butu baigusi
Mes buvom po dideles traumos tai buvo 2017 05.14d mes kreipėmės apie 17va.
O jau 18,30 buvo padaryti būtini tyrimai ir paguldytas i ortopedijos skiriu kur ir budėjo daktaras
D. Ulevičius kuriam labai noriu padėkot kuris išgelbėjo mano sunų po sunkios komplikacijos
susijusios su trauma sūnus buvo skubiai operuotas ir viskas gerai

Didele pagarba
D. Ulevičiui
J.K

2017-05-12, 23:24 | IP: 86.38.207.14

Buvau pas traumatologa ir laukdama prie kabineto girdejau traumotologo sesutes pokalbi su pacientu ,nes durys buvo atviros.Vyras ne mokejo lietuviskai tik rusiskai ir angliskai. Sesute uzpuole ji ,kad Lietuvoje gyvena ir nemoka lietuviskai gerai kalbeti. Apie min 10 visaip komentavo tai ir seiposi .Nors yra vyresnio amziaus ir tikrai neabejoju ,kad moka rusiskai ,bet jaute malonuma zemindama pacientsa,nor cia visiskai ne turi jokios teises tai sau leisti darbo metu ....Pacientas ateina i priimima penktadienio vakaras ,kad suteiktu jam pagalba ,jisai buvo su zeizda ,kraujavo ir turejo dar klausitys sesutes tokiu absurdiskiu priekaistu .Man buvo labai gieda del to ,kad musu zmones tokie pykti ir ne moa elgtys netgi darbo vietoje .Gaila ,kad leidziama personalui taip elgtys su pacientais ,jau nera jokio zmoniskumo ir pagarbos vienas kitam.Norejau stovedama uzeiti i kabineta ir paklausti SITOS izulios sesutes ,kodel jinai ne moka angliskai gyvenant EUROPO SAJUNGOJE ir dirbdama RESPUBLIKINEJE LYGONINEJE ! Neturetu buti tokiu mediku ,zema,labai zemas lygis!!!!!!!!!!!!!!

2017-04-21, 22:42 | IP: 188.69.193.228

Aš norėčiau įspėti visus apie taip vadinamą reabilitaciją VŠĮ Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje. Kovo mėnesį 2017 metais man buvo atlikta klubo sąnario endoprotezavimo operacija. Po operacijos man buvo pasakyta pačiai neieškoti jokių vietų sanatorijose ir jei vieta, kurioje norėčiau reabilituotis nebus Vilnius, man tikrai suras vietą. Kaip gi aš nustebau, išgirdusi iš atėjusio reabilitologo, kad VIETŲ VISOJE LIETUVOJE NĖRA ir vienintelis pasirinkimas, tai jų siūlomą reabilitaciją „kitame ligoninės aukšte“. Prieš tai atnešė išrašymo dokumentus ir aš turėjau pasirašyti sutikimą į skiriamą man vietą. Apiformino mane 7-ame aukšte, akių ir nosies lygų skyriuje, kuriame taip vadinamai reabilitacijai skiriamos dvi įprastos keturių lovų palatos – vyrų ir moterų. Koridoriuje visuomet daug laukiančių daktarų konsultacijos pacientų, bei gulančių į operaciją žmonių. Aš suprasčiau, jei tokią „reabilitaciją“ skirtų žmonėms po sunkios lygos, kaip insultas, infarktas, negalintiems vaikščioti, reikalaujantiems spec. priežiūros, bet matyt klydau! 18-os dienų laikotarpyje man nebuvo net paklodė pakeista, WC smirda, apie popierių joje aš net nekalbu. Maistas. Kiekvienam žmogui valstybė išskiria pinigų sumą, nemažą, reabilitacijai. Druskininkuose, už tuos pačius pinigus, žmonės susirenka valgyti kavinėse, kur jiems siūlomi bent du patiekalai pasirinkimui bei švediškas stalas. Vilniaus universitetinėje ligoninėje – vandeninę košę, su dviem gabaliukais duonos, du kartus dienoje ir pietūs – jeigu labai alkanas, suvalgysi. Maistą deda padėkluose ant lovų, kur mes ir valgom. Klausimas, kodėl toks skirtumas??? Pinigai gi vienodi! Lietuvoje reabilitacijos centruose žmonėms reikia daug kvėpuoti grynu oru, opercaijos metu jie praranda nemažai kraujo, daug vaikščioti, treniruoti kojas po operacijos. Pačios procedūros užima apie dvi valandas Jūsų laiko per dieną, o toliau ką daryti??? Kur vaikščioti, ligoninės ilgais koridoriais? Gerbiamieji, savaime kyla klausimas – jeigu mūsų Valstybė skiria vienodą pinigų sumą žmogui reabilitacijai, kodėl gi toks skirtumas sąlygose, kur iš tikrųjų nueina šie pinigai ir kas jiems apskritai leido vadinti tai reabilitaciją ir laikyti ten žmonės aukščiau išvardytomis sąlygomis, po tokių sunkių operacijų???? Įdomu kaip jie praeina auditus, kontrolės inspektorius?? Depresija po aprašyto „poilsio“ garantuota! Beje man neatsirado niekur vietos, dėl to, kad į „reabilitacijos palatą“ paguldyta po operacijos ligonė pabėgo, atsisakė tokios reabilitacijos ir atsiėmė dokumentus, taigi TUŠČIĄ VIETĄ REIKĖJO KAŽKUO UŽPILDYTI! Aš norėčiau visus žmonės, kurie planuoja ten operuotis, netikėti jokiais reabilitologais, kurie greičiausiai turi savo interesų kur jus „užkišti“. Patys ieškokite sau reabilitacijos vietų ir rezervuokite jas iš anksto!
Apie daktarus pediatrijos skyriuje. Jie yra nuostabūs, rūpestingi, tikri savo srities profesionalai. Didelis AČIŪ daktarui Alauniui ir visai jo komandai, Jūs darote stebuklus, kurių dėka mes galime vaikščioti be skausmų. Nuostabūs anesteziologai, labai ačiū kineziterapeutei Lenai už kantrybę su ligoniais ir žmogišką tikrą gerumą bei supratimą. Ačiū visoms iki vienos sesutėms, kurios stebi ligonius po operacijų 24 val. per parą ir visada pasiruošusios padėti!!!

