Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 186

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

75.1% Complete
3.8

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

68.6% Complete
3.4

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

58.7% Complete
2.9

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

50.9% Complete
2.5

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

71.9% Complete
3.6

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

41.9% Complete
2.1

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

69% Complete
3.4

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

73.4% Complete
3.7

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

71.4% Complete
3.6

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

69.4% Complete
3.5

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

67.8% Complete
3.4

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

72.2% Complete
3.6

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

27.3% Complete
1.4

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

72% Complete
3.6

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

16.8% Complete
0.8

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Vilniaus rajono centrinė poliklinika"
Pacientų atsiliepimai
2008-11-30, 17:56 | IP: 78.59.144.232

Labai malonios priemimo darbuotojos,paslaugios. Vienas minusas yra;atvažiavus i poliklinika labai sunku rasti laiva vieta mašinos parkavimui,bet nemanau kad tai didele problema.

2008-11-21, 22:54 | IP: *.*.*.*

susitvarke patalpas, o zmones tie patys nepatinka registraturos darbuotojos

2008-11-12, 13:04 | IP: *.*.*.*

labai sunku patekti pas šeimos gydytoją, kai pvz. turi alergiją ar šiaip turi rimtų įtarimų, bet registratūrai atrodo, kad neskubu. Tada lauki kokias 3 savaites, kol pateksi pas gydytoją, kad išrašytų siuntimus pas kitus gydytojus...

2008-09-28, 13:16 | IP: *.*.*.*

Gydytojai dirba labai gerai ir rūpestingai. Perėjau iš kitos poliklinikos, kur paslaugos buvo siaubingos, ir dabar esu labai patenkinta Tragiška sistema užsiregistravimui. Registratūroje pasako ateiti 10 val. su papildomu talonu sergančiam, o slaugytoja nusprendžia, kad nesergi ir kviečia paskutinį - aš pralaukiau 3 valandas tuščiai, nes pakvietė tik kai nebeliko kitų pacientų, kitas vyriškis pralaukė beveik dvi valandas dėl tos pačios priežasties, nors atvyko nurodytu laiku. Kodėl išvis skirti taloną su laiku, o ne pasakyti, kad atvyktume baigiantis gydytojos darbo laikui? Dabar kaip pasityčiojimas, ypač, kai slaugė norėdama įvertinti tavo būklės rimtumą išmeta į koridorių pasimatuoti temperatūros ir tada pasako, kad "eisi paskutiniu nr."

2008-08-18, 11:17 | IP: *.*.*.*

Labai prastai su registratūra moterų konsultacijoje. Neimanoma prisiskambinti. Tai uzimta, tai niekas nekelia. Matyt ir kiti vargsta tuo metu, nes niekas nekelia. Sedziu prie telefono nuo ryto iki vakaro, bet taip ir nepavyksta, kad kas atsilieptu. Bandau skabinti bendru registraturos tel, teiraujuosi, ar ten veikia tas tel, ar dirba kas nors, gal yra tam tikros val. ir t.t. Jie tik patvirtina ir liepia bandyti skambinti vel tuo paciu, atseit tikrai turi kelti nuo 7 ryto iki 6 vakaro. Kazkoks beprotnamis... Laukiuosi vaikelio, reikia nesinervuoti, bet neimanoma... kai 11 val prasedi prie telefono ragelio. labai didelis minusas siai istaigai, ieskau geresnės poliklinikos, cia jau nebegaliu...

2008-08-06, 05:11 | IP: *.*.*.*

buvo atliktas patalpu remontas, tai yra siek tke patogumu bei nesalta laukti eilese ziema, kai esi su temperatura. eiles pas gydytojus ilgos, vienas nuo kito siuntineja, nes patys negali atsakyti i konkrecius klausimus, gauti siuntima ar gera apziura labai sunku, turi pereiti bereikalingus gydytojus, o talonus gauti isviso sunku, terminai siekia nuo dvieju ir tolyn menesiu. nelogiska, taip ir pasimirti galima belaukiant. ir kiek kartu gali daktarai gerioti kavutes darbo metu, kai pacientai po valanda ir daugiau laukia eilene o nurodytas laikas seniai jau praejes ???

