Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas JÅ«sų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogÅ«s laiptai)

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

RegistratÅ«ros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Ä®staiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškÅ«s ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedÅ«rų kabinetą

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiÅ«ra)

2.2

2.3

Gydytojai, kurie dirba "Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos"
2018-12-29, 10:45 | 3

Teko apsilankyti pas gydytoją Gudžinską Žilviną. Tai tikras profesionalas. Paskyrė puikų gydymą, kuris man labai padėjo. Esu dėkingas už nuoširdų bendravimą. Linkiu jam visakeriopos sėkmės. Nuoširdus ačiū. Jo pacientas Jefimovas.

2018-12-29, 10:45 | 3

2018-03-19, 19:13 | 2

Gulėjau chirurgijos skyriuje 4 aukšte. Viskas nuostabu ir puiku. Noriu išskirti dieninę sesutę Nijolę jos atėjimas dienomis skaidrino nuotaiką ir vertė sveikti. Puikios slaugutės Rūta labai švelni ir dėmesinga ir Neringa labai tvarkinga (Puikiausiai valėsi) ir labai protinga. Visam kolektyvui linkiu sėkmės ir didelės sveikatos jų sunkiame darbe. Buvusi pacientė Ingrida Vaitkevičienė.

2018-01-28, 18:09 | 1

Šiais metais aš išlydėjau savo brolį į paskutinę kelionę, prieš tai keturias savaites teko gulėti paliatyviosios onkologijos skyriuje Kaune. Paskutinė savaitė buvo labai sunki brolis tik šnibždėjo ir tik rašyti galėjo, Personalas labai įvairus slaugėms Aurelijai ir Kazytei didžiausia padėka . Ačiū joms už nuoširdumą. Tačiau ne visos slaugės taip dirba, suprantu , kad kai kurios ateina į naktinį budėjimą ne dirbti, nes naktį negalima trukdyti . Jei 2 valandą ligonis į stiklinę padaužė su šaukšteliu norėdamas šilto vandens , kitaip negalėjo pasikviesti slaugės, rašo duokit šilto vandens prašau , prašau, buvo atsakyta grubiai ir net teko man aiškintis prieš seselę dieninę palatos kaip šitaip galima vidurį nakties vandens prašyti. Aš pati jaučiausi, kad stoviu prieš budelį, o ne prieš gailestingą seselę. Kaip turėjo jaustis silpnas ligonis , kuris po dviejų dienų iškeliavo amžinybėn. O paskutinę dieną aš dirbau man galėjo tik skambinti, bet nieko nesigirdėjo net ir šnabždesio ,Vaizdas, kurį aš pamačiau įlėkus į palatą liks visam gyvenimui. Jis visas atsiklojęs, susmukęs lovoje tik dusta. Paprašius deguonies sesutė man sako, taip reikia, nespėjam, Ryte dar buvo lašinta lašinė, ji suvarvėjo visa po oda. Plaštakos oda plyšus. Neturėjau galimybės brolio slaugyti namuose, bet su tokiu abejingumu susidurti irgi neteko,,

2018-01-03, 12:03 | 2

Šioje įstaigoje dirba nuostabūs gastroenterologai, esu jiems labai dėkinga už viską. Tačiau reikėtų susirūpinti dėl jiems asistuojančių bendrosios praktikos slaugytojų. Pastarosios labai grubios ir nemalonios, nesiskaito su pacientais. Manau būtų pats laikas pritraukti daugiau jaunų, entuziastingų slaugytojų, nes visą apsilankymą pas gydytoją sugadina slaugytoja, kuriai jau seniai laikas būtų išeiti į pensiją, o ne rodyti pacientams savo nepatenkintą veidą.

2017-03-17, 20:38 | 1

labai gera ligonine ,rupestingi ir geri gydytojai

2017-03-17, 20:27 | IP: 78.62.51.102

lankausi cia apie 20 metu lb geri ir rupestingi gydytojau yra tik viena blogybe ta kad nori uzdaryt sita ligonine :(

2017-02-17, 19:00 | IP: 89.116.98.46

Viskas puiku ,nuostabu,visiem rekomenduociau susirgus tik ten kreiptis,nes ten dirba GYDYTOJAI is didziosios raides.

2016-12-15, 00:08 | IP: 78.57.161.235

Gydytojai dirba profesionaliai, personalas yra draugiškas, paslaugus, rūpestingas.

2016-11-06, 03:44 | IP: 78.58.191.224

Tiknius-jega!Gaila,kad sunku papulti pas ji,nes dirba tik vieną dieną

2016-09-29, 02:07 | IP: 84.15.189.116

Lankiausi šioje įstaigoje su skirtingais giminaičiais pas skirtingus gydytojus.Citvarą,Žumbakį ir Kaušakienę.Jie man padarė tokį gerą įspūdį,kad šią gydymo įstaigą iškėlė į aukščiausią vietą.Tai profesionalūs ir atsidavę savo darbą mylintys gydytojai.

2016-02-29, 20:01 | IP: 5.20.75.86

Mamai susirgus ir gavus siuntima namiškiai svarste kur kreiptis i Vilniu ar i Kauna.Man abejoniu nebuvo kazkodel norejau mama vezti i šia ligonine .Ir tikrai nenusivyliu,likau netgi patenkinta .Nuvaziavau i šia ligonine su nerimu, baime,sunku buvo širdyje del mamos.Bet vos tik pamacius gydytoja dingo visas mano nerimas, atsirado viltis ,pasitikejimas,kad viskas bus gerai .Dirba šaunus, ligoniams atsidaves personalas.Labai labai noriu padekoti gydytojui Jonui Žumbakiui tai ne tik profesionalus,geras, savo darba išmanantis gydytojas,bet ir ŽMOGUS iš didžiosios raides.Taip pa noriu padekoti gydytojui Robertui Citvarui ,gydytojui Urbštui,medicinos sesutems Nijolei Sarapienei,bei sesutei Mickevičienei.Ligonine tikrai turtu didžiuotis tokiais darbuotojais,jie tikri ligonines perliukai .Didelis Didelis AČIŪ visiems kas rupinosi mano mama .Turint tokius gydytojus ir tokias atsidavusias sesutes nebaisu ir ligos .

2016-02-25, 20:52 | IP: 88.222.194.24

Man si ligonine labai patiko,geras kulturingas visu darbuotoju aptarnavimas Nuosirdus aciu uz gydyma,cia gydausi jau treti metai.Su pagarba- Bronislovas Sigitas Austra nera

2014-12-08, 19:43 | IP: 78.63.217.131

Atvykau i sia ligonine su baime ir nerimu.
Nes visiems baisus zodis onkologija.
Ir tiesiog pasveikau nuo sutiktu darbuotoju.
Pirmiausia noreciau padekoti registratorei V.Salisienei, kuri mane labai maloniai prieme ir nukreipe,pas reikiamus gydytojus.
Taip pat esu labai dekinga gyd. R.Guliakaitei.
Nuosirdus aciu
Pagarbiai R.Staliuniene

2014-10-27, 16:21 | IP: 188.69.197.199

tai vienintele kauno ligonine, kur profesionaliai diagnozuojamas ir gydomas vezys.