Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja "Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos", %

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

62.5% Complete
3.1

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

69.1% Complete
3.5

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

62.1% Complete
3.1

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

66% Complete
3.3

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

70.6% Complete
3.5

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

58.2% Complete
2.9

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

69.3% Complete
3.5

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

80.8% Complete
4

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

82.8% Complete
4.1

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

80.7% Complete
4

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

73.3% Complete
3.7

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

77% Complete
3.9

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

37.3% Complete
1.9

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

76.2% Complete
3.8

Nereikėjo mokėti

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

66.5% Complete
3.3

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Licencija

Nr. 1242

Gydytojai, kurie dirba Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos
Pacientų atsiliepimai
2019-01-11, 12:31 | 1

Vertinu labai prastai.
Du kartus su kudikiu buvom uzregistruoti 7:30. Pas lor. Gydytoja ir pas endokrinologa. Buvome abu kartus pirmi eleje. Taciau gygytojai tiek lor. tiek endokrinologas prieme mus tik 8 h. Nes tik tokiu laiku atejo i darba. Su kudikiu pralaukdavom apie 40min prie duru. Tai kaip gali paskui nesusidaryti eiles prie kabinetu? Jei gydytojai veluoja i darba! Kam rasyti vizita 7:30 jei gydytojas ateina tik 8 h?

2018-12-13, 15:37 | 2

2018-11-28 mane operavo pilvo chirurgas gydytojas Marius Paškonis. Viskas puiku ir idealu. Taip ir įvertinau šį chirurgą. Tačiau atskirai noriu pakomentuoti Santaros klinikas ir I pilvo chirurgijos skyriaus personalą: aukščiausios klasės klinikos - viskas sustyguota, nieko netrūksta, veiksmas vyksta labai profesionaliai. I pilvo chirurgijos skyriaus personalas nuostabus, dirba puikiai, duoda vertingus patarimus. Taip pat noriu padėkoti visam operacininės personalui (kurį trumpai mačiau tik prieš narkozę): tikri profesionalai - dirbdami savo darbą, suspėjo mane padrąsinti, nuraminti ir net komplimentą pasakyti.
Ir Santaros klinikoms, ir personalui nuoširdus ačiū.

Saulius

2018-10-30, 16:14 | 5

Gydytojai zverys, nesirupina, grubus, bendrauja agresyviai, nenori dirbti, geria kava, kol pacientai su skausmu laukia koridoriuje, dokumentacija sutvarko rezidentai. Nenoriai teikia skubia pagalba, siekia kuo greiciau atsikratyti paciento. Slaugytojos nekompetetingos, palieka melynes nuo kateteriu, moka ideti tik alkunes sulenkimo srityje. Mano atveju abi rankos buvo subadytos ir melynos, bet atrėže, jog tai mano problemos, kad vemiu nuo toksikozes istisai, o gydytojai sake darytis isvalyma jei negaliu kenteti pykinimo ir vemimo. Drebancia nuo dehidratacijos ir elektrolitu trukumo, israso namo. Niekam nepatarciau patekti i santariskiu ginekologini skyriu!!! Bukite protingi ir kreipkites i Vilniaus gimdymo namus arba Antakalni.

2018-10-16, 21:09 | 1

Labai deginga gyd. Silenui ir visiems 6 auksto personalui. Aciu gydytojui Poskauskui. Jus mane isgelbejot , linkiu jums sveikatos ir ,kad maziau ligoniu sunkiu:)

2018-10-14, 11:25 | 1

Visiskai esu pakraupes ju elgesiu....
Zmona buvo atvesta velai vakare is utenos rajono, nes esa nebuvo vietos nors sendien jau Utenoje guli, esme tame jog atveze velai vakare del inksto skausmu, plius inai jau laukesi 38sav, daktarai pamate jog jau atsiranda saremiai, bet nieko tokio viskas esa gerai, prirase visokiu nesamoniu , kad inai su temperatura 38, su visokiais galvos skausmais, na ir galu gale 1h nakties tiesiog isgrudo nescia motery , ir pasake gali eit, nors inai net ne is vilniaus nieko nezino kur kas taip, kur su kuom nuvaziuot, tai teko kviest taxi kad vestu i kita miesta ....
Bus prasnesta visom instancijom apie sy dalyka, tegu grauzia sazyne....

