Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas JÅ«sų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogÅ«s laiptai)

RegistratÅ«ros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

Ä®staiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

2.1

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiÅ«ra)

1.4

0.5

Gydytojai, kurie dirba "Klaipėdos sveikatos priežiūros centras"
2019-07-18, 15:10 | 1

Man reikėjo gauti 5m sveikatos išrašą. Esu ne iš Klaipėdos tai tego važiuoti 300km gauti savo sveikatos kortelę kad galėtu pilnai pabaigti išrašą. Viską pradėjau tvarkytis mėnesio pradžioj bet tada sužinojau kad mano šeimos gydytoja atostogose tad teko registruotis pas pavaduojančia. Užsiregistravau beveik mėnesio pabaigoj laukiau registracijos laiko apie 2savaites. Atėjus pas gydytoja ir paprašius kad man pabaigtų rašyti sveikatos išrašą gavau neigiamus atsakymus ir skundimasi kad ji ir taip daug darbo turi ir jai tai nepriklauso (nors registratūroj pasakiau kad mano gydytoja atostogose ir man reikia gauti išrašą kuo greičiau tai užregistravo pas pavaduojančia) ir galų gale buvau išvyta iš kabineto ir gavau atsakymą tokį kad lauk savo gydytos man nesvarbu. Išėjo taip kad ėjau ir pas vyr. Gydytoja atsakymas buvo toks kad vienai gydytojai atitenka 3 gydytojų darbas nes kiti atostogose. Tai iš jų negavau nieko, tik pasakymą eik bandyk iš naujo. Aišku nėjau, nes nenorėjau būti išvyta dar kartą iš kabineto. Su tokia nepagarbia gydytoja dar neteko susidurti. Nusivyliau kad žmonės kurie turi padėti tave išveja ir liepia daryt ką nori nes tai ne jų problemos, tuo labiau kad laukiau kaip ir visi užsiregistravusieji laukia eilėje.

2019-07-11, 12:41 | 1

gyditoja dirba nuo 11:00. 3 kartus laukem, pasyrodydavo 11:15 11:10 11:20. jokio demesio zmonems, ziuri kap tinkuotojas i namo sienas.. vieninteles sesutes siek tiek gelbeja vaizda. jai tik turit galimybe- nesilankykit cia.

2019-02-25, 15:02 | 1

Ateina pensininkai lenda be eiles, galima nuo ryto iki vakaro laukt kol uzeisi pas daktare

2019-02-15, 16:07 | 3

Labai nemaloniai aptarnavo tiek gydytojas tiek seselė, registratūroje man nenurodė į kurį kabinetą eiti, po to privertė mane jaustis kvailai, kad nežinojau, kur eiti, nors pirmą kartą lankiausi. Gydytojas buvo šlykštus ir nemalonus, bendravo netaktiškai, o palatoje - ultragarso kabinete - ant lovos, ant kurios reikia gulėti nebuvo net pakloto vienkartinio, šiūkšledėžė buvo toli, seselė net nepadėjo apsitvarkyti, man iki šiūkšledėžės reikėjo eiti, net negalėjau susitvarkyti drabužių nes turėjau laikyti dvi peršlapusias šluostes, Baisu - daugiau niekada čia neeisiu ir vaiko nevesčiau.

2018-10-24, 21:54 | 1

Pusėtinas arbs neigiamas. Gydytoja pacientą laiko net nežinau kuo, popniom arba ponais vadina, nenoriai reaguoja į nusiskundimus, vis kartodama kad neturi laiko, vizito metu daug kalba telefonu , pacientui nelabai skiria dėmesio. O apie dantų gydytojus...
Pensininkįs dirba, nesugeba normaliai išgydyt danties ir užplombuot. Pradeda vienas, kitą kartą kitas krapštos ir pečiais trauko nesitverdamas dyvais iš prieš tai ''gydžiusio,, dantisto.... jokio humaniškumo????.Kas liečia med.slauges , labai taktiškos ir išklausančios bei patariančios ????

2018-06-08, 04:20 | 13

Baisi poliklinika, gydytojai, visai nekompetitingi. Visas somatines ligas, pervedat i psichosomatika ar psichikos sutrikimus?? Lietuvoje bando medicina i pseudomoksline psichiatrija pakeisti?? nes ieskoti tikra ligos priezasti ir gydyti proto neuztenka?? lietuvoje kaip matau yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant. Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama per 100 tukst zmoniu, 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju. Atsiminkit kad visu psichiniu sutrikimu priezastis yra realus, somatinis, psichikos sutrikimas tai tik simptomas nuo realu fiziniu negalavimu. Psichiatrai gi teigia kad beveik visi sutrikimai yra genetiski, ir bano gydyti jus, su neurotropiniais nuodais, neurolpetikais antipsichotikais, po kuriu zmonems darosi dar blogiau, ir tai sukelia dar daugiau realiu ligu, ir psichikos sutrikimu. Lietuvoje net psichiskai sveiki zmones sodinami ant psichiatrines tabletes, o tie kuriems yra trumpos psichikos sutrikimai, sodinami visam gyvenimui ant psichiatrines tabletes, tai yra nusikaltymas.

