Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Buvo rūpestingos ir paslaugios

1.7

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos
2017-10-09, 20:34 | IP: 88.216.9.182

geri

2017-09-13, 12:40 | registruotas lankytojas

Gera klinika

2017-08-27, 19:19 | IP: 84.240.18.171

Nuostabi gydymo įstaiga :)

2017-06-23, 12:39 | IP: 87.239.83.56

Lankiausi pas kardiologus. Laimutė Laučiuvienė, Rasa Čypienė, Rimantas Karalius 1-o širdies chirurgijos skyriaus vadovas ir visas skyriaus personalas nerealūs medikai. Draugiški paprasti nearogantiški profesionalai. Dveji metai kaip atlikta man operacija be jokių komplikacijų. Nuolat prisimenu Jus Su didžiausia pagarba širdyje. Sveikatos Jums ir Dievo palaimos.
Rimantas Karalius aukščiausio lygio megakardiochirurgas. Dėkosiu Jums visą gyvenimą.

2017-06-01, 18:25 | IP: 78.56.248.230

I registratura neimanoma prisiskambinti!!! Kam skambinti, kad kazkas pasikeistu?

2017-05-12, 12:21 | IP: 188.69.215.228

Ne apie vizitą, o apie registravimąsi. Norėjau užsiregistruoti pas lorą. Liepė pasakyti ligos kodą, kuris yra ant siuntimo. Pasakiau, kad siuntimo dar neturiu. Registruoti atsisakė - tokia tvarka. Ėjau pas šeimos gydytoją. Gavau siuntimą, kuris galioja tik 1 mėnesį. Užsiregistravau. Vizitas pas gydytoją įmanomas tik po 4 mėn. Ar tai ne pastyčiojimas iš žmogaus?

2017-03-19, 19:51 | registruotas lankytojas

Pralaukus apie 3val man pasake, kad tu sveika ir gali vykti namo. Nors atvykau su temperatura ir namo isvykau su auksta temperatura ir net jokiu vaistu nebuvo israsyta. Paprasius israsyti nedarbinguma buvo pasakyta tai tu issiprasyk kita diena is darbo... kazkokia nesamone!!!!!! Ir uz ka as moku mokescius, jei man reikia moketi uz suteiktas (nekokybiskai) medicinines paslaugas???

2017-02-28, 14:11 | registruotas lankytojas

Apie išrašymą iš istaigos pranešė iki operacijos pradžios. Iš ryto buvome pažadinti ir sužinojome, jog jau išrasyti.

2017-01-03, 20:40 | registruotas lankytojas

Reiskiu padeka daktarei Vaisnytei uz pagalba ir gydyma.

2017-01-03, 12:37 | registruotas lankytojas

tai viena geriausių klinikų Lietuvoje

2016-12-14, 10:28 | IP: 212.93.55.35

gera ligoninė

2016-12-03, 15:53 | IP: 77.219.201.189

Nuoširdžiai dėkoju VUL Santariškių klinikos Urologijos skyriaus gydytojui V. Dzedziuliui, gyd. A. Rimui, slaugytojoms I. Šidlauskienei, V.Pašluostienei, Z. Urbaitienei, L. Moškalo ir visam skyriaus personalui už profesionalumą, malonų bendravimą ir operatyvumą. Jūsų sunkus ir atsakingas darbas, reikalaujantis begalinės kantrybės, supratingumo, meilės ir atjautos kiekvienam žmogui, suteikia tvirtybės, tikėjimo ir vilties ligoniams. Lai Jūsų taurų darbą visada lydi nuoširdžiausi dėkingumo žodžiai. Sėkmės, neblėstančios energijos, laimės ir sveikatos Jums bei Jūsų artimiesiems !
E. Valčiukas

2016-11-08, 10:34 | registruotas lankytojas

Noriu padėkoti gyd. Mariui Petrulioniui už puikiai atliktą tulžies pašalinimo operaciją, konstruktyvų ir malonų bendravimą, rūpinimąsi po operacijos. Taip pat nuoširdžiai dėkoju visoms antro pilvo chirurgijos skyriaus darbuotojoms bei operacinės darbuotojoms. Viskas atlikta tiksliai, greitai, maloniai ir su minimaliu stresu.

2016-11-01, 03:38 | IP: 84.240.35.98

Į Santariškių gyd. įstaigą vaikštau seniai ir visus pasikeitimus galėčiau vertinti kaip metraštininkas. Iš pradžių darbo reikalais, paskui dar ir kaip pacientas. Bet apsiribosiu tik tokiu pastebėjimu. Kol neturėjau savo ''Stogo'', ten dirbančių gydytojų, vargau kaip ir visi bedaliai. Gydytojų arogancija, pasipūtimas ir tuštybė, neveiklumas, klaidžiojimas nustatant diagnozę, eilės prie kabinetų, visi lekia kažkur, skuba, o ligoniui nėra laiko ir dėmesio. Pinigai. Taip pinigai, tiksliau dideli pinigai, arba draugai, arba ligonio padėtis visuomenėje turi įtakos , bet neesminės. Visi , ar beveik visi ligoniai atsidėkoja, kiek kas gali ir kaip supranta. Išlepinom mes tuos gydytojus, tiksliau , padarėm juos ''pinigų narkomanais'', o dabar skundžiamės prastais rezultatais. Koks vadovas , toks ir personalas. Koks reikalavimas, toks ir darbas. Pastatas pagražėjo, aparatūros prisipirko, geri gydytojai emigravo ir turim , ką turim. Taip. ne visi dar, liko ir padorių specialistų. Šiai ir kitoms gydymo įstaigoms tiktų tokia šiuolaikinė patarlė: YRA DAUG DAKTARŲ SU BALTAIS CHALATAIS DIDELĖMIS KIŠENĖMIS, BET TIK VIENETAI LIKO GYDYTOJŲ SU DIDELE IŠMINTIM IR JAUTRIA ŠIRDIM. Gydytojau, kuriai kategorijai TU priklausai?????

