Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 1220

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

83.2% Complete
4.2

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

65.2% Complete
3.3

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

62.1% Complete
3.1

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

56.2% Complete
2.8

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

82.6% Complete
4.1

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

51.7% Complete
2.6

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

69.8% Complete
3.5

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

64.5% Complete
3.2

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

69.5% Complete
3.5

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

65.3% Complete
3.3

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

59.5% Complete
3

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

72% Complete
3.6

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

18.4% Complete
0.9

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

64.7% Complete
3.2

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

53.8% Complete
2.7

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "Karoliniškių poliklinika"
Pacientų atsiliepimai
2015-08-25, 13:33 | IP: *.*.*.*

Nieko teigiamo nėra, eilės kilometrinės ne tik pas specialistus, bet ir pas šeimos gydytojus. Net sveikatos patikrinimo pažymai gauti, eilės daugiau kaip 2 savaitės.Koks darbdavys tiek lauks darbuotojo? Norint gauti išrašas forma Nr.027, reikia registruotis pas šeimos gydytoją , talonų nėra arba po mėnesio.Išrašai mokami, tačiau juos gausi geriausiu atveju po dviejų savaičių.

2015-07-27, 15:49 | IP: *.*.*.*

NEGALIU PARAŠYTI JOKIO TEIGIAMO KOMENTARO APIE ŠIĄ ĮSTAIGĄ. Pas šeimos gydytoją reikia laukti vieną mėnesį, pas kitus specialistus reikia laukti po du, tris mėnesius, belaukiant galima ir savaime pasveikti arba numirti. Dirba labai prastos kvalifikacijos gydytojai. Mūsų sveikata jiems nerupi, jie tik pastoviai laukia iš mūsų kyšių. Šioje įstaigoje didelė korupcija. Reabilitacijos skyriuje dirba korumpuoti medikai, jeigu neduosi kyšio, tai ir normalaus gydymo negausi, tai jau įsišaknijusi piktžaizdė Karoliniškių poliklinikoje. Ypatingai kyšių atviru tekstu iš ligonių reikalauja reabilitologė Malkina. Laikas susidomėti šios korumpuotos įstaigos ir jos gydytojų darbu spec. tarnyboms.

2015-07-13, 12:24 | IP: *.*.*.*

Prastai! Susimoki uz konsultacija, susiplanuoji laika, lauki virs valandos.

2015-01-22, 23:53 | IP: *.*.*.*

Tragedija

2014-11-27, 21:52 | IP: *.*.*.*

Nieko teigiamo apie šią gydymo įstaigą negaliu pasakyti, nes ji nenusipelnė nė vieno gero žodžio. Poliklinikos interjeras išgražintas, o gydytojų profesionalumas ir bendravimas su pacientais labai apgailėtinas. Jeigu nedavei kyšio , negausi paslaugos, tokia jau realybė Karoliniškių poliklinikoje. Gėda. MANE PAPIKTINO REABILITOLOGĖS GALINOS MALKINOS GYDYMO METODAS - NEDUOSI KYŠIO VISAI NEGAUSI GYDYMO PROCEDŪROS ARBA GAUSI PAČIĄ PIGIAUSIA IR NE PAGAL PASKIRTĮ. JEIGU DUOSI KYŠĮ GAUSI DAUG PROCEDŪRŲ IR NETURĖSI PROBLEMŲ. TAI PACIENTO TERORAS. KAROLINIŠKIŲ POLIKLINIKOS DIREKTORĖ Į JOKIUS SKUNDUS NEREAGUOJA. ESU ILGAMETĖ ŠIOS POLIKLINIKOS PACIENTE, BET NIEKADA ŠIOJE POLIKLINIKOJE NEBUVO TOKIO TERORO PACIENTAMS KAIP DABAR DIRBANT ŠIAI POLIKLINIKOS DIREKTOREI. MATYT, KAD TOKIA KYŠIUS REIKALAUJANTI GYDYTOJA,KAIP GALINA MALKINA, NAUDINGA IR DIREKTOREI.

2014-11-04, 10:47 | IP: 86.38.176.209

Lanakusi jau daugiau nei du metus šioje poliklinikoje ir matau, kaip ji tobulėja aptarnavimo kokybe. Kas liečia gydytojų profesionalumą, manau daugelis gydytojų tikrai gerai atlieka savo darbą, žinoma pasitaikė per tą laikotarpį specialistų, kurie tikrai neturėtų dirbti šio darbo, bet jų galima išvengti iš anksto pasižiūrėjus jų reitingus :)

2014-08-09, 23:10 | IP: *.*.*.*

Patinka tik šeimos daktarės Lapienėnės kalbinetas. Tiek gydytoja visada išklausinėja, duoda siuntimus kur paprašai (tiesa, apie tai pati ir turiu pasakyti), tiek slaugytoja maloniai bendrauja ir atsimena net iš matymo. Pas odontologą užsirašyti yra tiesiog neįmanoma! Negaliu prisiminti ginekologės pavardės pas kurią lankiausi, bet per apžiūra pasakė jog pas mane yra gimdos kaklelio erozija. Paklausius kas tai yra, pareiškė, kad paskaityčiau internete.
Artimiausiu laiku persiregistruosiu į kitą polilniką!!!

