Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

2.1

1.3

Gydytojai, kurie dirba "Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė"
2020-12-25, 19:31 | 3

Labai jau slaugytojos aplaidžios,pavesta darba padaro 40 proc is 100.Galiu girti gydytojus,bet slaugytojos,tai atsiprašau,atėjau ,padariau ir nesužiūrejau..oi tai gi ne mano vyras,tėtis...Jai ir kas atsitiks licenzijos neatims...Pykta!!Kalbu konkrečiai apie insulto klinika.Neduok Dieve Jūsų artimieji ten papuls.

2020-06-21, 17:23 | 2

Registratūros darbuotoja bendravo grubiai, pirmos apžiūros seselė buvo nepaprastai maloni ir rūpestinga didelis ačiū jai, gydytojas traumatologas Dmitrij Gorbačev - didžiausia tragedija... Aprėkė ko čia atvažiavau, reikia į polikliniką dėl tokių smulkmenų kreiptis ir t.t. Ligoninės priimamajame greitai atvykusiems žmonėms, kurie pamiršo kaukes ar nespėjo jų pasimti nebuvo duodamos kaukės, o vat narkomanei, kuri atėjo prašyti kažko kas padėtų išnaikinti žmogeliukus haliucinacijose buvo duota kaukė, tada dar užsimanė pas dantistą užsirašyti...Kitoms močiutėms, kurios vos vaikšto, net neatveža vežimėlio, o girtuokliui, kuris tik su mėlynėmis ant kojų ir be jokių traumų atvyko, tai labai greit atkeliauja vežimėlis (kurio net neprireikė, nes po kelių sekundžių jau pasikėlė ir nuėjo savais keliais), dar šiam girtuokliui parūpinama visa apsauginių palyda, išvedimas su apsauga parūkyti ir pan. Siaubas, kad mes mokame už tokių žmonių gydymą, o patys jokio rūpesčio ar net menkiausio gydymo nesulaukiame.

2020-02-26, 14:58 | 1

Vizito dar neturėjau, nes priėmime laukiu ilgiau nei 4 valandas, o dar nei vienas paciantas nebuvo pakviestas. Tai nėra logiška, kai turi laukti puse dienos priėmime (neižine kiek laiko dar teks laukti pas gydytoją). Esu nepatenkintas šią įstaigą.

2020-02-13, 13:21 | 1

Greitosji prieš savaitę atvežė mamą, 80 m. moterį. Diagnozuotas šlaunikaulio lūžis. Pargriuvo savo kambaryje prie lovos. Priimamajame ilgai laukti nereikėjo ir tai nuteikė gerai. Operuota buvo dar po dienos, nes visos operacines buvo užimtos. Mama nuolat gavo nuskausminančius vaistus. Ji serga Parkinsono liga. Artimiesiems niekas žmoniškai nepaaiškino, kas bus adroma, kokia bus gydymo eiga. Telefonu informacijos neteikė, nes sakė, kad per telefoną nesimato, jog skambina duktė. Atėjus į ligoininę vakare med. seserys teišratdavo - mes nieko nežinome, ką tik atėjome į budėjimą. Paskaityti, kas yra įrašyta byloje kiekvieną kartą teko reikalauti. Pati mama nelabai suvokė, kokia jos būklė. Gulėjo ir sakė, kad skauda. Byloje pamatėme reabilitologo įrašą - astisako vykdyti gydytojų nurodymus. Mums paaiškino, kad toks įrašas reiškia, kad raabilitacijos neskirs, suprask - beviltiška. O jei vaikas pas gydytoją neišsižioja, tai jo irgi galima negydyti? Kaip galima suversti atsakomybę už būklę ligoniui? Gydančio gydytojo taip ir neopagavome. Asistentas pasakė - duosime sąrašą slaugos įstaigų, skambinkitės ir ieškokite, kas priims. Visgi realžbilitaciją skyrė, bet apie tai sužinojome paskutinę akimirką. Lauke ne vasar, visi lauko rūbai liko namie. Iš personalo pusės - jokios pagarbos žmogui, nei ligoniui, nei artimiesiems. Slaugės seną žmogų užgaulioja, kalba su panieka - "na ką, babusinka, prisišokinėjai?". Jei žmogus senas, silpnas ir reikalingas pagalbos, tai galima jį menkinti? Kur elementarus mandagumas? Ji ne babusinka, jo Žmogus. Pakliuvus į šią ligoninę pradedi suprasti, kokioje žiaurioje visuomenėje mes gyvename. Jei tai nėra savaime suprantama, organizuokite mandagumo kursus savo personalui, nes Jus dirbate su gyvais žmonėmis. Dėl operacijos atlikimo pretenzijų neturime, galbūt ji buvo atlikta gerai, laikas parodys. Bet taip bendrauti negalima. Tai tiesiog nežmoniška. Susidaro įspūdis, kad tyčia yra sukurta visa nebendravimo sistema. Kad patekęs pasijustum kaltas, kad sergi ir iš viso, kad esi ir kažko nori.

