Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 1136

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

70.7% Complete
3.5

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

56.7% Complete
2.8

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

52.2% Complete
2.6

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

45.9% Complete
2.3

Kilo sunkumų registruojantis, aptarnavimo kokybė nepatenkinama

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

74.6% Complete
3.7

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

45% Complete
2.2

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

65% Complete
3.2

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

65.2% Complete
3.3

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

71% Complete
3.6

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

61.4% Complete
3.1

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

58.7% Complete
2.9

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

67.2% Complete
3.4

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

25.6% Complete
1.3

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

65.2% Complete
3.3

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

53.2% Complete
2.7

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "Šeškinės poliklinika"
Pacientų atsiliepimai
2023-01-17, 20:35 | 8

Ilgą laiką neteko laikytis valstybinėje gydymo įstaigoje, tad likau gana maloniai nustebina:
- patogi registracijos sistema online
- priskirta šeimos gydytoja jauna, maloni, profesionalu. Skiria dėmesio ir reikalingus tyrimus
- automatizuotas atsiskaitymas už mokamas paslaugas, kvituko išsimušimas prieš vizitą
- daug specialistų, norint skubiai patekti, pas dalį galima gaut gana greit vizitą (nebent yra poreikis pas konkretų specialistą, tada gali tekti palaukti)

Seselės ne pačios maloniausios, jautiesi kaltas, kad atėjai tyrimo, nors bendrauji su jomis maloniai.

2023-01-09, 23:46 | 3

Irena Nariūnaitė. Nerekomenduoju savęs ar artimo žmogaus atiduoti į šios, vadinkim, ,,gydytojos'' rankas. Norėjau gauti gydymą, receptą atitinkamiems medikamentams, bet man buvo liepta susirasti dealerį (tarpininką), kuris pardavinėja narkotikus, tam kad nereiktų kreiptis į ją ir gauti išrašų vaistams, nes ,anot jos, man reikalingų medikamentų sudėtyje galima aptikti narkotinių medžiagų, tad jokio skirtumo ką ir kaip vartoti. Pasityčiojimas. Tokio nekompetetingumo ir neatsakingumo dar neteko patirti. Niekaip nesuprantu kaip toks žmogus, jei tokiu galime vadinti, gali dirbti tokį darbą, ar apskritai dirbti.

2023-01-07, 19:31 | 51

Noriu padėkoti Reabilitacijos skyr. darbuotojai ir masazistėi šitos polikl. Irenai Strazdienėi až atsakingumą, kruopštumą ir sąžiningumą,atliekant savo darbą.Tikrai tokių specialistų pacientai l. pasigedo ir laukia .Ačiū jums p.Irena,malonu visada pas jus lankytis.

2023-01-05, 13:47 | 1

Gyd. G. Sadauskaitei pretenzijų neturiu, tačiau jos slaugytojas padėjėjas tikrai stokoja supratimo kaip reikia žmoniškai, pagarbiai bendrauti su pacientu. Jis reiškė didelę apatiją, pretenzijas, kad neužeinama į kabinetą iš karto, kai užsidegė mano numeris. Registruodamas procedūroms bendravo atsisukęs nugara. Nesupratau kuo taip supykdžiau jį, bet taip elgtis tiesiog negalima. Aroganciją derėtų palikti namuose.
Taip pat neigiamai atsiliepiu apie poliklinikos paslaugų prieinamumą: radiologijos paslaugas galima gauti tik po keletos dienų, o tyrimų prašymas dar kitą dieną. Tai reiškia, kad šios specialybės darbuotojų labai trūksta. Nesuprantu ir to, kodėl negalima pastatyti papildomos kėdės pacientui šeimos gydytojo kabinete. Bendrauti su specialistais sėdint kitame kabineto kampe ant kušetės nėra itin patogu.

2022-11-06, 11:28 | 1

Mano mama, kuriai yra 78m.apsilankymo metų, pas gydytoją G. Sadauskaitė, buvo apkaltinama ir pažeminta jos padėjejo/slaugytojo kad nemoka lietuvių kalbos. Be to jai buvo užduoti politiniai klausymai, tokie kaip "Kieno Krymas?" Nebuvo suteikta tinkamą apžiūra.

