Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 1875

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

72.7% Complete
3.6

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

58.8% Complete
2.9

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

67.4% Complete
3.4

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

62.3% Complete
3.1

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

89.5% Complete
4.5

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

53.5% Complete
2.7

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

72.4% Complete
3.6

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

70.3% Complete
3.5

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

49.6% Complete
2.5

Dažnai siunčia į kitą įstaigą

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

61.7% Complete
3.1

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

66.9% Complete
3.3

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

69.9% Complete
3.5

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

25.4% Complete
1.3

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

56.6% Complete
2.8

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

67.5% Complete
3.4

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "Saulės šeimos medicinos centras"
Pacientų atsiliepimai
2024-01-03, 07:21 | 2

Gėda. Galiu paaakyt tik tiek. Sunus su sulauzytu skruostikauliu,akiduobe pagalbos turejo ieskoti kitur! Jo neprieme niekas. Pas seimos gydytoja papulti misija neimanoma. Gerb.E.Jodziuniene ačių jum už nieka. Su istinusiu žandu,be proto skaudamu dantim irgi neprieme! Čia normalu,???? Su gyvunais elgiamasi pagarbiau nei su žmogum čia.

2023-11-29, 20:58 | 2

Puiki gydymo įstaiga. Jei tenka kreiptis ūmių susirgimų atveju, konsultuoja pavaduojantis gydytojas. Tačiau konsultacijos metu iškilus klausimams, su kuriais jis nėra susipažinęs (ligos istorija) visada kreipiamsi i šeimos gydytoją, kuris nedelsiant i juos atsako. Jei klinikoje paslaugos mokomos ( pvz. Echoskopija) visada rašomas siuntimas nemokamos paslaugoms i kauno miesto poliklinką ar kitą valstybinę gydymo įstaigą. Neesant ūmiam susirgimui laukti eilės pas gydytoją tenka savaite. Ilgiausias terminas 2 savaites.
Visiem burbiakliam: prisiregistrukoit i kauno miesto polikliniką. Ten jus aptarnaus greitai ir nemokamai.

2023-11-29, 20:58 | 2

Puiki gydymo įstaiga. Jei tenka kreiptis ūmių susirgimų atveju, konsultuoja pavaduojantis gydytojas. Tačiau konsultacijos metu iškilus klausimams, su kuriais jis nėra susipažinęs (ligos istorija) visada kreipiamsi i šeimos gydytoją, kuris nedelsiant i juos atsako. Jei klinikoje paslaugos mokomos ( pvz. Echoskopija) visada rašomas siuntimas nemokamos paslaugoms i kauno miesto poliklinką ar kitą valstybinę gydymo įstaigą. Neesant ūmiam susirgimui laukti eilės pas gydytoją tenka savaite. Ilgiausias terminas 2 savaites.
Visiem burbiakliam: prisiregistrukoit i kauno miesto polikliniką. Ten jus aptarnaus greitai ir nemokamai.

2023-09-05, 20:02 | 3

Esu labai nusivylusi viena procedūrinio kabineto darbuotoja. Su trijų metų dukra buvome atvykusios atlikti kraujo tyrimų, paklausiau darbuotojos ar ims iš venos, pasakė kad kaip norim, galima ir iš piršto. Nusprendžiau iš piršto, kad netraumuoti vaiko. Ėmė 4 mėgintuvėlius, 3 kartus dūrė. Po dviejų dienų atnešiau šlapimo tyrimus, ta pati darbuotoja paėmė šlapimą ir patikrinusi kompiuterį pasakė, kad dar priklauso gliukozės tyrimą atlikti, paaiškinau kad prieš dvi dienas darė, darbuotoja mus su dukra prisiminė, akivaizdžiai išsigando ir puolė kažko ieškoti kompiuteryje. Žodžiu, kraujo tyrimai dingo, medicinos centro personalas gužčioja pečiais, teisinasi kad tą dieną buvo daug žmonių, ir kad nesupranta kaip taip galėjo nutikti. Liepė pakartotinai atlikti tyrimus.

