Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 705

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

50.3% Complete
2.5

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

52.6% Complete
2.6

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

61.7% Complete
3.1

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

62.5% Complete
3.1

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

79% Complete
4

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

47.4% Complete
2.4

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

65.5% Complete
3.3

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

72.6% Complete
3.6

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

76.6% Complete
3.8

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

68.9% Complete
3.4

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

61.9% Complete
3.1

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

66.4% Complete
3.3

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

52.5% Complete
2.6

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Kaip vertinate paslaugų kainas?

74.2% Complete
3.7

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

41.3% Complete
2.1

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Respublikinė Kauno ligoninė"
Pacientų atsiliepimai
2021-06-01, 17:15 | 2

Dėkojame pulmonologijos skyriaus gydytojai Aušrai Kalatkienei, rezidentai Viktorijai Beigaitei už mano mamos priežiūrą ir gydymą

2021-06-01, 17:15 | 2

Dėkojame pulmonologijos skyriaus gydytojai Aušrai Kalatkienei, rezidentai Viktorijai Beigaitei už mano mamos priežiūrą ir gydymą

2021-04-27, 11:58 | 4

priimamaojo skyriaus darbuotoja bendravo nemandagiai, neetiškai su ligoniu atvežtu su greitąja.Po parašyto skundo ligoninė atsiuntė atsakymą, kad neaptiko nusižengimų. Niekas nepasikeitė nuo tarybinių laikų, gina savo darbuotojus. Šlykštu ir žema.

2021-03-14, 14:45 | 1

Atvežė žmogų sveika išleido namo po parašu, ką žmogus pasakojo suprantu senas žmogus gal nerūpi jums ir panašiai bet kam rist prie lovos valgyt neduoda arba paduoda nepadeda valgyt žmogus gryzo prašė pastoviai valgyt visas mėlynas pats sakė kad juos riso prie lovų atsiliepimas niekam nelinkiu vesti senų žmonių į tą ligoninę jie tiesiog ne gydo jų šitą ligoninę arba turi gerai patikrint pakratyti arba uždaryti baisus vaizdas suprantu kad dabar covid ir niekas jums nieko negali padaryt nes senas žmogus pasakys padarysit kad nesveikas ir fsio ačiū jums už tokį gydima nors tai ne gydymas o žmogaus kankinimas

2020-10-27, 19:45 | 10

Esu sužavėtas ir labai dėkingas med. seseriai Marytei Šelekienei už nuoširdžią pagalbą. Tai maloni, atidi, profesionali med. sesuo, nepaliekanti paciento likimo valiai. Įspūdį padarė jos neformalus požiūris bei noras padėti 75 m pacientui. Labai dėkoju ir linkiu sėkmės bei ištvermės Jūsų darbe.
Pagarbiai, Linas Kupčinskas, MediCa klinika, Garliava

2020-08-02, 18:33 | 10

GERIAU NEPAPULT ATA

2020-05-20, 08:23 | 4

remigijus giricius sugadino man gyvenima kas jam dave toki mokslini laipsni blogai parinko lesiuka nerekomendoju sito gyditojo .susitikus reikietu gerai pasikalbeti kaip jus neleidiate rasyti kaip galvoji tai si kart tik tiek.

2020-05-20, 08:23 | 4

remigijus giricius sugadino man gyvenima kas jam dave toki mokslini laipsni blogai parinko lesiuka nerekomendoju sito gyditojo .susitikus reikietu gerai pasikalbeti kaip jus neleidiate rasyti kaip galvoji tai si kart tik tiek.

2020-05-20, 08:23 | 4

remigijus giricius sugadino man gyvenima kas jam dave toki mokslini laipsni blogai parinko lesiuka nerekomendoju sito gyditojo .susitikus reikietu gerai pasikalbeti kaip jus neleidiate rasyti kaip galvoji tai si kart tik tiek.