2022-07-29, 22:00 | 51

Atvykau į šitą polikliniką reabilitacijai is Karpol .Tikrai esu patenkinta reabilitologės dr. J.Martinkevic paslaugomis,kurį l.dėmesingai ir kruopsciai paskyrė reabilitacinės proceduras pagal mano diagnozė ir turimas problemas.Viska isamiai paaiskino .įsiklausė į mano prasymus ir davė savo rekomendacijos dėl procedūrų..
Tačiau esu labai nepatenkita ir nusivylusi 3 aukste kab.Nr330 dirbanciom darbuotojom,kurie l. nemandagiai ir netaktiskai aptarnauja pacientus,atliekant procedūros.Nuolat jovalas ir betvarkė ten,paklausti nebeįimanoma ko nors,nes arba isvaro uz durų arba grubiai arsako tau.,Galėtų būti ir geresnė tvarka procedūrinėm kab..Prrasom atkreipti administracijai d4mesį.6iurpu ir graudu kaip tos darbuotojos sau leidzia bendrauti darbo metu su pacientais.

2022-06-07, 19:02 | 1

blogai

2022-06-06, 18:40 | 1

Esu labai pasipiktinusi odontologijos paslaugomis. Prieš kelis mėnesius buvau užsirašiusi skubiam vizitui , patikrino, padarė nuotrauką , viskas gerai , išrašė vaistų ir pasakė, kad reikia būtino gydymo. Išgėriau 2 dėžutes antibiotikų nuo uždegimo, atsirado kitos problemos su žarnynu dėl antibiotikų, šiandieną buvau gydymui, atėjusi gavau daugybę priekaištų , kad nesigydau ir dar visokių dėl auskaro liežuvyje. Pasakiau , kad nustojus gerti antibiotikus dantį , man paskaudėdavo , kadangi reikia gydyti kanalus, aš išgerdavau nuo skausmo vaistų. Daktarė aukštu tonu man pradėjo sakyti , kad a geriu kiekvieną dieną klausimo forma ir pasakė , kad negalima taip daryti tačiau gydymui laikų nėra. Šiandienos vizito laike man pradėjo valyti kanalus, tačiau dar reikia toliau gydyti , uždėjo vaistų ir pasakė , kad kitas viztitas po 4 mėnesių. Nesuprantu , kaip gali taip būti kai žmogui tinsta veidas o tarp gydymu padaro beveik puse metų pertrauką. Daktarė vis kartojo , kad mano dantis neaiškus. Toks vaizdas , kad išrašė dabar po 4 mėnesių vizitą , jog beliktų dantį tik išrauti.Pirma pagalba dėl danties antrą kartą buvo bloga, kadangi daktarė nerado naujai darytos nuotraukos ir žiūrėjo į prieš metus darytą nuotrauką. Paskutinė daktarė kuri tvarkė dantį šiandien buvo Timona Župerkienė. Nežinau aš esu be žodžių šita poliklinika. Planuoju persiregistruoti ir nerekomenduoju. Su Ginekologo paslaugomis taip pat , praėjau labai daug daktarų šeškinėje ginekologų. Tačiau apsilankius vizitu metu ir pasakius , kad man skaudą pilvo apačią daktarė sugebėjo pasakyti , kad priprasiu. Kito vizito metu , man vėl nieko nerado, bet po savaitės užsiregitravau privačiai ir ten rado beveik 9cm cistą. O šeškinėje gavau tik grubų be pagarbos aptarnavimą ir jokio gydymo. Nežinau , kaip išvis tokie daktarai gali ten dirbti ir gydyti žmones. Čia negydymas , o žmonių žalojimas.........

2022-04-14, 23:34 | 3

Pirmiausia noriu išreikšti nuoširdžią padėką registratorei Jolantai Rockienei,kurios dėka mano tėvas galėjo padaryti visus būtinus tyrimus .
Kaip žinote pirmas įspūdis yra labai svarbus ir kai aš susisiekiau su poliklinika norėdama užregistruoti mano tėvą pas kelis specialistus, turėjau galimybę suprasti kokie nuostabūs žmonės dirba šioje įstaigoje pabendravus su Jolanta.
Jolanta atliko savo darbą ne tik ,kad greitai, bet ir labai profesionaliai. Ji buvo labai dėmesinga, išklausė mane su kokiomis problemomis aš susiduriu norėdama patikrinti mano tėvo sveikatą,taip pat padėjo jį užregistruoti pas reikalingus gydytojus.
Esu be galo dėkinga Jolantai už suteiktą informaciją , dėmesį ir profesionalų darbą ir džiaugiuosi,kad šioje poliklinikoje tikrai dirba ne tik geri specialistai, bet ir labai nuoširdūs žmonės ,kurie atlieka šį sunkų ir ne visada įvertininamą darbą.

