Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 1220

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

83.3% Complete
4.2

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

66% Complete
3.3

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

62.2% Complete
3.1

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

54.6% Complete
2.7

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

79.6% Complete
4

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

51.3% Complete
2.6

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

70.4% Complete
3.5

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

66.2% Complete
3.3

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

69.5% Complete
3.5

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

64.9% Complete
3.2

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

60.7% Complete
3

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

71.2% Complete
3.6

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

21.8% Complete
1.1

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

66.8% Complete
3.3

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

55.2% Complete
2.8

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "Karoliniškių poliklinika"
Pacientų atsiliepimai
2024-06-18, 20:38 | 1

EGIDIJUS BERŪKŠTIS kardiologas labai malonus, kompetetingas. rūpestingas, konkretus, taktiškas gydytojas.
Pacientas Georgij Goroščenko

2024-04-05, 13:47 | 3

Po Covid pandemijos medikai absoliučiai ''atsipūtę''. eilės pas specialistus mažiausiai 1-2 mėn.Net su rimta liga.PVZ.endokrinologas,pirminiai tyrimai labai blogi ir pavojingi gyvybei,o siuntimas pas specialistą tik po 3 mėn.Apie stomotologus išvis tyliu.

2024-04-05, 12:59 | 1

Esu pasibaisėjus gydytojos Svitlanos Melnyk priėmimu ir darbu. Lydėjau močiutę į polikliniką kraujo tyrimams ir rentgenui. Užsiregistruoti pas šeimos gydytoją buvo neįmanoma, todėl buvom nusiųstos pas budinčią daktarę. Vizito laikas buvo 9:30, turėjome laukti nuo 7:00. Noriu paminėti, kad močiutei yra diabetas, ji neseniai išleista iš ligoninės dėl inkstų, kasos ir plaučių uždegimų, todėl nėra sutvirtėjus, reikia kuo daugiau ilsėtis. Kadangi laukėme vienos nemažą laiko tarpą, užėjau paklausti gydytojos, ar galėtų mus priimti. Net nepradėjus aiškinti situacijos buvau pertraukta, aprėkta ir rusiškai išvaryta ir kabineto. Pakalbėti atėjo seselė, kuri matosi yra labai stropi ir gera, bet užgožta gydytojos, savo žodžio neturi. Močiutę galiausiai priėmė, bet pavėluotai, nors buvo daug laisvo laiko tarp pacientų. Močiutei užėjus į vidų buvo paaiškinta, cituoju “ir be ligonių priėmimo, mes turime darbo”. Esu pakraupusi ir pirmą kartą susiduriu su tokia situaciją, nors tenka neretai lydėti senelius į Karoliniškių polikliniką ar įvairias ligonines. Mums laukus prie kabineto, taip pat matėme ir kitų pasipiktinusių žmonių, tik nežinau dėl kokios priežasties. Nenorėčiau, kad ir toliau būtų bendraujama taip su pacientais, o ypatingai tais, kurie galbūt negali už save pastovėti. Taip pat keista, kad dirba gydytoja, kuri beveik visiškai nekalba lietuviškai. Aš asmeniškai apsilankius pas ją, tiesiog nesusikalbėčiau. Gerai, kad susidūrėme su šia daktare, žinosim pas ką jokiu būdu neiti, ir ko nerekomenduoti šeimai, pažįstamiems ir kitiems aplinkiniams.

2024-02-21, 20:27 | 1

Labai nemalonus registratūros darbuotojų bendravimas, bei nesistengimas užrašyti pas reikiamus daktarus, kai siuntime aiškiai nurodyta gydytojo specialybė.

