Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 507

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

67.9% Complete
3.4

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

75.4% Complete
3.8

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

73.8% Complete
3.7

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

59.1% Complete
3

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

61.3% Complete
3.1

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

67.8% Complete
3.4

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

77.7% Complete
3.9

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

73.9% Complete
3.7

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

71.5% Complete
3.6

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

79.2% Complete
4

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

75.4% Complete
3.8

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

74.2% Complete
3.7

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

41.2% Complete
2.1

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

48.4% Complete
2.4

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

30.6% Complete
1.5

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Bendrosios medicinos praktika"
Pacientų atsiliepimai
2019-08-19, 20:36 | 14

Baisi istaiga, psichiatrai nekompetitingi, lietuvoje yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui, faktiskai zudant zmogu, o ne gydant. Zmogus po tokiu tableciu tampa faktiskai darzove, sizofrenikas, ligonis. Sitoje istaidoje pririsijena pumpuoja su neurotropiniais nuodais nei pasirasyti neduoda nei ka..jiems jus siuksles..prazudyis ir pasakys taip ir buvo.

2017-02-02, 19:00 | IP: *.*.*.*

Urologas Navickas labai nemalonus gydytojas , neatsizvelgia i zmogaus skundus , per viena vizita neisraso jokiu vaistu, turi vaziuoti dar kelis kartus ir visumoj isena kad su kievienu vizitu moki nemazas sumas. Vaizdas toks kad tik pinigus mato ne pacijentus . Nerekomenduociau lankytis pas toki " specialista".

2015-08-27, 21:04 | IP: 90.134.139.172

O grąžą atiduoti ir pamiršo. Gal nebesismulkina?
O ką daryti, jei įtari, kad sumokėjai daugiau negu buvo gydytojo išrašyta? Nebeįrodysi. Ne visi ir gali eiti aiškintis. Čia dirba geri ir labai geri specialistai, bet blogai, kad po varginančių procedūrų pacientas turi pats tikrinti pinigus kasoj!

2015-05-13, 10:17 | IP: *.*.*.*

kai kurie gydytojai dirba labai atsainiai, žiūri tik kaip paimti pinigus. Lankiausi prieš kurį laiką, nes turėjau draudimą, tai pinigus sėkmingai nurašė (ir dar vietoj to, kad visus tyrimus padaryti pervieną atėjimą, ėjau pasi ginekologę 3 kartus ir už visus sėkmingai imdavo pinigus), o onkologinės ligos nepamatė, nors jau buvo požymiai, bet gyd. mamlogė į tai nekreipė dėmėsio...
Daugiau nenorėčiau lankytis šioje klinikoje. Žinoma, apie kitus gyd. negaliu nieko pasakyti, nes nežinau.

2014-10-15, 02:52 | IP: 78.62.153.84

Malonu ateiti bet kokiu klausimu. Personalas labai malonus ir dar smagiau kai prisimena tave ir atvykus antra karta prisimena, pasisveikina visuomet ir pasidomi kaip sekasi. Iskart jauties artimoj aplinkoj. Gydytojai kompetetengi ir rupestingi. Visad gauni informacija kokios tik reikia ir visad maloniai ir su sypsena

2014-04-23, 18:36 | IP: 88.222.14.143

Pirminė registratūra labai puikiai sutvarkyta, laukimas su numerėliais.
Prie šeimos gydytojų kabineto yra vaikučiams žaisliukų, žuvytės paspoksoti kol laukti... Gydytojos malonios.

2014-02-21, 15:35 | IP: *.*.*.*

Paskutiniu metu labai pradejo jausti, kad esi melziama karve, anksciau taip nebuvo ir siaip registratura tai tikrai reiktu patvarkyti, kazkoks turgus ...

2014-01-08, 19:56 | IP: *.*.*.*

"Aciu" gydytojui radiologui 2012.06 menesi vertinusiam mamogramos tyrimo vaizdus!Padare lemtinga klaida,praziopsojo tai,kas net interno akimis ziurint-akivaizdu!Metostazes kepenyse-del aplaidumo!!!
7 skirtingu gyd. Istaigu gyd. Radiologai pries pusantru metu darytose nuotraukose mato pakitimus,paiso diagnoze carcinoma,o BPM radiologai nemate nieko!!!
Ir tegul meldzias BMP vadovai,kad tik issisuktumem,antraip.........vien neturtines zalos kiek!!!

