2.8

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

2.7

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Darbą atlieka, bet formliai

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

2.6

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

2.8

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

2.7

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "LSMU Kauno ligoninė"
2024-01-23, 14:15 | 3

Dienos chirurgijos centre mano mamai Vidai Nėniuvienei tvarkė pilvo išvaržą. Operavo Gydytojas Tadas Pranckevičius.
Ačiū gydytojui ir visam personalui!
Už profesionalumą, atidumą, kantrybę.
Linkiu sveikatos ir ištvermės šiame sunkiame darbe.

2024-01-11, 03:55 | 2

Buvau 2022-10-07/12. Tikrai entuziastinga, perspektyvi, manau, kad savo styrės specialiste 99,9%

2023-11-01, 13:04 | 5

Begalinis DĖKINGUMAS, Neurologinio skyriaus slaugos personalui. Teko gulėti skyriuje 2 savaites, per jas teko patirti daug profesionalaus ir labai nuoširdaus rūpesčio. Kiekvienas pacientas ar jam 90 ar 30 gauna pačią profesionaliausią priežiūrą ir rūpestį. AČIŪ dar kartą VISOMS kurios padėjo išbūti iki operacijos. Jūsų rūpestis daro stebūklus.

2023-09-21, 17:25 | 2

Ausų, nosies, gerklės ligų skyrius tiesiog idealus. Vaikas gulejo dvivietėje palatoje kuri yra įrengta šiuolaikiškai ir labai komfortiškai. Seselės puikiai atliko savo darbą, pirmą kartą pajaučiau komfortą ir šilumą ligoninėje. Didelis jums AČIŪ.

2023-09-16, 09:42 | 1

Ligonine labai nuostabi daktarai visi kol as gulejau tiek seseles manimi pasirupino as gryzau pasveikes labai aciu sios ligonines darbuotojams visiems kurie mane isgyde taip greitai padejo gryzti sveikam y namus pas seima.

2023-08-09, 20:04 | 2

Nuoširdžiai dėkoju neurologijos skyriaus gydytojai Aistei ir gydytojai rezidentei Audronei, sesutėms ir antrinės reabilitacijos personalui: Tadui, Indrei, Jurgitai ir kt. Dėmesys ir atidumas labai padeda sveikimo ir stiprėjimo procese. Sėkmės visiems!

2023-08-01, 16:59 | 1

Labau džiaugiuosi kompetentinga komanda-gyd. endoskopuotoju Gajausku, anesteziologais, vidaus. L. Gyd. I. Satkeviciūte-Kalamažnikiene, slaugytojomis ir kt. darbuotojais dienos stacionare. Nuoširdžiausias ačiū už puikų jūsų darbą ir šypsenas.

2023-05-06, 08:57 | 1

Man buvo paskirtas tyrimas 14.00 val.o priėmė 17.00 val.Niekas nežiūri į valandas,nes ėjo pazįstami žmonės,kurie tyrimo nelaukia.Darant magnetinio rezonanso tyrimą pasijautė šiluma,ir širdis pradėjo drebėti,pasirodo neįjungė oro kondicionieriaus,dar kvietėsi kolegę,nes matyt kažko nesuprato.Ir dar sulaukusi priekaišto,kad per anksti atvažiavau. Dirba pagyvenę moterys,bet neatrodo,kad turi patirties,nes situacija kaip pas studentus,kurie ateina į pirmą praktikos paskaitą,ir žiūri nuo ko reikia pradėti.

2023-05-05, 23:47 | 4

Labai norėtume padėkoti gydytojui Andriuškevičiui. Kuris atliko operacija bendravo šiltai

2023-02-15, 10:05 | 818

Lankiausi pas R. Gricių. Labai ramus, konkretus, pagarbus specialistas. Nuoširdžiai dėkoju už suteiktas konsultacijas ir atlikta operacija.