2023-03-21, 16:27 | 4

Esu nusivylusi šia poliklinika, buvę profesionalūs gydytojai - specialistai išsilakstė, neretai gydymo paslaugų tenka ieškoti kitose gydymo įstaigose. Šiuo metu žiauriai reikalinga gastroenterologo konsultacija gydymui skirti. Priešpaskutinę dieną praneša, kad gydytoja serga. Ji serga seniai, kam tuomet buvau registruojama. Man reikalinga skubi pagalba, kitose gyd. įstaigose galima gauti taloną tik už maždaug 2 mėn. Na ne kiekvienas gali skirti šimtus eurų mokamoms konsultacijoms.
Nemaloniai nuteikė ir vizitas pas gyd. fizinės medicinos ir reabiltacijos. Kodėl man gydytoja turi aiškinti, kad jos kaklas blogiau, nei mano, juk aš ne gydytoja. Tai aš jai turiu kalbėti apie savo nusiskundimus. Aš kelis mėn. laukiau vizito pas šią gyd., skyrė viso labo 5 masažus. Kitokių procedūrų man negalima. Viso tik 5 masažai? Mano darbo stažas virš 46 metų, mokesčių sumokėjau nemažai. Tačiau galiu gauti tik 5 masažus... Man pasakius, kad kitose poliklinikose skiriamos vandens procedūros, gydytoja liepė ten ir eiti. Žiauru... Ar taip gali gydytoja elgtis?
Ir dar, nesuprantu, kam reikia atsakinėti į klausimus apie kabinetų išdėstymą, ar veikia internetas, ar lengvai radau kabinetą.

2023-03-02, 08:39 | 821

Nusivylusi.

2022-09-29, 08:54 | 3

Registratūroje ne visada mandagiai bendrauja. Pastebėjau, kad ypatingai nemandagiai bendrauja įstaigos personalas su senjorais.

2022-09-29, 08:54 | 3

Registratūroje ne visada mandagiai bendrauja. Pastebėjau, kad ypatingai nemandagiai bendrauja įstaigos personalas su senjorais.

2022-08-20, 18:47 | 58

Esu labai nepatenkinta ir nusivylusi darbuotojais is poliklinikos kraujo laboratorijos, kab.Nr.345.Šį sav. teko atvykti dėl bendro bioheminio kraujo tyrimo.Pirmą darbuotoja bendravo l. nemandagiai,eilės milzinos prie kabinetų,ne visi pacientai su kaukėm laukia. ir ne labai saugu.Tik atėjus į kab. ir priejus prie darbuotojos supratau kad ji neigiamai nusiteikusi ir yra blogos nuotaikos po to ,pradėjo metytis mano taloneliu per stalą ir aiskinti kad jai jo nereikia labai grubiai ir netaktiškai.Nepataikė iskart duriant į vieną ir paimant kraujo,po to,prasidėjo tikros kancios ,pataikus vos,vos antrą kartą su dideliu skausmu isejau, onamuose ranka istino,pamėlinavo baisiai.Tą pačią dieną sulaukiau skambucio is Karpol kad turiu atvykti pakartotiniam kraujo tyrimui.Atvykus antrą kartą irgi darbuotoja nemandagiai snekėjo su manim ir neisklausus manęs isvyjo pro duris.Per du vizitus ranka tapo beveik visa mėlina ir istinusi.Tragiskas aptarnavimas,mandagumo ir atsakomybės,prof. kompetencijos stuoka.Baisu.

2022-04-26, 17:27 | 1

Tragiška poliklinika su tragiškais gydytojais. Kelis kartus nustatytos neteisingos diagnozės, paskirtas neteisingas gydymas. Nesusidomėjimas pacientu, jokio įsigilinimo į situaciją, vizito laiko nepaisymas.

2022-04-04, 13:48 | 2

Šiandien netikėtai teko kreiptis į Karoliniškių polikliniką. Registratūra atsiliepė telefonu per 5 minutes. Paskyrė vizitą pas mano šeimos gydytoją nedelsiant, 9.30. Gydytoja Kristina maloniai konsultavo, jai asistuojanti medikė irgi labai maloni. Gavau siuntimus dėl tolesnio tyrimų ir jau rytoj internete radau laisvą vietą pas gastro specialistus. Man patinka :) Karoliniškių poliklinikoje nepasitaikė aplaidumo ir nereagavimo atvejų.

