Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

2.6

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

2.5

Registratūros patogumas nepateisimo lūkesčių

2.4

Kilo sunkumų registruojantis, aptarnavimo kokybė nepatenkinama

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

1.8

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

2.8

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

2.8

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

2.6

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

1.4

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Klaipėdos miesto poliklinika"
2024-02-23, 14:53 | 1

Vemti norisi kaip toje 3ioje poliklinikoje viskas vyksta.
2024 metai Pasaulyje
Sovietu laikai poliklinikoje.

Visi kas planuojate uzsirasyti i 3 poliklinika - pataupykite nervus.

2024-02-05, 17:45 | 1

Užsiregistravus per išankstinę registraciją, šeimos daktaras dar nebuvo išrašęs siuntimo. Sulaukiu vakare skambučio, kad atšaukia vizitą, nes nėra siuntimo. Nesvarbu, kad talonas tik kitą dieną vakare ... nemandagios, nesukalbamos registratorės kitoje ragelio pusėje... rekomenduoju aplenkti šią įstaigą.

2023-08-11, 11:16 | 3

Užsiregistravau E-sveikata sistemoje pas gydytoją, buvo nurodyta, kad priima be siuntimo, taip pat gavau patvirtinimo laišką, kad registracija patvirtinta. Atvykus į stacionarą patvirtintu vizito laiku, gydytojas konsultacijai nepriemė, argumentuodamas tuo, kad be siuntimo nepriims ir kad priima tik pacientus registruotus jų poliklinikoje. Taigi, nors turėjau patvirtintą vizitą pas gydytoją, likau be vizito. Registratūra niekuo padėti negalėjo. Taip pat kreipiausi į įstaigą el. paštu, kad paaiškintu kodėl nebuvo suteikta konsultacija, atsakymo taip pat negavau. Nerekomenduoju.

2023-08-11, 11:16 | 3

2023-01-12, 16:27 | 1

LAUKTI REIKĖJO NUO 14:00h ir pora valandų dar laukiau kol priims, daktarai šnekučiuojasi apie Ispanijas žada keliauti, o už durų sėdintys pacientai pamiršti ir atėjus paklausti, niekas neatsako( į juos nesikreipti sako). Gydymo įstaiga tragiška, registratūros darbuotoja trągiška... 100% nerekomenduoju!!!

2022-10-13, 14:41 | 2

Vizitas prasidėjo jau laukiant už durų, kai mano vizito pas gydytoją Olgą Kulik, laikas ėjo. Pasibeldus, pasakė palaukti už durų (pastebėjau, jog pietavo). Po kurio laiko pakvietus mane į kabinetą, įėjau, gyditojos paklausiau ar sėsti ant šitos kėdės, seselė nemandagiu tonu pasakė ne, čia tašei pasidėti. Pagalvojau, gerai galbūt žmonės pavargę. Bet tuo viskas nesibaigė. Gyditoja Olga Kulik, pradėjo ausų apžiūrą be žodžių įkišo kažką į ausį, vėliau pasiėmė kažkokį prietaisą taip pat įkišo į ausis, vėliau tarpusavyje su sesele kalbasi jog neveikia, paaiškėjo jog tas prietaisas tiesiog nepakrautas. Seselė prietaisą išnešė pakrauti (jo taip ir nebepanaudojo). Tuomet gydytoja sėdo prie kompiuterio ir pradėjo kažką rašyti, sunerimau paklausiau ką pastebėjo, ką pamatė? Ji nemandagiu tonu atsakė, išrašysiu receptą ir pasakysiu. Kantriai sėdžiu. Baigusi atsisuko ir susakė kiek ir kokių vaistų reikės naudoti ir kaip. Vėl klausiu, o tai kas man yra? Atsako uždegimas. Vėl klausiu, o tai kodėl jie man kartojasi, kur priežastis? Atsako nežinau. Vėl klausiu tai kaip galima būtų sužinoti? Atsako reikia daryti tyrimą. Sakau tai darome. Ji atsako tai jis mokamas. Sakau tai gerai, man svarbu priežastis. Kaip jau pastebėjote turiu pati traukti informacija, o ji atsako trumpais, nieko nepasakančiais žodžiais ir labai nemandagiai. Išrašo gyditoja man tyrimo siuntimą, pasako, kad gydymo dar nedaryti. Ir išsiunčia, prieš išeidama klausiu, o koks čia kabinetas? Gyditoja vėl labai nemandagiai sako, ten viršuje viskas parašyta. Stoviu ir skaitau, nu ir niekaip nerandu aš to kabineto numerio. Kreipiuosi tuomet jau į seselę, rodau lapelį ir sakau jog tikrai nematau, ji man super nemandagiai sako ar skaityti nemoki? Stoviu, nesuprantu kas dedas ir pravirkstu, tuomet kreipiuosi į abi ir klausiu nesuprantu kodėl jūs su manimi kalbate tokiu tonu? Aš atėjau pas jus pagalbos, o jūs arba keliate toną arba iš vis tylite.. Gyditoja atsisuko ir sako neisterikuok! Va tuomet jau ne tik liūdna, bet ir labai pikta pasidarė. Nusikeikiau ir visa apsiverkus užtrenkiau durimis. Negaliu pasitiketi tokios gydytojos, gydimu ir nustatyta liga, nes informacija reikėjo kamantinėti, apžiūra tikrai nebuvo tinkama. Prašau, reaguoti. apmokyti savo darbuotojus ne tik kaip su įranga elgtis, bet ir kaip su pacientais bendrauti.

