Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

80.9% Complete
4

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

72.1% Complete
3.6

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

76.5% Complete
3.8

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

77.7% Complete
3.9

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

81% Complete
4.1

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

50.1% Complete
2.5

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

74% Complete
3.7

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

82.6% Complete
4.1

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

83.3% Complete
4.2

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

80.6% Complete
4

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

77.8% Complete
3.9

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

79.6% Complete
4

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

45.5% Complete
2.3

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

77.5% Complete
3.9

Nereikėjo mokėti

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

43.9% Complete
2.2

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos"
Pacientų atsiliepimai
2020-10-13, 08:31 | 4

Šiuo metu ypač Covid-19 laikotarpiu visi šioje ligoninėje išskyrus gydytoją (pas kurią gydausi), nemandagūs, grubūs, aprėkia žmogų, prie durų kur tikrina temperatūrą Kauno Onkologinei ligoninei Rokuose baisu koks aptarnavimas.....
Mandagumo nulis... Onkologini ligonį palydėti iki kabineto manau nera blogai, bet deja lydintis asmuo vos nebūna išvejamas nors ir turi leidimą.... Baisu net važiuoti į šia ligonine, kur mandagumas?? Baisu, kad taip drąsiai galima šaukti ant nepažįstamo asmens grasinti apsauga vien del to kad palydėti mamą iki gydytojo kabineto. Gerai tada tegul lydi pačios seselės bet ne jos nieko nedaro baisu..

2020-07-19, 20:16 | 3

Siuo metu mano zmonai dienos suskaiciuotos bet tai suzinojau tik klinikose kai padare skubia operacija ir pasake kad jau niekom ir niekas nepades, liko tik melstis. Onkologineje ligonineje nienas nieko nešneka ir nesako tikros situacijos bando temti laika ir is kiekvieno vizito pasipelnyti, kiek snekejau su pacientais tai visi duoda kysius. Labai piktas ant chemioterapiautes Liutkauskienes kuriai viskas buvo su mano zmona "gerai". Gyd.Kairevicė dar kazka bande daryti bet taip pat tikros situacijos nesakė. Buvau nugirdes pokalbi Kairevices su hirurgu: "ne as dariau pirma operacija ir nenoriu apsiimti".
Štai toks poziuris i zmones, o mano zmonai dar tik 52m as ja labai myliu ir jie man nesuteike galimybes praleisti paskutines dienas musu grazaus gyvenimo.
Nepasitikekit šia ligonine, jiem jus tik statistika.

2019-12-15, 15:32 | 1

nerekomenduoju, teko budeti prie tevelio, tai labai nesvaru ten,man buvo keista, nes onkologine ligonine mano nuoziura turetu buti labia svari turint emenyje, kad ligoniai ten labia silpni. Tualetai tiesiog baisus, valomi daugiausia du kart per diena, is palatos siuksles nenesamos kol nepradeda Kristi per krastus. Mano (jau anapylin iskeliavusio) teveliui parasius kitu pizaminiu kelniu nes nakti I pizama pateko slapimo, atsakymo sulaukeme : nieko cia tokio isdzius, arba kai ateis kita pamaina tada prasykite.

Noriu pamineti, kad ne visas personalas toks, tikrai buvo darbuotoju kurios dirbo nuosirdziai ir bande padeti. Bet labiausiai istrigo nesvara ir blogas kvapas.....

mano teveliui mirstant budinti gydytoja tiesiog turejo isvaziuoti namo nes toli gyvena,net nesulaukus rytines pamainos. Sesute bande padeti, bet as buvau sokiruota kad gydytoja tiesiog paliko mirstanti zmogu viena......

2019-03-01, 18:44 | 1

Esame nusivylę šios ligoninės poliatyviosios onkologijos skyriaus gydytojais ir vedėja, sesutės čia dauguma švelnios ir rūpestingos su ligoniais.
Šiame skyriuje artimieji patys nuolat turi eiti ir prašyti reikalingų tyrimų ar gydymo, nes patys gydytojai nieko nesiūlys, bet su plačia šypsena ir be sąžinės graužaties priims pinigų vokelį iš mirštančio ligonio artimųjų puikiai suprasdami, kad padėti jam vis tiek niekuo negalės. Ten pakliuvę visi yra jau pasmerkti.
Po dviejų ten praleistų savaičių netekome brangaus artimo, bet ne dėl onkologinės ligos, o staiga sustojus širdžiai. Nors kiekvieną dieną skyriaus gydytojai primindavome aukštą spaudimą ir dažną pulsą. Liko daug klausimų ar buvo galima kažką padaryti kitaip.. Patariame, jei yra galimybė rinktis, ieškokite kitos gydymo įstaigos, kol nevėlu, mes nespėjome.