2022-03-28, 08:57 | 2

Šitoj poliklinikoje iki registratūros prisiskambinti ne įmanomą, 30-50min niekas ne atsiliepia. Parašius paštu teigia kad, paskambins automatiškai , tačiau taip niekas ir ne paskambina. Vėliau skambina gydytoja ir reikia kodėl aš ne skambinau į registratūra.Susipykom su gydytoja, ne tikėliai dirba , reikia pereiti į kita poliklinika .....laba prasta įstaiga ne patariu kitiems.

2022-03-14, 23:58 | 3

Į savo darbą daktarai žiūri atsainiai ir kalba eina ne apie vieną daktarą, nerekomenduoju, trūko paskutinis lašas… pereinu į privačia klinika tikiuosi ten pavyks išsigydyti ligas kurių dėja nepavyko išsigydyti Karoliniškių poliklinikoje …

2021-12-27, 13:01 | 8

Po 10 m. pertraukos nusprendžiau grįžti į šią polikliniką, nes arčiau namų. Ir labai stipriai gailiuosi. Nors dar tik 4-as mėnuo kaip esu prisiregistravusi, bet niekaip negaliu papulti pas šeimos gydytoją. Per šį laiką man buvo pakeista jau 4-ą kartą šeimos gydytoja. Kaip taip įmanoma? Internetu registruotis nei pas vieną nėra vietų, telefonu prisiskambinti yra beveik neįmanoma, nors pačios registratorės maloniai bendraujančios. Net neperspėjus pacientų. Spėjau apsilankyti pas higienistą, sumokėjau 37 eur..tai normalu? Šeškinės poliklinikoje prieš pusmetį mokėjau 21 eur. Privačiai kainuoja 45 eur. Somotologė Osterienė Laisvė labai faina. Daryk kažką su savo įstaiga.....Šį kartą išsiregistruosiu ir jau visam laikui..

2021-09-20, 16:17 | 13

Dėkoju poliklinikos laboratorijos darbuotojai AGATAI , kuri dirbo 2021 09 20 ryte už dėmesingumą, geranoriškumą, norą padėti išspręsti ne dėl jos iškilusias problemas. Buvo labai maloni bendrauti, atidi paciento problemoms, labai ačiū jai ir linkiu sėkmes. ALMA.

2021-07-12, 16:56 | 1

Neįmanoma prisiskambinti jau du mėnesius... Kaip matau problemos tos pačios pas daugelį. Sistemą registravimosi neveikia, tad gydytoją pasiekti tiesiog neįmanoma. Atrodo, kad registratūra neveikia apvalią parą. Tikrai liūdna, kad nesirūpina savo pacientais. Juo labiau, kad net "nuotolinei konsultacijai" neįmanoma užsiregistruoti...

2021-05-05, 12:33 | 6

Neįmanoma prisiskambinti nei į registratūrą nei savo šeimos gydytojai, nei seselei.
Nesikreipiau 8 metus. Susirgus Corona virusu nesugebėjau prisiskambinti ir paprašyti pagalbos visas tris savaites Teko prašyti pažįstamų ir draugų vaistų, užsiimti savigyda.
Taip ir nesulaukiau nei skambučio nei pagalbos
Esu labai labai nusivylusi.

2021-04-06, 18:53 | 1

Neįmanoma prisiskambinti į registratura, o jeigu atsiliepia tai nemandagiai bendrauja. Labai nusivyliau šia poliklinika.

2021-02-03, 18:56 | 22

Pati prasčiausia poliklinika ir gydymo įstaiga su prastais ir nemandagiais gydytojais. Registratorėms reikėtų elementarios bendravimo kultūros ! Jei turite galimybę bėkite iš šitos poliklinikos ir daktarų....

