Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Gydytojai, kurie dirba "Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė"
2017-04-22, 01:42 | IP: 188.69.193.228

Aš norėčiau įspėti visus apie taip vadinamą reabilitaciją VŠĮ Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje. Kovo mėnesį 2017 metais man buvo atlikta klubo sąnario endoprotezavimo operacija. Po operacijos man buvo pasakyta pačiai neieškoti jokių vietų sanatorijose ir jei vieta, kurioje norėčiau reabilituotis nebus Vilnius, man tikrai suras vietą. Kaip gi aš nustebau, išgirdusi iš atėjusio reabilitologo, kad VIETŲ VISOJE LIETUVOJE NĖRA ir vienintelis pasirinkimas, tai jų siūlomą reabilitaciją „kitame ligoninės aukšte“. Prieš tai atnešė išrašymo dokumentus ir aš turėjau pasirašyti sutikimą į skiriamą man vietą. Apiformino mane 7-ame aukšte, akių ir nosies lygų skyriuje, kuriame taip vadinamai reabilitacijai skiriamos dvi įprastos keturių lovų palatos – vyrų ir moterų. Koridoriuje visuomet daug laukiančių daktarų konsultacijos pacientų, bei gulančių į operaciją žmonių. Aš suprasčiau, jei tokią „reabilitaciją“ skirtų žmonėms po sunkios lygos, kaip insultas, infarktas, negalintiems vaikščioti, reikalaujantiems spec. priežiūros, bet matyt klydau! 18-os dienų laikotarpyje man nebuvo net paklodė pakeista, WC smirda, apie popierių joje aš net nekalbu. Maistas. Kiekvienam žmogui valstybė išskiria pinigų sumą, nemažą, reabilitacijai. Druskininkuose, už tuos pačius pinigus, žmonės susirenka valgyti kavinėse, kur jiems siūlomi bent du patiekalai pasirinkimui bei švediškas stalas. Vilniaus universitetinėje ligoninėje – vandeninę košę, su dviem gabaliukais duonos, du kartus dienoje ir pietūs – jeigu labai alkanas, suvalgysi. Maistą deda padėkluose ant lovų, kur mes ir valgom. Klausimas, kodėl toks skirtumas??? Pinigai gi vienodi! Lietuvoje reabilitacijos centruose žmonėms reikia daug kvėpuoti grynu oru, opercaijos metu jie praranda nemažai kraujo, daug vaikščioti, treniruoti kojas po operacijos. Pačios procedūros užima apie dvi valandas Jūsų laiko per dieną, o toliau ką daryti??? Kur vaikščioti, ligoninės ilgais koridoriais? Gerbiamieji, savaime kyla klausimas – jeigu mūsų Valstybė skiria vienodą pinigų sumą žmogui reabilitacijai, kodėl gi toks skirtumas sąlygose, kur iš tikrųjų nueina šie pinigai ir kas jiems apskritai leido vadinti tai reabilitaciją ir laikyti ten žmonės aukščiau išvardytomis sąlygomis, po tokių sunkių operacijų???? Įdomu kaip jie praeina auditus, kontrolės inspektorius?? Depresija po aprašyto „poilsio“ garantuota! Beje man neatsirado niekur vietos, dėl to, kad į „reabilitacijos palatą“ paguldyta po operacijos ligonė pabėgo, atsisakė tokios reabilitacijos ir atsiėmė dokumentus, taigi TUŠČIĄ VIETĄ REIKĖJO KAŽKUO UŽPILDYTI! Aš norėčiau visus žmonės, kurie planuoja ten operuotis, netikėti jokiais reabilitologais, kurie greičiausiai turi savo interesų kur jus „užkišti“. Patys ieškokite sau reabilitacijos vietų ir rezervuokite jas iš anksto!
Apie daktarus pediatrijos skyriuje. Jie yra nuostabūs, rūpestingi, tikri savo srities profesionalai. Didelis AČIŪ daktarui Alauniui ir visai jo komandai, Jūs darote stebuklus, kurių dėka mes galime vaikščioti be skausmų. Nuostabūs anesteziologai, labai ačiū kineziterapeutei Lenai už kantrybę su ligoniais ir žmogišką tikrą gerumą bei supratimą. Ačiū visoms iki vienos sesutėms, kurios stebi ligonius po operacijų 24 val. per parą ir visada pasiruošusios padėti!!!

2017-02-16, 23:16 | IP: 5.20.148.114

Matyt labai priklauso nuo skyriaus, kuriame teks atsidurti. Asmeniškai teko gulėti traumatologijoje, kur atlikę 2 operacija vis vien nesugebėjo normaliai sueėti kojos po traumos, jau nekalbu, kad naktį nepavyko prisikviesti slaugytojų (ar kaip čia jas pavadinti reikėtų), o ir bendravo jo nelabai švelniai tariant, net pasakyt sugebėjo "ko čia tave tiek laiko? Seniai jau turėjo namo išspirti"
Visai kitas vaizdas dienos chirurgijoje, kur teko taisyti ką traumatologiniame pridirbo. Palatos tvarkingos, personalas paslaugus. Net nekviestos prabėgdamos pro šalį darbuotojos vis užeidavo paklausti ar viskas gerai.
Taip kad pagal vieną skyrių apie visą ligoninę spresti sunku.

2017-02-08, 22:30 | 6

Net neverta gydytojos vardo

2017-02-04, 18:24 | IP: 78.60.91.108

Dėkui visiems, prisidėjusiems prie mano pasveikimo. Profesionalu!!!!

2017-01-08, 21:19 | 11

Didelis ačiū skubios pagalbos skyriaus darbuotojams už greitą ir tikslų kojos traumos diagnozavimą gruodžio 30 d.! Lyginant su analogine situacija 2011, pažanga NEREALI!