2022-04-14, 16:30 | 5

Dėl blogų atsiliepimų šios įstaigos gydytojai persekioja pacientus.

2022-03-22, 11:23 | 2

Poliklinikos laboratorijoje darėme mokamus šlapimo pasėlius. Viskas buvo gerai, kol negavome teigiamo atsakymo. Tada kelias savaites teko prašyti atsakymo, antrą kartą tris savaites. Taip pat melavo, kad atsiuntė, nors tikrai neatsiuntė. Mokamų paslaugų tikrai nerekomenduoju atlikti laboratorijoje.

2022-03-01, 19:35 | 1

Tragedija o ne poliklinika, užsiregistravus pas gydytoją nukreipė nuotoliniui konsultavimui, gydytojui susisiekus pasirodo, kad man reikia tiesioginės konsultacijos. Vėl bandant prisiregistruoti ī tiesioginę konsultaciją, pasiūlė vizitą tik už pus antro mėn. Nors man nustatytos panikos atakos! Išvis čia buvo mano paskutinis vizitas, dažniausiai visada eidavau privačiai, nes jau buvau ir prieš tai susidūręs su šita tragedija! Kolektyvas grubus ir nemalonus, ne kartą vizito metu dar buvau apšauktas!

2022-01-31, 19:15 | 14

Amžinai nėr laiko vizitui.. turbūt prezidentui lengviau prisiskambinti, negu į šios poliklinikos registratūrą.

2022-01-13, 21:18 | 1

Labai noriu pasidžiaugti gydytoja psichologe Roberta Maigiene. Pirmą kartą lankiausi pas psichologą, nežinojau ko tikėtis poliklinikoje, kadangi pati dirbu tokioje įstaigoje žinau kaip laikas yra svarbus, kiek daug pacientų tenka priimti. Tačiau likau labai patenkinta, psichologė buvo labai žmogiška, jautri, draugiška, nesiūlė lengviausiū gydymo būdų, išklausė, skyrė man NET beveik 40 MINUČIŲ savo laiko. Esu jai labai dėkinga, ir manau kad ne tik rekomenduočiau šią specialistę kitiems bet sugrįšiu ir pati, kai jausiu jog reikia pagalbos. Dėkoju Jums.

2021-12-08, 10:56 | 2

as asmeniskai daugiau cia nekelsiu kojos ir nerekomenduoju kazkam kelti. daktare kalbejo baisiausiai nemandagiai, kele balso tona kalbedama, buvau apakus po tokio pokalbio kuri teko uzbaigti, nes negalejau daugiau klausyt

2021-12-02, 00:18 | 1

Lankiausi ne aš o mano mama, vyr amžiaus moteris. Prašė perduoti didelį ačiū Gyd odontologei U. Mockaitytei už kokybišką gydymą skubios pagalbos vizito metu. Taip pat dėkoja sesutei K. Fediuškinaitei už dėmesingumą ir nuoširdų bendravimą. Ačiū !

2021-04-05, 12:26 | 1

Vakar kartu su drauge ejom skiepo, tai buvom labai maloniai nustebintos darbuotoju profesionalumu - viskas apgalvota, nieko nereikejo ieskoti, iskart nukreipe i reikiama kabineta, darbas vyksta operatyviai, o darbuotojai visi labai malonus ir nuosirdus. Aciu!!

2021-03-19, 11:35 | 4

Džiaugiuosi, kad lankausi šioje poliklinikoje. Kolkas visos patirtys labai pozityvios, labai patiko tiek kontakliniai susitikimai, tiek konsultacijos telefonu. Greitas ir profesionalus aptarnavimas, profesionalus personalas. Daugumą problemų pavyko išspręsti stebėtinai greitai ir efektyviai.

2021-03-03, 22:55 | 6

Jau kurį laiką esu šios poliklinikos pacientė ir labai esu patenkinta savo šeimos gydytojos, Jolantos Minienės darbu. Tai tikra profesionalė savo srytyje.

2020-10-25, 16:24 | 8

Nemažai teko aplankyti ten dirbančių gydytojų iš jų tik vienas atsisakė suteikti paslaugą,nes neva su tokiu neįmanoma dirbti pacientu. Registratūrai sunku kartais prisiskambinti, o perskambina kitą dieną dažniausiai.