2019-05-02, 06:31 | 6

Labai esu dekingas kardiologui d.Kvedarui.Po sunkios ligos ,grizes is ligonines,daktaras taip parinko man vaistus,kad praejus jau puse mano spaudimas 130/70,praejo visai skausmai krutinei.Auksinis daktaras,mandagus.Aciu labai,gerb.Daktaras!
Jurij Michailovič

2019-01-22, 14:05 | 4

Anksčiau buvau registruota savo kaimo poliklinikoje ir kartais su siuntimu teko apsilankyti Pašilaičių poliklinikoje - persirašius į Karoliniškių polikliniką tikrai pajutau skirtumą ir į gerąją pusę. Labai patinka poliklinikos modernumas - beveik niekur nėra "gyvų" eilių, o yra naudojami aparatai su numeriukais. Gydytojai, pas kuriuos teko lankytis malonūs ir viską tinkamai paaiškina.

2019-01-02, 16:10 | 4

Atnaujinta, svari, iranga nauja, o svarbiausia proofesionalus ir malonus gydytojai, jeigu reik, priima ir skubos tvarka palaukus.

2018-08-28, 05:38 | 2

Labai patiko reabilitacijos centras, visi labai malonus. Paskambinus i registratura taip pat buvo maloniai atsakyta i visus klausimus

2018-07-05, 12:17 | 3

Ką jums tokio blogo gyvenime padarė gyd. Elona Kozmenienė, kad jūs taip piktai, nepagrįstai apie ją atsiliepiate. Prašau neklaidinti visuomenės. Gydytoja kiekvienam pacientui skiria bendrus kraujo ir šlapimo tyrimus, kurie tikrai rodytų inkstų veiklos rimtus sutrikimus, jei tokie būtų. Inkstų nepakankamumas reta patologija, kuri dažniausiai diagnozuojama lėtinėmis ligomis sergantiems pacientams, tokiomis kaip cukrinis diabetas bei pirminė arterinė hipertenzija. Jei jums diagnozuotas rimtas sveikatos sutrikimas, patarčiau visas savo jėgas nukreipti pasveikimui, o ne gydytojos orumo ir garbės žeminimui. Jei metate gydytojai tokius kaltinimus, prašome nesislėpti, o pasirašyti po savo teiginiais. Kokią jūs teisę turite nustatyti gydytojos atlyginimą. Jei manote, kad Lietuvos gydytojų niekas nesaugo nuo melagingų, gerą gydytojo vardą teršiančių žmonių komentarų, labai klystate. Labai gaila, kad mūsų šalyje klesti tokie internetiniai portalai, kurie užsiima nepagrįstų anoniminių skundų platinimu.

2018-06-11, 14:04 | 25

Ar ne per daug psichiatru jusu istaigoje?? Visas somatines ligas, pervedat i psichosomatika ar psichikos sutrikimus?? Lietuvoje bando medicina i pseudomoksline psichiatrija pakeisti?? nes ieskoti tikra ligos priezasti ir gydyti proto neuztenka?? lietuvoje kaip matau yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant. Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama per 100 tukst zmoniu, 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.

2017-06-30, 22:49 | IP: *.*.*.*

Šeimos gydytojas buvo nusiuntęs pas akių gydytoją. Išrašė vaistų, gydžiausi, tačiau po poros mėnesių smarkiai pablogėjo. Nuėjus į registratūrą, pasakė kad reikia eiti vėl pas šeimos gydytoją gauti siuntimą pas akių gydytoją. Šeimos gydytojas gali priimti po 4 savaičių. Paklausus, kodėl negaliu eiti tiesiai pas akių gydytoją, pasakė, kad savo konsultaciją išnaudojau. Nurijusi kartėlį pabandžiau darbo gale paskambinti. Pasirodo, pas akių gydytoją mokamų talonėlių buvo kitam rytui net trys - keturi skirtingi laikai. Kodėl jie melžia pinigus, kai yra laisvų vietų ir taip pastoviai. Kai buvau antakalnio poliklinikoje nė karto neteko tiek laukti ar papildomai mokėti. Manau ši polikliniką negerbia pacientų, o tik bando ištraukti iš jų pinigus. Jei tau reikia skubios pagalbos ją gali gauti tik susimokėjus. Kam tas remontas jei vidus visiškai supuvęs ir korumpuotas? Niekam nerekomenduoju eiti čia gydytis, tik nusivilsite....

