Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 186

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

74.8% Complete
3.7

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

69.1% Complete
3.5

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

61.1% Complete
3.1

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

54.7% Complete
2.7

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

75.3% Complete
3.8

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

42.7% Complete
2.1

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

69.3% Complete
3.5

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

72.4% Complete
3.6

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

71% Complete
3.6

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

69.4% Complete
3.5

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

68.1% Complete
3.4

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

70.7% Complete
3.5

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

29.1% Complete
1.5

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

73.1% Complete
3.7

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

27.3% Complete
1.4

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Vilniaus rajono centrinė poliklinika"
Pacientų atsiliepimai
2024-02-06, 18:07 | 1

Gydytoja neurologe visiškai nesiėmė ieškoti kur problema. Iš padarytų tyrimų paviršutiniškai viską surašė ir atsakė,kad jums skauda nes esate jautri. Visiškai nesuinteresuota gydyti ar išaiškinti kur skausmo problema. Neskyrė jokių papildomų tyrimų. Visiškai neįdomi kliento nuomonė. Labai nusivyliau, kad gydytoja taip aplaidžiai žiūri į pacientą.

2023-06-15, 10:22 | 21

Puiki poliklinika, profesionalūs ir malonūs antro lygio specialistai. Labai patogu registruotis į vizitus per jų puslapį, nėra didelių eilių, rekomenduoju!

2023-04-27, 13:54 | 4

Labai gera poliklinika. Gydytojai konkretus, kvalifikuoti, patyre. Labai maloniai bendrauja.

2023-03-29, 19:54 | 2

Apeikite šią įstaiga. Pas šeimos gydytoją prisiskambinti praktiškai neįmanoma, nuėjus pas specialistus dažnai reik prašytis siuntimų į santariškes, nes dauguma specialistų pensininkų ir nelabai geba atrasti problėmą… Siuntimų irgi nėra linkę duoti, reik kovoti… Kai paprašai dermatologo siuntimo į santariškes, nes pats nesugeba atrasti ptoblemos, jis siūlo eiti privačiai, nes santariškėse tų problėmų nesprendžia, bet kai pasakai, jog jau esi gavęs siuntimą prieš metus, tada nenorom išrašė…

2023-03-29, 15:50 | 1

Reikėjo mokėti, nes praėjau komisiją , skirtą pratęsti vairuotojo pažymėjimą.
Ačiū už Jūsų gerumą

2022-12-25, 19:23 | 8

Padėtis kasmet blogėja . Bėkite iš šios poliklinikos.

2022-10-09, 10:08 | 4

Poliklinika turi pliusu: visad prisiskambinu is pirmo/antro karto, gana lengva rasti gydytojo kabineta, patogi tyrimams priduoti sistema, patogu atvaziuoti iki poliklinikos, svaru.
Mano akimis minusai: seimos gydytojai su komunikacijos bei mandagumo stoka, labai ilgos eiles pas specialistus, registraturos darbuotojos - vienos linkusios isgirsti ir padeti, kitos formalios ir netgi piktai bendraujancios, informacija teikiancios itin siaurai ir nemegstancios kada uzduodami patikslinamieji klausimai, stovejimo aikstele per maza, sunku aplinkui rasti kur pastatyti automobili.

2022-01-05, 08:52 | 4

Jei tik yra galimybė, rinkites tik kita gydymo įstaiga. Dėl visos covid situacijos med.personalas išnaglėjo. Slaugytojos darbo telefonas skamba, o ji sau ramiausiai sėdi ir maigo savo asmeninį telefoną, neatsiliepia į pacientų skambučius. Ne pertraukos metu ramiausiai nueina į registratūra ir su jos darbuotojais mažiausiai 30min ten sėdi ir girdisi iš ten tik juokai, ir nesvarbu kad prie gydytojo kabineto sėdi žmonės jau 40min nuo paskirto laiko. Susirgo žmogus covid’u- iš gydytojo sulaukė skambučio tik po kelių dienų ir tai tik “pakėlus toną” registratūroje. Apgailėtina įstaiga.