2014-06-27, 19:50 | IP: 5.20.164.211

Labai gera poliklinika :)

2014-05-13, 20:10 | IP: *.*.*.*

Atsinaujino poliklinika Ne visi gydytojai įdėmaiai išklauso

2013-12-31, 07:21 | IP: 88.223.56.235

Gerų 2014 metų linkime šiai gydymo įstaigai. Gydančiai gydytojai J.Sarapinienei bei slaugytojai Vilmai.

Pacientams mažiau niurzgėti

2013-11-11, 10:29 | IP: *.*.*.*

Registratorė Žydrė arogantiška, pasikėlus, tokiems registratoriams dirbti ne vieta!

2013-06-07, 10:27 | IP: *.*.*.*

Džiugu, kad atėjus naujai direktorei imtasi renovacijos, padaugėjo naujos medicininės įrangos. Konkrečiai labai nusivyliau visomis vaikų LOR, nu kažką manau daryti reikia, ieškokit jauno naujo Lor, nes kitos jau manau persenos dirbti, jau šiek tiek "nukvakę" - kartais atmestinai apžiūri, o Einorienė su savo sesele tai išviso nekultūringos, grubios, kaip iš kosmoso atskridusios - išmesčiau iškarto, ypač seselę, kuri darbo metu žiaumoja gumą, vaikšto kaip pavartojus narkotikų.

2013-04-07, 13:00 | IP: *.*.*.*

Gražėja tik aplinka ir estetika. Ačiū sąžiningiems medikams ,kurie perspėja,kad pas juos viena ar kita diagnostinė aparatūra yra senos ir ne tiksliai diagnozuoja ligą ir siūlo kitur tirtis išsamiau. O nauja med. įranga kažkur dar neišpakuota stovi,kažko laukia. Ačiū medikams ,kurie negailėdami savo asmeninio laiko priima ligonį jau pasibaigus darbo laikui. Personalas ir gydytojai įvairūs,kaip ir visur. Yra medikų iš pašaukimo, jautrių,rūpęstingų,sąžiningų (deja jų labai mažai ), bet yra ir labai abejingų ,kurie nesuvokia kad yra tokių pacientų,kurie trukdo juos ir prašo pagalbos iš jų tik kai tikrai l.blogai jaučiasi, o ne pasiplepėt pas daktarą ateina . Suprantu, daktarai ne Dievai. Ne viskas jų galioje. Bet nesistengiama daryti kas galima. Bet "gydyti" vien apžiūrėjus pacientą ir pamatavus spaudimą (Nors tiek ačiū. Spaudimą ir pati namie pamatuoti galiu), nepadarius jokių kitų išsamesnių diagnostinių tyrimų ir konstatuoti ligą ir ją "gydyti". ....Nenoriu įžeisti jaunų būsimų gerų medikų. Bet kai kuriuos "medikus" norisi pavadinti rezidentais. Tenka privačiai tirtis ir gydytis.

2013-04-03, 14:30 | IP: *.*.*.*

Poliklinikos direktorius žiūri ne pacientų interesų, o dangsto apsikakojusius gydytojus. Vidas Vilčinskas +370 686 01064

2013-04-02, 13:55 | IP: *.*.*.*

Teigiami šios poliklinikos dalykai kol kas labai paviršutiniški, išoriniai, t.y. šviežiai ir gražiai atnaujintas pastatas, patogus susisiekimas, tačiau administracija ir gydantysis personalas nenusipelno nei vieno svaraus teigiamo komentaro! Tai ne poliklinika, ne gydymo įstaiga, o visiškai užkalkėjęs kamštis arba užkietėję viduriai, be jokios apytakos. Ir turbūt jokia valomoji netvarkos klizma čia nepadės... Užsiregistruoti pas bet kokį aktualesnį gydytoją yra tiesiog neįmanoma, turbūt greičiau galima patekti pas prezidentę arba miesto merą... Be to, ši poliklinika yra Vilniaus medicinos darbuotojų kloaka, į kurią sutekėję visi nešvariausi, neprofesionaliausi ir aplaidžiausi medikai. Čia galima išgyventi tik tiems pacientams, kurie patys turi bendrą supratimą apie mediciną ir nuolat neša kyšius, nes Karoliniškių poliklinikoje kito kelio gydytis nėra!

;