2017-06-13, 15:53 | 2

Skubiu atveju, kai buvo čia ir dabar reikalinga skubi neurologinė pagalba, dėl gydytojų nebuvo suteiktos net ir mokamos konsultacijos.
Buvo pasiūlyta laukti 1 val laiko budinčio gydytojo, o kai buvo paklausta, kas bus, jeigu pacientė nualps, pasakyta "pas mus čia daug kas alpsta, iškviesim greitąją kai reikės".
Tokiu atveju, teko patiems apsisukti ir vežti pacientę į greitąją pagalbą.
Ne pirmas kartas, pacientė nepasveiksta, situacija negerėja, diagnostika visada ta pati ir banali "jūs perdedat". Situacijai blogėjant vadinama "simuliante".
Iš praktikos yra tikrai gerų gydytojų ir malonaus personalo, tačiau tam tikrais atvejais, o ypač esant poreikiui skubiai pagalbai - tikslingiausia būtų nė nemėginti, o tiesiog tiesiai važiuoti į kitas įstaigas.

2017-06-02, 19:10 | IP: *.*.*.*

Talonu pas specialitu išvis nera. Reikia begti ko greičiau iš Karoliniškių poliklinikos.

2017-04-20, 18:33 | IP: *.*.*.*

Teko lankytis pas burnos chirurgą Merliūną. Pasitiko ir aptarnavo grubiai, nenoriai. Vizito metu ir po vizito pas šį gydytoją, jaučiausi labai nemaloniai (švelniai tariant). Manau, jei šiam gydytojui nepatinka dirbti šio darbo reikia keisti profesiją, jei nepatinka dirbti šioje med. įstaigoje, gali eiti dirbti privačiai, tuomet už didelius pinigus, kurie jam plauks į kišenę, išmoks elgtis ir bendrauti su pacientais.

2017-02-26, 18:10 | IP: 78.56.213.53

Atsikraustėme į Vilniu ir prieš prisirašydami į poliklinik, visa šeima bendravome su vyr.slaugytoja ir pavaduotoja. Jos puikiai mums patare, aprode vaiku skyriu, viska puikiai išaiškino! Patys geriausi atsiliepimai.

2017-02-17, 02:06 | IP: *.*.*.*

Jeigu nori likti gyvas, tai reikia bėgti iš Karoliniškių poliklinikos. kol nesusiduri su rimtesnėm problemom ir ligom,tol neįsitikini kuo viskas gali baigtis. Pas šeimos gydytoją priėmimas vėluoja apie valandą, norint gauti siuntimą pas specialistą, kur tikrai reikia, tau pasakys, o kam tau reikia, Padarai kraujo tyrimus, o atsakymą sužinai budama pas kitą specialistą, pasirodo pas tave ten rimtos problemos, o tu vaikštai ieškodama ligų toliau pas kitus specialistus, ir taip užburtas ratas porą mėnesių. O kai tau išrašo vaistus, tai po kelių dienų tave iveža greitoji pagalba į ligoninę su visokiom pasekmėm. Grižti atgal ir vėl tesiasi eksperimentai su tavimi. Vėl rašo vaistus, net nepažiūrėję, ką išrašė ankstesnis gydytojas, o pasirodo tų vaistų gerti negalima, vieni prieštarauji kitiems. Ir taip be galo, nes tavo sveikata niekam nerūpi, tavo sveikata - tavo rūpestis.
Daktaru iš didžiosios raidės reikia vadinti traumatologą R.Žagminą, Kompetetingas, rūpestingas, atidus, dėmesys žmogui, visokeriopa pagalba. Nuoširdus AČIŪ ir jo sesutei.
Verti specialisto vardo ir ginekologė D.Keršulytė, oftolmologė Stankūnaitė. Niekada gyvenime daugiau nenorėčiau patekti pas neurologę B.Šurnienę, jai ne su žmonėmis dirbti, o dėl kompetetingumo net nėra ką ir kalbėti, klausimų geriau neždavinėk.
Ko gero, tokio BARDAKO nėra net rajonų poliklinkuose.