2020-03-26, 15:51 | 1

PSICHIATRIJOS KLINIKOS MARIŲ SEKTORIUS VšĮ RESPUBLIKINĖ KAUNO LIGONINĖ

mo

Niekam niekam nerekomenduoju. Iš klinikų gavau siuntimą rebilitacijai į marių ligoninės rebilitacijos skyrių. Kaip man buvo sakyta, kad ten labai gerai, puiki aplinka, daug užimtumo ir be to naujas skyrius, kuris tikrai dar nesupuvęs. Tačiau realybė tėškė iš visų jėgų. Darbuotojai elgiasi taip lyg pacientai yra infantilūs padarai, "užimtumas" galėtų tenkinti nebent trimetį. Maistas toks į kurį net žiūrėti britku. Be to ten, matyt, tokia politika, kad pacientą apšerti vaistais, kad jis nesugebėtų funkcionuoti ir darbuotojai galėtų ramiai žiūrėti televizorių. Tiesa pasakius atvykau geros nuotaikos, jaučiausi puikiai, jau po pirmos dozės vaistukų gulėjau lovoj kaip zombis ir žiūrėjau į vieną tašką. Iškentėjau ten savaitę (nors priklausė 2), išvažiavau visa drebanti, svaigstančia galva, stipriai pablogėjusia savijauta, tiek fizine, tiek emocine.

Nukentejes

Mano tevukui lygiai ta paty padare. Zmones, cia yra ne ligonine, o lavonine. Atvaziavo tevukas su silpna depresija, po triju savaiciu daktarai pareiske, kad jis jau neygalus, netgi sauskelnes reikalingos, pats valgyti nebegali. KAIP CIA YRA SU TA LIGONINE, KALUSIMA VALSTYBINIU MASTU REIKES KELTI, UZ KA ZMONES MOKEJO MOKESCIUS, KAD JUOS PER TRIS SAVAITE PAVERSTU DARZOVEMIS. TIKRAI LAZDA ATSISUKS KITU GALU, RA AS JUMS s undaktariai GARANTUOJU!!!!!

Ineta

Mama prabuvo depresiju skyriui menesi laiko (dvi savaites reabilitacija). Nuvaziavo su silpnais depresijos pozymiais, o isvaziavo baisios bukles. Jau mums, ne daktarams, aisku, kaf netinka vaistai, kuriu doze buvo toj ligoninej dar padidinta. Turejo but keiciami vaistai, o niekas to nedare ir net neaiklause, kad zmogui blogai. Labai gailiuos, kad pasiulem mamai ten vaziuot. Dar gal yra taip - per mazai pinigu - tai toks ir gydymas... zodziu, nu gy de "juodai". Ir dar kaip taip zmogu isleist galejo, tokios bukles. Kaip kokia darzove grizo. Balta kaip suris, pajuode paakiai. Bloga, silpna nuo vaistu. Kaip taip zmogui gyvent!!!! Zinokit, lazda antru galu atsisuka!

Jolita

Siaubas!!!! vienu zodziu galima apibudinti!!19metu brolis papuole ten su depresija, konsultacija buvo tik viena karta, su juo pakalbejus dakare skyre vaistus, paskutines stadijos beprociams ligoniams, nors brolis nera agresyvus visai, tik uzdaro budo.po 5dienu, parsivezeme namo, jaunas vaikinas likes kaip darzove, baisu!!!!!!

Bulkutė ir Raguolis

Niekad neatleisim tokiai Makauskienei, kuri sukurstė "savo, , padėjėjas mano žmoną gydyti leponeksu, tris kartus dienoj, po tris tabletes.jai reikia būtent tokį gydymą"paskirti, tada žinotų, kur jos paskutinis padvėsęs šuva pakastas.dar Klimašauskas prieš daugelį metų rašė savo atsiminimuose, kokia nuostabi gydytoja.tikras d*****s, kitaip nepavadinsi.tokias pa dlas tik šaudyti į smilkinius, arba kankinti aminazinu, kol suparalyžuotų.dar lepo užmesti po 4, 3 kartus dienoj.

