Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 507

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

67.9% Complete
3.4

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

75.1% Complete
3.8

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

73.8% Complete
3.7

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

59.3% Complete
3

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

62% Complete
3.1

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

67.9% Complete
3.4

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

77.4% Complete
3.9

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

73.9% Complete
3.7

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

71.5% Complete
3.6

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

78.9% Complete
3.9

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

75.4% Complete
3.8

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

74.2% Complete
3.7

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

40.6% Complete
2

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

47.9% Complete
2.4

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

30.6% Complete
1.5

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Bendrosios medicinos praktika"
Pacientų atsiliepimai
2021-03-15, 15:41 | 11

Buvau daugiau nei 10 m. BMP paciente. Nežinau, kas pakeitė jų politiką, galbūt tai, kad Kardiolitos klinikos perėmė valdymą, tačiau vis labiau teko nusivilti šia gydymo įstaiga. Tyrimų kainos, mano nuomone, pakeltos iki vienų didžiausių Kaune. Pastaruoju metu klinika, kiek man asmeniškai teko susidurti, domėjosi tik uždarbiu: MTR vaizdai apmokestinti, nors jų reikėjo gydytojui, šeimos gydytoja visiškai praradusi interesą dometis pacientu ir jo gydymo eiga, ginekologės, pas kurias teko lankytis, per tiek metų nepateikė besivystančios ligos diagnozės. Beje, pas ginekologę nemokamas tik vienas apsilankymas per metus, o bet kuriuo atveju, nemokama tik konsultacija. Tad ar tikrai ši gydymo įstaiga gali užtikrinti gerą moters sveikatos priežiūrą, kai ji draudžiasi PSD? Daugybė argumentų, nors ir nedetalizavau konkrečių situacijų, verčia paieškoti kitos gydymo įstaigos su nuoširdesniais gydytojais ir ne tokia pasipinigavimo iš 0 tvarka - taip su vyru ir padarėme.

Nerekomenuoduoju BPM (Kardiliotitos klinikų Kaune).

2019-08-19, 17:36 | 14

Baisi istaiga, psichiatrai nekompetitingi, lietuvoje yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui, faktiskai zudant zmogu, o ne gydant. Zmogus po tokiu tableciu tampa faktiskai darzove, sizofrenikas, ligonis. Sitoje istaidoje pririsijena pumpuoja su neurotropiniais nuodais nei pasirasyti neduoda nei ka..jiems jus siuksles..prazudyis ir pasakys taip ir buvo.

2017-02-02, 17:00 | IP: *.*.*.*

Urologas Navickas labai nemalonus gydytojas , neatsizvelgia i zmogaus skundus , per viena vizita neisraso jokiu vaistu, turi vaziuoti dar kelis kartus ir visumoj isena kad su kievienu vizitu moki nemazas sumas. Vaizdas toks kad tik pinigus mato ne pacijentus . Nerekomenduociau lankytis pas toki " specialista".

2015-08-27, 18:04 | IP: 90.134.139.172

O grąžą atiduoti ir pamiršo. Gal nebesismulkina?
O ką daryti, jei įtari, kad sumokėjai daugiau negu buvo gydytojo išrašyta? Nebeįrodysi. Ne visi ir gali eiti aiškintis. Čia dirba geri ir labai geri specialistai, bet blogai, kad po varginančių procedūrų pacientas turi pats tikrinti pinigus kasoj!

2015-05-13, 07:17 | IP: *.*.*.*

kai kurie gydytojai dirba labai atsainiai, žiūri tik kaip paimti pinigus. Lankiausi prieš kurį laiką, nes turėjau draudimą, tai pinigus sėkmingai nurašė (ir dar vietoj to, kad visus tyrimus padaryti pervieną atėjimą, ėjau pasi ginekologę 3 kartus ir už visus sėkmingai imdavo pinigus), o onkologinės ligos nepamatė, nors jau buvo požymiai, bet gyd. mamlogė į tai nekreipė dėmėsio...
Daugiau nenorėčiau lankytis šioje klinikoje. Žinoma, apie kitus gyd. negaliu nieko pasakyti, nes nežinau.

