Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 3229

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

75.7% Complete
3.8

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

76.8% Complete
3.8

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

77.2% Complete
3.9

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

62.5% Complete
3.1

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

70.3% Complete
3.5

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

65.4% Complete
3.3

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

79.5% Complete
4

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

78.3% Complete
3.9

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

57.3% Complete
2.9

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

78.3% Complete
3.9

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

79.4% Complete
4

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

72.4% Complete
3.6

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

49.7% Complete
2.5

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

49.3% Complete
2.5

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

31.8% Complete
1.6

Internetas veikė prastai

Pacientų atsiliepimai
2019-02-19, 06:48 | 9

Prisirašiau savo laiku prie centro tik dėl puikios šeimos gydytojos. Deja, ji išėjo. Iš centro privalumų įvardyčiau tai, kad vietoje yra laboratorija, todėl ūmiai susirgus gali pasidaryti kraujo tyrimą ir iš karto gauti atsakymą. Laboratorijoje dirba tikai profesionali ir maloni darbuotoja. Protingai organizuota med. pažymų vaikams išdavimo tvarka. Tačiau trūksta normalių specialistų. Konsultuojančių specialistų, echoskopuotojų kainos labai didelės, net lyginant su kitomis analogiškomis klinikomis. Nemokamai gali pakliūti su šeimos gydytojo siuntimu tik pas vietoje dirbančius radiologus (pas echoskopotuoją - ne), tik net ir tokiu atveju teks susimokėti už echoskopiją 3 eurus dezinfekcinėms ir vienkartinėms priemonėms. Jei reikia specialisto konsultacijos ir nori ją gauti nemokamai, tenka blaškytis po kitas gydymo įstaigas. Retai kada pavyksta rasti mašinai vietą, nes yra vos kelios parkavimo vietos. Maži siauri koridoriai ir, jei tenka laukti prie šeimos gydytojo kabineto, kyla rizika užsikrėsti nuo šalia besigrūdančių ūmiai sergančių pacientų. Rimtai svarstome visa šeima persirašyti kitur.

2019-02-05, 06:54 | 1

Pasakiau kas yra blogai, jau nuo 5 klases yra ta problema, nuvaziavau issitirti. Pasakiau jog nuo fizinio kruvio buna blogai, atlikau tesiog ejimo patikra or viskas.. Pasake jog man viskas gerai, nu o problema ji vis dar yra.

2016-11-16, 09:01 | IP: *.*.*.*

Jau kelinti metai čia visi gydytojai išrašinėja tik CIRRUS. Kuris realiai nuo nieko. Atsisakius šio vaisto, daugiau net nežino, ką bepasiūlyt. (Papildomos premijos už cirrus?) Be to, visada siunčia daryti kraujo tyrimą (vietoje dirba "Antėja") už kurį visada reikia susimokėti 6 eur, o rezultatų net nepakomentuoja. Ne kartą teko susidurti su vidaus gydytojų nekompetencija įvairiais klausimais.

2016-10-20, 17:14 | IP: *.*.*.*

Visada nors ir su mazu leliuku vizito kuris buvo uzregistruotas pries menesi reikia laukti ir ne 5 min o visas 20-30min nors apziura trunka 10min. Seimos gydytoja mums patinka ir tinka. Taciau su ja dirbanti sesute labai nemandagi visad nori kazkaip pasirodyt izeist galbut kad esame jauna seima. O apie registraturoje dirbancias kelias moteris - merginas isvis nera zodziu apsakyti arba per didelis kruvis arba tiesiog visiska nenoras ir jokios meiles bei atsidavimo darbui. Labai gaila nes tai tersia klinikos gera varda.

2016-06-06, 16:38 | IP: *.*.*.*

kainos kosmines, apie konsultacijos metu naudojamu priemoniu kainas nieks neinformuoja.

2016-02-14, 21:00 | IP: *.*.*.*

Netoli namų. Vietoje yra laboratorija, todėl tyrimus iš karto galima pasidaryti ir greitai sužinoti atsakymus.(labai didelis privalumas). Esu patenkinta šeimos gydytoja. Trūksta vietų parkavimui. Neaiški tvarka registratūroje (pas kurią registratorę ko klausti) ir apskritai merginos gali būti lankstesnės ir geranoriškesnės. Prasta padėtis su ginekologėmis. Trūksta daugiau kvalifikuotų specialistų (nesinori su siuntimais ištisai lakstyti po kitas gydymo įstaigas). Daug reikia primokėti už tyrimus (pvz., CRB kainuoja 6 eurus). Šeimos gydytojo konsultacijos tenka laukti po dvi savaites, nors kai nusrendžiau tapti klinikos paciente, buvo žadama, kad ilgiau trijų dienų netenka laukti...