2022-08-23, 21:07 | 4

Kas jaučia nostalgiją sovietų laikams, 3 poliklinika - puiki vieta atgaivinti prisiminimus. Gydytojos ir gydytojai, ir apskritai didžioji dalis personalo dar mena Chruščiovo laikus ir medicinos žinios bei supratimas dar tebėra iš to laikmečio.
Kas norit sugadinti savo sveikatą, rekomenduoju nedvejojant rinktis šitą įstaigą.

2022-08-11, 15:58 | 1

Labai nemandagus personalas , dirba darba ne is sirdies, ir jei yra galimybe nepadeti zmogui - nepadeda.

2022-08-05, 19:00 | 1

Gyd.Kregždienė Ji tokia susireikšminusi, kad atrodo būtų Profesorius,gal ponia jau laikas į užtarnautą poilsį!? Kitą kartą į tokius Jūsų atsakymus 5aukštas atrodys per žemai!

2022-08-04, 09:17 | 3

Prie kraujo paėmimo laukia eilėje 10 žmonių, eilė nejuda apie 40 min. Niekas nieko nepaaiškina, neatsiprašo, žmonės eilėje seni, nevalgę alpsta…. Nepateisinamas elgesys

2022-05-30, 14:17 | 2

Visada tas pats, jei parasyta, kad gydytojas dirba nuo 14h, geriausiu atveju pirma pacienta priima po 15min-kartais ir po 30min. Apsimeta, kad nemato. Nera buve, kad ateini ir priima parasytu laiku

2022-05-30, 14:17 | 2

2022-03-15, 15:24 | 4

Istaiga kuria jau senai reiketu uždaryti o pencininkes gydytojas ir slaugytojas išleisti užtarnauto poilsio . Istaiga kuri garsiai kalba kokie naudingi covid 19 skiepai ir kviecia pacientus skiepytis nesugeba atlikti sios funkcijos . Ne tik kad neinformuoja žmoniu apie neskiepyjima , personalas dar buitiškai sugeba paaiškinti , kad niekas nesiskiepyja tai kodel cia dabar skiepyti kelis ir del ju gaisti laika . Nėra epiteto su kuo būtu galima sulyginti cia arklide . Karta užėjus ir to karto pasigailėjau!

2022-03-15, 15:23 | 4

2021-10-07, 12:35 | 1

Nebuvo vizito, kadangi atsisakė priimti. Paskambinus į registratūrą man pasakė kad neturint šeimos gyditojo šioje klinikoje aš vistiek galėsiu susitvarkyti medicinos knygelę darbui. Davė kabineto numerį (84649723). Pasiskambinus man nemaloniu balsu pasakė, kad galiu pas juos neiti nes vistiek nepriims. Likau apakus..