2022-12-01, 05:20 | 2

Gydžiausi pas neurologę Dovilę Tikniūtę,labai nuostabi specialistė,viską išsamiai išaiškina,labai džiaugiuosi aplamai visu personalu,su kuriuo teko susidurti gulint šioje ligoninėje.Visi paslaugūs ir.nuoširdūs.Ačiū

2022-11-22, 17:37 | 2

Labai esu dėkingas! Puikūs profesionalai ! Gydytojai, slaugytojos dirba be priekaištų! Dienos chirurgijos skyriuje operavo pilvo išvaržą. Didelis ačiū!

2022-10-04, 09:38 | 1

Vyras turėjo SKUBŲ siuntimą dėl į kojos nykštį įaugusio nago. Visas pirštas skaudantis, paraudęs, ištinęs, puliuojantis, vyras šlubuoja, tačiau vyresnio amžiaus gydytojas atsisakė jam sutvarkyti problemą, dėl kurios neįmanoma normaliai vaikščioti, liepė kreiptis į kitą įstaigą (pirštas net nebuvo normaliai apžiūrėtas). Personalui taip pat reikėtų pasimokyti mandagumo ir žmogiško bendravimo.

2022-09-18, 21:22 | 3

Tariu didelį ačiū už nuoširdumą, už profesionalų darbą visam chirurgijos skyriaus gydytojams, seselėms ir visam kitam personalui. Jums dėkinga Danutė Kupčienė.

2022-04-14, 15:24 | 6

Likau maloniai nustebusi, kad ligoninės kolektyvas (registratūra ir dienos chirurgijos skyrius) taip nuoširdžiai ir mandagiai elgiasi su pacientais. Paprastai, bet neprastai, žmogiškai ir nuoširdžiai. Labai likau patenkinta, o vaikas po atliktos operacijos, išėjo iš ligoninės su šypsena veide ir diplomu rankose (už drąsą)! Ačiū, kad išliekate žmonėmis ir mylite savo darbą.

2022-01-28, 20:48 | 3

priemime tai yra tragedija.

2021-11-26, 12:01 | 2

Buvau maloniai nustebinta dienos chirugijos personalo. Labai malonūs ir paslaugūs darbuotojai. Nuoširdus ačiū.

2021-11-08, 16:00 | 1

Na apie šia ligonine tik patys blogiausi atsiliepimai. Išviso nežinau kas atsitiko su mūsų daktarais,jie nustojo dirbti ir nesivadovauja savo duotai priesakai, padėti!!! Tik nurašymai covidui!!! Gydytojai Audronei Grigaliunaitei tai gerų linkėjimų išvis negaliu perduoti. Su greitąją atvežtas jaunas vyras,jau vienoje ligoninėje buvo pateikta diagnozė. Vyrui skausmai šone nuo liepos mėnesio, ir tokie skausmai priepuoliai kad baisu, nurašė kad akmenys, nors jų nerado nematė,tiesiog paskyrė vaistus ir gydykis. Tai va situacijai negerėjant iškviesta greitoji pagalba, pagal gyvenama vieta išvežtas i 3 ligonine. Vyras namie 5 dienas prasikankines nuo skausmo ir miego trūkumo nes miegojo atsisėdęs, papuolęs pas ponia Audronę buvo tiesiog paleistas namo su crb 96, ir įvardintas kaip sveikas, ir apsimetinejantis kad jam skausmai. Ir kad nepanašu kad jam skauda!!!! Ir paklausus ką jam toliau daryti gerti tuos vaistus nuo akmenų, nors padarė jam echoskopą ir pasakė kad tai ne akmenys, bet nemato kas yra ir reik daryti kolonos kopija arba KT . Gyditoja atsakė tai jo gerk tuos vaistus. Tai kam juos gerti jeigu nera akmenų, tai nežinau gerk. Ar buvo sunku nusiūsti padaryti ta KT ligonineje gi viska turi. Na ką gerai kad yra privačios už nemaža suma tu būni ištirtas. Gydiyojas atvažiuoja ne savo darbo metu, nes skausmuose su uždegimu paleistas vyras, reik ieškot pagalbos. Atlikti tyrimai ir pasirodo inkstauose ir kitur susidarę trombai užsikiše visur viskas. Tai ar taip galima, taip aplaidžiai žiūrėti į žmones, į jaunus žmones aplamai į visus. Paskuo sako mirė ai covidas. Miršta todėl kad jūs negydote, ir nepadedate. Galvoju be televizijos dabar negalima važiuot gydytis. Gal bent tada tyrimus padarys. Atsiprašau už padrika minčių išdėstymą. Tiesiog pyktis ima viršų.

