Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

80.6% Complete
4

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

71.7% Complete
3.6

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

76.1% Complete
3.8

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

77.4% Complete
3.9

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

81.3% Complete
4.1

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

50.1% Complete
2.5

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

74% Complete
3.7

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

82.7% Complete
4.1

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

83.4% Complete
4.2

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

80.7% Complete
4

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

77.8% Complete
3.9

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

79.6% Complete
4

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

45% Complete
2.2

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

77.8% Complete
3.9

Nereikėjo mokėti

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

42.2% Complete
2.1

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos"
Pacientų atsiliepimai
2020-10-13, 10:31 | 4

Šiuo metu ypač Covid-19 laikotarpiu visi šioje ligoninėje išskyrus gydytoją (pas kurią gydausi), nemandagūs, grubūs, aprėkia žmogų, prie durų kur tikrina temperatūrą Kauno Onkologinei ligoninei Rokuose baisu koks aptarnavimas.....
Mandagumo nulis... Onkologini ligonį palydėti iki kabineto manau nera blogai, bet deja lydintis asmuo vos nebūna išvejamas nors ir turi leidimą.... Baisu net važiuoti į šia ligonine, kur mandagumas?? Baisu, kad taip drąsiai galima šaukti ant nepažįstamo asmens grasinti apsauga vien del to kad palydėti mamą iki gydytojo kabineto. Gerai tada tegul lydi pačios seselės bet ne jos nieko nedaro baisu..

2020-07-19, 22:16 | 3

Siuo metu mano zmonai dienos suskaiciuotos bet tai suzinojau tik klinikose kai padare skubia operacija ir pasake kad jau niekom ir niekas nepades, liko tik melstis. Onkologineje ligonineje nienas nieko nešneka ir nesako tikros situacijos bando temti laika ir is kiekvieno vizito pasipelnyti, kiek snekejau su pacientais tai visi duoda kysius. Labai piktas ant chemioterapiautes Liutkauskienes kuriai viskas buvo su mano zmona "gerai". Gyd.Kairevicė dar kazka bande daryti bet taip pat tikros situacijos nesakė. Buvau nugirdes pokalbi Kairevices su hirurgu: "ne as dariau pirma operacija ir nenoriu apsiimti".
Štai toks poziuris i zmones, o mano zmonai dar tik 52m as ja labai myliu ir jie man nesuteike galimybes praleisti paskutines dienas musu grazaus gyvenimo.
Nepasitikekit šia ligonine, jiem jus tik statistika.

2020-02-12, 16:12 | 5

Nuostabi gydytoja Dovilė Paulauskienė, rūpestinga ,atidi ,negaili savo laiko ,visą save atiduoda ligonėms .
Tikra GYDYTOJA!

2019-12-15, 16:32 | 1

nerekomenduoju, teko budeti prie tevelio, tai labai nesvaru ten,man buvo keista, nes onkologine ligonine mano nuoziura turetu buti labia svari turint emenyje, kad ligoniai ten labia silpni. Tualetai tiesiog baisus, valomi daugiausia du kart per diena, is palatos siuksles nenesamos kol nepradeda Kristi per krastus. Mano (jau anapylin iskeliavusio) teveliui parasius kitu pizaminiu kelniu nes nakti I pizama pateko slapimo, atsakymo sulaukeme : nieko cia tokio isdzius, arba kai ateis kita pamaina tada prasykite.

Noriu pamineti, kad ne visas personalas toks, tikrai buvo darbuotoju kurios dirbo nuosirdziai ir bande padeti. Bet labiausiai istrigo nesvara ir blogas kvapas.....

mano teveliui mirstant budinti gydytoja tiesiog turejo isvaziuoti namo nes toli gyvena,net nesulaukus rytines pamainos. Sesute bande padeti, bet as buvau sokiruota kad gydytoja tiesiog paliko mirstanti zmogu viena......

2019-07-15, 21:44 | 1

Paliatyvus gydymas onkologineje ligonineje prastos kokybes, visko reikia eiti ir prasyti, ir ne uz aciu...
Demesio ligoniui jokio.

2019-03-01, 19:44 | 1

Esame nusivylę šios ligoninės poliatyviosios onkologijos skyriaus gydytojais ir vedėja, sesutės čia dauguma švelnios ir rūpestingos su ligoniais.
Šiame skyriuje artimieji patys nuolat turi eiti ir prašyti reikalingų tyrimų ar gydymo, nes patys gydytojai nieko nesiūlys, bet su plačia šypsena ir be sąžinės graužaties priims pinigų vokelį iš mirštančio ligonio artimųjų puikiai suprasdami, kad padėti jam vis tiek niekuo negalės. Ten pakliuvę visi yra jau pasmerkti.
Po dviejų ten praleistų savaičių netekome brangaus artimo, bet ne dėl onkologinės ligos, o staiga sustojus širdžiai. Nors kiekvieną dieną skyriaus gydytojai primindavome aukštą spaudimą ir dažną pulsą. Liko daug klausimų ar buvo galima kažką padaryti kitaip.. Patariame, jei yra galimybė rinktis, ieškokite kitos gydymo įstaigos, kol nevėlu, mes nespėjome.