2021-12-14, 15:56 | 3

Įstaigoje leidžia būti nedevinti kaukės, pacientai apsisnargliave, kostintys sėdi be kaukių, atkreipus seselės dėmesį iš manęs nusijuokė. Paklausus daktarės apie skiepus buvo pasiulyta laikytis dorovės o ne skiepytis, paklausus kodėl, sako, nes mes nepritariam, paklausus kodėl nepritaria pasakė pasiskaityti internete. Administratorės paskambinus numeta ragelį vidury klausimo iki kelių valandų dirba daktarė. Niekam nerekomenduociau šios klinikos.

2021-11-23, 21:19 | 6

Esu labai patenkinta Vilniaus rajono polikninikos pradedant registratūros, slaugytojų ir gydytojų darbu.

2021-10-27, 23:17 | 14

Profesionaliai atliekanti savo darbą gydytoja.Tik išėjus iš VRCP teko atsigulti ant suolelio,neperspėjo, kad pakilęs spaudimas.....
Pagarbiai.

2021-10-26, 20:55 | 1

Vaikas 8 mėn. 2 dienas negali sulaukti būtinos pagalbos. Vedėja pasiūlė paskaityti straipsnius internete ir pokalbio gale pasiūlė pakeisti gydymo įstaigą. Vakare paskambino registratorė ir pasakė, kad šeimos gydytoja Vilma Pakalkienė staiga pasijuto blogai ir išėjo namo. Vaikas gali kentėti, o daktarė Ne!

2020-10-16, 09:30 | 11

Jau naudojamės šios įstaigos paslaugomis 10 metų. Per šį laikotarpį labai daug turėjome reikalų su šios poliklinikos specialistais. Niekada nebuvo jokių problemų. Gydytojai visada diagnozuoja tiksliai, jei nežino, skiria siuntimus, visi tyrimai vietoje, niekur nereikia lakstyti. Tikrai ši įstaiga, kaip valstybinė, yra aukščiausio lygio. Privačiose įstaigose net negausi tokio paslaugų paketo, kaip čia.

2020-07-27, 15:58 | 2

Esu daugelį metų registruotas , bet šeimos gydytojo esu nepatenkintas.Be mano atsiklausimo , buvo perrašytas naujam nekvalifikuotui gydotojui.Todėl , nepatenkintas teikiamas , siūnčia į kitą gydymo įstaigą.

2019-05-29, 09:17 | 5

Esu patenkinta gyd. Fominienes bendravimu, demesiu, puikiai isiklauso i problemas, nebijo siusti pas specialistus jei to reikia . Gerai dirba ir jos sesute, atidi, demesinga, paslaugi Aciu

2019-01-11, 09:17 | 1

Užsiregistravus pas šeimos gydytoją, pastoviai nurodomas ne tas kabinetas: nurodomas gydytojo kabineto numeris, bet klientai aptarnaujami per seselės kabinetą. Taip klaidinami nauji pacientai.
Pas gydytoją buvau užsiregistravęs prieš mėnesį, bet atvykus į vietą (10min prieš vizito laiką), teko pralaukti 50 min, bet niekas taip ir nepakvietė pas gydytoją. Kiti pacientai buvo kviečiami, bet niekas nesugebėjo paaiškinti, kodėl taip ilgai tenka laukti už durų, nors tavo priėmimo laikas jau senai atėjo. Esu nusivylęs tokia sistema. Palaukti prie durų nėra problema - problema tame, kad niekas neperspėja, jog teks ilgai laukti vizito pas gydytoją.