2021-10-03, 18:29 | 6

Labai blogas atsiliepimas Kauno III ligoninės priėmimo skyriuj. Kuomet patekau pati į šį skyrių su pilvo skausmais, buvau išleista ne pamačius 1cm. skersmens akmens šlapimtakyje. Ko pasekoje inkstų uždegimas. Nekalbu apie grubų seselės ar slaugytojos elgesį, kurį ji teisino, kad dirba antroje pamainoje, nes dabar reikia pinigų, darosi remontą. Nerašiau pradžioje, nes kam nepasitaiko. Visi pavargę, nuskriausti. Bet, kad ir kaip esi pavargęs, kartais užtenka elementaraus mandagumo. Dirbate su žmonėmis. Prieš rašant šį komentarą susipažinau, ko negalima rašyti ir žinokit šiandien aš jei galėčiau paminėčiau visus neleistinus žodžius. Vakar vakare apie 22 val. Į šios ligoninės priimamąjį pateko mano tėtis. Jis dirbdamas sode nualpo. Pradžioje greitoji nuvežė į raudonąjį kryžių tada į Kauno klinikas. Kauno klinikos nustačiusios diagnozę su greitąją apie 22 val. perveža į III ligoninę stacionariam stebijimui. Žmogus, kuris buvo nualpęs, nesiorentuojantis aplinkoje yra klausiamas gulsi į ligoninę ar važiuosi namo. Aišku vienareikšmis atsakymas namo, nes jau nuo pietų yra trankomad po priėmimo skyrius ir jau čia valandą prasedėjo. Jis pasisakė, kad jo telefonas išsikrovė. Jam iškviečiamas taksi ir jis išleidžiamas namo. Kaip minėjau, žmogus nesiorientuoja, net neatsimena kur nualpo ir kas jam atsitiko. Naktį 23 val jis paleidžiamas prie namo su kodinė spyna. Jis neatsiminė, kaip įeiti į namus, dvi valandas laukė, kol kaimynai ėjo ir įleido. Artimieji, ligoninės, nebuvo informuoti, nors buvo pažadėta ir buvo palikti mano dukters kontaktai, mes 22 val. buvome atvykusios ir atvežėm daiktus palikom savo kontaktus, bet niekas nesiteikė paskambinti, nors žadėjo, kad tikrai paskambins kitaip ir neišleis. Gerai, kas gerai baigėsi, tėtis galų gale pasiekė namus tik visas sušalęs, gerai, kad ne žiemą. Klausimas kur psmetėte žmogiškumą? Liūdna. Ir labai prašau nebesiteisinkite covid. Ir savo nekompetenciją ir blogą darbą nedankstykite pandemija. Yra gydytojų ir gydimo personalų, kurie ir šiuo sunkiu metu dirba nuostabiai. Bet tik ne šitas priėmimo skyrius. Ir atleiskite medikai, kurie dirbate šiame skyriuje atsakingai, bet turite kolegų, kurie tiesiog nebegali, ko gero tokio darbo dirbti.