2017-02-16, 21:16 | IP: 5.20.148.114

Matyt labai priklauso nuo skyriaus, kuriame teks atsidurti. Asmeniškai teko gulėti traumatologijoje, kur atlikę 2 operacija vis vien nesugebėjo normaliai sueėti kojos po traumos, jau nekalbu, kad naktį nepavyko prisikviesti slaugytojų (ar kaip čia jas pavadinti reikėtų), o ir bendravo jo nelabai švelniai tariant, net pasakyt sugebėjo "ko čia tave tiek laiko? Seniai jau turėjo namo išspirti"
Visai kitas vaizdas dienos chirurgijoje, kur teko taisyti ką traumatologiniame pridirbo. Palatos tvarkingos, personalas paslaugus. Net nekviestos prabėgdamos pro šalį darbuotojos vis užeidavo paklausti ar viskas gerai.
Taip kad pagal vieną skyrių apie visą ligoninę spresti sunku.

2017-02-08, 20:30 | registruotas lankytojas

Net neverta gydytojos vardo

2017-02-04, 16:24 | IP: 78.60.91.108

Dėkui visiems, prisidėjusiems prie mano pasveikimo. Profesionalu!!!!

2017-01-08, 19:19 | registruotas lankytojas

Didelis ačiū skubios pagalbos skyriaus darbuotojams už greitą ir tikslų kojos traumos diagnozavimą gruodžio 30 d.! Lyginant su analogine situacija 2011, pažanga NEREALI!

2017-01-06, 13:39 | IP: 212.122.88.168

Labai norėčiau padėkoti reabilitacijos darbuotojoms : vedėjai J.Paškevičienei ir fiziologijos medicininės ir reabilitologijos slaugytojoms Romai Baltrėnienei ir Anai Paradnevičienei už puikiai atliktą darbą ir dėmėsį kurį skyrė per visą reabilitacijos laiką

2016-12-28, 16:39 | registruotas lankytojas

Ėjau i greitąja pagalba ir moteris priėmusi buvo be galo grubi ir nemandagi. Pralaukus eilėj mane apžiūrėjo rezidentas kol daktaras A Grinčuk žaidė savo mobiliuoju. Rezidentas nusiuntė mane darytis rengeno. Tada grįžau pas daktara A Grinčuk. Iš jo girdėjau kad niekas nelūžę o kai paklausiau kodel skauda ir ka daryt vis sakė nežinau nežinau. Žodžiu naudos nedaug buvo ir dar teko mokėti uz tai ka ir aš pati galiu pasakyti NEŽINAU.

2016-11-27, 15:59 | IP: 83.190.67.145

Vasario menesi atvezeme uosvi labai sunkios bukles su insulto pozymiais i sia ligonine. Buvo apie 10 val. ryto, ji pasieme ir veliau niekas mums apie jo bukle nieko negalejo pasakyti - nei registraturoje, nei seseles skyriuje - gydytojas ateis ir pasakys. Kada ateis gydytojas, taip pat pasakyti negalejo- sake, jis mus neinformuoja. Laukieme su pertrauka beveik visa diena, gydytojos pavyko sulaukti tik 10 val. vakaro. Pirmas jos klausymas buvo- nu, tai ka jus norite suzinoti? Kaip vertinti toki darba? Po dienos nezinomybes - toks klausymas...

2016-10-14, 21:17 | registruotas lankytojas

Atvykome i logonine turedami konkrecia problema - ascitas, reikejo nupunktuoti skysti, 2016-10-07 nupunktavo chirurgijos skyriuje ir pagulde intensyvios terapijos skyriuje, nuo 2016-10-08 vakaro iki 2016-10-09 ryto liko visai be prieziuros, bendrai nupunktuota 24litrai skyscio (pagal irasa prie lovos)ir 2016-10-09 9 valanda ryto buvo rastas giminiu komos bukleje, nebuvo suteikta butina pagalba, budincio gydytojo ieskojome visa valanda
Tik po to ligoni perkele i reanimacijos sk. kuriame po 2 dienu zmogus mire...

2016-09-20, 22:01 | IP: 82.140.136.165

Internetu nesinaudojome

2016-09-08, 13:18 | IP: 78.60.158.255

Vakar apie 12 val. nakties greitoji atvežė mane į Lazdynų ligonine pas toksikologą, kadangi nuo 18 val. vėmiau. Gydytojo priėmimo laukiau virš pusvalandžio. Paėmė kraujo tyrimams, jokio gydymo nepaskyrė, tyrimo atsakymo nepranešė, sesutės registratūroje tik išjuokė. Šiandien nuėjau pas savo šeimos gydytoją, kurį teigė, jog man turėjo išduoti tam tikrą pažymą ligoninėje, tačiau jokios pažymos aš ten negavau. Po 3 valandų buvimo ligoninėje (beveik visą tą laiką ir sėdėjau prie registratūros) mane tiesiog paleido namo, nepasiteiravę ar apskritai turiu galimybę naktį grįžti namo. Niekam nepatariu lankytis Lazdynų ligoninėje jokių atveju. Jau geriau likti namie ir sulaukti galimybės nueiti pas savo gydytoja, juk vistiek ligoninėje nesuteikia jokios pagalbos ar rūpesčio.

