Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

2.5

Kilo sunkumų registruojantis, aptarnavimo kokybė nepatenkinama

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

2.6

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "Pasvalio ligoninė"
2023-09-11, 20:45 | 2

Nuoširdžiai dėkojame Pasvalio ligoninės Terapijos-neurologijos skyriaus gyd. R. Pakšiui, skyriaus vyr. slaugos administratorei, skyriaus bendrosios praktikos slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms ir visam personalui. Už pagalbą, nuoširdumą ir puikiai atliktą darbą. Ačiū Jums! Virga ir Almis, pacientės Janinos sūnus ir dukra

2022-06-01, 19:51 | 2

Teko praleisti viena naktį šioje ligoninėje, esu labai patenkinta, seselės visos labai malonios, paslaugios, tikrai rekomenduoju šią ligonine

2021-06-08, 18:23 | 1

Gydytoją traumatologą D. Puplauskį rinkausi pagal rekomendacijas ir važiavau iš kito miesto, konsultacija ir atlikta operacija patenkinta. Gydytojas taktiškas, mėgsta pajuokauti, paaiškina, atsako į rūpimus klausimus. Dėkinga jam už rūpestį.
Aptarnaujančiu personalu ligoninėje nusivyliau, parą praleidau po operacijos palatoje, gavau tik kitą rytą pusryčius. Operaciją padarė iš ryto, atvykau nevalgius, badauti teko 1,5 paros. Kažkaip ,,pamiršo" užsakyti maistą. Už ką mes mokame PSD mokesčius?

2021-05-21, 09:28 | 1

Sveiki vakar mane išmete is primamojo nes buvo negera ir esu su neigalumu išmete mane nes tipo sake koja luzus ne sveikas vaikstai tai varyk pas savo mediku klinika ir gidykis o jei as neigalus turiu širdies problemu širdi permusinejo pats isigandau ir dar išvija is primamojo

2021-04-27, 10:39 | 2

Skambinau šendien į neurologini skiriu kalbėjau su vir daktare .Daktarė kalbėjo labai nemaloniai, paklausus kas mano močiutei jau 2 diena kai ji kalba tarsi prigerusi raminamųjų, daktarės buvo atsakymas kad jai viskas gerai, be komentarų, o labiausiai įstrigo jos pasakymas "dabar viskas jai ganėtinai gerai o kai išleisime iš ligoninės nežinau kaip bus" ir nutraukė skambutį, manau šis skirius neilgai trukus sulauks žurnalistų dėmesio.

2020-04-20, 08:11 | 1

Mano mama guli 2 slaugos skyriuje. Begalo dekinga gyd Magaritai Gaucienei ir visam skyriaus personalui . Nuostabus zmones , rupestis ir profesionali pagalba visada ir visais atvejais. Dekoju jums visiems uz jusu nuosirdu darba. Tesaugo jus Dievas

2019-01-23, 09:02 | 1

Priregistravau tėvuką pas dakt. Petrulį ir endokospijai. Priregisravo 8,25val., eilės sulaukėm tik 11,15val. Pacientai buvo priimami ne eilės tvarka, o sesutė net nepaimdavo siuntimo. Kai visus pacientus išleido, tada išėjęs daktaras Petrulis pareiškė jog mes ne pas jį siunčiami, o turim pas gerklės daktarą eiti. Aš pasakiau kad mums daktarė neišrašė siuntimo pas gerklės daktarą. Jis pasakė kad teks dar laukti ir išėjo. Nors mūsų dakt. Satkuvienė siuntė būtent chirurgo konsultacijai ir endokospijai. Tai kas per tvarka?! Kaip suprasti? Ar pacientas turi daktarui nurodyti kokius siuntimus jis turi išrašyti? Tvarka baisi. Niekas nežiūri į pacientą kaip į žmogų. Sakyčiau jei turi pažystamu šioje sistemoje, tai eilių nereiks laukti. Bjauru!

Prieš kelis metus teko gimdyti šioje ligoninėje, tai nuomonė buvo puiki. Personalas puikus, daktaras Umantas irgi nuostabus, viskas liuks. Bet kai susidūriau su dabartine situacija, nuomonė pasikeitė.

2018-10-23, 07:56 | 1

Duokit darba jauniems gydytojams.

2017-07-17, 20:54 | IP: 89.117.195.121

vizitas pas gyd,. Leisiene buna geras kai jai gera nuotaika arba...

2017-03-26, 23:42 | IP: 78.63.109.88

Atvykau su stipriu kojos skausmu- kritau ant ledo. Praeivis iskviete man greitaja, kuri po poros minuciu jau mane veze i priimamaji. Ta vakara budejes gydytojas Rolandas Rastauskas apziurejas persvietes nustate kojos luzi ir koja gretai buvo sugipsuota. Labai dziaugiuosi pirmaja pagalba, jos suteikimo greitumu. Sios ligonines sesutes malonios, o taip pat ir pats daktaras man gulint skyriuje uzejo pasiteirauti kaip laikausi! Malonu, kad dar yra tokiu ligoniniu, kur prie tokiu salygu- malonu sveikti!