2021-09-30, 17:32 | 1

Po ilgos pertraukos, vėl teko apsilankyti šioje gydymo įstaigoje, ir pastebėjau, kaip atsinaujino, pagražėjo aplinka, pastatai. Deja, viduje liko ta pati betvarkė... Štai mano tyrimas, dėl kurio čia atvykau (echoskopija) truko 5 min., pralaukiau, nors laukiamajame buvo visai nedaug žmonių, virš 3 h. Visa tai vadinasi "Skubi pagalba"!.. Dar įdomu tai, kad po manęs atėjusi moteris, kuriai irgi reikėjo echoskopijos, buvo priimta gerokai anksčiau, nei aš... Na, o galutinai nuotaiką sugadino nemandagi seselė (pasipuošusi "ragučiais" iš kaselių), kuri mane apšaukė už tai, kad, kai mane pašaukė pavarde, aš iškart nepakėliau galvos, tik pasakiau, kad esu... Pagalvojau- tokia jauna, ir jau tokia pasipūtusi, kad leidžia sau kelti balsą prieš dvigubai vyresnį žmogų!.. Manau, tokiai "seselei" ne ligoninėj, ir ne su žmonėm dirbti... Žodžiu, išėjau iš ligoninės susinervinus ir pikta, spaudimas, jei ne tabletė, jaučiu būtų buvęs koks 190...

2021-06-01, 17:15 | 2

Dėkojame pulmonologijos skyriaus gydytojai Aušrai Kalatkienei, rezidentai Viktorijai Beigaitei už mano mamos priežiūrą ir gydymą

2021-06-01, 17:15 | 2

2021-04-27, 11:58 | 7

priimamaojo skyriaus darbuotoja bendravo nemandagiai, neetiškai su ligoniu atvežtu su greitąja.Po parašyto skundo ligoninė atsiuntė atsakymą, kad neaptiko nusižengimų. Niekas nepasikeitė nuo tarybinių laikų, gina savo darbuotojus. Šlykštu ir žema.

2021-03-14, 14:45 | 1

Atvežė žmogų sveika išleido namo po parašu, ką žmogus pasakojo suprantu senas žmogus gal nerūpi jums ir panašiai bet kam rist prie lovos valgyt neduoda arba paduoda nepadeda valgyt žmogus gryzo prašė pastoviai valgyt visas mėlynas pats sakė kad juos riso prie lovų atsiliepimas niekam nelinkiu vesti senų žmonių į tą ligoninę jie tiesiog ne gydo jų šitą ligoninę arba turi gerai patikrint pakratyti arba uždaryti baisus vaizdas suprantu kad dabar covid ir niekas jums nieko negali padaryt nes senas žmogus pasakys padarysit kad nesveikas ir fsio ačiū jums už tokį gydima nors tai ne gydymas o žmogaus kankinimas

2020-10-27, 19:45 | 12

Esu sužavėtas ir labai dėkingas med. seseriai Marytei Šelekienei už nuoširdžią pagalbą. Tai maloni, atidi, profesionali med. sesuo, nepaliekanti paciento likimo valiai. Įspūdį padarė jos neformalus požiūris bei noras padėti 75 m pacientui. Labai dėkoju ir linkiu sėkmės bei ištvermės Jūsų darbe.
Pagarbiai, Linas Kupčinskas, MediCa klinika, Garliava

2020-08-02, 18:33 | 13

GERIAU NEPAPULT ATA

2020-05-20, 08:23 | 4

remigijus giricius sugadino man gyvenima kas jam dave toki mokslini laipsni blogai parinko lesiuka nerekomendoju sito gyditojo .susitikus reikietu gerai pasikalbeti kaip jus neleidiate rasyti kaip galvoji tai si kart tik tiek.

2020-03-26, 15:51 | 1

PSICHIATRIJOS KLINIKOS MARIŲ SEKTORIUS VšĮ RESPUBLIKINĖ KAUNO LIGONINĖ

mo

Niekam niekam nerekomenduoju. Iš klinikų gavau siuntimą rebilitacijai į marių ligoninės rebilitacijos skyrių. Kaip man buvo sakyta, kad ten labai gerai, puiki aplinka, daug užimtumo ir be to naujas skyrius, kuris tikrai dar nesupuvęs. Tačiau realybė tėškė iš visų jėgų. Darbuotojai elgiasi taip lyg pacientai yra infantilūs padarai, "užimtumas" galėtų tenkinti nebent trimetį. Maistas toks į kurį net žiūrėti britku. Be to ten, matyt, tokia politika, kad pacientą apšerti vaistais, kad jis nesugebėtų funkcionuoti ir darbuotojai galėtų ramiai žiūrėti televizorių. Tiesa pasakius atvykau geros nuotaikos, jaučiausi puikiai, jau po pirmos dozės vaistukų gulėjau lovoj kaip zombis ir žiūrėjau į vieną tašką. Iškentėjau ten savaitę (nors priklausė 2), išvažiavau visa drebanti, svaigstančia galva, stipriai pablogėjusia savijauta, tiek fizine, tiek emocine.