2020-06-23, 13:43 | 1

Mama lankesi pas neurologa D. Sharova.
Atejo is poliklinikos apsiverkusi, nes gydytojas buvo nenuotaikoj, elgesi nemandagei, neisejo su juo susisneketi, mama reikiamos pagalbos negavo. Pries tai visa laika konsultavosi pas kitus poliklinikos neurologus. Niekados dar tokios neigiamos patirties nebuvo.
Nerekomenduojam niekam.

2020-03-31, 14:29 | 1

Karantino metu, kai mažamečiui vaikui yra plaučių uždegimas 3-4savaites - jį "apžiūri" TIK telefonu ir nustato ar vaikas sveikas ar ne. Paprašius jį apžiūrėti arba nusiųsti į kitą įstaiga, atsako, kad nereikia. Nes ir jų vyr. vadovė pasakė, kad nepriimt ir nereik apžiūros.
O jei vaikui kas blogai bus - kas tada atsakys? Ar viską nurašys virusui?

2020-02-03, 08:23 | 3

Nerekomenduoju įstaigos, kadangi beveik visi darbuotojai yra nemandagus ir nemoka kalbėti su pacientais/klientais. Stengiuos ko rečiau vaikščiuoti į poliklinika, tačiau kai ateinu, norisi bent truputėli žmogiškumo iš supratingumo. Tačiau iš registratūros darbuotojų tik vienetai tikrai stegiasi padėti ir daro viską ką gali arba bent jau moka maloniai atsakyti . Šeimos gydytojai ar pavargę ar į pacientus jau seniai nežiuri kaip į žmones. Nuoširdžiai noriu padėkoti seselėm, kadangi visi/-os su kuriom/-iais teko bendrauti buvo malonios/us, rupestingos/i ir tikrai rūpėjo kiekvieno paciento problemos.
Šioje vietoje man trūko svarbiausio faktorio - žmogiškumo ir kadangi kentėti jau nebegalima, išeinu ir nebegrįšiu.

2019-11-15, 17:27 | 2

Ugdymo įstaigoje yra visokių gydytojų: kompetetingu, malonių ir nelabai malonių, bet kompetetingų.
Dažniausiai visi tyrimai atliekami ir greitai, puikiai veikia eilių elektroninė sistema, pakliūti galima greičiau ir suteikiama galimybė pakliūti pas gydytoją greičiau - mokamai. Tai man patinka, nes kainos priimtinos.

2019-01-31, 05:35 | 5

Nerekomenduoju. Labai mažas skaičius kompetetingų gydytojų šioje istaigoje. Dauguma jų ligos negali nustatyti, ir patys sako nežinau ką daryt. Susidarė nuomonė, kad ir tyrimus taupo, nes susergi, kraujo tyrimo nedaro, išrašo antibiotiką, išgeri, sakai - nepadėjo, daro kraujo tyrimą. Tai ką tas kraujas parodys? Daug tyrimų atlikt ir pas kaikuriuos gydytojus reik važiuoti į kitą įstaigą, nes tokių specialistų neturi. O ką jau kalbėt apie poliklinikos infrastruktūrą, patogumą, pritaikomumą, net nevertą komentuoti. Pvz. kineziterapijoje lankosi 15 žmonių, bet yra tik 12, ir tai nerakinamų spintelių. Už paliktus daiktus nieks neatsako. Praščiausia gydymo įstaigą Vilniuje kurioje teko lankytis.

2019-01-25, 18:32 | 6

Bijau pasižiūrėti į šią gydymo įstaigą. Seselės apšaukia, net nesuprantu, ko lyg alkanos būtų.
Tikras bardakas ir niekas nesikeičia jau daugelis metų. Vargšai likę ten pacientai, turbūt į toliau esančias poliklinikas jau nebepaeina.
Mano patys blogiausi prisiminimai.
Tiesa jei esi socialai draustas, visteik už kraujo tyrimus mokėti reikia, net nesuprantu už ką, juk ne pats sugalvojai gydytojas siunčia. Vargšai pencininkai apgaudinėjami yra.
Tiesiog klaiku.