2019-10-25, 06:35 | 2

Ligoninė dangsto savo darbuotoją, kuris tiesiogiai prisidėjo prie kolegos žūties. Apgailėtina įstaiga su apgailėtinu profesorium Porvanecku. Laukiam daugiau aukų, nes juk tas kas su stogu gali elgtis kaip nori

2019-10-03, 07:04 | 1

Sveiki,
nekompetetingas personalas, žiausrus elgesys su 90-ies metu senoliu. Pridedu nuorodą facebooke paskiroje. Prašau peržvelkite ir pasidalinkite. 6 Aukštas, traumotolginis slyrius, naktis 10,01 į 10,02. Iškviesta policija. Liūdytojas praneša neva personalas tariamai grasino seneliui "duot į dantis", juokiesi iš jo ir tariamai dėjo pagalvę jam ant veido. Nebuvo suteikta medikamentinė pagalba, Nuo 12 nakties iki pietų gulėjo prirakintas be jokių vaistų!!!!!!Lūžusios lovos dalys kabėjo ant pririštos operuotos kojos. Diržų personalas negalėjo atrišti tad teko pjauti. Prašau pasidalinti įrašu mano facebooko puslapyje.
Dėkoju už dėmesį,
Pagarbiai,

2019-09-28, 06:00 | 2

Visais būdais reikia vengti šios įstaigos

2019-06-30, 01:11 | 2

Po 12 valandų laukimo ir maldavimo išleisti namo-paleido nenustatę nei ligos,nei paskyrę gydymo.

2019-01-13, 21:09 | 1

Šendien atvikus 19 val pas terapeuta pralaukus 3 val gyditojo,smirdancioi aplinkoj teko isvaziot nesulaukus pagalbos,personalas seubingas,nemandagus,toks jausmas alkasus greiciau priema pas gyditoja kad nesmirdetu po nosim o tu su temperatura dusauji sedi 3 val. Ir supranti kad dar tiek sedesi,spjauni ir isvazioji namo!kyla klausimas kam mes mokam mokescius sitoj valstybei.

2019-01-01, 22:40 | 1

Pati blogiause ligonine prijemimas po 4-6valandas gyditojie patis blogiausi nesutiekia nei informasijos nieka skundai nepadedaa tokias ligonines tik tikrint ir tikrint reikia vienas daktaras ant visos ligonines tesiog nenormaluu jau bardakinas daugiau nieko gero apie ja negaliu pasakit ateinam pirmi o prija tos zmones kurie ateina po musuu tesiog bardakas

2018-06-11, 13:57 | 25

Ar ne per daug psichiatru jusu istaigoje?? Visas somatines ligas, pervedat i psichosomatika ar psichikos sutrikimus?? Lietuvoje bando medicina i pseudomoksline psichiatrija pakeisti?? nes ieskoti tikra ligos priezasti ir gydyti proto neuztenka?? lietuvoje kaip matau yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant. Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama per 100 tukst zmoniu, 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.

