Reitingas
Licencija

Nr. 1242

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

62.8% Complete
3.1

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas JÅ«sų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogÅ«s laiptai)

68.4% Complete
3.4

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

61.8% Complete
3.1

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

RegistratÅ«ros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

66% Complete
3.3

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

70.6% Complete
3.5

Ä®staiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

57.4% Complete
2.9

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

69.2% Complete
3.5

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

81% Complete
4

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

83.4% Complete
4.2

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

80.7% Complete
4

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

72.9% Complete
3.6

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

77% Complete
3.9

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiÅ«ra)

37.4% Complete
1.9

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

76% Complete
3.8

Nereikėjo mokėti

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

64.9% Complete
3.2

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos"
Pacientų atsiliepimai
2019-07-14, 07:20 | 2

Gal tai ne atsiliepimas, bet tiesiog paliksiu savo nuomonę apie gydytoją echoskopuotoja kuri dirba su vaikais, ir yra labai grubi.
Karščiuojantis ir dehidratavęs, gydytojų bijantis vaikas kuriam net nėra dviejų metų verkia kabinete, nes jam baisu... O jau suaugusios ir subrendusios moters klausimas buvo :- Tai ko ji čia verkia?paklausus tokiu tonų, kad net man pačiai pasidarė nejauku.

Norėčiau tiesiog palinkėti gerbiamoji ŠIMAITIENE, jeigu negerbiate savo darbo ir jums jis yra nepriimtinas, tiesiog keiskite ji, negražu taip elgtis su mažais vaikais.

2019-07-07, 14:14 | 3

Nuoširdžiausi linkėjimai Santaros klinikų Priėmimo skyriaus personalui, kurių dėka lauksite gydytojo apžiūros daugiau nei 3 valandas raitydamiesi iš skausmo, o šis atėjęs pasakys, kad niekas jam nepaskambino ateiti! 2019-07-05 vakare dirbęs urologas apžiūros metu, man kenčiant siaubingus skausmus, klausinėjo su sveikata niekaip nesusijusių klausimų apie mano tatuiruotes ir jų reikšmę. Atlikti tyrimai "parodė", kad esu visiškai sveika, jokio skausmo negali būti, apsimetinėju ir turiu psichologinių problemų (???). Tyrimų rezultatai buvo akivaizdžiai suklastoti. Man buvo įteiktas išrašas, kuriame surašyta, kad mano organai neskausmingi (gydytojas nurodė seselėms suleisti man vaistų nuo skausmo), temperatūra 36,6 (skundžiausi karščiavimu, niekas temperatūros man nepamatavo!), neatitiko tyrimo rezultatuose nurodyta šlapimo spalva ir skaidrumas (daviau tamsų, drumstą šlapimą, buvo parašyta kad jis skaidrus ir šviesiai geltonas). Man buvo liepta eiti namo. Personalui galiu palinkėti tik vieno - kad kada nors gautumėte tokią "pagalbą", kokią man suteikėte.

2019-06-15, 13:50 | 2

Esu nepaprastai dėkinga ginekologinio skyriaus gydytojui Linui Andreikai už atliktą sudėtingą operciją ir poopercinį gydymą.Tai puikus specialistas, itin dėmesingas, atidus, rūpestingas .Jums liksiu dėkinga visą gyvenimą.Tai žmogus, kuriam rūpi pacientas ir jo problemos. Esu dėkinga visam ginekologinio skyriaus personalui už rūpetį ir padrąsinimus , už pagalbą ir žmoniškumą.Pacientė Vilija.

