Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Gydytojai, kurie dirba "Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė"
2014-11-22, 20:20 | IP: 78.60.179.136

Aš taip pat gulėjau LOR skyriuje 7 aukšte ir likau labai maloniai nustebinta. Niekur nemačiau tiek gerų gydytojų vienoje vietoje. Mane apžiūrėjo ir gydė ne vienas gydytojas, ir visi buvo geri, elgėsi žmoniškai, viską paaiškindavo, švelniai atliko ir pačias nemaloniausias procedūras :) Visos sesutes kurios budėjo buvo nuostabios, rūpinosi po operacijų, maloniai bendravo ir net prasilenkus koridoriumi pasiteiraudavo, kaip savijauta :) Esu labai patenkinta ir dėkinga visam personalui!!!

2014-10-26, 12:49 | IP: 78.56.125.234

Labai dekinga LOR gydytojoms uz suteikta pagalba bei seselems, labai malonios, geros gydytojos, sekmes

2014-07-30, 12:36 | IP: *.*.*.*

Nėra ką pasakyti.. Traumatologijos skyriuje mano tėtis išgulėjo 5 savaites kol ligoninė pagaliau priėmė sprendimą nedaryti operacijos. Laikas ilgas ir alinantis. Neatsižvelgiant į šią situaciją ir išties neeilinį atvejį, ligoninėra nėra numatyta adekvati komunikacija su artimaisiais. Artimiesiems tenka daug aukoti savo darbo laiko tokioje situacijoje, ne visada yra galimybė atvykti į ligoninę gydytojui esant tam, kad gauti informaciją apie artimą žmogų, kuris nėra adekvatus vertinti savo sveikatą ir gydymo procesą.
Gal tuomet, kai pacientas gydomas trumpai, ši situacija gali būti pateisinama, bet ne tuomet, kai tai tęsiasi 5 savaites. Išskirtiniai atvejai turi susilaukti adekvataus dėmesio ir komunikacijos su artimaisiais.

2014-02-18, 23:28 | IP: 78.56.224.103

Ačiū I-o neurologinio ir Neurochirurginio sk. personalui už profesionalumą ir švelnumą

2014-02-12, 19:49 | IP: 5.20.67.184

Teko viena karta lankytis pas urologa labai geri atsiliepimai

2014-01-21, 13:13 | IP: 78.158.19.8

Gydytojai išmanantys ir mylintys savo darbą. Slaugės, seselės malonios, atsakingos.

2014-01-15, 18:08 | IP: 84.15.183.219

LOR ksyriaus gydytojai ir seselės yra daug daugiau nei rūpestingi, žmogiški ir kompetetingi. Geresnės priežiūros net ir tikėtis negalėjau. Gydytoja lasivom dienom atvykdavo į perrišimus, o seselės budėjimo režime 24 val per parą. Nežinau, kaip kiti skriai, bet LOR yra tikrai super. Ačiū gydytojams ir personalui.

2013-08-19, 09:03 | IP: *.*.*.*

Sveiki.si vasara gavau koju trauma ir nusprendziau kreiptis pagalbos i sia lygonine.lygones pagalba man teko apmoket todel kad as esu isvykes(studijoju Rusujoj)Daktaras kuris apziurinejo mane nieko neapaaiskino tik pasake kokia trauma patyriau israse vaistus ir vsio.laisvas.visa vasara man skaudejo kojos.vaistus kuriuos daktaras israse nepadedavo.pamirsau parasyt tai kad buvau isidarbines bet neturejau su savim darbo pazymejimo.vasaros pabaigoje vel man teko kreiptis i sia lygonine.Registraturos eileje prastovejom gera pusvalandi nors zmoniu nebuvo daug.Priejo mano eile as duodu savo dokumentus registraturos darbotoja ivede mano duomenis i baze ir sako.musu paslaugos jums teks apmoket nes jus esate isvykes.as dirbu Lietuvoj,uz mane mokama sodra,kaip taip gali buti?benamius zmonius,blaivius,kurie guli,miega lauke jiems lygonine gali teikti pirmaja pagalba,o man dirbanciam negali.po registraturos darbotojos frazes mes negalim jusu nemokamai priimt nes daktaras uz jusu apziurinejima negaus pinigu,mes poprasem kad mums duotu pazima kurioje butu parasyta kad man atsisake teikti pirmos pagalbos.registraturos darbotoja sake kad mes tokiu pazymu neisduodam.gyncijomes ir aiskinomes mes dar ilgai bet,niekas nepadejo ir jokiu pazymu nedave.

2013-08-04, 16:11 | IP: 78.62.187.27

10 balu tokiu neturiu

2013-06-11, 22:31 | IP: *.*.*.*

Psichosomatikos skyriaus vedėja E.Baumilienė - ne gydytoja, o kažkoks monstras, elgesys, bendravimas pasibaisėtinas.

2013-06-04, 22:47 | IP: 62.212.204.133

Čia elgiamasi kaip su ligoniu o ne kaip su statistiniu vienetu.
Didelis dėkui.

2013-05-30, 13:41 | IP: *.*.*.*

tai tesiog pasiticijomas is zmogaus.mano zmona jolanta aiejunaite del gidytoju aplaidumo nusizude nes jai laiku nebuvo suteikta pagalba .kaip gali ligonis gulintis toksikologijos skyriuja 4 aukste atsidurti 8 aukste atidariti langa ir nusokti nuo jo niekem nematant.o kita diena ant tu iangu qatsirado grotos/

2013-03-22, 13:31 | IP: *.*.*.*

Noriu padėkoti planinės konsultacijos registratūros registratorėm.Turi daug darbo, bet visada stengiasi padėti, ieško gydytojo galinčio priimti nors neturi laisvų vietų.kartais net palydi iki kabineto.Labai joms ačiū, kad ir kitose įstaigose registratorės imtų pavyzdį, nes moka tik rėkti, nieko net neišklauso...

2013-03-08, 11:17 | IP: *.*.*.*

labai gerai,kad nebegali pacientų lydėti triukšmingos kompanijos, įžūlus jaunimas

2013-01-19, 22:54 | IP: *.*.*.*

Pasakykite,kam šovė auksinė mintis padaryti mokamą įvažiavimą į ligoninės kiemą? Žmonės gi nevažiuoja šiaip sau ,dėl pramogos.Net parduotuvės neapmokestino aikštelių ,o jus čia nusprendėte imti pinigus iš ligonių.Dar baisiau,kad tas užtvaras pastatytas iškarto už posukio,kas labai komplikuoja eismą Šiltnamių g.,nes susidaro kamščiai pirmą eismo juostą.Vakar mačiau kaip greitoji sustojo tu norinčiu įvažiuoti eilės gale,o mašinų buvo nemažai... na ir sugalvok tu taip... o jei reanimacija važiuos,kur sekundės lemia?! Matyt vairuotojas pasakys nabagėliui : palauk, dar nemirk,nes mes 6 tieji elėje įvažiuoti į ligoninės kiemą...
Apmaudu.