2018-09-10, 12:21 | 2

Didelis dėkui Santariškių akušerijos ginekologijos skyriaus darbuotojams. Labai profesionali, dėmesinga komanda stipriai padėjusi ir palaikiusi gimdant. Taip pat ačių naujagimių skyriaus gydytojoms Virginijai Sungailienei ir Jolitai Kirvaitienei, bei skyriaus slaugytojoms

2018-07-21, 21:40 | 3

Dėkojame visai Santaros kraujagyslių chirurgijos skyriaus komandai,o ypač aukščiausios kvalifikacijos chirurgui, med.m.dr. Vaidotui Zabuliui ,gyd.anesteziologui Giedriui Volbekui ir visai operacinės slaugytojų komandai už skubiai ir profesionaliai atliktą operaciją mūsų tėčiui Baliui. Tik Jūsų begalinio profesionalumo, visiško atsidavimo ir pasiaukojimo darbui dėka, pavyko tėtį ištraukti iš sunkios,netgi atrodė beviltiškos padėties,suteikiant galimybę vaikščioti abiejomis kojomis.
Ačiū Jums labai!
Stiprios sveikatos ir Dievo palaimos visai Jūsų profesionalų komandai bei kraujagyslių chirurgijos skyriaus kolektyvui. Ačiū,kad Jūs esat.
Su Pagarba ir begaliniu dėkingumu, dukros L.K ir D.V.

2018-06-11, 16:55 | 25

Ar ne per daug psichiatriuku jusu istaigoje?? Lietuvoje bando medicina i pseudomoksline psichiatrija pakeisti?? nes ieskoti tikra ligos priezasti ir gydyti proto neuztenka?? lietuvoje kaip matau yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant. Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama per 100 tukst zmoniu, 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.

2018-04-09, 17:46 | 1

Nuoširdžiai dėkoju VUL Santariškių klinikos Urologijos skyriaus gydytojui Jurijui Makevičiui, ir visam skyriaus personalui už profesionalumą, malonų bendravimą ir operatyvumą. Lietuvoje yra tikrai gerų gydytojų ir tiesiog gerų žmonių!Sėkmės, neblėstančios energijos, laimės ir sveikatos Jums bei Jūsų artimiesiems! A.J

2018-01-02, 22:16 | 4

Ačiū visam I širdies chirurgijos skyriaus personalui: visiems gydytojams, slaugytojoms ir jų padėjėjams, už atgautą sveikatą, už nuoširdų rūpestį. Sveikatos jums.
Sergejus

2017-10-22, 21:52 | 1

Norėjau nuoširdžiai padėkoti daktarams, akušerėms, rezidentams kurie visi buvo šalia gimdymo metu rugsėjo 25d. , kurie atliko visas reikiamas procedūras su atsidavimu ir profesionalumu. Pranoko visus lūkesčius!!!

2017-10-09, 23:34 | IP: 88.216.9.182

geri

2017-09-13, 15:40 | 50

Gera klinika

2017-08-27, 22:19 | IP: 84.240.18.171

Nuostabi gydymo įstaiga :)

2017-06-23, 15:39 | IP: 87.239.83.56

Lankiausi pas kardiologus. Laimutė Laučiuvienė, Rasa Čypienė, Rimantas Karalius 1-o širdies chirurgijos skyriaus vadovas ir visas skyriaus personalas nerealūs medikai. Draugiški paprasti nearogantiški profesionalai. Dveji metai kaip atlikta man operacija be jokių komplikacijų. Nuolat prisimenu Jus Su didžiausia pagarba širdyje. Sveikatos Jums ir Dievo palaimos.
Rimantas Karalius aukščiausio lygio megakardiochirurgas. Dėkosiu Jums visą gyvenimą.