2018-11-05, 06:10 | 1

Lankiausi pas gyd J Burbiene (burnos higieniste) atvykus palakiau 5 min pakviete i kabineta, kabinete radijas veike labai garsiai ir tai nebuvo muzika o laidos vedeju juokai, pokabiai ir t.t. pateike lapeli su informacija ispejo kad procedura mokama (apie tai buvau informuota registraturoje) paklause kada buvo pries tai atlikta procedura- atsakiau jog pries metus. Pradejo atlikineti procedura ir jau po 11 min sako procedura baigta. ta prasme?iprastai burnos higiena trukdavo 30 min, buvo valomi tarpudanciai, siuo atveju nuimti tik didesni akmenys ir poliruota. klausiu pas ja kodel taip trumpai ji paaiskino kad situacija nera uzleista, kasoje susimokejau 18euru su centais !as esu pribloksta atsainumu, lengvabudiskumu, nes namuose apziurejus pamaciau ir pajutau kad procedura atlikta labai pavirsutiniskai.jau visi mano pazistami yra issiregistave is sios poliklinikos, manau ir man pakeliui su jais.

2018-09-27, 16:49 | 6

Aš labai stengiuosi užjausti medikus, nes jie visgi tik tokios sistemos "įkaitai" - pacientų per daug, daug popierizmo, dar ir nagli tie pacientai, braunasi be eilių, keikiasi ir visa kita...
BET nebelaiko nervai.
Šeimos gydytoja superinė, tačiau pas ją patekti yra labai sudėtinga. Registratūroje atėjus 6.30h jau tau šaukia, kad nebėra papildomų talonų. Ir tada jau viskas priklauso nuo to, kaip maldausi :D Tikrai yra tekę su ašarom akyse eit lauk nieko nepešus...
Paskutiniu metu yra kažkokia bėda su seselėmis - jų arba nėra, arba viena sesele dalinasi du kabinetai... Jos malonios, stengiasi, viskas ok, bet, kaip suprantu, jų trūksta, tai kenčia pacientai - nukeliamas vizito laikas, negauni tyrimo, kurio atėjai arba vėluoja priimti nustatytu laiku.
Taip pat dingsta tyrimų rezultatai (??? nežinau, kaip,. apsikasę palaidais popiergaliais, šiaip maniau, kad viskas internetinėje erdvėje jau būna...) ir turi juos kartoti vėl.

Čia yra puikių jaunų specialistų, bet, manau, neilgam...

2018-06-11, 15:54 | 3

Baisu. Norėjau telefonu užsiregistruoti skubiai pagalbai pas šeimos gydytoja, liepė atvažiuoti po pietų ir stoti į eilę. Atvažiavus ir pasakius gydytojos pavardę pasakė, kad gydytoja nedirba (nors iš ryto sakė, kad dirba). Pasakiu, kad ryte skambinau ir žinau, kad dirba, tik tada pradėjo ieškoti informacijos koks gydytojos grafikas. Užrašė apsilankymui po 5-6 val., nors jaučiausi labai prastai, paprašius užrašyti pas kitą daktarę, kad priimtų anksčiau pasakė, kad nieko negali padėt ir jei noriu galiu pati eiti derintis su daktare. Šeimos daktarė elgėsi labai nemandagiai ir nemaloniai, sakė jog važiuočiau namo, nes žmonių pilna (laukė tik viena moteris), ir kad jinai tikrai prieš savo pietų pertrauka nieko nepriiminės (nors darbą pradėjo tik popiet).
Kiek esu turėjus apsilankymų šeškinės poliklinikoje, visuomet tas pats. Niekam niekada nerekomenduočiau.

2018-06-11, 14:08 | 25

Ar ne per daug psichiatru jusu istaigoje?? Visas somatines ligas, pervedat i psichosomatika ar psichikos sutrikimus?? Lietuvoje bando medicina i pseudomoksline psichiatrija pakeisti?? nes ieskoti tikra ligos priezasti ir gydyti proto neuztenka?? lietuvoje kaip matau yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant. Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama per 100 tukst zmoniu, 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju. Atsiminkit kad visu psichiniu sutrikimu priezastis yra realus, somatinis, psichikos sutrikimas tai tik simptomas nuo realu fiziniu negalavimu. Psichiatrai gi teigia kad beveik visi sutrikimai yra genetiski, ir bano gydyti jus, su neurotropiniais nuodais, neurolpetikais antipsichotikais, po kuriu zmonems darosi dar blogiau, ir tai sukelia dar daugiau realiu ligu, ir psichikos sutrikimu. Lietuvoje net psichiskai sveiki zmones sodinami ant psichiatrines tab letes, o tie kuriems yra trumpos psichikos sutrikimai, sodinami visam gyvenimui ant psichiatrines tabletes, tai yra nusikaltymas.

