Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 186

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

75.1% Complete
3.8

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas JÅ«sų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogÅ«s laiptai)

69.1% Complete
3.5

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

58.5% Complete
2.9

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

RegistratÅ«ros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

50.5% Complete
2.5

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

69.7% Complete
3.5

Ä®staiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

41.3% Complete
2.1

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

68.7% Complete
3.4

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

74.8% Complete
3.7

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

72.3% Complete
3.6

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

70.8% Complete
3.5

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

68.3% Complete
3.4

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

71.1% Complete
3.6

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiÅ«ra)

26.3% Complete
1.3

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

72.4% Complete
3.6

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

18.3% Complete
0.9

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Vilniaus rajono centrinė poliklinika"
Pacientų atsiliepimai
2019-05-29, 12:17 | 5

Esu patenkinta gyd. Fominienes bendravimu, demesiu, puikiai isiklauso i problemas, nebijo siusti pas specialistus jei to reikia . Gerai dirba ir jos sesute, atidi, demesinga, paslaugi Aciu

2019-01-11, 11:17 | 1

Užsiregistravus pas šeimos gydytoją, pastoviai nurodomas ne tas kabinetas: nurodomas gydytojo kabineto numeris, bet klientai aptarnaujami per seselės kabinetą. Taip klaidinami nauji pacientai.
Pas gydytoją buvau užsiregistravęs prieš mėnesį, bet atvykus į vietą (10min prieš vizito laiką), teko pralaukti 50 min, bet niekas taip ir nepakvietė pas gydytoją. Kiti pacientai buvo kviečiami, bet niekas nesugebėjo paaiškinti, kodėl taip ilgai tenka laukti už durų, nors tavo priėmimo laikas jau senai atėjo. Esu nusivylęs tokia sistema. Palaukti prie durų nėra problema - problema tame, kad niekas neperspėja, jog teks ilgai laukti vizito pas gydytoją.

2018-08-08, 18:35 | 6

Jeigu susergi, tai turi laukti vizito pas šeimos gydytoją apie mėnesį. Registratūros darbuotojos tragiškos, nemalonios, visalaik mano, kad simuliuoji. Gydytojai visus negalavimus ir akivaizdžias sveikatos problemas nurašo į normos ribas arba pasiūlys tau reklaminį lapuką jeigu tyrimai rodo, kad kažkas negerai tai išrašys tau antibiotikų ar dar kažko ir net neieškos priežasties kodėl ar kas negerai. Jeigu norėsi pasidaryti papildomų tyrimų tai reikės susimokėti ir dar pasakyti gydytojai kokį tyrimą daryti, nes pati ji nepasiūlys. Užsirašius pas gydytoją internetu ateini po mėnesio savo laiku prie kabineto ir dar turi laukti 2-3 valandas kol priims. Siuntimą tau išrašys pas visai kitą gydytoja nei pas kuri tau reikia. O jeigu paprašysi siuntimo į kitą įstaigą tai neduos tau jo ir sakys kam tau reikia, taip pat ir jeigu tau reikės pas kitą specialistą nei šeimos gydytoją sakys, kad tau viskas gerai ir neduos siuntimo, nors TLK yra praneše, kad galima gydytis, kurioje nori įstaigoje su siuntimu jeigu toje įstaigoje eilės mažiausios. Odontologai taip pat patyliu... sėdi prakaituotas storulis odontologas, kuris kalba pusiau rusiškai, pusiau lenkiškai ir net nesupranta ar ten pas tave dantyje skylė ar ne skylė. Nieko prieš apkūnius žmonės neturiu, higienos normos galioja visiem. PSC darbuotojai irgi tragiški, nesiskaito su pacientais, grūbus, nemalonūs. Jeigu pritrūksta vaistų ar reikia kokį siuntimą gauti į ligoninę tai tau pasiūlo vizitą po mėnesio, net jeigu tu vakar buvai pas gydytoją ir tau blogai išrašė receptą. Jeigu blogai jautiesi irgi niekas tavęs nepriims, nes tavo kaltė, kad nesikreipei anksčiau, o jeigu kreipeisi anksčiau tai irgi geriausiu atveju buvai išsiųstas namo. Liūdniausia tai, kad kitose įstaigose ne ką geriau.

2018-07-23, 21:27 | 4

Noriu padėkoti odontologijos skyriaus registratorei, už malonų bendravimą ir supratingumą.

2018-06-11, 16:59 | 25

Visas somatines ligas, pervedat i psichosomatika ar psichikos sutrikimus?? Lietuvoje bando medicina i pseudomoksline psichiatrija pakeisti?? nes ieskoti tikra ligos priezasti ir gydyti proto neuztenka?? lietuvoje kaip matau yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant. Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama per 100 tukst zmoniu, 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.

;