Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas JÅ«sų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogÅ«s laiptai)

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

RegistratÅ«ros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Ä®staiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškÅ«s ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedÅ«rų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiÅ«ra)

1.9

0.1

Šioje įstaigoje nebuvo Wifi interneto

2019-03-13, 23:59 | 2

Blogos nuomonės aš apie šią įstaigą. Gydžiausi adresu Juodasis kelias ten kažkiek ...jau nebepamenu. Susidūriau su 2 šeimos daktarais, kuriems buvo nusispjaut į mano sveikatą. Bet kas dar rėžė ausį. Sėdėdama koridoriuje prie registratūros, išgirdau tokį nelabai malonų pokalbį tarp registratorių. Viena kitai sako:
- Žinai, vat aš iš principo su klientais tik lietuviškai bendrauju. Rusiškai aš suprantu, bet čia Lietuva, todėl nėr čia ko su klientais šnekėti rusų kalba. Buvo atėjęs senukas, norėjo užsirašyti pas daktarę. Aš viską supratau, ką jis man šnekėjo, bet aš tyčia su juo bendravau lietuviškai ir padariau vaizdą, kad rusiškai ne bum-bum. O jis lietuvių kalbos, kaip supratau, nemoka. Todėl ką jis čia daro išvis, tegul į Rusiją važiuoja, ten ir šneka tą rusų kalba. Ir jis išejo.
Ir kitos mergaitės tą darbuotoją net labai palaikė.

Gėda turi būti.

2016-11-08, 14:26 | IP: 78.56.133.156

Labai nepatenkinta naujuju seseliu darbu pavilnio klinikoje(geniu g.2) labai grubios nemalonios, bendrauja netgi nepagarbiai. Atrodo lieki kalta kad pasiskambinai uzsiregistruoti. Lyginant su seniau dirbanciomis seselemis, visados budavo malonu bendrauti, pasitikdavo su sypsena, siltai. Tai naujosios atrodo ir perduoda visa negatyvuma kuri sukaupe per gyvenima. Pavilnio klinika laikiau viena geriausiu (teko lankytis daugybeje) prisijungus naujosioms seselems, likau be galo nusivylusi. Man tikrai nesinori bendrauti su tokiais nemaloniais zmonemis. Ir vizitai pas gydytoja tapo zymiai sudetingi ir sunkeski, kadangi labai nenoriai registruoja, neleidzia net telefonu pasikonsultuoti si gydytoju, kur anksciau nebuvo problemos. Labai nusivyliau.

2016-09-08, 17:12 | IP: 88.119.196.197

Sukilo temperatūra

2016-04-04, 08:16 | IP: 78.56.77.242

Jau daug metu visa seima esame ju pacientai. Atsiliepimai tik teigiami.

2016-03-30, 11:25 | IP: 78.56.133.156

Puiki klinika, del jos vaziuoju net nuo Zirmunu. Sesutes visada labai malonios draugiskos, visada viskas laiku atliekama ir su didziausiu rupesciu. Esu labai patenkinta