Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 2548

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

75.8% Complete
3.8

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

74.2% Complete
3.7

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

71.6% Complete
3.6

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

58.6% Complete
2.9

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

89.5% Complete
4.5

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

72.7% Complete
3.6

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

80.7% Complete
4

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

77.1% Complete
3.9

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

62.2% Complete
3.1

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

66.6% Complete
3.3

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

80.1% Complete
4

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

72.2% Complete
3.6

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

38.9% Complete
1.9

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

76.9% Complete
3.8

Nereikėjo mokėti

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

78% Complete
3.9

Internetas veikė be priekaištų

Pacientų atsiliepimai
2012-10-23, 21:21 | IP: *.*.*.*

Šioje klinikoje suradome puikias šeimos gydytojas: Šetikienę ir Žvinakienę, kurios man ir mano vaikams visada suteikdavo reikiamą informaciją ir pagalbą. Nepaprastai šiltos, švelnios ir rūpestingos;-) Ačiū joms už tai. Bet šiandien galutinai apsisprendžiau palikti šią kliniką. Užkniso juodai. Registratūros darbuotojos. Nebegaliu -kiekvieną kartą jautiesi kaltas, kad atėjai, kaltas, kad paklausei, kaltas, kad neužsirašei ir šiaip, kaltas, kad trukdai. Esu tikrai rami, neaikštinga, bet kai su ramentais atklibinkščiuoji iki registratūros, o ten į tave jokio, visiškai JOKIO dėmesio niekas nekreipia, kai su sergančiu leliuku atbėgi tyrimų ir lauki 15 min., kol seselės su ypatingai nepatenkintu ir rūškanu veidu teikiasi prieiti, kai paskambinus užsiregistruoti, liepia laukti ir girdi visą, mano galva, konfidencialią kito paciento tyrimų info, tada supranti, jog gana. Nereikia, jog mane apšokinėtų, bet bent jau paprastai žmogiškai pasisveikinti išmoktų. Gal užtektų iš Rimi kasininkių pasimokyti elementaraus mandagumo?

2012-05-23, 14:16 | IP: 88.119.191.214

Nuostabus kolektyvas, vien dėl rūpinimosi gali pasveikti.Nuosirdziai dekoju visam darbo kolektyvui uz malonu aptarnavima, uz profesionaluma, supratinguma, kantrybe, mandaguma ir taktiskuma!

2012-05-11, 19:14 | IP: *.*.*.*

Teko lankytis pas tris bendrosios praktikos gydytojus. Visi malonūs, paslaugūs. Apskritai gydytojų darbo kokybe esu patenkinta. Registratūros darbuotojų aptarnavimui trūksta žodžių. Jei jokių norų ar ypatingų problemų neturi, tai nieko, paburba ir tiek, bet jei atvejis kitoks, tai atrodo į gabalus sudraskys. Labai nemalonios. Vien dėl registratūros darbuotojų norisi ieškotis kitos poliklinikos.

2012-04-27, 11:26 | IP: 81.7.104.120

Jaunas personalas, profesionalus, malonus aptarnavimas, nera nemaloniu eiliu kuriose tektu laukti su nepatenkintais pacientais Klinikai trūksta geros laboratorijos, kurioje galėtų atlikti daugiau tyrimų, trūksta specialistų (LOR, pulmonoligų ir kt.)

2012-03-14, 10:40 | IP: *.*.*.*

Klinika yra jauki, rami, nera eiliu, gydytojai malonus bei ismano savo darba Registraturoje dirbancios darbuotojos yra labai nemandagios, nepatenkintos, ir telefonu, ir atvykus aptarnauja labai nemaloniai

2012-02-09, 20:43 | IP: 84.46.249.216

Besiskundžiantiems šia įstaiga rekomenduočiau apsilankyti didesnėse Vilniaus miesto poliklinikose, pvz. antakalnio, centro, ir pan., manau, nemalonumai prasidės nuo pirmo mėginimo užsiregistruoti pas gydytojus telefonu, tada teks pastovėti itin gyvoje, piktoje eilėje ir patekus pas gydytoją- galiausiai-maldauti siuntimo:) ( na, nebent jūs alpstate tikrąja to žodžio prasme) ir t.t., na o jei nueisite pirmą kartą- adrenalinas garantuotas..., o gal viskas pasikeitę, bet abejoju..
Tiesa, Žvėryno klinikos registratorės nelabai taikiai nusiteikusios, bet juk ne jos gydo...
Sesėlės puikiai atlieka savo darbą.
Gydytojai taip pat labai malonūs, profesionalūs, visada priima ir rūpinasi savo pacientais...
Jei iškyla problemų dėl užsirašymo- nereikia miegoti, paskutinę minutę niekas nepriima, na nebent stipriai negaluojate- visada priims.