2019-11-05, 20:02 | 2

Vizitas vyko sklandžiai, buvau maloniai nustebintas puikiais įstaigos pasikeitimais.

2019-06-16, 09:36 | 1

Labai noriu padėkoti gydytojui masažistui Aleksandrui Stepanenkui. Gerai atpalaiduoja raumenis. Nugara atpalaidavo. Miegu geriau. Paklausia, kur skauda. Gydytojas džentelmenas. Visiems siūlyčiau masažistą Aleksandrą.
Sigutė

2019-05-30, 08:55 | 6

Registratorės dirba vangiai, kikena, kalbasi sustojusios, subėgusios prie vieno monitoriaus linksmai aptarinėja kažkà, o pacientú eilė kantriai laukia... Kol nueina iki stalčiuko paimti kortelę, dar spėja sustoti ir paplepėti su kolegėmis. Bendraujant susidaro jausmas, kad savo darbo vietoje įkalintos per prievartà.

2019-03-14, 21:59 | 1

Nuoširdų AČIŪ tariu LOR gydytojui Nerijui Rimkūnui ir gydytojai Jočienei. Džiaugiuosi šių gydytojų profesionalia ir laiku suteikta pagalba - išgelbėta klausa.
Pagarbiai, L. Motiejūnienė

2018-11-15, 20:55 | 3

Noriu padekoti psichosomatinio skyriaus vedejai Zivilei Narusevucienei uz profesionalu mamos gydyma. Tai puiki ir sazininga specialiste.

2018-11-15, 20:55 | 3

Noriu padekoti psichosomatinio skyriaus vedejai Zivilei Narusevucienei uz profesionalu mamos gydyma. Tai puiki ir sazininga specialiste.

2018-09-14, 11:20 | 1

Esu labai dėkinga ligoninės personalui o ypač gydytojui chirurgui G.AUKŠTAKALNIUI.

2018-06-11, 13:46 | 25

Lietuvoje bando medicina i pseudomoksline psichiatrija pakeisti?? nes ieskoti tikra ligos priezasti ir gydyti proto neuztenka?? lietuvoje kaip matau yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant. Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama per 100 tukst zmoniu, 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.

2018-02-13, 10:49 | 2

Baisiausias dalykas, tai yra patekti į skubios pagalbos skyrių, ten tenka lankytis gana dažnai, žmonės, kuriems įtariamas insultas guli po kelias valandas koridoriuje ir laukia kraujo tyrimų rezultatų, o galiausiai paaiškėja, kad kraujo tyrimams nieks nenunešė į laboratoriją (esu matęs kelis tokius atvejus), jei kažką pasakai, tai gauni komentarą, kad trūksta žmonių ir visi užsiėmę, tai ir nenunešė. Skyriuje dirba ir gerų gydytojų, bet tokios gydytojos kaip pvz J.Griškaitė dirba atmestinai, su paciento artimaisiai išvis nebendrauja ir ignoruoja. Jei pasako, kad reikalinga specialisto konsultacija, tai gali nusiteikti palaukti dar valandą ar dvi, nes vidury nakties specialistas yra labai užsiėmęs savo skyriuje ir reikia palaukti valandą kitą, dažniausiai tenka pralaukti po 4 valandas kol esi paguldomas į skyrių arba gauni gydymą priėmimo skyriuje. Dažnai žmonės nesugebantys pakilti iš lovos yra paleidžiami gydytis namuose, nes gydytojai nerado jokios ligos, įdomu kaip tokiam žmogui bent pasiekti namus būnant tokios būklės. Kai greitoji atvažiuoja ir įtaria insultą, tai duoda velnių, kad neskambinai iškart kai pasidarė blogai, o laukei tarkim valandą, o kai RKL priėmime pralauki dar 4 valandas, tai viskas yra normalu ir suprantama. Iš esmės nesvarbu ar žmonių priėmime bus daug, ar mažai, laukti vis tiek teks bent kelias valandas, jei tavo tyrimus nuneš i laboratoriją ar nepames tavo kortelės kažkur, kas ten irgi dažnai pasitaiko. Iš esmės darbuotojų atsainumas ir bambėjimas dėl visko yra virš visko, reiktų, kad tokios įstaigos būtų tikrinamos slaptų klientų ir nors ir atlyginimai medikų tikrai maži, bet daugumai ten dirbančių žmonių norėčiau juos dar pamažinti.

