Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Gydytojai, kurie dirba "Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė"
2017-10-19, 01:55 | 2

Norime padėkoti visam neurochirurgijos skyriaus personalui ir gyd. Ž . Chomanskiui už mūsų mamos gydymą ir priežiūrą, nuoširdų bendravimą ir pagalbą apsisprendžiant dėl tolimesnio jos gydymo.

2017-10-19, 01:55 | 2

2017-08-31, 15:39 | IP: *.*.*.*

Labai prastas aptarnavimas. Gainiojo iš kabineto į kabinetą. Darbuotojai labai nemandagūs.

2017-08-31, 02:36 | IP: 78.56.176.14

Norime tarti nuoširdų ačiū neurologei dr. I.Slautaitei, priėmimo, skyriuj, radiologinės intervencinės pagalbos skyriuj, reanimacijos ir intensyvios pagalbos skyriuj. Jūsų kompetencijos, tikslumo, operatyvumo, darbštumo dėka buvo pacientei tiksliai nustatyta diagnozė, skirtas šiuolaikinis gydymas ir procedūros, kurios akivaizdžiai pagelbėjo. Ačiū Jums už palaikymą, padrąsinimą artimųjų ir gražintą gyvenimą, sveikatą, artimiausiam žmogui - mamai. Lai Jus visus lydi sėkmė, sveikata, kantrybė dirbant sunkų darbą. Nuoširdus AČIŪ Jums visiems.

2017-06-24, 19:25 | IP: 78.60.46.16

Gavau kokybiškas paslaugas ir labai operatyviai.

2017-05-23, 17:45 | IP: 84.46.239.177

Mano manymu ten dirba patys geriausi gydytoja
Pradedant nuo priimamojo iki ortopedijos skyriaus
Priimamajam Daktaras Vaitekūnas išmano savo darbą ir labai noriu jam padėkoti
Už jo profesionalumą ir skubi pagalba jeigu neis ką žino kaip butu baigusi
Mes buvom po dideles traumos tai buvo 2017 05.14d mes kreipėmės apie 17va.
O jau 18,30 buvo padaryti būtini tyrimai ir paguldytas i ortopedijos skiriu kur ir budėjo daktaras
D. Ulevičius kuriam labai noriu padėkot kuris išgelbėjo mano sunų po sunkios komplikacijos
susijusios su trauma sūnus buvo skubiai operuotas ir viskas gerai

Didele pagarba
D. Ulevičiui
J.K

2017-05-13, 02:24 | IP: *.*.*.*

Buvau pas traumatologa ir laukdama prie kabineto girdejau traumotologo sesutes pokalbi su pacientu ,nes durys buvo atviros.Vyras ne mokejo lietuviskai tik rusiskai ir angliskai. Sesute uzpuole ji ,kad Lietuvoje gyvena ir nemoka lietuviskai gerai kalbeti. Apie min 10 visaip komentavo tai ir seiposi .Nors yra vyresnio amziaus ir tikrai neabejoju ,kad moka rusiskai ,bet jaute malonuma zemindama pacientsa,nor cia visiskai ne turi jokios teises tai sau leisti darbo metu ....Pacientas ateina i priimima penktadienio vakaras ,kad suteiktu jam pagalba ,jisai buvo su zeizda ,kraujavo ir turejo dar klausitys sesutes tokiu absurdiskiu priekaistu .Man buvo labai gieda del to ,kad musu zmones tokie pykti ir ne moa elgtys netgi darbo vietoje .Gaila ,kad leidziama personalui taip elgtys su pacientais ,jau nera jokio zmoniskumo ir pagarbos vienas kitam.Norejau stovedama uzeiti i kabineta ir paklausti SITOS izulios sesutes ,kodel jinai ne moka angliskai gyvenant EUROPO SAJUNGOJE ir dirbdama RESPUBLIKINEJE LYGONINEJE ! Neturetu buti tokiu mediku ,zema,labai zemas lygis!!!!!!!!!!!!!!

