Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas JÅ«sų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogÅ«s laiptai)

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

RegistratÅ«ros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Ä®staiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškÅ«s ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedÅ«rų kabinetą

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiÅ«ra)

2.2

2.3

Gydytojai, kurie dirba "Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos"
2016-12-15, 00:08 | IP: 78.57.161.235

Gydytojai dirba profesionaliai, personalas yra draugiškas, paslaugus, rūpestingas.

2016-11-06, 03:44 | IP: 78.58.191.224

Tiknius-jega!Gaila,kad sunku papulti pas ji,nes dirba tik vieną dieną

2016-10-21, 14:21 | IP: *.*.*.*

Jeigu slaugė pasako pacientui, kuris turi stomos maišelį, "mažiau ėks, nes šyki ir šyki", siūlyčiau tokioms darbuotojoms tiesiog susirasti kitą darbą, nes galima numanyti, kad einamos pareigos ir darbo specifika netenkina gydymo įstaigoje dirbančių darbuotojų.

2016-09-29, 02:07 | IP: 84.15.189.116

Lankiausi šioje įstaigoje su skirtingais giminaičiais pas skirtingus gydytojus.Citvarą,Žumbakį ir Kaušakienę.Jie man padarė tokį gerą įspūdį,kad šią gydymo įstaigą iškėlė į aukščiausią vietą.Tai profesionalūs ir atsidavę savo darbą mylintys gydytojai.

2016-02-29, 20:01 | IP: 5.20.75.86

Mamai susirgus ir gavus siuntima namiškiai svarste kur kreiptis i Vilniu ar i Kauna.Man abejoniu nebuvo kazkodel norejau mama vezti i šia ligonine .Ir tikrai nenusivyliu,likau netgi patenkinta .Nuvaziavau i šia ligonine su nerimu, baime,sunku buvo širdyje del mamos.Bet vos tik pamacius gydytoja dingo visas mano nerimas, atsirado viltis ,pasitikejimas,kad viskas bus gerai .Dirba šaunus, ligoniams atsidaves personalas.Labai labai noriu padekoti gydytojui Jonui Žumbakiui tai ne tik profesionalus,geras, savo darba išmanantis gydytojas,bet ir ŽMOGUS iš didžiosios raides.Taip pa noriu padekoti gydytojui Robertui Citvarui ,gydytojui Urbštui,medicinos sesutems Nijolei Sarapienei,bei sesutei Mickevičienei.Ligonine tikrai turtu didžiuotis tokiais darbuotojais,jie tikri ligonines perliukai .Didelis Didelis AČIŪ visiems kas rupinosi mano mama .Turint tokius gydytojus ir tokias atsidavusias sesutes nebaisu ir ligos .

2016-02-25, 20:52 | IP: 88.222.194.24

Man si ligonine labai patiko,geras kulturingas visu darbuotoju aptarnavimas Nuosirdus aciu uz gydyma,cia gydausi jau treti metai.Su pagarba- Bronislovas Sigitas Austra nera

2014-12-08, 19:43 | IP: 78.63.217.131

Atvykau i sia ligonine su baime ir nerimu.
Nes visiems baisus zodis onkologija.
Ir tiesiog pasveikau nuo sutiktu darbuotoju.
Pirmiausia noreciau padekoti registratorei V.Salisienei, kuri mane labai maloniai prieme ir nukreipe,pas reikiamus gydytojus.
Taip pat esu labai dekinga gyd. R.Guliakaitei.
Nuosirdus aciu
Pagarbiai R.Staliuniene

2014-11-03, 11:38 | IP: *.*.*.*

Seselės bendrauja grubiai, skambinau dėl tyrimo rezultatų, tai numetė ragelį. Važiavau pas gydytoją tada asmeniškai, kad informuotų apie tyrimų rezultatus, bet pasirodo, kad jis nebedirba, nors sakė, kad dirbs. pirmą kartą per 30 metų susiduriu su tokiu atsainiu požiūriu į pacientą.

2014-11-01, 13:02 | IP: *.*.*.*

registratūrų darbas gan geras,rūbininkė ,kuri dirba prie poliklinikos tikra šaunuolė,sesutės ligoninės skyriuose žmogiškos,gydytojai turi žinių, bet į pacientus nepakankamai įsigilina. Trūksta psichologinės pagalbos ir norisi greitesnių tyrimų reazultatų,gal dėl aparatūros stokos viskas užsitęsia laike

2014-10-27, 16:21 | IP: 188.69.197.199

tai vienintele kauno ligonine, kur profesionaliai diagnozuojamas ir gydomas vezys.

2014-03-20, 16:04 | IP: *.*.*.*

Labai nuvyle bendravimas gydytoju,paskambinus telefonu nesiteikia net kalbeti,nieko nepaaiskina,nespejus net klausimo issakyti meta rageli.Siaubas pati dirbu gydymo istaigoje,jeigu mes taip ziuretume i pacienta turbut pas mus niekas nesilankytu.Labai esu nusivylusi....

2014-01-20, 22:27 | IP: *.*.*.*

blogai blogai blogai, gal ir yra keli geresni gydytojai, bet cia lavonu fabrikas........

2013-09-20, 22:22 | IP: 78.62.7.194

Man čia padėjau, sulaukiau šiltos, žmogiškos reakcijos ir gerųžodžių tiek iš gydytojos, tiek iš sesučių. Ačiū didelis joms už tai.

2013-07-10, 11:42 | IP: *.*.*.*

Paslaugios seseles,geros slauges. Paskutini karta,kai pagulde chemoterapijos kursui,teko daugiau negu para laukti kol pastatys laseline ir prades leisti vaistus. Palatoje negavau pirmos vakarienes ir pusryciu sekancia diena. Lftas lankytojams ir pacientams mazas,yra tik vienas ir tenka labai ilgai laukti kol atvyks. Yrengtas visiskai nepatogioje vietoje.

2013-07-07, 18:30 | IP: *.*.*.*

Visiškai nieko gero parašyti negaliu Kauno onkologijos ligoninė yra absoliuti "mėsmalė", aš esu žmogus kurio žmoną bandė "gydyti" nuo vėžio jūsų vadinama "ligoninė", pasakysiu tiek jog vargšai žmonės kurie liko "gydytis" jūsų ligoninėje. Visiškas apsileidimas, neprofesionalumas ir t.t. bandote gydyti žmones sergančius vėžiu kaip nuo gripo, konvejeris ir t.t. Šiuo metu aš renku medžiagą ir šito tikrai nepaliksiu jau vien tik dėl to kai pagalvoju kiek žmonių jūs laidojate be reikalo, kai žmogus iš tikrūjų dar gali gyventi, tai ne vien tik mano kažkokie paistaliojimai ar pykčio protrūkiai o iš tiesų tikrų specialistų įvertinti faktai. Visa laimė, kad laiku susigaudėm, kad kuo skubiau reikia kreiptis į kitus gydytojus į kitą įstaigą, priešingu atveju jau ko gero būtume po žeme. Linkiu kuo greičiau keisti visą Jūsų personalą arba aplamai uždaryti šią mašiną.