Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

2.2

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos"
2022-09-27, 12:26 | 2

2022-09-27 d. skambinau užsiregistruoti vizitui pagal siuntimà. Atsiliepęs vyras buvo labai nemandagus, kalbėjo per greitai, viskà bėrė kaip žirnius. Pasakė laikà, kuris man netinka, nes negaliu išsiprašyti iš darbo. Kelis kartus paklausiau pokalbio eigoje, ar nėra galimybės gauti kito laiko, tai labai nemaloniai pasakė, kad aš jau 3 kartá to paties klausiu. Aš nežinau kiekvieno sveikatos centro vidiniú taisykliú ir, jei man neaišku, klausiu klausimo, į kurį tikiuosi sulaukti mandagaus atsakymo. Ir tai jau ne pias kartas, kai pokalbis telefonu yra itin nemalonus. Šiek tiek daugiau dėmesio kreipkite savo personalo aptarnavimo kokybei.

2022-09-27, 12:26 | 2

2022-09-07, 15:13 | 2

Nuoširdžiai dėkoju Santaros klinikų kardiochirurgijos skyriaus gydytojai kardiologei Dr. Gitanai Zuozienei už gydymą ir priežiūrą.
Ačiū už Jūsų profesionalumą, atsidavimą savo darbui. Esate dėmesinga ir nuoširdi. Savo žiniomis ir žmogiškumu padedate savo pacientams pasveikti, palaikote jų širdį. Ačiū dar kartą, miela gydytoja!
Sėkmės ir sveikatos Jums! Pagarbiai, Zinaida.

2022-09-04, 14:33 | 2

Esu dėkinga už Intervencinės kardiologijos dienos centre atliktus tyrimus ir operaciją gydytojui Andriui Berūkščiui ir visam personalui už profesionalumą, rūpestingumą ir nuoširdų bendravimą. Didžiausios sėkmės Jūsų darbe. Rasa Jančiorienė

2022-08-18, 09:00 | 1

“Ateikite pasitikrinti kaip laikotės po savaitės 8h ryte” - davė siuntimą - 8h ryto. Okay.

Ateinu anksčiau, kad nešvaistyčiau jų laiko, nes tu vėluot negali. Bet jie akivaizdžiai gali - dabar yra 8:50, pasiklausė ko čia laukiam prieš 30min.

Niekas nevyksta. Mes laukiam beveik valandą. Susidėliokit laikus kas 5 minutes susirinkt pacientams.

2022-08-10, 17:24 | 2

Lankiausi tiek poliklinikoje, tiek ligonėje daug kartų. Iš esmės, dirba geriausi Lietuvoje profesionalai įvairiose srityse, bet problema kartais su tuo, kad jie per daug specializuoti ir daro klaidas po klaidos. Pvz., atvyksti su normaliu kaliu, prilašina šapimą vatančių, malis pakyla, pradeda "gydyti" padidėjusį kalį iki apsinuodijimo. Arba, atvyksti su infekcija, nenustatę bakterijos, kuri gali būti rezistentiška, gydo eiliniais antibiotikais ir nesvarbu, kad žaizdos raudonuoja. Arba, po kirkšnies operacijos, pastoviai visi apžiūrinėjo bb, lyg pirmą kartą gyvenime matytų. Dzin įspėti, svarbu atidengti prieš 10 žmonių. Nulis savo pačių taisyklių laikymosi. Arba, nori šikti tualete, ne, duosim lampersą. Nenori? Tai nešik. Kai kurių būtent gydytojų etika nieko verta. Arba, lauki skubios pagalbos skyriuje, atvaro kažkoks gydytojas pas tuo metu esantį pacientą ir: "kas čia šika?" Visi tik akis pastatom :-D Galima tęsti ir tęsti kaip kai kurie gydytojai dirba kaip robotai.

