Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

2.6

Darbą atlieka, bet formliai

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

2.4

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

1.4

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

0.7

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Kauno miesto poliklinika"
2022-10-07, 15:45 | 2

Prasta Kalniečių psichikos sveikatos centro registratūra. Psichologinio tyrimo reikia laukti 12 dienų. Aš daviau nuoširdų pastebėjimą : " Man 20 dieną įkrenta pinigai". Registratorė atkirto : " Mes pinigų nedalinam". Turbūt ir mažas vaikas žino, kad psichikos sveikatos centras pinigų nedalina, jos pastaba visai ne į temą, parodantį pyktį.

2022-10-06, 21:10 | 8

Puikiai atsinaujino odontologijos skyriaus. Noriu padėkoti gyd.odontologei R.Jocienei ir jos sesutei.Kažkokia nauja,jauna,dyrba kartu su gydytoja šalia,labai maloni.Nesitikėjau,kad tokia kokybišką paslauga galima gauti poliklinikoje

2022-09-20, 23:25 | 2

butkus arvydas.buvau pas Akstina,viskas gerai..išejus JAM y pencija,esu pas kita-tai tragedija.....sekanty karta rašysiu faktus konkrečiai,nes iki ryto dabar reiktų rašyt....sovietmečiu jau geriau gyde nei dabar.....daktarai visai be jokio atsakomybes jausmo !!! kitakar kabinetus ir pavardes surašysiu !!!!

2022-06-13, 18:53 | 818

Buvo uzregistruotas gyd. I namus apziureti zaizdos senam sunkiai vaikstanciam zmogui,bet deja taip ir nesulaukem gal uzmigo eidamas pas ligoni,kur nors po krumu,tai saldziu sapnu kalnieciu gydytojai toliau miegokit,taip jums ir rupi pacientai

2022-06-06, 17:16 | 3

Nesuprantu kam reikalingos registracijos, jai vistiek mažiausiai valanda reikia laukti. Ir visada tai kartojasi. Labai prasti atsiliepimai.????

2021-10-06, 21:39 | 1

Itin nemandagūs registratūros darbuotuojai, hamiškai atsakinėja į klausimus, nenoriai bendrauja.
Jauni šeimos gydytojai super, jauni gydytojai specialistai taip pat labai geri.

2021-09-28, 14:34 | 1

du kartus su siuntimu kreipiausi šviesti nugarą esant skausmams po traumos (peršvietė ne ten kur prašė šeimos gydytoja) ir kt kartą vidaus org echoskopiją, kur nukalbėjo visiškas nesąmones, sumaišė organus (nematė kad bluznis pašalinta), visiškai nepataikė.

2021-04-20, 19:18 | 3

Turėjau priduoti kraują iš venos. Atsispausdinus kasos kvitą, teko laukti 20min ir paskui naglai įeiti į kabinetą. "Ponia" neturėjo laiko dirbti kasoje, nes pletkavojo su kolege. Būnant eilėj dešimta, pralaukiau virš valandos!!! Tai nesuvokiama!!!

2020-11-05, 12:10 | 1

Noriu pasidžiaugti 1 ir 2 aukšto registratūroje dirbančiais žmonemis. Kontaktavau telefonu, nes pati buvau saviizoliacijoje. Man reikėjo sužinoti Covid atsakyma( kadangi pati negalėjau prisijungti prie e. sistemos, o žinutėje atsakymo nerodė), tai tiek viena, tiek kita darbuotoja tikrai operatyviai sureagavo, nukreipė, kur reikia. Labai vertinu tokį nuoširdų darbą. Suprantu, kad ir taip šiame pandeminiame laikotarpyje skambuciu ir darbo daugiau nei įprasta, tad dar labiau vertinu tokį jų supratingumą ir pagalbą. Pasijutau, kad esu svarbi kaip žmogus, o ne dar viena iš tų šimtų skambinančiųjų. Ačiū už orų žvilgsnį į žmogų ir jo poreikius!