2016-10-30, 15:52 | registruotas lankytojas

Konvejeris.Nedaug demesio skiriama gimdyvei, truksta pagalbos. Labiausiai sokiravo priemimo skyriaus gydytojai,grubus ir formalus

2016-10-28, 23:56 | registruotas lankytojas

Labai norime padėkoti visiems kardiochirurgams. Ypač didelį įspūdį paliko Aleksejus Zorinas. Ačiū už skiriamą įpatingą dėmesį savo pacientams, už puikų humoro jausmą ir atsidavimą savo darbui. Linkime didžiausios sėkmės darbe ir asmeniniam gyvenime, visuomet išlaikykite savo charizmą, ji labai padeda sergantiems ir viduje pažadina ugnelę, kurios kartais taip visiems trūksta. Dar kartą nuošidžiai dėkojam ir lenkia galvą :) Jurijus Paviničius

2016-09-21, 14:36 | IP: 83.181.141.205

Vidaus ligu daktare priimamajame matyt pavargus nuo pacientu, nemandagi, o jos sesutei ( sviesiaplauke jauna) karves ganyt su tokia kultura, o ne ligonineje dirbti

2016-08-21, 22:28 | IP: 80.14.201.192

Yra tik labai mazai gydytojų sioje istaigoje,kuriuos galima butu pavadinti gydytojais.

2016-08-04, 15:16 | IP: 78.60.150.67

Teko gydytis pas gyd.Ausra Marcijoniene .Gydytojos darba atlieka gerai,taciau kaip zmogus be galo arogantiska ,nemaloni gydytoja.Sugeba sugadinti nuotaika visai dienai..Truksta elementariausio mandagumo,supratimo.Nuotaikos zmogus.Nemanau,kad toks gydytojas tinka vadovauti skyriui.Gaila,bet tokio pasikelusio gydytojo nerekomenduociau niekam.

2016-07-21, 21:35 | registruotas lankytojas

Santariskese lankiausi pas akiu gydytoja - pavardes nebepamenu, bet jaunas daktaras ir labai profesionalus. Lengvo gydymo nebuvo variantu, bet bent jau paaiskino, kodel prastai matau. Ligoninese lankausi retai, todel man buvo sunku susigaudyti tame pastate kur reikia eiti. Daug laiko sugaisau ir reikejo klausineti personalo, kol suradau kaip iki daktaro kabineto nusigauti.

2016-07-19, 15:59 | registruotas lankytojas

Į ligoninę atvykau beviltiškos būklės. Pakalbėjus su chirurgu Kastyčiu Pauža per 15 minučių į optimistinę pusę nuvo perberstas mąstymas ir požiūris į problemą. Puikus specialistas, optimistas ir su galingu jumoro užtaisu. Malonu buvo operuotis, jausti nuolatinį rūpestį ir aiškų veiksmų algoritmą. Jaučiu begalinį dėkingumą už pagerintą gyvenimo kokybę ir požiūrį į problemą.
Rita Jurevičienė

2016-06-09, 06:14 | IP: 88.216.112.129

Totali nepagarba pacientui

2016-02-25, 15:52 | IP: 5.20.215.4

Visi puikūs - ir gydytojai savo srities asai, ir slaugytojos nuostabios, ir jų padėjėjos. Pradedant registratūra iki pat išrašymo visi buvo labai geranoriški, paslaugūs ir malonūs. Ačiū jiems!

2015-08-01, 10:01 | IP: 5.20.166.137

Nieko teigiamo apie Santariškių konsultacinę polikliniką pasakyti negaliu. Turiu daug sveikatos problemų ir iš Karoliniškių poliklinikos dažnai gaunu siuntimą konsultacijai į Santariškių konsultacinę polikliniką, bet kokybiškų ligos tyrimų ir ligos diagnozavimo taip ir nesulaukiu. Labai netaktiškas medikų bendravimas su pacientais, visiškas abejingumas paciento skausmui. Įsikėrojusi tokia sena ir visiems viešai žinoma piktžaizdė, kaip kyšiai ir jų mastas.Apie tai su pacientu medikai kalba atviru tekstu. Neduosi kyšio, negausi med. paslaugos. Tai konkrečiai galiu paminėti gydytoją neurologę Juozapaitienę, kuri tiesiog terorizuoja pacientus laukdama iš paciento kyšio. Tuo pati įsitikinau. Kadangi pas Juozapaitienę teko apsilankyti jau keletą kartu ir nenunešiau kyšio (nes ji man nieko nepadėjo), tai po poros vizitų pas ją pajutau tikrą terorą, kol galiausiai ji man pasakė tiesiai šviesiai, kad aš esu jos kabinete NEPAGEIDAUJAMA PACIENTĖ. Tai pasakė gydytoja dirbdama viešojoje įstaigoje finansuojamoje iš visų mūsų mokesčių mokėtojų. Gaila, kad gyvendami dvidešimt pirmajame amžiuje, atvykę į Santariškių konsultacinę polikliniką pacientas jaučiasi kaip akmens amžiuje. Ką veikia šios poliklinikos direktorė? Kodėl nepasidomi savo vadovaujamos įstaigos korupcija? Ant kiekvieno gydytojo kabineto priklijuotas Hipokrato lipdukas, bet ar Hipokrato vardas tinka pridengti šiame kabinete dirbančio gydytojo korupciją ir abejingumą kenčiančio paciento skausmui ?