2022-07-27, 11:22 | 3

Ne kartą teko lankytis Santarų klinikose, malonus, paslaugūs, gydytojai, sesutės, registratorės, tačiau šiandien ryte, būdama pirmoji pacientė pasijaučiau gana šlykščiai, kai nuėjau į procedūrinį veninio kraujo paėmimo. Sulaukus savo eilės nuėjau į kabinetą pasisveikinau ir laboratorijas darbuotoja iškart mane pradėjo tildyti. Neapsipatenkinus kreipė galva ir kėlė ranką į viršų sakydama, kad tylėčiau. Nelabai supratau kas vyksta, pagalvojau, o gal bloga žmogui pasidarė. Nedrąsiai pagyriau, kad nieko nejaučiau ir ji pratrūko, kad UŽTILČIAU, kiek galima kalbėti, kiek tokių kaip aš ir dar konvejerių praeina žmonės ir kaip jai nusibodo viskas. Labai gaila ir liūdna, kad žmogui nepatinka jos darbas ir išsiliejo ant manęs. Esu labai nuoširdus žmogus ir dalelę šilumos bei pagarbos norėjau perduoti žmogui, kuris dirba tokį atsakingą darbą. Po kraujo paėmimo, nieko nepasakius, tiesiog, atsistojau, pasiėmiau mėginį ir išėjau. Jaučiu tik begalinį gailestį, kad žmogus yra toks nelaimingas. Nemaloni akimirka man trūko tik kelias minutes, tačiau labai privertė susimastyti, kokia aš esu dėkinga už tai, kad prieš save turėjau pavyzdį kaip ne tapti tokiu grubiu žmogumi ateityje ir kaip svarbu daryti (dirbti) tai ką myli. Eidami į VŠĮ turėkite kantrybes ir nepykite ant nelaimingų žmonių.

2022-07-19, 12:14 | 2

Sveiki. Visiška betvarkė pas gydytoja EVELINA CIKANAVIČIUTĖ. Pralaukus kelis mėnesius eilėje,galiausiai sulaukus savo eilės važiuojant iš Šiauliu i Vilniu sulaukiau skambučio kad susirgo gydytoja. Sulaukus skambučio iš registratūros naujai registracijai sužinau kad vėl ten tenka laukti kelis mėnesius eilėje iš naujo.To pasekoje nespėsiu pasiruošti operacijai.

2022-07-19, 12:14 | 2

2022-07-01, 14:06 | 4

Nuoširdžiai dėkoju Profesoriui Eligijui Poškui už išgelbėtą gyvybę ir sugrąžintą sveikatą. Tai Gydytojas - profesonalas! Tiksliai nustatė diagnozę ir atliko dvi sudėtingas operacijas. Ačiū, Profesoriau, už Jūsų nuostabias rankas ir širdį.
Dėkoju ir 1- ojo chirurginio skyriaus personalui ir p. Živilei.
Sėkmės, Jums, gelbėjant gšvybes!
Zita Pivoriūnaitė, Vilnius

2022-06-21, 18:38 | 1

Nuoširdžiai dėkojame klinikų LOR skyriaus gydytojams Vilmai Beleškienei,Stanislovui Ambrasui,slaugytojoms ir visam visam aptarnaujančiam personalui už aukšto lygio profesionalų,pasiaukojantį gydymą.Nuostabu!Ačiū ačiū!332 palatos pacientės:Rita Mikšienė,Marė Lungienė,Vlada Biveinienė

2022-06-11, 19:59 | 10

Gydytojas atliko biopsiją, gaila, nežinau jo pavardės. Nuostabus jaunas gydytojas. Prieš procedūrą puikiai paaiškino. Taip pat procedūros metu irgi viską sakė, ką ir kaip atlieka. Super. Jokio skausmo nejaučiau. Malonus, šiltas, jaukus bendravimas. Sėkmės jam darbuose.