2021-05-07, 10:58 | 1

Bloga nuomone neįmanoma prisiskambinti į registratūrą kad užsiregistruoti nelaimės atveju pas gydytoją šeimos nes nekelia ragelio visą dieną iš eilės o signalas geras, nuolat kartoja registruojamas kitas pacientas žmogus gali ir numirti nesutikus pagalbos

2020-06-30, 14:11 | 3

Pati blogiausia ir baisiausia poliklinika!!!
Registratūros darbuotojos nemandagios ir paklausus nesuteikia informacijos, paklausus kažko nueina kažkur ir tu gali palikt stovėti kaip durnelis.
Gydytojai tai iš viso abejotinos kompetencijos, net nežiūri į pacientą, labiau žino tik apie senatvines ligas ir apie nėštumus, kitų diagnozių nėra ten. O užsiregistravus šiaip ne taip, pralauksi nuo 1 iki 4 valandų!!!

2019-12-04, 10:35 | 2

Įstaigos darbuotojų krūvis yra nežmoniškas, gydytojai nespėja priimti pacientų laikų, todėl tenka ilgai laukti, kartais ir 4-5val., kol galiausiai gydytoja turi baigti darbą ir nepatenkinta priima, tuomet konsultacija būna ne iš maloniausių, nes bendraujama atsainiai.

2019-07-18, 12:10 | 1

Man reikėjo gauti 5m sveikatos išrašą. Esu ne iš Klaipėdos tai tego važiuoti 300km gauti savo sveikatos kortelę kad galėtu pilnai pabaigti išrašą. Viską pradėjau tvarkytis mėnesio pradžioj bet tada sužinojau kad mano šeimos gydytoja atostogose tad teko registruotis pas pavaduojančia. Užsiregistravau beveik mėnesio pabaigoj laukiau registracijos laiko apie 2savaites. Atėjus pas gydytoja ir paprašius kad man pabaigtų rašyti sveikatos išrašą gavau neigiamus atsakymus ir skundimasi kad ji ir taip daug darbo turi ir jai tai nepriklauso (nors registratūroj pasakiau kad mano gydytoja atostogose ir man reikia gauti išrašą kuo greičiau tai užregistravo pas pavaduojančia) ir galų gale buvau išvyta iš kabineto ir gavau atsakymą tokį kad lauk savo gydytos man nesvarbu. Išėjo taip kad ėjau ir pas vyr. Gydytoja atsakymas buvo toks kad vienai gydytojai atitenka 3 gydytojų darbas nes kiti atostogose. Tai iš jų negavau nieko, tik pasakymą eik bandyk iš naujo. Aišku nėjau, nes nenorėjau būti išvyta dar kartą iš kabineto. Su tokia nepagarbia gydytoja dar neteko susidurti. Nusivyliau kad žmonės kurie turi padėti tave išveja ir liepia daryt ką nori nes tai ne jų problemos, tuo labiau kad laukiau kaip ir visi užsiregistravusieji laukia eilėje.

2019-07-11, 09:41 | 1

gyditoja dirba nuo 11:00. 3 kartus laukem, pasyrodydavo 11:15 11:10 11:20. jokio demesio zmonems, ziuri kap tinkuotojas i namo sienas.. vieninteles sesutes siek tiek gelbeja vaizda. jai tik turit galimybe- nesilankykit cia.

2019-02-15, 14:07 | 3

Labai nemaloniai aptarnavo tiek gydytojas tiek seselė, registratūroje man nenurodė į kurį kabinetą eiti, po to privertė mane jaustis kvailai, kad nežinojau, kur eiti, nors pirmą kartą lankiausi. Gydytojas buvo šlykštus ir nemalonus, bendravo netaktiškai, o palatoje - ultragarso kabinete - ant lovos, ant kurios reikia gulėti nebuvo net pakloto vienkartinio, šiūkšledėžė buvo toli, seselė net nepadėjo apsitvarkyti, man iki šiūkšledėžės reikėjo eiti, net negalėjau susitvarkyti drabužių nes turėjau laikyti dvi peršlapusias šluostes, Baisu - daugiau niekada čia neeisiu ir vaiko nevesčiau.