2018-08-08, 15:35 | 6

Jeigu susergi, tai turi laukti vizito pas šeimos gydytoją apie mėnesį. Registratūros darbuotojos tragiškos, nemalonios, visalaik mano, kad simuliuoji. Gydytojai visus negalavimus ir akivaizdžias sveikatos problemas nurašo į normos ribas arba pasiūlys tau reklaminį lapuką jeigu tyrimai rodo, kad kažkas negerai tai išrašys tau antibiotikų ar dar kažko ir net neieškos priežasties kodėl ar kas negerai. Jeigu norėsi pasidaryti papildomų tyrimų tai reikės susimokėti ir dar pasakyti gydytojai kokį tyrimą daryti, nes pati ji nepasiūlys. Užsirašius pas gydytoją internetu ateini po mėnesio savo laiku prie kabineto ir dar turi laukti 2-3 valandas kol priims. Siuntimą tau išrašys pas visai kitą gydytoja nei pas kuri tau reikia. O jeigu paprašysi siuntimo į kitą įstaigą tai neduos tau jo ir sakys kam tau reikia, taip pat ir jeigu tau reikės pas kitą specialistą nei šeimos gydytoją sakys, kad tau viskas gerai ir neduos siuntimo, nors TLK yra praneše, kad galima gydytis, kurioje nori įstaigoje su siuntimu jeigu toje įstaigoje eilės mažiausios. Odontologai taip pat patyliu... sėdi prakaituotas storulis odontologas, kuris kalba pusiau rusiškai, pusiau lenkiškai ir net nesupranta ar ten pas tave dantyje skylė ar ne skylė. Nieko prieš apkūnius žmonės neturiu, higienos normos galioja visiem. PSC darbuotojai irgi tragiški, nesiskaito su pacientais, grūbus, nemalonūs. Jeigu pritrūksta vaistų ar reikia kokį siuntimą gauti į ligoninę tai tau pasiūlo vizitą po mėnesio, net jeigu tu vakar buvai pas gydytoją ir tau blogai išrašė receptą. Jeigu blogai jautiesi irgi niekas tavęs nepriims, nes tavo kaltė, kad nesikreipei anksčiau, o jeigu kreipeisi anksčiau tai irgi geriausiu atveju buvai išsiųstas namo. Liūdniausia tai, kad kitose įstaigose ne ką geriau.

2018-07-23, 18:27 | 4

Noriu padėkoti odontologijos skyriaus registratorei, už malonų bendravimą ir supratingumą.

2018-06-11, 13:59 | 25

Visas somatines ligas, pervedat i psichosomatika ar psichikos sutrikimus?? Lietuvoje bando medicina i pseudomoksline psichiatrija pakeisti?? nes ieskoti tikra ligos priezasti ir gydyti proto neuztenka?? lietuvoje kaip matau yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant. Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama per 100 tukst zmoniu, 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.

2018-04-12, 06:48 | 2

Labai nemalonus gyditojas Diminskis, kai negalejau isizioti placiau, pasake kad trugdau jam dirbti...

2017-12-12, 09:29 | 5

Esu patenkinta sios istaigos darbu, bet nepatinka, kad vidine registravimo sistema neprijungta prie SERGU.LT, ten nesimato vidines registracijos bei apsilankymu, tai sukeliu nepatoguma, nes nelieka info apie ankstesnius apsilankymus, o gydytojams linkiu sekmes.

2017-11-20, 21:55 | IP: *.*.*.*

Šios įstaigos darbuotojai - amoralios šlikštynės. Ateikite su pinigine, arba mirkite.

Bet, matyt man nepasisekė. Surizikuokite savo sveikata - galbūt jums pasiseks.

2017-11-13, 15:53 | 2

Psichikos sveikatos centro darbuotojams visai nerūpi pacientai, iš surauktų veidų jaučiasi, kad nemėgsta savo darbo. Man asmeniškai nesistengė padėti patekti pas gydytoją, kai trūko vaistų, liepė laukti kelias savites eilėje...

2017-10-02, 13:44 | IP: 82.135.241.99

.

2017-05-29, 15:09 | IP: *.*.*.*

Is tu istaigu, kurios stengiasi, kad Lietuvoje liktu kuo maziau gyventoju

2016-07-01, 07:13 | IP: *.*.*.*

Registratųroje dirbančios moterys labai nekultūringos,pas šeimos gydytoją laukti eilėje tenka labai ilgai. Seselės nespėja nudirbti visų darbų. Čia kalta sveikatos sistema, o ne gydytojai ir seselės.

2016-05-16, 21:54 | IP: *.*.*.*

Pavizdys kaip rimtom įstaigoms nedera veikti. Su tokiom gydimo įstaigom tai ir ligų nereikia. Siūlau meginti savo sėkmę kitur.

Eiles miližiniškos, atėjus tuščia, gydytojai siūbuoja nuo apatikškų iki aktyviai priešiškų, ir galų gale vistiek niekas nieko apie nieką nežino, "ne mano specialybė - eik pas šita", dešimt kartų karusele, kol visi tik pasiduoda ir išprašo iš įstaigos.