2022-06-07, 06:30 | 4

Ačiū gydytojai Sigitai Speičienei

2022-05-25, 16:37 | 1

Esu labai maloniai nustebintas, sužavėtas Santaros vidaus ligų skyriaus personalu – malonūs, su šypsena ir gera nuotaika, į visus klausimus atsakyta trumpai ir aiškiai. Gydytoja Rita Jonušienė nuoširdi, maloni, suteikianti pasitikėjimą, atlieka savo darbą profesionaliai
Nuoširdžiai džiaugiausi, kad šiuo sunkiu laikotarpiu, skyriuje dirbantys visų lygių profesionalai geba atnešti ir gerą nuotaiką, ir šypseną, ir gerą žodį bei padrąsinimą. Puiki komanda! Džiugu, kad tokie žmonės, net turėdami didelius darbo krūvius, neparodo, kad jiems yra sunku ir maloniai bendrauja su pacientais
Ypatingai noriu padėkoti gydytojai rezidentei Kamilei, iš kurios sulaukiau daug nuoširdaus dėmesio, optimizmo, noro profesionaliai padėti kiekvienam ligoniui. Mane stebino jos nepaprastas atsidavimas savo pamėgtai profesijai ir nepaprastai fenomenali atmintis.
Vidaus ligų skyriaus personalo pastangų ir didžiulio darbo dėka pacientai prisikelia antram gyvenimui. Ir jokie žodžiai negali pakankamai išreikšti mano dėkingumo ir Jūsų be galo sunkaus darbo prasmingumo.Vos per kelias valandas atlikti sudėtingi tyrimai, specialistų konsultacijos, paskirtas gydymas. Esu net ne sužavėtas, o abstulbintas tokiu puikiai organizuotu, profesionaliu darbu. Šio skyriaus kolektyvas – išskirtinis, kuris dirbdamas komandoje, padėjo pamiršti iškilusius negalavimus, įkvėpė naujų jėgų kovoti su gyvenimo išbandymais.
Dėkoju slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms, kurios rūpinosi, prižiūrėjo ir maloniai bendravo
Būkite sveiki, laimingi ir kantrūs bei atkaklūs savo itin svarbiame ir prasmingame darbe.

Pagarbiai
Algis Laukis

2022-05-24, 14:12 | 3

Daktarė labai dėmesinga ir rūpestinga . Labai mylinti savo darba. Ačiū Daktarei !

2022-05-12, 13:25 | 2

Plastinės rekonstrukcinės chirurgijos centro gydytojai aukščiausio lygio profesionalai, nuoširdūs, palaikantys, stengiasi pritaikyti patį tinkamiausią gydymą. Aplinka šiame skyriuje ypatingai maloni- švaru, jauku ir ramu-jautiesi lyg sanatorijoje. Didžiulė padėka slaugėms ir visam personalui-nepaprastai malonios ir paslaugios, visada jauti, kad stengiasi padaryti viską ir dar daugiau, kad pacientas pasijaustų kaip galima komfortiškiau. Santaros klinikos gali didžiuotis čia dirbančiais žmonėmis. Dėkinga iš visos širdies!

2022-03-13, 09:30 | 1

Atsiliepimas apie Ortopedijos-traumatologijos centrą.

Iš greitosios pagalbos priimamojo patekau tiesiai pas gydytoją traumatologą Paulių Barkauską, kuris greitai nustatė traumą ir pasiūlė iškarto daryti operaciją. Tą pačią dieną jau gulėjau ligoninės palatoje, o sekančios dienos rytą man operaciją paskyrė gydytojas Jaroslav Vyšumirski. Esu labai dėkinga ir laiminga, kad pakliuvau pas šiuos du gydytojus. Labai džiaugiuosi visa komanda kuri buvo šiame skyriuje kovo 11-13 dienomis, ypatingai dėkoju Gražinai, Lilei ir gydytojui Jaroslav Vyšumirski:)

2022-03-11, 11:39 | 25

Dariau gastro vgds +biopsija. Nemalonus tyrimas, pasenusi įranga, zarna stora nors informacijos lape parasyta kad iveda plona zarnele. Tiesa pursue I gerkles nujautrini.a.taciau po to jau antra diena gerkles kaip isdraskyta skauda kiss zarna is pradziu labai grubiai matosi kad nepatyre asmenys, .manau kad tokia procedura turi atlikti yik patyres gydytojas..nes gali buti rimtu pasekmiu.