2018-05-17, 04:54 | 4

Nelinkiu niekam papulti į šią įstaigą, taip yra nuostabių gydytoju, slaugytojų ir sesučių. BET daugumą jų patampa gerais esant kišiui. Su pacientu dauguma slaugių elgiasi kaip su gyvuliu, taip suprantu per tiek metų atbuko jausmai, emocijos. Tačiau įsivaizduokite savo motiną jų vietoje. KRAUPŲ ŽIŪRĖTI. KAM skirti iškvečiamieji mygtukai ? Sesutės į iškvietimus dažniausiai nereaguoja. Pampersų keitimas... na nežinau... kartais palieka pacientą gulėti savo išmatose per naktį, o pakeičia tik kitą dieną po pietų. Taip yra nuostabių darbuotojų, kuriems esu be galo dėkinga, kad prižiūrėjo mano mamą. Kalbant apie gydytojus - atsikrato atsakomybės labai greitai, bijo, jau geriau leidžia sunkiam ligoniui numirti negu bandyti kažką daryti, jiems labiau pavyksta galbūt palaikyti gyvybę, bet mano atveju teko labai maldauti ir eiti per skyriaus vedėjus su vokeliais ( taip buvo atveju kuomet atsisakė imti). Kol pats to nepatiri, nesupranti kokia kraupi ir siaubinga ši įstaga.

2018-05-04, 17:27 | 1

Sveiki,ko vertas Jusu priimamajo svieslenteje agituojamas sukis,mums svarbus kiekvienas pacientas?!

Siandien atvezti greitosios pralaukeme 1.5 valandos,vyras veme ir labai prastai jautesi antra diena..Mus perspejo,kad teks palaukti,mes mateme ir supratome,kad uz mus buvo rimtesniu pacientu,o,bet ,taciau..Mums matant prieme gal dvi desimtys pacientu,kai kuriu bukle buvo tokia,na zinot,stovejo,juokesi,eile kito,zmones ateje apziureti jau ir namo trauke,vietoj ju rinkosi kiti,o mes vieninteliai ant to suolelio sedejom ir laukem,toks jausmas,kad ten kazkam ,vemianciam zmogui pasirode,kad pagalbos ne itin reikia,kai nuejau pasiteirauti ar dar ilgai teks laukti ir kodel visus priima,o musu ne,atsake,kad nezino,daktare iskvies,pamatysim numeriuka,buvau netoliese kai dar viena moteriske atejo paklausti ar dar ilgai,neva jai ten kazka skauda,buvo tuoj pat susisiekta su daktare ,si atejo ir nusivede moteriske...Del musu tai gavosi,kad pasiteirauti negalejo?Turejome po beveik dvieju valandu iseiti,nes pasibaige poveikis ,greitosios pagalbos suleistu vaistu poveikis nio pykinimo ir vemimo,o vyras ir toliau sekmingai vemia ir vems matyt iki pirmadienio,nes tada tik galesim i poliklinika pakliuti..Labai apgailetinas poziuris i pacientus,visi persikreipusiais veidas,nepatenkinti ir nemalonus,lyg turetum pries juos jaustis kaltas,del to,kad negera pasidare...

2017-12-12, 07:36 | 3

Prieš 7 mėn Dariaus kelio sąnario operacija tačiau dar šlubuoju neissitiesia koja nors sąnarius ištreniruoti jaučiu skausmus vienu žodžiu nieko gero laikai invalide

2017-11-25, 04:13 | 1

Teko lankytis lazdynu peiemo skyriuje. Tiesiogine to zodzio prasme- absurdas. Kai pacientas skundziasi begaliniu skausmu pilvo srity( is skausmo nualpo, prarado samone) daktarai reageuoja skeptiskai. Pasako ateik pirmadieni ir nevalgyk jokiu vaisiu ir darzoviu. Cia yra normalu? Juk ne skrandi skauda. Kaip elgtis tokioje situacijoje jei ji vel pasikartotu namie - nesiteikia, o veja lauk vos tik greiciau. Kodel yra toks atmestinas darbas ju? Grizau namo ir bijau, kad tai tik nepasikartotu. Nes nezinociau ko imtis, jei man nepadejo net gydytoja. Lazdynuose buvau penktadieni, tai iki pirmadienio dar daug laiko. Esu pasimetusi.

2017-11-22, 12:37 | IP: *.*.*.*

Į registratūrą būtina atvykti bent 1 val. ankščiau. Būtina stebėti numeriukus ekrane, nes niekas nepakvės. Silpna rega - jūsų problema:(. Jei i planinę operacija liepia atvykti 6.30 val, tai operuoti gali popiet. Taigi, lydintys asmenys privalo paplanuoti laisvadienį.

2017-11-13, 14:15 | IP: *.*.*.*

Prieš pusę metų buvo atlikta operacija kojos kelio sąnario keitimas tačiau dar kenciu skausmus ir vaikstau šlubuodama

2017-10-24, 16:59 | IP: *.*.*.*

Niekam nerekomenduoju šios ligoninės, jeigu jums svarbi jūsų ateitis niekada nesikreipkite į šią gydymo įstaigą ir atsisakykite siuntimų į ją.