2016-09-05, 14:45 | IP: 5.20.101.175

Mama gulėjo ortopediniame, o po savaitės traumatologiniame skyruje. Paslaugų kokybė kardinaliai skyrėsi. Jei pirmame slaugės buvo labai rūpestingos, palatos po remonto, tai tame pačiame aukšte esančiame traumatologiniame skyriuje mus pasitiko labai nemaloniai. Slaugė (elgėsi taip, lyg būtų skyriaus vedėja) aprėkė darbuotojas, palydėjusias mus. Pirmadienį iš ryto paskambinus gydytojui paklausti dėl gydymo eigos, nes mama buvo paguldyta vėlų šeštadienio vakarą, kai gydytojo nebuvo, iš gydytojo išgirdau, kad tvarkomi dokumentai mamą pervežti į slaugos ligoninę, nes neva jos artimieji nelanko. Buvau pas mamą sekmadienį, todėl buvo labai keista ir nemalonu girdėti tokią melagingą informają. Manau, kad ta pati slaugė, kuri mus aprėkė, galėjo pasistengti, kad mama būtų kuo greičiau būtų išrašyta, nes, kaip vėliau paaiškėjo (per pusantros paros buvimo šiame skyriuje) pas mamą atsirado pragula, kurią vėliau ilgai reikėjo gydyti. Gydytojo net nespėjau pamatyti, nes pirmadienį mama buvo pervežta į slaugos ligoninę. Pats skyrius buvo labai prastos būklės (kaip ir atmosfera tarp darbuotojų jame), remontuotinas. Supratau, kad šioje ligoninėje yra ir labai gerų ir blogų, nesąžiningų darbuotojų. Todėl ir atsiliepimai yra labai įvairūs, priklausomai nuo to, į kokį skyrių pateksite. Ortopediniame sk. buvo tikrai labai jauku ir šilta tiek santykių, požiūrio į ligonį, prasme, tiek aplinkos (šviesios palatos) prasme.

2016-08-28, 22:58 | IP: 188.69.215.9

Priemimo del kojos patempimo reikejo laukti 3 val. Absurdas! Gal reiketu apsvarstyti daugiau traumatologu, jeigu toks srautas zmoniu.

2016-08-15, 23:37 | IP: 5.20.173.165

Registratūros darbuotoja kalbėjo grubiai, nemandagiai. Skatino kalbėti greičiau ir visai nesigilino i situacija. Nekreipė jokio dėmesio į iškilusią problemą, taip pat pridūrė, kad jeigu norime kad mus apžiūrėtų, turime sumokėti arba važiuoti pas savo gydytoją. Galvojo tik apie tai, kaip greičiau baigti darbą. Visiškai jokios kompetencijos ir profesionalumo.

2016-08-10, 09:37 | IP: 90.140.106.178

Išties, pačiai neteko gydytis dėl kažkokių negalavimų ar ligų. Mano vaikinas buvo sunkioj būklėj, buvom gilioje nežinioje ar jis išgyvens. Gydytojas Audrius Š. išgelbėjo jo gyvybę, labai jam dėkojam už jo puikų ir nuoširdų darbą, jis pats geriausias.

2016-08-07, 00:18 | IP: 188.69.212.99

Skubos pagalbos laukti teko daugiau nei 4 val. Seselės neturi žmogiškumo, viską grindžia vidine tvarka, pagal kurią žmogus įsipjovęs pirštą turi pirmenybę prieš lūžusią koją ar vidinį kraujavimą. Eilė pas traumatologą 2 val. net nejudėjo. Ar už tai moku mokesčius?

2016-01-16, 17:05 | IP: 5.20.166.137

Nieko teigiamo apie šią įstaigą negaliu pasakyti. Korumpuoti gydytojai, reikalaujantys didelių kyšių, o be kyšių neteikiantys paslaugų, nors ligonis ir draustas socialiniu draudimu. Taigi, link ko mes einame korumpuoti Lietuvos medikai?

2015-08-21, 09:31 | IP: 78.158.21.40

Dirba lyg ir medicininį išsilavinimą turintys darbuotojai, tačiau, kai medicinos seselė ar slaugė (net nebežinau kaip įvardinti) pasako :"na jau nereikia taip vaidinti, kad skauda, čia juk tik menesinės..." tai visą savo kompetenciją sulygina su žeme..Manau, medicinos mokslus baigę gydytojai turėtų žinoti, kaip sunkiai gali būti pernešamos moteriškos ligos.
Kai vidury nakties atvažiuoja mergina vos galinti atsistoti dėl menstruacijų skausmų, dar pralaukia apie pusvalandį kol gydytoja nusileis iš viršaus (tuo metu nei vieno žmogaus priimamajame nebuvo) ir išgirsta pirmą klausimą :"tai ką namuose vaistų neturi?" Patikėkite, tikrai niekas nenori važiuoti į tas ligonines šiaip sau ir jei nuskausminamųjų tabletė būtų padėjusi, niekas nebūtų važiavę. Labai gaila, kad tokiam medicinos personalui mes turime mokėti atlyginimą iš savo kišenės, nes vietoj to, kad suteiktų medicininę pagalbą iš pradžių dar pasityčioja, o tada kaip išmaldą suleidžia nuskausminamųjų ir išvaro už durų..

2015-08-13, 04:13 | IP: 84.15.179.6

Pralaukti priemime 6 valandas nenormalu!!!!!