2017-04-22, 01:42 | IP: 188.69.193.228

Aš norėčiau įspėti visus apie taip vadinamą reabilitaciją VŠĮ Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje. Kovo mėnesį 2017 metais man buvo atlikta klubo sąnario endoprotezavimo operacija. Po operacijos man buvo pasakyta pačiai neieškoti jokių vietų sanatorijose ir jei vieta, kurioje norėčiau reabilituotis nebus Vilnius, man tikrai suras vietą. Kaip gi aš nustebau, išgirdusi iš atėjusio reabilitologo, kad VIETŲ VISOJE LIETUVOJE NĖRA ir vienintelis pasirinkimas, tai jų siūlomą reabilitaciją „kitame ligoninės aukšte“. Prieš tai atnešė išrašymo dokumentus ir aš turėjau pasirašyti sutikimą į skiriamą man vietą. Apiformino mane 7-ame aukšte, akių ir nosies lygų skyriuje, kuriame taip vadinamai reabilitacijai skiriamos dvi įprastos keturių lovų palatos – vyrų ir moterų. Koridoriuje visuomet daug laukiančių daktarų konsultacijos pacientų, bei gulančių į operaciją žmonių. Aš suprasčiau, jei tokią „reabilitaciją“ skirtų žmonėms po sunkios lygos, kaip insultas, infarktas, negalintiems vaikščioti, reikalaujantiems spec. priežiūros, bet matyt klydau! 18-os dienų laikotarpyje man nebuvo net paklodė pakeista, WC smirda, apie popierių joje aš net nekalbu. Maistas. Kiekvienam žmogui valstybė išskiria pinigų sumą, nemažą, reabilitacijai. Druskininkuose, už tuos pačius pinigus, žmonės susirenka valgyti kavinėse, kur jiems siūlomi bent du patiekalai pasirinkimui bei švediškas stalas. Vilniaus universitetinėje ligoninėje – vandeninę košę, su dviem gabaliukais duonos, du kartus dienoje ir pietūs – jeigu labai alkanas, suvalgysi. Maistą deda padėkluose ant lovų, kur mes ir valgom. Klausimas, kodėl toks skirtumas??? Pinigai gi vienodi! Lietuvoje reabilitacijos centruose žmonėms reikia daug kvėpuoti grynu oru, opercaijos metu jie praranda nemažai kraujo, daug vaikščioti, treniruoti kojas po operacijos. Pačios procedūros užima apie dvi valandas Jūsų laiko per dieną, o toliau ką daryti??? Kur vaikščioti, ligoninės ilgais koridoriais? Gerbiamieji, savaime kyla klausimas – jeigu mūsų Valstybė skiria vienodą pinigų sumą žmogui reabilitacijai, kodėl gi toks skirtumas sąlygose, kur iš tikrųjų nueina šie pinigai ir kas jiems apskritai leido vadinti tai reabilitaciją ir laikyti ten žmonės aukščiau išvardytomis sąlygomis, po tokių sunkių operacijų???? Įdomu kaip jie praeina auditus, kontrolės inspektorius?? Depresija po aprašyto „poilsio“ garantuota! Beje man neatsirado niekur vietos, dėl to, kad į „reabilitacijos palatą“ paguldyta po operacijos ligonė pabėgo, atsisakė tokios reabilitacijos ir atsiėmė dokumentus, taigi TUŠČIĄ VIETĄ REIKĖJO KAŽKUO UŽPILDYTI! Aš norėčiau visus žmonės, kurie planuoja ten operuotis, netikėti jokiais reabilitologais, kurie greičiausiai turi savo interesų kur jus „užkišti“. Patys ieškokite sau reabilitacijos vietų ir rezervuokite jas iš anksto!
Apie daktarus pediatrijos skyriuje. Jie yra nuostabūs, rūpestingi, tikri savo srities profesionalai. Didelis AČIŪ daktarui Alauniui ir visai jo komandai, Jūs darote stebuklus, kurių dėka mes galime vaikščioti be skausmų. Nuostabūs anesteziologai, labai ačiū kineziterapeutei Lenai už kantrybę su ligoniais ir žmogišką tikrą gerumą bei supratimą. Ačiū visoms iki vienos sesutėms, kurios stebi ligonius po operacijų 24 val. per parą ir visada pasiruošusios padėti!!!

2017-02-16, 23:16 | IP: 5.20.148.114

Matyt labai priklauso nuo skyriaus, kuriame teks atsidurti. Asmeniškai teko gulėti traumatologijoje, kur atlikę 2 operacija vis vien nesugebėjo normaliai sueėti kojos po traumos, jau nekalbu, kad naktį nepavyko prisikviesti slaugytojų (ar kaip čia jas pavadinti reikėtų), o ir bendravo jo nelabai švelniai tariant, net pasakyt sugebėjo "ko čia tave tiek laiko? Seniai jau turėjo namo išspirti"
Visai kitas vaizdas dienos chirurgijoje, kur teko taisyti ką traumatologiniame pridirbo. Palatos tvarkingos, personalas paslaugus. Net nekviestos prabėgdamos pro šalį darbuotojos vis užeidavo paklausti ar viskas gerai.
Taip kad pagal vieną skyrių apie visą ligoninę spresti sunku.

2017-02-08, 22:30 | 6

Net neverta gydytojos vardo

2017-02-04, 18:24 | IP: 78.60.91.108

Dėkui visiems, prisidėjusiems prie mano pasveikimo. Profesionalu!!!!

2017-01-08, 21:19 | 11

Didelis ačiū skubios pagalbos skyriaus darbuotojams už greitą ir tikslų kojos traumos diagnozavimą gruodžio 30 d.! Lyginant su analogine situacija 2011, pažanga NEREALI!

2017-01-06, 15:39 | IP: 212.122.88.168

Labai norėčiau padėkoti reabilitacijos darbuotojoms : vedėjai J.Paškevičienei ir fiziologijos medicininės ir reabilitologijos slaugytojoms Romai Baltrėnienei ir Anai Paradnevičienei už puikiai atliktą darbą ir dėmėsį kurį skyrė per visą reabilitacijos laiką

2016-12-28, 18:39 | 2

Ėjau i greitąja pagalba ir moteris priėmusi buvo be galo grubi ir nemandagi. Pralaukus eilėj mane apžiūrėjo rezidentas kol daktaras A Grinčuk žaidė savo mobiliuoju. Rezidentas nusiuntė mane darytis rengeno. Tada grįžau pas daktara A Grinčuk. Iš jo girdėjau kad niekas nelūžę o kai paklausiau kodel skauda ir ka daryt vis sakė nežinau nežinau. Žodžiu naudos nedaug buvo ir dar teko mokėti uz tai ka ir aš pati galiu pasakyti NEŽINAU.

2016-11-27, 17:59 | IP: *.*.*.*

Vasario menesi atvezeme uosvi labai sunkios bukles su insulto pozymiais i sia ligonine. Buvo apie 10 val. ryto, ji pasieme ir veliau niekas mums apie jo bukle nieko negalejo pasakyti - nei registraturoje, nei seseles skyriuje - gydytojas ateis ir pasakys. Kada ateis gydytojas, taip pat pasakyti negalejo- sake, jis mus neinformuoja. Laukieme su pertrauka beveik visa diena, gydytojos pavyko sulaukti tik 10 val. vakaro. Pirmas jos klausymas buvo- nu, tai ka jus norite suzinoti? Kaip vertinti toki darba? Po dienos nezinomybes - toks klausymas...