2018-05-14, 12:58 | 2

Registruojantis telefonu neįmanoma prisiskambinti apie 5valandas, galiausiai atsiliepusi registratūros darbuotoja liepė palaukti ir apie mano praneštą situaciją apie 3minutes kalbėjosi su (tikriausiai) kolege ir tyčiojosi apart atsiliepusi į skambučius, kurie ryšio metu ištisai skambėjo. Registratūros darbuotojos yra įžūlios, nemandagios, įžeidžios ir visiškai neatlieka savo darbo pareigybių. Artimiausiu metu persirašysiu į kitą gydymo įstaigą, kurioje bent būtų galima be priekaištų ir sunkumų užsiregistruoti pas reikiamus gydytojus. NEREKOMENDUOJU!

2018-04-16, 10:44 | 1

Mano kudikis serga visa ryta bandau susisisiekti su registrtura ir registratura neatsako ir kur paskambinu sako kad ne cia.........esu pikta kad salia dirbantis zmogus kuris registruoja pas specialistus negali sujunkti su registrstura o stovi juk ju telefonai salia vienas kito.

2018-04-12, 15:04 | 10

Pas ginekologa, kad ir turint talona reikia pralaukti nezmoniskai ilgai. Pralaukus beveik valanda teko keliauti namo taip ir nepatekus pas ji, nes turint kudiki tiek laiko laukti negaliu!! Esu pasipiktinusi tiesiog. Suziurekite talonu laika, nes 15 min zmogaus apziurai issitesia iki valandos

2018-03-26, 10:03 | 1

Šioje poliklinikoje labai tragiška situacija, neveltui visuomet nemėgdavau jos, aptarnavimas vidutinis, nuolatinės eilės, darbas atliekamas netinkamai. Bėgsiu neatsisukdama.

2018-02-18, 16:58 | 1

Pacientas, kuris moka PSD imokas, turi teise savarankiskai rinktis gydymo istaiga, NEPRIKLAUSOMAI NUO GYVENAMOSIOS VIETOS. Man buvo pasakyta kitaip. Pamaciau komentarus ir gerai, kad nepriregistravote. Sutaupete nervu, laiko ir pinigu

2017-11-12, 15:03 | IP: *.*.*.*

Su šia gydymo įstaiga turėjom keletą progų susidurti. Viena iš jų kai dėl darbo reikėjo persišviesti plaučius, skųstis negaliu, priėmė tą pačią dieną, diagnozę nors ir nenoriai, bet lygiai taip pat parašė tą pačią dieną, bet apie sveikatos buklę kalbų nebuvo, vien formalumai, todėl sunku vertinti. Kitas kartas kai teko susidurti buvo kai vyras, jaunas vyras nuvyko pas savo šeimos daktarę dėl nugaros skausmų, tokių skausmų, kad teko prieš tai ir su greitąją išvažiuoti. Šeimos daktarė tuo metu atostogavo, o pavaduojanti gydytoja atėjus į kabinetą net nepakėlė akių, tik paklausė "Tai nori biliotenio?", nors tikrai ne tai buvo pagrindinė problema. Po keletos dienų grįžus šeimos daktarei iš atostogų vyras buvo užsirašęs 12:00, atvykus į polikliniką prie kabineto laukė dar gal 10 žmonių, 12:30 daktarė išėjo iš kabineto ir pasakė "Nežinau, tikrai visų nepriimsiu, darykit ką norit aš už pusvalandžio einu namo.". Aš suprasčiau, jeigu vyras būtų nuolat sveikata besiskundžiantis senukas, tačiau jaunas 25 metų vyras nori išsitirti, sužinoti kame problema, kodėl taip skauda, o vienintelis dalykas ką gydytojai pasiūlo - biliotenis. Tarp kitko, tą pačią dieną vyras nuvažiavo į kitą polikliniką, persirašė pas mano šeimos daktarę ir buvo priimtas bei išsiųstas reabilitacijoms bei tolesniems tyrimams.

2017-11-04, 16:04 | IP: *.*.*.*

Siaubas

2017-10-10, 20:05 | IP: 85.232.142.131

Paskambinus į registratūra ir pasakęs, kad dėl rimtų aplinkybių atvykti registruotų laikų negalėsiu, gavau nemalonią registratūros darbuotojos atsakymą, kad reikėjo anksčiau galvoti !!! Sugadino nuotaiką ir net nepagolvojo , kad žmogus negali žinoti kas atsitiks po valandos...
Nemalonų.

2017-08-25, 15:59 | IP: *.*.*.*

Mano poliklinika sudariusi su sia istaiga sutarti del Mantu reakcijos atlikimo vaikams.Visa vasara negalejau padaryti vaikui Mantu reakcijos. Kada pavyksta prisiskambinti niekada neturi Tuberkulino ir nezino kada tures, nuvykus i vieta taip pat neregistruoja. Nuejau pas vyr. gyd. Loreta Venckiene, paklausti kodel nesudaroma eile ir pasiulius uzregistruoti vaikus i eile ir pranesti kada tures Tuberkulino, atsakymas buvo "kadangi jus nesate musu pacientai tai mes nesame suinteresuoti sudarineti eiles". Be to direktorei paskambinus i skiepu kabineta, slaugytojos zinojo, kad Tuberkulina gaus po 2 d, o man sake, kad nezino kada.