2017-10-23, 12:37 | 1

Mano atsiliepimas liečia tik Skubios pagalbos skyriaus darbo kokybę. Pradėkime nuo to, kad skubia pagalba tai yra sunku pavadinti. Atvykę į ligoninę 6:30 ryte, išvykome 9:30 neturėdami nei tikslios diagnozės nei gydymo, išvažiavome į privačią kliniką pareikalavę išrašo ir atsisakę tolimesnio gydymo Lazdynų ligoninėje. Prastos būklės pacientas buvo atgabentas su greitosios pagalbos automobiliu, tačiau tuo ir baigėsi skubi pagalba. Pirmą kartą susidūriau su Skubios pagalbos skyriaus gydytojais, ir negalėjau net tikėtis kad mūsų laikais dar gali būti tokie arogantiški, abejingi ir nemalonūs gydytojai. Pilvo chirurgas prie paciento akių dalinosi naktinės pamainos pacientų atlygius, echoskopijos vertė laukti prie kabineto valandą, o kai atėjo laikas pamainoms keistis, tada darbas visai sustojo kol visi kavos atsigėrė. Graudu stebėti tokią ligoninės darbo sistemą ir baisu dar kartą patekti į šią ligoninę besitikint "skubios pagalbos".

2017-08-31, 12:39 | IP: *.*.*.*

Labai prastas aptarnavimas. Gainiojo iš kabineto į kabinetą. Darbuotojai labai nemandagūs.

2017-05-12, 23:24 | IP: *.*.*.*

Buvau pas traumatologa ir laukdama prie kabineto girdejau traumotologo sesutes pokalbi su pacientu ,nes durys buvo atviros.Vyras ne mokejo lietuviskai tik rusiskai ir angliskai. Sesute uzpuole ji ,kad Lietuvoje gyvena ir nemoka lietuviskai gerai kalbeti. Apie min 10 visaip komentavo tai ir seiposi .Nors yra vyresnio amziaus ir tikrai neabejoju ,kad moka rusiskai ,bet jaute malonuma zemindama pacientsa,nor cia visiskai ne turi jokios teises tai sau leisti darbo metu ....Pacientas ateina i priimima penktadienio vakaras ,kad suteiktu jam pagalba ,jisai buvo su zeizda ,kraujavo ir turejo dar klausitys sesutes tokiu absurdiskiu priekaistu .Man buvo labai gieda del to ,kad musu zmones tokie pykti ir ne moa elgtys netgi darbo vietoje .Gaila ,kad leidziama personalui taip elgtys su pacientais ,jau nera jokio zmoniskumo ir pagarbos vienas kitam.Norejau stovedama uzeiti i kabineta ir paklausti SITOS izulios sesutes ,kodel jinai ne moka angliskai gyvenant EUROPO SAJUNGOJE ir dirbdama RESPUBLIKINEJE LYGONINEJE ! Neturetu buti tokiu mediku ,zema,labai zemas lygis!!!!!!!!!!!!!!

2017-02-08, 20:30 | 6

Net neverta gydytojos vardo

2016-12-28, 16:39 | 2

Ėjau i greitąja pagalba ir moteris priėmusi buvo be galo grubi ir nemandagi. Pralaukus eilėj mane apžiūrėjo rezidentas kol daktaras A Grinčuk žaidė savo mobiliuoju. Rezidentas nusiuntė mane darytis rengeno. Tada grįžau pas daktara A Grinčuk. Iš jo girdėjau kad niekas nelūžę o kai paklausiau kodel skauda ir ka daryt vis sakė nežinau nežinau. Žodžiu naudos nedaug buvo ir dar teko mokėti uz tai ka ir aš pati galiu pasakyti NEŽINAU.

2016-11-27, 15:59 | IP: *.*.*.*

Vasario menesi atvezeme uosvi labai sunkios bukles su insulto pozymiais i sia ligonine. Buvo apie 10 val. ryto, ji pasieme ir veliau niekas mums apie jo bukle nieko negalejo pasakyti - nei registraturoje, nei seseles skyriuje - gydytojas ateis ir pasakys. Kada ateis gydytojas, taip pat pasakyti negalejo- sake, jis mus neinformuoja. Laukieme su pertrauka beveik visa diena, gydytojos pavyko sulaukti tik 10 val. vakaro. Pirmas jos klausymas buvo- nu, tai ka jus norite suzinoti? Kaip vertinti toki darba? Po dienos nezinomybes - toks klausymas...