2022-06-08, 10:48 | 3

Dalinsiuosi patirtimi apie Statybininkų g. filialą.
Labai nuoširdžiai linkiu apsvarstyti ar renkantis šią gydymo įstaigą sau ir savo šeimai nėra kito varianto ir jeigu yra net nesvarstyti galimybės patikėti savo sveikatą čia, nes tai vienas blogiausiu mūsų sprendimų.
Nuolatos atvykus ar skambinant į registratūrą susidursite su personalu, kuris bendrauja tragiškai, moteris jaunos, bet niekada nenusišypsos, bendraus nemaloniai, nemandagiai visada atvykęs pasijunti lyg bereikalingai trukdantis jiems dirbti.
Pas šeimos gydytoją vizito įprastai lauksite mėnesį ir ilgiau (kalba eina ir apie vaikus).
Ligos atvėju vizitą gausite nuotoliu ir pas visai kitą, neaišku kokį gydytoją, kuris akivaizdu net nežinos visų alergijų ar kitų svarbių ypatumų.
Pas kitus specialistus pvz. Odontologą lauksite ir dar ilgiau nei mėnesį.
Galėčiau tęsti ir tęsti, nes kiekvienas vizitas ten tik prideda "karčios" patirties ir jeigu blogai pasijutus ar sergant geriau visom jėgom bandai ieškoti pagalbos visur tik ne savo poliklinikoje, akivaizdu situacija tragiška.

2021-08-12, 19:34 | 1

Mama uzsiregistravo telefonu registraturoje, skundesi stipriu gerkles skausmu ir temperatura, reikalinga nedarbingumo pazyma. Pazadejo, kad daktare paskambins, taip ir nesulaukem skambucio, skambinom pakartotinai i registratura, laukite paskambins.. Absurdiska situacija. Nerekomenduoju sios klinikos, jei nenorite atsidurti beviltiskoje padetyje.

2021-08-02, 15:33 | 2

Pasiskiepijau skiepu covid 19, ir kaip žinoma labai prqdejo ranka skaudeti bei galva, paskambinau į registratura, pasakiau kad man kaip ir priklauso ta diena nedarbingumo, paklause ar negaliu susitarti su darbdaviu, pasakiau kad neiseina , sake paskambins man daktare , laukiau laukiau taip ir nepaskambino, dabar turiu su darbu problemu, ačiū jums labai …..

2021-04-29, 12:05 | 6

Baisu. Užtektų šito žodžio apibūdinti situaciją.
Atvykus į kliniką su pakartotiniu pūslės uždegimu, tenka stovėti lauke ant vėjo, nes mat termometras parodė 37 laipsnius temp. - taip, normalu, nes man uždegimas, dėl kurio skausmų naktį teko vykti net į priėmimo skyrių. Negana to, reikia laukti, kol atleis visus pacientus, nes tu su skaudančia nugara ir pūslės uždegimu tikrai gali pastovėti lauke. Paminėti vertėtų ir tai, kad pas gydytoja reikia tiesiog įsiprašyti vizitui, nes kitu atveju gausi tik skambutį, iš kurio dažniausiai jokios naudos.
Gydytoja skambina naktį, vaistus išrašo naktį, ieškai budinčios vaistinės ir pnš. Personalas bendrauja tragiškai, atvykęs pasijunti lyg raupsuotasis ligų nešiotojas, bereikalingai trukdantis jiems dirbti.

2020-07-25, 09:20 | 18

E. Jodžiūnienė net nesistengė surasti skausmo priežasties, nors buvo mano minėta kokia problema man buvo įtarta anksčiau, ją ir turiu, o pati tesugebėjo visą laiką kalbėti apie psichiatrą. Savaitei praėjus po pirminio vizito, būklė dar pablogėjo (yra pastovus blogėjimas jau metus), reikalingos procedūros skausmo klinikoj, reabilitacija. Taip ir būna kai daktarai įsivaizduoja esantys dievais, kai net elementarios problemos neišmano ir net nesugeba internete paskaityt. Pati klinika visai nieko, bet su tokio neprofesionalumo daktaru dar nėra tekę susidurt. Su tokiu nesupratingumu ir apatija pačiai linkėčiau patirti ką tai reiškia su tokiu skausmu gyvent ;)

2020-02-08, 17:43 | 1

Gyd. Jodžiuniene visiškai nekreipia dėmesio į ligonį.10 mėnesiu viduriavau,svoris nukrito iki 37 kg, vos paėjau ir nebuvo išrašyta nei viena tabletė!!!!!Prasidėjo mažakraujyste-nieko nepaskyrė.Labai smarkiai susižalojau koją ir supūliavo žaizda -nedavė siuntimo pas chirurga, teko kreiptis privačiai kitur ,kur buvo paskirti antibiotikai.Į telefono skambučius neatsiliepia .Persirašiau į kitą kliniką, nes dar norisi gyventi! !!!!

2019-12-28, 08:50 | 6

Išsireklamavo , kad pigiai ir gerai naikina popilomas. Už konsultacija kuri buvo sudaryta iš vieno sakinio " oi kiek pas tave popilomų " sumokėjau 20 eurų . Už popilomų šalinimą sumokėjau dar 40 kiek jų ten pašalino tai buvo aišku tik , kad ne visas , nes iš šalintų pasipylė kraujas o pasirodo tvarsliava nelabai buvo tinkama. Iš anksto užjaučiu visus ten einančius .