2017-06-01, 21:25 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2017-05-12, 15:21 | IP: 188.69.215.228

Ne apie vizitą, o apie registravimąsi. Norėjau užsiregistruoti pas lorą. Liepė pasakyti ligos kodą, kuris yra ant siuntimo. Pasakiau, kad siuntimo dar neturiu. Registruoti atsisakė - tokia tvarka. Ėjau pas šeimos gydytoją. Gavau siuntimą, kuris galioja tik 1 mėnesį. Užsiregistravau. Vizitas pas gydytoją įmanomas tik po 4 mėn. Ar tai ne pastyčiojimas iš žmogaus?

2017-03-19, 21:51 | 1

Pralaukus apie 3val man pasake, kad tu sveika ir gali vykti namo. Nors atvykau su temperatura ir namo isvykau su auksta temperatura ir net jokiu vaistu nebuvo israsyta. Paprasius israsyti nedarbinguma buvo pasakyta tai tu issiprasyk kita diena is darbo... kazkokia nesamone!!!!!! Ir uz ka as moku mokescius, jei man reikia moketi uz suteiktas (nekokybiskai) medicinines paslaugas???

2017-02-28, 16:11 | 1

Apie išrašymą iš istaigos pranešė iki operacijos pradžios. Iš ryto buvome pažadinti ir sužinojome, jog jau išrasyti.

2017-01-03, 22:40 | 5

Reiskiu padeka daktarei Vaisnytei uz pagalba ir gydyma.

2017-01-03, 14:37 | 4

tai viena geriausių klinikų Lietuvoje

2016-12-14, 12:28 | IP: 212.93.55.35

gera ligoninė

2016-12-03, 17:53 | IP: 77.219.201.189

Nuoširdžiai dėkoju VUL Santariškių klinikos Urologijos skyriaus gydytojui V. Dzedziuliui, gyd. A. Rimui, slaugytojoms I. Šidlauskienei, V.Pašluostienei, Z. Urbaitienei, L. Moškalo ir visam skyriaus personalui už profesionalumą, malonų bendravimą ir operatyvumą. Jūsų sunkus ir atsakingas darbas, reikalaujantis begalinės kantrybės, supratingumo, meilės ir atjautos kiekvienam žmogui, suteikia tvirtybės, tikėjimo ir vilties ligoniams. Lai Jūsų taurų darbą visada lydi nuoširdžiausi dėkingumo žodžiai. Sėkmės, neblėstančios energijos, laimės ir sveikatos Jums bei Jūsų artimiesiems !
E. Valčiukas

2016-11-08, 12:34 | 2

Noriu padėkoti gyd. Mariui Petrulioniui už puikiai atliktą tulžies pašalinimo operaciją, konstruktyvų ir malonų bendravimą, rūpinimąsi po operacijos. Taip pat nuoširdžiai dėkoju visoms antro pilvo chirurgijos skyriaus darbuotojoms bei operacinės darbuotojoms. Viskas atlikta tiksliai, greitai, maloniai ir su minimaliu stresu.

2016-11-01, 05:38 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2016-10-30, 17:52 | 1

Konvejeris.Nedaug demesio skiriama gimdyvei, truksta pagalbos. Labiausiai sokiravo priemimo skyriaus gydytojai,grubus ir formalus

2016-10-29, 02:56 | 1

Labai norime padėkoti visiems kardiochirurgams. Ypač didelį įspūdį paliko Aleksejus Zorinas. Ačiū už skiriamą įpatingą dėmesį savo pacientams, už puikų humoro jausmą ir atsidavimą savo darbui. Linkime didžiausios sėkmės darbe ir asmeniniam gyvenime, visuomet išlaikykite savo charizmą, ji labai padeda sergantiems ir viduje pažadina ugnelę, kurios kartais taip visiems trūksta. Dar kartą nuošidžiai dėkojam ir lenkia galvą :) Jurijus Paviničius

