Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

0.9

Gydytojai, kurie dirba "Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė"
2017-11-25, 06:13 | 1

Teko lankytis lazdynu peiemo skyriuje. Tiesiogine to zodzio prasme- absurdas. Kai pacientas skundziasi begaliniu skausmu pilvo srity( is skausmo nualpo, prarado samone) daktarai reageuoja skeptiskai. Pasako ateik pirmadieni ir nevalgyk jokiu vaisiu ir darzoviu. Cia yra normalu? Juk ne skrandi skauda. Kaip elgtis tokioje situacijoje jei ji vel pasikartotu namie - nesiteikia, o veja lauk vos tik greiciau. Kodel yra toks atmestinas darbas ju? Grizau namo ir bijau, kad tai tik nepasikartotu. Nes nezinociau ko imtis, jei man nepadejo net gydytoja. Lazdynuose buvau penktadieni, tai iki pirmadienio dar daug laiko. Esu pasimetusi.

2017-11-22, 14:37 | IP: *.*.*.*

Į registratūrą būtina atvykti bent 1 val. ankščiau. Būtina stebėti numeriukus ekrane, nes niekas nepakvės. Silpna rega - jūsų problema:(. Jei i planinę operacija liepia atvykti 6.30 val, tai operuoti gali popiet. Taigi, lydintys asmenys privalo paplanuoti laisvadienį.

2017-11-13, 16:15 | IP: *.*.*.*

Prieš pusę metų buvo atlikta operacija kojos kelio sąnario keitimas tačiau dar kenciu skausmus ir vaikstau šlubuodama

2017-10-24, 19:59 | IP: *.*.*.*

Niekam nerekomenduoju šios ligoninės, jeigu jums svarbi jūsų ateitis niekada nesikreipkite į šią gydymo įstaigą ir atsisakykite siuntimų į ją.

2017-10-23, 15:37 | 1

Mano atsiliepimas liečia tik Skubios pagalbos skyriaus darbo kokybę. Pradėkime nuo to, kad skubia pagalba tai yra sunku pavadinti. Atvykę į ligoninę 6:30 ryte, išvykome 9:30 neturėdami nei tikslios diagnozės nei gydymo, išvažiavome į privačią kliniką pareikalavę išrašo ir atsisakę tolimesnio gydymo Lazdynų ligoninėje. Prastos būklės pacientas buvo atgabentas su greitosios pagalbos automobiliu, tačiau tuo ir baigėsi skubi pagalba. Pirmą kartą susidūriau su Skubios pagalbos skyriaus gydytojais, ir negalėjau net tikėtis kad mūsų laikais dar gali būti tokie arogantiški, abejingi ir nemalonūs gydytojai. Pilvo chirurgas prie paciento akių dalinosi naktinės pamainos pacientų atlygius, echoskopijos vertė laukti prie kabineto valandą, o kai atėjo laikas pamainoms keistis, tada darbas visai sustojo kol visi kavos atsigėrė. Graudu stebėti tokią ligoninės darbo sistemą ir baisu dar kartą patekti į šią ligoninę besitikint "skubios pagalbos".

2017-10-19, 01:55 | 2

Norime padėkoti visam neurochirurgijos skyriaus personalui ir gyd. Ž . Chomanskiui už mūsų mamos gydymą ir priežiūrą, nuoširdų bendravimą ir pagalbą apsisprendžiant dėl tolimesnio jos gydymo.

2017-10-19, 01:55 | 2

2017-08-31, 15:39 | IP: *.*.*.*

Labai prastas aptarnavimas. Gainiojo iš kabineto į kabinetą. Darbuotojai labai nemandagūs.

2017-08-31, 02:36 | IP: 78.56.176.14

Norime tarti nuoširdų ačiū neurologei dr. I.Slautaitei, priėmimo, skyriuj, radiologinės intervencinės pagalbos skyriuj, reanimacijos ir intensyvios pagalbos skyriuj. Jūsų kompetencijos, tikslumo, operatyvumo, darbštumo dėka buvo pacientei tiksliai nustatyta diagnozė, skirtas šiuolaikinis gydymas ir procedūros, kurios akivaizdžiai pagelbėjo. Ačiū Jums už palaikymą, padrąsinimą artimųjų ir gražintą gyvenimą, sveikatą, artimiausiam žmogui - mamai. Lai Jus visus lydi sėkmė, sveikata, kantrybė dirbant sunkų darbą. Nuoširdus AČIŪ Jums visiems.