2019-12-05, 19:14 | 2

Puikus centras, nuostabūs gydytojai, labai malonios seselės ir registratorės, 100 balų ????

2019-09-19, 05:10 | 3

Nerekomenduoju sio centro niekam. Atejus i registratura pirmiausia tampi nasta darbuotojams. Absoliutus nesiskaitymas. Atvaziavus i poliklinika uzpringus issiunte viena vaziuoti i ligonine net nesuteikus pimos pagalbos. Gyd kompetencija drystu abejoti. Atejus i kabineta prasideda cepsejimas ma?daug nu atejai ir ko.... ginekologe absurdas. Psihologe vaikui per 1 seansa sugebejo 5 kartus priminti kad po 5 vizitu jau turesite moketi. Seansa vietoj valandos laiko po pusvalandzio issiuncia is kabineto. Dantiste taip pat absurdas sutvarke danti kuri be galo net po 3 men gelia. Leidziant vaistus pataike ten kur nereikia. Asarojo akis veliau uzpilkejo vaizdas teko kreiptis pas akiu gyd... zodziu is mano puses tik neigiami komentarai. Gaila vienintele buvusi gyd kuri verta gydytojo vardo isejo i dekreta.

2019-02-11, 17:37 | 1

Tai mano poliklinika, geriausia poliklinika, poliklinika mano kieme:))

2019-01-25, 13:02 | 4

Gyd. Juodžiūnienė išsamiai ir maloniai atsako į klausimus, pasirengusi visada padėti. Taip pat nustebino sesučių draugiškumas. Jauna mergina, kuri dirba procedūrų atlikimo kabinete labai maloni ir pagelbėjo, kai skubiai reikėjo tyrimų atsakymų. Ačiū labai, likau nustebinta!

2017-10-19, 22:39 | IP: 90.140.107.220

Nenaudoju wi-fi
Trūkumas yra tik vienas su kuriuo susiduriau, kad norėdami paskiepyti mergaitę nuo gimdos kaklelio (vienai priklauso nemokamas, kitai mokamas 140 eur). Bet skiepų įstaiga neturi. Pasiūlymas skiepytis kitur - abejoms už mokamas paslaugas

2017-02-09, 12:49 | IP: 193.219.191.170

poliklinikos darbuotojai visi labai draugiški ir malonūs,bet noretusi, kad ondontologai dirbtų dažniau reikia laukti ilgai o su skaudanciu danciu kartais net nera pas ka kreiptis ir tenka vaziuoti i kita klinika.pastebėjau jai gydytoja serga ar atostogauja ,jokiu būdu kita neaptarnaus arba vietu nera.juk šiaip sau neini i poliklinika.milziniškos eilės susidaro prie procedūrinio ir su vaikais reik laukti begalo ilgai ,nes kiti nenori uzleisti,(seseles galetu vaikus kviesti be eiles,ar su auksta temperatūra, kad nelaukti kol padarys kraujo tyrimus).daugiau galėtu but atliekama kaip pilvo ekoskopija pacioj poliklinikoje ,kad nereiktu kitur kitiems visai nepatogu arba nėra galimybės nuvykti ,manau ir renkamės poliklonika arciau namų.

2016-05-23, 19:02 | IP: *.*.*.*

Jauki, graži klinika, patogus privaziavimas ir parkavimasis, malonus personalas. Mažai specialistų, dažniausiai siunčiama į kitas gyd.įstaigas. Labai ilgai tenka laukti konsultacijos, nuo paskirto laiko be trumpesnio nei valandos vėlavimo dar nesu buvusi priimta. Neįmanoma prisiskambinti gydytojai į darbinį mobilųį tel.

2015-08-13, 17:51 | IP: 88.222.108.219

gerai

2015-02-26, 10:49 | IP: 212.117.11.20

Labai patinka visas aptarnavimas, priima bet kokiu atveju, net neuzsiregistravus. Labai mazai vietos , tenka laukti atsistojus, susigrudus, koridorius siauras.