2016-09-21, 17:36 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2016-08-22, 01:28 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2016-08-04, 18:16 | IP: 78.60.150.67

Teko gydytis pas gyd.Ausra Marcijoniene .Gydytojos darba atlieka gerai,taciau kaip zmogus be galo arogantiska ,nemaloni gydytoja.Sugeba sugadinti nuotaika visai dienai..Truksta elementariausio mandagumo,supratimo.Nuotaikos zmogus.Nemanau,kad toks gydytojas tinka vadovauti skyriui.Gaila,bet tokio pasikelusio gydytojo nerekomenduociau niekam.

2016-07-22, 00:35 | 26

Santariskese lankiausi pas akiu gydytoja - pavardes nebepamenu, bet jaunas daktaras ir labai profesionalus. Lengvo gydymo nebuvo variantu, bet bent jau paaiskino, kodel prastai matau. Ligoninese lankausi retai, todel man buvo sunku susigaudyti tame pastate kur reikia eiti. Daug laiko sugaisau ir reikejo klausineti personalo, kol suradau kaip iki daktaro kabineto nusigauti.

2016-07-19, 18:59 | 1

Į ligoninę atvykau beviltiškos būklės. Pakalbėjus su chirurgu Kastyčiu Pauža per 15 minučių į optimistinę pusę nuvo perberstas mąstymas ir požiūris į problemą. Puikus specialistas, optimistas ir su galingu jumoro užtaisu. Malonu buvo operuotis, jausti nuolatinį rūpestį ir aiškų veiksmų algoritmą. Jaučiu begalinį dėkingumą už pagerintą gyvenimo kokybę ir požiūrį į problemą.
Rita Jurevičienė

2016-06-09, 09:14 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2016-02-25, 17:52 | IP: 5.20.215.4

Visi puikūs - ir gydytojai savo srities asai, ir slaugytojos nuostabios, ir jų padėjėjos. Pradedant registratūra iki pat išrašymo visi buvo labai geranoriški, paslaugūs ir malonūs. Ačiū jiems!

2015-08-01, 13:01 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2015-07-27, 22:15 | IP: 78.56.220.5

Esu labai patenkinta, tiek gyditojais pas kuriuos teko lankytis tiek registratrus darbu tiek seseliu. Gera atvykti i istaiga kurioja sutinka su sypsena mandagiai , patinka tvarka ,kad talonai surasomi pagal laika ir diena ir to laikomasi,uz tai cia yra tvarka. Nereikia laukti visos dienos . Gyditoju bendravimas ir apsoliuciai visu darbuotoju . tikrai likau patenkinta apsilankiusi sioje istaigoje . kauno klinikiniai ligoninei dar labai labai toli iki tokio lygio. Siulau apsilankyti tikrai liksite patenkinti. Tokiu nera .

2015-07-20, 12:29 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2015-05-23, 13:23 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2015-03-21, 20:45 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2015-02-21, 12:23 | IP: 89.116.95.206

Puikios palatos, labai labai moderni įstaiga

2015-02-02, 16:24 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2015-01-27, 15:43 | IP: 88.222.96.10

Mes esame iš Kauno. su daktarais (įvairių sričių) dėl vaiko problemų bendraujame jau 6 metus. Bet per tuos metus mano vaiku nebuvo rūpinamasi tiek, kiek per vieną dieną atvykus į šią įstaigą. Man tiesa sakant ši įstaiga ir jos darbuotojai, nuo registratūros iki daktarų, yra kaip stebuklas. Jie visi rūpestingi, profesionalūs, kaip viena komanda. Labai gaila, kad tiek metų laukėm "nieko", kalbant apie Kauną. Tikiu šia įstaiga ir turiu vilties, kad mūsų problemų priežastys bus atrastos ir išgydytos.

