Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

1.1

Gydytojai, kurie dirba "Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė"
2020-07-03, 11:52 | 1

Butu gerai administracijai sutvarkyti reikalus su priemimo skyriaus informacine sistema, nes pastoviai klausyti, kad |ponai" priemimo skyriuje nemato elektroniniu 027 siuntimu - pabodo.
Tik klausimas ar tikrai nemato ar tiesiog tingi esveikata.lt naudotis

2020-04-16, 11:07 | 4

Nuoširdžiai dėkoju RVUL gyd. traumatologui-ortopedui Giedriui Mazarevičiui, sk. vedėjui Igoriui Šatkauskui ir visam skyriaus personalui už nuoširdų ir profesionalų savo pareigų atlikimą, linkiu ir toliau būti tokiems, kokie esate. Ištvermės Jums jūsų pasiaukojančiame darbe.
Algirdas Kaupys

2020-01-03, 14:30 | 2

noriu padėkoti visam 7 skyriui už puikiai atliktą tonzilektomiją, priežiūrą ir rūpestį!

2019-12-31, 14:33 | 4

Noriu su šventėm pasveikinti RVUL personalą, ypač 9-o aukšto " Neurochirurgijos skyrius" personalą ir profesorių Sauliu Ročką
Ačiū už kokybišką atlikta operacija kuri toliau leidžia darniai gyventi ir mėgautis rega.
Jeigu Jus skaitote žinokite, jog esate tikras DAKTARAS iš didžiosios raidės. Jus darote gera įtaka tokiai profesijai.
Dar kartelį nuoširdžiai dėkoju, už galimybę matyti pasaulį.

Ačiū, kad esate!

Su pagarba,
Žana Kozlovska

2019-09-05, 19:46 | 8

Tikrai planinės operacijos vyksta sklandžiai pagal grafiką.,stengiasi operacijos metu personalas.
Bet dėja slaugytojos ir kartais daktarai neatlieka kokybiškai savo pareigų.Asmeniškai man prieš operaciją daktaras neišdavė siuntymo tyrimams,pacientas prieš operaciją visiškai daktaru yra neapziūrimas- nepamatuoja nei spaudimo, nei temp,,slaugytojos yra grubios, nesiskaito su zodziais nuo operacinio stalo kaip reikejo nulipti į vežimelį tai nepadave niekas is stovincių nei rankos, nei padejo išlipti,o juokiasi sau linksmai.Ypatingai esu sokiruota vienos operacinės slaugytojos elgėsiu p. Valentinos/dirbo Nr. 24 operacinėi ,operavo daktaras A. Šimkus,2019-09-02/,kurį arogantiškai ir netaktiskai su manimi elgiasi,nepadėjo nei nulipti nuo stalo.apnuogino mano krūtį specialiai,vietoj to kad visur daktarai ir anesteziologai po operacijos klauso ligonį,apziūri.
..Ar tokiems zmonėns vietą slaugoje kaip p.Valentina? Baisu.Jeigu neturi noro ir tam tikrų savybių likti dirbti slaugoje manau neverta.Operacijos metu personalas kalbasi apie nebutus dalykus, pasigedytu ligonių,mes girdime turbūt viską.
Israsant is ligonines irgi nematuoja nei spaudimo, nei temp,neapziuri paciento tik greitai atnesa visus dokumentus ir israso.Na aisku tai blogai,Siaip esu nelabai patenkinta operacijos rezultatu, nes yra rimtos komplikacijos bet noretusi kad rupintusi personalas pacientu geriau.

2019-08-23, 18:36 | 1

Noriu padėkoti ligoninės akių ligų skyriaus (7a.) personalui už jautrumą ir paslaugumą. O ypač esu dėkingas gydytojai oftalmologei Rūtai Žuklytei už rūpestingą ir kokybišką gydymą. Gydytoja dėmesinga kiekvienam pacientui - atiduoda dalelę savo širdies.

2019-08-09, 18:14 | 2

Pirmą kartą pakliuvau i Jūsų įstaigą 2016 09 26 po traumos (su raktikaulio lūžiu). Aptarnavimas buvo kokybiškas. Antrą kartą apsilankiau pas okulistę Rūtą Žuklytę ir esu patenkinta jos suteikta pagalba.
Ačiū gydytojams ir visam personalui.
Pagarbiai-
Janė Gasiūnienė

2019-07-24, 10:30 | 2

Š. m. liepos 3 dieną dėl tulžies pūslės akmenligės sukelto pankreatito į Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės I chirurgijos skyrių pateko mūsų tėtis Henrikas Stankevičius, 81 metų paprastas kaimo žmogus iš Elektrėnų savivaldybės. Nors šiuo metu kovos su liga baigtis neaiški, bet mes esame šventai įsitikinę, jog medikai daro viską, kad būtų išgelbėta žmogaus gyvybė.
Nuoširdžiai dėkojame jį operavusiai ir gydančiai chirurgei Loretai Lapinaitei, I chirurginio skyriaus slaugytojoms ir jų padėjėjoms, reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus gydytojams ir visam personalui už tėčio priežiūrą, bei rūpinimąsi juo, gelbėjant paprasto seno žmogaus gyvybę, esant jo labai sunkiai būklei.
Nuoširdus Jums visiems AČIŪ

2019-03-19, 23:43 | 20

Skubi traumatologinė pagalba buvo suteikta laiku. Darbuotojai ir gydytojas bendravo mandagiai, o kojos lūžis operatyviai peršviestas ir sugipsuotas. Rekomenduoju važiuoti jeigu reikia skubios pagalbos. Ačiū budintiems gydytojams ir personalui.