2019-06-01, 15:53 | 1

Nesu tikra, ar visi Santariškių akių klinikos gydytojai yra girdėję apie mediko etiką. Tik dvi jaunos daktarės išties skrupulingai apžiūrėjo mane. Istorija tokia - rudenį turėjau akies traumą - į akį įdrėskė katė. Atvažiavusi į klinikas mane apžiūrėjo, skyrė antibiotikus. Įdrėskimą tyrimų metu pamatė jauna medikė. Kaip ten bebūtų... po traumos mano akių jautrumas padidėjo. Pavasarį buvo taip blogai, kad vos patekus muilo į akis, vėl prasidėjo uždegimas. Tą kartą vėl teko kreiptis į ligoninę, nes akis buvo baisiai raudona. Ir vėl mane apžiūrėjus medikė išsityčiojo, liepė susimokėti. Visus įžeidimus už durų girdėjo mane palydėjęs draugas. Nežinau, ar galima pacientui taip sakyti - "jūsų viena akis mato tik trečdalį, tad neaiškinkit, kad išvis kažką matote". Patylėjom, išklausėm ir susimokėjom. Mano nelaimei, po mėnesio prasidėjo stiprus akių ir galvos skausmas. Gydžiausi pati namie, nes bijojau vėl tų patyčių. Visgi, teko atvažiuoti - paskatino šeima. Ir dabar jau net tokių komentarų sulaukiau "daugiau niekada čia nevažiuokite, jums kažkas negerai, jūs važiavote čia prieš mėnesį, o apskritai įsivaizduojate, kad sergate visus metus". Ir vėl sumokėjau pinigus. Tik kita jauna specialistė pasakė, kas galėjo sukelti simptomus ir tikrai manimi patikėjo, neliepė tikrintis psichikos. Mieli medikai, aš tikrai nevažiuoju pas jus, tam kad pajausčiau kažkokį malonumą ar kurčiau esamas istorijas. Važiavau, nes buvo trauma, po to važiavau, nes po traumos kentėjau simptomus ir pradėjo skaudėti akis. Jūsų pasakymai, kad "jūs kažkuo sergate visus metus, jei čia važinėjate" yra visų pirma neetiški, nekorektiški, juolab, kad sutikau sumokėti už konsultaciją. Man sveikatos palinkėjo tik tuomet, kai sumokėjau. Gerai, kad esu adekvatus žmogus ir visus įžeidimus išklausiau sėdėdama ramiai. Jei medikas plaikstosi, įžeidinėja konsultacijos metu bei liepia daugiau čia nevažiuoti - kyla klausimas, kam čia prasidėjus neuralgija. Ar man, kai sėdėjau ramiai ir tik atėjau pasitikrinti? Negaliu nieko daugiau pasakyti apie žmones, kurie neturi elementarios bendravimo etikos ir išvarinėja pacientus. Nebijokit - nevažiuosiu, bet apie tokį neprofesionalų bendravimą siūlyčiau pagalvoti, nes kitas žmogus tikrai gali turėti psichologinių problemų ir jūsų įžeidinėjimai gali pakenkti jo sveikatai - kas pagal šiuolaikinius medikų bendravimo su pacientais metodus yra tiesiog nekompetentinga. O šiaip ačiū tom dviem jaunom specialistėm, kurios išgydė įdrėskimą, apžiūrėjo, davė rekomendacijų pasitikrinti kitus organus, dėl ko galėjo atsirasti simptomai.

2019-03-17, 11:56 | 2

Sveiki, tikrai profesionalūs ir rūpestingi hematologai, labai stipri komanda ir vadovavimas. Labai pasistengus prisibelsti pavyksta net ir į konsiliumo narių širdis ir dėmesį, kai tampi ne informacijos išklsusytojas ir pasyvus dalyvis, bendraujantis su gydytoju - vykdytoju, bet gali tartis, klausti, išsiaiškinti smulkiai ir aktyviai dalyvauti sprendimuose su galimybe apsvarsčius koreguot, suvokt terminus, medicinos pažangos galimą įtaką jiems.

Kartais kitų skyrių specialistai, diagnozavę gerai, priima sprendimą priskirti ne jų srities gydymą ir čia jau nuo paciento išprusimo ir aktyvumo priklauso ar jis "pateks" į reikiamas rankas.

2019-03-08, 18:37 | 3

Noriu nuoširdžiai padėkoti už sklandų gimdymą Akušerijos skyrio prsonalui: Simonai Radžvilaitei, Fulgentai Aukštuolienei ir Inai Kononovai. Esu be galo patenkinta jūsų profesionalumu. Ačiū, kad būtent jūs prižiūrėjote mane per tokį svarbų gyvenimo įvykį, kurį prisiminsiu su šypsena.

2019-02-25, 12:50 | 13

Skubios pagalbos skyrius tai vieta kur niekam nelinkiu patekti, dirba ne medikai o rezidentai kurie negali atskirti klinikinės mirties nuo epilepsijos priepuolio. Tolimesnio gydymo ar siuntimo pas specialistą nepaskyria todėl dauguma toli nenueina po išrašymo. Beveik visus patekimus ten prisimenu kaip košmarą. Kardio monitorius mirksi raudonai suveikia sirena ir niekas neprieina.

2019-01-11, 12:31 | 1

Vertinu labai prastai.
Du kartus su kudikiu buvom uzregistruoti 7:30. Pas lor. Gydytoja ir pas endokrinologa. Buvome abu kartus pirmi eleje. Taciau gygytojai tiek lor. tiek endokrinologas prieme mus tik 8 h. Nes tik tokiu laiku atejo i darba. Su kudikiu pralaukdavom apie 40min prie duru. Tai kaip gali paskui nesusidaryti eiles prie kabinetu? Jei gydytojai veluoja i darba! Kam rasyti vizita 7:30 jei gydytojas ateina tik 8 h?