2016-04-26, 07:15 | IP: *.*.*.*

jau ne pirma karta taip nutiko, tad nebeiskenciau. taip sioje poliklinikoje pas daktara yra ne gyva eile o kviecia pagal laika, taciau atejus siek tiek anksciau man nurodyto laiko gydytojas atsisake mane priimt, liepdamas ateit savo laiku, kadangi paminejo kad turi kitu pacientu. as prasedejau puse valandos, per kuria nei vienas pacientas nebuvo net priejes prie kabineto, tik dvi daktarytes labai linksmai su juo snekuciavosi, kadangi labai gerai girdisi sedint salia duru. tai vat ir nelabai auprantu esme , nejau neimanoma priimti siel tiek anksciau atejusio paciento, kai nera nei vieno kloento.. o uzrasymai pas si gydytoja menesiai prieky...

2016-04-11, 10:58 | IP: *.*.*.*

Labai sudėtinga su registracija ligos metu, kai reikalingas nedarbingumas, registratūroje siaubingai nemalonios moterys, piktos, klientas lygus nuliui...prašytume pagarbos klientams, kultūros ir tvarkos, ypač registratūroje.

2016-03-24, 11:54 | IP: *.*.*.*

Gydytojų požiūris į pacientą neetiškas, labai pasipiktinusi esu gydytojų nemaloniu bendravimu, juk žmonės neserga dėl to , kad jie to nori. gavau trumpą gydymą kuriuo esu labai nepatenkinta ir privalau kreiptis į mokamas institucijas, nes dar kartą pasitvirtino nuomonė kad kaikurie gydytojai dirba be pašaukimo . 320a kabinete nepagarbus elgesys su pacientas, atšiaurumus ir. t.t. žmonės gydosi įvairias traumas o kai ateina tarkim į mankštą apskritai niekas nekreipia dėmėsio ar gerai darai, o jei pastebi netikėtai kad visdėlto blogai darai esi aprėkiamas arba išjuokiamas.tai yra visiškai neprofiasionalu.neminiu pavardžių nes toriu orumo, tiesiog liūdna kad negali pasitikėti dauguma gydytojų, tad kur ritasi mūsų Lietuva...?

2016-03-07, 10:37 | IP: 78.56.79.59

poliklinikoje lankausi apie 8 metus, pa stuos gydytojsu kur teko buti esu patenkinta, profesionalu, bendravimas malonus, jauciamas rupestis pacientu reiktu atnaujinti inventoriu bei padrayt jaukesne poliklinika vsigi ne sovietinis amzius, plius registraturos darbuotojos turetu but normalesnes o ne piktos bobos

2015-04-13, 13:40 | IP: *.*.*.*

Seimos gydytoja Brazaitiene - nuostabi, bet labai daug pacientu turi, pervargusi, perkrauta, tikrai reikia kazka daryti, kad taip nebutu Lankiausi pas gastroenterologa (Skvarciany atrodo), LOR (vyras, pavardes neprisimenu), ginekologe (vardas Saule) - tragedija, o ne daktarai. Na o radiologai irgi nemoka skaityti rentgeno nuotrauku, priraso nezinia kokiu nesamoniu, o po to tokie LORai net neisigiline i situacija skiria be rysio antibiotikus ir t.t.

2015-03-16, 11:03 | IP: *.*.*.*

Sedziu su serganciu vaiku jau 2.5 valandas!! Ir eiles galo nesimato. Galutinai truko kantrybe, ieskosim kur persirasyti.

2015-03-06, 16:05 | IP: *.*.*.*

Nuostabi seselė Ramunė, tačiau gydytojos Kudabaitės seselė maloni nėščiosioms arba besilaukiančioms. Gydytojos Kudabaitės seselė labai nemaloniai bendrauja. Taip pat registratūroje ir seselė neturi kompetencijos įsigilinti į paciento būseną (ko joms ir nereiktų daryti),todėl jei ateina jaunas žmogus ir skundžiasi skausmu, josios galvoja,jog tai blefas ir į tave nežiūri rimtai, nesistengia pagelbėti.

