Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas JÅ«sų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogÅ«s laiptai)

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

RegistratÅ«ros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Ä®staiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškÅ«s ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedÅ«rų kabinetą

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiÅ«ra)

2.2

2.3

Gydytojai, kurie dirba "Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos"
2019-07-15, 22:44 | 1

Paliatyvus gydymas onkologineje ligonineje prastos kokybes, visko reikia eiti ir prasyti, ir ne uz aciu...
Demesio ligoniui jokio.

2019-03-01, 20:44 | 1

Esame nusivylę šios ligoninės poliatyviosios onkologijos skyriaus gydytojais ir vedėja, sesutės čia dauguma švelnios ir rūpestingos su ligoniais.
Šiame skyriuje artimieji patys nuolat turi eiti ir prašyti reikalingų tyrimų ar gydymo, nes patys gydytojai nieko nesiūlys, bet su plačia šypsena ir be sąžinės graužaties priims pinigų vokelį iš mirštančio ligonio artimųjų puikiai suprasdami, kad padėti jam vis tiek niekuo negalės. Ten pakliuvę visi yra jau pasmerkti.
Po dviejų ten praleistų savaičių netekome brangaus artimo, bet ne dėl onkologinės ligos, o staiga sustojus širdžiai. Nors kiekvieną dieną skyriaus gydytojai primindavome aukštą spaudimą ir dažną pulsą. Liko daug klausimų ar buvo galima kažką padaryti kitaip.. Patariame, jei yra galimybė rinktis, ieškokite kitos gydymo įstaigos, kol nevėlu, mes nespėjome.

2019-02-13, 16:28 | 1

Sedejau atsakymo 3 val ir daugiau. Visus po manęs atėjusius pakvietė, bet mane tik baigiantis darbui. O vaikščiojau tyrimams ir negavau atsakymo 2 men

2018-12-29, 10:45 | 3

Teko apsilankyti pas gydytoją Gudžinską Žilviną. Tai tikras profesionalas. Paskyrė puikų gydymą, kuris man labai padėjo. Esu dėkingas už nuoširdų bendravimą. Linkiu jam visakeriopos sėkmės. Nuoširdus ačiū. Jo pacientas Jefimovas.

2018-12-29, 10:45 | 3

2018-03-19, 19:13 | 2

Gulėjau chirurgijos skyriuje 4 aukšte. Viskas nuostabu ir puiku. Noriu išskirti dieninę sesutę Nijolę jos atėjimas dienomis skaidrino nuotaiką ir vertė sveikti. Puikios slaugutės Rūta labai švelni ir dėmesinga ir Neringa labai tvarkinga (Puikiausiai valėsi) ir labai protinga. Visam kolektyvui linkiu sėkmės ir didelės sveikatos jų sunkiame darbe. Buvusi pacientė Ingrida Vaitkevičienė.

2018-01-28, 18:09 | 1

Šiais metais aš išlydėjau savo brolį į paskutinę kelionę, prieš tai keturias savaites teko gulėti paliatyviosios onkologijos skyriuje Kaune. Paskutinė savaitė buvo labai sunki brolis tik šnibždėjo ir tik rašyti galėjo, Personalas labai įvairus slaugėms Aurelijai ir Kazytei didžiausia padėka . Ačiū joms už nuoširdumą. Tačiau ne visos slaugės taip dirba, suprantu , kad kai kurios ateina į naktinį budėjimą ne dirbti, nes naktį negalima trukdyti . Jei 2 valandą ligonis į stiklinę padaužė su šaukšteliu norėdamas šilto vandens , kitaip negalėjo pasikviesti slaugės, rašo duokit šilto vandens prašau , prašau, buvo atsakyta grubiai ir net teko man aiškintis prieš seselę dieninę palatos kaip šitaip galima vidurį nakties vandens prašyti. Aš pati jaučiausi, kad stoviu prieš budelį, o ne prieš gailestingą seselę. Kaip turėjo jaustis silpnas ligonis , kuris po dviejų dienų iškeliavo amžinybėn. O paskutinę dieną aš dirbau man galėjo tik skambinti, bet nieko nesigirdėjo net ir šnabždesio ,Vaizdas, kurį aš pamačiau įlėkus į palatą liks visam gyvenimui. Jis visas atsiklojęs, susmukęs lovoje tik dusta. Paprašius deguonies sesutė man sako, taip reikia, nespėjam, Ryte dar buvo lašinta lašinė, ji suvarvėjo visa po oda. Plaštakos oda plyšus. Neturėjau galimybės brolio slaugyti namuose, bet su tokiu abejingumu susidurti irgi neteko,,