2017-02-13, 16:59 | IP: *.*.*.*

Gydytoja A.Baltušienė labai nemaloniai bendrauja,žiūri labai iš aukšto.Paklausti net nedrįsk!!!!!! Iš karto pasiūlė persirašyti pas kitą gydytoją.Ar tai normalu,kai žmogus ateini 5 dienas karščiavęs (ačiū,kad priėmė,padarė visus tyrimus)ir 3 valandas prasistumdai prie gydytojos durų?Kaip iš gydytojos norėjosi daugiau supratimo ir atjautos,o ne pastovaus dejavimo,kad dirba už 2.Nuvylė Pasvalys. Aš atvykau iš didmiesčio ir labai nusivyliau gydytojų bendravimo kultūra.Daugiau pas šią daktarę neisiu,pasirinksiu kitą,kuris leis pasijusti normaliu pacientu . o ne kaltu,kad susirgai.

2014-11-28, 19:45 | IP: *.*.*.*

Kaip ir daugelis rajoniniu ligoniniu-tuscia vieta.Kam reikia tokiu ligoninyciu?Alkoholikams,degradams,neigaliems senoliams gydytis?Kosmaras!

2014-03-27, 15:12 | IP: 88.119.254.173

Geriausia lietuvos rajonine ligonine

2014-02-25, 04:59 | IP: *.*.*.*

Džiaugiamės kad turime. Gerai kad yra įstaiga, aparatūra vienokios ar kitokios sąlygos. Galimybė gauti bent pirminius tyrimus ir informaciją Neliūdėtumėm jei nebūtų. Bendravimo kokybė ir etika - apgailėtina, klientas -paciantas visada pasijunta kaltas kad susirgo ar kreipėsi vienokios ar kitokios pagalbos (ne į restoraną gi kreipiamasi ir ne pramogų ieškoma)

2013-11-16, 11:14 | IP: 85.206.5.154

Nuostabi,labai grazi ligonine

2012-05-06, 10:17 | IP: 78.61.129.175

Ačiū Pasvalio ligoninės medikų personalui, dirbusiam 2012-03-24, už jų nuoširdumą ir profesionalumą, suteikiant man pagalbą trūkus achilo sausgyslei. Aš vėl vaikštau ir tuo ne tik džiaugiuosi, bet ir didžiuojuosi. Dievas davė žmogui galimybę vaikščioti. Kas tuomet yra gydytojas, kuris tą galimybę vėl atstatė?..
Pacientė iš Tauragės r. Ingrida Račiūnienė

2011-11-15, 09:13 | IP: 193.219.57.125

Gera įranga, galima gautii tyrimus kaip ir respublikinėje ligoninėje.

Puikios slaugytojos ir jų yra nemažai lyginant santykyje su gydytojais, ypač slaugos skyriuje
profesionalūs gydytojai

2011-09-28, 12:58 | IP: *.*.*.*

Konsultacijų poliklinikos registratūroje betvarkė. Ryte telefonu prisiskambinti ir užsiregistruoti telefonu neįmanoma pas norima specialistą , nes registratorė neturi kada arba nesiteikia atsiliepti .Pacientai turi ateiti prie poliklinikos durų nuo 6 val.ryto ir stovėti eilėje norint užsiregistruoti pas kardiologą ar neurologą. Ligonis ir numirti gali nesulaukęs kada galės užsiregistruoti pas specialistą, jau nekalbant kada ateis eilė pas jį apsilankyti.

2009-08-27, 08:39 | IP: *.*.*.*

kad aplinka grazi sutinku , bet ji ne visada gydo. reikia profesionaliu gydytoju , reikia gero, supratingo vadovo, reikia daugiau svelnumo , zmogiskumo. Administracijos noro dirbti zmogiskai nepaisant populiaraus zodzio -Krize. Linkiu jums islikti , bet pasimokyti atidumo, pasimokyti svelnumo , demesio artimam, nepamirsti Hipokrato priesaikos ir nesivaikyti pacientu juos reketuojant.Sekmes!

2008-10-14, 11:50 | IP: 62.212.206.14

Esu labai patenkinta ,kad Pasvalys turi tokia jaukia lygonine, poliklinika deka gerb.daktaro Antano Matulo.Labai visur tvarkinga ir aplinka labai grazi.

2007-11-26, 18:08 | IP: 78.58.96.125

puikiai sutvarkyta ligonines aplinka, ypatingai puikus ginekologinio skyriaus irengimas. puiki ginekologinio skyriaus komanda pradedant gydytojais ir baigiant slaugemis. gydytojai ir seseles puikiai ismano savo darba, o zmogu su sypsena sutinka su sypsena ir palydi. profesionalaus bendravimo reiketu pasimokyti ir kitu rajonu ligoniniu darbuotojams.

2007-08-13, 15:52 | IP: 78.61.224.228

Puikios akušerės ir sesutės.

2007-03-01, 09:04 | IP: *.*.*.*

Tvarkinga,jauku.mandagios seselės. Labai nemandagios registratūros darbuotojos:nepaaiškins,nebendraus.Tiesiog piktos fizeoterapijos kabineto darbuotojos.