2015-01-15, 12:02 | IP: 188.69.213.40

Gera musu seimos gyd, Kydabaitė Raminta ir jos sesute.... del ju verta mums cia lankytis...aciu jums

2015-01-01, 22:46 | IP: *.*.*.*

Registratūros darbas- tiesiog siaubingas. Bendrauja šiurkščiai ir nemandagiai, niekada nepasako pilnos informacijos, tik nenorom drėbteli kelis žodžius. Dažniausiai aptarnauja tik viena- dvi susiraukusios darbuotojos, o kitos maloniai šnekučiuojasi tarpusavyje. Stovėdama eilėje ir girdėdama, kaip registratorė kalba su kitais žmonėmis, patiriu stresą, neduok dieve, kas nors netiksliai suformuluoja prašymą ar užduoda paildomų klausimų, registratorė įniršta ir pradeda rėkti. Kartą, atėjau į registratūrą anksti ryte, prieš mane tebuvo vienas žmogus. Atsispausdinau numeriuką, laukiau savo eilės, bet prieš mane esančiam žmogui nuėjus, viena moteris tiesiog užlindo prieš mane ir buvo aptarnauta. Jai nuėjus, registratorė, užuot pakvietusi mane pagal eilės numerį(stovejau tikrai LABAI matomoje vietoje) atsistojo ir jau buvo benueinanti, kol piktai nepareikalavau dėmesio. Na ką gi, galvojau, gal tokia tvarka, kai nėra žmonių, tiesiog prieini prie langelio ir tiek. Sekantį rytą vėl atėjau anksti, žmonių nebuvo, tad iš karto priėjau prie tos pačios darbuotojos, o ji piktai pareikalavo, kad atsispausdinčiau eilės numerį (kurio praeitą dieną taip ir neprireikė). Atrodo, kad jos tik ir stengiasi pažeminti žmogų... Norėtųsi pasiulyti joms pakeisti darbą, nes akivaizdu, jos šis joms įgrisęs iki gyvo kaulo.

2014-12-19, 10:37 | IP: 5.20.146.15

Per pora metų, ši poliklinika labai modernizavosi.Medikai ir slaugytojos profesionalūs.

2014-12-10, 06:15 | IP: 193.219.87.131

Puiki gydytoja, tačiau retai atsilyginu ir ne tuomet kai labai nusipelno.

2014-11-09, 14:06 | IP: *.*.*.*

Prasau poliklinikos vadovu priminti gydytojams, jog uzejus pacientui jis turi atsakyti i paciento pasisveikinima.Negrazu kai gydytojas net nepakelia galvos uzejus pacientui.Antra priminkite savo gydytojams,jos ibuprofenas receptinis vaistas, jie sake jog apie tai neinformuoti

2014-10-21, 12:06 | IP: *.*.*.*

šioje poliklinikoje esu jau penkiolika metų.
Yra profesionalių gydytojų, bet jų vienetai.Paskutinius keleta metų viskas blogin, kortelių neranda, neatneša, ilgas laukimas prie kabineto užsiregistravus iš anksto prieš 2- 3 savaites, kai šeimos gydytoja atostogauja, pavaduojančios nėra, patekti pas gydytoją galima išlaukus 2-3 valandas, išlauki, užeini į kabinetą, sakai kas skauda ir tavęs klausia: kuo galių padėti???? moteris su vaikais, su temperatūra prasedi valandų valandas irsvarbiausia liejasi per kraštus ABĖJINGUMAS.

2014-10-08, 08:15 | IP: *.*.*.*

Įprasta valstybinė gydymo įstaiga, kurioje pacientas yra visiškas niekas. Nuėjau su extra siuntimu dėl plaučių švietimo. Registratūroje nieko nepasakę ir nepaklausę nusiuntė prie 125 kabineto. Pagal gyvą eilę buvau 1. Tačiau po manęs susidarė 10 žmonių eilė. Iš visų surinko korteles ir siuntimus. Niekas nieko nepaaiškino, bet kažkodėl pradėjo kviesti žmones tuos, kurie atėjo vėliau. Paklausiau, pagal kokią tvarką čia kviečia. Man paaiškino, kad jie jau savaitę laukia ir mano priėmimas tik po 2,5 val. Aš klausiu, kodėl man niekas nepasakė??? Juk per 2,5 valandos gali labai daug ką nuveikti, vietoj to, kad sėdėtum prie kabineto ant suolo. Žodžiu, registratūroje kaltino kabineto darbuotojas, dėl info trūkumo, o kabinete kaltino registratores. Pasibaisėjau didžiule nepagarba pacientui ir dar kartą labai nuliūdino toks darbuotojų abejingumas...