2015-07-27, 19:15 | IP: 78.56.220.5

Esu labai patenkinta, tiek gyditojais pas kuriuos teko lankytis tiek registratrus darbu tiek seseliu. Gera atvykti i istaiga kurioja sutinka su sypsena mandagiai , patinka tvarka ,kad talonai surasomi pagal laika ir diena ir to laikomasi,uz tai cia yra tvarka. Nereikia laukti visos dienos . Gyditoju bendravimas ir apsoliuciai visu darbuotoju . tikrai likau patenkinta apsilankiusi sioje istaigoje . kauno klinikiniai ligoninei dar labai labai toli iki tokio lygio. Siulau apsilankyti tikrai liksite patenkinti. Tokiu nera .

2015-07-20, 09:29 | IP: 46.249.185.4

Pastato isore grazi, o vidus, turint galvoje gydytoju, su kuriais teko susidurti zmogiskasis faktorius ir ju vidus-labai prastas. I zmogu ziuri, kaip i ne zmogu, o su panieka. Gal yra ir neblogu, bet su kuo susidureme, paliko labai slogu ir prasta vaizda, kaip sitokio profilio istaigoje, apart to, kad diagnoze buvo neteisinga.

2015-05-23, 10:23 | IP: 84.32.137.215

Atgrąsi įstaiga, ypač 2 chirurgijos korpusas, kur aplaidžių, bejausmių mėsininkų, kurių gydytojais vadinti negaliu komanda išsiuntė tėvelį į aną pasaulį. Aš ir mano artimieji stengsimės aplenkti šią įstaigą, kad nesusidurtume su neprofesionaliais melagiais ir abejingais robotais, kurie mano, kad jie nesirgs ir niekad nemirs patys.

2015-03-21, 18:45 | IP: 194.150.168.95

Prastas vaizdas, grazi ti kisore

2015-02-21, 10:23 | IP: 89.116.95.206

Puikios palatos, labai labai moderni įstaiga

2015-02-02, 14:24 | IP: 88.119.248.112

Nepaisant visokeriopos pagarbos ten dirbantiem medikams, darbo organizavimas ir pacientų priėmimas/aptarnavimas yra siaubingas.

2015-01-27, 13:43 | IP: 88.222.96.10

Mes esame iš Kauno. su daktarais (įvairių sričių) dėl vaiko problemų bendraujame jau 6 metus. Bet per tuos metus mano vaiku nebuvo rūpinamasi tiek, kiek per vieną dieną atvykus į šią įstaigą. Man tiesa sakant ši įstaiga ir jos darbuotojai, nuo registratūros iki daktarų, yra kaip stebuklas. Jie visi rūpestingi, profesionalūs, kaip viena komanda. Labai gaila, kad tiek metų laukėm "nieko", kalbant apie Kauną. Tikiu šia įstaiga ir turiu vilties, kad mūsų problemų priežastys bus atrastos ir išgydytos.

2015-01-14, 22:02 | IP: 78.60.95.228

LOR skyrius patiko.Kitur nebuvau

2015-01-07, 19:08 | IP: 78.60.150.28

Jau daug metų esu registruota Santariškių klinikų šeimos centre ir naudojuos konsultacinės klinikos specialistų paslaugomis. Esu labai patenkinta tiek gydytojų (beveik visų, su kuriais susidūriaus) profesionalumu ir geranoriškumu, tiek ir slaugytojų ir seselių darbu ir mokėjimu bendrauti su pacientais. Pačioje klinikoje yra puikių vietų, yra tokių, kurioms aiškiai pritrūko dėmesio ir finansų (priėmimo skyrius atrodo kiek liūdnokai), kai kur finansų įdėta, bet neprotingai - pvz., gražiai atrodantys bet klaikaus nepatogumo suolai konsultacinėje poliklinikoje prie kabinetų. Parkavimasis aišku irgi šiokia tokia problema ir kerta per kišenę.

2014-11-18, 19:32 | IP: 88.222.195.52

Puiki su profesionalia komanda asmens sveikatos priežiuros įstaiga. Tik tokias įstaigas ir reikia remti. Ačiū šios įstaigos ginekologijos skyriui ir jų komandos lyderiui Viliui Rudaičiui jie man padovanojo naują gyvenimą.

2014-09-25, 17:43 | IP: 78.60.126.200

Gera ligoninė.