Nukentejes

Mano tevukui lygiai ta paty padare. Zmones, cia yra ne ligonine, o lavonine. Atvaziavo tevukas su silpna depresija, po triju savaiciu daktarai pareiske, kad jis jau neygalus, netgi sauskelnes reikalingos, pats valgyti nebegali. KAIP CIA YRA SU TA LIGONINE, KALUSIMA VALSTYBINIU MASTU REIKES KELTI, UZ KA ZMONES MOKEJO MOKESCIUS, KAD JUOS PER TRIS SAVAITE PAVERSTU DARZOVEMIS. TIKRAI LAZDA ATSISUKS KITU GALU, RA AS JUMS s undaktariai GARANTUOJU!!!!!

Ineta

Mama prabuvo depresiju skyriui menesi laiko (dvi savaites reabilitacija). Nuvaziavo su silpnais depresijos pozymiais, o isvaziavo baisios bukles. Jau mums, ne daktarams, aisku, kaf netinka vaistai, kuriu doze buvo toj ligoninej dar padidinta. Turejo but keiciami vaistai, o niekas to nedare ir net neaiklause, kad zmogui blogai. Labai gailiuos, kad pasiulem mamai ten vaziuot. Dar gal yra taip - per mazai pinigu - tai toks ir gydymas... zodziu, nu gy de "juodai". Ir dar kaip taip zmogu isleist galejo, tokios bukles. Kaip kokia darzove grizo. Balta kaip suris, pajuode paakiai. Bloga, silpna nuo vaistu. Kaip taip zmogui gyvent!!!! Zinokit, lazda antru galu atsisuka!

Jolita

Siaubas!!!! vienu zodziu galima apibudinti!!19metu brolis papuole ten su depresija, konsultacija buvo tik viena karta, su juo pakalbejus dakare skyre vaistus, paskutines stadijos beprociams ligoniams, nors brolis nera agresyvus visai, tik uzdaro budo.po 5dienu, parsivezeme namo, jaunas vaikinas likes kaip darzove, baisu!!!!!!

Bulkutė ir Raguolis

Niekad neatleisim tokiai Makauskienei, kuri sukurstė "savo, , padėjėjas mano žmoną gydyti leponeksu, tris kartus dienoj, po tris tabletes.jai reikia būtent tokį gydymą"paskirti, tada žinotų, kur jos paskutinis padvėsęs šuva pakastas.dar Klimašauskas prieš daugelį metų rašė savo atsiminimuose, kokia nuostabi gydytoja.tikras d*****s, kitaip nepavadinsi.tokias pa dlas tik šaudyti į smilkinius, arba kankinti aminazinu, kol suparalyžuotų.dar lepo užmesti po 4, 3 kartus dienoj.

2019-11-05, 20:02 | 2

Vizitas vyko sklandžiai, buvau maloniai nustebintas puikiais įstaigos pasikeitimais.

2019-06-16, 09:36 | 2

Labai noriu padėkoti gydytojui masažistui Aleksandrui Stepanenkui. Gerai atpalaiduoja raumenis. Nugara atpalaidavo. Miegu geriau. Paklausia, kur skauda. Gydytojas džentelmenas. Visiems siūlyčiau masažistą Aleksandrą.
Sigutė

2019-05-30, 08:55 | 9

Registratorės dirba vangiai, kikena, kalbasi sustojusios, subėgusios prie vieno monitoriaus linksmai aptarinėja kažkà, o pacientú eilė kantriai laukia... Kol nueina iki stalčiuko paimti kortelę, dar spėja sustoti ir paplepėti su kolegėmis. Bendraujant susidaro jausmas, kad savo darbo vietoje įkalintos per prievartà.