2011-11-25, 09:46 | IP: *.*.*.*

Geri ir profesionalus daktarai Siaubingas peronalo bendravimas.

2011-11-21, 14:54 | IP: *.*.*.*

Turbūt vienintelė šios klinikos puošmena ir turtas - gydytoja Diana Šetikienė, kuri yra turbūt maloniausia ir profesionaliausia gydytoja iš mano sutiktų. Tamkus taip pat malonus ir geras gydytojas. Slaugytojos - registratūros darbuotojos yra absoliutus košmaras, nemandagios, arogantiškos, nepaslaugios. Įsibrauna su trenksmu į kabinetą, kuomet tu guli ant ginekologinio stalo, net nepasibeldusios. Gydytoja Vidikiene temoka kartoti "aš esu nespecialistė" ir išrašinėt siuntimus. Šioje klinikoje užsirašęs antro vizito pas vieną gydytoja, gali patekt pas kitą, kuris net nežinos apie ką eina kalba. Žodžiu, baigiu nusivilti žvėryno klinika. Jei ne Šetikienė, seniai ten nebesilankyčiau.

2011-11-17, 16:40 | IP: *.*.*.*

Kiek teko susidurti su daktarais, tai jie tikrai gana profesionalus. Aisku norint pasidaryti rimtesnius tyrimus tenka pabegiot su siuntimais, bet taip buna retai, tai dazniausia uztenka ten dirbanciu daktaru paslaugu. Klinika labai jauki, bet registratura tai oj oj oj. As save laikau gana mandagiu zmogumi, niekada neigiamu emociju nerodau atejusi i kazkokia tai gydimo istaiga, tad nesuprantu kodel jos elgiasi tarsi atejusi i registratura trukdau joms gyvent??? Aisku jos ne visos tokios nemandagios, bet dauguma ju labai nemalonios, kartais net baisu kazko paklausti. O kai teko ateit serganciai puline angina (neuzsiregistravus is anksto), buvau nustebinta reakcijos, kodel as neuzsiregistravau is anksto...Taigi, registraturoj jokios tvarkos.

2011-08-18, 20:31 | IP: *.*.*.*

Kol sergi nerimta liga, tai labai šauni klinika, jauki, nedidukė, registratūroj bėdų niekad nebuvo, daktarėliai gana malonūs per 5 metus nei su vienu konflikto neapturėjau, nors kad ir kartais truputį pabumbėdavo moralizuojančiai, bet ne piktąją prasme. Va kai jau sergi rimtai tada jau bėda: siuntimai, siuntimai, siuntimai. Šios įstaigos pagrindinis minusas, ypač kokią žiemą kai su visuomeniniu transportu važinėji :)

2011-05-24, 18:23 | IP: 62.80.225.115

Šioje gydymo įstaigoje jau gydausi 6 metus. Čia visada mielai sutinkami pacientai. Registratūros merginos visada paslaugios, iškilus klausimams visada patars. Gydytojai taip pat labai šaunūs. Jie ne tik savo srities profesionalai, bet ir žmonės, kurie geba bendrauti su pacientu, kaip su žmogumi, o ne su pinigų maišu, kaip dažniausiai būna valstybinėse įstaigose. Ypač džiaugiuosi D. Šetikienės ir D. Žvinakienės kompetentingumu nustatant diagnozę, paskiriant vaistus (atsižvelgiama į paciento galimybes jas įsigyti), jos visada rūpinasi, kad jų pacientai pasveiktų. Taip pat labai geros sesutės, kurios neskaudžiai "nuleidžia kraują" . Atėjus į šią klinika visada žiniai, kad tu jiems rupi ir jie tau padės, kaip tik galės. Kuo didžiausios JUMS sėkmės.

2011-05-23, 16:37 | IP: 84.32.230.109

Labai profesionalūs ir puikiai su pacientais mokantys bendrauti šeimos gydytojai. Kai kurioms seselėms vis pritrūksta geros nuotaikos.