2014-09-18, 15:54 | IP: 212.52.41.33

Teko bendrauti su kardiologais-visi jie tikri profesionalai,labai rūpestingi,maloniai bendraujantys,negailintys profesinių ir žmogiškų patarimų.Rūpestingos slaugytojos.Ačiū Labai nepatiko,kad visoje teritorijoje rūkoma,netgi vos išėjus iš pastato ar vaikštant gražiai tvarkomais takais..BŪTINA numatyti rūkymo zoną,negadinant savo įvaizdžio ir neerzinant nerūkančiųjų

2014-07-22, 21:17 | IP: 88.118.153.150

Nuostabus gydytojai,yra visa iranga, ko daugiau reikia -

2014-06-25, 17:35 | IP: 78.158.7.245

Norėčiau padėkoti visiems urologijos skyriaus darbuotojams uz geraširdiškumą, supratingumą ir auksines rankas. Dr. Feliksui Jankevičiui įpatingas ačiu, t.p. R. Tyla ir visoms seselėms. Lietuvoje yra tikrai gerų gydytojų ir tiesiog gerų žmonių.

2014-05-01, 18:15 | IP: 91.239.152.3

tai valstybine istaiga,kuriai svarbu tik istaigos reputacija,o pacientu{eiliniu Lietuvos pilieciu}sveikatos bukle visai nedomina,tai valstybes biudzeto svaistymo,grobstymo istaiga.

2014-04-29, 10:04 | IP: 5.20.136.89

Nekonkretus klausimai kai reikia rasyti apie visu mediku profesionaluma ,mandaguma , nes buvau tik pas kelis medikus todel nekorektiska rasyti blogai apie visus

2014-04-15, 08:10 | IP: 85.206.29.185

Stebina šios įstaigos darbuotojų geranoriškumas ir profesionalumas. Apie šią įstaigą galima atsiliepti tik teigiamai.

2014-04-05, 19:01 | IP: 212.52.53.105

Šiandien bandėme patekti į Santariškių priėmimo skyrių, vyrui buvo sukilusi 39 temperatūra, vis neišėjo jos sumažinti, naktį buvo viduriavimas, nutarėme kreiptis pagalbos į medikus, esame ne vietiniai. Nusivylimas numeris 1: KUR iškaba su užrašu priėmimas??? gimdyvių priėmimą galima rasti iš kart, o kur yra priėmimas kitais atvejais niekur neradome parašyta, tik įėjus į pastatą, kur užrašyta Santariškių klinikos, galima išvysti ilgai lauktą užrašą priėmimas. Nusivylimas numeris 2: pagaliau nukeliavus iki priėmimo, ir sulaukus, kol į mus kas nors atkreips dėmesį, pasakius simptomus, mums pasako, kad pas juos mes nesulauksime jokios informacijos, mums reikia keliauti į kitą miesto galą, kur yra infekcinių ligų skyrius (kalbėjimo tonas toks lyg iš vis ko mes čia kreipiamės kažkur, o iš kur mums žinoti būnant ne medikams kaip reikia elgtis) ir dar priduria, kad pirmą dieną iš vis negalima mažinti temperatūros primenu temperatūra 39, po to kai pamato mūsų sumišusius veidus pagaliau pakeičiamas tonas: "na šiuo metu daug gripo atvejų"... tai siūlau tiesiog gerai išgulėti lovoje. Tai va tik atkeliavus sugaišti daug laiko vien ieškodamas, nes pastatų daug, o adresas vienas, paggaliau nukeliavus su žmogumi šneka kaip su visišku neišmaneliu ir begalo šaltai (mes jauni ir tikrai neturime patirties, ką daryti tokiais atvejais). Rezultatas - nusivylę.

2014-02-18, 15:16 | IP: 78.157.72.82

Didžiausias minusas - uždraustas eismas nuosavais automobiliais, net ir trumpam sustoti nėra nei kur nei kaip (net oro uoste leidžiama sustoti ir išlaipinti keleivius prie įėjimo). Tiek atvykęs ligonis, tiek sveikti išleidziamas turi gerą kelio galą kėblinti pėsčiomis iki jį parvežti atvykusio automobilio - neretai vos ne iki Jeruzalės žiedo... :(

2014-01-07, 17:01 | IP: 83.189.227.35

Aciu cia dirbantiems, jus tikrai darote stebuklus Palatose salta, nors ir plastikiniai langai, nes per juos pucia vejas, matrasai isguleti, patalyne sena, jokio komforto, i gydimo istaiga patenki kaip i kalejima, jokios informacijos su isoriniu pasauliu

2014-01-02, 20:59 | IP: 88.216.9.100

as gulejau reumatalogijos skiriui pima karta ir labai esu nustebus kaip yra rupinamasi zmonemis visi ir gydytojai ir rezidentai ir sesles ira nuostabus sekmes ir labai labai geru metu linkiu visam kolektivui irsvelniu nepiktu ie nekaprizingu pacijantu SEKMES GERAM IR NUOTABIAM KOLEKTIVUI

2013-12-17, 09:24 | IP: 84.32.120.238

Operavo puiki komanda,dekoju gyd.I.Kirilovai,gyd.R.Podsedlovskiui,gyd.J.Dirsytei,anest.L.Kiselienei,instr.J.Valionienei,I.Kindurytei,O.Mozd,ginekologijos skyrius puikus,prieziura gera,aciu visiems.

2013-11-06, 09:37 | IP: 84.240.24.151

Profesionalų komanda. Naujausia įranga. Nors ir labai dideli pacientų srautai, tačiau gydytojai įsigilina į kiekvieno paciento situaciją atskirai

2013-10-22, 22:44 | IP: 78.63.33.149

civilizuotoje valstybeje,tokia valstybine istaiga seniai butu buvusi uzdaryta,likviduota,Lietuvoje-tai valstybes biudzeto lesu svaitymo istaiga,yra dalis ten dirbanciu profesionaliu specialistu,bet didesne dalis tai neduok dieve,vengkite sio istaigos.