2022-02-15, 11:54 | 2

Noriu parašyti apie registracija pas dyd. po operacijos.Gydytojas paskyrė vizitą po penkių savaičių po operacijos,vasario22d. tai ir prasidėjo maratonas, registruoti,tel.2365032. nuo vasario 1 d. skambinu kas dieną.atsakymai buvo -dar neregistruojame.Vakar ,vasario14d pasakė,kad neturi dar iš E sveikatos grafiko,o šiandien paskambinus tuo tel.9:11 ryte,atsiliepe tikriausia sesute,paklausė ar turiu siuntimą,ir manęs neišklausiusi numetė ragelį,sakydama,kai turėsiu siuntimą tada ir skambint.Viską aš turėjau, nes operuota sausio20d.Skambinu vėl.9:30,tuo paciu telefonu,atsiliepia ir sako vietų nėra! Paklausus,tai ka man daryti, nes reikia nuimti gipsa buvo daktaro paskirta diena ,ji grubiai atsako nezino ir numeta rageliTrecia kart skambinu10:12,atsiliepia ir klausia kodel as paskutine diena skambinu ????Paaiskinus,kad skambinu jau puse men. ji pareiskia ,kad vietu nera!!!! Galu gale po nemalonaus pokalbio ji mane uzraso vizitui pas gydytoja.(Gailiuosi tik, kad nepaklausiau ju pavardziu).Suprantu nuovargi ir sunku darba, bet ne tik medikai dirba sunkiai,mes visi isvarginti pandemijos ir nezinios.Norejau parasyti,kad mes ne gyvuliai, todel noretusi siokios tokios pagarbos,jos dirba ir pasirinko toki darba,todel savo nepasitenkinima ir pykti reiktu palikti uz darbo ribu.Piktos ,labai nemalonios ir nekulturingos (manau tai buvo 3 sesutes)neturi dirbti su ligoniais.Juk mes ne is pramogos pas jus kreipiames.Iki sios dienos visi buvo tikrai labai malonus ir paslaugus.Daktaras Sadauskas malonus ir paslaugus, sesutes ligonineje visos malonios paslaugios ir pozityvios.Nezinau,ar is viso tai skaitysite, bet negalejau neparasyti, nes toks elgesys tiesiog nepriimtinas .Toks jusu darbuotoju elgesys uzdeda juoda deme ant visu mediku, o gaila, nes tikrai esu susidurusi su nuostabiais ,atjauciancias ir rupestingais medikais.

2022-01-29, 20:20 | 1

2022.01.25 apie 9 vakare buvau atveza i skubios pagalbos skyriu del zarnyno ir skrandzio viruso. Tiek greitosios pagalbos darbuotojams, tiek priemime buvo aiskinta, kad patiriamas smarkus skrandzio skausmas ir vemimas kas 20min, tuo paciu informavau, kad laukiuosi ir girdint man simptomus gydytojams telefonu darbuotoja perdave, kad nescioji kreipesi del pilvo skausmu. Dar karta buvo aiskinta, kad virusas yra perduotas is vyro, kuriam taip pat pasireiske tokie pat simptomai ir kad nejauciu pilvo ar gimdos skausmu, vis tiek buvau uzrasyta pas ginekologe, nors vezant i ligonine greitaja, kalbejome apie laselines skubu pastatyma del smarkios dehidratacijos. Laukiamaje toliau vemiau (su kraujais), jokios pagalbos per 4 valandas nesulaukiau. Paprasius isimti kateteri, tam kad galeciau vykti namo, visos praeinancios gydytojos guzciojo peciais ir siuntinejo per koridorius, nes neva ju visas sesuciu personalos jau nedirbo. Finale grizau be jokios suteiktos pagalbos ir su neisimtu kateteriu. Taip pat ivesta, jog esu nedrausta, nors visos sistemos rodo draustuma, niekada neturejau nutraukto PSD draudimo, nesuvesti i e-sveikata kraujo tyrimo rezultatai.

2022-01-27, 14:14 | 4

Norėčiau padėkoti visam 1- mo chirurginio skyriaus personalui, už nepriekaištingą aptarnavimą, suteiktą reikiamą informaciją, nuoširdų bendravimą. Reiškiu padėką operavusiam gyd. dr. Donatui Daniui, visai operacinės komandai už sklandų, nuoširdų darbą. Ačiū