2011-05-20, 11:37 | IP: *.*.*.*

Sveiki, kiekvieną kartą registruodamasi vizitui pas gydytoją, privalau nusiteikti, kad turėsiu nemalonumų su registratorėmis, nes jos nemandagios, nepaslaugios, grubios ir t.t. O atėjus pasijunti didelia našta, nieks nesisveikina laksto visi kas kur...nepakaus, nepasidomės ir t.t. į pacientus visiškai nekreipiamas dėmesys. Maniau, kad tik registratorės tokios, bet čia dirbančių gydytojų kultūra tokia pat. Labai skaudu, kad įstaiga gyvena iš mūsų (mokesčių mokėtojų) pinigų, mes ten kreipiamės dėl ištikusios bėdos ir negaunam pagalbos.
Kiekvienoje įstaigoje darbą ir atmosferą kuria direktorius(-ė). Gal jau laikas susimąstyti?

2011-03-31, 09:20 | IP: 78.157.72.103

Labai gerai, profesonaliai dirba gydytoja Markovski. Nepatogu, kad istaiga yra maza, deja tik bendrosios praktikos gydytojai bei odontologai dirba vietoje, del kitu gydytoju konsultaciju tenka dazani vazineti i kitas gydymi istaigas - tai pagrindinis klinikos trukumas, taciau gyvenantiems salia, labai patogu bei geras ir malonus prtiemimas.

2011-02-10, 11:02 | IP: *.*.*.*

Apie registraturos darba as gal geriau is vis patylesiu, nes be pyyyyp cia neapseitume... Vyras baisiai kosejo, skaudejo gerkle, temperatura, tai daktare is sios istaigos israse sirupo nuo kosulio ir rekomendavo gerti daug arbatu, tai buvo pirmadienis ir liepe pasirodyti penktadieni, kai treciadieni jam is vis pablogejo, neiskentes nuejo i poliklinika isivaizduokite : APIBAUBE KO CIA ATEJAI???!!! TAU JUK TIK PENKTADIENI!!!. Va tada maniskiui baigesi kantrybe!!! isireikalavo siuntimo i rimtesne istaiga ir finale: Umus burnos gleivines ir balso stygu uzdegimas plius plauciu uzdegimas!!! iskyla klausimas nuo kada tokios ligos gyja nuo SIRUPO NUO KOSULIO????

2011-02-03, 17:52 | IP: 78.158.6.198

Labai gera klinika :) Geri, profesionalus daktarai ir sesutes.

2011-01-19, 17:04 | IP: *.*.*.*

si poliklinika yra siaubo filmas, galvojau kad ce tik man taip, bet pasirodo kruva zmoniu mano taip pat.kuo greiciau persirasysiu kitur, nes siandien mano kantrybe jau baigesi, kaskart einant y sia poliklinika reikia daug nervu. ce i valstybine ystaiga net nepanasu, manau reikes rimciau kazkur kreiptis kad uzdarytu ar pakeistu visa personala, nes su pacientais tokie zmones dirbti tikrai negali. gydytoju profesionalumas lygus 0, atrodo jog visi turi daugiu daugiausiai veterinaru issilavinima, o apie registraturos darbuotojas ka kalbeti, ydomu ar jos bent issilavinima koky turi, nes is bendravimo tikrai nepasakyciau. negana to kad ateini vos pastovintis ant koju, tai jos dar pacios issisaipo, atleiskit kur taip matyta?? cia juokinga kad zmogui reikia slapimo tyrimo? ir apskritai su senyvo amziaus zmonemis koks bendravimas, juk senutes ar seneliai isviso ten nieko nesupranta jusu sistemose nei dokumentuose, tai galetume maloniai ir aiskiai viska papasakoti, o ne drebti y akis puse zodzio ir zinokis. uz ka jums pinigus valstybe moka? Suprasciau jei kolektyve butu vienas bjaurus zmogus, bet cia kaip aviu banda, amzinai nepatenkintos ir piktos. slykstu!!darykite isvadas, nes nemanau kad ilgai dirbsite sioje ystaigoje.

2010-10-19, 18:01 | IP: *.*.*.*

Labai jauki ir patogi poliklinika.Vedeja labai profesionali,gerai nusimananti savo darba ir, aplamai, labai malonus supratingas zmogus.Super gyditoja yra Diana Setekiene.labai jos truksta,nes sio metu ji motinystes atostogose. Labai reikalingas sioje klinikoje pediatras,nes visi gyditojai yra bendros praktikos,del ko pritruksta kompetetingo ir profesionalaus vaiku lygu diagnozes ir gydimo plano. O taip pat reikalingas atskiras skiepu kabinetas,kur priiminetu kudikius.Anksciau toks buvo.Ir buvo labai saugu ir patogu.dabar,kudikius apziuri su visais kitais pacientais toje pacioje patalpoje.