2017-02-06, 14:26 | IP: 5.20.166.241

Laba diena, daug galėčiau rašyti, bet, matyt, pakaks, jei padėkosiu už rūpestį, dėmesį. Tiesiog be priekaištų dirba gydytojai: M. Larionova, G. Lisienė, A. Sadauskas, J. Romanova, K. Metrikienė ir puikiosios jų slaugės: Vandutė, Kornelija (kitų vardų neprisimenu, atleiskite, bet Jūs visos be priekaištų).
Nežinau, kodėl kiti kritikuoja poliklinikos darbą, gal man tik sekasi...Didžiausios Jums sėkmės!

2017-01-13, 22:10 | 6

Gydytojų specialistų veikla simbolinė - už juos atgaline data pacientus diagnozuoja akuserė Batūrienė ir techninio personalo atstovė R. Kazlauskaitė. Pacientai, baikite pasirasineti ant tualetinio popieriaus skiautelių, kurias nežinia kas nezinia kada ir nezinia kur uzklijuos/perklijuos. Pasirašinėkite po gydytojo ar valytojos tekstu istorijoje ir uzbraukite buvusias laukymes, nes po metų-kitų pasigailėsite

2016-10-01, 23:30 | IP: *.*.*.*

Jūratė Buivydaitė-Skapcevičienė bendraudama nesusilaikė nuo ironijos, po vizito jaučiausi tik pažemintas, niekuo nepadėjo, pareiškė - kad daug kam skauda, daug kas negaluoja ir nieko čia tokio, žmonės gyvena ir taip, kad tyrimai mano geri, ir jeigu noriu galiu eiti pats ieškotis priežasčių pas kitus gydytojus, bet dabar turiu nebegaišinti jos laiko mat ir taip per daug ją užlaikiau. Esant skausmams ir silpnumui išstatė už durų, nei siuntimu kitur, nei pagalbos.

2016-09-27, 12:13 | IP: *.*.*.*

Išėjau iš Karoliniškių poliklinikos, nes labai prasta aptanavimo kokybė. Yra geresnių poliklinikų Vilniuje...

2016-08-24, 09:34 | IP: *.*.*.*

Siaubinga tvarka registruojantis pas odontologus.

2016-07-10, 20:39 | IP: *.*.*.*

Kaikurie gydytojai neatlieka savo pareigu. Prie kabinietu tenka laukti po 30 min., kol tave priima,nes gyd. pietauja arba pustyciauja.. Gydytojai ginekologai nekompetetingi. Seimos gyd. ne nori atilkti savo pareigu be vokelio, neduoda nedarbingumo.

2016-04-01, 12:33 | IP: *.*.*.*

Administracija paaiškino, kad naujagymio lankyti nevažiuos, nes mano adresas nėra jų registre, nors yra lygiai už 3km.

2016-03-28, 18:16 | IP: *.*.*.*

Laiminga gyd. Lina Zabulienė spjovusi į šį darbdavį Administracija visiškai ignoruoja gydytojo etikos normas, klastoja faktus ir sveikatos dokumentus; juos komerciniais tikslais išneša iš poliklinikos. Pacientas savo pažeistas teises gintis gali tik per Valstybinę Akreditavimo Sveikatos Priežiūros Veiklai Tarnybą. Steigėjas - Vilniaus m. savivaldybė - gina poliklinikos lobistus. Nesuprantama kodel dosnius atlyginimus gauna I. Valančiėnė M. -neurologe, M. Baturienė - ginekologė, poliklinikoje nepriimančios ligonių, bet vykdančios katalikių-komjaunuoliu prievolę būti marionetėmis
GĖDA ir Vilniaus m. merui ir jo atstovaujamai partijai.