2015-01-15, 00:02 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2015-01-07, 21:08 | IP: 78.60.150.28

Jau daug metų esu registruota Santariškių klinikų šeimos centre ir naudojuos konsultacinės klinikos specialistų paslaugomis. Esu labai patenkinta tiek gydytojų (beveik visų, su kuriais susidūriaus) profesionalumu ir geranoriškumu, tiek ir slaugytojų ir seselių darbu ir mokėjimu bendrauti su pacientais. Pačioje klinikoje yra puikių vietų, yra tokių, kurioms aiškiai pritrūko dėmesio ir finansų (priėmimo skyrius atrodo kiek liūdnokai), kai kur finansų įdėta, bet neprotingai - pvz., gražiai atrodantys bet klaikaus nepatogumo suolai konsultacinėje poliklinikoje prie kabinetų. Parkavimasis aišku irgi šiokia tokia problema ir kerta per kišenę.

2014-11-18, 21:32 | IP: 88.222.195.52

Puiki su profesionalia komanda asmens sveikatos priežiuros įstaiga. Tik tokias įstaigas ir reikia remti. Ačiū šios įstaigos ginekologijos skyriui ir jų komandos lyderiui Viliui Rudaičiui jie man padovanojo naują gyvenimą.

2014-09-25, 20:43 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2014-09-18, 18:54 | IP: 212.52.41.33

Teko bendrauti su kardiologais-visi jie tikri profesionalai,labai rūpestingi,maloniai bendraujantys,negailintys profesinių ir žmogiškų patarimų.Rūpestingos slaugytojos.Ačiū Labai nepatiko,kad visoje teritorijoje rūkoma,netgi vos išėjus iš pastato ar vaikštant gražiai tvarkomais takais..BŪTINA numatyti rūkymo zoną,negadinant savo įvaizdžio ir neerzinant nerūkančiųjų

2014-07-23, 00:17 | IP: 88.118.153.150

Nuostabus gydytojai,yra visa iranga, ko daugiau reikia -

2014-06-25, 20:35 | IP: 78.158.7.245

Norėčiau padėkoti visiems urologijos skyriaus darbuotojams uz geraširdiškumą, supratingumą ir auksines rankas. Dr. Feliksui Jankevičiui įpatingas ačiu, t.p. R. Tyla ir visoms seselėms. Lietuvoje yra tikrai gerų gydytojų ir tiesiog gerų žmonių.

2014-05-01, 21:15 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2014-04-29, 13:04 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2014-04-15, 11:10 | IP: 85.206.29.185

Stebina šios įstaigos darbuotojų geranoriškumas ir profesionalumas. Apie šią įstaigą galima atsiliepti tik teigiamai.

2014-04-05, 22:01 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2014-02-18, 17:16 | IP: 78.157.72.82

Didžiausias minusas - uždraustas eismas nuosavais automobiliais, net ir trumpam sustoti nėra nei kur nei kaip (net oro uoste leidžiama sustoti ir išlaipinti keleivius prie įėjimo). Tiek atvykęs ligonis, tiek sveikti išleidziamas turi gerą kelio galą kėblinti pėsčiomis iki jį parvežti atvykusio automobilio - neretai vos ne iki Jeruzalės žiedo... :(

2014-01-07, 19:01 | IP: 83.189.227.35

Aciu cia dirbantiems, jus tikrai darote stebuklus Palatose salta, nors ir plastikiniai langai, nes per juos pucia vejas, matrasai isguleti, patalyne sena, jokio komforto, i gydimo istaiga patenki kaip i kalejima, jokios informacijos su isoriniu pasauliu

2014-01-02, 22:59 | IP: 88.216.9.100

as gulejau reumatalogijos skiriui pima karta ir labai esu nustebus kaip yra rupinamasi zmonemis visi ir gydytojai ir rezidentai ir sesles ira nuostabus sekmes ir labai labai geru metu linkiu visam kolektivui irsvelniu nepiktu ie nekaprizingu pacijantu SEKMES GERAM IR NUOTABIAM KOLEKTIVUI

2013-12-17, 11:24 | IP: 84.32.120.238

Operavo puiki komanda,dekoju gyd.I.Kirilovai,gyd.R.Podsedlovskiui,gyd.J.Dirsytei,anest.L.Kiselienei,instr.J.Valionienei,I.Kindurytei,O.Mozd,ginekologijos skyrius puikus,prieziura gera,aciu visiems.