2013-10-12, 13:00 | IP: 217.9.247.189

2013-09-18 teko gimdyti naujame Akušerijos ir ginekologijos korpuse. Gimdyti atvykau nesitarusi, tačiau likau maloniai nustebinta maloniu aptarnavimu bei atidžia priežiūra.
Noriu nuošidžiai padėkoti tuo metu budėjusiems gydytojams ir kitam personalui už nuoširdų bei profesionaliai atliktą darbą padedant gimti mano dukrytei.

2013-10-03, 00:06 | IP: 79.184.37.55

ka si istaiga,verciau rajonams paskirstytu ten svaistomus visu pilieciu pinigus,nes rajonuose dirba zymiai profesionalesni medikai,nuosirdus,saziningi,o sioje istaigoje dibantiem medikam ,zinoma ne visiems,zodis saziningumas,nesuvokiama savoka,tik krastutiniu atveju ateityje pasirinkciau sia gydymo istaiga.

2013-09-30, 07:27 | IP: 195.14.171.187

Pacientu aptarnavimas nemandagus, kartais netgi grubus. Nesuprantoma, kodel i pacienta neziurima, kaip i klienta, juk butent pacientai moka mokescius ir islaiko sious istaigos darbuotojus. Ir ka gi pacientas gauna? Geriausiu atveju - abejinguma. Visiskas nenoras tobuleti i gerinti savo darbo kokybe.

2013-05-26, 10:50 | IP: 86.38.217.75

Nieko teigiamo. Šios ligoninės personalas yra labai nedraugiškas, vienas kito nekenčia, pasiruošę gerklę vienas kitam pergraužti. Visi kaip žvėrys, na yra ir teigiamų žmonių. Neseniai persikraustė buvęs Raudonasis kryčius į šią "nuostabią" ligoninę. Iš tolo matosi, kad geras švytintis, nuoširdus žmogus. Labai išsiskiria visų Santariškių senbuvių-hienų fone.

2013-03-13, 21:46 | IP: 84.15.181.148

Per paskutinius metus kiek tenka lankytis situacija akivaizdziai keiciasi. Dar ne visi skyriai, bet jau tokiu tikrai yra, suremontuoti, atnaujinti. Bet dar dirbti ir dirbti ta linkme. To ir linkiu.
Gydytojai ir visas medpersonalas ir keiciasi i geraja puse. Jau ne visi gydytojai ima pinigelius. Dazniausiai maloniai ir profesionaliai atlieka savo darba. Medpersonalas nuosirdus, pasitempes, tikrai maloniai buvau nustebinta, be priekaistu. Po operacijos priziurejo tikrai labai gerai. Aciu. Norisi, kad butu daugiau WC ir dusu. Internetas visuose ligonines pastatuose. Skanesnis dietinis maistas.
Kas liecia gydymo eigos - kad butu prieinamesni tyrimai, daromi kuo greiciau. Ir aisku svarbiausia - kad butu kuo trumpesnes eiles pas specialistus.

2013-03-12, 09:01 | IP: 82.135.243.5

Uzsiregistravus is anksto(telefonu ar el.pacientu registracija) konsultacijai pas gydytoja ir atvykus paskirta diena reikia iki valandos gaisti eileje registraturoje, kad gautum talona ir kortele. Manau, kad taip prarandame daug laiko.

2013-01-01, 04:02 | IP: 78.63.33.149

Sioje istaigoje,yra ir geru gydytoju,bet didesne dalis tai.... butu geriau,jei nors dalis pinigu,skirtu siai istaigai,atitektu atokesniu rajonu gydymo istaigoms,kad atokesniu rajonu gydymo istaigos,galetu isigyti modernia medicinos iranga,nes ten yra zymiai kruopstesniu,saziningesniu puikiu gydytoju,tik ju galimybes yra labai ribotos.

2012-12-07, 18:08 | IP: 5.20.66.133

šioje įstaigoje viskas gerai, jokių negerumų nepatyriau, puikųs daktarai ir aptarnaujantis personalas

2012-10-03, 11:20 | IP: 5.20.188.85

Šioje ligoninėje atliktas širdies kraujagyslių šuntavimas. Ligoninės personalas profesionalus, bet ne visada skiria reikiamą dėmesį. Juos galima pateisinti, bet niekada nesutiksiu, kad kokio tai tyrimo reikia laukti daugiau kaip mėnesį??? Tai ne ligoninės klaida, bet visos Lietuvos sveikatos apsaugos sistemos. Kodėl taip vyksta nesuprantama?