2014-10-14, 23:52 | IP: 78.62.153.84

Malonu ateiti bet kokiu klausimu. Personalas labai malonus ir dar smagiau kai prisimena tave ir atvykus antra karta prisimena, pasisveikina visuomet ir pasidomi kaip sekasi. Iskart jauties artimoj aplinkoj. Gydytojai kompetetengi ir rupestingi. Visad gauni informacija kokios tik reikia ir visad maloniai ir su sypsena

2014-04-23, 15:36 | IP: 88.222.14.143

Pirminė registratūra labai puikiai sutvarkyta, laukimas su numerėliais.
Prie šeimos gydytojų kabineto yra vaikučiams žaisliukų, žuvytės paspoksoti kol laukti... Gydytojos malonios.

2014-02-21, 13:35 | IP: *.*.*.*

Paskutiniu metu labai pradejo jausti, kad esi melziama karve, anksciau taip nebuvo ir siaip registratura tai tikrai reiktu patvarkyti, kazkoks turgus ...

2014-01-08, 17:56 | IP: *.*.*.*

"Aciu" gydytojui radiologui 2012.06 menesi vertinusiam mamogramos tyrimo vaizdus!Padare lemtinga klaida,praziopsojo tai,kas net interno akimis ziurint-akivaizdu!Metostazes kepenyse-del aplaidumo!!!
7 skirtingu gyd. Istaigu gyd. Radiologai pries pusantru metu darytose nuotraukose mato pakitimus,paiso diagnoze carcinoma,o BPM radiologai nemate nieko!!!
Ir tegul meldzias BMP vadovai,kad tik issisuktumem,antraip.........vien neturtines zalos kiek!!!

2013-12-23, 20:07 | IP: *.*.*.*

Kainos kaip privacioje klinikoje, aptarnavimas kaip valstybineje poliklinikoje. Pats savo varda turejau ant slapimo buteliuko uzsirasyti. Patarciau savininkams daugiau investuoti i servisa nes praras daugiau. Konkurencija sioje srityje pakankama.

2013-10-24, 08:11 | IP: *.*.*.*

Nepatinka sita klinika visai. Sumoki tokius pinigus, o su tavimi visai nesiskaito. Pralauki didziausias eiles. Registraturoje betvarke, pastoviai jos uzimtos, siuntineja viena pas kita.

2013-08-09, 09:17 | IP: *.*.*.*

Labai nusivyliau šia klinika:
Antradienį apie 9 val. atvykau į Bendrosios Medicinos Praktiką atlikti kraujo tyrimą - BKT, cholesterolį ir glikemiją. Sumokėjau iš karto už visus 3 tyrimus (93 lt), laborantė paėmė 3 kolbas kraujo. Po 12 val. tyrimo atsakymai dar nebuvo atspausdinti. Laboratorijoj pie mano akių buvo atspausdinti tyrimo atsakymai. Vėliau peržiūrėjusi atsakymus, pamačiau, kad nėra glikemijos tyrimo atsakymų. Pagalvojau, kad man tik pamiršo atiduoti glikemijos tyrimo atsakymą. Tačiau pasiskambinus trečiadienį paaiškėjo, kad man glikemijos tyrimo net NEPADARĖ ir paprašė atvažiuoti kitą dieną vėl priduoti kraują. Dar kitą dieną, t.y. ketvirtadienį, ryte 7,30 val. vėl važiavau į BPK priduoti kraujo, kad būtų padarytas glikemijos tyrimas. Pasakė, kad atsakymas bus po pietų. Dar pasitikslinau darbo laiką - laboratorija dirba 7,30-17,00 val., taigi spėsiu išėjusi anksčiau iš darbo atsiimti tyrimo rezultatus. Mano nustebimui, atvykus į laboratoriją 16,45 val. laboratorija jau nedirbo. Šeimos klinikos registratūroj man pasakė, kad tyrimo rezultatai nunešti į registratūrą. Nuėjus į registratūrą, paaiškėjo, kad tyrimo atsakymo nėra. Vadinasi, jau 3 kartą turėsiu atsiprašinėti iš darbo ir važiuoti atsiimti tyrimo rezultato. Nes telefonu jie neteikia tokios informacijos.

