Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

2.3

2.2

Gydytojai, kurie dirba "Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos"
2020-02-12, 15:12 | 5

Nuostabi gydytoja Dovilė Paulauskienė, rūpestinga ,atidi ,negaili savo laiko ,visą save atiduoda ligonėms .
Tikra GYDYTOJA!

2018-12-29, 08:45 | 3

Teko apsilankyti pas gydytoją Gudžinską Žilviną. Tai tikras profesionalas. Paskyrė puikų gydymą, kuris man labai padėjo. Esu dėkingas už nuoširdų bendravimą. Linkiu jam visakeriopos sėkmės. Nuoširdus ačiū. Jo pacientas Jefimovas.

2018-12-29, 08:45 | 3

2018-03-19, 17:13 | 2

Gulėjau chirurgijos skyriuje 4 aukšte. Viskas nuostabu ir puiku. Noriu išskirti dieninę sesutę Nijolę jos atėjimas dienomis skaidrino nuotaiką ir vertė sveikti. Puikios slaugutės Rūta labai švelni ir dėmesinga ir Neringa labai tvarkinga (Puikiausiai valėsi) ir labai protinga. Visam kolektyvui linkiu sėkmės ir didelės sveikatos jų sunkiame darbe. Buvusi pacientė Ingrida Vaitkevičienė.

2018-01-28, 16:09 | 1

Šiais metais aš išlydėjau savo brolį į paskutinę kelionę, prieš tai keturias savaites teko gulėti paliatyviosios onkologijos skyriuje Kaune. Paskutinė savaitė buvo labai sunki brolis tik šnibždėjo ir tik rašyti galėjo, Personalas labai įvairus slaugėms Aurelijai ir Kazytei didžiausia padėka . Ačiū joms už nuoširdumą. Tačiau ne visos slaugės taip dirba, suprantu , kad kai kurios ateina į naktinį budėjimą ne dirbti, nes naktį negalima trukdyti . Jei 2 valandą ligonis į stiklinę padaužė su šaukšteliu norėdamas šilto vandens , kitaip negalėjo pasikviesti slaugės, rašo duokit šilto vandens prašau , prašau, buvo atsakyta grubiai ir net teko man aiškintis prieš seselę dieninę palatos kaip šitaip galima vidurį nakties vandens prašyti. Aš pati jaučiausi, kad stoviu prieš budelį, o ne prieš gailestingą seselę. Kaip turėjo jaustis silpnas ligonis , kuris po dviejų dienų iškeliavo amžinybėn. O paskutinę dieną aš dirbau man galėjo tik skambinti, bet nieko nesigirdėjo net ir šnabždesio ,Vaizdas, kurį aš pamačiau įlėkus į palatą liks visam gyvenimui. Jis visas atsiklojęs, susmukęs lovoje tik dusta. Paprašius deguonies sesutė man sako, taip reikia, nespėjam, Ryte dar buvo lašinta lašinė, ji suvarvėjo visa po oda. Plaštakos oda plyšus. Neturėjau galimybės brolio slaugyti namuose, bet su tokiu abejingumu susidurti irgi neteko,,

2018-01-03, 10:03 | 2

Šioje įstaigoje dirba nuostabūs gastroenterologai, esu jiems labai dėkinga už viską. Tačiau reikėtų susirūpinti dėl jiems asistuojančių bendrosios praktikos slaugytojų. Pastarosios labai grubios ir nemalonios, nesiskaito su pacientais. Manau būtų pats laikas pritraukti daugiau jaunų, entuziastingų slaugytojų, nes visą apsilankymą pas gydytoją sugadina slaugytoja, kuriai jau seniai laikas būtų išeiti į pensiją, o ne rodyti pacientams savo nepatenkintą veidą.

2017-03-17, 18:38 | 1

labai gera ligonine ,rupestingi ir geri gydytojai

2017-03-17, 18:27 | IP: 78.62.51.102

lankausi cia apie 20 metu lb geri ir rupestingi gydytojau yra tik viena blogybe ta kad nori uzdaryt sita ligonine :(

2017-02-17, 17:00 | IP: 89.116.98.46

Viskas puiku ,nuostabu,visiem rekomenduociau susirgus tik ten kreiptis,nes ten dirba GYDYTOJAI is didziosios raides.