2018-02-03, 08:40 | 1

Jeigu ne ligoninės gydytojų aplaidumas ir palikimas žmogaus likimo valiai (iki tol žmogus niekuo nesiskundė, tačiau netikėtai pasidarė bloga ir buvo pristatytas į Respublikinę Kauno ligoninę) galbūt šiandien Jis dar būtų gyvųjų tarpe. Prašau, nežaiskite šitaip su žmonių gyvybėmis, neišleiskite žmogaus namo numirti tiksliai nekonstatavę, nenustatę ligos. Tam žmogui reikėjo skubios pagalbos, turėjo paguldyti į ligoninę ir stebėti būklę, o buvo pasakyta, kad neguldysime, nes būklė nėra tokia rimta. Ką tai reiškia? Jūs pasakėte viso gero ir žinote ką? Žmogus po kelių valandų kai išleidote namo - mirė.

2018-01-22, 05:15 | 3

Šiai gydymo įstaigai įvertinti reikia papildomos eilutės apklausiant kiek laiko reikėjo laukti gydytojo konsultacijos. Laukėme 4 val. , o šalia sėdintys laukė jau 7val. ir tik tyrimų rezultatų, gydytojas net neapžiūrėjo, girdėjom, jog po tyrimų rezultatų teks laukti dar 1,5val. išrašo dokumento. Beje, laukiamajame tikrai nebuvo apgulties, o personalas dirbo lėtai, formaliai.ir čia, deja, ne sistemos bėdos, bėdos pačiuose žmonėse.

ir čia jau

2018-01-05, 12:30 | 2

Labai didelis nepasitenkinimas darbu pulmonologo kabinete. Kol konsultuojamas vienas žmogus, tuo pačiu metu per du žingsnius kitam pacientui seselė atlieka spirogramas. Mano atveju, kol man atliekama spirograma, gydytojo konsultuojama moteris skundžiasi, jog atkoso kraujo. Tiesiai šviesiai sakant - aš visu intensyvumu kvėpuoju orą, kurį išvepia galimai tuberkulioze sergantis žmogus. Kitą kartą situacija ta pati - aš pučiu spirogramą, o šalia gydytoja aiškina pacientui apie jo tyrimus, prognozes. Tai kur čia konfidencialumas? Nekaltinu darbuotojų - jie dirba sąlygomis, kurias turi. Bet tokiam tyrimui vienareikšmiškai turėtų būti atskira patalpa (kaip pvz. Kauno klinikose), ar kabinetas tarp tyrimų bent jau išvėdinamas. Taip pat didelė betvarkė su procedūriniu kabinetu: kad paimtų kraujo tyrimą, darbuotojos laukiau pusantros valandos. Negana to, reikėjo atvykti dar kartą, nes paimtas kraujas sukrešėjo (žinoma, dėl darbuotojos klaidos). Atvykus antrą kartą - vėl laukiau daugiau nei pusvalandį, nors nebuvo nė vieno žmogaus.

2017-11-19, 12:54 | 2

Teko gydytis pas ginekologe Danute Baciuniene. Gydytoja paliko kruopscios ir atsakingos, Geros specialistes ivaizdi. Po operacijos gydziausi Bendrosios chirurgijos ir abdominalines chirurgijos skyriuje. Viskas puiku nuosirdu,kruopstu.100 balu. Aciu jums merginos. Jus buvote nuosirdzios kruopscios puikios savo srities specialistes per tas tris paras nuo 11.16 iki 11.20 jus pastatete mane ant koju....Aciu gydytojai Danutei Balciunienei uz profesionaliai atlikta operacija. Sekmes jums jusu darbuose mielosios 202b palatos paciente Daiva.