Negana to, istorija čia nesibaigia. Pasirodo, man nebuvo atliktas ne tik glikemijos tyrimas, bet ir cholesterolio kažkoks rodmuo (neįsidėmėjau ką minėjo telefonu). Taigi penktadienį, vėl ryte nuvažiavus apėmė kraujo. Ankstesnio mano tyrimo rezultatų vis dar nebuvo - kaltino kompiuterinę programą, kažkas ten jiems neveikė, gal dėl praėjusios nakties metu buvusio žaibo :))
Pažadėjo, kad rezultatai bus šiandien 12 val. Nenustebčiau, jei atsakymų nebūtų.
Mano bendradarbės jau lūžta iš juoko iš šios istorijos. Aš joms sakiau, kad neisiu į polikliniką darytis kraujo tyrimo, negaišiu brangaus laiko eilėse, jei galiu viską daug greičiau atlikti sumokėjus pinigus privačioj klinikoj. Deja deja...Pasirodo, privati klinika toli gražu ne visada garantuoja greitą ir patikimai atliktą darbą.

2013-04-11, 18:55 | IP: 78.62.155.120

Kai reikėjo užildyti formą anglų kalba, tik šioje įstaigoje greitai rado gydytoją, kuris tą sugeba. Visada darausi ten tyrimus - daro greitai ir profesionaliai.

2013-03-12, 11:07 | IP: *.*.*.*

Registratūros personalas pasibaisėtinas

2013-02-10, 15:51 | IP: 62.212.207.155

sioje istaigoje praktiskai kainuoja viskas net siulu isemimas kas turetu buti nemokama,niekadanerekomenduociau niekam ten registruotis.
pries registruojantis reiktu gerai pamastyti.

2013-01-29, 18:13 | IP: 87.247.92.119

seimos gydytoja neperspeja,kad skiria mokama tyrima.

2013-01-16, 15:01 | IP: *.*.*.*

Kazkada buvo gana gera klinika, taciau visiskai suprastejo... Dabar tik paims pinigus ir pamojuos. Pakraupau del kai kuriu gydytoju "profesionalumo".

2012-10-06, 11:44 | IP: 84.55.17.237

Puiki, profesionali klinika, maloni aplinka, darbuotojai, suteikia 100proc. tikslumo konsultacijas ir paskiria priimtina gydyma. Kainos gal ir nezemiausios, bet mokam uz kokybe. Viskas vyksta greitai ir vienoje vietoje, ypac rekomenduociau taupantiems laika.

2012-09-23, 17:02 | IP: *.*.*.*

Esu pasibaisejusi registraturos darbu, kazin kaip valdzia i tai ziuri? Nejau nemato? Ar ten dirba ju artimieji? Atejus ir gavus lapuka su skaiciu reikia palaukti kol poniutes baigs plepeti (nors nei vieno zmogaus nera, uz stalu sedi 4-5 "damos" ir plepa, geria kava, dalinasi ispudziais, pasiziuri i klienta ir toliau plepa). Tai klinikai tikrai pliuso nededa.
Gydytojai...nusivyliau tiek savo seimos gydytoja tiek ginekologe. Pas seimos gydytoja pakliuti imanoma tik po 2-3 savaiciu, atejus ne savo laiku, keista, bet zmoniu prie duru nera, kazain kaip cia taip, gydytoja priima tik savo drauges su vaikais.
Ginekologe, dziaugiausi ja iki vieno vizito, kuris atgrase ir nuo jos. Atejo i darba po paros budejimo klinikose, nemiegosusi (sake pati ir atrode ne kaip), issiblaskiusi, jai buvo sunku susikaupti i mano problema, labai skubejo, isejau nieko neissiaiskinusi, tai pagalvojau, o jei taip nestumo metu gali ir praziureti ka nors. Tikrai to vizito uzteko, kad suprasciau jog metas is ten begti, ieskoti tikru gydytoju.