2008-07-11, 09:11 | IP: 213.190.57.174

Geriausia poliklinika, is visu zinomu.. personalas super, rupestingas, idomus, Niekada nesiuncia i kitas klinikas, viskas vietoJ!

2008-04-21, 07:52 | IP: *.*.*.*

Neymanoma prisiskambinti i registratura , aptarnavimas arogantiskas , reikia laukti pas gydytoja priemimo net iki 10 dienu!!!
sergantis zmogus laukia prie kabineto 2 val. kol priima , numereliu nerasta.

2008-04-02, 11:20 | IP: *.*.*.*

kai ateini su temperatura 39 ir prie gydytojo kabineto prasedi 2 valandas, laukdamas, kol parasys siuntima kraujo tyrimui...dingsta noras sveikti...

2008-01-21, 07:54 | IP: 82.135.241.99

Dirba aukštos kvalifikacijos specialistai.

2008-01-17, 06:38 | IP: *.*.*.*

Visiška katastrofa registratūroje. Neįsivaizduoju iš kur šiais laikais tokių darbuotojų prirenka. SIAUBAS. Bendravimo kultūros jokios. Suprantu kad kiekvienam galbūt ir neįmanoma šypsotis, bet tokia veido išraiška ir kalbos tonu net su gyvūnais bendrauti negalima. Tiesiog kiekvieną kartą paskambinus ir išgirdus tą nelaimingą ir piktą balsą telefono ragelyje net nepajunti kaip pats pradedi piktai kalbėti.Jeigu joms taip sunku dirbti su žmonėmis tai gal tegul pasieško kito darbo, nes per jas ir sveikas žmogus gali pavirsti ligoniu. Gal joms geriau vietoj kokios premijos valdžia pasiūlytų nemokamą kursą pas psichologus. Nuo to tik visiems būtų geriau :) Labai nemalonios registratūros darbuotojos.

2007-10-25, 10:18 | IP: *.*.*.*

Moteru konsultacija negalima užsirašiti tesiog turiu problemų ir bevek kiekviena menesi pasirodit daktarei prisiskambit problema reikia šeimos gydytoja siuntima kam man stovet dvi eiles jei man tik pas viena gydytuoja reikia. Reiketų vel moteru konsultacijuose padarit registratura klijetiems bus daug patuogiau. Registraturoj ne labai maluonis darbuotojai

2007-10-10, 06:45 | IP: 81.29.26.130

Norejau pastebeti, kad perbegome su isa seimyna i sia istaiga is zymiosios seskines poliklinikos. tokios betvarkes su kuria mes buvome susidure ankstesneje poliklinikoje, su tokiu abejingumu, kuri ten patyreme, kentet nesiruoseme ir ememes atitinkamu veiksmu. sioje, rajonineje pasilaiciu poliklinikoje, neesame labai jau dazni sveciai, taciau esame nustebinti gydytoju prieziura (is gerosios puses), apskritai labai dziaugiames, kad pasirinkome sia gydymo istaiga, pradzioje jauciausi kiek neiprastai, nes anksciau, kol gydymes seskines poliklinikoje, buvo susidares toks ispudis, kad ten gydytojai sedi tik del valandu, o klientai tik del skaiciaus. dziaugiuosi, kad mano vaikas pagaliau gauna kvalifikuota medicinine prieziura, ir svarbiausia, kad mes tikrai jauciame gydytoju atsidavima, ju rupesti. nuosirdziai dekojame sios istaigos personalui uz ju paslauguma, rupesti bei profesionaluma. dekui.

2007-09-05, 05:28 | IP: *.*.*.*

Gydytojai nekreipiai jokio demesio i pacienta, nors ir turi isankstini talona uz duru privalai pralaukti ilgiau nei valanda neturi reikiamos irangos, o apie seseles galiu pasakyt, kad baisesniu ir grubesniu dar nesu maciusi savo gyvenime.