2017-10-12, 14:39 | IP: *.*.*.*

Visiskai nesutvarkytas registraturos darbas, visada daug zmoniu prie langeliu, registratores bendrauja labai nemandagiai, taloneliu labai sunku gauti.

2017-10-05, 18:45 | IP: *.*.*.*

Registratūros darbuotojos labai nemandagiai bendrauja, prastai atlieka savo darbą, neįmanoma užsiregistruoti pas gydytoją, kortelės laiku į kabinetą neatneša, reikia seselei eiti ir ieškoti. Visi trys registratūros langeliai laisvi, darbuotojos plepa, bet nepaspaudžia kito registracijos numerėlio, o daugybė žmonių laukia, kol užsidegs jų numeris. Betvarkė...

2017-09-14, 19:38 | IP: *.*.*.*


Labai nemaloni patirtis. Atvežiavau su greitaja i priimam. Teko laukt apziuros ir ats virs 4h nusivyliau visisku gydytoju, seseliu abejingumu, visai nesiskaito su zmonemis.
Mandagumo nulis, viskas aiškinama susiraukusiais nepatenkintais veidais. Jeigu tave erzina ligoniai ir šiaip žmonės, nesirink gydytojo profesijos.
Baisu ir šlykštu.

2017-08-22, 14:16 | 1

Regisratūroje, atvykus 2017m. rugpjūčio 22 dieną, negalėjau užsiregistruoti pas reumatologą. Pasakė, kad 24d. galiu registruotis internetu, o nuo 25 dienos-telefonu. Šiandie neregistruos. KLAUSIMAS KODĖL?

2017-07-11, 14:42 | IP: 78.63.216.159


Masažuotoja Vilma Balčiūnienė puikiai atlieka masažą. Dėmesinga ir naudoja moderniąją masažo metodiką.
Slaugytoja Aldona Navickaitė maloniai priima pacientus ir labai gerai atlieka procedūrą impulsines sroves. Paklausia, ar ne per silpnai, ar ne per stipriai.
Pacientė Sigutė

2017-07-03, 20:50 | 1

Po peršalimo, kilo problemų su klausos nervu, bet nebuvo lengva skubiai pasikonsultuoti su LOR specialistu. Ligonės Priėmimo-skubios pagalbos skyriuje apžiūrėjo LOR specialistė Gabrielė Mačionytė. Maloni, jauna, profesionali gydytoja. Įspūdį padarė neformalus požiūris bei noras maksimaliai padėti. Esu sužavėtas, labai dėkoju ir linkiu sėkmės bei ištvermės nelengvame gydytojo darbe.
Eugenijus Milčius
2017.07.03.

2017-01-19, 15:24 | 1

Esu dėkinga Gyd. Danutei Balčiūnienei už priežiūrą, gydymą, puikiai atliktą operaciją ir visą pooperacinį laikotarpį.
Gydytoja sugeba profesionaliai, tikslingai diagnozuojanti ligą, labai gera ir gabi chirurgė, su pacientu etiška, sugebanti atsakyti į visus rūpimus klausimus, niekada nepaliekanti savo pacientų likimo valiai.

2016-11-21, 17:28 | IP: 78.62.82.32

labiausiai erzina ir nesaugumo jausma kelia nuolat skubancios,begancios slaugytojos...ir dar rasancios bei nuolat skaiciuojancios tabletes ir ampules.Gal todel pacientui ir pritruksta to demesio ,supratimo

2016-11-11, 15:34 | IP: *.*.*.*

Nenormali situacija kai vizitui paskirta laika pas kardiologe Kazeniene tenka laukti valanda ilgiau nei paskirta. Tai neisimtis o nuolatine praktika.