2013-11-06, 11:37 | IP: 84.240.24.151

Profesionalų komanda. Naujausia įranga. Nors ir labai dideli pacientų srautai, tačiau gydytojai įsigilina į kiekvieno paciento situaciją atskirai

2013-10-23, 01:44 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2013-10-12, 16:00 | IP: 217.9.247.189

2013-09-18 teko gimdyti naujame Akušerijos ir ginekologijos korpuse. Gimdyti atvykau nesitarusi, tačiau likau maloniai nustebinta maloniu aptarnavimu bei atidžia priežiūra.
Noriu nuošidžiai padėkoti tuo metu budėjusiems gydytojams ir kitam personalui už nuoširdų bei profesionaliai atliktą darbą padedant gimti mano dukrytei.

2013-10-03, 03:06 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2013-09-30, 10:27 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2013-05-26, 13:50 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2013-03-13, 23:46 | IP: 84.15.181.148

Per paskutinius metus kiek tenka lankytis situacija akivaizdziai keiciasi. Dar ne visi skyriai, bet jau tokiu tikrai yra, suremontuoti, atnaujinti. Bet dar dirbti ir dirbti ta linkme. To ir linkiu.
Gydytojai ir visas medpersonalas ir keiciasi i geraja puse. Jau ne visi gydytojai ima pinigelius. Dazniausiai maloniai ir profesionaliai atlieka savo darba. Medpersonalas nuosirdus, pasitempes, tikrai maloniai buvau nustebinta, be priekaistu. Po operacijos priziurejo tikrai labai gerai. Aciu. Norisi, kad butu daugiau WC ir dusu. Internetas visuose ligonines pastatuose. Skanesnis dietinis maistas.
Kas liecia gydymo eigos - kad butu prieinamesni tyrimai, daromi kuo greiciau. Ir aisku svarbiausia - kad butu kuo trumpesnes eiles pas specialistus.

2013-03-12, 11:01 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2013-01-01, 06:02 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2012-12-07, 20:08 | IP: 5.20.66.133

šioje įstaigoje viskas gerai, jokių negerumų nepatyriau, puikųs daktarai ir aptarnaujantis personalas

2012-10-03, 14:20 | IP: 5.20.188.85

Šioje ligoninėje atliktas širdies kraujagyslių šuntavimas. Ligoninės personalas profesionalus, bet ne visada skiria reikiamą dėmesį. Juos galima pateisinti, bet niekada nesutiksiu, kad kokio tai tyrimo reikia laukti daugiau kaip mėnesį??? Tai ne ligoninės klaida, bet visos Lietuvos sveikatos apsaugos sistemos. Kodėl taip vyksta nesuprantama?

2012-06-25, 12:31 | IP: 82.135.201.233

Po insulto gulėjome 2 mėn. Ten visas personalas pakankamai jauni, tvirti. Ir dar mane nustebino, kad jie visi DIRBA, neleidžia pacientui atsipalaiduoti ir "kristi į duobę" po savo didelės nelaimės. Jie daug ko išmoko, pripratina įmanomai pačiam savimi pasirūpinti. Iš gulinčio kaulų ir mėsos "maišo" padaro vaikščiojančiu, susiorientuojančiu aplinkoje. Jie neįžeidinėja, nesityčioja, kai reikia - pabara. Iš visų ligoninių, kuriose man ir mano artimiems žmonėms teko pagulėti - šiam skyriui Visoriuose duodu 9 balus iš dešimties, kai kitus be pažinčių ir pinigų patekus - daugiau 6 balų neduočiau. Jūs Visoriečiai - jėga. Jei likimas man atims rankeles ar kojeles, norėčiau pakliūti tik pas jus. Marija

