Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 3270

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

92.3% Complete
4.6

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

82.9% Complete
4.1

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

81.5% Complete
4.1

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

72.8% Complete
3.6

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

82% Complete
4.1

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

75.7% Complete
3.8

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

85.2% Complete
4.3

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

78.9% Complete
3.9

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

65.7% Complete
3.3

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

89% Complete
4.5

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

80.5% Complete
4

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

86.9% Complete
4.3

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

44.9% Complete
2.2

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

62.8% Complete
3.1

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

60.4% Complete
3

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "Ave vita medicinos centras"
Pacientų atsiliepimai
2018-05-02, 19:21 | 1

Tenka ilgai laukti, nors ir būnu užsiregistravęs iš anksto. Šiandien pralaukiau beveik 2 valandas. Taip pat vieną kartą buvo nustatyta klaidinga diagnozė ir vaistai

2016-06-23, 11:06 | IP: *.*.*.*

Nerekomenduočiau šios klinikos savo draugams. Kai kurie gydytojai geri, tačiau dauguma, su kuriais teko susidurti paliko nekokį įspūdį. Roviau dantį pas vieną iš odontologių - baisiausias potyris mano gyvenime, po šiai dienai nejaučiu apatinės lūpos. Šeimos gydytoja bei registratūroje dirbanti vyresnė moteris labai nemalonios, buvo net balsas pakeltas iš abijeų po kartą. Ginekologė tikra profesionalė, tačiau talonėlio nesulaukdavau keletą mėnesių, tad dėl vienos geros specialistės nebuvo verta likti šioje klinikoje.

2016-02-22, 14:10 | IP: *.*.*.*

Prastai su specialistais - norint užsiregistruoti, turi ne tik laukti bent kelias savaites, kol prieisi, bet dar ir gaudyti darbo grafiką. Paskutinį kartą, kuomet registratūroje apie specialisto darbo laiką buvo pasakyta, kad gal šį mėnesį dirbs, o gal ne ir pasiūlyta "vis pasižiūrinėti internete", pas specialistus registruojamės kitoje poliklinikoje. Nėra vietos nei pažindyti, nei pervystyti kūdikį. Registratūroje pateikiama informacija netiksli - du kartus dėl to teko važiuoti pakartotinai (Pvz. apie tai, kad būtina tam tikrus kraujo tyrimus atiduoti iki 11 val.).

2015-12-29, 10:29 | IP: *.*.*.*

Lankemes sioje klinikoje nemazai kartu ir visada mokamai, kadangi gyvenam uzsienyje. Po kiekvieno apsilankymo vis labiau nusivyle esam sia klinika. Specialistu geru nebeliko. Jei sunui sergant opiniu kolitu sena moteris echoskopijos tyrima padare per 3 min. tuo viskas ir pasakyta. Arba darant nuotrauka, atsakymo sulaukem tik aprasymo, be kompakto, nors aiskiai sakem reikia....Seniai laikas keisti issiblaskiusias registratores, laboratorijos kabineto lakstanti personala, kurio reikia laukti po valanda. Zodziu nera tvarkos, daugiau nebesilankysim cia.

2014-11-25, 12:19 | IP: *.*.*.*

Beveik virš 7 metų lankiausi šioje klinikoje. Iš pradžių lyg ir buvo viskas nieko. Pastaruoju metu klinika labai smarkiai suprastėjo. Nebeliko gerų specialistų. Teks ieškotis kitur. Ir mamos bei tėčiai, nerašykite savo naujagimių pas pediatrę- ji net neatvažiuoja į namus,o tik supildo reikiamus dokumentus pagal nuožiūra. su kelių dienų naujagimių tenka važiuoti į kliniką laukti tame pačiame koridoriuje kaip ir visi kiti ligoniai! Tai yra grubus pažeidimas ir įstatymų nesilaikymas.

2013-02-25, 10:26 | IP: *.*.*.*

Šioje klinikoje gydytojai ateina į darbą tik tada, jei yra užsiregistravusių pacientų. Sergantis ligonis priverstas laukti pusę valandos, nes nėra NEI VIENO gydytojo, nors pagal jų darbo valandas turėtų dirbti. Tušti koridoriai kalba patys už save, čia gali gydytis tik tie, kurie niekuo neserga.

2012-11-23, 10:32 | IP: *.*.*.*

Esu labai nusivylusi įstaiga, mano nuomone, personalas nemaloniai bendrauja, pradedant registratūra, baigiant specialistais, esame konsultuojami dazniausiai tais klausimais, kuriuos patys uzduodame, del to daznai truksta butinos informacijos, esame nepatenkinti rezultatais.

2012-09-06, 13:19 | IP: *.*.*.*

nieko teigiamo negaleciau pasakyti, istaiga labai vidutine su aukstomis kainomis, dirbantys seimos gydytojai mazos kvalifikacijos, gebantys gydyti sloga ir angina, su rimtesniais klausimais nesikreipti

2012-06-19, 13:12 | IP: *.*.*.*

Registraturos darbas sioje istaigoje itin prastas. Klientui norinciam prisiregistruoti pas gydytoja, registraturos darbuotojai nesugeba paskirti konkrecios datos ir laiko. Nurodomas tik menuo kada klientas gali tiketis patekti pas gydytoja ir daugiau nieko konkretaus. Tenka tik apgailestauti, kad privati medicinos istaiga taip prastai organizuoja pacientu, norinciu gydytis sioje istaigoje, priemima.

2012-02-29, 13:54 | IP: *.*.*.*

Apie gydytojus tikrai likau neblogos nuomones, pakankamai siltai bendravo...gydymo kokybes nezinau ,nes nedideles bedos buvo... Labai aukstos kainos, daznai nesuprasi net uz ka reikia moketi...PVZ paskambinus pasiteirauti kainos uz tam tikro gyd konsultacija pasako viena kaina, o po vizito pas ta gyd. paaiskeja visai kita kaina.Prisirasius turetu mazesnes kainos, bet daznai liepia susimoketi didesnes, reikia priminti,kad esi prisirases sioje klinikoje,tada pritaiko kokiu 5 lt nuolaida...siuo atzvilgiu nera tvarkos...Registraturoje dirbancios moterys daznai nemandagios,tik atejus vizito pas gydytoja, pirmi zodziai buna ne LABA DIENA, o "REIKES MOKET"

;