2012-08-13, 19:36 | IP: 78.62.43.74

puiki klinika, lankausi nuo kokiu1998 metu. Nera eiliu, svaru,tvarkinga. Nuolat atsiranda visokiu naujoviu, labai issiplete. Labai patiko palata chirurginiame skyriuje, labai gera slauga, labai kvalifikuotas chirurgas Klimas. Siaip viskas labai gerai,kokybiskai. Nezinau kaip del tos registraturos, bet teko matyti kaip pati moteriske registraturoje reke kaip pjaunama kad moketi reikia 20 litu uz kraujo tyrima.Nesuprantu kas pas zmogu galvoje, juk pilna valdisku kur tipo veltui viskas. nezinau is kur cia tie piktieji ,pilni tulzies komentarai, bet beveik visi ka pazistu eina tik cia. Nematau daugiau kur privaciai Kaune gydytis. Viskas vietoje. Kaune tik Bmp klinika ir klinikos universitetines. kad nera tokiu, siaip kas nedirba tas neklista

2012-08-11, 10:20 | IP: *.*.*.*

ne klinika, o tik bet kokia kaina pelno siekianti kontora. Procedūrų įkainiai žvėriški. Pabėgau...

2012-07-11, 11:39 | IP: *.*.*.*

Registratūros darbuotojos kaip reta nemalionios, pasipūtę.Vien dėl šių ypatų pakeičiau šeimos gydytoją-nervai nelaikė su jomis , atsiprašant, bartis

2012-03-18, 17:01 | IP: 94.244.72.227

Vienintelis pliusa, kad ji šalia namų ir nėra eilių. Įkainiai siaubingi. Už šonkaulio peršvietimą ir gydytojo abejotiną aprašymą suplojau 70Lt. Kai tuo tarpu valdiškoje būtų nieko nekainavę. Šiaip pas specialistus čia nesilankau, nes reikėtų palikt visą invalidumo pensiją.

2012-03-16, 13:50 | IP: *.*.*.*

Paskambinus į registratūrą, susidaro toks įspūdis, lyg aš jas apiplėšti noriu...Neatrodo, kad šioje įstaigoje vertinami pacientai...Pas mus įmonėje, klientas visada teisus, o čia neaišku...Įdomu, savininkai šios įstaigos žino, kaip čia elgiamasi su pacientais?

2011-10-25, 05:00 | IP: *.*.*.*

pirmiausia susidaro ispudis, kad registratura ir gydytojai nekontaktuoja tarpusavyje..... mus uzregistravo vakare nors gydytoja tuo metu turejo jau iseiti… taip mes kalti, kad siek tiek velavome, bet dar vaziuodami praneseme apie tai ir buvo pasakyta, kad viskas ok. Atvykus teko isklausyti kaip mes dristam veluoti, kad normalus zmones atvyksta 10 min anskciau ir t.t. na taip su situo sutinku, bet gyvenime kartais taip nutinka, kad tenka paveluoti ypac kai esi su mazu vaiku… kadangi kaip minejau gydytoja skubejo, tai visaip kaip ismanydama rode savo nepasitenkinima, net nesistenge atlikti proceduros del kurios buvom atvyke, atseit vaikas yra per dideslis be to juda ir apskritai kokia as bloga mama... Zinot ka gal pasakysiu naujiena, bet vaikai juda ir kudikiui nepasakysi, kad tu dabar pagulek ramiai… zodziu gydytoja net nesistenge bandyt, pasake, kad niekas cia nesigaus ir tiek… negana to gydytoja registraturai garsiu tonu isreze, kad visi girdetu, kad daugiau jai tokiu laiku tokiu dideliu vaiku neregistruotu, nes jai reikia maziausiai valandos, o ji juk turi jau isvykti. Tikrai pasijutau kaip su slapiu skuduru per veidra trenkta… Sioj istaigoj buvau pirma kart ir ispudis tikrai nekoks, visad maniau, kad privacioj klinikoj pacientas=pinigai, patenkintas pacientas=daugiau paslaugu=lygu daugiau pinigu, bet kaip matyt cia tai negalioja..