2018-12-13, 15:37 | 2

2018-11-28 mane operavo pilvo chirurgas gydytojas Marius Paškonis. Viskas puiku ir idealu. Taip ir įvertinau šį chirurgą. Tačiau atskirai noriu pakomentuoti Santaros klinikas ir I pilvo chirurgijos skyriaus personalą: aukščiausios klasės klinikos - viskas sustyguota, nieko netrūksta, veiksmas vyksta labai profesionaliai. I pilvo chirurgijos skyriaus personalas nuostabus, dirba puikiai, duoda vertingus patarimus. Taip pat noriu padėkoti visam operacininės personalui (kurį trumpai mačiau tik prieš narkozę): tikri profesionalai - dirbdami savo darbą, suspėjo mane padrąsinti, nuraminti ir net komplimentą pasakyti.
Ir Santaros klinikoms, ir personalui nuoširdus ačiū.

Saulius

2018-10-30, 16:14 | 5

Gydytojai zverys, nesirupina, grubus, bendrauja agresyviai, nenori dirbti, geria kava, kol pacientai su skausmu laukia koridoriuje, dokumentacija sutvarko rezidentai. Nenoriai teikia skubia pagalba, siekia kuo greiciau atsikratyti paciento. Slaugytojos nekompetetingos, palieka melynes nuo kateteriu, moka ideti tik alkunes sulenkimo srityje. Mano atveju abi rankos buvo subadytos ir melynos, bet atrėže, jog tai mano problemos, kad vemiu nuo toksikozes istisai, o gydytojai sake darytis isvalyma jei negaliu kenteti pykinimo ir vemimo. Drebancia nuo dehidratacijos ir elektrolitu trukumo, israso namo. Niekam nepatarciau patekti i santariskiu ginekologini skyriu!!! Bukite protingi ir kreipkites i Vilniaus gimdymo namus arba Antakalni.

2018-10-16, 21:09 | 1

Labai deginga gyd. Silenui ir visiems 6 auksto personalui. Aciu gydytojui Poskauskui. Jus mane isgelbejot , linkiu jums sveikatos ir ,kad maziau ligoniu sunkiu:)

2018-10-14, 11:25 | 1

Visiskai esu pakraupes ju elgesiu....
Zmona buvo atvesta velai vakare is utenos rajono, nes esa nebuvo vietos nors sendien jau Utenoje guli, esme tame jog atveze velai vakare del inksto skausmu, plius inai jau laukesi 38sav, daktarai pamate jog jau atsiranda saremiai, bet nieko tokio viskas esa gerai, prirase visokiu nesamoniu , kad inai su temperatura 38, su visokiais galvos skausmais, na ir galu gale 1h nakties tiesiog isgrudo nescia motery , ir pasake gali eit, nors inai net ne is vilniaus nieko nezino kur kas taip, kur su kuom nuvaziuot, tai teko kviest taxi kad vestu i kita miesta ....
Bus prasnesta visom instancijom apie sy dalyka, tegu grauzia sazyne....

2018-09-10, 12:21 | 3

Didelis dėkui Santariškių akušerijos ginekologijos skyriaus darbuotojams. Labai profesionali, dėmesinga komanda stipriai padėjusi ir palaikiusi gimdant. Taip pat ačių naujagimių skyriaus gydytojoms Virginijai Sungailienei ir Jolitai Kirvaitienei, bei skyriaus slaugytojoms

2018-07-21, 21:40 | 3

Dėkojame visai Santaros kraujagyslių chirurgijos skyriaus komandai,o ypač aukščiausios kvalifikacijos chirurgui, med.m.dr. Vaidotui Zabuliui ,gyd.anesteziologui Giedriui Volbekui ir visai operacinės slaugytojų komandai už skubiai ir profesionaliai atliktą operaciją mūsų tėčiui Baliui. Tik Jūsų begalinio profesionalumo, visiško atsidavimo ir pasiaukojimo darbui dėka, pavyko tėtį ištraukti iš sunkios,netgi atrodė beviltiškos padėties,suteikiant galimybę vaikščioti abiejomis kojomis.
Ačiū Jums labai!
Stiprios sveikatos ir Dievo palaimos visai Jūsų profesionalų komandai bei kraujagyslių chirurgijos skyriaus kolektyvui. Ačiū,kad Jūs esat.
Su Pagarba ir begaliniu dėkingumu, dukros L.K ir D.V.

2018-06-11, 16:55 | 25

Ar ne per daug psichiatriuku jusu istaigoje?? Lietuvoje bando medicina i pseudomoksline psichiatrija pakeisti?? nes ieskoti tikra ligos priezasti ir gydyti proto neuztenka?? lietuvoje kaip matau yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant. Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama per 100 tukst zmoniu, 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.

;