2016-10-14, 21:17 | 1

Atvykome i logonine turedami konkrecia problema - ascitas, reikejo nupunktuoti skysti, 2016-10-07 nupunktavo chirurgijos skyriuje ir pagulde intensyvios terapijos skyriuje, nuo 2016-10-08 vakaro iki 2016-10-09 ryto liko visai be prieziuros, bendrai nupunktuota 24litrai skyscio (pagal irasa prie lovos)ir 2016-10-09 9 valanda ryto buvo rastas giminiu komos bukleje, nebuvo suteikta butina pagalba, budincio gydytojo ieskojome visa valanda
Tik po to ligoni perkele i reanimacijos sk. kuriame po 2 dienu zmogus mire...

2016-09-08, 13:18 | IP: *.*.*.*

Vakar apie 12 val. nakties greitoji atvežė mane į Lazdynų ligonine pas toksikologą, kadangi nuo 18 val. vėmiau. Gydytojo priėmimo laukiau virš pusvalandžio. Paėmė kraujo tyrimams, jokio gydymo nepaskyrė, tyrimo atsakymo nepranešė, sesutės registratūroje tik išjuokė. Šiandien nuėjau pas savo šeimos gydytoją, kurį teigė, jog man turėjo išduoti tam tikrą pažymą ligoninėje, tačiau jokios pažymos aš ten negavau. Po 3 valandų buvimo ligoninėje (beveik visą tą laiką ir sėdėjau prie registratūros) mane tiesiog paleido namo, nepasiteiravę ar apskritai turiu galimybę naktį grįžti namo. Niekam nepatariu lankytis Lazdynų ligoninėje jokių atveju. Jau geriau likti namie ir sulaukti galimybės nueiti pas savo gydytoja, juk vistiek ligoninėje nesuteikia jokios pagalbos ar rūpesčio.

2016-08-28, 22:58 | IP: *.*.*.*

Priemimo del kojos patempimo reikejo laukti 3 val. Absurdas! Gal reiketu apsvarstyti daugiau traumatologu, jeigu toks srautas zmoniu.

2016-08-15, 23:37 | IP: *.*.*.*

Registratūros darbuotoja kalbėjo grubiai, nemandagiai. Skatino kalbėti greičiau ir visai nesigilino i situacija. Nekreipė jokio dėmesio į iškilusią problemą, taip pat pridūrė, kad jeigu norime kad mus apžiūrėtų, turime sumokėti arba važiuoti pas savo gydytoją. Galvojo tik apie tai, kaip greičiau baigti darbą. Visiškai jokios kompetencijos ir profesionalumo.

2016-08-07, 00:18 | IP: *.*.*.*

Skubos pagalbos laukti teko daugiau nei 4 val. Seselės neturi žmogiškumo, viską grindžia vidine tvarka, pagal kurią žmogus įsipjovęs pirštą turi pirmenybę prieš lūžusią koją ar vidinį kraujavimą. Eilė pas traumatologą 2 val. net nejudėjo. Ar už tai moku mokesčius?

2016-01-16, 17:05 | IP: *.*.*.*

Nieko teigiamo apie šią įstaigą negaliu pasakyti. Korumpuoti gydytojai, reikalaujantys didelių kyšių, o be kyšių neteikiantys paslaugų, nors ligonis ir draustas socialiniu draudimu. Taigi, link ko mes einame korumpuoti Lietuvos medikai?