2019-02-13, 15:28 | 1

Sedejau atsakymo 3 val ir daugiau. Visus po manęs atėjusius pakvietė, bet mane tik baigiantis darbui. O vaikščiojau tyrimams ir negavau atsakymo 2 men

2018-12-29, 09:45 | 3

Teko apsilankyti pas gydytoją Gudžinską Žilviną. Tai tikras profesionalas. Paskyrė puikų gydymą, kuris man labai padėjo. Esu dėkingas už nuoširdų bendravimą. Linkiu jam visakeriopos sėkmės. Nuoširdus ačiū. Jo pacientas Jefimovas.

2018-12-29, 09:45 | 3

Teko apsilankyti pas gydytoją Gudžinską Žilviną. Tai tikras profesionalas. Paskyrė puikų gydymą, kuris man labai padėjo. Esu dėkingas už nuoširdų bendravimą. Linkiu jam visakeriopos sėkmės. Nuoširdus ačiū. Jo pacientas Jefimovas.

2018-03-19, 18:13 | 2

Gulėjau chirurgijos skyriuje 4 aukšte. Viskas nuostabu ir puiku. Noriu išskirti dieninę sesutę Nijolę jos atėjimas dienomis skaidrino nuotaiką ir vertė sveikti. Puikios slaugutės Rūta labai švelni ir dėmesinga ir Neringa labai tvarkinga (Puikiausiai valėsi) ir labai protinga. Visam kolektyvui linkiu sėkmės ir didelės sveikatos jų sunkiame darbe. Buvusi pacientė Ingrida Vaitkevičienė.

2018-01-28, 17:09 | 1

Šiais metais aš išlydėjau savo brolį į paskutinę kelionę, prieš tai keturias savaites teko gulėti paliatyviosios onkologijos skyriuje Kaune. Paskutinė savaitė buvo labai sunki brolis tik šnibždėjo ir tik rašyti galėjo, Personalas labai įvairus slaugėms Aurelijai ir Kazytei didžiausia padėka . Ačiū joms už nuoširdumą. Tačiau ne visos slaugės taip dirba, suprantu , kad kai kurios ateina į naktinį budėjimą ne dirbti, nes naktį negalima trukdyti . Jei 2 valandą ligonis į stiklinę padaužė su šaukšteliu norėdamas šilto vandens , kitaip negalėjo pasikviesti slaugės, rašo duokit šilto vandens prašau , prašau, buvo atsakyta grubiai ir net teko man aiškintis prieš seselę dieninę palatos kaip šitaip galima vidurį nakties vandens prašyti. Aš pati jaučiausi, kad stoviu prieš budelį, o ne prieš gailestingą seselę. Kaip turėjo jaustis silpnas ligonis , kuris po dviejų dienų iškeliavo amžinybėn. O paskutinę dieną aš dirbau man galėjo tik skambinti, bet nieko nesigirdėjo net ir šnabždesio ,Vaizdas, kurį aš pamačiau įlėkus į palatą liks visam gyvenimui. Jis visas atsiklojęs, susmukęs lovoje tik dusta. Paprašius deguonies sesutė man sako, taip reikia, nespėjam, Ryte dar buvo lašinta lašinė, ji suvarvėjo visa po oda. Plaštakos oda plyšus. Neturėjau galimybės brolio slaugyti namuose, bet su tokiu abejingumu susidurti irgi neteko,,

2018-01-10, 18:59 | 1

Nesu buvusi tokioje gydymo įstaigoje, kur jau nuo rūbinės pasitinka kelios plepančios moteriškės, kurios net nepasižiūri iš ko paima paltą, arba palaiko paltą rankose tol, kol baigs tarpusavio pokalbį, tik tada pakabina.Toliau koridoriuje- vėl porom porom stovi ir plepa. Pakyli į skyrių- o ten sėdi ir plepa. Ir skundžiasi darbo sąlygomis arba kad apskritai reikia dirbti, kad vysta kažkokie pakeitimai ar pan. Nu turgus ir tiek.
Reziumė: dėl gydymo be pretenzijų, kaip ir visur yra geriau ir blogiau, bet kad surinkti tokį bobinčių kaimo moteriškių pasipletkinimams ir tiek daug, o dirbt nėra kam. Esu labai labai nustebinta. Labai prasta ligoninės vizitinė kortelė. Gydytojams nemanau kad tai padeda dirbti.

2018-01-03, 11:03 | 2

Šioje įstaigoje dirba nuostabūs gastroenterologai, esu jiems labai dėkinga už viską. Tačiau reikėtų susirūpinti dėl jiems asistuojančių bendrosios praktikos slaugytojų. Pastarosios labai grubios ir nemalonios, nesiskaito su pacientais. Manau būtų pats laikas pritraukti daugiau jaunų, entuziastingų slaugytojų, nes visą apsilankymą pas gydytoją sugadina slaugytoja, kuriai jau seniai laikas būtų išeiti į pensiją, o ne rodyti pacientams savo nepatenkintą veidą.

2017-10-21, 19:57 | IP: *.*.*.*

Daktarai atsisake gydyti pacienta, kadangi esa 4 stadijos vezio net neverta gydyti.

2017-09-28, 19:57 | IP: *.*.*.*

Pas gydytojus reikia lauksti po 3val.netgi turint siuntima, kad jau guldo i stacionara,turi pralaukti pas gydytoja,paims krauja kitam kabineta(nors turi kraujo tyrimo atsakymus atsineses, ne senesni 5dienu),vel pas kita gyd ir tada i priimamaji.baisu

;