2012-06-19, 20:35 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2012-06-15, 10:29 | IP: 88.118.222.205

aš esu patenkintas

2012-04-17, 11:25 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2012-04-13, 07:59 | IP: 188.69.226.140

Darbuotojai dirba profesionaliai, greitai kokybiškai. Sunku patekti, reikia ilgai eilėse laukti. Yra du būdai patekti greitai: su greitąja, kai visai blogai arba per pažįstamus.

2012-03-12, 07:30 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2012-03-03, 06:53 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2012-02-29, 12:09 | IP: 78.60.41.101

Dirba tikri profesionalai ir entuziastai. Meldžiuosi, kad neišvažiuotų į užsienį. Mums irgi reikia gerų gydytojų, seselių, slaugių

2011-11-26, 14:21 | IP: 78.60.197.233

Labai profesionalus gydytojai dirba cia. Kelios gydytojos is kardiologijos srities piktos, nervuotos, nemandagios.

2011-11-03, 18:40 | IP: 84.15.181.135

Manau, kad tai pati geriausia gydymo įstaiga.

2011-06-25, 20:46 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2011-06-17, 11:21 | IP: 165.72.200.11

Padeka gydytojai STANKEVIČIŪTEI VILMAI,(nes gydytoju sarasuose jos neradau)
Super gydytoja, Gydytoja iš didžiosios raidės! Profesionali, paprasta, maloni, paslaugi, rūpestinga, nuramina, paaiskina....+ linksma. Dukra jautesi super net guledama ligonineje. Jeigu as pati tureciau nusiskundimu, eiciau tik pas ja! Didelis AČIŪ Jums ir visam dirbančiam LOR skyriaus personalui, visokeriopos sėkmės!!!

2011-04-13, 18:42 | IP: 88.119.228.242

lankausi pas kardiologus cia, kurie priziuri jau keli metai po operacijos, ir esu labai patenkinta paslaugu kokybe, bendravimu, pasitikiu jais. nepatogu lakstyti pasiimti korteles i poliklinika ir lekti pas konsultuojanti gydytoja.

2011-01-15, 10:48 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2011-01-06, 18:17 | IP: 158.129.200.44

Tai viena iš puikių poliklinikų Vilniuje, tokio aptarnaujančio personbalo:gydytojų ir seselių turėtų pavydėti daugelis polliklinikų.

2010-09-07, 11:22 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2010-08-28, 10:29 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2010-08-28, 10:09 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2010-08-03, 11:48 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2010-06-01, 12:42 | IP: 81.7.102.76

Gydytojai kardiologai,kurie dirba skyriuje darbą atlieka labai gerai Poliklinikoje sėdi ir laikia kol duosi pinigų

2010-05-14, 16:01 | IP: 79.133.227.8

Pati patikimiausia ligonine

2010-03-15, 20:17 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2010-01-07, 06:14 | IP: 88.216.96.181

labai malonus ir paslaugus visas personalas su kuo tik teko turėti reikalų.tai lab.sveikintinas dalykas.manau,kad kaip tik tokie zmonės ir turėtų dirbti tokioj sritij.didelis dėkui jiems visiems.

2009-12-16, 22:46 | IP: 78.62.176.68

As buvau labai nustebusi, visiskai nesitikejau matyti tokius rupestingus gydytojus ir registraturoje dirbanti personala. Jusu gydymo istaigos reitingas turetu buti maksimalus. Man gydytojo buvo ieskota is paskutiniuju, ir visais budais, nors mano situacija ir nebuvo mirtina, nebuvo surugusiu veidu, kaip deja dazna beveik visose kitose istaigose - moterys tikrai labai gerai ir noriai atlieka savo darba.