2016-12-14, 22:08 | IP: 78.57.161.235

Gydytojai dirba profesionaliai, personalas yra draugiškas, paslaugus, rūpestingas.

2016-11-06, 01:44 | IP: 78.58.191.224

Tiknius-jega!Gaila,kad sunku papulti pas ji,nes dirba tik vieną dieną

2016-09-28, 23:07 | IP: 84.15.189.116

Lankiausi šioje įstaigoje su skirtingais giminaičiais pas skirtingus gydytojus.Citvarą,Žumbakį ir Kaušakienę.Jie man padarė tokį gerą įspūdį,kad šią gydymo įstaigą iškėlė į aukščiausią vietą.Tai profesionalūs ir atsidavę savo darbą mylintys gydytojai.

2016-02-29, 18:01 | IP: 5.20.75.86

Mamai susirgus ir gavus siuntima namiškiai svarste kur kreiptis i Vilniu ar i Kauna.Man abejoniu nebuvo kazkodel norejau mama vezti i šia ligonine .Ir tikrai nenusivyliu,likau netgi patenkinta .Nuvaziavau i šia ligonine su nerimu, baime,sunku buvo širdyje del mamos.Bet vos tik pamacius gydytoja dingo visas mano nerimas, atsirado viltis ,pasitikejimas,kad viskas bus gerai .Dirba šaunus, ligoniams atsidaves personalas.Labai labai noriu padekoti gydytojui Jonui Žumbakiui tai ne tik profesionalus,geras, savo darba išmanantis gydytojas,bet ir ŽMOGUS iš didžiosios raides.Taip pa noriu padekoti gydytojui Robertui Citvarui ,gydytojui Urbštui,medicinos sesutems Nijolei Sarapienei,bei sesutei Mickevičienei.Ligonine tikrai turtu didžiuotis tokiais darbuotojais,jie tikri ligonines perliukai .Didelis Didelis AČIŪ visiems kas rupinosi mano mama .Turint tokius gydytojus ir tokias atsidavusias sesutes nebaisu ir ligos .

2016-02-25, 18:52 | IP: 88.222.194.24

Man si ligonine labai patiko,geras kulturingas visu darbuotoju aptarnavimas Nuosirdus aciu uz gydyma,cia gydausi jau treti metai.Su pagarba- Bronislovas Sigitas Austra nera

2014-12-08, 17:43 | IP: 78.63.217.131

Atvykau i sia ligonine su baime ir nerimu.
Nes visiems baisus zodis onkologija.
Ir tiesiog pasveikau nuo sutiktu darbuotoju.
Pirmiausia noreciau padekoti registratorei V.Salisienei, kuri mane labai maloniai prieme ir nukreipe,pas reikiamus gydytojus.
Taip pat esu labai dekinga gyd. R.Guliakaitei.
Nuosirdus aciu
Pagarbiai R.Staliuniene

2014-10-27, 14:21 | IP: 188.69.197.199

tai vienintele kauno ligonine, kur profesionaliai diagnozuojamas ir gydomas vezys.

2013-09-20, 19:22 | IP: 78.62.7.194

Man čia padėjau, sulaukiau šiltos, žmogiškos reakcijos ir gerųžodžių tiek iš gydytojos, tiek iš sesučių. Ačiū didelis joms už tai.

2013-04-17, 12:01 | IP: 82.135.139.198

Paprastai nerasau komentaru, bet kas liecia sia ligonine - nesusilaikiau. Pries mirti joje (III aukste, Paliatyvios onkologijos skyriuje) gulejo mano tetis. Jam niekas nebegalejo padeti. Paskutine stadija. Taciau...lenkiuosi iki zemes visoms treciojo auksto gydytojoms, sesutems, slaugems. Nei vienoj Kauno gydymo istaigoj (kol tetis sirgo ) nesulaukem tiek pagalbos kiek jos suteike mums sis personalas per tas dvi paskutines kosmariskas savaites, praleistas ligonineje.Dekui Jums, mielosios!Uz naturalia ir nuosirdzia uzuojauta! Uz profesionaluma! Uz rupesti ir paslauguma! Uz nuosirduma, stengiantis palengvinti serganciuju dienas!Uz takta ir darbine etika! Ligonines vadovai turetu didziuotis jumis...