2020-09-20, 15:54 | 12

Š.m rugsėjo mėn. 18 d.. suderinus su šeimos gydytoja, atvykau į Kalniečių polikliniką. Buvo maždaug 11:20 val.
Prie durų labai malonus darbuotojas patikrino temperatūrą.
Sėdinti prie kompiuterio ilgų šviesių plaukų darbuotoja paklausė gimimo datos ir žvilgtelėjusi į ekraną liepė nesipainioti po akimis ir laukti nuotolinės konsultacijos. Bandžiau paaiškinti, bet moteris pakėlė balso toną ir liepė pasitraukti. Gerai, kad radau kur prisėsti, nes, kadangi sunkiai vaikštau, būčiau nugriuvusI. Sėdžiu ir byra ašaros.
Gerai, kad viską išspręsti padėjo geri žmonės (bet ne registratūros darbuotojai).
Apie 12:20 val. išėjau iš poliklinikos. Tuo metu prie durų jau buvo kita darbuotoja, todėl nei vardo, nei pavardės tos furijos nežinau.
Rašau, nes niekam nėra leistina šaukti nei už šį, nei už tą ant žmonių, juolab padorioje valstybinėje įstaigoje. PROTU NESUVOKIAMA!

2020-02-20, 14:07 | 9

Planinis kabinetas su dirbančiąja moterim tragiškas, R. Tamašauskienės bendravimas išvis žodžių neturiu. O paskui stebisi kodėl pacientai nusivylę, mat jie sunkiai dirba.

2020-01-10, 11:20 | 1

Vizito pas gydutoja laukiau daugiau nei 1.30val.. Be jokio paaiskinimo... Kam skirti laika jei atėjus reikia šitiek k gaišti laiko...

2019-12-19, 07:11 | 4

Pas gydytoja viskas ok.
209kab. Kraujo paėmimo įgūdžiai prasti. Dezinfekuoja atmestinai, dirba be pirstiniu, ciupinėja pirštu jau dezinfekuota zoną. Prastai. Siūlyčiau padaryti kraujo paėmimo kursus trumpai paaiškinant ir primenant pagr. Taisykles.

2019-12-03, 06:27 | 1

Slaugytoja, kuri ima kraują procedūrų kabinete 416 nemūvi pirštinių, nors privalo tai daryti.

2019-10-17, 10:37 | 4

Perdaug senyvo amziaus gydytoju ir net nepasako diagnozes,skirsto i kategorijas,kuriuos gydyt,o kuriems geriau nieko nesakyt apie liga.nedemesingi ir netgi nenorintys daryti reikiamu tyrymu,nebent susimoki i kisene,arba eini i privacia klinika ir gauni tikslia diagnoze.zodziu mokami pinigai 2kartus,jeigu brangi sveikata.

2019-09-23, 07:06 | 1

Prieš savo šeimos gydytoją, nieko blogo neturiu. Bet aptarnavimas registratūroje, mažiausiai galiu įvardinti ne korektiškas. Jau antrąkart pasikartojusi situacija, kuomet atėjusi su temperatūra ir labai silpna savijauta, gavau atsakymą kad galbūt galiu ateiti už poros valandų ir kažkas gal bus pasikeitę.

2019-01-21, 17:06 | 1

Noriu padekoti gydytojai Rasai Balčiūnaitei ir gydytojai oftalmologei Teresei Daukantienei už atidumą ,supratingumą Ačiū.Pagarbiai Rasa Kulčiunaite.

2019-01-18, 12:08 | 3

Buvau pas traumatologą Vytautą Venclovą. Pasirinkau mokamą konsultaciją, kadangi nemokamos būtų reikėję laukti mėnesį. Papasakojau gydytojui apie savo problemą (kritau ir sunkiai galėjau vaikščioti, kažkas atsitiko kelienui). Nusivedė padaryti echoskopo. Pažiūrėjo, pasakė, kad grinelė patinus ir kad man reikia uždėti ledukų ir viskas praeis. Kadangi konsultacija buvo mokama, paprašiau, kad padarytų nuotrauką. Pasakė, kad tikrai ne, užteks palaikyti ledukus ir viskas. Vizitas užtruko 5 minutes, už vizitą sumokėjau 30 eurų, tačiau negavau jokių atsakymų, ar paaiškinimų kas konkrečiau čia galėtų būti, apie nuotrauką net nekalbu.