2018-05-08, 18:39 | 9

Lankantis šioje poliklinikoje, neretai iškyla įvairių problemų, kadangi tai didelė poliklinika. Tačiau džiaugiuosi, kad kas kartą vis atrandu žmonių, kurie myli savo darbą ir padeda išspręsti iškilusias problemas. Viena iš jų - registratūros vyresnioji slaugytoja Daina Vaniarchina. Ji šiltai bendrauja su klientais-pacientais, tinkamai paaiškina sveikatos priežiūros įstaigos procesus, padeda išspręsti iškilusias problemas ir nukreipia tinkama linkme. Tai šiltas bendraujantis žmogus ir kompetetinga savo srities žinovė. Daugiau tokių žmonių.
Taip pat gerą žodį norėčiau pasakyti šeimos gydytoją Aušrą Vitkauskienę bei jos slaugytoją Janiną Astrauskaitę. Jos yra malonios ir dėmesingos savo pacientui. Gydytoja A. Vitkauskienė yra aukščiausio lygio specialistė, visada įsigilina į problemą ir mano atveju niekada nėra suklydusi. Jos diagnozę ir gydymą visada patvirtindavo trečio lygio specialistai. Slaugytoja J. Astrauskaitė taip pat visada stengiasi suteikti reikiamą pagalbą - yra dalykiška, šilta ir kompetetinga savo darbe.
Taip pat visada miela lankytis pas gydytojas LOR I. Asadauskienę ir oftalmologę V.Bernadickienę. Jos taip pat aukščiausio lygio specialistės.
Taigi, šioje poliklinikoje dirba ir daugiau gerų specialistų, o iškilusias problemas galima tikrai išspręsti.

2018-05-06, 12:24 | 1

Neišgydė, nepratęsė nei gydymo,nei nedarbingumo pažymėjimo, privalėjau eiti į darbą nepasveikusi, turėjau teisintis prieš kolegės,kad dirbu neišsigydžiusi, dėl to kreipiausi pas kitą gydytoją už pinigus.

2018-04-05, 18:41 | 1

Iki gydytojo net neteko nueiti,nes registratūros darbuotojai pralaukus pusvalandį siųnčią į kitą įstaigą. Niekam nesiūlyčiau ten eiti ir gaišti savo laiką.

2018-03-06, 17:05 | 2

Poliklinika pastoviai perkrauta, šeimos gydytojai nesusidoroja su savo darbu, todėl itin atsainiai žiūri į pacientus. Nusivyliau aptarnavimu.

2018-02-27, 09:39 | 2

Lankausi pas gydytojá 1-2 kartus metuose, pasidaryti tyrimus, bet gal 6 metai , kai prie kabineto reikia laukti mažiausiai 1 val., tikrai tai nenormalu, ne jau negalima sutvarkyti eiliú?
Konkrečiau , pas gyd. Vitkauskienę
Ar taip sudėtinga?
Gak ji ir gera gydytoja, bet negalima nausoris kitú pacientú laiko sáskaita.

2018-02-13, 12:13 | 8

Nežinau iš kur čia tiek piktų komentarų, bet nieko panašaus neteko patirti. Iš savo patirties per dvejus metus negaliu pasakyti nei vieno blogo žodžio nei apie kurį nors gydytoją, pas kurį lankiausi, nei apie aptarnaujantį personalą. Eilių pasitaiko, bet kur jų nėra. Esant reikalui ar bėdai tikrai visada priims jei ne pas savo gydytoją tai pas budintį tikrai. Internetinė registravimosi sistema, kurioje ir tyrimų rezultatus gali rasti, yra išvis kažkas tobulo,. Trimų atlikimas taip pat vykdomas tvarkingai, niekas nelenda, nesigrūda per kitų galvas. Visi gydytojai su kuriais susidūriau tikrai labai kompetentingi ir rūpestingi. Pradedant šeimos gydytoju, baigiant kitų ligų specialistais. Laboratorinių tyrimų personalas taip pat visada malonus, nesvetima yra pasisveikinti, ko kitur tikrai elementariai trūksta.