2018-10-24, 18:54 | 1

Pusėtinas arbs neigiamas. Gydytoja pacientą laiko net nežinau kuo, popniom arba ponais vadina, nenoriai reaguoja į nusiskundimus, vis kartodama kad neturi laiko, vizito metu daug kalba telefonu , pacientui nelabai skiria dėmesio. O apie dantų gydytojus...
Pensininkįs dirba, nesugeba normaliai išgydyt danties ir užplombuot. Pradeda vienas, kitą kartą kitas krapštos ir pečiais trauko nesitverdamas dyvais iš prieš tai ''gydžiusio,, dantisto.... jokio humaniškumo????.Kas liečia med.slauges , labai taktiškos ir išklausančios bei patariančios ????

2018-05-14, 09:58 | 2

Registruojantis telefonu neįmanoma prisiskambinti apie 5valandas, galiausiai atsiliepusi registratūros darbuotoja liepė palaukti ir apie mano praneštą situaciją apie 3minutes kalbėjosi su (tikriausiai) kolege ir tyčiojosi apart atsiliepusi į skambučius, kurie ryšio metu ištisai skambėjo. Registratūros darbuotojos yra įžūlios, nemandagios, įžeidžios ir visiškai neatlieka savo darbo pareigybių. Artimiausiu metu persirašysiu į kitą gydymo įstaigą, kurioje bent būtų galima be priekaištų ir sunkumų užsiregistruoti pas reikiamus gydytojus. NEREKOMENDUOJU!

2018-04-16, 07:44 | 1

Mano kudikis serga visa ryta bandau susisisiekti su registrtura ir registratura neatsako ir kur paskambinu sako kad ne cia.........esu pikta kad salia dirbantis zmogus kuris registruoja pas specialistus negali sujunkti su registrstura o stovi juk ju telefonai salia vienas kito.

2018-03-26, 07:03 | 7

Šioje poliklinikoje labai tragiška situacija, neveltui visuomet nemėgdavau jos, aptarnavimas vidutinis, nuolatinės eilės, darbas atliekamas netinkamai. Bėgsiu neatsisukdama.

2018-02-18, 14:58 | 1

Pacientas, kuris moka PSD imokas, turi teise savarankiskai rinktis gydymo istaiga, NEPRIKLAUSOMAI NUO GYVENAMOSIOS VIETOS. Man buvo pasakyta kitaip. Pamaciau komentarus ir gerai, kad nepriregistravote. Sutaupete nervu, laiko ir pinigu

2017-11-12, 13:03 | IP: *.*.*.*

Su šia gydymo įstaiga turėjom keletą progų susidurti. Viena iš jų kai dėl darbo reikėjo persišviesti plaučius, skųstis negaliu, priėmė tą pačią dieną, diagnozę nors ir nenoriai, bet lygiai taip pat parašė tą pačią dieną, bet apie sveikatos buklę kalbų nebuvo, vien formalumai, todėl sunku vertinti. Kitas kartas kai teko susidurti buvo kai vyras, jaunas vyras nuvyko pas savo šeimos daktarę dėl nugaros skausmų, tokių skausmų, kad teko prieš tai ir su greitąją išvažiuoti. Šeimos daktarė tuo metu atostogavo, o pavaduojanti gydytoja atėjus į kabinetą net nepakėlė akių, tik paklausė "Tai nori biliotenio?", nors tikrai ne tai buvo pagrindinė problema. Po keletos dienų grįžus šeimos daktarei iš atostogų vyras buvo užsirašęs 12:00, atvykus į polikliniką prie kabineto laukė dar gal 10 žmonių, 12:30 daktarė išėjo iš kabineto ir pasakė "Nežinau, tikrai visų nepriimsiu, darykit ką norit aš už pusvalandžio einu namo.". Aš suprasčiau, jeigu vyras būtų nuolat sveikata besiskundžiantis senukas, tačiau jaunas 25 metų vyras nori išsitirti, sužinoti kame problema, kodėl taip skauda, o vienintelis dalykas ką gydytojai pasiūlo - biliotenis. Tarp kitko, tą pačią dieną vyras nuvažiavo į kitą polikliniką, persirašė pas mano šeimos daktarę ir buvo priimtas bei išsiųstas reabilitacijoms bei tolesniems tyrimams.