2018-12-15, 11:51 | 1

viskas labai gerai

2018-09-10, 09:33 | 1

nuo penktadienio iki pirmadienio nesugeba sutvarkyt popierių,nors ir užsiregitravęs turi iš naujo laukt eilėj, persolano visas užsiėmimas siuntinėt visus toliau nuo savęs...tragiška

2018-06-11, 14:23 | 25

Ar ne per daug psichiatru jusu istaigoje?? Visas somatines ligas, pervedat i psichosomatika ar psichikos sutrikimus?? Lietuvoje bando medicina i pseudomoksline psichiatrija pakeisti?? nes ieskoti tikra ligos priezasti ir gydyti proto neuztenka?? lietuvoje kaip matau yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant. Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama per 100 tukst zmoniu, 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju. Atsiminkit kad visu psichiniu sutrikimu priezastis yra realus, somatinis, psichikos sutrikimas tai tik simptomas nuo realu fiziniu negalavimu. Psichiatrai gi teigia kad beveik visi sutrikimai yra genetiski, ir bano gydyti jus, su neurotropiniais nuodais, neurolpetikais antipsichotikais, po kuriu zmonems darosi dar blogiau, ir tai sukelia dar daugiau realiu ligu, ir psichikos sutrikimu. Lietuvoje net psichiskai sveiki zmones sodinami ant psichiatrines tabletes, o tie kuriems yra trumpos psichikos sutrikimai, sodinami visam gyvenimui ant psichiatrines tabletes, tai yra nusikaltymas.

2018-03-15, 15:24 | 12

Tokios siaubingos įstaigos,dar reikia paieškoti! Visiškai atsilikusi! Registratorės siaubingai nemandagios su pacientais! Gydytojai per ne lyg perkrauti pacientų,dirba ir dirba vargšai! Kiekvienas gydytojas turi per daug pacientų!

2018-02-14, 16:15 | 1

nepranesa jau antra karta del atsaukto vizito pas gydytoja, nors privalejo nes gydytoja serga.!!!!!!

2018-02-02, 17:02 | 1

Gydytoja beveik nieko neklausė, o kai klausė vos ne šaukė ant manęs. norint užsiregistruoti į vonios masažus pralaukus valandą laiko, pagavus tą seselę, kuri atlieka masažus, nekreipė į mane dėmesio, galiausiai užtrenkė duris sakydama, kad neturi laiko registracijoms. Ačiū, rinksiuos kitą polikliniką

2017-09-18, 13:12 | IP: *.*.*.*

Registratūros darbas baisus. Bendrauja nemandagiai, pasako, kad kortelė pas gydytoją, o nuėjus pas gydytoją, pralaukus valandą prie kabineto ir pagaliau užėjus, paaiškėja, kad kortelė neiškelta. Vėl turi eiti į registratūrą, laukti ir gaišti laiką. Galiausiai kortelės išvis neranda ir užveda naują.

2017-08-07, 16:41 | 2

Teko nemaloniai pabendraut registraturoje pas seimos daktara. Atejau su 38 laipsniu temperatura (iskart apie tai pasisakiau) ir ji man pasiule berods rugpjucio 24 diena ateit t. y. daugiau nei po 2 savaiciu. Tiesiog likau nesuprates ir pradejau aiskintis. Ji tiesiog man pasake ''Tu ka nemoki pats temperaturo nusimusti? Mes zinom tokius kaip jus... simulentus'' Zodziu, kad jaunas tai negaliu sirgt. Esme tame gal as ir mokeciau ta temperatura nusimust, bet pats sau biliotenio nepasirsysiu, nes ne tai kad nemoku, bet ir negalima. Toliau buvo ir daugiau tokiu pasisakymu kaip ''ko anksciau neatejai? sugalvojai, kad temperatura pakilo ir tik tada atejai?" tipo tuo metu buvo labai daktarai uzimti, nors mano daktaras pradejo dirbti nuo 14val todel ir laukiau tos 14val, kad papulciau pas savo daktara. Aplamai sita istaiga turi problemu su bendravimu, ypatingai kalbu apie vyresniuosius daktarus. Jaunieji medikai visi tiesiog super.