2015-08-21, 09:31 | IP: *.*.*.*

Dirba lyg ir medicininį išsilavinimą turintys darbuotojai, tačiau, kai medicinos seselė ar slaugė (net nebežinau kaip įvardinti) pasako :"na jau nereikia taip vaidinti, kad skauda, čia juk tik menesinės..." tai visą savo kompetenciją sulygina su žeme..Manau, medicinos mokslus baigę gydytojai turėtų žinoti, kaip sunkiai gali būti pernešamos moteriškos ligos.
Kai vidury nakties atvažiuoja mergina vos galinti atsistoti dėl menstruacijų skausmų, dar pralaukia apie pusvalandį kol gydytoja nusileis iš viršaus (tuo metu nei vieno žmogaus priimamajame nebuvo) ir išgirsta pirmą klausimą :"tai ką namuose vaistų neturi?" Patikėkite, tikrai niekas nenori važiuoti į tas ligonines šiaip sau ir jei nuskausminamųjų tabletė būtų padėjusi, niekas nebūtų važiavę. Labai gaila, kad tokiam medicinos personalui mes turime mokėti atlyginimą iš savo kišenės, nes vietoj to, kad suteiktų medicininę pagalbą iš pradžių dar pasityčioja, o tada kaip išmaldą suleidžia nuskausminamųjų ir išvaro už durų..

2015-08-13, 04:13 | IP: *.*.*.*

Pralaukti priemime 6 valandas nenormalu!!!!!

2015-08-03, 19:24 | IP: *.*.*.*

Nenoriu pasmerkti visos ligoninės, tas noriu konkrečiai aptarti ginekologijos skyrių ir registratūrą priimamajame. Atvykau, kaip vėliau paaiškėjo, su ekstra operacija. Registratūroj buvau apšaukta, kad atvykau čia, o ne pas šeimos gydytoją ir ne savo mieste. Išklausius nepasitenkinimą buvau nusiųsta pas chirurgus. Puiku kompanija, jokių nusiskundimų - taktiški, kompetetingi. Ultragarsą taip pat specialistės atliko gerai. IR FINALAS. Problema - ginekologinė. Atėjo rezidentė, žinoma, miela ir taktiška. Kilus įtarimams, atėjo kita gydytoja. Viskas buvo gerai, kol nepaguldė ir nesusirinko mediumas. Kiek tada išgirdau pašiepiančių replikų, arogantiškų ir skeptiškų replikų dėl vaisingumo, kad mane prieš operacija sugniuždė. Verkiau visą laiką. Rezidentė vienintelė, kuri paaiškino situaciją ir kalbėjo būtent su manim, nes mediumas tarėsi tarpusavyj ir mane ignoravo, nekalbant apie metamas replikas. Būkit atsargios ir stiprybės toms, kad susidurs. P. S. ne visos jos buvo tokios, o ir seselės labai geros..

2015-05-21, 13:53 | IP: *.*.*.*

Jei atsitinka kažkas labai blogo ir reikalinga skubi pagalba,geriau į šią įstaigą nevažiuoti,nes pas bet kokį specialistą reikės laukti 3-5val.ir dar vadinas skubiosios pagalbos skyrius.
Registratūroje dirba labai nemalonios seselės.Esu buvu kelis kartus,bet daugiau į šią istaigą daugiau nevykstu ir nevyksiu.

2014-07-30, 09:36 | IP: *.*.*.*

Nėra ką pasakyti.. Traumatologijos skyriuje mano tėtis išgulėjo 5 savaites kol ligoninė pagaliau priėmė sprendimą nedaryti operacijos. Laikas ilgas ir alinantis. Neatsižvelgiant į šią situaciją ir išties neeilinį atvejį, ligoninėra nėra numatyta adekvati komunikacija su artimaisiais. Artimiesiems tenka daug aukoti savo darbo laiko tokioje situacijoje, ne visada yra galimybė atvykti į ligoninę gydytojui esant tam, kad gauti informaciją apie artimą žmogų, kuris nėra adekvatus vertinti savo sveikatą ir gydymo procesą.
Gal tuomet, kai pacientas gydomas trumpai, ši situacija gali būti pateisinama, bet ne tuomet, kai tai tęsiasi 5 savaites. Išskirtiniai atvejai turi susilaukti adekvataus dėmesio ir komunikacijos su artimaisiais.