2011-10-04, 15:36 | IP: *.*.*.*

Prisiregistravus prie klinikos visiskai pasikeicia aptarnavimo salygos, apie tai pacientai nera perspejami, pvz nesciasias priziurintis ginekologas prisiregistravusiais priima tik karta per sav bei rytais, tai reiskia, dirbanciam zmogui pakliuti ne darbo metu neimanoma, kai tuo tarpu iki prisiregistravimo sioje klinikoje patekimas pas specialista buvo paprastas - galima buvo patekti ta pacia diena bei bet kuriuo metu, zinoma tai buvo mokamos k-jos, taciau personalas turi perspeti apie tokius laukiancius pasikeitimus. Juk kartais patogus gydytoju darbo laikas ir lengvas patekimas pas ji buna vienas ir pagrindiniu kriteriju renkantis gydymo ustaiga. Med. seserys aptarnauja prastai, bendrauja atzagariai, tenka ilgai laukti kol aptranaus - truksta personalo. Beveik visi tyrimai mokami ir kainos labai aukstos, nestumo metu ten lankytis apskritai visiskai neverta, nes daugumoje istaigu visi butini tyrimai nestumo metu atliekami nemokamai, kai tuo tarpu sioje istaigoje nemokami tik bendras kraujo beu bendras slapimo tyrimai. Tenka isleisti simtus litu siems tyrimams. Sia istaiga esu visiskai nusivylusi ir nematau jokiu jos privalumu

2011-06-04, 21:09 | IP: 88.222.177.242

Lankausi šioje klinikoje nuo 2006 metų ir iki šiol tik patys geriausi įspūdžiai apie čia dirbančius gydytojus ir kitą personalą. Visada profesionalūs ir pasirengę padėti, tokie kokie ir turėtų būti medikai. Drąsiai rekomenduoju visiems.

2011-03-09, 13:38 | IP: 212.117.13.165

viskas gerai.priekaistu neturiu

2011-03-02, 15:13 | IP: *.*.*.*

Puiki klinika. Po jos nuėjus į valstybinę net plaukai pietu stojasi. Deja, kainos šioje įstaigoje nemenkos. Jei didesnę kainų dalį kompensuotų valstybė, tikriausiai pagalvočiau apie prisirašymą BMP

2010-05-26, 08:54 | IP: 87.247.102.193

Vienintelė įstaiga Kaune, kuri sugebėjo teikti man reikalingas medicinos paslaugas.

Norėjau reikėjo atlikti bendrą sveikatos profilaktiką(kraujas, šlapimas, skanavimai visokie, etc) - tik dėl savęs paties, kad pvz už 5 metų matyčiau, kad keičiasi, kas ne, etc..

Kitos 2 Kauno klinikos reikalavo, kad pirma prisiregistruočiau prie jų šeimos gydytojo, ir tik tada eičiau per visas procedūras.
Man tai nepriimtina. Aš pirma noriu išsibandyti, po to sprendžiu registruotis ar ne.

Sumokėjau apie 800 Lt, viską atliko kaip priklauso. Mažai laukimo, geras aptarnavimas, etc. Po visko "prisirašiau" prie jų šeimos gydytojos.

2010-03-08, 10:49 | IP: *.*.*.*

Lankausi šioje klinikoje vien tik dėl to, kad esu patenkinta gydytoja I.Zlatkiene,kuri mano nuomone yra tikrai kompetetinga gydytoja.Tačiau kuo dažniau tenka lankytis šioje įstaigoje tuo labiau norisi nesinaudoti jos paslaugomis.Registratūros darbu esu pašiurpusi,kiek tik ateisi tiek "ponios" jaučiasi sutrukdytos, išdidžios ir pasipūtusios,ne vieną kartą norėjosi pakilti iki adminstracijos ir pasikalbėti su jų vadovais.
Neseniai teko daryti kraujo tyrimą,išėjau pašiurpusi seselės darbu, pirmiausia pasidomėjo kaip tas tyrimas darosi manęs pačios pacientės, jau tada man reikėjo atsisitoti ir išeti, tačiau pasiryžau ir tada pasigailėjau 4 kartus durė į veną, nepataikė pati supanikavo kaip čia gavosi, pradėji teisintis kad ji tokio darbo nedirba ir pan tik pavaduoja, tai jūs susimastykit kokie dirba ten specialistai. Pasikvietė laborantę kuri tai atliko be priekaištų.Su vyru esame šokiruoti šios klinikos kai kuriai darbutotojais, gydytojai atlieka savo darbą ir kitų darbus pvz registratūros ir pan.Manau po praėjusių apsilankymų tek apsvarstyti apie lankymąsi čia.