2017-08-01, 16:45 | IP: *.*.*.*

Esu nusivylęs poliklinikos biurokratizmu. Niekur nereikėdavo siuntimo pas tam tikrus specialistus, tačiau šioje įstaigoje viskas vyksta kitaip. Šeimos daktaras tampa tik sekretore išrašyti lapelius. Registracijos atšaukiamos be priežasties. Į 1 lygio apsilankymą pas gydytoją be siuntimo gali tik tam tikri pacientai, kurie priklauso 2 specialiems šeimos daktarams, visi kiti turi gauti siuntimą. Informacijos pateikimas internetiniame puslapyje yra liūdnas, sunku surasti.

2017-07-12, 11:15 | IP: *.*.*.*

Nepatiko LOR gydytoja Poškienė . Ji nesistengia padėti ligoniui poliklinikoje, bet siekia jį pritraukti į savo privatų kabinetą

2017-07-04, 17:01 | IP: *.*.*.*

Tragiska, laukiu ilgiau nei valanda, o sesele kuri mane uzregistravo ir man pranese kada atvykti pasirodo pamirso mane itraukti i sistema, mano paskutinis apsilankymas sitoj istaigoj, tiesiog apgailetina!!

2017-06-18, 17:39 | 2

Labai nemalonūs ir nekompetetingi gydytojai. Jeigu ligos priežastis nėra aiški, vietoje to, kad stengtųsi išsiaiškinti, numoja ranka ir liepia eit namo.

2017-05-18, 02:46 | IP: *.*.*.*

Sioje gydymo istaigoje visur atsitrenki kaip i siena ir lengvai apsvaiges iseini nieko nepeses. O cia tai medicinos istaiga ....

2017-02-09, 17:51 | IP: 212.117.14.91

Lankausi šioje poliklinikoje nuo 2014 m. ir esu patenkinta. Didžiausias minusas - eilės prie kabinetų (ypač pas šeimos gydytoją). Nors esi užsregistravęs internetu, tavo vizitas vėluoja apie 30 min. Nepatogu ir tai, jog kai kurių konsultacijų reikia laukti po mėnesį, o norint patekti pas aukštesnės kvalficikacijos gydytoją yra būtinas šeimos gydytojo siuntimas. Puikios gydytojos, kurias galiu drąsiai rekomenduoti visiems šios poliklinikos esamiems ir būsimiems pacientams - G. Kilienė, R. Mackevičienė, V. Rotkienė. Žinau, kad yra ir daugiau puikių specialistų, bet dar neteko lankytis.

2016-11-05, 09:53 | IP: 88.222.9.83

Šeimos gydytoja - nuoširdi. Vizitai pas specialistus - ne visada vienodai malonūs ir naudingi. Nepatiko vizitai pas neurologę ir endokrinologę. Pas pastarąją - tiesiog įžeidžiantis.

2016-10-05, 21:46 | IP: *.*.*.*

Neįmanoma gaut pažymos reikalingos į universitetą dvi dienas iš eilės, toks dalykas kaip eilė irgi neegzistuoja, kas nori ateina užlenda ir niekam neįdomu, ilgai laukęs dar palauksi. Ačiū už puikų aptarnavimą, mielai persirašau į kitą polikliniką :)