2013-08-19, 06:03 | IP: *.*.*.*

Sveiki.si vasara gavau koju trauma ir nusprendziau kreiptis pagalbos i sia lygonine.lygones pagalba man teko apmoket todel kad as esu isvykes(studijoju Rusujoj)Daktaras kuris apziurinejo mane nieko neapaaiskino tik pasake kokia trauma patyriau israse vaistus ir vsio.laisvas.visa vasara man skaudejo kojos.vaistus kuriuos daktaras israse nepadedavo.pamirsau parasyt tai kad buvau isidarbines bet neturejau su savim darbo pazymejimo.vasaros pabaigoje vel man teko kreiptis i sia lygonine.Registraturos eileje prastovejom gera pusvalandi nors zmoniu nebuvo daug.Priejo mano eile as duodu savo dokumentus registraturos darbotoja ivede mano duomenis i baze ir sako.musu paslaugos jums teks apmoket nes jus esate isvykes.as dirbu Lietuvoj,uz mane mokama sodra,kaip taip gali buti?benamius zmonius,blaivius,kurie guli,miega lauke jiems lygonine gali teikti pirmaja pagalba,o man dirbanciam negali.po registraturos darbotojos frazes mes negalim jusu nemokamai priimt nes daktaras uz jusu apziurinejima negaus pinigu,mes poprasem kad mums duotu pazima kurioje butu parasyta kad man atsisake teikti pirmos pagalbos.registraturos darbotoja sake kad mes tokiu pazymu neisduodam.gyncijomes ir aiskinomes mes dar ilgai bet,niekas nepadejo ir jokiu pazymu nedave.

2013-06-11, 19:31 | IP: *.*.*.*

Psichosomatikos skyriaus vedėja E.Baumilienė - ne gydytoja, o kažkoks monstras, elgesys, bendravimas pasibaisėtinas.

2013-05-30, 10:41 | IP: *.*.*.*

tai tesiog pasiticijomas is zmogaus.mano zmona jolanta aiejunaite del gidytoju aplaidumo nusizude nes jai laiku nebuvo suteikta pagalba .kaip gali ligonis gulintis toksikologijos skyriuja 4 aukste atsidurti 8 aukste atidariti langa ir nusokti nuo jo niekem nematant.o kita diena ant tu iangu qatsirado grotos/

2013-03-22, 11:31 | IP: *.*.*.*

Noriu padėkoti planinės konsultacijos registratūros registratorėm.Turi daug darbo, bet visada stengiasi padėti, ieško gydytojo galinčio priimti nors neturi laisvų vietų.kartais net palydi iki kabineto.Labai joms ačiū, kad ir kitose įstaigose registratorės imtų pavyzdį, nes moka tik rėkti, nieko net neišklauso...

2013-03-08, 09:17 | IP: *.*.*.*

labai gerai,kad nebegali pacientų lydėti triukšmingos kompanijos, įžūlus jaunimas

2013-01-19, 20:54 | IP: *.*.*.*

Pasakykite,kam šovė auksinė mintis padaryti mokamą įvažiavimą į ligoninės kiemą? Žmonės gi nevažiuoja šiaip sau ,dėl pramogos.Net parduotuvės neapmokestino aikštelių ,o jus čia nusprendėte imti pinigus iš ligonių.Dar baisiau,kad tas užtvaras pastatytas iškarto už posukio,kas labai komplikuoja eismą Šiltnamių g.,nes susidaro kamščiai pirmą eismo juostą.Vakar mačiau kaip greitoji sustojo tu norinčiu įvažiuoti eilės gale,o mašinų buvo nemažai... na ir sugalvok tu taip... o jei reanimacija važiuos,kur sekundės lemia?! Matyt vairuotojas pasakys nabagėliui : palauk, dar nemirk,nes mes 6 tieji elėje įvažiuoti į ligoninės kiemą...
Apmaudu.

2013-01-07, 18:11 | IP: *.*.*.*

Baisu patekti į šią ligoninę, esant kritinėje arba sunkioje sveikatos buklėje, nes teks pralaukti priimamajame dar kelias valandas (nors esi atvežtas greitosios pagalbos automobiliu), kol tave priims terapeutas (M. Buitkus), kurį reikia įkalbinėti padaryti tau tyrimus, kad jis išsiaiškintų tavo negalavimo priežastį.

2012-12-27, 17:29 | IP: *.*.*.*

Siūlau visiems vengti šios ligoninės kraujagyslių chirurgijos skyriaus. Vedėjas ir personalas nekreipia jokio dėmesio į pacientus. Med sesuo praleido 3 kartus iš eilės suleisti hepariną, o žurnale sužymėjo, kad suleido, galbūt vagia vaistus, vadovymė nieko nekontroliuoja. Pervežus dukrą į kitą ligoninę, jos gydytojai paskė: "Mergaite, džiaukis, kad dar likai gyva".