2022-01-17, 07:38 | 1

Pirmas klausimas yra toks,ar jums tie atsiliepimai kazka reiskia? Nes tiek zmoniu negatyviai raso,bet nieks nesikeicia visiskai! Visu pirma del ko eilini karta pradejau rasyti,tai del apsaugos darbuotoju. Noreciau paprasyti parodyti man kur parasyta,kad as negaliu uzeiti kartu su savo vyru i poliklinika? Ne i ligonine,(nors sakyciau kai kuriems zmonems butinas apsilankymas,zinant kaip dirba seseles,ir tegul nemojuoja galvom,kad jos yra sventos ir cia be pagrindo dabar as rasau ir kazkaip negerai apie jas sneku). Jis nera neigalus,bet as visada einu kartu su juo. Niekada nevienam darbuorojui nekilo klausimu,kiek mes cia lankomes. Sian ryte stovi tokia "bydla" dvieju metru,kuris is vis nezino apie toki dalyka kaip mandagumas ir elementariai pasisveikinti,ir reikalauja is manes parodyti zinute,kad man leista lydeti vyra ir manes tiesiog neileidzia. Sakikyte,jus isvis galvojate,kad zmones gyvuliai kokie ar kaip? Sugadino nervus,kad net rankos pradejo drebet. Reikalauju tiesiog atsiusti man kazkoki dokumenta,gal but cia dabar istatymas naujas,o as nevykele tokia deje nezinau,kur yra parasyta,kad as negaliu uzeiti i poliklinika!
Lygiai taip pat apsaugos darbuotoja moteris,blondine kuri neileido mus su mama i rentgena,ir priverte mus eiti aplink pastato,kai zmogus po operacijos ir su ramentais vos paeina. Kai uz gerbiamos ponios (apsaugos moters) nugaros yra laiptai kuriais galima buvo pakilti ir paeiti iki rentgeno. As gal ir pratyleciau,bet ten vaiksciojo zmones ir vadinasi galima buvo praeiti,bet mus jinai du kartus tiesiog nepraleido.
Kitas dalykas seseles,ypac amziuje. Atrodo zmogus dirba ilgai,ir daug daugiau turi zinoti,negu atejusi naujoke,bet matyt po 20,o gal maziau,gal daugiau metu zmogus tiesiog supranta,kad ner cia ko ardytis? (Kaip ir kai kurie daktarai) zmogus saziningai taip daro,ar jam skleroze,ar jam kas? Nesuprantu? Buciau dekinga jei paaiskintumete!? Bet vargu ar,nes nieko nesikeicia ir niekada nepasikeis. Nes medicinos darbuotojams rupi tik pinigai,galiye sau meluoti,kad ne.. nes jeigu butu ne,tikrai tokio kosmaro nebebutu!!!

2021-12-30, 21:08 | 3

Į Santaros klinikas patekau 2016 pavasarį, mane ten persiuntė Kauno klinikų medikai. Ir galiu pasakyti, kad tai buvo geriausias man nutikęs dalykas leukemijos gydymo metu :)
Patekau į hematologijos skyrių ir su pertraukomis ten gulėjau/gydžiausi iki 2016 gruodžio, tad patirties užtektinai.
Pirma. Tai kaip imama kaulų čiulpų biopsija Kauno klinikose ir Santaros klinikose skiriasi kaip diena nuo nakties. Kauno klinikose man nuskausmino odos paviršių! Kas realiai yra niekas, o Sanariškėse aptirpdė (nežinau tikslaus termino) kaulo jautrumą. Po kaulų čiulpų biopijos Kaune sakiau daugiau niekada gyvenime jos nekartosiu, bet Santariškėse darė ir ne kartą, tačiau kai skausmo mažiau, tai ir streso mažiau.
Sesutės yra nuotaikų žmonės, empatiškumo kartais pritrūkdavo, bet taip pat būdavo pas jas ir šviesių dienų :D
Tačiau gydytojai ir rezidentai yra atskira tema! Jie yra auksas! Kol pusmetį ten gydžiausi, dar 4 metus buvau aktyviam stebėjime, sutikau daug gydytojų (dėl jų rotacijų neturėjau vieno savo nuolatinio gydytojo), ir kiekvienam iš jų galiu tik dėkoti už profesionalią priežiūrą.
Atskiras AČIŪ tenka Andriui Žučenkai, už visus padrąsinimus biopsijų metu, už tuos plepėjimus, kol atlikdavo procedūrą, kad mano mintys būtų kitur. Kuo didesnės Jums visapusiškos sėkmės.
Ir dar vienas atskiras ačiū gyd. Reginai Pileckytei.
Viso skyriaus darbą vertinčiau kaip profesionalų, atsakingą, empatišką pacientui.
Leukemija jau seniai įveikta,o šį atsiliepimą jau planavau seniai parašyti, džiaugiuosi, kad prisiruošiau, tikiuosi jis pacientams bus naudingas - jei esat čia - jūs gerose rankose :)

2021-12-26, 07:48 | 1

Zemai lenkiuos gydytojui Elegijui Poskui ir jo komandai esu be galo laiminga tai zmones is didziosios raides ,ir ju personalui tariu aciu .

2021-12-24, 12:57 | 8

Palinkėjimai Dermatovenerologijos centro kolektyvui:
Šv. Kalėdos kaskart ateina nešinos nauja Viltimi, stebuklo nuojauta, skatindamos permąstyti, kas yra išties svarbu ir suteikia prasmę. Džiaugsmas gyventi neabejotinai yra tarp jų – tai ir dovana, ir sutelkto darbo rezultatas.
Džiugaus šventinio laikotarpio, prasmingai išjaučiant šio ypatingo laiko tėkmę! Būkite stiprūs ir sveiki. Tegul atkeliauja į Jūsų ir Jūsų artimųjų širdis šventinė nuotaika, o namuose vyrauja atjauta, darna, gerumas.