2015-07-16, 07:50 | IP: *.*.*.*

Jau ne primą kartą šioje gydymo įstaigoje susiduriu su nemalonia situacija kai "nerandama" mano medicininė kortelė. Paskutinis atvejis tiesiog perpildė kantrybės taurę. Tądien teko apsilankyti pas dvi gydytojas, pas vieną ryte, pas kitą po pietų. Šeimos gydytoja išrašydama siuntimą prspėjo, kad pries eidama pas antrąją gydytoją pasiteiraučiau registratūroje ar nunešta kortelė, nes kartais būna atvejų, kad kortelė pas antrą gydytoja nenunešama ir lieka pirmojo gydytojo kavbinete arba tiesiog registratūroje. Tą ir padariau. Mane registratorė maloniai patikino, kad kortelė nunešta ir aš drąsiai galiu žingsniuoti į gydytojos kabinetą. Nuvykus ten paaiškėjo, kad jokios mano kortelės gydytoja neturi. Pasirodo registratūros darbuotojos užuot išsiaiškinusios situaciją ir radusios kortelę tiesiog ėmė ir išrašė dublikatą,o mano visa ligos istorija ir tyrimai liko senojoje, kuri tuo metu ramiausiai gulėjo kitos gydytojos kabinete. Negana to, kai su gydytoja išsiaiškinome kur mano kortelė randasi, šios asistentei paskambinus į registratūra, buvo gerokai pasityčiota ir pateiktas atsakymas "O kas gi čia tokio?" Pareikalavus rasti kortelę taip pat sarkastiškai buvo atšauta "Gerai jau gerai, paskelbsim paiešką." Tiek gydytoja, tiek asistentė, tiek aš buvom pakraupusios nuo tokio "kompetentingo" darbuotojos atsakymo. Kortelė buvo atnešta, bet tai nepakėlė nuotaikos ir negarantuoja, kad kitą kartą tokia pati situacija nepasikartos.

2015-04-08, 11:42 | IP: *.*.*.*

Esu labai nepatenkinta poliklinikoje susidariusia situacija su ginekologais. Nemokamos konsultacijos tenka laukti mėnesį ir ilgiau. Dirba tik viena profesionali gydytoja ir tai vos porą kartų per savaitę po kelias valandas. Tenka mokėti už konsultaciją, jei norisi anksčiau pakliūti nei po mėnesio. O atėjusi ir susimkėjusi už konsultaciją dar turi išklausyti seslės moralą tema "kodėl be šeimos gydytojo siuntimo?".
Ta pati situacija ir su kitais specialistais.
Norint paprastą plaučių rentgeną atlikti, eilė - trys savaitės.
Prie šeimos gydytojo kabineto konsultacijos tenka pralaukti po valandą laiko, prie kraujo tyrimų kabineto - taip pat valandą.
Lifto tenka laukti penkias minutes, vos spėji įsibrauti su vežimėliu, kai trinkteli durys.
Daug gydytojų pensijinio amžiaus ir tikrai turėtų būti pakeistos jaunais specialistais.

2014-10-30, 07:35 | IP: *.*.*.*

Ilgos eilės, nėra kur pastatyt mašiną dažniausiai, dažniausiai pagal laiką savo nepapuoli.

2014-09-08, 17:26 | IP: *.*.*.*

Šalia namų ir ilgas darbo laikas. Mažojoje registratūroje pirmame aukšte dirba labai nemaloni registratorė, savo bendravimu primenanti turgaus boba, nei išsilavinusią, mandagią poliklinikos darbuotoją. Juk registratorė turi būti organizacijos veidas.

2013-11-07, 21:15 | IP: *.*.*.*

Prasta klinika,ir tiek,teko išeiti.

2013-10-26, 11:27 | IP: *.*.*.*

Dziaugiuosi, kad yra maloniu ir profesionaliu mediku, tai: odontologe Kiliene, BPG Sviriniene, dermatologe Rotkiene, ANG gydytoja Poskiene bei chirurgas Raugele. Cituoju: "Administracijai turetu buti geda , kad nesikreipiama i forumo Pincetas organizatorius, kad butu panaikinti bjaurius atsiliepimus apie sviesasu atminimo a.a. gydytoja Karaliene. Apie rasancius zmogystas , kurie neglavoja ka raso, net nesinori kalbeti," <--- o man geda irgi del administratoriu, kurie neistrina tokiu komentaru, o dar vadinasi "gydytoja(s)", zmones vadindamas "zmogystomis". As asmeniskai irgi sioje poliklinikoje susiduriau su gydytojais-zmogystomis, galiu ir pavardes ivardinti, bet esu kito sukirpimo zmogus - nekisu ranku ten, nuo ko gali ilgai smirdeti... O apskritai kas liecia poliklinika - ivaizdis - geras dalykas: nauji prietaisai, remontai ir t.t... Taciau tai tik - fasadas, o jo vidus - kontingetas - tas pats - atsilikes nuo naujoviu, netobulejantis, kartais - apgailetinas... Ir visa tai lieka tik IMITAVIMU modernios polikiklinikos, turincios kompetetingus medikus ....