2015-08-03, 19:24 | IP: 213.159.55.34

Nenoriu pasmerkti visos ligoninės, tas noriu konkrečiai aptarti ginekologijos skyrių ir registratūrą priimamajame. Atvykau, kaip vėliau paaiškėjo, su ekstra operacija. Registratūroj buvau apšaukta, kad atvykau čia, o ne pas šeimos gydytoją ir ne savo mieste. Išklausius nepasitenkinimą buvau nusiųsta pas chirurgus. Puiku kompanija, jokių nusiskundimų - taktiški, kompetetingi. Ultragarsą taip pat specialistės atliko gerai. IR FINALAS. Problema - ginekologinė. Atėjo rezidentė, žinoma, miela ir taktiška. Kilus įtarimams, atėjo kita gydytoja. Viskas buvo gerai, kol nepaguldė ir nesusirinko mediumas. Kiek tada išgirdau pašiepiančių replikų, arogantiškų ir skeptiškų replikų dėl vaisingumo, kad mane prieš operacija sugniuždė. Verkiau visą laiką. Rezidentė vienintelė, kuri paaiškino situaciją ir kalbėjo būtent su manim, nes mediumas tarėsi tarpusavyj ir mane ignoravo, nekalbant apie metamas replikas. Būkit atsargios ir stiprybės toms, kad susidurs. P. S. ne visos jos buvo tokios, o ir seselės labai geros..

2015-05-21, 13:53 | IP: 46.251.51.91

Jei atsitinka kažkas labai blogo ir reikalinga skubi pagalba,geriau į šią įstaigą nevažiuoti,nes pas bet kokį specialistą reikės laukti 3-5val.ir dar vadinas skubiosios pagalbos skyrius.
Registratūroje dirba labai nemalonios seselės.Esu buvu kelis kartus,bet daugiau į šią istaigą daugiau nevykstu ir nevyksiu.

2015-02-17, 07:57 | IP: 192.130.224.24

Tenka laukti maziausiai 3 valandas traumatologo, terapeuto ar kokio kito gydytojo. Terapeutas per 3 valandas sugeba priimti tik 2 zmones, cia absurdas. Priimkite 2 terapeutus i darba. du Traumatologai irgi nesusitvarko, paimkite trecia. Amzinos eiles, kosmaras.

2014-12-01, 12:04 | IP: 82.135.235.198

Labai profesionalus. Aiškiai kalba. Viską išaiškina žmonių kalba.

2014-11-22, 18:20 | IP: 78.60.179.136

Aš taip pat gulėjau LOR skyriuje 7 aukšte ir likau labai maloniai nustebinta. Niekur nemačiau tiek gerų gydytojų vienoje vietoje. Mane apžiūrėjo ir gydė ne vienas gydytojas, ir visi buvo geri, elgėsi žmoniškai, viską paaiškindavo, švelniai atliko ir pačias nemaloniausias procedūras :) Visos sesutes kurios budėjo buvo nuostabios, rūpinosi po operacijų, maloniai bendravo ir net prasilenkus koridoriumi pasiteiraudavo, kaip savijauta :) Esu labai patenkinta ir dėkinga visam personalui!!!

2014-10-26, 10:49 | IP: 78.56.125.234

Labai dekinga LOR gydytojoms uz suteikta pagalba bei seselems, labai malonios, geros gydytojos, sekmes

2014-07-30, 09:36 | IP: 86.38.216.46

Nėra ką pasakyti.. Traumatologijos skyriuje mano tėtis išgulėjo 5 savaites kol ligoninė pagaliau priėmė sprendimą nedaryti operacijos. Laikas ilgas ir alinantis. Neatsižvelgiant į šią situaciją ir išties neeilinį atvejį, ligoninėra nėra numatyta adekvati komunikacija su artimaisiais. Artimiesiems tenka daug aukoti savo darbo laiko tokioje situacijoje, ne visada yra galimybė atvykti į ligoninę gydytojui esant tam, kad gauti informaciją apie artimą žmogų, kuris nėra adekvatus vertinti savo sveikatą ir gydymo procesą.
Gal tuomet, kai pacientas gydomas trumpai, ši situacija gali būti pateisinama, bet ne tuomet, kai tai tęsiasi 5 savaites. Išskirtiniai atvejai turi susilaukti adekvataus dėmesio ir komunikacijos su artimaisiais.

2014-02-18, 21:28 | IP: 78.56.224.103

Ačiū I-o neurologinio ir Neurochirurginio sk. personalui už profesionalumą ir švelnumą

2014-02-12, 17:49 | IP: 5.20.67.184

Teko viena karta lankytis pas urologa labai geri atsiliepimai

2014-01-21, 11:13 | IP: 78.158.19.8

Gydytojai išmanantys ir mylintys savo darbą. Slaugės, seselės malonios, atsakingos.

2014-01-15, 16:08 | IP: 84.15.183.219

LOR ksyriaus gydytojai ir seselės yra daug daugiau nei rūpestingi, žmogiški ir kompetetingi. Geresnės priežiūros net ir tikėtis negalėjau. Gydytoja lasivom dienom atvykdavo į perrišimus, o seselės budėjimo režime 24 val per parą. Nežinau, kaip kiti skriai, bet LOR yra tikrai super. Ačiū gydytojams ir personalui.