2018-01-10, 19:59 | 1

Nesu buvusi tokioje gydymo įstaigoje, kur jau nuo rūbinės pasitinka kelios plepančios moteriškės, kurios net nepasižiūri iš ko paima paltą, arba palaiko paltą rankose tol, kol baigs tarpusavio pokalbį, tik tada pakabina.Toliau koridoriuje- vėl porom porom stovi ir plepa. Pakyli į skyrių- o ten sėdi ir plepa. Ir skundžiasi darbo sąlygomis arba kad apskritai reikia dirbti, kad vysta kažkokie pakeitimai ar pan. Nu turgus ir tiek.
Reziumė: dėl gydymo be pretenzijų, kaip ir visur yra geriau ir blogiau, bet kad surinkti tokį bobinčių kaimo moteriškių pasipletkinimams ir tiek daug, o dirbt nėra kam. Esu labai labai nustebinta. Labai prasta ligoninės vizitinė kortelė. Gydytojams nemanau kad tai padeda dirbti.

2018-01-03, 12:03 | 2

Šioje įstaigoje dirba nuostabūs gastroenterologai, esu jiems labai dėkinga už viską. Tačiau reikėtų susirūpinti dėl jiems asistuojančių bendrosios praktikos slaugytojų. Pastarosios labai grubios ir nemalonios, nesiskaito su pacientais. Manau būtų pats laikas pritraukti daugiau jaunų, entuziastingų slaugytojų, nes visą apsilankymą pas gydytoją sugadina slaugytoja, kuriai jau seniai laikas būtų išeiti į pensiją, o ne rodyti pacientams savo nepatenkintą veidą.

2017-10-21, 20:57 | IP: *.*.*.*

Daktarai atsisake gydyti pacienta, kadangi esa 4 stadijos vezio net neverta gydyti.

2017-09-28, 20:57 | IP: *.*.*.*

Pas gydytojus reikia lauksti po 3val.netgi turint siuntima, kad jau guldo i stacionara,turi pralaukti pas gydytoja,paims krauja kitam kabineta(nors turi kraujo tyrimo atsakymus atsineses, ne senesni 5dienu),vel pas kita gyd ir tada i priimamaji.baisu

2017-03-17, 20:38 | 1

labai gera ligonine ,rupestingi ir geri gydytojai

2017-03-17, 20:27 | IP: 78.62.51.102

lankausi cia apie 20 metu lb geri ir rupestingi gydytojau yra tik viena blogybe ta kad nori uzdaryt sita ligonine :(

2017-02-17, 19:00 | IP: 89.116.98.46

Viskas puiku ,nuostabu,visiem rekomenduociau susirgus tik ten kreiptis,nes ten dirba GYDYTOJAI is didziosios raides.

2016-12-30, 15:43 | 1

as cia noriu issakyti nuomone apie kauno onkologijos ligonine kaune volungiu gatvejemama nusiunte i onkologini kaip ir guldymui bet apziurejo tik pulmonologas buvo pasakyta kad nera kitu gyditoju pasakekad reikia padarytikraujo kresuma liepe ateit pirmadieni ir pasake kad greit nelektu o is leto eitu nors ji isejo visa svirduliuojanti niekam neidomu galbut zmogus pirmadienio nesulauks tai spreskit patys kaip pacientai ziurimi.