2017-06-24, 19:25 | IP: 78.60.46.16

Gavau kokybiškas paslaugas ir labai operatyviai.

2017-05-23, 17:45 | IP: 84.46.239.177

Mano manymu ten dirba patys geriausi gydytoja
Pradedant nuo priimamojo iki ortopedijos skyriaus
Priimamajam Daktaras Vaitekūnas išmano savo darbą ir labai noriu jam padėkoti
Už jo profesionalumą ir skubi pagalba jeigu neis ką žino kaip butu baigusi
Mes buvom po dideles traumos tai buvo 2017 05.14d mes kreipėmės apie 17va.
O jau 18,30 buvo padaryti būtini tyrimai ir paguldytas i ortopedijos skiriu kur ir budėjo daktaras
D. Ulevičius kuriam labai noriu padėkot kuris išgelbėjo mano sunų po sunkios komplikacijos
susijusios su trauma sūnus buvo skubiai operuotas ir viskas gerai

Didele pagarba
D. Ulevičiui
J.K

2017-05-13, 02:24 | IP: *.*.*.*

Buvau pas traumatologa ir laukdama prie kabineto girdejau traumotologo sesutes pokalbi su pacientu ,nes durys buvo atviros.Vyras ne mokejo lietuviskai tik rusiskai ir angliskai. Sesute uzpuole ji ,kad Lietuvoje gyvena ir nemoka lietuviskai gerai kalbeti. Apie min 10 visaip komentavo tai ir seiposi .Nors yra vyresnio amziaus ir tikrai neabejoju ,kad moka rusiskai ,bet jaute malonuma zemindama pacientsa,nor cia visiskai ne turi jokios teises tai sau leisti darbo metu ....Pacientas ateina i priimima penktadienio vakaras ,kad suteiktu jam pagalba ,jisai buvo su zeizda ,kraujavo ir turejo dar klausitys sesutes tokiu absurdiskiu priekaistu .Man buvo labai gieda del to ,kad musu zmones tokie pykti ir ne moa elgtys netgi darbo vietoje .Gaila ,kad leidziama personalui taip elgtys su pacientais ,jau nera jokio zmoniskumo ir pagarbos vienas kitam.Norejau stovedama uzeiti i kabineta ir paklausti SITOS izulios sesutes ,kodel jinai ne moka angliskai gyvenant EUROPO SAJUNGOJE ir dirbdama RESPUBLIKINEJE LYGONINEJE ! Neturetu buti tokiu mediku ,zema,labai zemas lygis!!!!!!!!!!!!!!