2013-08-19, 06:03 | IP: 213.87.133.103

Sveiki.si vasara gavau koju trauma ir nusprendziau kreiptis pagalbos i sia lygonine.lygones pagalba man teko apmoket todel kad as esu isvykes(studijoju Rusujoj)Daktaras kuris apziurinejo mane nieko neapaaiskino tik pasake kokia trauma patyriau israse vaistus ir vsio.laisvas.visa vasara man skaudejo kojos.vaistus kuriuos daktaras israse nepadedavo.pamirsau parasyt tai kad buvau isidarbines bet neturejau su savim darbo pazymejimo.vasaros pabaigoje vel man teko kreiptis i sia lygonine.Registraturos eileje prastovejom gera pusvalandi nors zmoniu nebuvo daug.Priejo mano eile as duodu savo dokumentus registraturos darbotoja ivede mano duomenis i baze ir sako.musu paslaugos jums teks apmoket nes jus esate isvykes.as dirbu Lietuvoj,uz mane mokama sodra,kaip taip gali buti?benamius zmonius,blaivius,kurie guli,miega lauke jiems lygonine gali teikti pirmaja pagalba,o man dirbanciam negali.po registraturos darbotojos frazes mes negalim jusu nemokamai priimt nes daktaras uz jusu apziurinejima negaus pinigu,mes poprasem kad mums duotu pazima kurioje butu parasyta kad man atsisake teikti pirmos pagalbos.registraturos darbotoja sake kad mes tokiu pazymu neisduodam.gyncijomes ir aiskinomes mes dar ilgai bet,niekas nepadejo ir jokiu pazymu nedave.

2013-08-04, 13:11 | IP: 78.62.187.27

10 balu tokiu neturiu

2013-06-11, 19:31 | IP: 213.190.46.52

Psichosomatikos skyriaus vedėja E.Baumilienė - ne gydytoja, o kažkoks monstras, elgesys, bendravimas pasibaisėtinas.

2013-06-04, 19:47 | IP: 62.212.204.133

Čia elgiamasi kaip su ligoniu o ne kaip su statistiniu vienetu.
Didelis dėkui.

2013-05-30, 10:41 | IP: 212.122.74.77

tai tesiog pasiticijomas is zmogaus.mano zmona jolanta aiejunaite del gidytoju aplaidumo nusizude nes jai laiku nebuvo suteikta pagalba .kaip gali ligonis gulintis toksikologijos skyriuja 4 aukste atsidurti 8 aukste atidariti langa ir nusokti nuo jo niekem nematant.o kita diena ant tu iangu qatsirado grotos/

2013-03-22, 11:31 | IP: 5.20.172.131

Noriu padėkoti planinės konsultacijos registratūros registratorėm.Turi daug darbo, bet visada stengiasi padėti, ieško gydytojo galinčio priimti nors neturi laisvų vietų.kartais net palydi iki kabineto.Labai joms ačiū, kad ir kitose įstaigose registratorės imtų pavyzdį, nes moka tik rėkti, nieko net neišklauso...

2013-03-08, 09:17 | IP: 82.135.192.195

labai gerai,kad nebegali pacientų lydėti triukšmingos kompanijos, įžūlus jaunimas

2013-01-19, 20:54 | IP: 95.173.33.11

Pasakykite,kam šovė auksinė mintis padaryti mokamą įvažiavimą į ligoninės kiemą? Žmonės gi nevažiuoja šiaip sau ,dėl pramogos.Net parduotuvės neapmokestino aikštelių ,o jus čia nusprendėte imti pinigus iš ligonių.Dar baisiau,kad tas užtvaras pastatytas iškarto už posukio,kas labai komplikuoja eismą Šiltnamių g.,nes susidaro kamščiai pirmą eismo juostą.Vakar mačiau kaip greitoji sustojo tu norinčiu įvažiuoti eilės gale,o mašinų buvo nemažai... na ir sugalvok tu taip... o jei reanimacija važiuos,kur sekundės lemia?! Matyt vairuotojas pasakys nabagėliui : palauk, dar nemirk,nes mes 6 tieji elėje įvažiuoti į ligoninės kiemą...
Apmaudu.

2013-01-07, 18:11 | IP: 84.15.117.112

Baisu patekti į šią ligoninę, esant kritinėje arba sunkioje sveikatos buklėje, nes teks pralaukti priimamajame dar kelias valandas (nors esi atvežtas greitosios pagalbos automobiliu), kol tave priims terapeutas (M. Buitkus), kurį reikia įkalbinėti padaryti tau tyrimus, kad jis išsiaiškintų tavo negalavimo priežastį.

2012-12-27, 17:29 | IP: 178.250.33.40

Siūlau visiems vengti šios ligoninės kraujagyslių chirurgijos skyriaus. Vedėjas ir personalas nekreipia jokio dėmesio į pacientus. Med sesuo praleido 3 kartus iš eilės suleisti hepariną, o žurnale sužymėjo, kad suleido, galbūt vagia vaistus, vadovymė nieko nekontroliuoja. Pervežus dukrą į kitą ligoninę, jos gydytojai paskė: "Mergaite, džiaukis, kad dar likai gyva".

2012-11-16, 09:45 | IP: 84.240.41.70

Priemime reikejo laukti 5 valandas ,kol pagulde sunku ligoni. Atveze greitoji su dieguonim o 5 valandas dusdamas vos prakvepuojantis ligonis turejo laukti be jokios pagalbos. Seseles nelabai ismano savo darba , mano ligoniuko blogos venos tai subade visas rankas ir kojas, labai nemalonios seseles. Pasakiau kad reikia plonesnes adatos, tai burbtelejo ir tokios geros bus. Rentgeno kabinete taip pat sedi kalba kava geria o ligoniukai uz duru laukia. Tai juk priemimas ir sunkus ligoniai. Pries pora savaiciu ta pati ligoniuka buvau atvezus su sirdies ritmo sutrikimais tai pagule i stebejimo palatavakare o 6 val ryto paskambino , pasiimkit viskas tvarkoj. Pasiwemiau , atsiveziau namo ranka buvo subintuota , na galvoju nuo lasalines , nepasiziurejau, paguldziau namuose ir islekiau i darba. Per pietus skambina sesele pasirodo pamirso kateteri isimt. Sako atvezkit arba pati isimkit.Isemiau pati. Palatose karsti neimanomas kvepuot nera kuom (Terapinis skyrius 9 aukstas) ligonis paguldytas su sirdies nepakankamumu ir plauciu uzdegimu oro truksta karsta , pasirodo palatoje nera deguones aparato. O kur deguonis yra vietu nera savaite pragulejo dusdamas pervede i deguones palata , paskum i reanimacija is reanimacijos 30 d. israse i palata o po pietu mire mano ligoniukas . Saugokites sios ligonines. Demesio sunkiems ligoniams su daugybe ligu NERA iskart nuraso. aS TIK DABAR SUPRATAU . BET PER VELAI.