2012-06-25, 09:31 | IP: 82.135.201.233

Po insulto gulėjome 2 mėn. Ten visas personalas pakankamai jauni, tvirti. Ir dar mane nustebino, kad jie visi DIRBA, neleidžia pacientui atsipalaiduoti ir "kristi į duobę" po savo didelės nelaimės. Jie daug ko išmoko, pripratina įmanomai pačiam savimi pasirūpinti. Iš gulinčio kaulų ir mėsos "maišo" padaro vaikščiojančiu, susiorientuojančiu aplinkoje. Jie neįžeidinėja, nesityčioja, kai reikia - pabara. Iš visų ligoninių, kuriose man ir mano artimiems žmonėms teko pagulėti - šiam skyriui Visoriuose duodu 9 balus iš dešimties, kai kitus be pažinčių ir pinigų patekus - daugiau 6 balų neduočiau. Jūs Visoriečiai - jėga. Jei likimas man atims rankeles ar kojeles, norėčiau pakliūti tik pas jus. Marija

2012-06-19, 17:35 | IP: 5.20.209.12

Siandien laukiau prie duru 3 su puse val ! SKANDALAS!

2012-06-15, 07:29 | IP: 88.118.222.205

aš esu patenkintas

2012-04-17, 08:25 | IP: 86.38.6.2

Registratūra košmaras. Tokio dydžio įstaigoje turėtų būti didesnė, be to, registratorės visada be nuotaikos, ilgai krapštosi. Siaubas. Siaubas. Siaubas. Pasijunti ne kaip sostinėje, o kaip prastoje rajono poliklinikoje.

2012-04-13, 04:59 | IP: 188.69.226.140

Darbuotojai dirba profesionaliai, greitai kokybiškai. Sunku patekti, reikia ilgai eilėse laukti. Yra du būdai patekti greitai: su greitąja, kai visai blogai arba per pažįstamus.

2012-03-12, 05:30 | IP: 89.249.83.205

Sioje ligonineje nera gerai išdirbta schema,jeigu ligonis yra su keletu problemu.
Puiki gydytojų priežiūra tik būtent to skyriaus ,kuriame guli su problema.
Prisikviesti kios specialybes gydytoją NEĮMANOMA.
Pvz jeigu po operacijos ligoniui gulinciam urologiijos chirurginiame skyriuje reikia skubios kardiologo pagalbos -ją gausi tik po 48 val arba numirsi.
Liūdna,kad tokio lygio ligonineje nėra išspręsta tai.

2012-03-03, 04:53 | IP: 89.117.240.181

komentarų nėra dažnas personalo abejingumas pacientui

2012-02-29, 10:09 | IP: 78.60.41.101

Dirba tikri profesionalai ir entuziastai. Meldžiuosi, kad neišvažiuotų į užsienį. Mums irgi reikia gerų gydytojų, seselių, slaugių

2011-11-26, 12:21 | IP: 78.60.197.233

Labai profesionalus gydytojai dirba cia. Kelios gydytojos is kardiologijos srities piktos, nervuotos, nemandagios.

2011-11-03, 16:40 | IP: 84.15.181.135

Manau, kad tai pati geriausia gydymo įstaiga.

2011-06-25, 17:46 | IP: 90.130.144.6

ten dirbantis gyd. tikrai sukalbami, ismano savo darba, gal ne visi...:) slaugutes taip pat ne visos rupestingai priziuri, nors yra tikrai "geru"

2011-06-17, 08:21 | IP: 165.72.200.11

Padeka gydytojai STANKEVIČIŪTEI VILMAI,(nes gydytoju sarasuose jos neradau)
Super gydytoja, Gydytoja iš didžiosios raidės! Profesionali, paprasta, maloni, paslaugi, rūpestinga, nuramina, paaiskina....+ linksma. Dukra jautesi super net guledama ligonineje. Jeigu as pati tureciau nusiskundimu, eiciau tik pas ja! Didelis AČIŪ Jums ir visam dirbančiam LOR skyriaus personalui, visokeriopos sėkmės!!!

2011-04-13, 15:42 | IP: 88.119.228.242

lankausi pas kardiologus cia, kurie priziuri jau keli metai po operacijos, ir esu labai patenkinta paslaugu kokybe, bendravimu, pasitikiu jais. nepatogu lakstyti pasiimti korteles i poliklinika ir lekti pas konsultuojanti gydytoja.

2011-01-15, 08:48 | IP: 188.69.225.112

Tik vardas. Profesionalumo nėra.

2011-01-06, 16:17 | IP: 158.129.200.44

Tai viena iš puikių poliklinikų Vilniuje, tokio aptarnaujančio personbalo:gydytojų ir seselių turėtų pavydėti daugelis polliklinikų.

2010-09-07, 08:22 | IP: 213.164.120.117

Kažkada ši konsultacinė poliklinika buvo prestižinė, joje dirbo geriausi gydytojai ir jų konsultacijos buvo aukso vertės. Dabar, mano manymu, lygis smuko. Galima, aišku, dėl visko kaltinti krizę ir didelę medikų emigraciją, bet chamizmui ir apsileidimui pateisinimų nėra ir negali būti. Manyčiau, minėtos poliklinikos administracijai vertėtų daugiau dėmesio skirti personalo vadybai. Jeigu jūs, mielieji, priiminėjate į darbą tokius gydytojus, kaip proktologė Natalija Zaks, tai nors organizuokite jiems žmoniškumo ir gerų manierų kursus.
Prie registratūros mačiau informacinį stendą, kuriame išvardintos pacientų teisės. Natalija Zaks sugebėjo pažeisti mažiausiai 3 punktus: suteikė perteklinį skausmą (nors atėjau su skausmu atsisakė normaliai nuskausminti prieš apžiūrą, nes, jos žodžiais tariant, vienam pacientui valstybė skiria tik 20 minučių); bendravo arogantiškai, nepagarbiai; ignoravo mano klausimus apie gydymo eigą ir alternatyvius gydymo būdus. Negalvojau, kad 21 amžiuje tokio lygio poliklinikoje teks rėkti iš skausmo ir grįžti namo su kruvinais apatiniais. Konsultacinei poliklinikai gėda turėti tokius gydytojus! Nejaugi savalaikis pacientų priėmimas bei taisyklingas jų kortelių pildymas tapo pagrindiniais reikalavimais gydytojui?! Be abejo, galima šitą pseudomedikę įskųsti oficialiai, bet juk su diktofonu į gydymo įstaigas žmonės paprastai nevaikšto, todėl iškiltų jos storžieviškumo ir bukumo įrodymų surinkimo problema. O norintiems surizikuoti ir apsilankyti pas ją, rekomenduočiau dėl viso pikto apsiginkluoti garso įrašymo įranga. Sėkmės!