2019-02-13, 14:28 | 1

Sedejau atsakymo 3 val ir daugiau. Visus po manęs atėjusius pakvietė, bet mane tik baigiantis darbui. O vaikščiojau tyrimams ir negavau atsakymo 2 men

2018-01-10, 17:59 | 1

Nesu buvusi tokioje gydymo įstaigoje, kur jau nuo rūbinės pasitinka kelios plepančios moteriškės, kurios net nepasižiūri iš ko paima paltą, arba palaiko paltą rankose tol, kol baigs tarpusavio pokalbį, tik tada pakabina.Toliau koridoriuje- vėl porom porom stovi ir plepa. Pakyli į skyrių- o ten sėdi ir plepa. Ir skundžiasi darbo sąlygomis arba kad apskritai reikia dirbti, kad vysta kažkokie pakeitimai ar pan. Nu turgus ir tiek.
Reziumė: dėl gydymo be pretenzijų, kaip ir visur yra geriau ir blogiau, bet kad surinkti tokį bobinčių kaimo moteriškių pasipletkinimams ir tiek daug, o dirbt nėra kam. Esu labai labai nustebinta. Labai prasta ligoninės vizitinė kortelė. Gydytojams nemanau kad tai padeda dirbti.

2017-10-21, 17:57 | IP: *.*.*.*

Daktarai atsisake gydyti pacienta, kadangi esa 4 stadijos vezio net neverta gydyti.

2017-09-28, 17:57 | IP: *.*.*.*

Pas gydytojus reikia lauksti po 3val.netgi turint siuntima, kad jau guldo i stacionara,turi pralaukti pas gydytoja,paims krauja kitam kabineta(nors turi kraujo tyrimo atsakymus atsineses, ne senesni 5dienu),vel pas kita gyd ir tada i priimamaji.baisu

2016-12-30, 13:43 | 1

as cia noriu issakyti nuomone apie kauno onkologijos ligonine kaune volungiu gatvejemama nusiunte i onkologini kaip ir guldymui bet apziurejo tik pulmonologas buvo pasakyta kad nera kitu gyditoju pasakekad reikia padarytikraujo kresuma liepe ateit pirmadieni ir pasake kad greit nelektu o is leto eitu nors ji isejo visa svirduliuojanti niekam neidomu galbut zmogus pirmadienio nesulauks tai spreskit patys kaip pacientai ziurimi.

2016-10-21, 11:21 | IP: *.*.*.*

Jeigu slaugė pasako pacientui, kuris turi stomos maišelį, "mažiau ėks, nes šyki ir šyki", siūlyčiau tokioms darbuotojoms tiesiog susirasti kitą darbą, nes galima numanyti, kad einamos pareigos ir darbo specifika netenkina gydymo įstaigoje dirbančių darbuotojų.

2014-11-03, 09:38 | IP: *.*.*.*

Seselės bendrauja grubiai, skambinau dėl tyrimo rezultatų, tai numetė ragelį. Važiavau pas gydytoją tada asmeniškai, kad informuotų apie tyrimų rezultatus, bet pasirodo, kad jis nebedirba, nors sakė, kad dirbs. pirmą kartą per 30 metų susiduriu su tokiu atsainiu požiūriu į pacientą.

2014-11-01, 11:02 | IP: *.*.*.*

registratūrų darbas gan geras,rūbininkė ,kuri dirba prie poliklinikos tikra šaunuolė,sesutės ligoninės skyriuose žmogiškos,gydytojai turi žinių, bet į pacientus nepakankamai įsigilina. Trūksta psichologinės pagalbos ir norisi greitesnių tyrimų reazultatų,gal dėl aparatūros stokos viskas užsitęsia laike

2014-03-20, 14:04 | IP: *.*.*.*

Labai nuvyle bendravimas gydytoju,paskambinus telefonu nesiteikia net kalbeti,nieko nepaaiskina,nespejus net klausimo issakyti meta rageli.Siaubas pati dirbu gydymo istaigoje,jeigu mes taip ziuretume i pacienta turbut pas mus niekas nesilankytu.Labai esu nusivylusi....