2012-10-06, 11:31 | IP: 5.20.174.36

Dirba tik gydytijai rezidentai, jie dar nepraradę žmogiškumo. baisus slaugytojų ir seslių darbas - neprisiprašiau net basono po opercijos, buvau priversta keltis, kai gydytojai tą buvo grižtai uždraudę, o patalynę paklojo visą dėmėtą (kažkieno ankščiau sukruvintą, nebeišplaunamą) ir paaiškino, kad aš vis tiek ją sukruvinsiu

2012-07-24, 14:19 | IP: 78.60.94.166

Sioje istaigoje dirba labai blogi specialistai, jiems visiskai nerupi pacientu sveikata ir gyvybe. Jeigu atveza zmogu su praskelta galva, su greitosios pagalbos automobiliu. Registratura net nesugeba informuoti daktaru kad reikia susiuti galva. O sie pastebeja prie savo duru kraujuojanti zmogu, sugeba tik ji aprekti kodel ju niekas neinformavo. Baisi istaiga, tikiuosi gyvenime ten neteks lankytis.

2012-07-21, 08:50 | IP: 5.20.129.53

Šioje ligoninėje niekas nepajudina nė vieno pirštelio, jei nenuneši voko. Chirurgas ištinusios kojos net nesiteikė apžiūrėt, liepė eit pas šeimos gydytoją. Vėliau jau poliklinikos chirurgas nustatė kelio sąnario menisko plyšimą ir vėl nusiuntė į tą pačią Lazdynų ligoninę. Ir netgi atvykus su siuntimu iš pradžių registratorė pareiškė, kad visi chirirgai atostogauja, niekas negali priimti. Tik kai sukėliau triukšmą, daktarų staiga atsirado.

2012-06-21, 10:58 | IP: 78.56.128.137

Esu labai patenkinta I ortopedijos skyriumi.Gyd.A.Makulavičius puikiai atliueka savo darbą,jo seselė taip pat puiki!Taip pat likau labai patenkinta Gyd.anesteziologe S.Švediene.Ačiū Jums!

2012-06-18, 16:21 | IP: 77.221.65.144

Noriu padekoti Lazdynu ligonines Terapijos skyriaus 9 aukste drabuotojus. Ir gydytojai ir kitas personalas ne tik puikiai atlieka savo darba, bet yra labai demesingi ir geranoriski. Aciu jums uz jusu darba. Jusu pacientes, kuri gydesu pas jus 2012 m. birzelio 14-18 d., dukra

2012-05-18, 17:37 | IP: 78.63.244.53

Skyriaus vedėjos Elvyros Baumilienės elgesys buvo kaip sovietinės psichiatrės, kalbėjosi šaltai, grubiai...tarp gydytojų neteko sutikti tokių, mes buvome šokiruoti.

2012-03-12, 15:55 | IP: 88.223.62.121

Geros nuomonės.

2011-12-15, 10:06 | IP: 193.219.94.166

nusivyliau šios ligoninės vidaus tvarka. atvažiavau į priėmimo skyrių, mane pažiūrėjusi gydytoja pati valėsi kraujuotas kušetes(prieš tai apžiūrėjo moterį, kuriai įvyko persileidimas), nes nerado žmogaus kuris turi viską išvalyti. tą patį vakarą paėmė kraują iš piršto tyrimams, bet tyrimo rezultatai pasimetė, o imant kraują iš venos, liko didžiausia hematoma, kurios "dėka" savaite laiko negalėjau pilnai rankos sulenkti, nes nutirpdavo.
tai pat esu pasipiktinusi registratūros darbuotojais registruojančiai planiniai konsultacijai. paskambinus, nei laba diena, tik nemaloniu tonu: taip, ko norite?

2011-12-04, 13:18 | IP: 78.157.83.104

Gulėjau LOR skyriuje, 7 aukšte. Buvo atlikta nosies pertvaros operacija. Esu labai patenkintas gydymu bei priežiūra šiame skyriuje. Nesitikėjau, kad yra tokių puikių gydytojų ir seselių. LOR skyrių vertinu PUIKIAI.

2011-10-11, 07:04 | IP: 88.216.18.174

Įstaigos darbuotojai nemoka bendrauti su pacientais jie rėkia, o ne nesikalba ir nepaaiškina ligos eigos ir pan.

2011-08-25, 09:10 | IP: 193.219.55.57

Bendra nuomonė, tai labai gera ligoninė, kurioje atsitikus nelaimei visada bus suteikta reikiama ir operatyvi pagalba.

2011-06-19, 19:48 | IP: 78.60.1.48

Šią gydymo įstaigą (Vilniaus greitosios pagalbos universitetinę ligoninę) galima vertinti čia ir http://pincetas.lt/index.php?action=istaiga_ziureti&id=101
T.p. ir kai kuriuos joje dirbančius gydytojus galima įvertinti skirtingose vietose.
Kodėl?