2017-11-04, 14:04 | IP: *.*.*.*

Siaubas

2017-08-25, 12:59 | IP: *.*.*.*

Mano poliklinika sudariusi su sia istaiga sutarti del Mantu reakcijos atlikimo vaikams.Visa vasara negalejau padaryti vaikui Mantu reakcijos. Kada pavyksta prisiskambinti niekada neturi Tuberkulino ir nezino kada tures, nuvykus i vieta taip pat neregistruoja. Nuejau pas vyr. gyd. Loreta Venckiene, paklausti kodel nesudaroma eile ir pasiulius uzregistruoti vaikus i eile ir pranesti kada tures Tuberkulino, atsakymas buvo "kadangi jus nesate musu pacientai tai mes nesame suinteresuoti sudarineti eiles". Be to direktorei paskambinus i skiepu kabineta, slaugytojos zinojo, kad Tuberkulina gaus po 2 d, o man sake, kad nezino kada.

2017-08-09, 21:01 | IP: *.*.*.*

Arogantiška, susureikšminusi, 402 kab. sirgti brangus malonumas ne tik finansiškai , bet ir laiko atžvilgiu baisu. ŽMOGAUS kaip tokio dėl ju nėra.Tikrai persirašau į kitą istaigą.

2017-08-03, 11:53 | IP: *.*.*.*

Profesonalumo nebuvimas bei akiplėšiškumas. Nebendravo su pacientu, neatskakė į klausimus, norėjo atsikratyti atsakomybės ir siuntė pas kitus gydytojus, nors kortelėje buvo visi atsakymai, net nesivargino jų pažiūrėti. Labai bloga konsultacija bei apžiūra. Kvalifikacijos trūkumas. Net negalėjo pakomemtuoti savo srities atliktų tyrimų ir siuntė pas kitą gydytoją iš kurio ir gavau siuntimą ir kurio darbas yra kitos srities.

2017-07-26, 18:32 | IP: *.*.*.*

Gydymo įstaiga nekelia pasitikėjimo. Renkuosi kitą.

2017-05-27, 16:10 | IP: *.*.*.*

2017-05-26 diena apie ketvirta valanda vykau pas budinti gydytoja jūsų poliklinikoje. Kadangi nežinau šios moters pavardės rašau laiką. Mane aptarnavo, atvirai sakant, baisiai. Dėl nusilpusio organizmo ir nukritusių reikalingų medžiagų mano kraujyje sunkiai nuėjau pas gydytoja savomis kojomis. O ši moteris mane apšaukė ir išvarė iš kabineto nes anot jos aš ne jos pacijentė ir negaliu prašyti jos pagalbos. Linkiu tokiu specialistu kad jūsų poliklinikoje butu kuo mažiau, o aš į šia įstaiga nebegrįšiu nes personalo darbuotojai negali padėti man pasveikti kai pati to nebegaliu.

2017-05-25, 15:57 | IP: *.*.*.*

Norėjau praeiti,privalomus kursus ,higieninis patikrinimas dirbant prie maisto,kursai turejo buti 14 val.taciau as ir dar keli zmones pralaukem pusantros valandos,gydytoja parejo tik 15,10.kursu nepravede,taip pat nemaloniai bendravo

2017-02-02, 17:49 | IP: *.*.*.*

REKORDAS ATEJAU PAS DAKTARE TOLIUSIENE BE TALONO SU TARPSONKAULINIU UZDEGIMU 14 VAL 30 MIN PRIEME 19 VAL 30 MIN PRALAUKIAU 5 VAL

2017-01-25, 19:17 | IP: *.*.*.*

Labai nusivyliau šitos įstaigos masažistės paslaugomis, šitai moteriai jau laikas į užtarnautą poilsį, o ne vaikus masažuoti, įvarė vaikui streso, išvadino visaip. Baisi moteris, nemoka elgtis su mažais vaikais, jei vaikas verkia ji pradeda šaukti ''nutilk''.