Dėkoju centro vadovei doc. Jūratei Grigaitienei, skyriaus ved. Jonui Lauraičiui, poliklinikos ved. Algirdui Šumilai.
Tai profesionalų suburtas kolektyvas, kurio pėdomis sėkmingai žengia jaunieji gydytojai.
Pagarbiai Zenonas Karalius,gydžiausi 2020-2021m alergijas.Dabar praėjus 0,5 metų galiu pasakyti, kad sėkmingai.Ačiū už sunkų ir kantrų darbą.

2021-12-17, 23:48 | 3

Nors už paslaugą susimokėsit, tai nereiškia, kad jus aptarnaus nuoširdžiai ir visa informacija bus pateikta aiškiai bei tiksliai. Sesutė bendravo pakeltu tonu, nes nesupratau taip kaip ji. Visi norim būt vadovais, bet gal čia ne ta vieta?

2021-11-14, 12:14 | 3

Norėčiau iš visos širdies padėkoti Pilvo chirurgijos II skyriaus VISAM personalui_ tokį darbą mačiau tik serialuose_su kiekvienu pacientu bendraujama švelniai,be jokio pakelto tono,pareigingai domimasi palatos " gyventojų" būsena, tiesiog nerealiai jautiesi dėl tokios palankios sveikti atmosferos.Žemai lenkiuosi operavusiam mane prof.Poškui _ tai tikras Dievo pašauktasis chirurgas_ auksarankis,esu be galo laiminga ,turėjusi galimybę gyvai pamatyti šį Žmogų_ Stebuklą,visą gyvenimą būsiu dėkinga daktarui M.Kryžauskui,kuris nutiesė kelią man į tolimesnį gyvenimą.Pagarbiai Jūratė Petkevičienė

2021-11-04, 13:24 | 5

Didžiausia padėka visam LOR skyriui, nuostabiai gydytojai Donatai Šukytei- Raubei, kuri profesionaliai atliko sudėtingą operaciją, operacinės darbuotojams, kitiems prižiūrintiems daktarams, seselėms, slaugytojoms. Ačiū už rūpestį, malonų bendravimą ir priežiūrą. Ačiū, kad esat!

2021-10-26, 21:40 | 4

Iš visos širdies dėkoju traumatologijos skyriaus personalui, nuoširdi padėka visom šio skyriaus merginom, kurios rūpinosi bei ten dirbančiam kolektyvui. Operacinės komandai taip pat didžiausias AČIŪ ir plojimai????. Komanda nuostabi, pozityviai nuteikia prieš operacijas ir po jų, visi malonūs bei rūpestingi, be galo nuoširdūs ir paslaugus. Labai puikus specialistas Daktaras L.Kervys. AČIŪ JUMS. Rūpestingas, mandagus, nuoširdus, palaikantis ir be galo malonus. Visam šiam skyriui bei personalui didelis didelis Ačiū už viską! ???? Mano šypsena Jums????. Erika Kol...

2021-10-18, 13:05 | 2

Apsilankyti teko pas daktara ALMANTAS MAKSELIS ir jo atsistentę/ rezidentę. Sekamdienis.
Pakvietus i kabineta mergina neprisistate ir net nepasake kaip cia kas vyks dabar. Taigi, Is pradziu rezidente (kuri kaip daktare elgesi) viska ivertino, apkalbejom, apziurejo issamiai aki ir paskyrė gydyma. paprase palaukti kolidoriuje, kol baigs pildyti dokumentus. Po 30 min.laukimo atejo vyras, pakviete i vidu ir vel visko is naujo klausinet pradejo, pasimeciau nes nesupratau, kodel vel aki apziuret kviecia nes juk jau daktare net gydyma paskyte man ! Niekas nieko nepakomentave, tesė priceduras is naujo. As tokia pasimetus bandau klausti kaip cia kas, ir supratau, kad cia tas tikrasis daktaras kuris mane apziures ir ivertinti atejo! Daktaras iskarto pamatė;kad akį dirgina ir man ja skauda nes joje yra mano antakis ikrites (ko rezidente namatē, ir ji nusprendus buvo, kad tai man nuo persalimo persimetes i aki uzdegimas ar pan). Daktaras elgesi grubiai; saltai, mazai kalbejo, labai nesusidomejes atrode. Atliko tai ka reikejo, isejo net viso gero nepasakes. ir dar ivertino kad tai buvo nebutina procedura, ir teko suaimoketi nemaza pinigu suma. Akis perstenti, skaudanti, nieztanti, visa raudona nera butinybe ? KEISTOKA.
Isejusi rezidente atidave popierius, ir pasirodo jau JOS diagnoze ir tolesnis gydymas nebereikalinga. Aciu dievui kad tas Grubusis daktaras atejo, nes rezidente butu paleidusi mane namo su svetimkuniu akyje