2013-04-24, 17:16 | IP: *.*.*.*

O jau WC - ne tik kad mazai, bet ir tie patys amzinai apdirbti

2013-03-08, 20:42 | IP: *.*.*.*

chirurgui G.kuris net neapziuri ligonio,nenustato ligos gal jau laikas sest ant peciaus

2012-02-24, 07:28 | IP: 81.7.86.141

akmens amžiaus po-ka kokia stomat.aparatura.kokie kabinetai .o koridorius tai baisu sienos nutritos,o lempu baisumas museliu pilnos po suolais dulkiu kamuoliai o valytojos pensininkes sedi ir nosi krapsto uzleistu jaunesnems gal nors tvarka padarytu tvarkingiau atrodytu nors.lai pažiuri kaip dainavos tvarkosi liftai kokie baldai kab.visur nauji. visur remontai padaryti.eisiu gyd.tenai

2012-01-11, 18:01 | IP: *.*.*.*

sioje istaigoje pacijientas,- tai tarnas. Neateinu ligos ieskoti. Bet atejus SKUBIOS pagalbos, specialisto konsultacijos, registraturoje su pasaipa pasiuloma registracija po menesio !!! Ir pasiiteininama - dabar tokia sistema !!!

2011-11-10, 13:17 | IP: 87.247.95.104

Pasirinkau ambulatorine reabilitacija sioje p-koje,kuo labai dziaugiuosi.Labai profesionalus,mandagus,geranoriskas personalas.

2011-02-22, 12:18 | IP: *.*.*.*

Varguolių ligoninė su menkos kompetencijos gydytojais

2010-10-05, 18:58 | IP: *.*.*.*

Ziauru. Ypac p.Volobujeva

2010-09-30, 23:02 | IP: *.*.*.*

Kam tokia prievarta: Jūs neužpildėte gydymo įstaigos įvertinimo anketos pilnai! Grįžkite atgal ir atsakykite į šiuos klausimus:

* Kaip Jūsų draugai/artimieji vertina šią įstaigą?

Niekaip niekas nevertina, aš išsakau tik savo nuomonę. Kodėl turiu eiti klausimėti kitų žmonių nuomonės? Bet jūsų sistema neleidžia kitaip baigti apklausos, todel žymiu ten, apie kaimynus - kas papuola. JEI ŠEIMOS GYDYTOJA NEBLOGA, TAI SPECIALYBINIAI DAUGUMOJE LABAI PRASTI. žINOMA, NE VISI TOKIE

2010-01-14, 08:12 | IP: 217.147.32.132

Gydytojai gerbia savo profesiją ir darbą

2008-12-30, 09:41 | IP: *.*.*.*

Įstaiga fiziškai renovuojasi, keičiami langai, šiek tiek sumažėjo eilės prie registratūros langelių Blogai sutvarkyta registracija - visada susispietusios eilės, siūloma ateti registruotis 7 ryto ir net anksčiau. Ryto valandomis telefonu prisiskaimbint neįmanoma. Reikėtų pasodinti atskirą žmogų prie telefono, atsirą prie langelio, nes už pokalbių trukmę žmogui reikia mokėti, o kai pakeliamas ragelis ir girdi penkiolikos minučių registratorių dialogą su eilęje stovinčiu klijentu, sveikatos tai nepriduoda. Kaip ir pikta būtų atęjusiam klijentui, jei registratorė nustotų klbėtis su juo ir aptarnautų skambinantįjį.
Absurdiškas pakliuvimas pas II lygio gydytojus - net sunkiam ligoniui tenka laukti iki 2 mėnėsių. Per tokį laiką arba pats savaime žmogus pasveiksta, arba numiršta. Reiškia II lygio pagalba praktiškai neteikiama.