2017-09-28, 06:47 | IP: *.*.*.*

Registratūtos darbuotojos labai nemandagios ir visada reikia išklausyti jų pamokymų/barimo, o tik tada eina prie reikalo. Jei atėjai pas kokį psichiatrą, tai išklausęs registratūroje moralo būsi visiškai sužlugdytas.
Pastoviai nėra vietų prie antro lygio specialistų, jei sutinki eiti mokamai tai vieta atsiranda po 2-3 savaičių.

2017-09-18, 15:26 | IP: *.*.*.*

Nemaciau nei karto gerios konsultacijos o apie dantistus apkritai geriau nekalbeti esu labai nusivilusi.

2017-09-15, 15:17 | 1

Labai nemandagus, atšiaurus registratūroje dirbančių asmenų bendravimas... informacijoje dirbanti moteris buvo maloni ir profesonali.

2017-08-30, 13:12 | IP: *.*.*.*

406 kabinetų pasibaisejau, ypač slaugytoja Ieva

2017-08-09, 12:51 | IP: *.*.*.*

Jeigu Jums patinka mazochizmas ir noras būti gydomam kaip gyvuliui, tai Jūs puikiai čia praleisite laiką. Rekomenduoju šią Šeškinės Veterinarijos Polikliniką Jūsų gyvenimo paįvairinimui. 2/3 gydytojų nekompetetingi!

2017-07-17, 09:27 | IP: *.*.*.*

Kaip ir atsakiau šios apklausos pirmame klausime - NEREKOMENDUOJU ŠIOS POLIKLINIKOS NEI DRAUGAMS NEI ARTIMIESIEMS. O priežastys yra štai tokios:
1) Pagrindinė priežastis gydytojų neprofesionalumas. Štai keletas situacijų:
a) Esu buvusi kelis kartus pas savo šeimos gydytoją VALERIJĄ ULBIENĘ ir jau po paskutiniojo karto sau pasakiau, kad kojos nebekelsiu į jos kabinetą. Gydytoja savo darbą dirba visiškai neprofesionaliai, nežino nei vieno vaistinio preparato, nes siūlo tik liaudiškus metodus, pvz. bulvių nuoviras, traiškytos karštos bulvės, kiaušinis ir kiti PATIEKALAI, su kuriais nelabai supratau ką man veikti ir kaip man jie padės. Beje, ši gydytoja yra ŠLYKŠTAUS IR NEMALONAUS bendravimo pavyzdys - jos vizitai prasideda taip: "na manau, kad perdedi ir ateini čia dėl visokių menkniekių..." Tokio komentaro sulaukiau, kai lankiausi pas ją kai labai skaudėjo skrandį, turėjau temperatūros ir pan. O skrandį pagal ją skaudėjo - nuo šviežių daržovių....Taip pat, buvo toks vizitas, kai darbuotojai iš registratūros nepristatė į jos kabinetą mano kortelės ir aš likau kalta, kad blogai registravausi, dėl to ir nepristatė... Na nemaniau, kad turiu būti atsakinga už personalą dėl tokių dalykų, t.y. kortelės atgabenimo pas gydytoją...
b) Kitas labai įdomus gydytojas - Gydytojas dermatovenerologas SAMITOV DANIJAL. Per vizitą kalbėjau aš viena, jis nei žodžio neištarė. Turiu problemų su galvos oda, tad diagnozes pasisakiau pati, jo vienintelis veiksmas per vizitą buvo, kai pasiėmęs lūpą tikrino mano galvos odą - aš sėdėjau kėdėje, jis savo kėdėje, tarp mūsų atstumas buvo ~1,5 metro, jis pakėlė lūpą, ~1,5 m atstumu žvilgtelėjo į mano galvą ir vėl tą lūpą padėjo atgal. Viskas būtų ok, jei aš būčiau plika, bet deja, pas mane gražūs vešlūs plaukai ir ką jis sugebėjo per tokį atstumą pamatyti - neįsivaizduoju.... Gal jo lūpa ultra priartinanti......
2) Sekanti priežastis - nemalonus ir neprofesionalus registratūros bendravimas: kas kart kai pasiskambini į registratūrą - susigadini nuotaiką nuo atgrasaus bendravimo - moterys pavargusios, net tingi pasisveikinti, o ką jau kalbėti apie atsisveikinimą...Pasiklausiu, kiek kainuoja vizitas (pasirinkus mokamą vizitą) pas ginekologą - atsako "nežinau, skambinkit į mokamų paslaugų skyrių...". Kita labai įdomi situacija, kai mano giminaitė įsidarbino Vilniuje, tačiau čia nėra prisiregistravusi nei prie vienos gydymo įstaigos, tad skambinomės į šeškinės polikliniką pasiteirauti ar įmanoma pereiti medicininę apžiūrą neprisiregistravus prie poliklinikos- atsakymas buvo - negalima, gali apžiūrą pereiti tik registruoti pacientai ir nukreipė mane ši darbuotoja į Centro polikliniką Pylimo g. - sakė, ten priima neregistruotus... Aš į tą Pylimo g. pasikreipiau, tačiau, panaršiusi Šeškinės poliklinikos internetiniame puslapyje radau informaciją, kad gali medicininę apžiūrą pereiti ir neregistruoti pacientai.... Pasimečiau...