2016-03-13, 10:42 | IP: *.*.*.*

Norejau atkreiti demesi i gydytojo odontologo padejejos NATALIJOS GUJIENES darba ir chamiska elgesi. Buvau uzsirasiusi pas odontologa 13.40 valandai. Kita diena paskambino ir prisistate odontologo padejeja NATALIJA GUJIENE ir pasake, kad reikes pakeisti mano vizito laika, ir ar as galesiu atvykti VALANDAI anksciau, t.y. 12.40 val., as sutikau. Likus vienai dienai iki vizito, nezinomu numeriu man buvo paskambinta 17.54 laiku, as neturejau galimybiu pakeli rageli, taip kaip turejau kursus ir mobiliajame buvo isjungtas garsas. Kursai baigesi 18 val., pamaciau praleista skambuti, 18.01 perskambinau, niekas nepakele, poto dar perskambinau 18.38 val. - niekas nepakele. Kita diena, taip kaip turejau vizita 12.40 val., atejusi pas odontologe, paaiskejo, kad mano vizitas yra nutrauktas, taip kaip vakar man odontologes padejeja NATALIJA GUJIENE NEPRISISKAMBINO perspeti, kad vizito laika IR VEL reikes pakeisti, ir ateiti jau ne 12.40, o dar ANKSCIAU. T.y. be namo SUTIKIMO buvo pakeistas vizito laikas, ir taip kaip NATALIJA GUJIENE kaip jinai aiskinosi, NEPRISISKAMBINO (nors nam buvo paskambinta tik viena karta, 17.54 val.)., tai ne jos problema, jokiu atsiprasimu nesulaukiau del sito nesupratimo. Likau labai izeista ir nustebinta tokiu neprofesionaliu savo darbo NATALIJOS GUJIENES atlikimu bei elgesi

2016-03-10, 19:25 | IP: *.*.*.*

siaubas o ne poliklinika! Gydytojai tik vieta uzima ir alga gauna, jiems visiskai nusispjaut i pacientus ir ju pasveikima!!!

2016-02-24, 17:58 | IP: *.*.*.*

manau kad tai nenormalu, kad pas seimos gydytoja stabiliai savaitei i prieki nera taloneliu, o papildomu, kaip supratau, neisduoda ar kazkokios kitos ten registraturos problemos

2016-02-11, 15:28 | IP: 84.15.187.167

atsakineju i klausymus ir draskausi tarp suaugusiu ir vaiku poliklinikos ir aptarnavimo.Suaugusiuju tik teigiami atsiliepimai,na yra minusiuku,bet pliusiukai atsveria Vaiku poliklinika TRAGEDIJA.Papult pas daktarus uzsirasius pagal laika,turi sedeti maziausiai pusvalandi-UZSIRASIUS SU TALONELIU.Su temperatura vaikas paskambinus i registratura pareiskia -NER TALONELIU,net papildomo nepasiulys ar pas budinti gydytoja,kol pati neuzklausi.Sian vyras su vaiku uzsirase buvo 9.45h pas gydytoja,pas ji papuole 11.00h.Nes vis i prieki prasydavo praleisti tai ta tai ana,nu zinot,kam mes tada rasomes,laukiam patogaus laiko,kad suderyt su darbais,pagaliau vaiko mokykla ir pan.?Esme ,kad sutvarkykit vaiku poliklinika kaip ir suaugusiu,gal tada tokiu bardaku nebus ir mes nesiskusime kad mes uzsirasom kaip to reikalaujama o kazkas eina laimes ratu-papuls ar ne.Ir daugiau atsakomybes i sergancius vaikus su didziausia temperatura(ir nereik teisyt jog galim kviest greitaja)

2016-02-08, 12:27 | IP: *.*.*.*

Karoliniškių poliklinikos išorė neatitinka vidaus. T.y. dauguma gydytojų nekompetetingi. Tik vienetai dirba prisiekė hipokratui.