2010-08-02, 13:19 | IP: *.*.*.*

Dauguma ten dirbanciu gydytoju neblogi, taciau registraturoje dirbancias seseles tai net nezinau kaip vertinti. Taip privercia nemaloniai pasijusti ir nesvarbu ar skambini ar uzeini, kuo jos ten nepatenkintos..

2010-06-09, 15:13 | IP: *.*.*.*

perskaičiau kitu pacientu nusiskundimus, bet keista man dar neteko matyti blogai nusiteikusio personalo, jos visada linksmos, su jumoru; matyt pacientai buvo blogos nuotaikos ir taip nutarė išlieti savo pikti kitiems. Ypač labai norėčiau padėkoti gydytojai D.Žvinakienei, kuri niekada neatsako ir priima reikalui esant.

2010-06-07, 13:56 | IP: *.*.*.*

Registraturos darbuotojos pastoviai susisuke ir nepatenkintos.

2010-05-20, 11:09 | IP: 213.164.120.172

Na, ar man cia keistai atrodo, bet kazkodel buvau apmokestinta uz tepinelio paemima - pirma paeme, po to tik pasake, jog teks sumoketi 20lt. Jokio lapelio/kvitelio nei is gydytojos E.M. nei registraturoje negavau, taip ir liko idomus klausimas kur visa tai buvo uzfiksuota.... Nemanau, kad tokia paslauga turejo kainuoti...

2010-05-20, 10:54 | IP: 62.80.225.51

Į šią kliniką persirašiau iš didelės poliklinikos, kurioje gydžiau. Ji nors ir maža tačiau labai jauki, gydytojai malonūs, norintys padėti, kad ne tik sveikatos atžvilgiu kai susergama, bet ir pataria, rupimais klausimais. registraturoje dirbancios merginos labai nuostabios. Kaip galėdamos stengiasi padėti. Žinoma ne visada pakliusi pas gydytoja jei esi neužsirašes, tačiau jei tokia galimybė yra priima. Labai džiaugiuosi, kad šioje klinikoje dirba tokie puikūs žmonės. Visada rimtos registratorės kalba maloniai, kartais ir šypseną parodo jei tai dera. Nes asmeniškai aš nenorėčiau atėjus į kliniką su didelėm problemom pamatyt registratoriu veiduose šypsenas, galima būtų pagalvoti, kad jos laimingos dėm mano nelaimės. Labai džiaugiuosi būdama šios klinikos pacientė, kaip ir mano šeima bei draugai, kuriems pasiūliau laikytis. AČIŪ, KAD ESATE!

2010-05-05, 11:33 | IP: 88.118.155.191

Labai puikis ir komunikabilus bei nuotaika keliančios registratūros darbuotojos, visada paslaugios ir atsako į iškilusius klausimus, padeda kiek leidžia galimybės. Daktarai labai malonus, profesionalus besistengiantis išklausyti pacientų nusikundimus ir stengiasi suteikia reikiama gydymą, kad būtų ne vien tik sveikatos atžvilgiu gerai bet ir finansiniu. Labai patiko šį klinika ir neturiu nusiskundimų nei aš, nei mano artimieji bei draugai, kuriems rekomendavau šią kliniką.

2010-05-05, 09:18 | IP: *.*.*.*

Gydytojais skustis negaliu, bet priimamasis - ta i kazkokia tragedija. Nuolat ten sukasi 4-5 chalatais apsirengusios ponios - kur nesuprasi, kam jos - nes neviena nesisveikina, jau nekalbu apie sypsena

2010-05-04, 14:50 | IP: *.*.*.*

Koks dar gali buti teigiamas komentaras apie tokia istaiga kur pacientas yra 0.. Ziauriausia yra registratura, kai stovi sone ir jai skambina telefonu, o pakelus ir pasnekejusi su kolege sneka "koks asilas skamino, durnas paciantas ir t.t. ar tai yra normalu? ar normaliose istaigose taip buna? Beja ar normalu kai ateini i registratura o darbuotoja i tave nekreipia demesio o sedi i kompiuteri akis imerkus o po to nepatenkintu veidu ziuri ir kalba nepatenkinta.. klintui pagarbos nulis.. ateini i klinika noredamas pasidaryti tyrimus ir palikti kruva pinigu o jie su tavimi nes maloniai sneketi negali.. tai ar normalu? Mano kojos ten daugiau nebus persirasau i kita klinika kur su manimi elgsis kaip su zmogumu.. o ta pana is registraturos tikiuosi kas nors pamokys dar..