2014-10-03, 06:57 | IP: *.*.*.*

Labai nusivyliau ,jau 10 m gydausi bet kuo toliau tuo blogiau.Registratorės labai nemalonios dirba kaip robotai.labai nusivyliau būtinaja pagalba, reikia laukti daugiau nei 3 val, pilna mažų vaikucių ,gydytoja dirba be seseles, net visiškai nepatikrina išrašo vaistu ir tiek....ir uzsiregistravus internetu iš anksto pas gydytoja visada tenka laukti val ir daugiau nusibodo tokia betvarke .lankosi visa šeima bet ateity teks pakeisti įstaiga

2013-12-21, 13:20 | IP: 78.158.11.58

Noreciau pasidziaugti sios istaigos darbuotoju bendravimu - pradedant registraturos darbuotojais, baigiant gydytojais, retai kur pamatysi, kad VISI taip maloniai bendrautu, butu geranoriski ir sypsotusi, pasijauti lyg butum privacios klinikos vip klientas. ir taip kiekviena karta apsilankius. SAUNUOLIAI!

2013-01-31, 09:30 | IP: 193.219.60.5

Vakar (2013-01-30) dukra stipriai karščiavo, vėmė, kreipėmės pas savo šeimos gydytoją Rita Dovydaitienę, kuri labai nuoširdžiai ir be galo greitai organizavo kraujo , šlapimo tyrimus, dienos centre organizavo fiziologinio tirpalo sulašinimą... Be galo esame dėkingi pirmiausia savo daktarei Ritai, daktarės sesutei, sesutei, kuri negalėdama paimti dukrai kraujo (nes vėmė) atbėgo kraujo paimti į procedūrinį, procedūrinio kabineto sesutei Liliai. Nuoširdus ačiū visam poliklinikos kolektyvui.
Rūtos tėtis Vygantas

2012-09-25, 17:58 | IP: 78.60.141.141

Čia dirba tikrai profesionalūs gydytojai, gera laboratorija, mielos ir pareigingos sesutės, rentgene naujesnė aparatūra, aptarnavimas labai puikus, nuoširdus. Ką išgali, visuomet padeda. Kad taip visur kitur dirbtų, būtų labai puiku.

2012-03-31, 15:25 | IP: *.*.*.*

Gydytojai gana malonūs ir rūpestingi, nepaisant to, kad lankymasis ne privatus, o apmokamas teritorinių ligonių kasų. Derinamasi prie patogaus grafiko, laukti tenka neilgai. Registratūros darbas siaubingas. Nepasiėmus eilės lapelio (nepriklausomai nuo to, kad nėra nei vieno asmens) esi neaptarnaujamas. Kitoje registratūroje registratorė sprendžia kažkokius klausimus telefonu kol galiausiai prastovėjęs beveik 5 minutes galiausiai nueini šalin. Tonas visada nemalonus, dar neteko čia sutikti normaliai bendraujančios registratorės (nebūtinai besišypsančios ar mielos, tiesiog neatgrasios).

2011-12-02, 07:05 | IP: 82.135.243.58

patenkinta šia istaiga nera

2011-09-26, 10:49 | IP: 84.240.52.202

geram vadovui .geras kolektyvas

2011-07-23, 15:56 | IP: 78.60.153.53

Fizioterapijos skyriuje dirba tūla sanitarė, labai reikšminga - būtent ji duoda (bando duoti) pacientams visus nurodymus. Nors ir nežinia, ar ji ką išmano. Paaiškinus, kad bus bendraujama tik su sesute, galite išgirsti apie save viską, ko dar niekad nesat girdėję.

2011-05-19, 10:27 | IP: *.*.*.*

Nebloga poliklinika Nepatogumas tik toks, kad sunku rasti vietą automobilio parkavimui.