2016-10-13, 22:55 | 1

Mama atveze i greitosios pagalbos skyriu. Operatyviai buvo atlikti visi reikiami tyrimai ir puikiai diagnozuota liga. Mama buvo paguldyta i Gastoerterologijos poskyri. Nuosirdziai dekoju palatos gyd. E.Rambynienei, gyd. rez. M. Pagareckaitei uz atidu ir profesionalu darba. Aciu uz visa informacija, kuria palatos gydytoja mielai su mumis pasidalino. Dekoju skyriaus vedejai R. Nutautienei ir visam aptarnaujanciam personalui. Pries savaite mama vos pajudejo, o siandiena sustiprinta ir zvali grizo namo. Linkiu Jums didziausios sekmes Jusu darbe!

2016-09-26, 17:07 | IP: 82.135.206.15

Personalas malonus - šioje ligoninėje teko praleisti mėnesį laiko. Seselės rūpinosi, buvo labai malonios. Daktarai taip pat

2016-09-07, 13:41 | IP: 81.7.93.127

labai profesonali ir rupestinga gydytoja zukauskiene ir visas personalas is neurologinio skyriaus

2016-04-28, 12:51 | IP: *.*.*.*

Labai gaila, kad praėjus net ir 15 metų, po to kai naktį atvežė vyrą su įvykusiu stipriu infarktu, o gydytoja tikriausiai miegojo, o kai teikėsi ateiti ir apžiūrėti pareiškė, gal čia jau taip skauda, kad negalite kentėti, nors ligonį reikėjo staigiai į reanimaciją vežti. Po 2-jų parų kardiologijos skyriuje budintis gydytojas pasakė, ponia dėkite pastangas kad jūsų ligonis būtų išvežtas į Kauno klinikas, nes čia jis tikrai numirs. Naktį po šio pokalbio ligonis praleido reanimacijoje, ryte buvo iškviestas reanimobilis ir ligonis išvežtas į klinikas, buvo daug problemų dėl infarkto uždelsto ligoninėje, reikėjo daryti operaciją, ligonis liko invalidu iki šių dienų Jeigu ne klinikų gydytojai žmogaus seniai nebūtų. Neatsimenu priėmusios tą naktį gydytojos pavardės, bet jai kaip gydytojai niekados nesugebėsiu ištarti padėkos žodį. Gaila kad ir dabar tokie patys komentarai apie blogai dirbantį priėmimo skyrių.

2016-02-11, 18:01 | IP: 213.252.200.196

Teko apsilankyti dienos chirurgijos centre. Viskas Viskas labai patiko, seselės labai maloios,gydytojas, kuris mane operavo T.Pranckevicius profesonalūs, įranga naudojama moderni, operacineje dirba labai malonus zmones. Po operacijos jau kitą diena išleido namo. Daugiau tokiu darbuotoju. Aciu jums visiems.

2016-01-17, 19:00 | IP: 88.222.39.55

Sausio 12d. teko lankytis šios ligoninės priėmimo skyriuje.Užtrukom kelias valandasm,bet gavom kelis tyrimus,kuriuos poliklinikoje tektu daryt kelias dienas.Ačiū gydytojai.Tiesiog visiems reik būti kantresniems.

2015-04-21, 19:37 | IP: *.*.*.*

Jei norit likti gyvi, tikrai nerekomenduoju šios ligoninės. Kokia prasmė greitosios pagalbos, jei tave atveža per dvi minutes, o atvežus turi laukti ar net maldauti, kad prie tavęs prieitų. Pasibaisėjau gydytojų, seselių abejingumu ir nužmogėjimu. Jei rodai kokius nors gyvybės požymius, vadinasi gali laukti, o jei bandai prisišaukti pagalbą, tavo dejonės bus įvertintos kaip simuliavimas, kuris yra malšinamas raminamaisiais. Daugiau gyvenime nevažiuočiau į tokią gydymo įstaigą, kurioje kovoji už būvį tu pats. Nežinau kaip kiti specialistai dirba šioje įstaigoje, tačiau priėmimo skyrius ten yra bevertis, nes tokios betvarkės nesu mačiusi...