2009-12-15, 12:05 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2009-11-03, 14:56 | IP: 78.62.110.157

Labai esu patenkinta daktarės Sigitos Glaveckaitės gydimu. neturiu

2009-04-18, 17:55 | IP: 213.226.144.245

Tikrai geresnis centras negu KAune!!

2009-03-05, 20:03 | IP: 213.226.190.190

Super:)) vienintele vieta, kur teko buti, kurioje taip rupinamasi pacientu, jam skiriama tiek demesio. Tikrai labai profesionali pagalba. Ypatingai profesionalus, etiškas bei žmogiškas perslonalas. Negalvojau, kad tokiu daktaru is viso buna:))

2009-02-25, 12:24 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2008-10-18, 16:32 | IP: 78.59.145.17

puikūs savo srities profesionalai. ypač dękinga skyriaus vedėjui M.Gutauskui už atliktas 2 operacijas

2008-08-05, 14:52 | IP: 78.58.129.181

dėkoju visam personalui už rūpestingumą, paslaugumą, nuoširdumą.

2008-06-23, 08:40 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2008-06-06, 11:30 | IP: 82.135.182.70

Visai neseniai gulėjau 2-ame (vaikų) chirurgijos skyriuje. Labai patiko gydytojų, seselių bendravimas su pacientais. Gera tyrimų kokybė, aparatūra. Tikri profesionalai - AČIŪ :) Nepatiko tik prastokos (net sovietinės) palatos ir maistas (kiek žinau, visom Vilniaus ligoninėms tiekiamas centralizuotai)

2008-05-10, 11:33 | IP: 78.61.57.226

Gydziausi pilvo chirurginiame skyriuje. Viskas man ten patiko,patalpos suremontuotos kiekvienoje palatoje yra veikiantis televizorius,kabeline televizija.Maitina taip pat gerai.Prie kiekvienos palatos irengtas tualetas.Slaugytojos visada malonios,zodziu ligonine auksto lygio.Taciau kaip ten bebutu,nenoreciau daugiau i ja patekti,nes visgi tai ligonine,o ne pramogu parkas :)) Linkiu visiems geros sveikatos

2008-04-22, 21:40 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2008-04-15, 19:51 | IP: 87.239.82.253

Nuostabus kolektyvas dirbantis siame skyriuje.Rupestingi,atsidave ir labai rupinasi musu vaikuciais.ACIU JUMS VISIEMS... Galetu buti daugiau palatu,ir maziau zmoniu guletu palatose....

2008-02-24, 18:38 | IP: 62.212.202.1

Nera alternatyvinio pasirinkimo, manau, kad tai siuo metu ka as galiu tureti yra geriausia.Turejau patirti su Raudonoju Kryzium, Santariskes visapusiskai geriau.Tik blogai,kad pats negaliu atsisakyti duoti kysi, o tik vienas daktaras atsisake priimti.O kai kas tik skiria proceduras po to, kai gauna pinigu...Bet matyt taip visur...

2008-01-29, 15:21 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2007-12-03, 22:20 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2007-10-22, 15:19 | IP: 88.222.150.84

aciu jums visiems labai uz isgelbeta dukryte:)

2007-09-27, 16:23 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2007-09-09, 01:31 | IP: 78.62.4.240

Tvarkosi skyriai po truputi, grazeja, malonu darosi :)

2007-06-28, 09:51 | IP: 193.219.129.30

Labai kokybiškai buvo atlikta operacija, puiki gydytojų komanda. Jaučiausi tarsi privačioje klinikoje, nors sumokėjau tik operaciją atliekančiam gydytojui. Nėra

2007-05-24, 23:33 | IP: 213.226.144.3

Manau, kad svarbiausia yra zmones - specialistai savo sriciu profesionalai, o sioje istaigoje ju yra ir ganetinai daug. Pries siuos profesionalus nublanksta visi tie nepatogumai , aptriususios sienos , mazos palatos su senom lovom ir t.t.
Manau, kad si istaiga laikosi tik nuostabiu zmoniu dirbanciu joje deka.

;