2009-02-18, 10:14 | IP: 81.7.88.214

Labai teigiamai vertinu laboratorijos ir ginekologijos skyrius. Taip pat teko girdeti teigiamus atsiliepimus del vaiku terapeutu. Begalo gerbiu gyd.akusere-ginekologe A.Imbrasiene uz jos profesionaluma, atvira ir nuosirdu bendravima su pacientemis ir atsidavima savo darbui. Truksta vietos automobiliams pasiparkuoti, tiksliau jos beveik nera. taip pat kartais registraturoje tenka ilgeliau luktelti kol prieisi savo eile. Teko susidurti su odontologe Kildiene, nors apie ja kaip apie specialiste esu girdejusi neblogu atsiliepimu, taciau mano dantuka ji nesugebejo profesionaliai pataisyti.

2009-01-27, 12:07 | IP: *.*.*.*

Administratores tikrai labai nemalonios. Neseniai sioje klinikoje prisiregistravau, bet nusivyliau. Negi taip sunku maloniai bendrauti ir neissisokti. Apie gydytojus mano nuomone gera, bet administracija tikra vistide. Daugiau tarpusavyje kudakuoja, nei atkreipia demesi i pacientus. Taip pat suteikia mazai informacijos. Nemalonu, kai vien del administracijos norisi atsisakyti sios istaigos paslaugu.

2009-01-21, 17:23 | IP: *.*.*.*

nors ir privati istaiga, taciau kai kuriu specialistu aptranavimo kokybe blogesne nei valstybinese istaigose-atrodo, kad vogi ju laika, noredamas suzinoti apie savo liga daugiau informacijos, tikejaus silto ir malonaus bendravimo, deja.daugiau cia nesikreipsiu

2009-01-05, 17:40 | IP: *.*.*.*

Administratores labai nemalonios ir nekulturingos. Kadangi tai privati istaiga ir uz paslaugas moku didelius pinigus tai ir aptarrnaujancio personalo elgesys turetu buti atitinkamas, todel ir renkuosi privacia istaiga, kad cia buciau maloniai aptarnauta ir nereiketu laukti dideliu eiliu uzsiregistravus is anskto. Kazkodel kitose privaciose klinikose labai maloniai aptarnauja!!! Manau istaigos vadovybe turetu atkreipti demesi, nes del nemalonaus elgesio kaip matau cia ne vienas ir ne du komentarai.

2008-12-03, 10:50 | IP: 193.219.191.106

Gydausi šioje įstaigoje jau 9metus ir esu visiškai patenkinta teikiamomis paslaugomis, bendravimu. Man patogu lankytis, nes arti gyvename. Pasikviečiau čia savo artumųjų šeimas. Visi patenkinti. Sudėtinga sužinoti, kas ir kokiais atvejais mokama. Visada reikia pasitarti su šeimos gydytoju ir įvertinus, kad brangoka, su jo siuntimu krieptis į kitą gydymo įstaigą, dažniausiai į Kalniečių polikliniką, kur mano gydymo įstaigą pašiepia registratorės ir gydytojai. Tai liūdina.

2008-11-19, 13:50 | IP: *.*.*.*

Na man vis gi patogu atvaziuoti, tinka darbo laikas, patinka ir gydytojai - kolkas, na bent jau tai kad ir laboratorija cia pat tyrimus padaro, cia pat viskas. Tu teigiamu dalyku ziuriu maziau nei neigiamu. visu pirma, su kuo susiduriame tai yra registratura... is tikruju mielosios pletku bobos, atrodo kad mes jums paprasciausiai trukdome. Dar pries registratura - automobilio parkavimas, atrodo vienu metu jusu klinikoje gali lankytis ne daugiau kaip 5 zmones, nes automobiliu ner kur statytis. Dar vienas toks dalykas, vandens atsigerti jus turite, tik va i ka ipilt - nera. Sekanti karta atsivesiu savo puodeli, ka jau darysi ... Ir dar, labai daznai nemusa i kasa pinigu, kas man irgi labai nepatinka.