2010-02-25, 14:58 | IP: *.*.*.*

Saraskino kontora. Net nevardinsiu jokiu smulkiu priezasciu, tiesiog net nuotaikos nera kalbeti apie tokia poliklinika..

2010-02-25, 09:02 | IP: *.*.*.*

Nemanau, kad tai gera vieta pacientams, turintiems rimtesnių problemų nei peršalimas.

2010-02-09, 12:08 | IP: *.*.*.*

daktarai puikus seseles ir registratura pasibaisetini savo elgesiu ne pirma ir ne viena karta..gaila tiesiog..

2010-01-10, 11:51 | IP: 84.32.48.218

Puiku paprasta galėtų būti daugiau šypsenų ir kažkaip jaukiau... nėra..

2009-04-27, 18:12 | IP: *.*.*.*

Tikrai labai malonus rupestingi gydytojai. Bet procedurinio nauja slaugitoja tikrai nesutverta siam darbui, perdaug izuli

2009-01-18, 10:12 | IP: *.*.*.*

Pagaliau atėjo dirbti maloni sesutė procedūriniame. Ypač nemėgstu vienos dirbančios registratūroje (Jos vardas Dalia).Vieną kartą mane ji vertė laukt prie gydytojos durų su 39 temperatūros ir plaučiu uždegimu, mat, pasak jos, reikia iš anksto užsiregistruoti. Gaila, kad dar neišmokau nuspėt, kada susirgsiu.Apie tai, jog aš su temperatūra registratūroje įspėjau.

2008-05-05, 19:06 | IP: 78.60.80.209

Miela atmosfera, laukiamajame nesijauti kaip tikroje poliklinikoje, malonus gydytoju bendravimas. Registraturos darbuotojoms deretu nepamirst, kad savo bloga nuotaika reikia palikti uz duru, nes pacientai gali pasijusti nepageidaujami...

2007-08-23, 17:49 | IP: 213.164.97.71

Nuostabios gydytojos, puikus aptarnavimas, malonus bendravimas

2007-07-21, 09:13 | IP: 193.219.94.176

Man patinka gydytoja, kuri cia dirba, todel visad cia lankausi. Bet reikia zinoti pas kokia gydytoja eiti, nes daug yra nekompetetingu.

2007-07-16, 16:29 | IP: *.*.*.*

nesusitvarko su ligoniu srautu
esi su temperatura ot au pasako vietu nera - gal kita diena galit ateiti
tai visiska nesamone

2007-07-16, 05:02 | IP: *.*.*.*

klinika irengta gan jaukiai, nepalyginsi su valdiskom poliklinikom. Dirba puiki seimos gydytoja D. Setikiene, jau vien del jos verta sioje klinikoje lankytis. Daznai nemalonus ir nesupratingas registraturos darbuotoju elgesys. Profesionalumo stygiaus kolkas nepastebejau, bet blogai besijauciantis zmogus, ziuredamas i tuos niurius veidus bei klausydamasis irzliu nedraugisku komentaru, gali pasijust dar blogiau. registratura - istaigos veidas. Jis turetu but jei ne grazus, tai bent nuosirdziai besisypsantis.

2007-06-18, 13:46 | IP: *.*.*.*

Man susidare vaizdas, kad daugeliui gydytoju is tos klinikos reiktu kartot medicinos kursa.Vienintele, kuri turi daugiau ziniu-tai Setikiene.Sioje klinikoje lankiausi pas keturias gydytojas.Vaskiene (neprisimenu, ar cia tiksli pavarde) neurozes sukeltam dusuliui malsinti israse sirupo nuo astmos, ko pasekoje emiau labai koseti skrepliais.Apie kitu gydytoju skirta gydyma smulkiai nepasakosiu, taciau apie nervu ligas jiems reiketu paskaityti.
Problema yra ta, kad klinika neturi psichiatro, ginekologo, odos gydytojo, bendros praktikos gydytojai bando gydyti patys, taciau jie nera siu sriciu specialistai. Puse medicinos paslaugu perku kitose klinikose, nes turiu problemu su sveikata.