2017-06-09, 10:20 | IP: *.*.*.*

Gal kažkas iš mano pažystamų dirba / žino poliklinikoje (šeškinės poliklinika ) galiojančias tvarkas?Nuo balandžio mėnesio lankausi pas gydytoją dėl to , kad sunku įkvėpti . Tai išrašo vaistus nuo slogos,tai šnypščiančias tabletes.. šiandien nuvykau vėl , su ta pačia bėda, kuri dažnėja ir man atsako : '' tai daug kam sunku įkvėpti '' . Tada reikalauju,kad nukreiptų atlikti rentgeną ir pasako, kad Liepos men 5d yra vietų. ČIA NORMALU? Bendravimas su pacientu nebestebina ( jau nekalbu apie tai,kad atvykau sunkiai vaikštanti,nes vakar turėjau operacija kojos piršto ir koja turi būti pastoviai pakelta,mano laikas 8:40, o pas gydytoją papuoliau 9:20,nes ji priėmė žmogų,kuriam 36,6 temperatūra,seselė prie manęs matavo ), bet tokios eilės?! Taip išeina,kad važiavau tam,kad išgirsčiau, jo daug kam sunku įkvėpti ir eilinį kartą išrašytų vaistų nuo slogos , kurios man nėra. Susisiekti su administracija ar vadovu - misija neįmanoma.

2017-06-08, 10:54 | 5

Šeškinės poliklinika yra perpildyta. Patekti pas kai kuriuos vidaus ligų specialistus, pvz. gastroenterologą galima tik mokamam vizitui

2017-06-02, 08:53 | 1

Su žmonėmis bendrauja labai atšiauriai, iš viso susidaro įspūdis, kad nenori niekas ten jų gydyti. Turbūt trukdome pailsėti, kavos atsigerti.. Nes supyksta darbuotojai vien klausimą uždavus.

Nerekomenduoju. Persirašysiu kitur.

2017-05-31, 12:06 | IP: *.*.*.*

Bėkite kas dar pajėgūs, nes ši įstaiga yra katastrofiškiausia.... Ji tinka, tik jeigu reikia mokamo ligonlapio, o jei tikrintis sveikatą negaiškite laiko, aš nuoširdžiai jums patariu!!!!

2017-04-26, 08:43 | IP: *.*.*.*

isvada po apsilankymo -slaugytojams ir gydytojams nusibodo ligoniai, jie jų nekenčia

2017-04-05, 07:12 | IP: *.*.*.*

Personalas yra nekompetentiškas, daznai grubus, bendrauja atmestinai, nenoriai atsako i klausymus, vis dažniau tenka susidurti su gyd. prasa nuotaika. Vaiku gyd. irgi netenkina. Grubus su vaikais, nemaloniai bendrauja su teveliais, tokio hamiško elgesio dar nesu mačiusi. Toks jausmas kad šios istaigos personalas nekenčia savo darbo ir savo nepasitenkinima išleja ant pacijentu.

2017-03-16, 10:59 | IP: *.*.*.*

Baisiusia yra registratura,amzinai dingsta medicinines korteles....Niekas uz tai neatsko.Kada bus isspresta si problema??

2017-02-26, 22:40 | IP: *.*.*.*

Šioje poliklinikoje pas šeimos gydytoją eilės yra tikrai labai ilgos. Šeimos gydytoja nesidomi paciento sveikata, pora žodžių pasako, nepasiteirauja apie paciento sveikatą.