2010-08-28, 07:29 | IP: 78.56.142.218

Kodėl terapeutė Meškauskienė oficialiai konsultuoja ligonius konsultacinėje poliklinikoje ir ligoninėje kaip kraujagyslių chirurgė? Ji juk neturi jokios kraujagyslių chirurgo kvalifikacijos ir licencijos. Santariškių ligoninė pažeidinėja Lietuvos įstatymus. Už tai numatyta baudžiamoji atsakomybė tiek Meškauskienei, tiek ir Santariškių ligoninei. Negali gydytojas teikti paslaugų, kurioms jis neturi nei licencijos, nei kvalifikacijos.

2010-08-28, 07:09 | IP: 78.56.142.218

Neregėtas ligonių apgaudinėjimas. Terapeutė Meškauskienė skelbiama net internete, kad yra kraujagyslių chirurgė ir konsultuoja ligonius kaip tretinio lygio kraujagyslių chirurgas, nors apie kraujagyslių chirurgiją išmano kaip kiaulė apie simfoninę muziką. Man nediagnozavo labai pavojingos ligos, ką diagnozavo paprastoje poliklinikoje ir išoperavo Antakalnio ligoninėje. Siaubas !!!!!

2010-08-03, 08:48 | IP: 213.164.115.132

I-ojo radiologijos skyriaus vedėjai Jūratei Dementavičienei vertėtų daugiau dėmesio skirti pavaldinių darbo organizavimui bei kelti griežtesnius reikalavimus jų profesinei etikai.
B321 Rentgenodiagnostikos kabineto radiologijos laborantės (tamsiaplaukės, vidutinio amžiaus, liekno kūno sudėjimo), dirbusios 2010-08-02 pirmoje dienos pusėje, bendravimo įgūdžiai yra tragiški. Minėta darbuotoja arogantiškai elgiasi su pacientais, kalba įsakmiai, pakeltu tonu, pamokslauja. Baisiau nei tarybiniais laikais! Be to, kol prie durų eilė žmonių su nekantrumu laukė atsakymo, nes daugelis vėlavo pas gydytojus, B321 susirinkusios medikės garsiai juokavo, draugiškai šnekučiavosi ir akivaizdžiai sprendė savo asmenines problemas…

2010-06-01, 09:42 | IP: 81.7.102.76

Gydytojai kardiologai,kurie dirba skyriuje darbą atlieka labai gerai Poliklinikoje sėdi ir laikia kol duosi pinigų

2010-05-14, 13:01 | IP: 79.133.227.8

Pati patikimiausia ligonine

2010-03-15, 18:17 | IP: 79.132.183.53

Padarykit pagaliau tvarką registratūroje,juk rimtai sergančiam žmogui taip sunku ten laukti savo talonelio.Ačiū.

2010-01-07, 04:14 | IP: 88.216.96.181

labai malonus ir paslaugus visas personalas su kuo tik teko turėti reikalų.tai lab.sveikintinas dalykas.manau,kad kaip tik tokie zmonės ir turėtų dirbti tokioj sritij.didelis dėkui jiems visiems.

2009-12-16, 20:46 | IP: 78.62.176.68

As buvau labai nustebusi, visiskai nesitikejau matyti tokius rupestingus gydytojus ir registraturoje dirbanti personala. Jusu gydymo istaigos reitingas turetu buti maksimalus. Man gydytojo buvo ieskota is paskutiniuju, ir visais budais, nors mano situacija ir nebuvo mirtina, nebuvo surugusiu veidu, kaip deja dazna beveik visose kitose istaigose - moterys tikrai labai gerai ir noriai atlieka savo darba.

2009-12-15, 10:05 | IP: 78.56.30.65

Gydytojų darbas yra profesionalus ir nepriekaištingas.
Slaugytojos ir seselės nesutvertos dirbti šio darbo, jeigu joms nepatinka ši darbo vieta, tai yra tik viena išeitis išeiti iš darbo, o ne šaipytis iš žmonių ir rodyti savo nekompentinguma! Visos jos tik ir laukia iš pacientų kyšių, o jiegu jie neduoda sugeba elgtis taip, kad pacientas butu visiškai neprižiūrimas, kentėtų skausmą, pats neturėdamas sveikatos rūpintųsi net paprasčiausiai dalykais, kuriuos turi atlikti slaugytojos ar seselės.
Tokių asmenų gydymo įstaigose išvis neturėtų būti!!