2014-11-10, 16:46 | IP: 78.62.150.29

Man si istaiga patinka, labai jauki, o personalas kaip viena seima

2013-12-17, 19:17 | IP: *.*.*.*

Neduok dieve dar kada nors turėti reikalų su šia įstaiga.

2013-08-12, 16:37 | IP: 88.222.153.109

Teko apsilankyti dienos chirurgijos centre. Viskas buvo geriau negu įsivaizdavau. Visos seselės labai draugiškos, gydytojai profesonalūs, įranga naudojama moderni, lovos patogios. Po operacijos jau kitą diena išleido namo. Dar labai patiko, kad suteikė daug informacijos apie ligą.Niekas tiek daug informacijos apie liga nesuteikė, nors dėl savo problemos prieš čia papuolant buvau apsilankęs pas 4 gydytojus. Nors ir neilgai teko būti, tačiau palatose po pietų labai nekomfortiška buvo, nes buvo labai karšta.

2013-06-09, 11:06 | IP: 88.222.186.16

Nėra nieko gražesnio ir kilnesnio už gydytojo profesiją. Už profesionalumą, žinias, atidumą, žmogišką šilumą ir ramybę mane apžiūrint, nustatant diagnozę noriu padėkoti LOR skyriaus gydytojui Jonui SMIRNOVUI. Dėkoju Jums ir linkiu kuo geriausios kloties ir sėkmės.

Su pagarba
Irma S. -

2013-06-05, 19:04 | IP: *.*.*.*

Šitoje įstaigoje medikai nemyli savo darbo ir ligonių,ypatingas priėmimo skyrius,

2013-06-01, 20:00 | IP: *.*.*.*

Didziausia pagarba terapijos skyriaus slaugytojai Ramunei, kuri vienintele saziningai/jautriai atliko savo darba ir slaugytoju padejejoms-slaugutems Elvyrai ir kitoms, kurios dirbo tikrai is sirdies. Truksta profesionaliu specialistu, nors iranga turi net geresne nei KMUK, bet nera kam arba nemoka ja naudotis. Mums buvo reikalinga sanacine bronchoskopija, bet tokios paslaugos negavome, nes nebuvo kam jos atlikti!!! Slaugytojos nemoka/nesugeba naudotis gleiviu atsiurbeju, nemoka priziuret tracheostomos, visi antipraguliniai ciuziniai neveikiantys (tikrino visus is eiles), ko pasekoje musu ligoniui per keleta dienu atsirado pragulos....

2013-04-26, 18:22 | IP: 84.55.18.1

gerai

2012-11-08, 07:25 | IP: *.*.*.*

Na stai20121108 apie 7h rytas mediku atsidavimas darbui buvo visu grazumu parodytas ,atvezem zmogu su aukstu AKS tai net kardiogramos nesugebejo padaryti ,ir dar isbumbejo ,kad sekanti karta teks susimoketi uz paslaugas jai kviesim medikus del auksto AKS ir galvos skausmo,nedave jokio israso kad buvome pas juos ,nes mat poniutei Jurgitai dirbusiai nakti priemimo skyriuje reikejo skubeti namucio ,o tu zmogeli gali numirti ir jai visiskai vienodai.

2012-04-17, 18:57 | IP: *.*.*.*

jeigu norite netekti artimo zmogaus vezkite i sia ligonine ir cia gydytoju aplaidumu jo neteksite nes nieks cia i pagalbos sauksma nereguoja ir dar pyksta kad trukdai nes jiems neskauda o ir mirties atvejis eilinis dalykas juk cia ne ju artimieji

2012-01-01, 11:50 | IP: *.*.*.*

Nereali betvarke registraturoj, niekur dar neteko susidurti su tokiu atsiprašant bardaku. Registratores nekompetetingai atlieka savo darba

2011-03-02, 22:07 | IP: *.*.*.*

nera kur sustoti atvezus ligoni masina palikus vos ne uz keliu kvartalu reikia pedinti gana toli.O pakliuti is zemuju sanciu reikia pestute ristis i kalna......