2016-02-07, 12:20 | IP: *.*.*.*

Švaru, atremontuota, tvarkinga aplinka, registravimo sistemos modernios, malonūs rūbininkai. Daugiau galėtų būti poliklinikoje diagnostinės aparatūros arba dažniau siūstu kitur tirtis o neapsiribotu vien paciento apžiūrėjimu plika akimi.

2016-02-01, 17:19 | IP: *.*.*.*

Komunikacija: jos nėra. Bandžiau per savaitę prisiskambinti 4 dienas po tris kartus skirtingais laikais - nepavyko.

Šeimos gydytojas buvo nusiuntęs pas akių gydytoją. Išrašė vaistų, gydžiausi, tačiau po poros mėnesių smarkiai pablogėjo. Nuėjus į registratūrą, pasakė kad reikia eiti vėl pas šeimos gydytoją gauti siuntimą pas akių gydytoją. Šeimos gydytojas gali priimti po 3 savaičių. Paklausus, kodėl negaliu eiti tiesiai pas akių gydytoją, pasakė, kad savo konsultaciją išnaudojau. Nurijusi kartėlį pabandžiau darbo gale paskambinti. Pasirodo, pas akių gydytoją mokamų talonėlių buvo kitam rytui net trys - keturi skirtingi laikai. Kodėl jie melžia pinigus, kai yra laisvų vietų ir taip pastoviai. Kai buvau antakalnio poliklinikoje nė karto neteko tiek laukti ar papildomai mokėti. Manau ši polikliniką negerbia pacientų, o tik bando ištraukti iš jų pinigus. Jei tau reikia skubios pagalbos ją gali gauti tik susimokėjus. Kam tas remontas jei vidus visiškai supuvęs ir korumpuotas?

2016-01-30, 16:10 | IP: *.*.*.*

Nieko teigiamo apie šios gydymo įstaigos teikiamas paslaugas pasakyti negaliu. Esu vidutinio neįgalumo lygio, nemokamų gydymo paslaugų pas specialistus gauti beveik neįmanoma , o jeigu pasiseka gauti nemokamą taloną, tai reikia laukti apie du mėnesius ir daugiau. Tai pasityčiojimas iš ligonių.

2016-01-29, 19:53 | IP: 213.164.96.145

vertinu kaip gera poliklinika

2015-08-25, 10:33 | IP: *.*.*.*

Nieko teigiamo nėra, eilės kilometrinės ne tik pas specialistus, bet ir pas šeimos gydytojus. Net sveikatos patikrinimo pažymai gauti, eilės daugiau kaip 2 savaitės.Koks darbdavys tiek lauks darbuotojo? Norint gauti išrašas forma Nr.027, reikia registruotis pas šeimos gydytoją , talonų nėra arba po mėnesio.Išrašai mokami, tačiau juos gausi geriausiu atveju po dviejų savaičių.

2015-07-27, 12:49 | IP: *.*.*.*

NEGALIU PARAŠYTI JOKIO TEIGIAMO KOMENTARO APIE ŠIĄ ĮSTAIGĄ. Pas šeimos gydytoją reikia laukti vieną mėnesį, pas kitus specialistus reikia laukti po du, tris mėnesius, belaukiant galima ir savaime pasveikti arba numirti. Dirba labai prastos kvalifikacijos gydytojai. Mūsų sveikata jiems nerupi, jie tik pastoviai laukia iš mūsų kyšių. Šioje įstaigoje didelė korupcija. Reabilitacijos skyriuje dirba korumpuoti medikai, jeigu neduosi kyšio, tai ir normalaus gydymo negausi, tai jau įsišaknijusi piktžaizdė Karoliniškių poliklinikoje. Ypatingai kyšių atviru tekstu iš ligonių reikalauja reabilitologė Malkina. Laikas susidomėti šios korumpuotos įstaigos ir jos gydytojų darbu spec. tarnyboms.