2009-11-03, 12:56 | IP: 78.62.110.157

Labai esu patenkinta daktarės Sigitos Glaveckaitės gydimu. neturiu

2009-04-18, 14:55 | IP: 213.226.144.245

Tikrai geresnis centras negu KAune!!

2009-03-05, 18:03 | IP: 213.226.190.190

Super:)) vienintele vieta, kur teko buti, kurioje taip rupinamasi pacientu, jam skiriama tiek demesio. Tikrai labai profesionali pagalba. Ypatingai profesionalus, etiškas bei žmogiškas perslonalas. Negalvojau, kad tokiu daktaru is viso buna:))

2009-02-25, 10:24 | IP: 78.59.229.187

Gana profesionalūs gydytojai Nemalonios registratorės;
Problemos su parkavimu.

2008-10-18, 13:32 | IP: 78.59.145.17

puikūs savo srities profesionalai. ypač dękinga skyriaus vedėjui M.Gutauskui už atliktas 2 operacijas

2008-08-05, 11:52 | IP: 78.58.129.181

dėkoju visam personalui už rūpestingumą, paslaugumą, nuoširdumą.

2008-06-23, 05:40 | IP: 78.61.6.52

Santariškių kardiochirurgai man du kartus padovanojo laimę dar gyventi

2008-06-06, 08:30 | IP: 82.135.182.70

Visai neseniai gulėjau 2-ame (vaikų) chirurgijos skyriuje. Labai patiko gydytojų, seselių bendravimas su pacientais. Gera tyrimų kokybė, aparatūra. Tikri profesionalai - AČIŪ :) Nepatiko tik prastokos (net sovietinės) palatos ir maistas (kiek žinau, visom Vilniaus ligoninėms tiekiamas centralizuotai)

2008-05-10, 08:33 | IP: 78.61.57.226

Gydziausi pilvo chirurginiame skyriuje. Viskas man ten patiko,patalpos suremontuotos kiekvienoje palatoje yra veikiantis televizorius,kabeline televizija.Maitina taip pat gerai.Prie kiekvienos palatos irengtas tualetas.Slaugytojos visada malonios,zodziu ligonine auksto lygio.Taciau kaip ten bebutu,nenoreciau daugiau i ja patekti,nes visgi tai ligonine,o ne pramogu parkas :)) Linkiu visiems geros sveikatos

2008-04-22, 18:40 | IP: 84.240.61.132

KOnsultaciju poliklinika - vieta nemokamai patekti pas aukstesnio lygio specialistus nei yra rajonuose.

2008-04-15, 16:51 | IP: 87.239.82.253

Nuostabus kolektyvas dirbantis siame skyriuje.Rupestingi,atsidave ir labai rupinasi musu vaikuciais.ACIU JUMS VISIEMS... Galetu buti daugiau palatu,ir maziau zmoniu guletu palatose....

2008-02-24, 16:38 | IP: 62.212.202.1

Nera alternatyvinio pasirinkimo, manau, kad tai siuo metu ka as galiu tureti yra geriausia.Turejau patirti su Raudonoju Kryzium, Santariskes visapusiskai geriau.Tik blogai,kad pats negaliu atsisakyti duoti kysi, o tik vienas daktaras atsisake priimti.O kai kas tik skiria proceduras po to, kai gauna pinigu...Bet matyt taip visur...

2008-01-29, 13:21 | IP: 212.59.0.201

Labai prastas centras: prastas administravimas, personalo darbo organizavimas, amžinos eilės, gydytojai nesilaiko darbo grafikų (leidzia sau vėluoti 0,5 val. į priėmimą), jokio pozityvumo, geranoriškumo, tik daug arogancijos ir pasipūtimo. Gydytojo kabinete, registratūroj pasijunti kaltu, kad atėjai, kad sergi, kad aplamai čia lankaisi. Amžinos alternatyvios baltus chalatus dėvinčių eilės prie gydytojų kabinetų, tikriausiai nereikėtų nei rašyti, kad tokie "savi" eilėse nelaukia...Liūdesys

2007-12-03, 20:20 | IP: 89.190.116.7

vertinu gydytoju, pas kuriiuos teko kreiptis, profesonaluma, issilavinima tenka ilgai laukti gydytojo konsultacijos prie kabineto duru, nepatinka tai, kai konsultavimo metu atsiliepia telefonu ir pradeda kalbeti

2007-10-22, 12:19 | IP: 88.222.150.84

aciu jums visiems labai uz isgelbeta dukryte:)

2007-09-27, 13:23 | IP: 78.62.4.240

Geras naujas centras

2007-09-08, 22:31 | IP: 78.62.4.240

Tvarkosi skyriai po truputi, grazeja, malonu darosi :)

2007-06-28, 06:51 | IP: 193.219.129.30

Labai kokybiškai buvo atlikta operacija, puiki gydytojų komanda. Jaučiausi tarsi privačioje klinikoje, nors sumokėjau tik operaciją atliekančiam gydytojui. Nėra

2007-05-24, 20:33 | IP: 213.226.144.3

Manau, kad svarbiausia yra zmones - specialistai savo sriciu profesionalai, o sioje istaigoje ju yra ir ganetinai daug. Pries siuos profesionalus nublanksta visi tie nepatogumai , aptriususios sienos , mazos palatos su senom lovom ir t.t.
Manau, kad si istaiga laikosi tik nuostabiu zmoniu dirbanciu joje deka.