2016-11-07, 11:25 | IP: *.*.*.*

Gyditojui pasakius problema Gigantine neurizma , jie siulo gyditi vaistais kurie kenkia inkstams, kepenims ir net nezino kad ji neoperuojama ir vaistai tik slopina problema o ne gydo :D

2016-08-16, 01:56 | IP: *.*.*.*

Nepatiko , vaikistej ten buvom prirasyti, gydytoja maciene nepatiko, nes nieko nesugeba diagnozuoti kaip ir beveik visi kiti gydytojai, sita 3 poliklinika turi filialu , sauleta ambulatorija (ten gegznienie dirba kaip pediatre atrodo), ir zveju ambulatorija, naikupes gatveje prie pasto, is tos puses kur vaistine prie sankrizo, ten sedi danute gegznenie, ziauri gydytoja, visas miestas ji zino, visi bega nuo jos i kitas ambulatorijas, tokia ta klaipedos medicina, kiti gydytojai prisipazysta kad reikia i kauna vln vaziuot, net del smulkmenu, kiti del paprasto spuogo tave sius i kauna vln, cirkas, klaunada. ir tiek.

2015-08-11, 19:13 | IP: *.*.*.*

Sergantis pacientas turi laukti eilėje virs 4 valandų, o sulaukęs eilės, yra neaptarnaujamas, o nusiunciamas į uzrakintą kabinetą matuotis temperatūros, grįzus tenka vėl per nauja laukti eilėje. Vieną kartą su plaučių uzdegimu neaptarnavo, nes neturėjau temperatūros (diagnozė buvo nustatyta atvykus rytojaus dieną). Darbuotojai grubūs, pateikia klaidingą informaciją, skirtingi darbuotojai pateikia visiškai priešingą informaciją.

2015-06-27, 19:52 | IP: *.*.*.*

nepatinka reabilitacijos paslaugos ne kai kurie darbuotuojai like su tarybiniu mastymu kaip turgaus bobos su savo komentariniais pamolslais net nemalonu ten lankytis

2015-01-16, 14:34 | IP: *.*.*.*

yra gydytojų, pas kuriuos nesinori lankytis...

2014-09-22, 19:30 | IP: *.*.*.*

Blogas aptarnavimas , administracija ne kreipia dėmesį į pacientu problemos vyr. Gyditoja ne nenori bendrauti su pacientais čia jau žuvis pūva nuo galvos

2013-09-18, 10:54 | IP: *.*.*.*

Geri tik seimos gydytojai, pediatrai. Visi kiti specialistai tai tragiski, visikai nekompetetingi, nekulturingi, nori tik kysio. Uzleistu vietas geriau jaunesniems. Diagnouojami gydymai siulomi gydyti arba hormonais arba antibiotikais. Patarciau bekt nuo sitos istaigos kuo toliau

2013-07-09, 14:07 | IP: *.*.*.*

Viena slaugytoja manau nesilaiko vidaus taisyklių. Senyvo amžiaus žmogaus detaliai klausinėja apie asmeninį gyvenimą ir prašo palikti butą. Matau tai jau peržengia visas ribas, labai nepadoru.

2013-01-15, 17:07 | IP: *.*.*.*

Si gydimo istaiga kazkokia nesamone, o ypac joje dirbantys gyditojai. Visoje poliklinikoje yra tik keli gyditojai dirbantys is pasaukimo. Visi kiti, net i akis nepaziuri. Apie galima kalbeti jei atejus pas daktara, jis kompiuteriu zaidzia kortom?? Arba atejus ir skundziantis kad blogai jautiesi isvaro namo sakydama, kad neissigalvok ir neieskok ligu, o issityrus privaciai jau issivysciusi astma?? arba atejus su 6 menesiu kudikiu gyditoja net uzpakalio nepakelia nuo kedes ir israso is "lempos" kraujo tyrima ir slapima issitirti, neapziurejusi nei vaiko, nieko?? Cia zemiausio lygio gydimo istaiga su kuria yra teke susidurti.

2011-03-17, 09:45 | IP: *.*.*.*

Nieko gero negaliu pasakyti.Kaip buvo nesmagu ten eiti kai buvau maža su mama, taip nesinori eiti ir su savo vaikais.Nemandagūs gydytojai, laukia kyšių visi iki vieno, osupratimo neturi kas antras, tik atsėdi ir viskas

2011-02-10, 08:26 | IP: *.*.*.*

Kur padarytas remontas, malonu ir jauku. Vis dar kvepia tarybine dvasia, ypatingai masažuose.

2009-04-24, 16:50 | IP: *.*.*.*

nepatinka