2014-01-20, 20:27 | IP: *.*.*.*

blogai blogai blogai, gal ir yra keli geresni gydytojai, bet cia lavonu fabrikas........

2013-07-10, 08:42 | IP: *.*.*.*

Paslaugios seseles,geros slauges. Paskutini karta,kai pagulde chemoterapijos kursui,teko daugiau negu para laukti kol pastatys laseline ir prades leisti vaistus. Palatoje negavau pirmos vakarienes ir pusryciu sekancia diena. Lftas lankytojams ir pacientams mazas,yra tik vienas ir tenka labai ilgai laukti kol atvyks. Yrengtas visiskai nepatogioje vietoje.

2013-07-07, 15:30 | IP: *.*.*.*

Visiškai nieko gero parašyti negaliu Kauno onkologijos ligoninė yra absoliuti "mėsmalė", aš esu žmogus kurio žmoną bandė "gydyti" nuo vėžio jūsų vadinama "ligoninė", pasakysiu tiek jog vargšai žmonės kurie liko "gydytis" jūsų ligoninėje. Visiškas apsileidimas, neprofesionalumas ir t.t. bandote gydyti žmones sergančius vėžiu kaip nuo gripo, konvejeris ir t.t. Šiuo metu aš renku medžiagą ir šito tikrai nepaliksiu jau vien tik dėl to kai pagalvoju kiek žmonių jūs laidojate be reikalo, kai žmogus iš tikrūjų dar gali gyventi, tai ne vien tik mano kažkokie paistaliojimai ar pykčio protrūkiai o iš tiesų tikrų specialistų įvertinti faktai. Visa laimė, kad laiku susigaudėm, kad kuo skubiau reikia kreiptis į kitus gydytojus į kitą įstaigą, priešingu atveju jau ko gero būtume po žeme. Linkiu kuo greičiau keisti visą Jūsų personalą arba aplamai uždaryti šią mašiną.

2011-11-24, 15:15 | IP: *.*.*.*

Yra nuostabiu gydytoju. Baisiausia dalykas sioje ligonineje personalo nenoras padeti mirstanciam ligoniui. Kai is palatos pavogiami tavo pacio nupirktos sauskelnes, seseles ar gydytojos net nepamatuoja kraujo spaudimo ar cukraus ir siaip gydymas skiriamas tik pacio ligonio artimuju iniciatyva. Kaip toje pacioje palatoje mirsta 4 ligoniai ir niekas net nemato reikalo isskirti atskira palata ar bent sirma artimiesiems gedeti ir vienintele uzuojauta yra raminanciuju suleidimas, kad nepergyventu. Isivaizduokit onkologine liga serganciu ligoniu nora gyventi.
Kai artimieji iskvieciami ir prigrasinami su niekuo nesidalinti ka mate ligoninej ir pagrasinama kad bus ismesti is skyriaus. Manau,kad verta LSM atstovams perziureti sios ligonines darba.

2010-05-03, 15:17 | IP: *.*.*.*

Gydytojai kaip gydytojai, visokiu yra. Ligonine gerai irengta (bent 1 ir 2 aukstai) taciau slaugytojos-seseles (rasau ne apie slaugutes-valytojas), tai neduok tu Dieve, uz kiekviena krepstelejima, kuri jos privalo atlikti (o ne uz papildomas paslaugas) - mokek, mokek, mokek... Iki nesumokesi, net neprisikviesi kad isimtu jau nereikalinga kraujuojanti ir skaudanti kateteri is rankos... O apie visa kita tai truksta zodziu... Seselei is procedurinio jei per mazai pamokesi, tai neisspaus limfos, teiksis tik tvarsti perklijuoti ir t.t. Vienu zodziu, net uz pinigus darba atlieka pusetinai (tas nemokamas gydymas laaabaaai jau brangiai sitoj ligoninej kainuoja)

2007-03-18, 10:13 | IP: *.*.*.*

Gerai nuteikia malonus personalo bendravimas su pacientais. Norėtųsi,kad gydytojai atviriau bendrautų su ligonių artimaisiais,ypač atsižvelgiant į
sunkią pacientų būklę tais atvejais,kai nebėra jokių vilčių.Artimiesiems labai reikalinga kuo tikslesnė informacija apie tolimesnę ligos eigą,progresavimo greitį,skausmo mažinimą ir pan.Taip pat pacientus bei juos lydinčius asmenis prastai nuteikia ilgas laukimas prie kabineto durų(net po dvi tris valandas).

;