2012-11-16, 09:45 | IP: *.*.*.*

Priemime reikejo laukti 5 valandas ,kol pagulde sunku ligoni. Atveze greitoji su dieguonim o 5 valandas dusdamas vos prakvepuojantis ligonis turejo laukti be jokios pagalbos. Seseles nelabai ismano savo darba , mano ligoniuko blogos venos tai subade visas rankas ir kojas, labai nemalonios seseles. Pasakiau kad reikia plonesnes adatos, tai burbtelejo ir tokios geros bus. Rentgeno kabinete taip pat sedi kalba kava geria o ligoniukai uz duru laukia. Tai juk priemimas ir sunkus ligoniai. Pries pora savaiciu ta pati ligoniuka buvau atvezus su sirdies ritmo sutrikimais tai pagule i stebejimo palatavakare o 6 val ryto paskambino , pasiimkit viskas tvarkoj. Pasiwemiau , atsiveziau namo ranka buvo subintuota , na galvoju nuo lasalines , nepasiziurejau, paguldziau namuose ir islekiau i darba. Per pietus skambina sesele pasirodo pamirso kateteri isimt. Sako atvezkit arba pati isimkit.Isemiau pati. Palatose karsti neimanomas kvepuot nera kuom (Terapinis skyrius 9 aukstas) ligonis paguldytas su sirdies nepakankamumu ir plauciu uzdegimu oro truksta karsta , pasirodo palatoje nera deguones aparato. O kur deguonis yra vietu nera savaite pragulejo dusdamas pervede i deguones palata , paskum i reanimacija is reanimacijos 30 d. israse i palata o po pietu mire mano ligoniukas . Saugokites sios ligonines. Demesio sunkiems ligoniams su daugybe ligu NERA iskart nuraso. aS TIK DABAR SUPRATAU . BET PER VELAI.

2012-10-06, 11:31 | IP: *.*.*.*

Dirba tik gydytijai rezidentai, jie dar nepraradę žmogiškumo. baisus slaugytojų ir seslių darbas - neprisiprašiau net basono po opercijos, buvau priversta keltis, kai gydytojai tą buvo grižtai uždraudę, o patalynę paklojo visą dėmėtą (kažkieno ankščiau sukruvintą, nebeišplaunamą) ir paaiškino, kad aš vis tiek ją sukruvinsiu

2012-07-24, 14:19 | IP: *.*.*.*

Sioje istaigoje dirba labai blogi specialistai, jiems visiskai nerupi pacientu sveikata ir gyvybe. Jeigu atveza zmogu su praskelta galva, su greitosios pagalbos automobiliu. Registratura net nesugeba informuoti daktaru kad reikia susiuti galva. O sie pastebeja prie savo duru kraujuojanti zmogu, sugeba tik ji aprekti kodel ju niekas neinformavo. Baisi istaiga, tikiuosi gyvenime ten neteks lankytis.

2012-07-21, 08:50 | IP: *.*.*.*

Šioje ligoninėje niekas nepajudina nė vieno pirštelio, jei nenuneši voko. Chirurgas ištinusios kojos net nesiteikė apžiūrėt, liepė eit pas šeimos gydytoją. Vėliau jau poliklinikos chirurgas nustatė kelio sąnario menisko plyšimą ir vėl nusiuntė į tą pačią Lazdynų ligoninę. Ir netgi atvykus su siuntimu iš pradžių registratorė pareiškė, kad visi chirirgai atostogauja, niekas negali priimti. Tik kai sukėliau triukšmą, daktarų staiga atsirado.

2012-05-18, 17:37 | IP: *.*.*.*

Skyriaus vedėjos Elvyros Baumilienės elgesys buvo kaip sovietinės psichiatrės, kalbėjosi šaltai, grubiai...tarp gydytojų neteko sutikti tokių, mes buvome šokiruoti.

2011-10-11, 07:04 | IP: *.*.*.*

Įstaigos darbuotojai nemoka bendrauti su pacientais jie rėkia, o ne nesikalba ir nepaaiškina ligos eigos ir pan.

2011-06-19, 19:48 | IP: *.*.*.*

Šią gydymo įstaigą (Vilniaus greitosios pagalbos universitetinę ligoninę) galima vertinti čia ir http://pincetas.lt/index.php?action=istaiga_ziureti&id=101
T.p. ir kai kuriuos joje dirbančius gydytojus galima įvertinti skirtingose vietose.
Kodėl?