2012-05-25, 12:12 | IP: 193.219.62.158

Puikūs,nuoširdūs.savo srities specelistai.Sėkmės JIEMS sunkiame ligonių gydymo darbe

2011-01-27, 09:58 | IP: 78.58.17.226

Gydytojai su kuriais susitikau-nuostabus.Suteike p agalba,nuramino,aciu Dievui uz juos.Su Dievu ir tikejimu,lai jie dirba...

2010-02-18, 14:44 | IP: 84.55.16.216

Malonu su personalu bendrauti

2010-01-03, 11:02 | IP: 84.55.6.144

Teko lantytis pas urologą,todėl galiu vertinti tik jų darbą.Esu labai patenkintas jų profesanulumu,bendravimu su ligoniu ir nuoširdumu gydant mano ligą.Dėka Jų esu pilnavertis zmogus.

2009-11-22, 20:55 | IP: 78.57.78.195

Pamačiau, kad ligoninėje dirba tikri profesionalai, nuoširdžiai mylintys pacientus. Jie daro viską, ką gali, kad išgelbėti žmogų, nelaukdami papildomo atlygio. Ypač dėkinga chirurgams ir reanimatologams, bei sesutėms, slaugutėms.

2009-10-28, 09:23 | IP: 87.247.116.148

Labai geri specialistai ir malonus personalas!!!

2009-10-17, 09:47 | IP: 78.57.188.111

Nustebau, kad šioje įstaigoje dirba žmonės, kurie nepraradę žmogiškumo. Nes be profesionalumo pacientams labai svarbu nuoširdus, nearogantiškas bendravimas, kuris nebūtų paremtas papildomu atsilyginimu gydytojui dovanomis ar paslaugomis.
Šioje įstaigoje nesutikau nė vieno darbuotojo, iš kurio būčiau jautusi neigiamą požiūrį ar aptarnavimą dėl to, kad nedaviau ,,kyšio".
Visiems AČIŪ.

2009-03-13, 11:16 | IP: 78.57.163.70

Profesionalūs medikai,malonus ir mandagus aptarnavimas pradedant nuo registratūros.Skyriuose labai švaru. Maistas geras,deja-tik kai dirba ligoninės vadovybė.Konkrečiai kovo 7 d.chirurginio skyriaus antrame aukšte pietūs ir vakarienė buvo tiesiog pasibaisėtini!Nei šuo neėstų tokio maisto,o čia duodama ligoniams!Gal tokiu srėbalu galima būtų pamaitinti tą dieną dirbusią virėjų pamainą-nereikėtų vogti?....

2008-10-29, 11:50 | IP: 193.219.62.158

tai vienintelė įstaiga Kaune, kur pacientas gali būti greit ir kokybiškai ištiriamas bei gali gauti atsakymus į visus rūpimus klausymus. labai norėčiau, kad ši ligoninė būtų savarankiška, nepriklausoma nuo klinikų. Vargsta ir gydytojai, ir sesytės ir mes pacientai,...

2008-08-11, 15:21 | IP: 84.55.5.139

likau patenkinta neturiu

2008-05-09, 18:19 | IP: 85.255.55.187

Klinikų klerkai ,šalin rankas nuo Onkologijos ligoninės.Jūs niekada neprilsiyginsint prie prie Onkologijos ligoninės medikų žmogiškumo bei profesionalumo,nes šie medikai nekada neužmiršo Hipokrato priesaikos.Tai teigiu atsakingai,nes susidūriau su Klinikų medikų abejingumu.Žmonės,jei sunegalavot,bėkit į Onkologijos ligoninę,pasijusit žmonėmis,jums padės.

2008-04-22, 08:48 | IP: 212.59.30.110

Medikai dėmesingi,gydo kvalifikuotai nereikalaudami jokio atlygio.

2008-02-27, 15:13 | IP: 84.55.15.70

Buvo geriau,kol nebuvo kauno kliniku diktato,tada nereikejo ir misterio nustatyto otkato.

2007-12-22, 07:19 | IP: 213.190.50.58

Gydymo įstaigoje dirba profesonalai,svarbiausia nereikia dėti į kišenę,kaip Kauno klinikose.

2007-10-17, 12:26 | IP: 82.140.189.237

Viskas tvarkoj.Gydytojai aukštos kvalifikacijos.

2007-04-17, 07:38 | IP: 193.219.163.41

Įstaiga, kurioje dirbantys gydytojai nustatė ligą, kuri jau buvo pažengusi, kai to niekam nematė kiti.