2008-10-11, 23:13 | IP: *.*.*.*

Saraskinu kontora, administratores labai grubios, nemalonios

2008-09-19, 18:56 | IP: 87.247.100.36

nėra labai profesionalūs odontologai, nesugebėjo pilnai pažeminti per aukšto keramikos vainikėlio, vietoj to siuntė rauti gretimą niekuo dėtą protinį(gyd pavardė iš k raidės

2008-03-16, 16:33 | IP: 87.247.84.35

Nedidelis, bet profesionalus gerų medikų kolektyvas! Orentuotas į gerą pacientų aptarnavimą ir siekimą geriausio rezultato gydant ligas!Tikiuosi, kad po klinikos pastatų rekonstrukcijos dar labiau išsiplės paslaugų, gydymo įrangos ir gydytojų profesionalų ratas. Sėkmės Jūsų darbe gerbiamieji!

2008-02-13, 11:14 | IP: *.*.*.*

Įstaiga orientuota į pelno siekimą, o ne į realią pagalbą pacientui.

2008-01-22, 11:56 | IP: *.*.*.*

Buvo kosmaras, kai eme is venos krauja hormonu tyrimui - 3 kartus durste salia venos, kol ketvirta karta pataike. Su venom problemu niekada nebuvo. ale tuo kart vos nenumiriau. Sakiau daugiau nebeeisiu i sita istaiga. Nors niekada negali sakyt niekada.

2007-12-06, 17:50 | IP: *.*.*.*

Kokie ginekologai dirba.Ir koki darba atlieka.JUOKAS.

2007-11-22, 17:07 | IP: 195.14.187.237

... Piktiems pacientams
Oi kokie susireikšminę pacientai. Kaune pilna gydymo įstaigų, tad prašom rinktis tinkamiausią. Nemalonios registratores - ir nenorekit, kad butumete sutikti kaip namie, nueikit į KMUK ar Šilainių polikliniką ir pamatysit ką reiškia nemalonus bendravimas. Daktarai nekompetentingi?Pasiieškokit profesionalesnių - jūsų nuomone. Ir atsiminkit viena - gydymo įstaiga - ne namai.Nesusireikšminkit taip, brangieji

2007-11-14, 13:10 | IP: *.*.*.*

Ne registratorės, o košmaras kažkoks. Gadina įstaigos vaizdą. Labai nemandagios, elgiasi atmestinai, o telefonu paskambinus, atrodo, kad sutrukdai jas savo nereikšmingais klausimais.

2007-10-15, 14:50 | IP: 84.55.5.76

registratorėms (tikiuosi, ne visoms) reikėtų prisiminti, kad telefonu kalbasi su esamu/būsimu pacientu ir skirti jam tiek laiko, kad atsakytų į visus užduodamus klausimus apie klinikos teikiamas paslaugas ir kainas...

2007-09-07, 06:54 | IP: 81.7.86.141

Nežinau kam čia rūpi šmeižti daktarą Samuitį, bet elgiasi labai negražiai.Šis medikas garsejo kaip geras gydytojas dar dirbdamas valstybinėje įstaigoje.Beje, jis jau keli metai iš viso nekonsultuoja, taigi komentarai apie jo konsultacijas kažkieno iš piršto laužti.
Tikrai patikima gydymo įstaiga.Puikūs gydytojai, yra visa reikalinga nauja aparatūra.Kainos normalios, juk mokėti reikia ir valstybinėse, kartais net ir daugiau.Girdėjau ir iš pažįstamų labai daug gerų atsiliepimų.
Paliulis tikrai geras gydytojas, mes visa šeima pas jį prisirašę.

2007-09-06, 18:08 | IP: 87.247.72.162

Pacietų daug. Labai gera laboratorija ir įranga. Kainos vidutinės. Galima pas šeimos gydytoją gydytis nemokamai. Anksčiau eilių nebuvo, dabar tenka palaukti kai kada 15-30 min, nors dažniausiai priima laiku. Kartais sunku prisiskambinti

2007-09-01, 07:28 | IP: 81.7.86.141

Lankausis kolkas nenusivyliau :)

2007-08-08, 18:27 | IP: *.*.*.*

dirba tokie paliulis ir samuitis,baisu