2021-09-05, 00:51 | 16

Apie Dovilę Šimkienę. Vertinu blogai, vien neigiamai. Ši "specialistė" negebėjo diagnozuoti problemos dėl kompetencijos nebuvimo ar dėl nenoro. Netikrino akių matymo stiprumo, to pasekoje neišrašė akinių recepto, nepaisant prasto matymo. Dar atkalbinėjo dėl akių korekcijos,matomai iš savo asmeninės pozicijos. Šiai "specialistei" pacientas visai neįdomus. Manau, jei žmogus neišmano darbo, tik užima vietą. Gailiuosi, kad sugaišau laiką. Nerekomenduoju turintiems akių problemų.

2021-07-26, 18:40 | 38

Lankausi pas kraujagyslių chirurgą Tomą Baltrūną siandien.Tai buvau labai nusivylusi jo prastu aptarnavimu ir aplaidumu, kompetencijos trukumu bei prastomis prof. įgugxių.Pirmiausia, pavėlavo į priėmimą vienai val. ,sedėjau prie durų .pamirsta visų,nei slaugytoja ,nei kas nors dar net nepasiduomėjo ką as cia veikiu.
Po to uzėjau pati į kab.kur nebuvo visai daktaro,sesutė leido uzeiti,atėjo po to daktaras su dideliu pavėlavimo nei passveikino su pacientu,nei atsiprasė,kai taip ir turi atseit būtinieko blogo.,Pradėjo ignoruoti mano skundus, kad viskas su koja gerai,nepasiųlė jokių tyrimų atlikti,apziūrėjo visai formaliai dėl akių israšė atsakymą ,israsą apziurėjęs ,gavosi kad priėmimas trūko dvigubai trumpiau,niegu as laukiau vizito daktaro.Tikrai sugaisiau tik laiką.Nepatariu niekam lankytis pas tą gyd,,grynas pasityciojimas.Gėda.

2021-06-25, 18:33 | 3

Dvi savaites su pertrauka gulėjau Nervų ligų skyriuje ir esu visiškai šokiruota bei nusivylusi šio skyriaus gydytojų ir vedėjos darbu. Į ligoninę kreipiausi dėl po skiepo (covid 19) atsiradusių komplikacijų, tačiau visi skyriuje dirbę gydytojai šį faktą IGNORAVO arba NEIGĖ. Simptomai: nutirpusios galūnės, skaudanti galva, kairės kojos skausmas, bendras silpnumas Ligos anamnezėje pripaišyta faktų, kurių aš nesakiau arba NEIGIAU. Nuolatos buvo kalbama apie mano psichinę sveikatą, bandomi išgauti faktai, patvirtinantys depresiją, panikos atakas ar nerimą, ko gyvenime nesu patyrusi. Gerbiamosios vedėjos arogancija ir pasipūtimas išvis kita tema. Ši gydytoja palatoje prie rezidenčių ir kitų pacienčių išsijuokė, kad nepaeinu ant kulnų, kad tokiai jaunai sąnarius skauda... Galų gale, pradėjus mamai aktyviau domėtis mano būkle, buvo pradėti duoti psichotropiniai vaistai, nuo kurių, maniau, numirsiu. Buvo iškviesta ir psichiatrė, kuri bendravo itin grubiai ir iš nežinia kur buvo susigalvojusi faktus, jog esu sirgusi depresija, vartojusi kažkokius vaistus. Didelis ačiū medicinos seselėms, kurios nuoširdžiai rūpinasi ir puikiai atlieka savo darbą, Jūs esate vertos pagarbos!