2019-03-14, 21:59 | 1

Nuoširdų AČIŪ tariu LOR gydytojui Nerijui Rimkūnui ir gydytojai Jočienei. Džiaugiuosi šių gydytojų profesionalia ir laiku suteikta pagalba - išgelbėta klausa.
Pagarbiai, L. Motiejūnienė

2018-11-15, 20:55 | 3

Noriu padekoti psichosomatinio skyriaus vedejai Zivilei Narusevucienei uz profesionalu mamos gydyma. Tai puiki ir sazininga specialiste.

2018-11-15, 20:55 | 3

2018-09-14, 11:20 | 2

Esu labai dėkinga ligoninės personalui o ypač gydytojui chirurgui G.AUKŠTAKALNIUI.

2018-06-11, 13:46 | 25

Lietuvoje bando medicina i pseudomoksline psichiatrija pakeisti?? nes ieskoti tikra ligos priezasti ir gydyti proto neuztenka?? lietuvoje kaip matau yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant. Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama per 100 tukst zmoniu, 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.

2018-02-13, 10:49 | 2

Baisiausias dalykas, tai yra patekti į skubios pagalbos skyrių, ten tenka lankytis gana dažnai, žmonės, kuriems įtariamas insultas guli po kelias valandas koridoriuje ir laukia kraujo tyrimų rezultatų, o galiausiai paaiškėja, kad kraujo tyrimams nieks nenunešė į laboratoriją (esu matęs kelis tokius atvejus), jei kažką pasakai, tai gauni komentarą, kad trūksta žmonių ir visi užsiėmę, tai ir nenunešė. Skyriuje dirba ir gerų gydytojų, bet tokios gydytojos kaip pvz J.Griškaitė dirba atmestinai, su paciento artimaisiai išvis nebendrauja ir ignoruoja. Jei pasako, kad reikalinga specialisto konsultacija, tai gali nusiteikti palaukti dar valandą ar dvi, nes vidury nakties specialistas yra labai užsiėmęs savo skyriuje ir reikia palaukti valandą kitą, dažniausiai tenka pralaukti po 4 valandas kol esi paguldomas į skyrių arba gauni gydymą priėmimo skyriuje. Dažnai žmonės nesugebantys pakilti iš lovos yra paleidžiami gydytis namuose, nes gydytojai nerado jokios ligos, įdomu kaip tokiam žmogui bent pasiekti namus būnant tokios būklės. Kai greitoji atvažiuoja ir įtaria insultą, tai duoda velnių, kad neskambinai iškart kai pasidarė blogai, o laukei tarkim valandą, o kai RKL priėmime pralauki dar 4 valandas, tai viskas yra normalu ir suprantama. Iš esmės nesvarbu ar žmonių priėmime bus daug, ar mažai, laukti vis tiek teks bent kelias valandas, jei tavo tyrimus nuneš i laboratoriją ar nepames tavo kortelės kažkur, kas ten irgi dažnai pasitaiko. Iš esmės darbuotojų atsainumas ir bambėjimas dėl visko yra virš visko, reiktų, kad tokios įstaigos būtų tikrinamos slaptų klientų ir nors ir atlyginimai medikų tikrai maži, bet daugumai ten dirbančių žmonių norėčiau juos dar pamažinti.

2018-02-03, 08:40 | 2

Jeigu ne ligoninės gydytojų aplaidumas ir palikimas žmogaus likimo valiai (iki tol žmogus niekuo nesiskundė, tačiau netikėtai pasidarė bloga ir buvo pristatytas į Respublikinę Kauno ligoninę) galbūt šiandien Jis dar būtų gyvųjų tarpe. Prašau, nežaiskite šitaip su žmonių gyvybėmis, neišleiskite žmogaus namo numirti tiksliai nekonstatavę, nenustatę ligos. Tam žmogui reikėjo skubios pagalbos, turėjo paguldyti į ligoninę ir stebėti būklę, o buvo pasakyta, kad neguldysime, nes būklė nėra tokia rimta. Ką tai reiškia? Jūs pasakėte viso gero ir žinote ką? Žmogus po kelių valandų kai išleidote namo - mirė.