2014-11-21, 08:43 | IP: 84.55.16.101

Lankomės visa šeima Partizanų gatvėje filiale, labai patenkinti tiek aptarnavimu, tiek aplinka, tiek dėmesiu. Aišku, per tiek metų yra nutikę ir nemalonių akimirkų, tačiau kas nedirba tas neklysta. Matosi, kad ši įstaiga dėl pacientų stengiasi ir klaidas taiso. Anksčiau buvo nemalonių registratorių ir seselių, dabar tikrai nebepasitaiko, kad grubiau atsakytų, ar netektų kantrybės. Liko dirbti malonios, paslaugios ir fainos darbuotojos, net su vaiku susikalba, nors jis ir geras ožys. Mums ten patinka ir lankysimės toliau. Vienai iš dantukų fėjų trūksta kantrybės

2014-04-07, 10:59 | IP: *.*.*.*

Gydytojos normalios. Labai ilgos eiles pas ginekologa. Registratores visada susiraukusios, lyg butum jom nasta, bijai ateiti i poliklinika. Kitam darbe tokios tikrai nepadirbtu.

2014-03-27, 19:38 | IP: 78.57.164.70

Istaigos ir gydytojos A.Čekavičienės darbą vertinu puikiai ir esu labai dėkinga

2013-11-25, 12:29 | IP: 87.247.122.215

labai sauni klinika.nesigaliu kad cia perejau.

2013-07-15, 11:52 | IP: 88.222.138.215

Labai operatyviai sprendžia problemas. Puikios gydytojos ir didelė padėka slaugytojoms. neturiu

2013-05-15, 11:36 | IP: *.*.*.*

atvedziau vaika kraujo tyrimui is venos, (jis nepriregistruotas sioj istaigoj), tai sesele pasikviete pastiprinimo komanda ( dar dvi) klausinejo kam cia man prireike to tyrimo, kad nereik jo daryt is vis, kad musu esama gydymo istaiga daro tyrimus bet siuncia kitur kad su vaikais nesiterliot, tuomet paklausiau ar reikalingas seimos gydytojo siuntimas kad padarytu mus sita tyrima, pasirodo ne.. taip mums jo ir nepadare. Po tokio priemimo daugiau ten kojos nekelsiu. Isvadas pasidariau : trukumas kompetencijos imant krauja is venos 2,5 m vaikui.

2011-03-04, 17:45 | IP: *.*.*.*

normali poliklinika

2011-02-16, 17:09 | IP: *.*.*.*

Saulės distancinio gydymo šeimos medicinos centras. Ginekologė diagnozuoja rachitą pacientės vyrui kurio nė nemačius. Šeimos gydytoja telefonu gydo karščiuojantį kūdikį.

2010-05-18, 19:42 | IP: 78.62.211.254

Man patinka.

2010-05-05, 15:01 | IP: *.*.*.*

Labai mandros rezidentės, kurios gadina visa įvaizdį klinikos.

2010-03-02, 20:41 | IP: *.*.*.*

tik tiek kad viskas graziai irengta o siaip nieko gero, viskas mokama, echoskopijos, net kraujo tyrimai, net vaikui kainuoja

2009-04-15, 14:43 | IP: *.*.*.*

TIK NEIGIAMI PRISIMINIMAI...

2009-03-20, 19:56 | IP: 87.247.65.100

esu labai patenkinta savo seimos gydytoja M.M.,nuostabi gydytoja, sesutes labai malonios, visada malonios, isskyrus viena-registratore

2009-01-24, 14:59 | IP: 78.61.57.137

Verta pasitikejimo

2008-08-10, 17:53 | IP: *.*.*.*

Registratorės namandagios, nemaloniai aptarnauja. Nėra aparatūros, silpna ginekologinė pagalba.Ilgai tenka laukti priėmimo tiek pas ginekologus, tiek pas šeimos gydytojus.

2007-07-31, 13:14 | IP: *.*.*.*

Klinikoje dirbanti moteru gydytoja J. Adomaitiene yra nepakartojama kaip zmogus ir kaip specialiste. Kiek susiduriau su ten dirbanciais gydytojais jie tikrai puikus ir neturejau jokiu problemu. Vyresnio amziaus dirbancios seseles galetu buti ir simpatiskesnes, labai jau neigiamai nuteikia i jas pasiziurejus.

2007-06-12, 18:55 | IP: 87.247.96.210

Cia dirba ypatingai rupestigi, malonus gydytojai ir seseles.

2007-04-12, 06:16 | IP: *.*.*.*

Kai kuriems gydytojamas per didelis krūvis, ligoniai už durų pralaukia apie valandą, tai jau tas pats kaip ir didelėj poliklinikoj...ir dar- gydytoja kviečiasi į kabinetą ne pagal talonėlį, o savo nuožiūra...

2007-03-18, 06:26 | IP: 88.222.97.44

Nepatinka tai,kad tenka mokėt už echoskopavimą ir kt. paslaugas.