Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

0.9

Gydytojai, kurie dirba "Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė"
2015-08-13, 07:13 | IP: *.*.*.*

Pralaukti priemime 6 valandas nenormalu!!!!!

2015-08-03, 22:24 | IP: *.*.*.*

Nenoriu pasmerkti visos ligoninės, tas noriu konkrečiai aptarti ginekologijos skyrių ir registratūrą priimamajame. Atvykau, kaip vėliau paaiškėjo, su ekstra operacija. Registratūroj buvau apšaukta, kad atvykau čia, o ne pas šeimos gydytoją ir ne savo mieste. Išklausius nepasitenkinimą buvau nusiųsta pas chirurgus. Puiku kompanija, jokių nusiskundimų - taktiški, kompetetingi. Ultragarsą taip pat specialistės atliko gerai. IR FINALAS. Problema - ginekologinė. Atėjo rezidentė, žinoma, miela ir taktiška. Kilus įtarimams, atėjo kita gydytoja. Viskas buvo gerai, kol nepaguldė ir nesusirinko mediumas. Kiek tada išgirdau pašiepiančių replikų, arogantiškų ir skeptiškų replikų dėl vaisingumo, kad mane prieš operacija sugniuždė. Verkiau visą laiką. Rezidentė vienintelė, kuri paaiškino situaciją ir kalbėjo būtent su manim, nes mediumas tarėsi tarpusavyj ir mane ignoravo, nekalbant apie metamas replikas. Būkit atsargios ir stiprybės toms, kad susidurs. P. S. ne visos jos buvo tokios, o ir seselės labai geros..

2015-05-21, 16:53 | IP: *.*.*.*

Jei atsitinka kažkas labai blogo ir reikalinga skubi pagalba,geriau į šią įstaigą nevažiuoti,nes pas bet kokį specialistą reikės laukti 3-5val.ir dar vadinas skubiosios pagalbos skyrius.
Registratūroje dirba labai nemalonios seselės.Esu buvu kelis kartus,bet daugiau į šią istaigą daugiau nevykstu ir nevyksiu.

2015-02-17, 09:57 | IP: 192.130.224.24

Tenka laukti maziausiai 3 valandas traumatologo, terapeuto ar kokio kito gydytojo. Terapeutas per 3 valandas sugeba priimti tik 2 zmones, cia absurdas. Priimkite 2 terapeutus i darba. du Traumatologai irgi nesusitvarko, paimkite trecia. Amzinos eiles, kosmaras.

2014-12-01, 14:04 | IP: 82.135.235.198

Labai profesionalus. Aiškiai kalba. Viską išaiškina žmonių kalba.

2014-11-22, 20:20 | IP: 78.60.179.136

Aš taip pat gulėjau LOR skyriuje 7 aukšte ir likau labai maloniai nustebinta. Niekur nemačiau tiek gerų gydytojų vienoje vietoje. Mane apžiūrėjo ir gydė ne vienas gydytojas, ir visi buvo geri, elgėsi žmoniškai, viską paaiškindavo, švelniai atliko ir pačias nemaloniausias procedūras :) Visos sesutes kurios budėjo buvo nuostabios, rūpinosi po operacijų, maloniai bendravo ir net prasilenkus koridoriumi pasiteiraudavo, kaip savijauta :) Esu labai patenkinta ir dėkinga visam personalui!!!

2014-10-26, 12:49 | IP: 78.56.125.234

Labai dekinga LOR gydytojoms uz suteikta pagalba bei seselems, labai malonios, geros gydytojos, sekmes

2014-07-30, 12:36 | IP: *.*.*.*

Nėra ką pasakyti.. Traumatologijos skyriuje mano tėtis išgulėjo 5 savaites kol ligoninė pagaliau priėmė sprendimą nedaryti operacijos. Laikas ilgas ir alinantis. Neatsižvelgiant į šią situaciją ir išties neeilinį atvejį, ligoninėra nėra numatyta adekvati komunikacija su artimaisiais. Artimiesiems tenka daug aukoti savo darbo laiko tokioje situacijoje, ne visada yra galimybė atvykti į ligoninę gydytojui esant tam, kad gauti informaciją apie artimą žmogų, kuris nėra adekvatus vertinti savo sveikatą ir gydymo procesą.
Gal tuomet, kai pacientas gydomas trumpai, ši situacija gali būti pateisinama, bet ne tuomet, kai tai tęsiasi 5 savaites. Išskirtiniai atvejai turi susilaukti adekvataus dėmesio ir komunikacijos su artimaisiais.

2014-02-18, 23:28 | IP: 78.56.224.103

Ačiū I-o neurologinio ir Neurochirurginio sk. personalui už profesionalumą ir švelnumą

2014-02-12, 19:49 | IP: 5.20.67.184

Teko viena karta lankytis pas urologa labai geri atsiliepimai

2014-01-21, 13:13 | IP: 78.158.19.8

Gydytojai išmanantys ir mylintys savo darbą. Slaugės, seselės malonios, atsakingos.

2014-01-15, 18:08 | IP: 84.15.183.219

LOR ksyriaus gydytojai ir seselės yra daug daugiau nei rūpestingi, žmogiški ir kompetetingi. Geresnės priežiūros net ir tikėtis negalėjau. Gydytoja lasivom dienom atvykdavo į perrišimus, o seselės budėjimo režime 24 val per parą. Nežinau, kaip kiti skriai, bet LOR yra tikrai super. Ačiū gydytojams ir personalui.

2013-08-19, 09:03 | IP: *.*.*.*

Sveiki.si vasara gavau koju trauma ir nusprendziau kreiptis pagalbos i sia lygonine.lygones pagalba man teko apmoket todel kad as esu isvykes(studijoju Rusujoj)Daktaras kuris apziurinejo mane nieko neapaaiskino tik pasake kokia trauma patyriau israse vaistus ir vsio.laisvas.visa vasara man skaudejo kojos.vaistus kuriuos daktaras israse nepadedavo.pamirsau parasyt tai kad buvau isidarbines bet neturejau su savim darbo pazymejimo.vasaros pabaigoje vel man teko kreiptis i sia lygonine.Registraturos eileje prastovejom gera pusvalandi nors zmoniu nebuvo daug.Priejo mano eile as duodu savo dokumentus registraturos darbotoja ivede mano duomenis i baze ir sako.musu paslaugos jums teks apmoket nes jus esate isvykes.as dirbu Lietuvoj,uz mane mokama sodra,kaip taip gali buti?benamius zmonius,blaivius,kurie guli,miega lauke jiems lygonine gali teikti pirmaja pagalba,o man dirbanciam negali.po registraturos darbotojos frazes mes negalim jusu nemokamai priimt nes daktaras uz jusu apziurinejima negaus pinigu,mes poprasem kad mums duotu pazima kurioje butu parasyta kad man atsisake teikti pirmos pagalbos.registraturos darbotoja sake kad mes tokiu pazymu neisduodam.gyncijomes ir aiskinomes mes dar ilgai bet,niekas nepadejo ir jokiu pazymu nedave.

2013-08-04, 16:11 | IP: 78.62.187.27

10 balu tokiu neturiu

2013-06-11, 22:31 | IP: *.*.*.*

Psichosomatikos skyriaus vedėja E.Baumilienė - ne gydytoja, o kažkoks monstras, elgesys, bendravimas pasibaisėtinas.