2021-06-09, 10:58 | 4

Skubios pagalbos skyrius tai vieta kur niekam nelinkiu patekti .Laukiau 5 val., nors bubo itarta trombo embolija . Atliekant kompiuterine tomografija , pirmakart gyvenime sesele nerado tinkamu venu suleisti vaistus . iki tol visur ir visada budavo puikiai suleidziami vaistai ar paimamas kraujas . Cia po tokio kuno subadymo , visur liko didziausios melynes .Visa ranka skausminga istinusi.
Nors ir buvo atlikti tyrimai , tinkamos pagalbos negavau. Kardiolitoj atrado stiprius karkalus ,gi cia Santaroj apie tai net nebuvo snekama .Ta diena budejusi gydytoja pulmonologe(20.06.08) per rubus klausesi plaucius . Ligos israse pazymeta deguonies terapija VISAI NETAIKE-tikras melas.Buvo tik nuo spaudimo duoti vaistai.
Visi kiti dalykai , buvo neblogai.

2021-04-27, 18:50 | 2

Nuoširdus ačiū ginekologijos skyriaus vedėjui Viliui Rudaičiui, gydyt. Linui Andreikai už sėkmingai atliktą operaciją, išsamias konsultacijas, pozityvą bei nuoširdų rūpestį. Visiems skyriaus medicinos ( ir ne tik) darbuotojams už dėmesį, rūpestingą priežiūrą ir dalijamą empatiją, kas labai svarbu pacientams, sveikstantiems po chirurgų profesionaliai atliktų operacijų. Stiprybės Jums sunkiame darbe. Ačiū, kad esate.

2021-04-05, 14:10 | 2

Pasiskiepijus diena AstraZeneca vakcina, vakare kilo stipri alerginė reakcija. Iškvietus greitają pagalba, sulaukiau greitai medikų. Jie buvo malonūs ir pareigingi. Atvykus į infekcinių ligų skyrių, maloniai buvau aptarnautas. Visi daktarai buvo labai malonūs. Tačiau prieš paleidžiant namo, kai gavau išrašą apie savo būklę, daktarė E. Žukauskaitė pašaipiai paklausė ar aš čia išsigandau šalutinių vakcinos poveikių. Ir kad man tik reikėjo išgert vaistų. Nepaisant to, kad ant informacinio vakcinos lapelio aiškiai parašyta, jog reiktų kreiptis skubios med. pagalbos mano atveju. Sudarė tokį įspūdį, kad kol nemirsi, tol neskambint greitajai pagalbai. Labai dėkoju visam likusiam personalui, kurį teko sutikt tą naktį.

2021-03-03, 22:11 | 2

Lankiausi pas alergologą gyd. K.ČERNIAUSKĄ du kartus dienos stacionare. Gydytojo ir personalo profesionalumas, atidumas pacientui maloniai nustebino. Paslaugų kokybė nieko nenusileido privačiai klinikai. Ačiū

2021-03-01, 16:57 | 3

Mama kas dvi tris savaites atvyksta į klinikas. Jai diagnozuotas plaučių vėžys. Atvykimo tikslas - kraujo tyrimias ir vaistų sulašinimas.
Gydytoja nurodo atvykimo laiką dažniausiai tarp 10 -12 val. (pvz atvykti 10, val, arba atvykti 11 val.) Atvykus atliekamas kraujo tyrimas ir lašinami vaistai. Vieno vizito trukmė vidutiniškai trunka nuo 4 iki 7 val.!!! Vizitai jau mamai tampa kančia. Ji silpna, jai dažnai sunku kvėpuoti ir ji visą dieną laikoma įstaigoje. Nesuprantama kodėl toks ilgas laikas tarp 2!!!! procedūrų. kelionė iki ligoninės mamai trunka apie valandą-pusantros, pirmyn atgal 2-3 val. Tad žmogus visą dieną praleidžia įstaigoje, be maisto ir poilsio...

2021-02-24, 13:31 | 6

Europietiškų standartų neurochirurgijos skyrius ir operacinės

2021-02-03, 20:18 | 22

Jei norite likti gyvi visada važiuokite į Santariškes. Nes tik čia dirba Lietuvos profesionalai!

2020-10-05, 10:57 | 1

Esu patenkintas Santaros klinikų gydymu. Apendicito operacija praėjo sklandžiai. Suteikta pakankamai naudingos informacijos. Malonus, paslaugus bei draugiškas personalas, ypač II-ojo pilvo chirurgijos skyriaus darbuotojai, kurie rūpinasi, teiraujasi, padeda.