2011-06-08, 09:41 | IP: 84.15.188.87

Neurochirurgijos skyriaus tiek seseles, tiek slauges dirba nepriekaistingai

2011-05-19, 20:46 | IP: 95.173.32.150

Teko gulėti urologiniame skyriuje,tai galiu įvertinti tik aukstu balu.Sėkmės visam kolektyvui.

2011-05-18, 20:24 | IP: 193.219.94.176

Gulėjau LOR skyriuje. Personalas mandagus, bet dažnai užsiima ir pašaline nuo darbo veikla. Įranga tikrai aukštos kokybės, bendras rezultatas geras. Iš esmės trūksta medicininio dėmesio pacientui, sisteminio mąstymo,o ne tik simptominio išgydymo... Galbūt tik taip pasitaikė.

2011-05-16, 13:06 | IP: 212.59.5.226

Košmaras ne ligoninė. Jei norit netekti artimųjų, tai guldykit į ją. Gydytojai be jokio takto, kaip kaimo traktoristai. Baisu, tikiuosi daugiau netek susidurti su ja.

2011-05-07, 12:50 | IP: 78.56.223.165

tikrai gera ir draugiška gera atmosfera, padedanti sveikti po operacijos. gal tik maistas neatitinka visų standartų.

2011-05-07, 11:32 | IP: 78.157.85.148

Puiki ligonine ipatingai traumatologai lauziau kojas 2008 ir 2011 net operacija dare jokiu pinigu kas nori tas moka.....o E.Ziokiene siules siuva kaip audinius, nuostabu geliu tikrai atnesiu,o kokie traumatologiniam faini ir ju tas vyresnis gyd.Pukenas ASAI.O del atlygio tai gal ir gaisrininkams ir kitiems uz savo atliktas pareigas mokekim... Zmones nebukit KYSDAVIAI.

2011-05-03, 13:11 | IP: 88.119.229.86

baisiau nebuna, palyginus su santariskiu klinikomis, tai cia pragaras

2011-04-21, 14:57 | IP: 88.119.248.63

Vienintelis dalykas kuri vertina gydytojai dirbantys sioje ligonineje greitosios pagalbos skyriuje yra pinigai (kysis)! Be pinigu (kysio) jie ne tai kad gydo tinkamai, jie net neisklauso kodel zmogus atvaziavo, ka jam skauda, izeidineja, ir t.t. Bet kai duoti kysi kuri jie patys ir papraso be juokiu uzuolanku tai situacija iskart pasikeicia. Visi tampa paslaugus ir malonus. Tai ne ligonine tai tragedija!!!

2011-04-21, 13:54 | IP: 78.63.95.219

Prieš kelias savaites teko gulėti šioje ligoninėje, mikroplastikos ir rekonstrucijos skyriuje. Na, bent jau šiuo skyriumi labai džiaugiuosi. Džiaugiuosi, kad operavo gerbiamas gydytojas G. Rauba. Nuostabus ir profesionalus gydytojas. Skyriaus seselės taip pat labai malonios ir rūpestingos. Ačiū!

2011-04-08, 12:56 | IP: 84.32.63.4

Neteko ilgai užsibūti šioje ligoninėje po operacijos, tačiau įspūdį paliko gerą. Labai dėkinga plastikos chirurgijos skyriaus personalui už geranoriškumą, šiltą ir labai etišką elgesį. Sveikatos jums visiems!

2011-04-07, 21:07 | IP: 78.60.31.42

Be kyšiu ten galima prapult.

2011-03-31, 07:11 | IP: 89.249.84.58

Gulėjau tik neurochirurginiam skyriuje. todėl galiu vertinti tik jį: gerai įrengtas, patiko visi gydytojai ir seselės. nėra

2011-01-11, 11:26 | IP: 78.60.245.99

aciu visiems,nuo jauniausio personalo iki daktaru.Dirba atsidave.

2010-12-27, 11:08 | IP: 91.199.55.3

PATI GERIAUSIA LIGONINĖ LIETUVOJE! Teko gydytis visai šeimai, o šiemiat ir pačiai.Visi sažiningai atlieka savo darbą. Ačiū šios ligoninės darbuotojams - gydytojams, sesialiams ir visiems, nuo ko taip sklandžiai vyksta darbas.

2010-10-17, 14:44 | IP: 78.60.20.30

nera nera

2010-10-05, 09:18 | IP: 84.32.57.130

Gulėjau pirmame ortopediniame skyriuje ir noriu padėkoti visiems gydytojams ir seselėms už nuoširdumą, geranoriškumą ir profesionalumą, slaugėms - už kantrybę ir ištvermę

2010-07-31, 10:53 | IP: 88.223.56.201

Teko man šią vasarą gulėti ir operuotis šioje ligoninėje.Važiavau ten gydytis pirmą kartą.Maniau,kad bus blogiau.Ligoninė remontuojama tvarkoma.Ten kur po rekonstrukcijos gražu, jauku.Yra ir bufetas-parduotuvė,spaudos kioskas,kirpykla viskas vietoje.Skyrius ,kuriame gulėjau, po remonto.Tvarkinga,švaru,jauku visur.Ligonių poilsio hole yra ir šaldytuvas ir televizorius.Seselės nuostabios,rūpęstingos,dėmesingos,švelnios,turi jumoro jausmą.Aptarnaujantis personalas irgi labai malonios,paslaugios moterys.Gydytojai irgi nestokoja dėmesio savo ligoniams.Tai,kad ir tiek.Nieko blogo negaliu parašyti.Jei ne mano liga,tai tik geros emocijos ir įspūdžiai.Visiems sveikatos,nesirkit.