2018-01-22, 05:15 | 3

Šiai gydymo įstaigai įvertinti reikia papildomos eilutės apklausiant kiek laiko reikėjo laukti gydytojo konsultacijos. Laukėme 4 val. , o šalia sėdintys laukė jau 7val. ir tik tyrimų rezultatų, gydytojas net neapžiūrėjo, girdėjom, jog po tyrimų rezultatų teks laukti dar 1,5val. išrašo dokumento. Beje, laukiamajame tikrai nebuvo apgulties, o personalas dirbo lėtai, formaliai.ir čia, deja, ne sistemos bėdos, bėdos pačiuose žmonėse.

ir čia jau

2018-01-05, 12:30 | 2

Labai didelis nepasitenkinimas darbu pulmonologo kabinete. Kol konsultuojamas vienas žmogus, tuo pačiu metu per du žingsnius kitam pacientui seselė atlieka spirogramas. Mano atveju, kol man atliekama spirograma, gydytojo konsultuojama moteris skundžiasi, jog atkoso kraujo. Tiesiai šviesiai sakant - aš visu intensyvumu kvėpuoju orą, kurį išvepia galimai tuberkulioze sergantis žmogus. Kitą kartą situacija ta pati - aš pučiu spirogramą, o šalia gydytoja aiškina pacientui apie jo tyrimus, prognozes. Tai kur čia konfidencialumas? Nekaltinu darbuotojų - jie dirba sąlygomis, kurias turi. Bet tokiam tyrimui vienareikšmiškai turėtų būti atskira patalpa (kaip pvz. Kauno klinikose), ar kabinetas tarp tyrimų bent jau išvėdinamas. Taip pat didelė betvarkė su procedūriniu kabinetu: kad paimtų kraujo tyrimą, darbuotojos laukiau pusantros valandos. Negana to, reikėjo atvykti dar kartą, nes paimtas kraujas sukrešėjo (žinoma, dėl darbuotojos klaidos). Atvykus antrą kartą - vėl laukiau daugiau nei pusvalandį, nors nebuvo nė vieno žmogaus.

2017-11-19, 12:54 | 2

Teko gydytis pas ginekologe Danute Baciuniene. Gydytoja paliko kruopscios ir atsakingos, Geros specialistes ivaizdi. Po operacijos gydziausi Bendrosios chirurgijos ir abdominalines chirurgijos skyriuje. Viskas puiku nuosirdu,kruopstu.100 balu. Aciu jums merginos. Jus buvote nuosirdzios kruopscios puikios savo srities specialistes per tas tris paras nuo 11.16 iki 11.20 jus pastatete mane ant koju....Aciu gydytojai Danutei Balciunienei uz profesionaliai atlikta operacija. Sekmes jums jusu darbuose mielosios 202b palatos paciente Daiva.

2017-10-12, 14:39 | IP: *.*.*.*

Visiskai nesutvarkytas registraturos darbas, visada daug zmoniu prie langeliu, registratores bendrauja labai nemandagiai, taloneliu labai sunku gauti.

2017-10-05, 18:45 | IP: *.*.*.*

Registratūros darbuotojos labai nemandagiai bendrauja, prastai atlieka savo darbą, neįmanoma užsiregistruoti pas gydytoją, kortelės laiku į kabinetą neatneša, reikia seselei eiti ir ieškoti. Visi trys registratūros langeliai laisvi, darbuotojos plepa, bet nepaspaudžia kito registracijos numerėlio, o daugybė žmonių laukia, kol užsidegs jų numeris. Betvarkė...

2017-09-14, 19:38 | IP: *.*.*.*

Labai nemaloni patirtis. Atvežiavau su greitaja i priimam. Teko laukt apziuros ir ats virs 4h nusivyliau visisku gydytoju, seseliu abejingumu, visai nesiskaito su zmonemis.
Mandagumo nulis, viskas aiškinama susiraukusiais nepatenkintais veidais. Jeigu tave erzina ligoniai ir šiaip žmonės, nesirink gydytojo profesijos.
Baisu ir šlykštu.