2013-12-23, 22:07 | IP: *.*.*.*

Kainos kaip privacioje klinikoje, aptarnavimas kaip valstybineje poliklinikoje. Pats savo varda turejau ant slapimo buteliuko uzsirasyti. Patarciau savininkams daugiau investuoti i servisa nes praras daugiau. Konkurencija sioje srityje pakankama.

2013-10-24, 11:11 | IP: *.*.*.*

Nepatinka sita klinika visai. Sumoki tokius pinigus, o su tavimi visai nesiskaito. Pralauki didziausias eiles. Registraturoje betvarke, pastoviai jos uzimtos, siuntineja viena pas kita.

2013-08-09, 12:17 | IP: *.*.*.*

Labai nusivyliau šia klinika:
Antradienį apie 9 val. atvykau į Bendrosios Medicinos Praktiką atlikti kraujo tyrimą - BKT, cholesterolį ir glikemiją. Sumokėjau iš karto už visus 3 tyrimus (93 lt), laborantė paėmė 3 kolbas kraujo. Po 12 val. tyrimo atsakymai dar nebuvo atspausdinti. Laboratorijoj pie mano akių buvo atspausdinti tyrimo atsakymai. Vėliau peržiūrėjusi atsakymus, pamačiau, kad nėra glikemijos tyrimo atsakymų. Pagalvojau, kad man tik pamiršo atiduoti glikemijos tyrimo atsakymą. Tačiau pasiskambinus trečiadienį paaiškėjo, kad man glikemijos tyrimo net NEPADARĖ ir paprašė atvažiuoti kitą dieną vėl priduoti kraują. Dar kitą dieną, t.y. ketvirtadienį, ryte 7,30 val. vėl važiavau į BPK priduoti kraujo, kad būtų padarytas glikemijos tyrimas. Pasakė, kad atsakymas bus po pietų. Dar pasitikslinau darbo laiką - laboratorija dirba 7,30-17,00 val., taigi spėsiu išėjusi anksčiau iš darbo atsiimti tyrimo rezultatus. Mano nustebimui, atvykus į laboratoriją 16,45 val. laboratorija jau nedirbo. Šeimos klinikos registratūroj man pasakė, kad tyrimo rezultatai nunešti į registratūrą. Nuėjus į registratūrą, paaiškėjo, kad tyrimo atsakymo nėra. Vadinasi, jau 3 kartą turėsiu atsiprašinėti iš darbo ir važiuoti atsiimti tyrimo rezultato. Nes telefonu jie neteikia tokios informacijos.

Negana to, istorija čia nesibaigia. Pasirodo, man nebuvo atliktas ne tik glikemijos tyrimas, bet ir cholesterolio kažkoks rodmuo (neįsidėmėjau ką minėjo telefonu). Taigi penktadienį, vėl ryte nuvažiavus apėmė kraujo. Ankstesnio mano tyrimo rezultatų vis dar nebuvo - kaltino kompiuterinę programą, kažkas ten jiems neveikė, gal dėl praėjusios nakties metu buvusio žaibo :))
Pažadėjo, kad rezultatai bus šiandien 12 val. Nenustebčiau, jei atsakymų nebūtų.
Mano bendradarbės jau lūžta iš juoko iš šios istorijos. Aš joms sakiau, kad neisiu į polikliniką darytis kraujo tyrimo, negaišiu brangaus laiko eilėse, jei galiu viską daug greičiau atlikti sumokėjus pinigus privačioj klinikoj. Deja deja...Pasirodo, privati klinika toli gražu ne visada garantuoja greitą ir patikimai atliktą darbą.

2013-04-11, 21:55 | IP: 78.62.155.120

Kai reikėjo užildyti formą anglų kalba, tik šioje įstaigoje greitai rado gydytoją, kuris tą sugeba. Visada darausi ten tyrimus - daro greitai ir profesionaliai.

2013-03-12, 13:07 | IP: *.*.*.*

Registratūros personalas pasibaisėtinas

2013-02-10, 17:51 | IP: 62.212.207.155

sioje istaigoje praktiskai kainuoja viskas net siulu isemimas kas turetu buti nemokama,niekadanerekomenduociau niekam ten registruotis.
pries registruojantis reiktu gerai pamastyti.

2013-01-29, 20:13 | IP: 87.247.92.119

seimos gydytoja neperspeja,kad skiria mokama tyrima.

;