2010-05-12, 10:34 | IP: 84.32.59.172

LABAI BIJOJAU TEN PAPULT,O DABAR DEKOJU DIEVUI, KAD TEN DIRBA TOKIOS GYDITOJOS, KAIP GINIKOLOGE TATJANA PUKĖNIENĖ,VISI LABAI GEROS SESELES,ACIU IEMS UZ JU SIPSENAS!!!

2010-03-05, 11:22 | IP: 78.60.180.75

2pilvo chirurgijos slaugytoja Ana Mickevič yra labai pareiginga, atsakinga, nuoširdi slaugytoja. Labai jai dekingi už profesionalia slauga.

2010-01-20, 07:56 | IP: 195.14.169.210

Kiek teko susidurti, ginekologijos skyriaus vedėjos bendravimas su pacientais yra labai grubus, netinkamas žmogui, užimančiam tokį rangą. Į pacientus žiūrima tik kaip į nereikšmingą statistinį vienetą, be jokios prielaidos į žmogiškumą. Diagnozės nustatymas yra skubotas, visiškai nepaisoma paciento nuomonės.

2009-10-12, 17:05 | IP: 213.226.144.111

geriausia gydymo istaiga Lietuvoje, jei sirgciau noreciau gydytis tik cia neigiamu komentaru net negali buti

2009-03-16, 16:54 | IP: 62.212.202.39

Kai neduok Dieve pakliusi i priimamaji tai iskarto pradedi suprasti kas yra pragaras: kamuojamas skausmo gali numirti belaukdamas daktaru, o salia tokiu pat kankiniu eile.

2009-01-02, 13:31 | IP: 84.240.5.204

Bendras įspūdis palyginus su kitom ligoninėm labai malonus. Ir gydytojai ir sąlygos - vienas malonumas Priėmimo skyriuje sulaužytom kojom ir rankom pacientai šokuoja ir klibinksčiuoja be jokios personalo pagalbos... Vežimėlio nieks nepasiūlys.... Čia veiksmas vyko naktį... Gal dieną kitaip ??

2008-12-13, 20:44 | IP: 79.132.164.106

Vakar labai profesionaliai, maloniai ir operatyviai mane, pakliuvusią į šią gyd. įstaigą su stipriais pilvo skausmais,aptarnavo pilvo chirurgas gyd. Germundas Galinis, ačiū šiam gydytojui už tai! nėra

2008-11-28, 13:47 | IP: 77.90.75.30

II pilvo chirurginio skyriaus slaugytoja Ana Mickevič grubi, atgrasi. Jokio profisionalumo, etikos ir kultūros. Aš tai varyčiau tokius darbuotojus velniop...

2008-11-28, 12:04 | IP: 84.240.60.189

Puikus LOR skyriaus personalas, demesingi, nuosirdus, atidus zmones, pasiruose bet kuriuo metu padeti ir atsakyti i visus rupimus klausimus.

2008-11-22, 18:07 | IP: 78.60.32.43

Jei labai blogai,greitai padeda, bet jei atrodai is isores sveikas,tai gali ir pora valandu priemime sedeti Per mazai gydytoju

2008-10-14, 17:00 | IP: 85.255.110.76

Siaubas, siaubas, siaubas....be kyšio- nė žingsnelio.

2008-09-25, 14:13 | IP: 213.164.109.37

aciū priėmimo skyriui už greitai ir gerai suteiktą pagalbą

2008-08-02, 22:00 | IP: 213.226.144.111

apsoliučiai personalas nemoka bendrauti su paciantais, jie "Dievai", jokio žmogiškumo

2008-06-15, 20:12 | IP: 78.62.19.206

Praejusi penktedieni labai sauniai, operatyviai ir kolegiskai padejo traumpunkto darbuotojai. Aciu!

2008-04-26, 13:01 | IP: 84.240.4.166

Kai jau bėda prispiria, tai geriau nei poliklinikoje.

2008-04-15, 12:12 | IP: 213.164.104.128

Tikiuosi daugiau niekada ten nepakliuti. Nes po vienos operacijos - teko daryti dar 2 papildomas, kad bent kazkiek istaisytu padarytas klaidas. Paskutine operacija dariau ne pas juos, per kraujus isiprasiau i kita ligonine, nes gydytojai buvo pasiurepe, pamate pries tai buvusiu 2 operaciju pasekmes...
nepaisant - nesekmingu operaciju - kysius chirurgas eme net nemirksedamas...

2008-02-17, 20:58 | IP: 78.60.12.43

labai dėmesingas personalas nera

2007-11-07, 10:27 | IP: 82.135.172.131

čia dirba puikus personalas, kuris man ir artimiesiams suteikė daug reikalingos informacijos, išgydė galėtų būti geresnė įranga

2007-11-06, 10:40 | IP: 78.56.103.114

Nuoširdūs,profesionalūs gydytojai,bei seselės.Įstaigą suremontuota neblogai.Turi kokybiškų įrenginių.

2007-11-01, 17:22 | IP: 78.56.103.114

Komentarai tik teigiami. Neigiamu komentaru nėra.

2007-10-22, 12:44 | IP: 88.222.150.84

absurdas, kazkokia sovietinio tipo ligonine

2007-08-05, 16:28 | IP: 78.63.178.117

Labai blogas ligoninės administravimas. Labai blogi personalo darbiniai santykiai, viskas kaip sovietmečiu

2007-04-24, 17:46 | IP: 193.219.94.190

Kiek teko susidurti su sios ligonines daktarais, visada suteike reikiama informacija ir pagalba. Taip pat bendravimas malonus, ne taip kaip daugelyje gydymo istaigu.