2015-07-08, 12:46 | IP: *.*.*.*

Labai nemaloniai nuteikė šios klinikos registatūros darbuotojų NEGERANORIŠKUMAS. Mano vyrui "sušlubavo širdis". Vaistinėje sužinojau, kad visose klinikose tokio amžiaus vyrams (40-55 metai) yra vykdoma nemokama prevencija, taigi pasiūliau jam kreiptis į Aušros kliniką, kur jis ir yra prisiregistravęs. Kadangi registratūroje jis paprašė vizito pas kardiologą (O REIKĖJO PIRMIAU PRAŠYTI PAS ŠEIMOS GYDYTOJĄ), tai su dideliu malonumu buvo aptarnautas ir paprašytas susimokėti 60 EUR. Įdomu kiek gauna registratorė algos, kad taip mielai švaistosi svetimais pinigais? Juo labiau kad vyrai retai lankosi klinikose, neužduoda įkyrių klausimų - KAS? KIEK? KADA ir po KIEK? Apsilanymas buvo 2015.07.08, 13 val.

2012-10-31, 13:23 | IP: *.*.*.*

Atvykus iš kito miesto su šios įtaigos radimu ir parkavimusi problemų neiškilo, pastatas kaip pastatas, tačiau jame esantis "personalas" - vertas atskiro aptarimo. Apsilankius šioje įstaigoje nesupratau kam reikalinga išankstinė registracija, jei Tavęs vis vien niekur neužregistruoja, o atvažiavus tik varto akis ir mykčioja. Labai įdomus tų "registratorių " požiūris į tave kaip žmogų. Realiai esi niekinis. Jei nori kad tave profilaktiškai ištirtų, nors ir užsiregistravai iš anksto, pas gydytojus reikia laukti po 2 valanas. Gydytojai sugeba vėluoti net po 45 minutes. Galima ten ir numirti, nes per 8 valandas jos sugeba tave nusiųsti vos pas 4 gydytojus, iš kurių vienas ir tas, kuris daro tik kraujo tyrimus. O pamačius galutinę sąskaitą... Manau, prireikus net amoniako nepasiūlytų. Kainos verčiančios iš kojų. Už vizitus pas keturis gydytojus susimoki daugiau nei pusantro tūkstančio. Taip... O administratorė, ar direktorė, bala žino, kas ji tokia, nes net nesugeba prisistatyti, manau nekompetetinga asmenybė. Buvau apstulbusi, kai ji "rėžė" į akis, kad šioje įtaigoje tavo suomokėti tūkstančiai yra tik smulkmena. Atvirai pasakius toje įtaigoje pasijunti kaip nieko vertas ir su tavimi ten niekas nesiskaito...

2012-08-08, 13:10 | IP: *.*.*.*

Registraturoje dirbancios merginos nesuvokia, kad dirba medicinos istaigoje. Jokio bendravimo su pacientais. Gal joms labai mazai moka uz darba? O gal vadovavimo stilius cia kaltas? Noretusi, kad atejus i gydymo istaiga jaustum pagarba pacientui.

2011-11-24, 08:29 | IP: *.*.*.*

Esu labai nepatenkinta del registraturos darbuotoju darbo kokybes.Mazai demesio, dar maziau informacijos, o ypac apie mokamas paslaugas. Buvau "netycia" uzrasyta pas mokama ginekologe, nors buvo prizadeta, kad sioje klinikoje seimos daktares bei ginekologes paslaugos yra nemokamos. Po vizito buvau perspeta, kad apziura ir tyrimukas man kainuos net 300lt. Issiziojau. Atejusi direktore elgesi labai nemandagiai. Pradedant nuo posakiu "ko taip ziuri i mane tokiom akim", iki "taigi visi zino, kad tos daktares paslaugos mokamos, negi nezinai" Nu sorry, pas ginekologe einu karta i metus. Tikrai nezinau visu ju. Gerai kad pasirode mane priemusi gydytoja ir uzstojo. Aciu jai. Direktorei patarciau ismokti normaliai bendraut su zmonemis. Pasibaisejau tokiu elgesiu....Tikiuos daugiau nepasitaikys tokiu ivykiu, nes jei ne, tikrai cia neliksiu ir patarsiu tai padaryti kitiems.

2011-11-07, 10:33 | IP: *.*.*.*

ziauru

2009-10-05, 16:17 | IP: *.*.*.*

idomi tvarka sioje klinikoje. Nors gydytoju darbo laikas nurodytas, bet gydytojai atvaziuoja tik tada jei yra pacientu. Bet labiausiai paspiktinome kai buvo uzsiregistruota pries savaite, atvaziuojam ( ne kaunieciai), o mums sako,- sorry daktaro nebus. Vaizduoja registraturos darbuotoja, kad skambina gydytojui, atsieit isjungtas telefonas. As paskambinau - iskart atsiliepe. Pasirodo niekas net nepranese per savaite, kad bus pacientas!!! Ir dar kaip isizeide madam registrturoje, kai priekaistu del to sulauke. Nesuprantu, kam laiko tokias ziopas darbuotojas, norinciu dirbti daugybe

;