2017-04-22, 01:42 | IP: 188.69.193.228

Aš norėčiau įspėti visus apie taip vadinamą reabilitaciją VŠĮ Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje. Kovo mėnesį 2017 metais man buvo atlikta klubo sąnario endoprotezavimo operacija. Po operacijos man buvo pasakyta pačiai neieškoti jokių vietų sanatorijose ir jei vieta, kurioje norėčiau reabilituotis nebus Vilnius, man tikrai suras vietą. Kaip gi aš nustebau, išgirdusi iš atėjusio reabilitologo, kad VIETŲ VISOJE LIETUVOJE NĖRA ir vienintelis pasirinkimas, tai jų siūlomą reabilitaciją „kitame ligoninės aukšte“. Prieš tai atnešė išrašymo dokumentus ir aš turėjau pasirašyti sutikimą į skiriamą man vietą. Apiformino mane 7-ame aukšte, akių ir nosies lygų skyriuje, kuriame taip vadinamai reabilitacijai skiriamos dvi įprastos keturių lovų palatos – vyrų ir moterų. Koridoriuje visuomet daug laukiančių daktarų konsultacijos pacientų, bei gulančių į operaciją žmonių. Aš suprasčiau, jei tokią „reabilitaciją“ skirtų žmonėms po sunkios lygos, kaip insultas, infarktas, negalintiems vaikščioti, reikalaujantiems spec. priežiūros, bet matyt klydau! 18-os dienų laikotarpyje man nebuvo net paklodė pakeista, WC smirda, apie popierių joje aš net nekalbu. Maistas. Kiekvienam žmogui valstybė išskiria pinigų sumą, nemažą, reabilitacijai. Druskininkuose, už tuos pačius pinigus, žmonės susirenka valgyti kavinėse, kur jiems siūlomi bent du patiekalai pasirinkimui bei švediškas stalas. Vilniaus universitetinėje ligoninėje – vandeninę košę, su dviem gabaliukais duonos, du kartus dienoje ir pietūs – jeigu labai alkanas, suvalgysi. Maistą deda padėkluose ant lovų, kur mes ir valgom. Klausimas, kodėl toks skirtumas??? Pinigai gi vienodi! Lietuvoje reabilitacijos centruose žmonėms reikia daug kvėpuoti grynu oru, opercaijos metu jie praranda nemažai kraujo, daug vaikščioti, treniruoti kojas po operacijos. Pačios procedūros užima apie dvi valandas Jūsų laiko per dieną, o toliau ką daryti??? Kur vaikščioti, ligoninės ilgais koridoriais? Gerbiamieji, savaime kyla klausimas – jeigu mūsų Valstybė skiria vienodą pinigų sumą žmogui reabilitacijai, kodėl gi toks skirtumas sąlygose, kur iš tikrųjų nueina šie pinigai ir kas jiems apskritai leido vadinti tai reabilitaciją ir laikyti ten žmonės aukščiau išvardytomis sąlygomis, po tokių sunkių operacijų???? Įdomu kaip jie praeina auditus, kontrolės inspektorius?? Depresija po aprašyto „poilsio“ garantuota! Beje man neatsirado niekur vietos, dėl to, kad į „reabilitacijos palatą“ paguldyta po operacijos ligonė pabėgo, atsisakė tokios reabilitacijos ir atsiėmė dokumentus, taigi TUŠČIĄ VIETĄ REIKĖJO KAŽKUO UŽPILDYTI! Aš norėčiau visus žmonės, kurie planuoja ten operuotis, netikėti jokiais reabilitologais, kurie greičiausiai turi savo interesų kur jus „užkišti“. Patys ieškokite sau reabilitacijos vietų ir rezervuokite jas iš anksto!
Apie daktarus pediatrijos skyriuje. Jie yra nuostabūs, rūpestingi, tikri savo srities profesionalai. Didelis AČIŪ daktarui Alauniui ir visai jo komandai, Jūs darote stebuklus, kurių dėka mes galime vaikščioti be skausmų. Nuostabūs anesteziologai, labai ačiū kineziterapeutei Lenai už kantrybę su ligoniais ir žmogišką tikrą gerumą bei supratimą. Ačiū visoms iki vienos sesutėms, kurios stebi ligonius po operacijų 24 val. per parą ir visada pasiruošusios padėti!!!

2017-02-16, 23:16 | IP: 5.20.148.114

Matyt labai priklauso nuo skyriaus, kuriame teks atsidurti. Asmeniškai teko gulėti traumatologijoje, kur atlikę 2 operacija vis vien nesugebėjo normaliai sueėti kojos po traumos, jau nekalbu, kad naktį nepavyko prisikviesti slaugytojų (ar kaip čia jas pavadinti reikėtų), o ir bendravo jo nelabai švelniai tariant, net pasakyt sugebėjo "ko čia tave tiek laiko? Seniai jau turėjo namo išspirti"
Visai kitas vaizdas dienos chirurgijoje, kur teko taisyti ką traumatologiniame pridirbo. Palatos tvarkingos, personalas paslaugus. Net nekviestos prabėgdamos pro šalį darbuotojos vis užeidavo paklausti ar viskas gerai.
Taip kad pagal vieną skyrių apie visą ligoninę spresti sunku.

2017-02-08, 22:30 | 6

Net neverta gydytojos vardo