2007-08-28, 13:54 | IP: 78.60.7.236

gydytoja Irina Zacharevic labai gera seimos gydytoja, musu seima gydosi pas ja tai visi labai patenkinti, nors priima pacientus per ilgai(pvz. viena karta viena bobute uzejo ir ten buvo 40min!!!) pastoviai nera taloneliu! viena karta skambinu pries savaite sako "skambinkite ta pacia diena" skambinu ta pacia diena kai reikejo eiti sako" taloneliu nera, nezinau ar pakliusite pas gydytoja nes "gyva" eile!!!" ir tada laukiau nuo 9 iki 11 val!!!! is ryto prisiskambinti sunku

2007-07-01, 13:37 | IP: *.*.*.*

Nuostabi seimos gyditoja,A.Martinkeniene,labai kvalifikuota endokrinologe,labai operatyviai atliekami visi kraujo tyrimai,dekuj visiems medikams. Administracija turetu pagalvoti apie registraturu sujungima,nusibodo lakstyti is vienos i kita,daugiau demesio skirti reabilitacijai,nera kur ir pailseti po proceduru,turime koridoriuje trintis,manau visa tai su laiku bus sutvarkyta.labai tikimes.

2007-06-05, 10:15 | IP: *.*.*.*

Bardakas. Registraturoje dirba tokia Eleonora Maksimovic - labai nemaloni. Siaubas kaip ji suteikineja informacija. Nemandagi, grubi. Kiek kartu laukiau savo eiles prie registraturos, tiek buvau nusivylusi ta panele. Pirmiausiai reikia moketi benrauti, o po to tik dirbti su zmonemis. Geda istaigai,kad ji priima i darb atokius zmones.

2007-03-27, 09:05 | IP: *.*.*.*

kažkokia nesąmonė po naujųjų metų pertvarkymo. Pas ginekologą reikia šeimos gydytojo siuntimo!Kiek laiko sugaištama ir nervų, nes reikia ir keliose registratūrose apsilankyti,ir vietoj vienos eilėse dveijose atstovėti (onorint patekti pas šeimos gydytoją ir specialistą paprastai vienosdienos nepakanka) Amžinai nėra talonėlių (pas šeimos gydytojus), eilės ilgos, gydytojai nori vėluoja, nori pažįstamus priiminėja. Šioj poliklinikoj lankausi tik todėl, kad turiu mažą vaiką, kuriam susirgus galęčiau gydytoją į namus išsikviesti. Suprantu, kad dabar visos poliklinos greičiau fabrikus primena nei gydymo įstaigas, kad be reformų jų darbas niekaip nepagerės. bet kažkodėl šioje poliklinikoj refomos tokios, kad pacientui nuo jų tik blogiau.

2007-03-17, 20:59 | IP: *.*.*.*

strategiskai gera vieta statyti daugiabucius. Registraturu net trys, kartais gali net susimaisyti i kuria eiti.Vienoje kortele reikia paimti paskui issisiepes begi i kita taloneli pas specialista jei dar koks kitas galas blogai tai ir i trecia reikia begti.Vienu zodziu nori pasimankstinti eini i sia gydymo istaiga.(greiciausiai ju vadovai nemoka kompiuteriais naudotis)Daktarai ateina i darba kada jiems patinka net neatsipraso jei veluoja.Kartais atrodo, kad ju valdzia nieko nekontroliuja.Butu geriausia keisti personala ir vadovus.Arba statyti daugiabucius sioje vietoje :)

2007-01-30, 09:54 | IP: *.*.*.*

Yra labai geru gydytoju. V.Cirbiene - bendrosios praktikos gydytoja, S.Murmiene - ginekologas, ir keleta kitu specialybiu gydytoju LAbai blogai paskutiniu metu, kad einant pvz pas LOR reikia is pradziu nukreipimo is terapeuto. Kadangi buvo pacientu perteklius pas gerus gydytojus, perrase pacientus poliklinika savavaliskai pas kitus bendrosios praktikos gydytojus.

;