2019-02-07, 17:18 | 1

Noriu padėkoti greitosios pagalbos brigadai Nr. 0830 padėjusiai išgelbėti mano patevi širdies priepuolio metu- greitosios pagalbos automobilio vairuotojui, felčeriui už žmogišką atjautą, supratingumą ir paslaugumą, už geranoriškumą paslaugumą, neprarastas šypsenas ir puikų humoro jausmą, kas ypač pagelbėjo mūsų situcijoje :) Didžiausia padėka ir pagarba gydytojui brigados Nr. 0830 už skubią pagalbą, nuoseklų ir profesionalų darbą, paprastą ir malonų bendravimą, aiškiai ir suprantamai išdėstytą informaciją apie lygą ir gydymo eigą. AČIŪ!

2019-01-31, 23:00 | 7

Noriu padėkoti visam greitosios pagalbos kolektyvui padėjusiam mamai nelaimingo atsitikimo metu- greitosios pagalbos automobilio vairuotojui, felčerei už žmogišką atjautą, supratingumą ir paslaugumą, priimamojo registratūros darbuotojoms už geranoriškumą, skyriaus seselėms už paslaugumą, neprarastas šypsenas ir puikų humoro jausmą, kas ypač pagelbėjo mūsų situcijoje :) Didžiausia padėka ir pagarba gydytojams D.Gorbačev ir K. Skaisgiriui už skubiąją pagalbą, nuoseklų ir profesionalų darbą, paprastą ir malonų bendravimą, aiškiai ir suprantamai išdėstytą informaciją apie patirtą traumą ir gydymo eigą. AČIŪ!

2019-01-13, 13:36 | 2

LOR skyriuje man buvo atlikta tonzilių šalinimo operacija. Gydytojai dėmesingi, malonūs, suteikia reikalingą informaciją, domisi savijauta. Sesėlės taip pat malonios, paslaugios. Jei prireikia vaistų nuo skausmo, tikrai jų negaili, "neburba" (žinoma, nekalbu apie atvejus, kai pacientai nori piktnaudžiauti vaistais). Palatos, žinoma nėra naujos, tačiau jose tikrai šilta (operavausi šaltuoju metų laiku), yra reikalingi patogumai. Neturėjau ko skųstis: guli ligoninėje, o ne sanatorijoje/SPA, todėl ir esi traktuojamas kaip ligonis. O "ponai", kuriems amžinai niekas netinka, tegul gydosi ten, kur "poniškas" aptarnavimas. Mažiausi šunys visada garsiausia loja.
LOR skyriumi tikrai esu patenkintas.

2018-12-07, 15:58 | 3

Gydžiausi LOR skyriuje, neturiu priekaištu personalui. Malonios, paslaugios, visada padedančios, greitai reaguojančio slaugės. Profesionalus mediku elgesys.

2018-09-11, 20:09 | 1

turejau trauma 2018 09 09 apie sesta valanda buvau suzalojas ranka kure reikejo siuti ir krutines lasta buvo zeista prieme labai greitai dirbo rezidentas super asmuo manyciau gydytoajas bus auksto lygio ir asmeniskai noreciau jam padekot us bendravima net pamirsti kad tau trauma nors siuvo kaskur 13 kabiu aciu jam kad pasrinko sita sunkia profesija . Ir zinoma Verygai nu manes saugok gerus darbuotojus nemazyk ju nes geru specelistu neliks o kaip pacem reikes manyciau velu klaidas taisyt . ACIU LABAI UZ PAGALBA

2018-07-05, 13:29 | 3

Teko važiuoti į šios ligoninės priimamąjį su dideliu pilvo skausmu. Tiesa, reikėjo laukti apie valandą kol priims, nors buvo pacientų, kurie turbūt galėjo šiek tiek ilgiau palaukti pagalbos, nei kai kurie, pvz aš, su dideliu skausmu pilvo srityje ir ašaromis akyse iš skausmo. Tačiau kai sulaukiau savo eilės, gydytoja priėmė labai greitai ir iš karrto buvo diagnozuota kas yra, ir nieko nelaukus buvau operuota. Seselės malonios ir paslaugios, gydytoja po operacijos atsakė į visus rūpimus klausimus. Šioje įstaigoje lankausi pas gydytoja už savo pinigus, vien todėl, kad čia pacientai jiems rūpi, apžiūro nuodugniai, viską paaiškina, nei poliklinikoj, kai apžiūra tetrunka 5 min. Labai ačiū šios ligoninės gydytojams, bei seselėms.